Program televize Noe na pondělí 13.11.2017

 
6:05
Klapka s ...: Jiřím Mohauptem (40)
 
7:10
V pohorách po horách: Kunětická hora - Polabí (24)
 
7:20
Pro vita mundi: PhDr.h.c. Pavel Žák (137)
 
8:10
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2016, 2. díl
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Léta letí k andělům: Mikuláš Kroupa - novinář (38)
 
9:40
Česká věda
 
9:55
Velehradská zastavení: Díl 6. - Poutníci ze Slovenska
 
10:05
Výpravy do divočiny: Želvy v ohrožení
 
11:10
Sedmihlásky: Když jsem byl malučký (114)
 
11:15
Maminčiny pohádky: O panence z oříšku (13)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Vychutnej si víru: Velikonoční speciál
 
13:25
Terra Santa news: 8. 11. 2017
 
13:45
Ars Vaticana
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Noční univerzita: Prof. Martin Weis, Th.D. - Dvojí život Mistra Jana Husa (1. část)
 
16:00
V souvislostech - Jana Vališová: Novela zákona o pohřebnictví (203)
 
16:20
Danças Ocultas & Dom la Nena
 
17:00
Zachraňme kostely: Kostel sv. Máří Magdalény v Krasíkově (12)
 
17:20
Život v modlitbě
 
18:00
Magazín festivalu outdoorových filmů 2017: Kategorie Horský a horolezecký film (3)
 
18:25
Sedmihlásky: Když jsem byl malučký (114)
 
18:30
Maminčiny pohádky: O papírové lodičce (14)
 
18:40
Vít Kašpařík, koncovky, fujarky, grumle a jiné hudební nástroje
 P
19:05
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (932)
 P !
19:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s Jiřím Stivínem (47)
 !
20:00
Anežka Česká
 P !
21:05
Music4mation
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Kulatý stůl: Domácí násilí
 
23:40
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (932)
 
0:15
Noční univerzita: prof. MUDr. Cyril Höschl, DrSc., FRCPsych. - Vrozené a naučené v chování
 
1:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 14.11.2017

 
6:05
V souvislostech - Jana Vališová: Novela zákona o pohřebnictví (203)
 
6:25
Pod lampou: 500 let od Lutherových požadavků
 
8:10
Irák– Země světců a mučedníků
 
8:35
Magazín festivalu outdoorových filmů 2017: Kategorie Horský a horolezecký film (3)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Muzikanti hrajte
 
9:50
Noční univerzita: prof. MUDr. Cyril Höschl, DrSc., FRCPsych. - Vrozené a naučené v chování
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum
 
12:15
Koncert slovenského sboru Lúčnica: Podzimní festival duchovní hudby 2017
 
13:20
Bradi Barthová
 
13:35
V pohorách po horách: Kunětická hora - Polabí (24)
 
13:45
Ars Vaticana
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Kulatý stůl: Domácí násilí
 
16:10
Léta letí k andělům: Mikuláš Kroupa - novinář (38)
 
16:30
Výpravy do divočiny: Želvy v ohrožení
 
17:35
Ceferino Jiménez Malla - Cikán v nebi
 
18:05
Noeland (10)
 
18:25
Sedmihlásky: Když jsem byl malučký (114)
 
18:30
Maminčiny pohádky: O splněném přání (15)
 
18:40
Hermie a ustrašený pavouk
 
19:10
Více než diaspora
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 14. 11. 2017 (907)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Josef Mixa - Kde kněz bere sílu ke službě?
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 P !
21:05
Řeckokatolický magazín (130)
 
21:20
Legenda jménem Vesmír: DCŽM Vesmír
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Post Scriptum
 
22:15
Terra Santa news: 8. 11. 2017
 
22:35
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Plzeňské písně (134)
 
0:00
Exit 316: Odsuzování (21)
 
0:20
44 let novickou
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 15.11.2017

 
6:05
Noční univerzita: Prof. Martin Weis, Th.D. - Dvojí život Mistra Jana Husa (1. část)
 
7:25
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (932)
 L
9:00
Živě s Noe
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Historie sklářství v Karolince
 
11:05
Zpravodajské Noeviny: 14. 11. 2017 (907)
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Festival dobrých zpráv 2017: Soutěžní snímky festivalu - 1. část
 
18:00
Ve službě Šuárů
 
18:30
Maminčiny pohádky: Osika a vítr (16)
 
18:40
Sedmihlásky: Když jsem byl malučký (114)
 
18:45
Dopisy z rovníku
 P !
19:30
Terra Santa news: 15. 11. 2017
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Zvažme, co říkáme lidem
 L !
20:00
Večer chval: AMM Band (65)
 
21:15
Vezmi a čti: Říjen 2017
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Noční univerzita: prof. PhDr. Vladimír Just, CSc. - Konformisté, kolaboranti, nebo hráči s ohněm?
 
23:25
Generální audience Svatého otce
 
0:10
Vychutnej si víru: Velikonoční speciál
 
0:40
Music4mation
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 16.11.2017

 
6:05
Vít Kašpařík, koncovky, fujarky, grumle a jiné hudební nástroje
 
6:30
Léta letí k andělům: Václav Žilka – hudebník a pedagog podle Veroniky Žilkové, rodiny a přátel (74)
 
7:00
Jak potkávat svět: s Ivo Viktorinem (54)
 
8:20
Vezmi a čti: Říjen 2017
 
8:35
Terra Santa news: 15. 11. 2017
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Muzikanti hrajte
 
9:55
Kulatý stůl: Domácí násilí
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum
 
12:15
Generální audience Svatého otce
 
12:50
Mezi pražci: Listopad 2017 (62)
 
13:40
Řeckokatolický magazín (130)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Festival dobrých zpráv 2017: Soutěžní snímky festivalu - 2. část
 
18:15
Terra Santa news: 15. 11. 2017
 P !
18:40
Zpravodajské Noeviny: 16. 11. 2017 (908)
 L !
19:00
Prague Cello Quartet a Filharmonie Bohuslava Martinů: Kongresové centrum Zlín
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Pod lampou: Jak jsme na Slovensku převážili Fica i fašisty
 
23:20
Královna a matka Chorvatů
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 16. 11. 2017 (908)
 
0:30
Zachraňme kostely: Kostel sv. Máří Magdalény v Krasíkově (12)
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 17.11.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 16. 11. 2017 (908)
 
6:25
Zachraňme kostely: Kostel sv. Máří Magdalény v Krasíkově (12)
 
6:45
Anežka Česká
 
7:50
Magazín festivalu outdoorových filmů 2017: Kategorie Horský a horolezecký film (3)
 
8:15
ARTBITR - Kulturní magazín: s Jiřím Stivínem (47)
 
8:25
Otazníky: Církev před a po sametové revoluci
 L !
10:00
Mše svatá na poděkování Bohu a sv. Anežce České za dar svobody: z kostela sv. Mikuláše v Praze na Malé Straně
 L !
11:05
Živě z Prahy
 
11:35
Lednický park vypravuje
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:10
Živě z Prahy
 
12:35
Danças Ocultas & Dom la Nena
 
13:10
Léta letí k andělům: Václav Žilka – hudebník a pedagog podle Veroniky Žilkové, rodiny a přátel (74)
 
13:35
Historie českých hospiců aneb První hospic v Čechách
 L !
14:00
Živě z Prahy
 
14:35
Církev a Revoluce: debata o roli církve v listopadových událostech 1989
 
15:30
Víra v pravdu
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 16. 11. 2017 (908)
 
16:20
V pohorách po horách: Kunětická hora - Polabí (24)
 
16:35
Buon giorno s Františkem
 
17:40
Maminčiny pohádky: Skřítek Domácníček (18)
 
17:50
Sedmihlásky: Když jsem byl malučký (114)
 !
18:00
Stopy ve sněhu
 L !
19:00
Festival dobrých zpráv 2017: Slavnostní vyhlášení výsledků a zakončení festivalu
 P
20:15
Festival dobrých zpráv 2017: Promítání vítězných snímků
 !
21:00
Svatá Brigita Švédská: Mladá léta (1)
 P
22:05
Večeře u Slováka: 33. neděle v mezidobí
 
22:30
ARTBITR - Kulturní magazín: s Jiřím Stivínem (47)
 
22:40
Česká věda
 
23:00
Vše pro mého krále a královnu
 
23:35
Kulatý stůl: Křesťanství v 90 minutách
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 18.11.2017

 
6:05
Klapka s ...: Vladimírem Císařem (34)
 
7:10
Muzikanti hrajte
 
7:40
Quasimodo - Kristův kovboj
 
8:10
Léta letí k andělům: Václav Žilka – hudebník a pedagog podle Veroniky Žilkové, rodiny a přátel (74)
 
8:40
Noeland (10)
 
8:55
Sedmihlásky: Když jsem byl malučký (114)
 
9:00
Hermie a ustrašený pavouk
 
9:35
Buon giorno s Františkem
 
10:40
Exit 316: Odsuzování (21)
 
11:00
Music4mation
 
11:25
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (932)
 P
11:55
Z pokladů duše: Daniel Hermann - Křesťanství má otevřenou náruč
 P
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 P
12:15
Post Scriptum
 
12:25
Pod lampou: Jak jsme na Slovensku převážili Fica i fašisty
 
13:40
Víra plná života - Chile
 
14:30
Terra Santa news: 15. 11. 2017
 
14:50
Večeře u Slováka: 33. neděle v mezidobí
 
15:15
Zpravodajské Noeviny: 16. 11. 2017 (908)
 
15:35
Cvrlikání: Pavlína Jíšová (18)
 
16:45
Svatá Brigita Švédská: Mladá léta (1)
 
17:45
Manželská setkání
 P !
18:00
Vychutnej si víru: Všechny cesty vedou do Říma
 
18:30
Maminčiny pohádky: Skřítek Domácníček (18)
 
18:40
Velehradská zastavení: Díl 6. - Poutníci ze Slovenska
 
18:55
Pro vita mundi: sr. Diana Marie Ludmila Dvořáková, OP (113)
 P !
19:30
V souvislostech - Vladimír Kučera: Fenomén rasismus (204)
 
19:50
Z pokladů duše: Daniel Hermann - Křesťanství má otevřenou náruč
 !
20:00
Svatá Brigita Švédská: Směrem k Římu (2)
 
21:00
V pohorách po horách: Radhošť (6)
 
21:10
Cesta k andělům: Boris Jirků - malíř (48)
 
22:05
Post Scriptum
 
22:15
Noční univerzita: Prof. Martin Weis, Th.D. - Dvojí život Mistra Jana Husa (1. část)
 
23:35
Řeckokatolický magazín (130)
 
23:50
Mosambik - Cipriano
 
0:25
Danças Ocultas & Dom la Nena
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 19.11.2017

 P
6:05
Evangelium: 33. neděle v mezidobí
 
6:15
Hrdinové víry: Oto Mádr (8)
 
7:20
Angola: Nepřestanu chodit ulicemi
 
8:20
Cvrlikání: Pavlína Jíšová (18)
 
9:30
Večeře u Slováka: 33. neděle v mezidobí
 L !
10:00
Mše svatá u příležitosti 110 let posvěcení kostela sv. Mikuláše: Ostrava - Ludgeřovice
 
11:20
Lednický park vypravuje
 
11:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s Jiřím Stivínem (47)
 P
11:50
Z pokladů duše: Ladislav Křížek - Život bez Krista je bezcenný
 L !
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 P
12:15
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
12:55
V souvislostech - Vladimír Kučera: Fenomén rasismus (204)
 
13:25
Svatá Brigita Švédská: Směrem k Římu (2)
 P
14:25
Muzikanti hrajte
 
15:00
Missio magazín: říjen 2017
 
16:00
Děti Haiti
 P !
16:15
Magazín festivalu outdoorových filmů 2017: Kategorie Vodní sportovní film (4)
 
16:40
Noční univerzita: prof. PhDr. Vladimír Just, CSc. - Konformisté, kolaboranti, nebo hráči s ohněm?
 P
17:55
Sedmihlásky: Pane rechtor, Dyž sem chodil do školy (129)
 
18:00
Noeland (11)
 
18:30
Hermie a Stanley na táboře
 
19:05
Music4mation
 P
19:30
Exit 316: Odsuzování (21)
 
19:50
Z pokladů duše: Ladislav Křížek - Život bez Krista je bezcenný
 P !
20:00
Má vlast: Náměšť na Hané
 
21:20
V souvislostech - Vladimír Kučera: Fenomén rasismus (204)
 
21:40
Duchovní malby: Andělé (1)
 
22:05
Buon giorno s Františkem
 
23:05
Ale on není bílý
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Česká věda
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 20.11.2017

 
6:05
Klapka s ...: Adolfem Mackem (59)
 
7:05
Skryté poklady: Christian
 
7:40
Buon giorno s Františkem
 
8:45
V pohorách po horách: Radhošť (6)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Exit 316: Odsuzování (21)
 
9:45
Outdoor Films s P. Dariuszem Sputo a Martinem Kráčalíkem: Pod nejvyšší horu světa (64)
 
11:15
Maminčiny pohádky: Skřítek Domácníček (18)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Uganda, trpící perla Afriky
 
13:25
Vychutnej si víru: Všechny cesty vedou do Říma
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Noční univerzita: Prof. Martin Weis, Th.D. - Dvojí život Mistra Jana Husa (2. část)
 
16:05
V souvislostech - Vladimír Kučera: Fenomén rasismus (204)
 
16:25
Quanti Minoris na Mohelnickém dostavníku 2012
 
16:50
Slovanský Velehrad
 
17:10
Historie sklářství v Karolince
 
17:30
Duchovní malby: Andělé (1)
 P !
18:00
Víra do kapsy: Zpověď očima kněze
 
18:15
ARTBITR - Kulturní magazín: s Jiřím Stivínem (47)
 
18:25
Sedmihlásky: Pane rechtor, Dyž sem chodil do školy (129)
 
18:30
Maminčiny pohádky: Tři čaromocné svíce I. (19)
 
18:40
Magazín festivalu outdoorových filmů 2017: Kategorie Vodní sportovní film (4)
 P !
19:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (933)
 P !
19:35
Vezmi a čti: Listopad 2017
 
19:50
Z pokladů duše: P. Pavel Šupol - Kytary v kostele
 L !
20:00
Dům nejen ze skla (24)
 P
21:05
Music4mation
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Terra Santa news: 15. 11. 2017
 
22:25
Noční univerzita: prof. PhDr. Vladimír Just, CSc. - Konformisté, kolaboranti, nebo hráči s ohněm?
 
23:45
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (933)
 
0:20
Pro vita mundi: Eva Hudečková (136)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 21.11.2017

 
6:05
Cesta k andělům: Boris Jirků - malíř (48)
 
6:55
Pod lampou: Jak jsme na Slovensku převážili Fica i fašisty
 
8:10
Bulharsko -Život ve skrytosti
 
9:00
Víra do kapsy: Zpověď očima kněze
 
9:15
Muzikanti hrajte
 
9:45
Noční univerzita: prof. PhDr. Vladimír Just, CSc. - Konformisté, kolaboranti, nebo hráči s ohněm?
 
11:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (933)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum
 
12:20
V souvislostech - Vladimír Kučera: Fenomén rasismus (204)
 
12:40
Pro vita mundi: Kostelník František Polster ze Strážnice /1928-2010/ (140)
 
13:20
Duchovní malby: Andělé (1)
 
13:45
V pohorách po horách: Radhošť (6)
 L !
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Kulatý stůl: Křesťanství v 90 minutách
 P
16:10
Blanchet
 
16:30
Klapka s ...: Luborem Míkou (77)
 
17:30
Léta letí k andělům: Václav Žilka – hudebník a pedagog podle Veroniky Žilkové, rodiny a přátel (74)
 
18:00
Noeland (11)
 
18:25
Sedmihlásky: Pane rechtor, Dyž sem chodil do školy (129)
 
18:30
Maminčiny pohádky: Tři čaromocné svíce II. (20)
 
18:40
Hermie a Stanley na táboře
 
19:15
Čeští salesiáni v Bulharsku
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 21. 11. 2017 (909)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Tomáš Hoffman - Krása není zakázaná
 P !
20:00
Missio magazín: Listopad 2017
 P !
21:05
Řeckokatolický magazín (131)
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Post Scriptum
 
22:15
Zpravodajské Noeviny: 21. 11. 2017 (909)
 
22:35
Cvrlikání: Pavlína Jíšová (18)
 
23:45
Terra Santa news: 15. 11. 2017
 
0:10
Misie skrze svědectví - Slovensko
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 22.11.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 21. 11. 2017 (909)
 
6:25
Jedenkrát smrt, prosím
 
6:55
Noční univerzita: Prof. Martin Weis, Th.D. - Dvojí život Mistra Jana Husa (2. část)
 
8:25
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (933)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Vezmi a čti: Listopad 2017
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Kurzy Alfa
 
11:00
Duchovní malby: Andělé (1)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Gojdič - láska nadevšecko
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Exit 316: Odsuzování (21)
 
15:00
ARTBITR - Kulturní magazín: s Jiřím Stivínem (47)
 
15:10
Předání proutěného řemesla
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 21. 11. 2017 (909)
 
16:00
Vezmi a čti: Listopad 2017
 
16:15
Lidé, kteří milují život - Peru
 
16:50
Cvrlikání: Pavlína Jíšová (18)
 
18:00
Vodopády milosrdenství
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Dobrodružství začíná!
 
18:35
Sedmihlásky: Pane rechtor, Dyž sem chodil do školy (129)
 
18:40
Pěšák Boží
 P !
19:30
Terra Santa news: 22. 11. 2017
 
19:50
Z pokladů duše: P. Pavel Rousek - Bůh nešetří na kráse
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
Léta letí k andělům: Jan Vodňanský - básník a filosof (51)
 
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Noční univerzita: MUDr. Roman Joch - Co je a co není totalitarismus
 
23:00
Generální audience Svatého otce
 
23:35
Vychutnej si víru: Všechny cesty vedou do Říma
 
0:10
Music4mation
 
0:30
Víra do kapsy: Zpověď očima kněze
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 23.11.2017

 
6:05
Klapka s ...: MUDr. Bohumírem Novákem (82)
 
7:10
Terra Santa news: 22. 11. 2017
 
7:30
Hrdinové víry: Matka Vojtěcha (5)
 
8:35
Blanchet
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Magazín festivalu outdoorových filmů 2017: Kategorie Vodní sportovní film (4)
 
9:45
Kulatý stůl: Křesťanství v 90 minutách
 
11:20
Sedmihlásky: Pane rechtor, Dyž sem chodil do školy (129)
 
11:25
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Dobrodružství začíná!
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum
 
12:20
Má vlast: Náměšť na Hané
 
13:35
Zpravodajské Noeviny: 21. 11. 2017 (909)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Generální audience Svatého otce
 
15:15
V pohorách po horách: Radhošť (6)
 
15:25
Muzikanti hrajte
 
16:00
Řeckokatolický magazín (131)
 
16:15
Cesta k andělům: Boris Jirků - malíř (48)
 
17:05
Svoboda, kterou nám Bůh dal: Salesiáni v Žepče
 
17:30
Duchovní malby: Sixtinská kaple (2)
 
18:00
Hermie a Stanley na táboře
 
18:35
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Po stopách Bernadety
 
18:40
Sedmihlásky: Pane rechtor, Dyž sem chodil do školy (129)
 
18:45
Česká věda
 P !
19:00
Večeře u Slováka: Slavnost Ježíše Krista Krále
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 23. 11. 2017 (910)
 
19:50
Z pokladů duše: Martin Petiška - Mít domov v srdci
 P
20:00
U VÁS aneb festivalové kukátko: Ve Strážnici na vojnu verbujú (20)
 
21:05
Velehradská zastavení: Díl 2. - Cyrilometodějská tradice v Olomouci
 P
21:15
Hovory z Rekovic: Miroslav Vaculík
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Pod lampou: Češi, Slováci a Evropa
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 23. 11. 2017 (910)
 
0:30
Vezmi a čti: Listopad 2017
 
0:45
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (933)
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 24.11.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 23. 11. 2017 (910)
 
6:25
Vezmi a čti: Listopad 2017
 
6:40
Vychutnej si víru: Všechny cesty vedou do Říma
 
7:15
Noční univerzita: MUDr. Roman Joch - Co je a co není totalitarismus
 
8:10
Nevybroušené diamanty
 
8:45
Víra do kapsy: Zpověď očima kněze
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Pro vita mundi: Jan Špilar (80)
 
10:00
ARTBITR - Kulturní magazín: s Jiřím Stivínem (47)
 
10:15
Dům nejen ze skla (24)
 
11:20
Stavitelé měst
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Duchovní malby: Sixtinská kaple (2)
 
13:15
Léta letí k andělům: Jan Vodňanský - básník a filosof (51)
 
13:40
Quanti Minoris na Mohelnickém dostavníku 2012
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Magazín festivalu outdoorových filmů 2017: Kategorie Vodní sportovní film (4)
 
14:55
Klapka s ...: Janem Křivým (81)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 23. 11. 2017 (910)
 
16:20
Společně pro lepší společnost
 
16:55
Missio magazín: Listopad 2017
 
18:00
Bosna - Srdce pro bezmocné
 
18:25
Sedmihlásky: Pane rechtor, Dyž sem chodil do školy (129)
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Tajuplná jeskyně
 
18:40
Cvrlikání: Plyš (55)
 
19:50
Z pokladů duše: Jiří Babič - Jak jsem přišel k Bohu
 L !
20:00
Noemova pošta: listopad 2017
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Večeře u Slováka: Slavnost Ježíše Krista Krále
 
22:30
V pohorách po horách: Radhošť (6)
 
22:45
Jak potkávat svět: s Ivo Viktorinem (54)
 
0:10
Cesta k andělům: Boris Jirků - malíř (48)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 25.11.2017

 
6:05
Bol som mimo: Mikuláš Lipták
 
7:10
Blanchet
 
7:30
Buon giorno s Františkem
 
8:35
Noeland (11)
 
9:00
Hermie a Stanley na táboře
 
9:35
Sedmihlásky: Pane rechtor, Dyž sem chodil do školy (129)
 
9:45
Vezmi a čti: Listopad 2017
 
10:00
Adopce srdce
 
10:40
Zpravodajské Noeviny: 23. 11. 2017 (910)
 
11:00
Music4mation
 
11:20
Exit 316: Odsuzování (21)
 
11:40
Víra do kapsy: Zpověď očima kněze
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Jan Chromeček - Kéž se všichni sejdeme v nebeském Jeruzalémě
 
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 P
12:15
Post Scriptum
 
12:25
Pod lampou: Češi, Slováci a Evropa
 
14:30
Večeře u Slováka: Slavnost Ježíše Krista Krále
 
14:55
Přešel jsem hranici
 P !
16:00
Šarády: MFF Myjava 2017
 
17:25
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (933)
 P !
18:00
Vychutnej si víru: Jídlo sbližuje
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Tajuplná jeskyně
 
18:35
Sedmihlásky: Pane rechtor, Dyž sem chodil do školy (129)
 
18:40
Muzikanti hrajte
 
19:10
Terra Santa news: 22. 11. 2017
 P !
19:30
V souvislostech (205)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Jan Chromeček - Kéž se všichni sejdeme v nebeském Jeruzalémě
 P !
20:00
Outdoor Films s Jackem Brightem a Zdeňkem Tlamichou: Zimní plavci přes Beringův průliv (65)
 
21:35
Opřu se o florbalovou hůl
 
22:00
Dům nejen ze skla (24)
 
23:05
V pohorách po horách: Baníkov - Roháče (11)
 
23:15
Mezi pražci: Listopad 2017 (62)
 
0:05
Noční univerzita: Prof. Martin Weis, Th.D. - Dvojí život Mistra Jana Husa (2. část)
 
1:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 26.11.2017

 
6:15
Duchovní malby: Sixtinská kaple (2)
 
6:40
Skryté poklady: Vladimír
 
7:05
Výpravy do divočiny: Želvy v ohrožení
 
8:10
Řeckokatolický magazín (131)
 
8:25
U VÁS aneb festivalové kukátko: Ve Strážnici na vojnu verbujú (20)
 
9:30
Večeře u Slováka: Slavnost Ježíše Krista Krále
 
10:00
Blanchet
 L !
10:30
Mše svatá z kostela svaté Kateřiny: Kašava
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s Jiřím Stivínem (47)
 L !
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech (205)
 P
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Outdoor Films s Jackem Brightem a Zdeňkem Tlamichou: Zimní plavci přes Beringův průliv (65)
 
14:55
Duchovní malby: Sixtinská kaple (2)
 P
15:20
Muzikanti hrajte
 
16:00
Noční univerzita: MUDr. Roman Joch - Co je a co není totalitarismus
 
16:50
Stíny nad Libavou
 P
17:30
Magazín festivalu outdoorových filmů 2017: Kategorie Dobrodružný cestopisný film (5)
 
17:55
Sedmihlásky: Zastav se slunéčko (115)
 
18:00
Noeland (12)
 
18:30
Hermie a potopa
 
19:10
Music4mation
 P
19:30
Exit 316: Samota (22)
 !
20:00
Pro větší slávu: Skutečný příběh Kristiady
 
22:35
V souvislostech (205)
 
23:00
Missio magazín: Listopad 2017
 
0:05
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů