Program televize Noe na pondělí 11.9.2017

 
6:05
Noemova pošta: srpen
 
7:40
Buon giorno s Františkem
 
8:45
V pohorách po horách: Pytlácké kameny - Jizerské hory (36)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Exit 316: Pravda a lež (12)
 
9:40
Ars Vaticana
 
10:00
Výpravy do divočiny: Zubři, divocí koně a pratuři v České krajině
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P !
12:05
Papež František v Kolumbii: Mše svatá v přístavu Contecar
 P
14:00
Papež František v Kolumbii: Závěrečný ceremoniál
 L
14:15
Živě s Noe
 
14:55
Vychutnej si víru: Polévky
 
15:30
V souvislostech - Jana Chamrová: Severní Korea (194)
 
16:00
Noční univerzita: Mgr. Vojtěch Vlček - Ostrava za ostnatými dráty
 P
17:35
Petr Bende a cimbálová muzika Grajcar na Mohelnickém dostavníku 2015 (8)
 
18:10
Zachraňme kostely: poutní kostel Navštívení Panny Marie ve Skocích u Žlutic (5)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Země zaslíbená
 
18:35
Sedmihlásky: Co ně milý zanecháš (105)
 
18:45
Dvanáct rwandských mučednic
 P !
19:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (923)
 
19:30
Velké ticho v Poličanech
 
20:00
Varšava 1943-1944: boj za svobodu
 P !
21:00
Music4mation
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
ARTBITR - Kulturní magazín: s Tomášem Halíkem a Anselmem Grünem (42)
 
22:15
Noční univerzita: plk. PhDr. Eduard Stehlík - Předvečer Mnichova v Orlických horách
 
23:40
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (923)
 
0:15
Kulatý stůl: Věda a víra
 
1:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 12.9.2017

 
6:05
Pod lampou: Kdo z nás je normální a kdo divný?
 
7:40
Ve službě Šuárů
 
8:10
Ostrava zpívá Gospel: Slezská Lilie 2017
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Muzikanti hrajte
 L !
10:00
Slavnostní zahájení národní pouti z baziliky Nejsvětější Trojice: Fatima Portugalsko
 
11:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (923)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Dvanáct rwandských mučednic
 
12:20
Ars Vaticana
 
12:30
V pohorách po horách: Pytlácké kameny - Jizerské hory (36)
 
12:45
O kultuře srdce a naději s Josefem Hrdličkou
 
13:45
P. Ignác Stuchlý
 L !
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Plnou parou do srdce Beskyd
 
15:10
Škola křesťanského života a evangelizace
 L !
15:30
Mše svatá v Capelinha: Fatima Portugalsko
 
16:50
Královna a matka Chorvatů
 
17:35
V souvislostech - Jana Chamrová: Severní Korea (194)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a kouzelná pastelka (33)
 
18:35
Sedmihlásky: Co ně milý zanecháš (105)
 
18:40
Dávní hrdinové: Řev noci
 P
19:05
Zpravodajské Noeviny: 12. 9. 2017 (890)
 L !
19:30
Oficiální zahájení hlavní pouti - 100 let Fatimy: Kaple zjevení Panny Marie, Fatima Portugalsko
 
20:35
Fatima - Poslední tajemství
 P
22:00
Živě s Noe
 L !
22:30
Modlitba růžence z Fatimy
 
23:40
Zpravodajské Noeviny: 12. 9. 2017 (890)
 
0:05
Jak potkávat svět: s Annou a Jiřím Pospíchalovými (52)
 
1:25
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 13.9.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 12. 9. 2017 (890)
 
6:25
Noční univerzita: Mgr. Vojtěch Vlček - Ostrava za ostnatými dráty
 
7:55
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (923)
 
8:25
Naše milosrdná Paní, matka kubánského lidu
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 L !
11:00
Mše svatá u příležitosti jubilea 100 let Fatimy: Kaple zjevení Panny Marie ve Fatimě
 
13:50
ARTBITR - Kulturní magazín: s Tomášem Halíkem a Anselmem Grünem (42)
 L
14:00
Živě s Noe
 !
14:30
Fatima - Poslední tajemství
 
15:50
Exit 316: Pravda a lež (12)
 
16:10
Mezi pražci: Září 2017 (60)
 
17:00
Zpravodajské Noeviny: 12. 9. 2017 (890)
 L !
17:30
Setkání českých poutníků v Domus Pácis: Fatima Portugalsko
 
18:35
Bible pro nejmenší: Ruth a Naomi
 
18:40
Sedmihlásky: Co ně milý zanecháš (105)
 
18:50
Ve službě Šuárů
 
19:20
Manželská setkání
 !
19:30
Odkaz předků: Lenešice (1)
 
19:40
Návrat lišky Bystroušky na Hukvaldy
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Bůh se těší na naše probuzení
 L !
20:00
Adorace
 
21:00
S NOACHem po Izraeli
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Noční univerzita: P. Tomáš Petráček - Ochromené křesťanství: nezamýšlené dopady Lutherovy reformace
 
23:20
Generální audience Svatého otce
 
0:00
Music4mation
 
0:20
Vychutnej si víru: Polévky
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 14.9.2017

 
6:05
Klapka s …: Ing. Zuzanou Dobiášovou (92)
 
7:10
Putování modrou planetou: Kamčatka krásná neznámá
 
7:50
Hlubinami vesmíru s dr. Michalem Sobotkou, o Slunci 2. díl
 
8:35
Odkaz předků: Lenešice (1)
 
8:45
Obec Šúrovce
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Kulatý stůl: Věda a víra
 
10:55
Arménie – Víra hory přenáší
 L !
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Dvanáct rwandských mučednic
 
12:20
Ostrava zpívá Gospel: Slezská Lilie 2017
 
13:15
Generální audience Svatého otce
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Muzikanti hrajte
 
15:05
Kalvária Nitrianské Pravno
 
15:45
V pohorách po horách: Pytlácké kameny - Jizerské hory (36)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 12. 9. 2017 (890)
 
16:20
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a kouzelná pastelka (33)
 
16:55
O kultuře srdce a naději s Josefem Hrdličkou
 
18:05
Dávní hrdinové: Řev noci
 
18:30
Bible pro nejmenší: Samuel
 
18:35
Sedmihlásky: Co ně milý zanecháš (105)
 P
18:45
Ars Vaticana
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 24. neděle v mezidobí
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 14. 9. 2017 (891)
 !
20:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: U nás na Horácku (69)
 P
21:30
Živě s Noe
 !
22:05
Pod lampou: Martin Huba o 20. století, pokoře a dnešní prázdnotě
 
23:35
Mosambik - Cipriano
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 14. 9. 2017 (891)
 
0:30
Zachraňme kostely: poutní kostel Navštívení Panny Marie ve Skocích u Žlutic (5)
 
0:50
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (923)
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 15.9.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 14. 9. 2017 (891)
 
6:30
Zachraňme kostely: poutní kostel Navštívení Panny Marie ve Skocích u Žlutic (5)
 
6:50
Chudoba - Sestra Ráchel
 
7:10
Noční univerzita: P. Tomáš Petráček - Ochromené křesťanství: nezamýšlené dopady Lutherovy reformace
 
8:25
Vychutnej si víru: Polévky
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
ARTBITR - Kulturní magazín: s Tomášem Halíkem a Anselmem Grünem (42)
 
9:30
Varšava 1943-1944: boj za svobodu
 
10:30
Hovory z Rekovic: Jitka Šuranská
 
10:45
Vysočina - odkaz Josefa Jambora
 L !
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Ars Vaticana
 
13:05
Opřu se o florbalovou hůl
 
13:25
Petr Bende a cimbálová muzika Grajcar na Mohelnickém dostavníku 2015 (8)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Josef a jeho bratři
 
15:20
Putování modrou planetou: Kamčatka krásná neznámá
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 14. 9. 2017 (891)
 
16:20
Outdoor Films s Milošem Brunnerem a Odile Velomana: Madagaskar, moje srdeční záležitost (62)
 
18:00
Causa Carnivora
 
18:30
Bible pro nejmenší: David a Goliáš
 
18:35
Sedmihlásky: Co ně milý zanecháš (105)
 
18:45
Historie sklářství v Karolince
 
19:05
Mosambik - Bom Padre
 P !
19:35
Česká věda
 L !
20:00
Kulatý stůl: Obnova poutního místa Vřesová studánka
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Večeře u Slováka: 24. neděle v mezidobí
 
22:30
Zámek Židlochovice - zahrada času
 
23:05
O kultuře srdce a naději s Josefem Hrdličkou
 
0:10
V pohorách po horách: Pytlácké kameny - Jizerské hory (36)
 
0:20
Slovanský Velehrad
 
0:40
Dana
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 16.9.2017

 
6:05
Klapka s …: Petrem Baranem (103)
 
7:30
Angola: Vstaň a choď, Angolo
 
8:10
Česká věda
 
8:25
Sedmihlásky: Co ně milý zanecháš (105)
 
8:30
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a kouzelná pastelka (33)
 
9:00
Dávní hrdinové: Řev noci
 
9:30
Zachraňme kostely: poutní kostel Navštívení Panny Marie ve Skocích u Žlutic (5)
 
9:50
Fatima - Poslední tajemství
 
11:15
Music4mation
 
11:35
Exit 316: Pravda a lež (12)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Mohou být v rodině konflikty?
 
12:00
Angelus Domini
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Vladimíra Schmidta
 
12:15
Zpravodajské Noeviny: 14. 9. 2017 (891)
 
12:35
Pod lampou: Martin Huba o 20. století, pokoře a dnešní prázdnotě
 
14:00
Plnou parou do srdce Beskyd
 
14:40
Odkaz předků: Lenešice (1)
 
14:50
Obec Banka
 
15:00
Vít Kašpařík, koncovky, fujarky, grumle a jiné hudební nástroje
 
15:30
Večeře u Slováka: 24. neděle v mezidobí
 
16:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (923)
 
16:30
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: U nás na Horácku (69)
 P !
18:00
Vychutnej si víru: Mořské plody
 
18:30
Bible pro nejmenší: David a Goliáš
 
18:35
Sedmihlásky: Co ně milý zanecháš (105)
 
18:45
Muzikanti hrajte
 
19:15
Obdarovávání - Otec Radek
 P !
19:30
V souvislostech - Ondřej Kundra: V ruské sféře vlivu (195)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Mohou být v rodině konflikty?
 !
20:00
Třináctý den: Fatimská tajemství
 P
21:30
Generali Survival 2014
 
22:00
Petr Bende a cimbálová muzika Grajcar na Mohelnickém dostavníku 2015 (8)
 
22:30
V pohorách po horách: Rakytov - Velká Fatra (34)
 
22:40
Pražská Loreta
 
23:10
Neoblomný kardinál
 
0:05
Cesta k andělům: Lubomír Brabec - virtuózní kytarista (97)
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 17.9.2017

 P
6:05
Hluk
 
6:15
Ars Vaticana
 
6:25
Ozvěny Festivalu dobrých zpráv 2016
 
7:25
Putování modrou planetou: Kamčatka krásná neznámá
 
8:05
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: U nás na Horácku (69)
 
9:30
Večeře u Slováka: 24. neděle v mezidobí
 L !
10:00
Mše svatá v rámci festivalu Třebovický koláč: Ostrava Třebovice
 
11:20
Století Andělky
 
11:35
ARTBITR - Kulturní magazín: s Tomášem Halíkem a Anselmem Grünem (42)
 P
11:50
Z pokladů duše: Jana Svobodová, FMA - Boží mateřství
 L !
11:55
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Ondřej Kundra: V ruské sféře vlivu (195)
 P
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Cesta k andělům: Lubomír Brabec - virtuózní kytarista (97)
 
14:15
Muzikanti hrajte
 
14:45
Noční univerzita: P. Tomáš Petráček - Ochromené křesťanství: nezamýšlené dopady Lutherovy reformace
 !
16:05
Třináctý den: Fatimská tajemství
 
17:30
Irák– Země světců a mučedníků
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a kouzelné hodiny (34)
 
18:30
Sedmihlásky: Sedí švec na cestě (106)
 P
18:35
Dávní hrdinové: V zajetí
 
19:05
Music4mation
 P !
19:25
Exit 316: Hněv (13)
 
19:50
Z pokladů duše: Jana Svobodová, FMA - Boží mateřství
 P !
20:00
Hoja, hoja, mňe še dobre paše...!: Jánošíkove dni v Terchovej 2017
 
21:20
V souvislostech - Ondřej Kundra: V ruské sféře vlivu (195)
 
21:50
Fatima - Poslední tajemství
 
23:15
Ars Vaticana
 
23:25
Česká věda
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů