Program televize Noe na pondělí 4.9.2017

 
6:05
Poutní místo Starý Bohumín
 
6:15
Mezi pražci: Září 2017 (60)
 
7:05
Na pořadu rodina: Dítě s postižením (18)
 
8:05
Vysočina - odkaz Josefa Jambora
 
8:45
Poézia v obraze - Ľubomír Rapoš
 L !
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Comenius
 
9:35
Don Bosco a Oděsa: 50 let ve službách mládeži
 
10:00
Hudba na pražské Loretě
 
10:35
BET LECHEM - vnitřní domov: Nepomucenum - český ostrov v římském moři (19)
 
10:50
Sen pokračuje
 
11:20
Bible pro nejmenší: Desatero přikázání
 
11:25
Sedmihlásky: Koza (126)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Ars Vaticana
 
13:05
Vychutnej si víru: Z Hospodinovy zahrádky
 
13:40
V souvislostech - Pavel Fischer: O smyslu politiky (193)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Opřu se o florbalovou hůl
 
14:55
Noční univerzita: RNDr. Jiří Grygar, CSc. - Od Tunguského meteoritu k Čeljabinsku (2. část)
 
16:00
Rangers na Mohelnickém dostavníku 2015 (7)
 
16:55
Putování modrou planetou: Írán
 
17:40
Setkání
 
18:05
Víra do kapsy: O mužích a otcovství
 
18:25
Sedmihlásky: Koza (126)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Balaam
 
18:35
Hermie a lhářka Flo
 P !
19:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (922)
 
19:30
Návrat lišky Bystroušky na Hukvaldy
 P
19:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s Tomášem Halíkem a Anselmem Grünem (42)
 
19:50
Z pokladů duše: kardinál Miloslav Vlk - Život je dar
 L !
20:00
Výpravy do divočiny: Zubři, divocí koně a pratuři v České krajině
 
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Noemova pošta: srpen
 
23:40
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (922)
 
0:10
Noční univerzita: P. Ladislav Heryán - Tvoje milosrdenství, Hospodine, sahá až k nebi …
 
1:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 5.9.2017

 
6:05
Hlubinami vesmíru s dr. Michalem Sobotkou, o Slunci 2. díl
 
6:50
Pod lampou: Lékařka, která zažila peklo Mosulu
 
8:15
Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V souvislostech - Pavel Fischer: O smyslu politiky (193)
 
9:45
Exit 316: Sex (11)
 
10:05
Víra do kapsy: O mužích a otcovství
 
10:25
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (922)
 
10:55
Muzikanti hrajte
 L !
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Jacka Domańského
 
12:15
Ars Vaticana
 
12:30
Mezi pražci: Září 2017 (60)
 
13:20
Plnou parou do srdce Beskyd
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Noemova pošta: srpen
 
16:05
BET LECHEM - vnitřní domov: Nepomucenum - český ostrov v římském moři (19)
 
16:25
Outdoor Films s Milošem Brunnerem a Odile Velomana: Madagaskar, moje srdeční záležitost (62)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a Betlémská hvězda (32)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Poslední večeře
 
18:35
Sedmihlásky: Koza (126)
 
18:40
Dávní hrdinové: Útěk za svitu hvězd
 
19:05
Hermie soutěží
 
19:15
Patagonie: Misionářský sen
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 5. 9. 2017 (888)
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 
21:00
Causa Carnivora
 
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Jacka Domańského
 
22:15
Zpravodajské Noeviny: 5. 9. 2017 (888)
 
22:40
Zachraňme kostely: Kostel sv. Vavřince v Tasnovicích (10)
 
23:00
Zámek Židlochovice - zahrada času
 
23:30
Mezi nebem a zemí
 
0:05
Cvrlikání: David Stypka & Bandjeez (53)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 6.9.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 5. 9. 2017 (888)
 
6:25
Hrdinové víry: Štěpán Trochta (9)
 
7:30
Noční univerzita: RNDr. Jiří Grygar, CSc. - Od Tunguského meteoritu k Čeljabinsku (2. část)
 
8:30
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (922)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana
 
9:30
Jubileum: 700 let hledání odpuštění
 
10:25
Silva Gabreta: Jak se rodí šumavský horský les
 
10:55
Ve službě Šuárů
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Dopisy z rovníku
 
13:35
Zpravodajské Noeviny: 5. 9. 2017 (888)
 L !
14:00
Živě s Noe
 
14:35
ARTBITR - Kulturní magazín: s Tomášem Halíkem a Anselmem Grünem (42)
 
14:45
Hrdinové víry: Křesťanský politik Jaroslav Cuhra (10)
 
16:00
Hovory z Rekovic: Jitka Šuranská
 
16:20
Koncert kapely Žalman a spol.: aneb Žalman slaví sedmdesát
 
17:20
Exit 316: Sex (11)
 
17:40
Víra do kapsy: O mužích a otcovství
 
18:00
Skryté poklady: Christian
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ježíšovo vzkříšení
 
18:35
Sedmihlásky: Koza (126)
 
18:45
Po volání: se sestrami Congregatio Jesu ve Štěkni
 
19:50
Z pokladů duše: Martin Petiška - Mít domov v srdci
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
Léta letí k andělům: Marek Jícha – kameraman (77)
 
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Noční univerzita: plk. PhDr. Eduard Stehlík - Předvečer Mnichova v Orlických horách
 
23:30
Vychutnej si víru: Z Hospodinovy zahrádky
 
0:05
Svatováclavský hudební festival 2013: Kompletní provedení dochovaného díla Bohuslava Matěje Černohorského
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 7.9.2017

 
6:05
Léta letí k andělům: Marek Jícha – kameraman (77)
 
6:25
Putování modrou planetou: Írán
 
7:15
Muzikanti hrajte
 
7:45
Sen pokračuje
 
8:10
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a závistivý kouzelník (12)
 
8:40
Polabský lužní les
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Soucitná srdce
 
9:30
Don Rua - nástupce
 
10:00
Noemova pošta: srpen
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Pawla Piotra Dobiji
 
12:15
Svatováclavský hudební festival 2013: Kompletní provedení dochovaného díla Bohuslava Matěje Černohorského
 
13:35
Legrace za pár drobných
 P
13:50
Ars Vaticana
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Zpravodajské Noeviny: 5. 9. 2017 (888)
 P !
15:00
Papež František v Kolumbii: Oficiální přijetí na letišti v Bogotě
 L
15:20
Papež František v Kolumbii: Studio František
 L !
15:55
Papež František v Kolumbii: Setkání s autoritami na náměstí Plaza de Armas
 L
16:30
Papež František v Kolumbii: Oficiální návštěva v prezidentském paláci
 L !
17:20
Papež František v Kolumbii: Návštěva katedrály v Bogotě
 
18:05
Dávní hrdinové: Útěk za svitu hvězd
 
18:30
Sedmihlásky: Koza (126)
 
18:35
Bible pro nejmenší: Ježíšovo vzkříšení
 
18:40
Se salesiány na jihu Madagaskaru: BEMANEVIKY - Misijní stanice v pralese
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 23. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 7. 9. 2017 (889)
 
19:50
Z pokladů duše: Jiří Babič - Jak jsem přišel k Bohu
 L !
20:00
Jak potkávat svět: s Annou a Jiřím Pospíchalovými (52)
 P
21:30
Živě s Noe
 !
22:05
Pod lampou: Kdo z nás je normální a kdo divný?
 
23:45
II. vatikánský koncil a architektura: Jedovnice v Moravském krasu
 
0:05
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (922)
 
0:35
Exit 316: Sex (11)
 
0:55
Post Scriptum: Záznam homílie P. Pawla Piotra Dobiji
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 8.9.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 7. 9. 2017 (889)
 
6:25
Víra do kapsy: O mužích a otcovství
 
6:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s Tomášem Halíkem a Anselmem Grünem (42)
 
6:50
Vychutnej si víru: Z Hospodinovy zahrádky
 
7:20
Výpravy do divočiny: Zubři, divocí koně a pratuři v České krajině
 L !
9:00
Živě s Noe
 P !
9:20
Papež František v Kolumbii: Mše svatá v parku S. Bolivara v Bogotě
 
11:05
Strání - obec pod Javorinů
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Rangers na Mohelnickém dostavníku 2015 (7)
 
13:00
Arménie – Víra hory přenáší
 
13:40
Zpravodajské Noeviny: 7. 9. 2017 (889)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Léta letí k andělům: Marek Jícha – kameraman (77)
 
14:55
Buon giorno s Františkem
 L !
16:00
Papež František v Kolumbii: Mše svatá v Catama
 
18:00
Misionáři chudých
 
18:25
Sedmihlásky: Koza (126)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Seslání Ducha svatého
 
18:35
Dobrý pastýř Mons. Franco Dalla Valle, SDB
 
19:05
Na hranici pekla: Pronásledování křesťanů v Iráku
 
19:35
Služebnice Boží Matka Vojtěcha
 !
20:00
Kulatý stůl: Věda a víra
 
21:30
Živě s Noe
 
22:05
ARTBITR - Kulturní magazín: s Tomášem Halíkem a Anselmem Grünem (42)
 
22:15
Večeře u Slováka: 23. neděle v mezidobí
 
22:45
Hlubinami vesmíru s dr. Michalem Sobotkou, o Slunci 2. díl
 
23:30
Mezi pražci: Září 2017 (60)
 
0:20
Noční univerzita: plk. PhDr. Eduard Stehlík - Předvečer Mnichova v Orlických horách
 
1:40
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 9.9.2017

 
6:05
Léta letí k andělům: Marek Jícha – kameraman (77)
 
6:25
Misie slovenských salesiánů v Belgii
 
7:20
Dávní hrdinové: Útěk za svitu hvězd
 
7:45
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a závistivý kouzelník (12)
 
8:15
Sedmihlásky: Koza (126)
 
8:25
Buon giorno s Františkem
 
9:25
Jmenuji se David Bibby
 L !
10:00
Mše svatá u příležitosti oslav 750 let města Ostravy
 
11:40
Hovory z Rekovic: Jitka Šuranská
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Jan Chromeček - Kéž se všichni sejdeme v nebeském Jeruzalémě
 P
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Zpravodajské Noeviny: 7. 9. 2017 (889)
 
12:30
Večeře u Slováka: 23. neděle v mezidobí
 
13:00
Neoblomný kardinál
 
13:55
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (922)
 L !
14:30
Mše svatá: Mše svatá z Vřesové studánky
 
16:00
Jak potkávat svět: s Annou a Jiřím Pospíchalovými (52)
 P !
17:25
Vychutnej si víru: Polévky
 L !
18:00
Papež František v Kolumbii: Národní modlitební setkání za smíření v parku Las Malocas
 
19:15
Vodopády milosrdenství
 
19:50
Z pokladů duše: P. Jan Chromeček - Kéž se všichni sejdeme v nebeském Jeruzalémě
 P !
20:00
V souvislostech - Jana Chamrová: Severní Korea (194)
 P !
20:20
O kultuře srdce a naději s Josefem Hrdličkou
 
21:25
V pohorách po horách: Pytlácké kameny - Jizerské hory (36)
 
21:40
Výpravy do divočiny: Zubři, divocí koně a pratuři v České krajině
 
23:15
Rangers na Mohelnickém dostavníku 2015 (7)
 
0:10
Noční univerzita: RNDr. Jiří Grygar, CSc. - Od Tunguského meteoritu k Čeljabinsku (2. část)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 10.9.2017

 P
6:05
Evangelium: 23. neděle v mezidobí
 
6:15
Putování modrou planetou: Írán
 
7:00
Jak potkávat svět: s Annou a Jiřím Pospíchalovými (52)
 
8:25
Ars Vaticana
 
8:35
O kultuře srdce a naději s Josefem Hrdličkou
 
9:35
ARTBITR - Kulturní magazín: s Tomášem Halíkem a Anselmem Grünem (42)
 
9:50
Večeře u Slováka: 23. neděle v mezidobí
 
10:20
Evangelium: 23. neděle v mezidobí
 P !
10:30
Papež František v Kolumbii: Mše svatá na letišti v Medellínu
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Návrat lišky Bystroušky na Hukvaldy
 !
12:20
V souvislostech - Jana Chamrová: Severní Korea (194)
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:30
Muzikanti hrajte
 P
14:05
Sedmihlásky: Co ně milý zanecháš (105)
 P
14:10
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a kouzelná pastelka (33)
 P
14:40
Dávní hrdinové: Řev noci
 P
15:15
Papež František v Kolumbii: Návštěva dětského zařízení Hogar San José
 P !
16:05
Papež František v Kolumbii: Setkání s kněžími, řeholníky a bohoslovci
 L
17:30
Papež František v Kolumbii: Žehnání zákl. kamenů domů pro bezdomovce v Cartaghénu
 L
18:45
Papež František v Kolumbii: Modlitba Anděl Páně a návštěva kostela sv. Petra Clavera
 P !
19:35
Exit 316: Pravda a lež (12)
 P
20:00
Ostrava zpívá Gospel: Slezská Lilie 2017
 
20:55
V souvislostech - Jana Chamrová: Severní Korea (194)
 
21:15
Angola: Nepřestanu chodit ulicemi
 
22:15
Buon giorno s Františkem
 
23:20
Ars Vaticana
 
23:35
Noční univerzita: plk. PhDr. Eduard Stehlík - Předvečer Mnichova v Orlických horách
 
0:55
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
1:35
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 11.9.2017

 
6:05
Noemova pošta: srpen
 
7:40
Buon giorno s Františkem
 
8:45
V pohorách po horách: Pytlácké kameny - Jizerské hory (36)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Exit 316: Pravda a lež (12)
 
9:40
Ars Vaticana
 
10:00
Výpravy do divočiny: Zubři, divocí koně a pratuři v České krajině
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P !
12:05
Papež František v Kolumbii: Mše svatá v přístavu Contecar
 P
14:00
Papež František v Kolumbii: Závěrečný ceremoniál
 L
14:15
Živě s Noe
 
14:55
Vychutnej si víru: Polévky
 
15:30
V souvislostech - Jana Chamrová: Severní Korea (194)
 
16:00
Noční univerzita: Mgr. Vojtěch Vlček - Ostrava za ostnatými dráty
 P
17:35
Petr Bende a cimbálová muzika Grajcar na Mohelnickém dostavníku 2015 (8)
 
18:10
Zachraňme kostely: poutní kostel Navštívení Panny Marie ve Skocích u Žlutic (5)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Země zaslíbená
 
18:35
Sedmihlásky: Co ně milý zanecháš (105)
 
18:45
Dvanáct rwandských mučednic
 P !
19:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (923)
 
19:30
Velké ticho v Poličanech
 
20:00
Varšava 1943-1944: boj za svobodu
 P !
21:00
Music4mation
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
ARTBITR - Kulturní magazín: s Tomášem Halíkem a Anselmem Grünem (42)
 
22:15
Noční univerzita: plk. PhDr. Eduard Stehlík - Předvečer Mnichova v Orlických horách
 
23:40
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (923)
 
0:15
Kulatý stůl: Věda a víra
 
1:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 12.9.2017

 
6:05
Pod lampou: Kdo z nás je normální a kdo divný?
 
7:40
Ve službě Šuárů
 
8:10
Ostrava zpívá Gospel: Slezská Lilie 2017
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Muzikanti hrajte
 L !
10:00
Slavnostní zahájení národní pouti z baziliky Nejsvětější Trojice: Fatima Portugalsko
 
11:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (923)
 L
11:30
Živě z Fatimy: Santuário de Fátima
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Dvanáct rwandských mučednic
 
12:20
Ars Vaticana
 
12:30
V pohorách po horách: Pytlácké kameny - Jizerské hory (36)
 
12:45
O kultuře srdce a naději s Josefem Hrdličkou
 
13:45
P. Ignác Stuchlý
 L !
14:00
Živě z Fatimy: Dómus Pácis
 
14:35
Plnou parou do srdce Beskyd
 
15:10
Škola křesťanského života a evangelizace
 L !
15:30
Mše svatá v Capelinha: Fatima Portugalsko
 
16:50
Královna a matka Chorvatů
 
17:35
V souvislostech - Jana Chamrová: Severní Korea (194)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a kouzelná pastelka (33)
 
18:35
Sedmihlásky: Co ně milý zanecháš (105)
 
18:40
Dávní hrdinové: Řev noci
 P
19:05
Zpravodajské Noeviny: 12. 9. 2017 (890)
 L !
19:30
Oficiální zahájení hlavní pouti - 100 let Fatimy: Kaple zjevení Panny Marie, Fatima Portugalsko
 
20:35
Fatima - Poslední tajemství
 P
22:00
Živě s Noe
 L !
22:30
Modlitba růžence z Fatimy
 
23:40
Zpravodajské Noeviny: 12. 9. 2017 (890)
 
0:05
Jak potkávat svět: s Annou a Jiřím Pospíchalovými (52)
 
1:25
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 13.9.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 12. 9. 2017 (890)
 
6:25
Noční univerzita: Mgr. Vojtěch Vlček - Ostrava za ostnatými dráty
 
7:55
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (923)
 
8:25
Naše milosrdná Paní, matka kubánského lidu
 L
9:00
Živě z Fatimy
 
9:20
Ars Vaticana
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 L !
11:00
Mše svatá u příležitosti jubilea 100 let Fatimy: Kaple zjevení Panny Marie ve Fatimě
 
13:50
ARTBITR - Kulturní magazín: s Tomášem Halíkem a Anselmem Grünem (42)
 L
14:00
Živě s Noe
 !
14:30
Fatima - Poslední tajemství
 
15:50
Exit 316: Pravda a lež (12)
 
16:10
Mezi pražci: Září 2017 (60)
 
17:00
Zpravodajské Noeviny: 12. 9. 2017 (890)
 L !
17:30
Setkání českých poutníků v Domus Pácis: Fatima Portugalsko
 
18:35
Bible pro nejmenší: Ruth a Naomi
 
18:40
Sedmihlásky: Co ně milý zanecháš (105)
 
18:50
Ve službě Šuárů
 
19:20
Manželská setkání
 !
19:30
Odkaz předků: Lenešice (1)
 
19:40
Návrat lišky Bystroušky na Hukvaldy
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Bůh se těší na naše probuzení
 L !
20:00
Adorace
 
21:00
S NOACHem po Izraeli
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Noční univerzita: P. Tomáš Petráček - Ochromené křesťanství: nezamýšlené dopady Lutherovy reformace
 
23:20
Generální audience Svatého otce
 
0:00
Music4mation
 
0:20
Vychutnej si víru: Polévky
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 14.9.2017

 
6:05
Klapka s …: Ing. Zuzanou Dobiášovou (92)
 
7:10
Putování modrou planetou: Kamčatka krásná neznámá
 
7:50
Hlubinami vesmíru s dr. Michalem Sobotkou, o Slunci 2. díl
 
8:35
Odkaz předků: Lenešice (1)
 
8:45
Obec Šúrovce
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Kulatý stůl: Věda a víra
 
10:55
Arménie – Víra hory přenáší
 L !
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Dvanáct rwandských mučednic
 
12:20
Ostrava zpívá Gospel: Slezská Lilie 2017
 
13:15
Generální audience Svatého otce
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Muzikanti hrajte
 
15:05
Kalvária Nitrianské Pravno
 
15:45
V pohorách po horách: Pytlácké kameny - Jizerské hory (36)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 12. 9. 2017 (890)
 
16:20
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a kouzelná pastelka (33)
 
16:55
O kultuře srdce a naději s Josefem Hrdličkou
 
18:05
Dávní hrdinové: Řev noci
 
18:30
Bible pro nejmenší: Samuel
 
18:35
Sedmihlásky: Co ně milý zanecháš (105)
 P
18:45
Ars Vaticana
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 24. neděle v mezidobí
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 14. 9. 2017 (891)
 !
20:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: U nás na Horácku (69)
 P
21:30
Živě s Noe
 !
22:05
Pod lampou: Martin Huba o 20. století, pokoře a dnešní prázdnotě
 
23:35
Mosambik - Cipriano
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 14. 9. 2017 (891)
 
0:30
Zachraňme kostely: poutní kostel Navštívení Panny Marie ve Skocích u Žlutic (5)
 
0:50
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (923)
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 15.9.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 14. 9. 2017 (891)
 
6:30
Zachraňme kostely: poutní kostel Navštívení Panny Marie ve Skocích u Žlutic (5)
 
6:50
Chudoba - Sestra Ráchel
 
7:10
Noční univerzita: P. Tomáš Petráček - Ochromené křesťanství: nezamýšlené dopady Lutherovy reformace
 
8:25
Vychutnej si víru: Polévky
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
ARTBITR - Kulturní magazín: s Tomášem Halíkem a Anselmem Grünem (42)
 
9:30
Varšava 1943-1944: boj za svobodu
 
10:30
Hovory z Rekovic: Jitka Šuranská
 
10:45
Vysočina - odkaz Josefa Jambora
 L !
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Ars Vaticana
 
13:05
Opřu se o florbalovou hůl
 
13:25
Petr Bende a cimbálová muzika Grajcar na Mohelnickém dostavníku 2015 (8)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Josef a jeho bratři
 
15:20
Putování modrou planetou: Kamčatka krásná neznámá
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 14. 9. 2017 (891)
 
16:20
Outdoor Films s Milošem Brunnerem a Odile Velomana: Madagaskar, moje srdeční záležitost (62)
 
18:00
Causa Carnivora
 
18:30
Bible pro nejmenší: David a Goliáš
 
18:35
Sedmihlásky: Co ně milý zanecháš (105)
 
18:45
Historie sklářství v Karolince
 
19:05
Mosambik - Bom Padre
 P !
19:35
Česká věda
 L !
20:00
Kulatý stůl: Obnova poutního místa Vřesová studánka
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Večeře u Slováka: 24. neděle v mezidobí
 
22:30
Zámek Židlochovice - zahrada času
 
23:05
O kultuře srdce a naději s Josefem Hrdličkou
 
0:10
V pohorách po horách: Pytlácké kameny - Jizerské hory (36)
 
0:20
Slovanský Velehrad
 
0:40
Dana
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 16.9.2017

 
6:05
Klapka s …: Petrem Baranem (103)
 
7:30
Angola: Vstaň a choď, Angolo
 
8:10
Česká věda
 
8:25
Sedmihlásky: Co ně milý zanecháš (105)
 
8:30
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a kouzelná pastelka (33)
 
9:00
Dávní hrdinové: Řev noci
 
9:30
Zachraňme kostely: poutní kostel Navštívení Panny Marie ve Skocích u Žlutic (5)
 
9:50
Fatima - Poslední tajemství
 
11:15
Music4mation
 
11:35
Exit 316: Pravda a lež (12)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Mohou být v rodině konflikty?
 
12:00
Angelus Domini
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Vladimíra Schmidta
 
12:15
Zpravodajské Noeviny: 14. 9. 2017 (891)
 
12:35
Pod lampou: Martin Huba o 20. století, pokoře a dnešní prázdnotě
 
14:00
Plnou parou do srdce Beskyd
 
14:40
Odkaz předků: Lenešice (1)
 
14:50
Obec Banka
 
15:00
Vít Kašpařík, koncovky, fujarky, grumle a jiné hudební nástroje
 
15:30
Večeře u Slováka: 24. neděle v mezidobí
 
16:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (923)
 
16:30
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: U nás na Horácku (69)
 P !
18:00
Vychutnej si víru: Mořské plody
 
18:30
Bible pro nejmenší: David a Goliáš
 
18:35
Sedmihlásky: Co ně milý zanecháš (105)
 
18:45
Muzikanti hrajte
 
19:15
Obdarovávání - Otec Radek
 P !
19:30
V souvislostech - Ondřej Kundra: V ruské sféře vlivu (195)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Mohou být v rodině konflikty?
 !
20:00
Třináctý den: Fatimská tajemství
 P
21:30
Generali Survival 2014
 
22:00
Petr Bende a cimbálová muzika Grajcar na Mohelnickém dostavníku 2015 (8)
 
22:30
V pohorách po horách: Rakytov - Velká Fatra (34)
 
22:40
Pražská Loreta
 
23:10
Neoblomný kardinál
 
0:05
Cesta k andělům: Lubomír Brabec - virtuózní kytarista (97)
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 17.9.2017

 P
6:05
Hluk
 
6:15
Ars Vaticana
 
6:25
Ozvěny Festivalu dobrých zpráv 2016
 
7:25
Putování modrou planetou: Kamčatka krásná neznámá
 
8:05
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: U nás na Horácku (69)
 
9:30
Večeře u Slováka: 24. neděle v mezidobí
 L !
10:00
Mše svatá v rámci festivalu Třebovický koláč: Ostrava Třebovice
 
11:20
Století Andělky
 
11:35
ARTBITR - Kulturní magazín: s Tomášem Halíkem a Anselmem Grünem (42)
 P
11:50
Z pokladů duše: Jana Svobodová, FMA - Boží mateřství
 L !
11:55
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Ondřej Kundra: V ruské sféře vlivu (195)
 P
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Cesta k andělům: Lubomír Brabec - virtuózní kytarista (97)
 
14:15
Muzikanti hrajte
 
14:45
Noční univerzita: P. Tomáš Petráček - Ochromené křesťanství: nezamýšlené dopady Lutherovy reformace
 !
16:05
Třináctý den: Fatimská tajemství
 
17:30
Irák– Země světců a mučedníků
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a kouzelné hodiny (34)
 
18:30
Sedmihlásky: Sedí švec na cestě (106)
 P
18:35
Dávní hrdinové: V zajetí
 
19:05
Music4mation
 P !
19:25
Exit 316: Hněv (13)
 
19:50
Z pokladů duše: Jana Svobodová, FMA - Boží mateřství
 P !
20:00
Hoja, hoja, mňe še dobre paše...!: Jánošíkove dni v Terchovej 2017
 
21:20
V souvislostech - Ondřej Kundra: V ruské sféře vlivu (195)
 
21:50
Fatima - Poslední tajemství
 
23:15
Ars Vaticana
 
23:25
Česká věda
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů