Program televize Noe na pondělí 9.10.2017

 
6:05
Klapka s ...: Milanem Michálkem (38)
 
7:05
Vydržet a nepadnout
 
7:35
Buon giorno s Františkem
 
8:40
Strání - obec pod Javorinů
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Exit 316: Úspěch (16)
 
9:40
Pomoc, která se točí
 
10:10
Cvrlikání: Pavel Helan (54)
 
11:20
Bible pro nejmenší: Kde je Ježíš?
 
11:25
Sedmihlásky: Pýtala sa kočka kočky (111)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Kapky na Mohelnickém dostavníku 2016
 
13:25
Vychutnej si víru: Vaříme s dětmi
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Z krajiny kulturních tradic
 
15:00
Noční univerzita: PhDr. Jan Hábl, Ph.D. - O kráse a kouzlu Komenského Labyrintu
 
16:15
V souvislostech - Zdeněk Papoušek: Právo na automatickou zbraň? (198)
 
16:35
Cesta do Tibetu
 
17:10
Čtvero ročních dob s televizí NOE: Léto 2017
 
17:30
Putování modrou planetou: Jemen - 1431 Hidžry
 
18:25
Sedmihlásky: Pýtala sa kočka kočky (111)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ježíš kráčí po vodě
 
18:35
Pan profesor
 P !
19:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (927)
 
19:30
Ars Vaticana
 
19:40
Byl člověk poslaný Bohem, jeho jméno bylo Jan
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Tomáš Holub - Modlitba mých rodičů
 P !
20:00
Adopce srdce
 
20:40
Velehradská zastavení: Díl 1. - Unionistické kongresy
 
20:55
ARTBITR - Kulturní magazín: s Festivalem Musaionfilm (44)
 P
21:05
Music4mation
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Noční univerzita: Dušan Majer - Budoucnost americké pilotované kosmonautiky
 
22:55
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (927)
 
23:30
Kulatý stůl: Cesta víry neslyšících
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 10.10.2017

 
6:05
Má vlast: Sv. Kopeček u Olomouce
 
6:50
Pod lampou: Slovensko, Česko a volby v Německu
 
8:20
Andělé polárního kruhu
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Exit 316: Úspěch (16)
 
9:40
V souvislostech - Zdeněk Papoušek: Právo na automatickou zbraň? (198)
 
10:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (927)
 
10:30
Noční univerzita: Dušan Majer - Budoucnost americké pilotované kosmonautiky
 
11:20
Bible pro nejmenší: Ježíš kráčí po vodě
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Jana Žaludy, SDB.
 
12:20
Muzikanti hrajte
 
12:50
Česká věda
 
13:10
Kalvária Nitrianské Pravno
 
13:45
V pohorách po horách: Bílá hora - Podbeskydská pahorkatina (32)
 L !
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Kulatý stůl: Cesta víry neslyšících
 
16:10
Do varu s Maxem Kašparů: Křesťan a média (1)
 
16:30
Missio magazín: září 2017
 
17:10
Paprsek Boží lásky - Kosovo
 
17:35
Dávní hrdinové: Opravdová víra
 
18:00
Noeland (4)
 
18:25
Sedmihlásky: Pýtala sa kočka kočky (111)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ze života Ježíše
 
18:40
Mezi pražci: Říjen 2017 (61)
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 10. 10. 2017 (897)
 
19:50
Z pokladů duše: Marie Svatošová - Jsem šťastný člověk
 P !
20:00
Výpravy do divočiny: Za pandami a koalami
 
20:55
Ale on není bílý
 P
21:30
Živě s Noe
 P
22:05
Řeckokatolický magazín (125)
 
22:20
Jak potkávat svět: s Jiřím Stivínem (53)
 
23:45
Post Scriptum: Záznam homílie P. Jana Žaludy, SDB.
 
0:00
Dům nejen ze skla (23)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 11.10.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 10. 10. 2017 (897)
 
6:25
Skryté poklady: Milan
 
7:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (927)
 
7:30
Noční univerzita: PhDr. Jan Hábl, Ph.D. - O kráse a kouzlu Komenského Labyrintu
 
8:35
Zapomenuté Čako
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Barva lásky
 
11:20
Bible pro nejmenší: Ze života Ježíše
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Adopce srdce
 
13:30
Sekce pro mládež ČBK
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
ARTBITR - Kulturní magazín: s Festivalem Musaionfilm (44)
 
14:40
Otec Ivan
 
15:15
Exit 316: Úspěch (16)
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 10. 10. 2017 (897)
 
16:00
Čtvero ročních dob s televizí NOE: Léto 2017
 
16:20
Outdoor Films s Klárou Kolouchovou: První Češka, která se pokusila zdolat nejtěžší horu světa, K2 (63)
 
18:00
Jihomoravské město Dubňany
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ježíšova moc
 
18:40
Sedmihlásky: Pýtala sa kočka kočky (111)
 
18:45
Přehrada Kružberk 1957 - 2017: videodokument o rekonstrukci vodního díla
 
19:04
Pražská Loreta
 P !
19:30
Terra Santa news: 11. 10. 2017
 
19:50
Z pokladů duše: Veronika Barátová - Svědectví rodin
 L !
20:00
Adorace
 
21:10
Do varu s Maxem Kašparů: Duchovní a duševní zdraví (2)
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Noční univerzita: Mgr. Jan Špilar - Amadeus – cesta k dokonalosti
 
23:15
Music4mation
 
23:35
Vychutnej si víru: Vaříme s dětmi
 
0:10
Generální audience Svatého otce
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 12.10.2017

 
6:05
Putování modrou planetou: Jemen - 1431 Hidžry
 
6:55
Buon giorno s Františkem
 
7:55
Do varu s Maxem Kašparů: Duchovní a duševní zdraví (2)
 
8:10
Mezi pražci: Říjen 2017 (61)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Terra Santa news: 11. 10. 2017
 
9:45
Bible pro nejmenší: Ježíšova moc
 
9:50
Sedmihlásky: Pýtala sa kočka kočky (111)
 L !
10:00
Mše svatá z Baziliky S. Maria Maggiore v Římě
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Marka Žukowského
 
12:20
Má vlast: Sv. Kopeček u Olomouce
 
13:05
Generální audience Svatého otce
 
13:40
Řeckokatolický magazín (125)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Muzikanti hrajte
 
15:05
O starých Starých Hamrech
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 10. 10. 2017 (897)
 
16:20
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2016, 1. díl
 
17:05
Jak si mě našel Antonín z Padovy
 P
17:45
Ars Vaticana
 
18:00
Dávní hrdinové: Opravdová víra
 
18:25
Sedmihlásky: Pýtala sa kočka kočky (111)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Filip
 
18:40
V pohorách po horách: Bílá hora - Podbeskydská pahorkatina (32)
 
18:50
Česká věda
 P
19:05
Večeře u Slováka: 28. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 12. 10. 2017 (898)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Pavel Semela - Boží otcovství i mateřství
 L !
20:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: My sme hráli(y) na cimbály… (133)
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Čtvero ročních dob s televizí NOE: Léto 2017
 L !
22:30
Modlitba růžence z Fatimy
 
23:35
Pod lampou: Jak černé díry řídí vesmír
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 13.10.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 12. 10. 2017 (898)
 
6:25
Jak potkávat svět: s Jiřím Stivínem (53)
 
7:50
Vychutnej si víru: Vaříme s dětmi
 
8:20
Adopce srdce
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
ARTBITR - Kulturní magazín: s Festivalem Musaionfilm (44)
 
9:30
Noční univerzita: Mgr. Jan Špilar - Amadeus – cesta k dokonalosti
 
10:35
Čtvero ročních dob s televizí NOE: Léto 2017
 L !
11:00
Mše svatá z Fatimy
 
13:25
Kapky na Mohelnickém dostavníku 2016
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Byl jsem ve vězení a přišli jste za mnou
 
15:05
Mezi pražci: Říjen 2017 (61)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 12. 10. 2017 (898)
 
16:25
Výpravy do divočiny: Za pandami a koalami
 
17:25
Dobrý muž ze Saratova
 
18:00
Quasimodo - Kristův kovboj
 
18:30
Bible pro nejmenší: Petr ve vězení
 
18:35
Sedmihlásky: Pýtala sa kočka kočky (111)
 
18:45
Cestujeme regionem Záhorie
 
19:50
Z pokladů duše: Martin Petiška - Jsem lovec příběhů...
 L !
20:00
Kulatý stůl: Jít k volbám?!
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Večeře u Slováka: 28. neděle v mezidobí
 
22:30
V pohorách po horách: Bílá hora - Podbeskydská pahorkatina (32)
 
22:45
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2016, 1. díl
 
23:30
Ceferino Jiménez Malla - Cikán v nebi
 
0:05
Cesta k andělům: Jan Royt - prorektor Univerzity Karlovy a ikonograf a historik umění (84)
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 14.10.2017

 
6:05
Čtvero ročních dob s televizí NOE: Léto 2017
 
6:25
Muzikanti hrajte
 
7:00
Noeland (4)
 
7:20
Sedmihlásky: Pýtala sa kočka kočky (111)
 
7:25
Dávní hrdinové: Opravdová víra
 
7:50
Česká věda
 
8:05
Zpravodajské Noeviny: 12. 10. 2017 (898)
 
8:30
Do varu s Maxem Kašparů: Duchovní a duševní zdraví (2)
 
9:05
Exit 316: Úspěch (16)
 
9:30
Katedrála svatého Václava v Olomouci
 L !
10:00
Mše svatá - biskupské svěcení Mons. Josefa Nuzíka a P. Antonína Baslera: dóm sv. Václava v Olomouci
 
12:35
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (927)
 
13:05
Pod lampou: Jak černé díry řídí vesmír
 
14:30
Nárožní kámen
 
15:10
Terra Santa news: 11. 10. 2017
 
15:30
Večeře u Slováka: 28. neděle v mezidobí
 
16:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: My sme hráli(y) na cimbály… (133)
 
17:25
Mexiko - Chiapas: Nářek lidu
 P !
18:00
Vychutnej si víru: Hold Itálii
 
18:30
Bible pro nejmenší: Petr ve vězení
 
18:35
Sedmihlásky: Pýtala sa kočka kočky (111)
 
18:45
Řeckokatolický magazín (125)
 
19:00
Století Andělky
 
19:15
V pohorách po horách: Osoblažsko (31)
 P !
19:30
V souvislostech - Jan Adamec: Volební kampaň v médiích (199)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Angelo Scarano - Modli se jako žebrák
 L !
20:00
Cena Celestýna Opitze: kostel sv. Šimona a Judy v Praze
 
22:05
Výpravy do divočiny: Za pandami a koalami
 
23:05
Město strachu - Pákistán
 
23:40
Kapky na Mohelnickém dostavníku 2016
 
0:15
Noční univerzita: PhDr. Jan Hábl, Ph.D. - O kráse a kouzlu Komenského Labyrintu
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 15.10.2017

 P
6:05
Evangelium: 28. neděle v mezidobí
 
6:15
Ars Vaticana
 
6:25
Mezi pražci: Říjen 2017 (61)
 
7:15
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: My sme hráli(y) na cimbály… (133)
 
8:40
Putování modrou planetou: Jemen - 1431 Hidžry
 
9:30
Vzdělanost - Otec Miroslav
 
9:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s Festivalem Musaionfilm (44)
 
10:00
Večeře u Slováka: 28. neděle v mezidobí
 L !
10:30
Mše svatá ze slavnosti 760 let města Uherského Hradiště: Uherské Hradiště
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Jan Adamec: Volební kampaň v médiích (199)
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Cvrlikání: Pavel Helan (54)
 
14:35
Cesta k andělům: Jiří Korda o exorcismu - lékař a kněz (92)
 
15:25
Muzikanti hrajte
 
16:00
Noční univerzita: Mgr. Jan Špilar - Amadeus – cesta k dokonalosti
 
17:05
Pěšák Boží
 
17:55
Sedmihlásky: A já mám, co já mám (112)
 
18:00
Noeland (5)
 P !
18:20
Dávní hrdinové: Zrádná křižovatka
 
18:45
Zabetonovaný v Bohu
 
18:55
Do varu s Maxem Kašparů: Duchovní a duševní zdraví (2)
 
19:10
Music4mation
 P
19:30
Exit 316: Smysl života (17)
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Trpělivost v bezmoci
 P !
20:00
Hyacinta - Zázrak z Fatimy (1)
 P !
20:50
Hyacinta - Zázrak z Fatimy (2)
 
21:35
V souvislostech - Jan Adamec: Volební kampaň v médiích (199)
 
22:00
Ars Vaticana
 
22:10
Collegium 1704 a Collegium Vocale 1704: Svatováclavský hudební festival 2016
 
23:35
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:00
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:40
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 16.10.2017

 
6:05
Klapka s …: Junior - Mgr. Zuzana Homolová-Baloghová (104)
 
7:30
V pohorách po horách: Osoblažsko (31)
 
7:40
Putování modrou planetou: Indonésie – země bez hranic
 
8:25
Věci víry
 L
9:00
Živě s Noe
 L
9:25
Návštěva papeže Františka v sídle Organizace OSN pro výživu a zemědělství
 
10:20
Krůček po krůčku - Etiopie
 
10:55
Můj chrám: Prof. Royt, prorektor Univerzity Karlovy v katedrále sv. Víta
 
11:15
Sedmihlásky: A já mám, co já mám (112)
 
11:20
Bible pro nejmenší: Petr ve vězení
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:10
Noční univerzita: MUDr. Roman Joch - Krátké 20. století a jeho klíčové momenty
 
13:15
Epydemye na Mohelnickém dostavníku 2016
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Vychutnej si víru: Hold Itálii
 
15:05
Ars Vaticana
 !
15:15
Hyacinta - Zázrak z Fatimy (1)
 !
16:05
Hyacinta - Zázrak z Fatimy (2)
 L !
17:00
Mše svatá z katedrály Božského Spasitele v Ostravě: svátek sv. Hedviky, patronky diecéze
 
18:30
Bible pro nejmenší: To nejlepší nakonec
 
18:35
Sedmihlásky: A já mám, co já mám (112)
 
18:40
Zrnko v perle Karibiku
 P
19:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (928)
 
19:35
Česká věda
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Kněz i manžel předává Ježíše
 !
20:00
Papež František: Můj život
 P
20:50
ARTBITR - Kulturní magazín: s Robertem Miklušem (45)
 P !
21:05
Music4mation
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Noční univerzita: Mgr. Jan Špilar - Amadeus – cesta k dokonalosti
 
23:15
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (928)
 
23:50
Kulatý stůl: Jít k volbám?!
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 17.10.2017

 
6:05
Cesta k andělům: Jiří Korda o exorcismu - lékař a kněz (92)
 
6:55
Pod lampou: Jak černé díry řídí vesmír
 
8:20
Vzdálená pobřeží ticha - Kazachstán
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Exit 316: Smysl života (17)
 
9:40
Muzikanti hrajte
 
10:10
Noční univerzita: Mgr. Jan Špilar - Amadeus – cesta k dokonalosti
 
11:20
Sedmihlásky: A já mám, co já mám (112)
 
11:25
Bible pro nejmenší: To nejlepší nakonec
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie Mons. Františka Václava Lobkowicze
 
12:15
Česká věda
 
12:35
V souvislostech - Jan Adamec: Volební kampaň v médiích (199)
 
12:55
Ars Vaticana
 
13:05
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (928)
 
13:40
V pohorách po horách: Osoblažsko (31)
 L !
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Kulatý stůl: Jít k volbám?!
 
16:10
Mezi pražci: Říjen 2017 (61)
 
17:00
Do varu s Maxem Kašparů: Duchovní a duševní zdraví (2)
 
17:15
Angola: Vstaň a choď, Angolo
 
18:00
Noeland (5)
 
18:25
Sedmihlásky: A já mám, co já mám (112)
 
18:30
Hermie a přítel v nouzi
 
18:40
Dávní hrdinové: Zrádná křižovatka
 
19:05
Dar z Medugorje
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 17. 10. 2017 (899)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Tomáš Holub - Rodinná svíce
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 P !
21:05
Řeckokatolický magazín (126)
 
21:20
Manželská setkání
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Post Scriptum: Záznam homílie Mons. Františka Václava Lobkowicze
 
22:15
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: My sme hráli(y) na cimbály… (133)
 
23:40
Terra Santa news: 11. 10. 2017
 
0:05
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2016, 1. díl
 
0:45
Děti Haiti
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 18.10.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 17. 10. 2017 (899)
 
6:25
Jmenuji se David Bibby
 
6:55
Velké ticho v Poličanech
 
7:20
Noční univerzita: MUDr. Roman Joch - Krátké 20. století a jeho klíčové momenty
 
8:25
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (928)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Ceferino Jiménez Malla - Cikán v nebi
 
11:15
Sedmihlásky: A já mám, co já mám (112)
 
11:20
Hermie a přítel v nouzi
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
ARTBITR - Kulturní magazín: s Robertem Miklušem (45)
 
13:00
Papež František: Můj život
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Missio magazín: září 2017
 
15:15
Předání proutěného řemesla
 
15:40
Zrnko v perle Karibiku
 
16:00
Můj chrám: Prof. Royt, prorektor Univerzity Karlovy v katedrále sv. Víta
 
16:15
Zpravodajské Noeviny: 17. 10. 2017 (899)
 
16:35
Slovanský Velehrad
 
17:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: My sme hráli(y) na cimbály… (133)
 
18:30
Hermie soutěží
 
18:40
Sedmihlásky: A já mám, co já mám (112)
 
18:45
Hovory z Rekovic: Jitka Šuranská
 
19:05
Exit 316: Smysl života (17)
 P !
19:30
Terra Santa news: 18. 10. 2017
 
19:50
Z pokladů duše: Marie Svatošová - Modlete se za hospice
 L !
20:00
Večer chval: Schola Karviná (64)
 P
21:15
Do varu s Maxem Kašparů: Krize životních hodnot (3)
 P
21:35
Živě s Noe
 P !
22:10
Noční univerzita: P. Georg Kopic, SDB - Čeští kněží v zahraničí
 
23:20
Generální audience Svatého otce
 
0:05
Music4mation
 
0:25
Vychutnej si víru: Hold Itálii
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 19.10.2017

 
6:05
Putování modrou planetou: Indonésie – země bez hranic
 
6:50
Kde Bůh roní slzy
 
7:10
Jak potkávat svět: s Jiřím Stivínem (53)
 
8:35
Terra Santa news: 18. 10. 2017
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Kulatý stůl: Jít k volbám?!
 P
10:55
Ars Vaticana
 
11:10
Sedmihlásky: A já mám, co já mám (112)
 
11:15
Hermie soutěží
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum
 
12:20
Řeckokatolický magazín (126)
 
12:35
Collegium 1704 a Collegium Vocale 1704: Svatováclavský hudební festival 2016
 L !
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Generální audience Svatého otce
 
15:05
Mezi pražci: Říjen 2017 (61)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 17. 10. 2017 (899)
 
16:20
Muzikanti hrajte
 
16:55
V pohorách po horách: Osoblažsko (31)
 
17:05
Exit 316: Smysl života (17)
 P
17:25
Večeře u Slováka: 29. neděle v mezidobí
 L !
18:00
Slavnostní koncert k 60. výročí Lidové konzervatoře Ostrava
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 19. 10. 2017 (900)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Také se rádi srovnáváte s druhými?
 L !
20:00
Cvrlikání: Plyš (55)
 
21:10
Můj chrám: Prof. Royt, prorektor Univerzity Karlovy v katedrále sv. Víta
 P
21:30
Živě s Noe
 !
22:05
Pod lampou: Lékařka, která zažila peklo Mosulu
 
23:35
Angola: katecheta Paulino
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 19. 10. 2017 (900)
 
0:30
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (928)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 20.10.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 19. 10. 2017 (900)
 
6:30
Můj chrám: Prof. Royt, prorektor Univerzity Karlovy v katedrále sv. Víta
 
6:50
ARTBITR - Kulturní magazín: s Robertem Miklušem (45)
 
7:00
Noční univerzita: P. Georg Kopic, SDB - Čeští kněží v zahraničí
 
8:10
Vychutnej si víru: Hold Itálii
 
8:40
Zrnko v perle Karibiku
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Outdoor Films s Klárou Kolouchovou: První Češka, která se pokusila zdolat nejtěžší horu světa, K2 (63)
 
10:55
Čtvero ročních dob s televizí NOE: Léto 2017
 
11:15
Hermie a jeho přátelé: Buzbyho plážová párty
 
11:20
Sedmihlásky: A já mám, co já mám (112)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Ars Vaticana
 
13:10
Zpravodajské Noeviny: 19. 10. 2017 (900)
 
13:35
Do varu s Maxem Kašparů: Krize životních hodnot (3)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Adopce srdce
 
15:10
Putování modrou planetou: Indonésie – země bez hranic
 
16:00
Epydemye na Mohelnickém dostavníku 2016
 
16:50
Buon giorno s Františkem
 
18:00
Uganda, trpící perla Afriky
 
18:30
Hermie a jeho přátelé: Buzbyho hláskovací soutěž
 
18:35
Sedmihlásky: A já mám, co já mám (112)
 
18:45
V pohorách po horách: Osoblažsko (31)
 
18:55
Josef a jeho bratři
 
19:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s Robertem Miklušem (45)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Pavel Semela - Odpustit nelze na povel
 L !
20:00
Kulatý stůl: Reformace - bolest i dar
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Večeře u Slováka: 29. neděle v mezidobí
 
22:35
Papež František: Můj život
 
23:30
Skryté poklady: Christian
 
0:05
Cesta k andělům: Jiří Korda o exorcismu - lékař a kněz (92)
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 21.10.2017

 
6:05
Klapka s ...: Alenou Krejčovou (66)
 
7:10
O kom, o čem: O tvorbě Bukovinských Slováků
 
7:30
Cesta k andělům: Miroslav Herold - jezuita (15)
 
8:30
Noeland (5)
 
8:55
Sedmihlásky: A já mám, co já mám (112)
 
9:00
Dávní hrdinové: Zrádná křižovatka
 
9:30
Můj chrám: Prof. Royt, prorektor Univerzity Karlovy v katedrále sv. Víta
 
9:45
Soňa
 
10:05
Kazachstán, poutní kostel
 
10:55
Exit 316: Smysl života (17)
 
11:15
Music4mation
 
11:40
Zpravodajské Noeviny: 19. 10. 2017 (900)
 
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 P
12:15
Post Scriptum
 
12:30
Pod lampou: Lékařka, která zažila peklo Mosulu
 
14:00
Mexiko - Chiapas: Nářek lidu
 
14:35
Misie slovenských salesiánů v Belgii
 
15:25
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (928)
 
16:00
Večeře u Slováka: 29. neděle v mezidobí
 
16:25
Terra Santa news: 18. 10. 2017
 
16:45
Cvrlikání: Plyš (55)
 P !
18:00
Vychutnej si víru: Tapas a bruschetta
 
18:30
Hermie a jeho přátelé: Buzbyho hláskovací soutěž
 
18:35
Sedmihlásky: A já mám, co já mám (112)
 
18:45
Muzikanti hrajte
 
19:15
Mwebare kwija - Klinika v buši
 P !
19:30
V souvislostech (200)
 
19:55
Z pokladů duše: P. Angelo Scarano - Také usínáte u čtení Bible?
 P !
20:00
Dál nic
 
21:20
V pohorách po horách: Ďurkovec - Bukovské vrchy (27)
 
21:35
Ale on není bílý
 
22:10
Epydemye na Mohelnickém dostavníku 2016
 
23:00
Noční univerzita: MUDr. Roman Joch - Krátké 20. století a jeho klíčové momenty
 
0:05
Řeckokatolický magazín (126)
 
0:20
Dům nejen ze skla (23)
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 22.10.2017

 
6:15
Putování modrou planetou: Indonésie – země bez hranic
 
7:00
Obnovitelné zdroje energie na Slovensku
 
7:30
Poutní chrám Panny Marie na Chlumku v Luži
 
7:45
Řeckokatolický magazín (126)
 
8:00
Ars Vaticana
 
8:10
Cvrlikání: Plyš (55)
 
9:20
Večeře u Slováka: 29. neděle v mezidobí
 L !
10:00
Mše svatá z misijní neděle z kostela sv. Zdislavy: Prostřední Bečva
 
11:20
Guyanská Diana
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s Robertem Miklušem (45)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Jan Svoboda - Jak pomáhá společenství manželů
 L !
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech (200)
 P
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:30
Dál nic
 
14:50
Muzikanti hrajte
 
15:20
Česká věda
 
15:35
Do varu s Maxem Kašparů: Krize životních hodnot (3)
 
16:00
Adopce srdce
 
16:40
Noční univerzita: P. Georg Kopic, SDB - Čeští kněží v zahraničí
 
17:55
Sedmihlásky: Když jsem já šel přes Nadaj (113)
 
18:00
Noeland (6)
 P !
18:25
Dávní hrdinové: Na konci světa
 
18:50
Ars Vaticana
 
19:00
Music4mation
 P !
19:25
Exit 316: Povzbuzení (18)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Jan Svoboda - Jak pomáhá společenství manželů
 !
20:00
Jakub Jan Ryba: Stabat Mater
 
21:10
V souvislostech (200)
 
21:30
Silva Gabreta: Jak se rodí šumavský horský les
 
22:05
Buon giorno s Františkem
 
23:10
Mosambik, svědek víry
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů