Program televize Noe na pondělí 20.11.2017

 
6:05
Klapka s ...: Adolfem Mackem (59)
 
7:05
Skryté poklady: Christian
 
7:40
Buon giorno s Františkem
 
8:45
V pohorách po horách: Radhošť (6)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Exit 316: Odsuzování (21)
 
9:45
Outdoor Films s P. Dariuszem Sputo a Martinem Kráčalíkem: Pod nejvyšší horu světa (64)
 
11:15
Maminčiny pohádky: Skřítek Domácníček (18)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Uganda, trpící perla Afriky
 
13:25
Vychutnej si víru: Všechny cesty vedou do Říma
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Noční univerzita: Prof. Martin Weis, Th.D. - Dvojí život Mistra Jana Husa (2. část)
 
16:05
V souvislostech - Vladimír Kučera: Fenomén rasismus (204)
 
16:25
Quanti Minoris na Mohelnickém dostavníku 2012
 
16:50
Slovanský Velehrad
 
17:10
Historie sklářství v Karolince
 
17:30
Duchovní malby: Andělé (1)
 P !
18:00
Víra do kapsy: Zpověď očima kněze
 
18:15
ARTBITR - Kulturní magazín: s Jiřím Stivínem (47)
 
18:25
Sedmihlásky: Pane rechtor, Dyž sem chodil do školy (129)
 
18:30
Maminčiny pohádky: Tři čaromocné svíce I. (19)
 
18:40
Magazín festivalu outdoorových filmů 2017: Kategorie Vodní sportovní film (4)
 P !
19:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (933)
 P !
19:35
Vezmi a čti: Listopad 2017
 
19:50
Z pokladů duše: P. Pavel Šupol - Kytary v kostele
 L !
20:00
Dům nejen ze skla (24)
 P
21:05
Music4mation
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Terra Santa news: 15. 11. 2017
 
22:25
Noční univerzita: prof. PhDr. Vladimír Just, CSc. - Konformisté, kolaboranti, nebo hráči s ohněm?
 
23:45
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (933)
 
0:20
Pro vita mundi: Eva Hudečková (136)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 21.11.2017

 
6:05
Cesta k andělům: Boris Jirků - malíř (48)
 
6:55
Pod lampou: Jak jsme na Slovensku převážili Fica i fašisty
 
8:10
Bulharsko -Život ve skrytosti
 
9:00
Víra do kapsy: Zpověď očima kněze
 
9:15
Muzikanti hrajte
 
9:45
Noční univerzita: prof. PhDr. Vladimír Just, CSc. - Konformisté, kolaboranti, nebo hráči s ohněm?
 
11:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (933)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum
 
12:20
V souvislostech - Vladimír Kučera: Fenomén rasismus (204)
 
12:40
Pro vita mundi: Kostelník František Polster ze Strážnice /1928-2010/
 
13:20
Duchovní malby: Andělé (1)
 
13:45
V pohorách po horách: Radhošť (6)
 L !
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Kulatý stůl: Křesťanství v 90 minutách
 P
16:10
Blanchet
 
16:30
Klapka s ...: Luborem Míkou (77)
 
17:30
Léta letí k andělům: Václav Žilka – hudebník a pedagog podle Veroniky Žilkové, rodiny a přátel (74)
 
18:00
Noeland (11)
 
18:25
Sedmihlásky: Pane rechtor, Dyž sem chodil do školy (129)
 
18:30
Maminčiny pohádky: Tři čaromocné svíce II. (20)
 
18:40
Hermie a Stanley na táboře
 
19:15
Čeští salesiáni v Bulharsku
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 21. 11. 2017 (909)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Tomáš Hoffman - Krása není zakázaná
 P !
20:00
Missio magazín: Listopad 2017
 P !
21:05
Řeckokatolický magazín (131)
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Post Scriptum
 
22:15
Zpravodajské Noeviny: 21. 11. 2017 (909)
 
22:35
Cvrlikání: Pavlína Jíšová (18)
 
23:45
Terra Santa news: 15. 11. 2017
 
0:10
Misie skrze svědectví - Slovensko
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 22.11.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 21. 11. 2017 (909)
 
6:25
Jedenkrát smrt, prosím
 
6:55
Noční univerzita: Prof. Martin Weis, Th.D. - Dvojí život Mistra Jana Husa (2. část)
 
8:25
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (933)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Vezmi a čti: Listopad 2017
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Kurzy Alfa
 
11:00
Duchovní malby: Andělé (1)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Gojdič - láska nadevšecko
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Exit 316: Odsuzování (21)
 
15:00
ARTBITR - Kulturní magazín: s Jiřím Stivínem (47)
 
15:10
Předání proutěného řemesla
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 21. 11. 2017 (909)
 
16:00
Vezmi a čti: Listopad 2017
 
16:15
Lidé, kteří milují život - Peru
 
16:50
Cvrlikání: Pavlína Jíšová (18)
 
18:00
Vodopády milosrdenství
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Dobrodružství začíná!
 
18:35
Sedmihlásky: Pane rechtor, Dyž sem chodil do školy (129)
 
18:40
Pěšák Boží
 P !
19:30
Terra Santa news: 22. 11. 2017
 
19:50
Z pokladů duše: P. Pavel Rousek - Bůh nešetří na kráse
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
Léta letí k andělům: Jan Vodňanský - básník a filosof (51)
 
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Noční univerzita: MUDr. Roman Joch - Co je a co není totalitarismus
 
23:00
Generální audience Svatého otce
 
23:35
Vychutnej si víru: Všechny cesty vedou do Říma
 
0:10
Music4mation
 
0:30
Víra do kapsy: Zpověď očima kněze
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 23.11.2017

 
6:05
Klapka s ...: MUDr. Bohumírem Novákem (82)
 
7:10
Terra Santa news: 22. 11. 2017
 
7:30
Hrdinové víry: Matka Vojtěcha (5)
 
8:35
Blanchet
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Magazín festivalu outdoorových filmů 2017: Kategorie Vodní sportovní film (4)
 
9:45
Kulatý stůl: Křesťanství v 90 minutách
 
11:20
Sedmihlásky: Pane rechtor, Dyž sem chodil do školy (129)
 
11:25
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Dobrodružství začíná!
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homilie P. Michala Jadavana
 
12:20
Má vlast: Náměšť na Hané
 
13:40
Zpravodajské Noeviny: 21. 11. 2017 (909)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Generální audience Svatého otce
 
15:15
V pohorách po horách: Radhošť (6)
 
15:25
Muzikanti hrajte
 
16:00
Řeckokatolický magazín (131)
 
16:15
Cesta k andělům: Boris Jirků - malíř (48)
 
17:05
Svoboda, kterou nám Bůh dal: Salesiáni v Žepče
 
17:30
Duchovní malby: Sixtinská kaple (2)
 
18:00
Hermie a Stanley na táboře
 
18:35
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Po stopách Bernadety
 
18:40
Sedmihlásky: Pane rechtor, Dyž sem chodil do školy (129)
 
18:45
Česká věda
 P !
19:00
Večeře u Slováka: Slavnost Ježíše Krista Krále
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 23. 11. 2017 (910)
 
19:50
Z pokladů duše: Martin Petiška - Mít domov v srdci
 P
20:00
U VÁS aneb festivalové kukátko: Ve Strážnici na vojnu verbujú (20)
 
21:05
Velehradská zastavení: Díl 2. - Cyrilometodějská tradice v Olomouci
 P
21:15
Hovory z Rekovic: Miroslav Vaculík
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Pod lampou: Češi, Slováci a Evropa
 
23:40
Don Bosko, světec který hrával fotbal
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 23. 11. 2017 (910)
 
0:30
Vezmi a čti: Listopad 2017
 
0:45
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (933)
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 24.11.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 23. 11. 2017 (910)
 
6:25
Vezmi a čti: Listopad 2017
 
6:40
Vychutnej si víru: Všechny cesty vedou do Říma
 
7:15
Noční univerzita: MUDr. Roman Joch - Co je a co není totalitarismus
 
8:10
Nevybroušené diamanty
 
8:45
Víra do kapsy: Zpověď očima kněze
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Pro vita mundi: Jan Špilar
 
10:00
ARTBITR - Kulturní magazín: s Jiřím Stivínem (47)
 
10:15
Dům nejen ze skla (24)
 
11:20
Stavitelé měst
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Duchovní malby: Sixtinská kaple (2)
 
13:15
Léta letí k andělům: Jan Vodňanský - básník a filosof (51)
 
13:40
Quanti Minoris na Mohelnickém dostavníku 2012
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Magazín festivalu outdoorových filmů 2017: Kategorie Vodní sportovní film (4)
 
14:55
Klapka s ...: Janem Křivým (81)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 23. 11. 2017 (910)
 
16:20
Společně pro lepší společnost
 
16:55
Missio magazín: Listopad 2017
 
18:00
Bosna - Srdce pro bezmocné
 
18:25
Sedmihlásky: Pane rechtor, Dyž sem chodil do školy (129)
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Tajuplná jeskyně
 
18:40
Cvrlikání: Plyš (55)
 
19:50
Z pokladů duše: Jiří Babič - Jak jsem přišel k Bohu
 L !
20:00
Noemova pošta: listopad 2017
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Večeře u Slováka: Slavnost Ježíše Krista Krále
 
22:30
V pohorách po horách: Radhošť (6)
 
22:45
Jak potkávat svět: s Ivo Viktorinem (54)
 
0:10
Cesta k andělům: Boris Jirků - malíř (48)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 25.11.2017

 
6:05
Bol som mimo: Mikuláš Lipták
 
7:10
Blanchet
 
7:30
Buon giorno s Františkem
 
8:35
Noeland (11)
 
9:00
Hermie a Stanley na táboře
 
9:35
Sedmihlásky: Pane rechtor, Dyž sem chodil do školy (129)
 
9:45
Vezmi a čti: Listopad 2017
 
10:00
Adopce srdce
 
10:40
Zpravodajské Noeviny: 23. 11. 2017 (910)
 
11:00
Music4mation
 
11:20
Exit 316: Odsuzování (21)
 
11:40
Víra do kapsy: Zpověď očima kněze
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Jan Chromeček - Kéž se všichni sejdeme v nebeském Jeruzalémě
 
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 P
12:15
Post Scriptum: Záznam homilie P. Pavla Marka
 
12:25
Pod lampou: Češi, Slováci a Evropa
 
14:00
Don Bosko, světec který hrával fotbal
 
14:30
Večeře u Slováka: Slavnost Ježíše Krista Krále
 
14:55
Přešel jsem hranici
 P !
16:00
Šarády: MFF Myjava 2017
 
17:25
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (933)
 P !
18:00
Vychutnej si víru: Jídlo sbližuje
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Tajuplná jeskyně
 
18:35
Sedmihlásky: Pane rechtor, Dyž sem chodil do školy (129)
 
18:40
Muzikanti hrajte
 
19:10
Terra Santa news: 22. 11. 2017
 P !
19:30
V souvislostech - Vít Dostál: Polská vládní politika (205)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Jan Chromeček - Kéž se všichni sejdeme v nebeském Jeruzalémě
 P !
20:00
Outdoor Films s Jackem Brightem a Zdeňkem Tlamichou: Zimní plavci přes Beringův průliv (65)
 
21:35
Opřu se o florbalovou hůl
 
22:00
Dům nejen ze skla (24)
 
23:05
V pohorách po horách: Baníkov - Roháče (11)
 
23:15
Mezi pražci: Listopad 2017 (62)
 
0:05
Noční univerzita: Prof. Martin Weis, Th.D. - Dvojí život Mistra Jana Husa (2. část)
 
1:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 26.11.2017

 P
6:05
Evangelium: Slavnost Ježíše Krista Krále
 
6:15
Duchovní malby: Sixtinská kaple (2)
 
6:40
Skryté poklady: Vladimír
 
7:05
Výpravy do divočiny: Želvy v ohrožení
 
8:10
Řeckokatolický magazín (131)
 
8:25
U VÁS aneb festivalové kukátko: Ve Strážnici na vojnu verbujú (20)
 
9:30
Večeře u Slováka: Slavnost Ježíše Krista Krále
 
10:00
Blanchet
 
10:20
Evangelium: Slavnost Ježíše Krista Krále
 L !
10:30
Mše svatá z kostela svaté Kateřiny: Kašava
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s Jiřím Stivínem (47)
 L !
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Vít Dostál: Polská vládní politika (205)
 P
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Outdoor Films s Jackem Brightem a Zdeňkem Tlamichou: Zimní plavci přes Beringův průliv (65)
 
14:55
Duchovní malby: Sixtinská kaple (2)
 P
15:20
Muzikanti hrajte
 
16:00
Noční univerzita: MUDr. Roman Joch - Co je a co není totalitarismus
 
16:50
Stíny nad Libavou
 P
17:30
Magazín festivalu outdoorových filmů 2017: Kategorie Dobrodružný cestopisný film (5)
 
17:55
Sedmihlásky: Zastav se slunéčko (115)
 
18:00
Noeland (12)
 
18:30
Hermie a potopa
 
19:10
Music4mation
 P
19:30
Exit 316: Samota (22)
 !
20:00
Pro větší slávu: Skutečný příběh Kristiady
 
22:35
V souvislostech - Vít Dostál: Polská vládní politika (205)
 
23:00
Missio magazín: Listopad 2017
 
0:05
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 27.11.2017

 
6:05
Víra do kapsy: Zpověď očima kněze
 
6:25
Klapka s …: Františkem Žatečkou a Josefem Bahníkem (86)
 
7:30
Můj chrám: Akademický sochař Petr Váňa v Kapli sv. Judy Tadeáše, Dobřichovice
 
7:50
Missio magazín: Listopad 2017
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Guyanská Diana
 
9:40
Vezmi a čti: Listopad 2017
 
9:55
V pohorách po horách: Baníkov - Roháče (11)
 
10:05
V souvislostech - Vít Dostál: Polská vládní politika (205)
 
10:30
Terra Santa news: 22. 11. 2017
 
10:50
Léta letí k andělům: Jan Vodňanský - básník a filosof (51)
 
11:15
Sedmihlásky: Zastav se slunéčko (115)
 
11:20
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Tajuplná jeskyně
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Epydemye na Mohelnickém dostavníku 2012
 
13:25
Vychutnej si víru: Jídlo sbližuje
 L
14:00
Živě s Noe
 !
14:30
Pro větší slávu: Skutečný příběh Kristiady
 
17:05
Noční univerzita: Prof. Martin Weis, Th.D. - Dvojí život Mistra Jana Husa (3. část)
 
18:35
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Tisíce světel
 
18:40
Sedmihlásky: Zastav se slunéčko (115)
 
18:45
Hovory z Rekovic: Miroslav Vaculík
 P
19:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (934)
 
19:30
Duchovní malby: Sixtinská kaple (2)
 !
20:00
Josef a jeho bratři
 P !
20:50
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmem Křižáček (48)
 P !
21:05
Music4mation
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Noemova pošta: listopad 2017
 
23:40
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (934)
 
0:15
Noční univerzita: MUDr. Roman Joch - Co je a co není totalitarismus
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 28.11.2017

 
6:05
Magazín festivalu outdoorových filmů 2017: Kategorie Dobrodružný cestopisný film (5)
 
6:30
Pod lampou: Češi, Slováci a Evropa
 
8:05
Arménie – Víra hory přenáší
 
8:35
V souvislostech - Vít Dostál: Polská vládní politika (205)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Muzikanti hrajte
 
9:55
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (934)
 
10:25
Sedmihlásky: Zastav se slunéčko (115)
 
10:35
Dům nejen ze skla (24)
 L !
11:40
Papež František v Myanmaru a Bangladéši: Setkání s autoritami a diplomaty
 
12:20
Barma - Bezmezná naděje
 P
12:45
Post Scriptum
 
12:55
Duchovní malby: Sixtinská kaple (2)
 
13:25
Česká věda
 
13:40
V pohorách po horách: Baníkov - Roháče (11)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Noemova pošta: listopad 2017
 
16:05
Outdoor Films s Jackem Brightem a Zdeňkem Tlamichou: Zimní plavci přes Beringův průliv (65)
 
17:35
Léta letí k andělům: Jan Vodňanský - básník a filosof (51)
 
18:00
Noeland (12)
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Zázraky Pražského Jezulátka
 
18:35
Sedmihlásky: Zastav se slunéčko (115)
 
18:40
Hermie a potopa
 
19:15
II. vatikánský koncil a architektura: Jedovnice v Moravském krasu
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 28. 11. 2017 (911)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Modlitba v rodině
 !
20:00
Papež Benedikt XVI.
 
20:50
BET LECHEM - vnitřní domov: Jiří Dušek – Šest čísel, které tvoří vesmír (40)
 P
21:05
Řeckokatolický magazín (132)
 
21:20
Velehradská zastavení: Díl 6. - Poutníci ze Slovenska
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Post Scriptum
 
22:15
U VÁS aneb festivalové kukátko: Ve Strážnici na vojnu verbujú (20)
 
23:20
Terra Santa news: 22. 11. 2017
 
23:45
Milovat až do zapomnění
 
0:40
Zpravodajské Noeviny: 28. 11. 2017 (911)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 29.11.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 28. 11. 2017 (911)
 
6:25
Noční univerzita: Prof. Martin Weis, Th.D. - Dvojí život Mistra Jana Husa (3. část)
 
8:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (934)
 
8:30
Duchovní malby: Sixtinská kaple (2)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Návrat lišky Bystroušky na Hukvaldy
 P !
9:30
Papež František v Myanmaru a Bangladéši: Mše svatá na stadionu Kyaikkasan Groun v Rangúnu
 
11:30
Ve službě Šuárů
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Ale on není bílý
 
12:35
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmem Křižáček (48)
 
12:45
Papež František v Myanmaru a Bangladéši: Setkání s Vrchní buddhistickou radou v Kaba Aye Centre
 
13:35
Exit 316: Samota (22)
 
14:00
Adopce srdce
 
14:35
Šarády: MFF Myjava 2017
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 28. 11. 2017 (911)
 
16:20
Můj chrám: Akademický sochař Petr Váňa v Kapli sv. Judy Tadeáše, Dobřichovice
 
16:40
Víra do kapsy: Zpověď očima kněze
 
16:55
U VÁS aneb festivalové kukátko: Ve Strážnici na vojnu verbujú (20)
 
18:00
Z pohledu kardinála
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Chrám na Skále
 
18:35
Sedmihlásky: Zastav se slunéčko (115)
 P
18:40
Terra Santa news: 29. 11. 2017
 
19:00
Čeští salesiáni v Bulharsku
 !
19:15
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Na prahu adventu
 
19:50
Z pokladů duše: Helena Šimoníková - Růst víry ve vztazích
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
Léta letí k andělům: Jan Suk - literát, vnuk Josefa Suka a pravnuk Antonína Dvořáka (67)
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Noční univerzita: prof. Jaroslav Doležel, DrSc. - Původ a šlechtění zemědělských plodin
 
23:25
Vychutnej si víru: Jídlo sbližuje
 
0:05
Music4mation
 
0:30
Magazín festivalu outdoorových filmů 2017: Kategorie Dobrodružný cestopisný film (5)
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 30.11.2017

 
6:05
Hovory z Rekovic: Miroslav Vaculík
 
6:20
Noemova pošta: listopad 2017
 
7:50
Terra Santa news: 29. 11. 2017
 
8:15
Lednický park vypravuje
 
8:40
Barma - Bezmezná naděje
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Muzikanti hrajte
 
9:50
Zpravodajské Noeviny: 28. 11. 2017 (911)
 
10:10
Nágáland - Domorodci a víra
 
10:40
Výpravy do divočiny: Želvy v ohrožení
 
11:40
Srdce pro Bangladéš
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Zachraňme kostely: poutní kostel Navštívení Panny Marie ve Skocích u Žlutic (5)
 
12:25
Mezi pražci: Listopad 2017 (62)
 
13:10
V pohorách po horách: Baníkov - Roháče (11)
 
13:25
Outdoor Films s Rastislavem Hatiarem a Jurajem Prágerem: Slepá důvěra (46)
 
15:00
Papež František v Myanmaru a Bangladéši: Mše svatá na stadionu Kyaikkasan Groun v Rangúnu
 
17:00
Exit 316: Samota (22)
 
17:25
Duchovní malby: Blahoslavená Panna Maria (3)
 
17:55
Hermie a potopa
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Křížová cesta
 
18:35
Sedmihlásky: Zastav se slunéčko (115)
 
18:35
Zprávy z Věčného města: 24. 7. 2015
 
18:40
Magazín festivalu outdoorových filmů 2017: Kategorie Dobrodružný cestopisný film (5)
 P
19:00
Večeře u Slováka: 1. neděle adventní
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 30. 11. 2017 (912)
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Bůh se těší na naše probuzení
 L !
20:00
Papež František v Myanmaru a Bangladéši: Studio František
 
21:05
Srdce pro Bangladéš
 P
21:30
Živě s Noe
 P
22:05
Pod lampou: Já jsem les?
 
23:20
Královna a matka Chorvatů
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 30. 11. 2017 (912)
 
0:30
Můj chrám: Akademický sochař Petr Váňa v Kapli sv. Judy Tadeáše, Dobřichovice
 
0:50
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (934)
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 1.12.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 30. 11. 2017 (912)
 
6:30
Můj chrám: Akademický sochař Petr Váňa v Kapli sv. Judy Tadeáše, Dobřichovice
 
6:50
Vychutnej si víru: Jídlo sbližuje
 
7:25
Noční univerzita: prof. Jaroslav Doležel, DrSc. - Původ a šlechtění zemědělských plodin
 
8:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmem Křižáček (48)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Česká věda
 P !
9:30
Papež František v Myanmaru a Bangladéši: Mše svatá s kněžským svěcením v parku Suhrawardy Udyan
 L
11:45
Živě s Noe
 
12:20
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Na prahu adventu
 
12:55
Až na konec světa
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Hovory z Rekovic: Miroslav Vaculík
 
14:50
Adopce srdce
 
15:30
Epydemye na Mohelnickém dostavníku 2012
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 30. 11. 2017 (912)
 
16:20
Bolívie - Povolán ke službě
 
16:50
Papež Benedikt XVI.
 
17:40
Víra do kapsy: Zpověď očima kněze
 
18:00
V pohorách po horách: Baníkov - Roháče (11)
 
18:10
Návrat lišky Bystroušky na Hukvaldy
 
18:25
Sedmihlásky: Zastav se slunéčko (115)
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Zázračná medailka
 
18:35
Dům nejen ze skla (24)
 
19:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmem Křižáček (48)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Jak se modlit?
 L !
20:00
Kulatý stůl: Cesty k mladým
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Večeře u Slováka: 1. neděle adventní
 
22:30
Outdoor Films s Jackem Brightem a Zdeňkem Tlamichou: Zimní plavci přes Beringův průliv (65)
 
0:05
Večer chval: AMM Band (65)
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 2.12.2017

 
6:05
Terra Santa news: 29. 11. 2017
 
6:25
Kazachstán, poutní kostel
 
7:15
Pod lampou: Já jsem les?
 
8:30
Noeland (12)
 
9:00
Sedmihlásky: Zastav se slunéčko (115)
 
9:05
Hermie a potopa
 
9:45
Můj chrám: Akademický sochař Petr Váňa v Kapli sv. Judy Tadeáše, Dobřichovice
 
10:05
Exit 316: Samota (22)
 
10:25
Music4mation
 
10:50
Zpravodajské Noeviny: 30. 11. 2017 (912)
 
11:10
Se salesiány na jihu Madagaskaru: ANKILILOAKA
 
11:30
Večeře u Slováka: 1. neděle adventní
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Mohou být v rodině konflikty?
 
12:00
Angelus Domini
 P
12:05
Příběh zbojníka: Chodské slavnosti 2016
 
13:45
Velehradská zastavení: Díl 2. - Cyrilometodějská tradice v Olomouci
 
14:00
Outdoor Films s Pavlem Ševčíkem: V Antarktidě jako lékař (59)
 
15:35
Credo: korouhve Karla Rechlíka
 
16:00
Výpravy do divočiny: Gorily na dosah
 
17:35
Muzikanti hrajte
 
18:10
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (1)
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Zázračná medailka
 
18:35
Sedmihlásky: Zastav se slunéčko (115)
 
18:40
Řeckokatolický magazín (132)
 !
18:55
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Bděte a modlete se (Lk 21,25-28.34-36)
 P !
19:30
V souvislostech - Petr Honzejk: Kam směřuje česká politika (206)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Mohou být v rodině konflikty?
 P !
20:00
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2016, 3. díl
 
20:45
V pohorách po horách: Spišská plesa - Vysoké Tatry (39)
 P !
21:00
Mezi pražci: Prosinec 2017 (63)
 
21:50
Jak potkávat svět: s Ivo Viktorinem (54)
 
23:10
Setkání
 
23:35
Noční univerzita: Prof. Martin Weis, Th.D. - Dvojí život Mistra Jana Husa (3. část)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 3.12.2017

 
6:05
Duchovní malby: Blahoslavená Panna Maria (3)
 
6:30
Trinidad a Tobago: Všichni vy žízniví, pojďte
 
7:25
Cvrlikání: Sova & Slamák (41)
 
8:35
Hovory z Rekovic: Miroslav Vaculík
 
8:50
Řeckokatolický magazín (132)
 
9:05
Dvanáct rwandských mučednic
 
9:20
Večeře u Slováka: 1. neděle adventní
 
9:45
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Bděte a modlete se (Lk 21,25-28.34-36)
 L !
10:30
Mše svatá z kostela sv. Václava v Břeclavi
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmem Křižáček (48)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Karel Janíček - Advent
 L !
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Petr Honzejk: Kam směřuje česká politika (206)
 P
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2016, 3. díl
 
14:05
Muzikanti hrajte
 
14:40
Noční univerzita: prof. Jaroslav Doležel, DrSc. - Původ a šlechtění zemědělských plodin
 
16:00
Missio magazín: Listopad 2017
 
17:00
Angola: Nepřestanu chodit ulicemi
 
18:00
Noeland (13)
 P
18:25
Sedmihlásky: Ztratila jsem notu; Na robotu kážu (130)
 
18:30
Hermie a přátelé: Kdo to tu vlastně řídí?
 
19:05
Music4mation
 P
19:30
Exit 316: Vina (23)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Karel Janíček - Advent
 
20:00
Adventus Domini
 
21:05
V souvislostech - Petr Honzejk: Kam směřuje česká politika (206)
 
21:25
Duchovní malby: Blahoslavená Panna Maria (3)
 
22:00
Papež Benedikt XVI.
 
22:50
Soňa
 
23:05
Mosambik - Bom Padre
 
23:35
Školy naděje
 
23:50
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:10
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů