Program televize Noe na pátek 1.12.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 30. 11. 2017 (912)
 
6:30
Můj chrám: Akademický sochař Petr Váňa v Kapli sv. Judy Tadeáše, Dobřichovice
 
6:50
Vychutnej si víru: Jídlo sbližuje
 
7:25
Noční univerzita: prof. Jaroslav Doležel, DrSc. - Původ a šlechtění zemědělských plodin
 
8:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmem Křižáček (48)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Česká věda
 P !
9:30
Papež František v Myanmaru a Bangladéši: Mše svatá s kněžským svěcením v parku Suhrawardy Udyan
 L
11:45
Živě s Noe
 
12:20
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Na prahu adventu
 
12:55
Až na konec světa
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Hovory z Rekovic: Miroslav Vaculík
 
14:50
Adopce srdce
 
15:30
Epydemye na Mohelnickém dostavníku 2012
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 30. 11. 2017 (912)
 
16:20
Bolívie - Povolán ke službě
 
16:50
Papež Benedikt XVI.
 
17:40
Víra do kapsy: Zpověď očima kněze
 
18:00
V pohorách po horách: Baníkov - Roháče (11)
 
18:10
Návrat lišky Bystroušky na Hukvaldy
 
18:25
Sedmihlásky: Zastav se slunéčko (115)
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Zázračná medailka
 
18:35
Dům nejen ze skla (24)
 
19:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmem Křižáček (48)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Jak se modlit?
 L !
20:00
Kulatý stůl: Cesty k mladým
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Večeře u Slováka: 1. neděle adventní
 
22:30
Outdoor Films s Jackem Brightem a Zdeňkem Tlamichou: Zimní plavci přes Beringův průliv (65)
 
0:05
Večer chval: AMM Band (65)
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 2.12.2017

 
6:05
Terra Santa news: 29. 11. 2017
 
6:25
Kazachstán, poutní kostel
 
7:15
Pod lampou: Já jsem les?
 
8:30
Noeland (12)
 
9:00
Sedmihlásky: Zastav se slunéčko (115)
 
9:05
Hermie a potopa
 
9:45
Můj chrám: Akademický sochař Petr Váňa v Kapli sv. Judy Tadeáše, Dobřichovice
 
10:05
Exit 316: Samota (22)
 
10:25
Music4mation
 
10:50
Zpravodajské Noeviny: 30. 11. 2017 (912)
 
11:10
Se salesiány na jihu Madagaskaru: ANKILILOAKA
 
11:30
Večeře u Slováka: 1. neděle adventní
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Mohou být v rodině konflikty?
 
12:00
Angelus Domini
 P
12:05
Příběh zbojníka: Chodské slavnosti 2016
 
13:45
Velehradská zastavení: Díl 2. - Cyrilometodějská tradice v Olomouci
 
14:00
Outdoor Films s Pavlem Ševčíkem: V Antarktidě jako lékař (59)
 
15:35
Credo: korouhve Karla Rechlíka
 
16:00
Výpravy do divočiny: Gorily na dosah
 
17:35
Muzikanti hrajte
 
18:10
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (1)
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Zázračná medailka
 
18:35
Sedmihlásky: Zastav se slunéčko (115)
 
18:40
Řeckokatolický magazín (132)
 !
18:55
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Bděte a modlete se (Lk 21,25-28.34-36)
 P !
19:30
V souvislostech - Petr Honzejk: Kam směřuje česká politika (206)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Mohou být v rodině konflikty?
 P !
20:00
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2016, 3. díl
 
20:45
V pohorách po horách: Spišská plesa - Vysoké Tatry (39)
 P !
21:00
Mezi pražci: Prosinec 2017 (63)
 
21:50
Jak potkávat svět: s Ivo Viktorinem (54)
 
23:10
Setkání
 
23:35
Noční univerzita: Prof. Martin Weis, Th.D. - Dvojí život Mistra Jana Husa (3. část)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 3.12.2017

 
6:05
Duchovní malby: Blahoslavená Panna Maria (3)
 
6:30
Trinidad a Tobago: Všichni vy žízniví, pojďte
 
7:25
Cvrlikání: Sova & Slamák (41)
 
8:35
Hovory z Rekovic: Miroslav Vaculík
 
8:50
Řeckokatolický magazín (132)
 
9:05
Dvanáct rwandských mučednic
 
9:20
Večeře u Slováka: 1. neděle adventní
 
9:45
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Bděte a modlete se (Lk 21,25-28.34-36)
 L !
10:30
Mše svatá z kostela sv. Václava v Břeclavi
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmem Křižáček (48)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Karel Janíček - Advent
 L !
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Petr Honzejk: Kam směřuje česká politika (206)
 P
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2016, 3. díl
 
14:05
Muzikanti hrajte
 
14:40
Noční univerzita: prof. Jaroslav Doležel, DrSc. - Původ a šlechtění zemědělských plodin
 
16:00
Missio magazín: Listopad 2017
 
17:00
Angola: Nepřestanu chodit ulicemi
 
18:00
Noeland (13)
 P
18:25
Sedmihlásky: Ztratila jsem notu; Na robotu kážu (130)
 
18:30
Hermie a přátelé: Kdo to tu vlastně řídí?
 
19:05
Music4mation
 P
19:30
Exit 316: Vina (23)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Karel Janíček - Advent
 
20:00
Adventus Domini
 
21:05
V souvislostech - Petr Honzejk: Kam směřuje česká politika (206)
 
21:25
Duchovní malby: Blahoslavená Panna Maria (3)
 
22:00
Papež Benedikt XVI.
 
22:50
Soňa
 
23:05
Mosambik - Bom Padre
 
23:35
Školy naděje
 
23:50
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:10
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 4.12.2017

 
6:05
Nemusíme, chceme!
 
6:50
Zvěčněné šupolím
 
7:05
Smírčí kříž
 
7:35
Nikdy není pozdě
 
7:50
Papež Benedikt XVI.
 
8:45
V pohorách po horách: Spišská plesa - Vysoké Tatry (39)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Exit 316: Vina (23)
 
9:40
Byl člověk poslaný Bohem, jeho jméno bylo Jan
 
9:50
Mezi pražci: Prosinec 2017 (63)
 
10:40
Cesta k andělům: David Vávra - divadelník a architekt (4)
 
11:20
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Zázračná medailka
 
11:25
Sedmihlásky: Ztratila jsem notu; Na robotu kážu (130)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Vysočina - odkaz Josefa Jambora
 
13:35
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (1)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Labutí sen o duši
 
15:20
Noční univerzita: Prof. MUDr. Marta Munzarová, CSc. - Důstojnost člověka a péče o umírající
 
16:00
V souvislostech - Petr Honzejk: Kam směřuje česká politika (206)
 
16:20
Marien na Mohelnickém dostavníku 2012
 
16:45
Vychovávejme se srdcem dona Bosca
 
17:15
Za tajemstvím šumavských lesů
 
18:10
Můj chrám: Kostel Panny Marie Královny míru, Praha-Lhotka a Josef Špaček
 
18:25
Sedmihlásky: Ztratila jsem notu; Na robotu kážu (130)
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Cesta domů
 
18:40
Magazín festivalu outdoorových filmů 2017: Kategorie Dobrodružný cestopisný film (5)
 P !
19:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (935)
 
19:30
Duchovní malby: Blahoslavená Panna Maria (3)
 !
20:00
Arbitráž
 
20:30
Terra Santa news: 29. 11. 2017
 
20:50
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmem Křižáček (48)
 
21:05
Music4mation
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Kulatý stůl: Cesty k mladým
 
23:40
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (935)
 
0:15
Noční univerzita: prof. Jaroslav Doležel, DrSc. - Původ a šlechtění zemědělských plodin
 
1:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 5.12.2017

 
6:05
V souvislostech - Petr Honzejk: Kam směřuje česká politika (206)
 
6:25
Pod lampou: Já jsem les?
 
7:35
Kibeho: Mariánské poutní místo v Africe
 
8:30
Kostel na předměstí
 
8:40
Exit 316: Vina (23)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2016, 3. díl
 
10:00
Noční univerzita: prof. Jaroslav Doležel, DrSc. - Původ a šlechtění zemědělských plodin
 
11:15
Vezmi a čti: Listopad 2017
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homilie P. Mariána Pospěchy
 
12:15
Duchovní malby: Blahoslavená Panna Maria (3)
 
12:45
Muzikanti hrajte
 
13:15
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (935)
 
13:50
V pohorách po horách: Spišská plesa - Vysoké Tatry (39)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Kulatý stůl: Cesty k mladým
 
16:10
Klapka s …: Martem Eslemem a Davidem Surým (106)
 
17:30
Pražská Loreta
 
18:00
Noeland (13)
 
18:25
Sedmihlásky: Ztratila jsem notu; Na robotu kážu (130)
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak se Mlsálek naučil jíst mrkvičku (1)
 
18:40
Hermie a přátelé: Kdo to tu vlastně řídí?
 
19:15
Pramen v poušti
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 5. 12. 2017 (913)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Josef Červenka - Kristus a Církev je pro všechny lidi
 !
20:00
Jde o život: Hlavně chtít odvážně a moc (1)
 P
21:35
Živě s Noe
 
22:10
Post Scriptum: Záznam homilie P. Mariána Pospěchy
 P
22:20
Řeckokatolický magazín (133)
 
22:35
Zpravodajské Noeviny: 5. 12. 2017 (913)
 
23:00
Cvrlikání: Sova & Slamák (41)
 
0:10
Terra Santa news: 29. 11. 2017
 
0:30
Mezi nebem a zemí
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 6.12.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 5. 12. 2017 (913)
 
6:25
Noční univerzita: Prof. MUDr. Marta Munzarová, CSc. - Důstojnost člověka a péče o umírající
 
7:05
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (935)
 
7:35
Pro vita mundi: Petr Chromčák (77)
 
8:15
Jmenuji se David Bibby
 
8:45
Institut Bearzi v Udine
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmem Křižáček (48)
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:50
Duchovní malby: Blahoslavená Panna Maria (3)
 
11:15
O Mlsálkovi: Jak se Mlsálek naučil jíst mrkvičku (1)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Arbitráž
 
13:20
Nevzdají se - Orissa
 
13:35
Zpravodajské Noeviny: 5. 12. 2017 (913)
 L
14:00
Živě s Noe
 !
14:35
Příběh zbojníka: Chodské slavnosti 2016
 
16:15
Můj chrám: Kostel Panny Marie Královny míru, Praha-Lhotka a Josef Špaček
 
16:30
Outdoor Films s Jackem Brightem a Zdeňkem Tlamichou: Zimní plavci přes Beringův průliv (65)
 
18:05
Pan profesor
 
18:25
Sedmihlásky: Ztratila jsem notu; Na robotu kážu (130)
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak nechtěl Mlsálek spinkat (2)
 P
18:40
Terra Santa news: 6. 12. 2017
 L
19:00
Benefiční koncert pro Michala Šemoru: 17. cyklus komorních koncertů v Českém rozhlase Ostrava
 
20:15
BET LECHEM - vnitřní domov: Jaromír Kubů - kastelán hradu Karlštejn (46)
 
20:40
Večer chval: Celostátní přehlídka církevních škol v Odrách (59)
 P
21:40
Živě s Noe
 P !
22:15
Noční univerzita: Katka Lachmanová - Opět posvětím své jméno...
 
23:00
Generální audience Svatého otce
 
23:30
Zázrak v pralese
 
0:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (1)
 
0:25
Music4mation
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 7.12.2017

 
6:05
Magazín festivalu outdoorových filmů 2017: Kategorie Dobrodružný cestopisný film (5)
 
6:25
Klapka s …: Arnoštem Lukešem (88)
 
7:30
Za tajemstvím šumavských lesů
 
8:20
Transport
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Kulatý stůl: Cesty k mladým
 
10:55
Terra Santa news: 6. 12. 2017
 
11:15
Sedmihlásky: Ztratila jsem notu; Na robotu kážu (130)
 
11:20
O Mlsálkovi: Jak nechtěl Mlsálek spinkat (2)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homilie P. Romana Macury
 
12:15
Adventus Domini
 
13:20
Generální audience Svatého otce
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Muzikanti hrajte
 
15:05
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2016, 3. díl
 
15:45
V pohorách po horách: Spišská plesa - Vysoké Tatry (39)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 5. 12. 2017 (913)
 
16:20
Mezi pražci: Prosinec 2017 (63)
 
17:10
Řeckokatolický magazín (133)
 
17:25
Karmelitánky v Chile
 
17:35
Duchovní malby: Zjevení Páně (4)
 
18:00
Hermie a přátelé: Kdo to tu vlastně řídí?
 
18:35
O Mlsálkovi: Mlsálek a letadlo (3)
 
18:45
Sedmihlásky: Ztratila jsem notu; Na robotu kážu (130)
 
18:50
Salama Don Bosco
 P
19:05
Večeře u Slováka: 2. neděle adventní
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 7. 12. 2017 (914)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Milan Palkovič - Kristus na mě čeká na posledním místě
 P !
20:00
Jak potkávat svět: s profesorem Jiřím Hlaváčem (55)
 P
21:30
Živě s Noe
 !
22:05
Pod lampou: Má 24 let, koupil gymnázium a chce změnit školství
 
23:50
Nevzdají se - Orissa
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 7. 12. 2017 (914)
 
0:30
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (935)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 8.12.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 7. 12. 2017 (914)
 
6:25
Můj chrám: Kostel Panny Marie Královny míru, Praha-Lhotka a Josef Špaček
 
6:40
Misionáři chudých
 
6:55
Přírodní památka Turkov: Mokřad uprostřed velkoměsta
 
7:20
Guyanská Diana
 
7:50
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (1)
 
8:10
Noční univerzita: Katka Lachmanová - Opět posvětím své jméno...
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Princ, který si vybral Dona Boska
 
10:05
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmem Křižáček (48)
 
10:20
Laičtí misionáři v IQUITOS
 
10:45
Život je dar
 
11:10
O Mlsálkovi: Mlsálek a letadlo (3)
 
11:20
Sedmihlásky: Ztratila jsem notu; Na robotu kážu (130)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 L !
12:20
Mše svatá ze Slavnosti Neposkvrněného početí Panny Marie: kaple Telepace v Ostravě
 
13:10
BET LECHEM - vnitřní domov: Jaromír Kubů - kastelán hradu Karlštejn (46)
 
13:25
Duchovní malby: Zjevení Páně (4)
 
13:45
Kostel na předměstí
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Marien na Mohelnickém dostavníku 2012
 
15:00
Magazín festivalu outdoorových filmů 2017: Kategorie Dobrodružný cestopisný film (5)
 P
15:20
Česká věda
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 7. 12. 2017 (914)
 L
16:00
Pobožnost u sloupu Neposkvrněné Panny Marie na Španělském náměstí v Římě
 
17:15
Duchovní malby: Blahoslavená Panna Maria (3)
 
17:40
Vše pro mého krále a královnu
 
18:15
Sedmihlásky: Ztratila jsem notu; Na robotu kážu (130)
 
18:20
O Mlsálkovi: Jak Kunďaba s Puclíkem přejeli Mlsálkovi ocásek (4)
 
18:30
Mezi pražci: Prosinec 2017 (63)
 
19:20
Mezi nebem a zemí
 
19:50
Z pokladů duše: Ing. Michaela Šojdrová - Televize Noe
 L !
20:00
Kulatý stůl: Kněz - strážce majáku?
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Večeře u Slováka: 2. neděle adventní
 
22:30
V pohorách po horách: Spišská plesa - Vysoké Tatry (39)
 
22:45
Ceferino Jiménez Malla - Cikán v nebi
 
23:20
Jde o život: Hlavně chtít odvážně a moc (1)
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 9.12.2017

 
6:05
BET LECHEM - vnitřní domov: Jaromír Kubů - kastelán hradu Karlštejn (46)
 
6:20
Hrdinové víry: Luboš Hruška (7)
 
7:30
Kazachstán, poutní kostel
 
8:20
Manželská setkání
 
8:30
Noeland (13)
 
8:55
Sedmihlásky: Ztratila jsem notu; Na robotu kážu (130)
 
9:00
Hermie a přátelé: Kdo to tu vlastně řídí?
 
9:40
Cvrlikání: Plyš (55)
 
10:50
Music4mation
 
11:15
Exit 316: Vina (23)
 
11:35
Terra Santa news: 6. 12. 2017
 P
11:55
Z pokladů duše: Ing. Michaela Šojdrová - Kdo nevěří na zázraky, není realista
 P
12:00
Angelus Domini
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homilie P. Marcela Puváka
 
12:15
Zpravodajské Noeviny: 7. 12. 2017 (914)
 
12:35
Pod lampou: Má 24 let, koupil gymnázium a chce změnit školství
 
14:20
Člun - Katolická církev ve Vietnamu
 
14:40
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (935)
 
15:10
Jak potkávat svět: s profesorem Jiřím Hlaváčem (55)
 
16:35
Večeře u Slováka: 2. neděle adventní
 P
17:00
O Markétě – Chodské oratorium: Chodské slavnosti 2014
 P
18:10
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (2)
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak Kunďaba s Puclíkem přejeli Mlsálkovi ocásek (4)
 
18:40
Sedmihlásky: Ztratila jsem notu; Na robotu kážu (130)
 !
18:50
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Připravte cestu Páně (Lk 3,1-6)
 P !
19:30
V souvislostech - David Smoljak: Česká televize v ohrožení? (207)
 
19:50
Z pokladů duše: Ing. Michaela Šojdrová - Kdo nevěří na zázraky, není realista
 P !
20:00
Čas pro Malawi
 
20:50
V pohorách po horách: Žákova hora a Devět skal - Žďárské vrchy (23)
 
21:00
Missio magazín: Listopad 2017
 
22:05
Post Scriptum: Záznam homilie P. Marcela Puváka
 
22:15
Noční univerzita: Prof. MUDr. Marta Munzarová, CSc. - Důstojnost člověka a péče o umírající
 
22:55
Dům nejen ze skla (24)
 
0:05
Marien na Mohelnickém dostavníku 2012
 
0:30
Řeckokatolický magazín (133)
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 10.12.2017

 
6:05
Duchovní malby: Zjevení Páně (4)
 
6:25
Angola: Vstaň a choď, Angolo
 
7:10
Magazín festivalu outdoorových filmů 2017: Kategorie Dobrodružný cestopisný film (5)
 
7:30
Jak potkávat svět: s profesorem Jiřím Hlaváčem (55)
 
8:55
Večeře u Slováka: 2. neděle adventní
 
9:20
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Připravte cestu Páně (Lk 3,1-6)
 L !
10:00
Mše svatá z kostela sv. Jakuba v Trnavě
 
11:15
Řeckokatolický magazín (133)
 
11:30
Česká věda
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmem Křižáček (48)
 P
11:55
Z pokladů duše: Ing. Marian Jurečka - To, co máme není samozřejmostí
 L !
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - David Smoljak: Česká televize v ohrožení? (207)
 P
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Čas pro Malawi
 
14:15
Muzikanti hrajte
 
14:45
44 let novickou
 
15:15
Noční univerzita: Katka Lachmanová - Opět posvětím své jméno...
 
16:05
Výpravy do divočiny: Želvy v ohrožení
 
17:10
Zámek Židlochovice - zahrada času
 
17:40
Mwebare kwija - Klinika v buši
 P
17:55
Sedmihlásky: Pusť ňa mamičko; Eště sme byli nad Koryčany; Hudci, milí, hudci (131)
 
18:00
Noeland (15)
 
18:25
Hermie a přátelé: Antonio a jeho soupeř neboli statečný mravenec
 
19:10
Music4mation
 P !
19:35
Exit 316: Bolest (24)
 
19:55
Z pokladů duše: Ing. Marian Jurečka - To, co máme není samozřejmostí
 !
20:00
Adventní koncert ČFS Brno: kostel Povýšení svatého Kříže Židlochovice
 
21:10
V souvislostech - David Smoljak: Česká televize v ohrožení? (207)
 
21:30
Duchovní malby: Zjevení Páně (4)
 
22:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
22:20
Outdoor Films s Jackem Brightem a Zdeňkem Tlamichou: Zimní plavci přes Beringův průliv (65)
 
23:50
Smírčí kříž
 
0:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 11.12.2017

 
6:05
Klapka s …: Junior - Mgr. Zuzana Homolová-Baloghová (104)
 
7:30
BET LECHEM - vnitřní domov: Jaromír Kubů - kastelán hradu Karlštejn (46)
 
7:45
Kde Bůh roní slzy
 
8:05
Pro vita mundi: Manželé Perašinovi (131)
 
8:45
V pohorách po horách: Žákova hora a Devět skal - Žďárské vrchy (23)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Jde o život: Hlavně chtít odvážně a moc (1)
 
10:55
Víra do kapsy: Zpověď očima kněze
 
11:10
Sedmihlásky: Pusť ňa mamičko; Eště sme byli nad Koryčany; Hudci, milí, hudci (131)
 
11:15
O Mlsálkovi: Jak Kunďaba s Puclíkem přejeli Mlsálkovi ocásek (4)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (2)
 
13:15
BlueGate na Mohelnickém dostavníku 2012
 
13:40
Zambie: Oratoř, naděje pro mladé
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Služebnice Boží Matka Vojtěcha
 
14:50
Předání proutěného řemesla
 
15:15
Noční univerzita: MUDr. Marie Svatošová - Klíč k pochopení duchovních potřeb nemocného
 
16:00
V souvislostech - David Smoljak: Česká televize v ohrožení? (207)
 
16:20
Až na konec světa
 
17:25
Můj chrám: Bob Fliedr, písničkář a publicista, Komunitní centrum Matky Terezy na Jižním Měste, Praha
 
17:40
Terra Santa news: 6. 12. 2017
 
18:05
Česká věda
 
18:25
Sedmihlásky: Pusť ňa mamičko; Eště sme byli nad Koryčany; Hudci, milí, hudci (131)
 
18:30
O pasáčku Asafovi (1)
 
18:45
Radost - Sestra Lucia
 P !
19:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (936)
 
19:30
Duchovní malby: Zjevení Páně (4)
 
19:50
Z pokladů duše: Prof. PhDr. Jan Sokol, Ph.D., CSc. - Křesťan má odpovědnost
 !
20:00
Stíny barbarské noci
 
20:40
BET LECHEM - vnitřní domov: Pavel Mráček - o Panně Marii Guadalupe (35)
 P !
20:55
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmovou Cenou Lux (49)
 !
21:05
Music4mation
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Noční univerzita: Katka Lachmanová - Opět posvětím své jméno...
 
22:55
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (936)
 
23:30
Kulatý stůl: Kněz - strážce majáku?
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 12.12.2017

 
6:05
Muzikanti hrajte
 
6:35
Pod lampou: Má 24 let, koupil gymnázium a chce změnit školství
 
8:20
Collegium orientale
 
8:40
Česká věda
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Exit 316: Bolest (24)
 
9:40
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (936)
 
10:15
Noční univerzita: Katka Lachmanová - Opět posvětím své jméno...
 
11:05
Sedmihlásky: Pusť ňa mamičko; Eště sme byli nad Koryčany; Hudci, milí, hudci (131)
 
11:10
O pasáčku Asafovi (1)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum
 
12:15
Čas pro Malawi
 
13:05
Duchovní malby: Zjevení Páně (4)
 
13:25
V souvislostech - David Smoljak: Česká televize v ohrožení? (207)
 
13:45
V pohorách po horách: Žákova hora a Devět skal - Žďárské vrchy (23)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Kulatý stůl: Kněz - strážce majáku?
 
16:05
Bulharsko -Život ve skrytosti
 
16:50
Hrdinové víry: Ženské řehole a jejich osud v době totality (12)
 L !
17:55
Mše svatá z Baziliky sv. Petra u příležitosti svátku Panny Marie Guadalupské
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 12. 12. 2017 (915)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Tomáš Hoffman - Krása není zakázaná
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 P !
21:05
Řeckokatolický magazín (134)
 
21:20
Velehradská zastavení: Díl 6. - Poutníci ze Slovenska
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Post Scriptum
 
22:15
U VÁS aneb festivalové kukátko: Ve Strážnici na vojnu verbujú (20)
 
23:20
Nikaragua - Dobrý pastýř, biskup David Zywiec
 
23:55
Pro vita mundi: PhDr.h.c. Pavel Žák (137)
 
0:40
Terra Santa news: 6. 12. 2017
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 13.12.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 12. 12. 2017 (915)
 
6:25
Noční univerzita: MUDr. Marie Svatošová - Klíč k pochopení duchovních potřeb nemocného
 
7:10
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (936)
 
7:40
Bratr Prem Bhai - Indie
 
7:50
Mezi pražci: Prosinec 2017 (63)
 
8:35
Duchovní malby: Zjevení Páně (4)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmovou Cenou Lux (49)
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:40
Naše milosrdná Paní, matka kubánského lidu
 
11:10
O pasáčku Asafovi (2)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Exit 316: Bolest (24)
 
13:15
Stíny barbarské noci
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
O Markétě – Chodské oratorium: Chodské slavnosti 2014
 
15:40
Zpravodajské Noeviny: 12. 12. 2017 (915)
 
16:05
Můj chrám: Bob Fliedr, písničkář a publicista, Komunitní centrum Matky Terezy na Jižním Měste, Praha
 
16:20
Česká věda
 
16:35
Mexiko - Chiapas: Nářek lidu
 
17:05
Jak potkávat svět: s profesorem Jiřím Hlaváčem (55)
 
18:30
O pasáčku Asafovi (3)
 
18:40
Sedmihlásky: Pusť ňa mamičko; Eště sme byli nad Koryčany; Hudci, milí, hudci (131)
 
18:45
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2016, 3. díl
 P
19:30
Terra Santa news: 13. 12. 2017
 
19:50
Z pokladů duše: Vendy Čivišová - Jak nepřijít pozdě
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
Léta letí k andělům: Emil Paleček (78)
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Noční univerzita: Bogdan Stepien - Zázraky Boží milosti
 
23:00
Generální audience Svatého otce
 
23:40
Královna a matka Chorvatů
 
0:30
Music4mation
 
0:50
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (2)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 14.12.2017

 
6:05
Až na konec světa
 
7:05
Noemova pošta: listopad 2017
 
8:35
Terra Santa news: 13. 12. 2017
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Kulatý stůl: Kněz - strážce majáku?
 
10:50
Svoboda, kterou nám Bůh dal: Salesiáni v Žepče
 
11:10
Sedmihlásky: Pusť ňa mamičko; Eště sme byli nad Koryčany; Hudci, milí, hudci (131)
 
11:15
O pasáčku Asafovi (3)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homilie P. Petra Šustáčka
 
12:15
Adventní koncert ČFS Brno: kostel Povýšení svatého Kříže Židlochovice
 
13:20
Generální audience Svatého otce
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Muzikanti hrajte
 
15:05
Děti Haiti
 
15:20
Exit 316: Bolest (24)
 
15:40
Řeckokatolický magazín (134)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 12. 12. 2017 (915)
 
16:20
Duchovní malby: Ježíšovo veřejné působení (5)
 
16:45
Stavitelé měst
 
17:00
V pohorách po horách: Žákova hora a Devět skal - Žďárské vrchy (23)
 
17:10
Čas pro Malawi
 
18:00
Hermie a přátelé: Antonio a jeho soupeř neboli statečný mravenec
 
18:40
O pasáčku Asafovi (4)
 
18:55
Sedmihlásky: Pusť ňa mamičko; Eště sme byli nad Koryčany; Hudci, milí, hudci (131)
 P !
19:05
Večeře u Slováka: 3. neděle adventní
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 14. 12. 2017 (916)
 
19:50
Z pokladů duše: Ing. Marian Jurečka - To, co máme není samozřejmostí
 L !
20:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Za Jindřichem Hovorkou (135)
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Pod lampou: Proč se už nezdravíme - tři silné příběhy
 
0:10
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (936)
 
0:40
Zpravodajské Noeviny: 14. 12. 2017 (916)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 15.12.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 14. 12. 2017 (916)
 
6:25
Můj chrám: Bob Fliedr, písničkář a publicista, Komunitní centrum Matky Terezy na Jižním Měste, Praha
 
6:40
Klapka s …: Petrem Baranem (103)
 
8:00
Noční univerzita: Bogdan Stepien - Zázraky Boží milosti
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Česká věda
 
9:35
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (2)
 
10:00
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmovou Cenou Lux (49)
 
10:15
Stíny barbarské noci
 
10:55
Plečnikův kostel sv. Františka v Lublani
 
11:05
Sedmihlásky: Pusť ňa mamičko; Eště sme byli nad Koryčany; Hudci, milí, hudci (131)
 
11:10
O pasáčku Asafovi (4)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Duchovní malby: Ježíšovo veřejné působení (5)
 
13:25
Návrat lišky Bystroušky na Hukvaldy
 
13:35
Léta letí k andělům: Emil Paleček (78)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Jak potkávat svět: s profesorem Jiřím Hlaváčem (55)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 14. 12. 2017 (916)
 
16:20
BlueGate na Mohelnickém dostavníku 2012
 
16:50
Buon giorno s Františkem
 
17:55
Ale on není bílý
 
18:25
Sedmihlásky: Pusť ňa mamičko; Eště sme byli nad Koryčany; Hudci, milí, hudci (131)
 
18:30
O pasáčku Asafovi (5)
 
18:40
Mezi pražci: Prosinec 2017 (63)
 
19:30
V pohorách po horách: Žákova hora a Devět skal - Žďárské vrchy (23)
 
19:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmovou Cenou Lux (49)
 
19:50
Z pokladů duše: Ing. Michaela Šojdrová - Kdo nevěří na zázraky, není realista
 L !
20:00
Kulatý stůl: Židovské kořeny křesťanství
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Večeře u Slováka: 3. neděle adventní
 
22:30
Čas pro Malawi
 
23:20
Pláč uprostřed ticha
 
0:00
Dům nejen ze skla (24)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 16.12.2017

 
6:05
Hrdinové víry: Tomáš Špidlík (6)
 
7:15
Princ, který si vybral Dona Boska
 
8:00
Skryté poklady: Christian
 
8:30
Noeland (15)
 
8:55
Sedmihlásky: Pusť ňa mamičko; Eště sme byli nad Koryčany; Hudci, milí, hudci (131)
 
9:00
Hermie a přátelé: Antonio a jeho soupeř neboli statečný mravenec
 
9:45
Můj chrám: Bob Fliedr, písničkář a publicista, Komunitní centrum Matky Terezy na Jižním Měste, Praha
 
10:00
Kazachstán - Slib
 
10:50
Exit 316: Bolest (24)
 
11:10
Music4mation
 
11:35
Zpravodajské Noeviny: 14. 12. 2017 (916)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. prof. PhDr. Tomáš Halík, Th.D. - Adventní zamyšlení
 P
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 P
12:15
Post Scriptum
 
12:30
Pod lampou: Proč se už nezdravíme - tři silné příběhy
 
14:35
Terra Santa news: 13. 12. 2017
 
14:55
Večeře u Slováka: 3. neděle adventní
 
15:25
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (936)
 P !
16:00
Primášské žezlo: MHF Musica Pura
 
17:25
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2016, 3. díl
 P
18:10
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (3)
 
18:30
O pasáčku Asafovi (6)
 
18:40
Řeckokatolický magazín (134)
 
18:55
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Co máme dělat my? (Lk 3,10-18)
 P
19:30
V souvislostech (208)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. prof. PhDr. Tomáš Halík, Th.D. - Adventní zamyšlení
 !
20:00
Guadalupe: Živý obraz
 
21:00
V pohorách po horách: Kľak - Lučanská Malá Fatra (19)
 
21:10
Mezi pražci: Prosinec 2017 (63)
 
22:00
Post Scriptum
 
22:10
Missio magazín: Listopad 2017
 
23:15
Noční univerzita: MUDr. Marie Svatošová - Klíč k pochopení duchovních potřeb nemocného
 
0:00
Cesta k andělům: Miloš Bok – dirigent a skladatel (93)
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 17.12.2017

 
6:05
Duchovní malby: Ježíšovo veřejné působení (5)
 
6:30
Až na konec světa
 
7:35
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Za Jindřichem Hovorkou (135)
 
8:55
Večeře u Slováka: 3. neděle adventní
 
9:20
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Co máme dělat my? (Lk 3,10-18)
 L !
10:00
Mše svatá z kostela sv. Martina: Rosice u Brna
 
11:15
Řeckokatolický magazín (134)
 
11:30
Česká věda
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmovou Cenou Lux (49)
 P
11:55
Z pokladů duše: ThLic. Marcel Puvák - Adventní zamyšlení
 L !
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech (208)
 P
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:30
Cesta k andělům: Miloš Bok – dirigent a skladatel (93)
 
14:20
Muzikanti hrajte
 
14:55
Guadalupe: Živý obraz
 
16:00
Noční univerzita: Bogdan Stepien - Zázraky Boží milosti
 
16:55
Magazín festivalu outdoorových filmů 2017: Ohlédnutí za festivalem a zakončení. (6)
 
17:15
Sobecký obr
 P
17:55
Sedmihlásky: Šohajíčku, čí si (132)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a vánoční přání (27)
 P !
18:30
Animované příběhy velikánů dějin: Makabejští (167 – 165 př. n. l.)
 
19:00
O pasáčku Asafovi (7)
 
19:10
Music4mation
 P
19:30
Exit 316: Život pro druhé (25)
 
19:50
Z pokladů duše: ThLic. Marcel Puvák - Adventní zamyšlení
 P !
20:00
Papež František a jeho umění vést
 !
20:50
Most
 
21:20
Nikaragua - Matka všech
 
21:50
V souvislostech (208)
 
22:15
Buon giorno s Františkem
 
23:20
Duchovní malby: Ježíšovo veřejné působení (5)
 
23:45
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 18.12.2017

 
6:05
Klapka s …: Arnoštem Lukešem (88)
 
7:10
Život v modlitbě
 
7:40
Buon giorno s Františkem
 
8:45
V pohorách po horách: Kľak - Lučanská Malá Fatra (19)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:45
Outdoor Films s Jackem Brightem a Zdeňkem Tlamichou: Zimní plavci přes Beringův průliv (65)
 
11:15
O pasáčku Asafovi (7)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Jarret na Mohelnickém dostavníku 2012
 
13:20
Výlet do vánoční Vídně
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (3)
 
14:55
Svatá země - Na druhé straně zdi
 
15:30
Noční univerzita: PhDr. Naděžda Špatenková, Ph.D. - Doprovázení umírajících a pozůstalých
 
16:05
V souvislostech (208)
 
16:25
Duchovní malby: Ježíšovo veřejné působení (5)
 
16:55
S Bohem podél Rio Maraňon
 
17:20
Zámek Židlochovice - zahrada času
 
17:50
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmovou Cenou Lux (49)
 P
18:05
Víra do kapsy
 
18:25
Sedmihlásky: Šohajíčku, čí si (132)
 
18:30
O pasáčku Asafovi (8)
 
18:40
Magazín festivalu outdoorových filmů 2017: Ohlédnutí za festivalem a zakončení. (6)
 P !
19:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (937)
 P !
19:35
Vezmi a čti: Prosinec 2017
 
19:50
Z pokladů duše: MUDr. Marie Svatošová - Adventní zamyšlení
 L !
20:00
Dům ze skla? (17)
 
21:05
Music4mation
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Noční univerzita: Bogdan Stepien - Zázraky Boží milosti
 
23:05
Terra Santa news: 13. 12. 2017
 
23:30
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (937)
 
0:05
Kulatý stůl: Židovské kořeny křesťanství
 
1:35
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 19.12.2017

 
6:05
Pod lampou: Proč se už nezdravíme - tři silné příběhy
 
8:10
Exit 316: Život pro druhé (25)
 
8:35
V souvislostech (208)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Muzikanti hrajte
 
9:50
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (937)
 
10:25
Noční univerzita: Bogdan Stepien - Zázraky Boží milosti
 
11:20
O pasáčku Asafovi (8)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum
 
12:20
Pro vita mundi: Eva Hudečková (136)
 
13:10
Duchovní malby: Ježíšovo veřejné působení (5)
 
13:40
V pohorách po horách: Kľak - Lučanská Malá Fatra (19)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Kulatý stůl: Židovské kořeny křesťanství
 
16:10
Léta letí k andělům: Emil Paleček (78)
 
16:30
Život na zámku Břežany
 
17:00
Historie sklářství v Karolince
 
17:25
Skryté poklady: Milan
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a vánoční přání (27)
 
18:30
O pasáčku Asafovi (9)
 
18:40
Sedmihlásky: Šohajíčku, čí si (132)
 
18:45
Animované příběhy velikánů dějin: Makabejští (167 – 165 př. n. l.)
 
19:15
Charita Veselí nad Moravou
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 19. 12. 2017 (917)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Zvažme, co říkáme lidem
 P !
20:00
Missio magazín: Prosinec 2017
 
21:05
Manželská setkání
 P !
21:15
Řeckokatolický magazín (135)
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Post Scriptum
 
22:15
Ich bin: Já jsem
 
23:15
Terra Santa news: 13. 12. 2017
 
23:40
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Za Jindřichem Hovorkou (135)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 20.12.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 19. 12. 2017 (917)
 
6:25
Noční univerzita: PhDr. Naděžda Špatenková, Ph.D. - Doprovázení umírajících a pozůstalých
 
7:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (937)
 
7:30
Don Bosko v Angole
 
7:50
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2016, 3. díl
 
8:30
Duchovní malby: Ježíšovo veřejné působení (5)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmovou Cenou Lux (49)
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:50
Zpravodajské Noeviny: 19. 12. 2017 (917)
 
11:15
O pasáčku Asafovi (9)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Dům ze skla? (17)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Primášské žezlo: MHF Musica Pura
 
16:00
Vezmi a čti: Prosinec 2017
 
16:20
Outdoor Films s Pavlem Ševčíkem: V Antarktidě jako lékař (59)
 
18:00
Exit 316: Život pro druhé (25)
 
18:20
Sedmihlásky: Šohajíčku, čí si (132)
 
18:25
O pasáčku Asafovi (10)
 
18:35
Papež František a jeho umění vést
 P !
19:30
Terra Santa news: 20. 12. 2017
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Zpívat si v těžkostech
 L !
20:00
Večer chval: eSPé (66)
 
21:15
BET LECHEM - vnitřní domov: Jana Sieberová - domácí hospicová péče (23)
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Noční univerzita: P. Kamil Obr - Očistím vás...
 
22:50
Music4mation
 
23:10
Generální audience Svatého otce
 
23:45
Víra do kapsy
 
0:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (3)
 
0:25
Skryté poklady: Roman
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 21.12.2017

 
6:30
BET LECHEM - vnitřní domov: Jana Sieberová - domácí hospicová péče (23)
 
6:45
U VÁS aneb festivalové kukátko: Ve Strážnici na vojnu verbujú (20)
 
8:35
Terra Santa news: 20. 12. 2017
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Kulatý stůl: Židovské kořeny křesťanství
 
10:55
Soňa
 
11:15
O pasáčku Asafovi (10)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum
 
12:15
Papež František a jeho umění vést
 
13:20
Generální audience Svatého otce
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Muzikanti hrajte
 
15:10
Řeckokatolický magazín (135)
 
15:25
Angola: katecheta Paulino
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 19. 12. 2017 (917)
 
16:20
Staňte se solí
 
17:00
S NOACHem po Izraeli
 
17:30
Duchovní malby: Ježíšovo utrpení (6)
 
18:00
Animované příběhy velikánů dějin: Makabejští (167 – 165 př. n. l.)
 
18:30
O pasáčku Asafovi (11)
 
18:40
Sedmihlásky: Šohajíčku, čí si (132)
 
18:45
Vzdělanost - Otec Miroslav
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 4. neděle adventní
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 21. 12. 2017 (918)
 L !
20:00
Cvrlikání: A. M. Úlet (56)
 
21:10
Velké ticho v Poličanech
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Pod lampou
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 21. 12. 2017 (918)
 
0:30
Vezmi a čti: Prosinec 2017
 
0:45
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (937)
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 22.12.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 21. 12. 2017 (918)
 
6:30
Vezmi a čti: Prosinec 2017
 
6:45
Mezi pražci: Prosinec 2017 (63)
 
7:35
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (3)
 
8:00
Noční univerzita: P. Kamil Obr - Očistím vás...
 
8:40
Víra do kapsy
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmovou Cenou Lux (49)
 
9:30
Dům ze skla? (17)
 
10:35
Výlet do vánoční Vídně
 
11:10
Sedmihlásky: Šohajíčku, čí si (132)
 
11:15
O pasáčku Asafovi (11)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Duchovní malby: Ježíšovo utrpení (6)
 
13:15
BET LECHEM - vnitřní domov: Jana Sieberová - domácí hospicová péče (23)
 
13:30
Jarret na Mohelnickém dostavníku 2012
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Missio magazín: Prosinec 2017
 
15:40
Magazín festivalu outdoorových filmů 2017: Ohlédnutí za festivalem a zakončení. (6)
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 21. 12. 2017 (918)
 
16:25
Obnovitelné zdroje energie na Slovensku
 
17:00
Stopy ve sněhu
 
18:00
Lurdský příběh: Píseň o Bernadettě
 
18:30
O pasáčku Asafovi (12)
 
18:40
Sedmihlásky: Šohajíčku, čí si (132)
 
18:50
Staňte se solí
 
19:30
Přehrada Kružberk 1957 - 2017: videodokument o rekonstrukci vodního díla
 L !
20:00
Noemova pošta: prosinec 2018
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Přešel jsem hranici
 
23:05
Večeře u Slováka: 4. neděle adventní
 
23:30
Dobrý muž ze Saratova
 
0:05
V pohorách po horách: Kľak - Lučanská Malá Fatra (19)
 
0:15
Pro vita mundi: Kostelník František Polster ze Strážnice /1928-2010/ (140)
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 23.12.2017

 
6:05
BET LECHEM - vnitřní domov: Jana Sieberová - domácí hospicová péče (23)
 
6:20
Hrdinové víry: Křesťanský politik Jaroslav Cuhra (10)
 
7:25
Česká věda
 
7:45
V pohorách po horách: Malý Kriváň - Malá Fatra očima Jiřího Kráčalíka (17)
 
8:00
Exit 316: Život pro druhé (25)
 
8:20
Sedmihlásky: Vánoce, Vánoce, skoro-li budete (1)
 
8:30
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a vánoční přání (27)
 
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: Makabejští (167 – 165 př. n. l.)
 
9:35
Obdarovávání - Otec Radek
 
9:50
Cvrlikání: A. M. Úlet (56)
 
11:00
Music4mation
 
11:20
Zpravodajské Noeviny: 21. 12. 2017 (918)
 
11:45
Víra do kapsy
 
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 P
12:15
Post Scriptum
 
12:30
Pod lampou
 
14:35
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (937)
 
15:10
Večeře u Slováka: 4. neděle adventní
 P !
15:40
S dětmi na Chodsku: Chodské slavnosti 2016
 
16:55
Missio magazín: Prosinec 2017
 
18:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (4)
 
18:30
O pasáčku Asafovi (13)
 
18:40
Sedmihlásky: Vánoce, Vánoce, skoro-li budete (1)
 
18:50
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Matka mého Pána (Lk 1,39-45)
 P !
19:30
V souvislostech (209)
 P !
20:00
Outdoor Films se Zuzanou Smetanovou: Putování po Gruzii a Kyrgyzstánu (66)
 
21:30
Vezmi a čti: Prosinec 2017
 !
21:45
Noční univerzita: CSA Třešť 2014: přednáška Pavla Fischera - Rodina
 
22:30
Adventus Domini
 
23:35
Terra Santa news: 20. 12. 2017
 
0:05
Jarret na Mohelnickém dostavníku 2012
 
0:30
Noční univerzita: PhDr. Naděžda Špatenková, Ph.D. - Doprovázení umírajících a pozůstalých
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 24.12.2017

 
6:05
Magazín festivalu outdoorových filmů 2017: Ohlédnutí za festivalem a zakončení. (6)
 
6:30
Adopce srdce
 P
7:10
Exit 316: Důvěra (27)
 !
7:35
Tajemství divokého lesa
 
8:50
Večeře u Slováka: 4. neděle adventní
 
9:20
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Matka mého Pána (Lk 1,39-45)
 L !
10:00
Mše svatá z konkatedrály Nanebevzetí Panny Marie: Opava
 
11:20
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmovou Cenou Lux (49)
 
11:35
V souvislostech (209)
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V ten vánoční čas aneb Permoník a betlémy na ostravském hradě
 
13:10
Outdoor Films se Zuzanou Smetanovou: Putování po Gruzii a Kyrgyzstánu (66)
 
14:45
Muzikanti hrajte
 
15:15
Jak se staví betlém?
 
15:50
Noemova Archa
 P !
16:45
Animované příběhy velikánů dějin: Marco Polo (1254 – 1324)
 
17:15
Sedmihlásky: Štědrý večer nastal (2)
 
17:20
O pasáčku Asafovi (14)
 
17:35
Františkovy jesličky: Schola brněnské mládeže
 !
18:55
Poklady pod sněhem
 
20:45
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Jak prožít Vánoce
 L !
21:30
Vigilie ze slavnosti Narození Páně: z baziliky sv. Petra v Římě
 
23:15
Vánoční koncert ČFS Brno: Besední dům Brno
 
0:30
V souvislostech (209)
 
0:55
Má vlast: Vánoční koncert z kostela sv. Šimona a Judy v Praze
 
2:20
Mohelnický betlém
 
2:35
Vánoční koncert skupiny Poutníci
 
3:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 25.12.2017

 
6:05
Mohelnický betlém
 
6:20
Missio magazín: Prosinec 2017
 
7:20
Sedmihlásky: Veselé vánoční hody, Štěstí, zdraví (80)
 
7:30
Betlehem
 
7:45
Noemova pošta: prosinec 2018
 
9:20
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Jak prožít Vánoce
 L !
10:00
Mše svatá ze Slavnosti Narození Páně: konkatedrála Nanebevzetí Panny Marie v Opavě
 
11:25
Jak se staví betlém?
 L
12:00
Požehnání Urbi et Orbi
 
12:35
Betlémy v pohraničí: Hledání Proboštovy a Wittigovy inspirace
 !
13:00
Živý betlém: Dřevěné městečko Valašského muzea v přírodě, Rožnov pod Radhoštěm
 
14:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a Betlémská hvězda (32)
 
14:30
Bella
 
16:05
V souvislostech (209)
 
16:30
Jesličková pobožnost z Oščadnice
 
18:05
Sedmihlásky: Veselé vánoční hody, Štěstí, zdraví (80)
 !
18:15
Jesličky svatého Františka
 
19:30
Music4mation
 !
20:00
Pouť: (The Way, 2010)
 
22:10
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Vánoční speciál se souborem SĽUK – Vinšujeme Vám … (67)
 P
23:35
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (938)
 
0:10
Vánoční Devítka: Záznam z vánočního koncertu kapely Devítka v ostravském klubu Parník
 
0:50
Čtvero ročních dob: Antonio Vivaldi
 
1:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 26.12.2017

 
6:05
V souvislostech (209)
 
6:25
Svatá země - Na druhé straně zdi
 
6:55
Noční univerzita: P. Kamil Obr - Očistím vás...
 
7:40
Sedmihlásky: Na Vánoce dlúhé noce (118)
 
7:45
Muzikanti hrajte
 
8:20
Bella
 L !
10:00
Mše svatá ze svátku sv. Štěpána: kostel sv. Antonína Ostrava - Kunčičky
 
11:20
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (938)
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
Papež František a jeho umění vést
 !
13:15
Evangelium podle Matouše: Narození Ježíše Krista
 !
14:20
Tajemství divokého lesa
 P
15:35
Hovory z Rekovic: Johanna Hanikova
 
16:00
Pouť: (The Way, 2010)
 
18:10
Terra Santa news: 20. 12. 2017
 
18:30
Sedmihlásky: Na Vánoce dlúhé noce (118)
 P !
18:40
Animované příběhy velikánů dějin: Kryštof Kolumbus (1451 – 1506)
 
19:15
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Jak prožít Vánoce
 !
20:00
Romero
 
21:55
Vánoční revue k 60. výročí založení JKGO
 
23:15
Noemova pošta: prosinec 2018
 
0:50
Cvrlikání: A. M. Úlet (56)
 
1:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 27.12.2017

 
6:05
Duchovní malby: Ježíšovo utrpení (6)
 
6:25
Hovory z Rekovic: Naďa Urbášková
 
6:40
S dětmi na Chodsku: Chodské slavnosti 2016
 
7:55
O kultuře srdce a naději s Josefem Hrdličkou
 P
9:00
Vánoce s Noe
 
9:15
Víra do kapsy
 L
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Chlapi nahoře (20)
 
11:05
Sultanát Omán (10)
 
11:20
Sedmihlásky: Já malý přicházím koledovat (3)
 P
11:30
Vánoce s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Borotinské betlémy
 
13:10
Čas pro Malawi
 P !
14:00
Vánoce s Noe
 
14:35
Jak potkávat svět: se Střípky (7)
 !
16:00
Romero
 
17:50
Noční univerzita: ThLic. Veronika Barátová - Rodina jako obraz Boží
 P
18:40
ARTBITR - Kulturní magazín (50)
 
18:50
Sedmihlásky: Já malý přicházím koledovat (3)
 !
18:55
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Neseme vám tu novinu (103)
 !
20:00
Matka Tereza - Pero v Boží ruce (1)
 P
21:30
Vánoce s Noe
 P !
22:05
Noční univerzita: P. Daniel Ange - A dám vám nové srdce
 
23:15
Generální audience Svatého otce
 
0:00
Music4mation
 
0:25
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (4)
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 28.12.2017

 
6:05
Jesličková pobožnost z Oščadnice
 
7:35
Výpravy do divočiny: Za pandami a koalami
 
8:25
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a Betlémská hvězda (32)
 P
9:00
Vánoce s Noe
 
9:15
Mezi pražci: Prosinec 2017 (63)
 !
10:00
Jak potkávat svět: s P. Ladislavem Heryánem SDB (46)
 
11:20
Sedmihlásky: Stójí kostelíček (83)
 P
11:30
Vánoce s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum
 
12:15
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (938)
 
12:50
Muzikanti hrajte
 
13:20
Generální audience Svatého otce
 P !
14:00
Vánoce s Noe
 !
14:30
Matka Tereza - Pero v Boží ruce (1)
 
16:05
V pohorách po horách: Kľak - Lučanská Malá Fatra (19)
 
16:15
Vánoční koncert Václava Hudečka
 
17:15
Pohyby
 P !
18:00
Animované příběhy velikánů dějin: Leonardo da Vinci (1452 – 1519)
 
18:30
Sedmihlásky: Stójí kostelíček (83)
 
18:35
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a vánoční přání (27)
 P
19:10
Večeře u Slováka: Svátek Svaté rodiny
 
19:35
Století Andělky
 !
20:00
Matka Tereza - Pero v Boží ruce (2)
 P
21:30
Vánoce s Noe
 P !
22:05
Pod lampou
 
0:10
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Za Jindřichem Hovorkou (135)
 
1:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 29.12.2017

 
6:05
Adopce srdce
 
6:40
Tara Fuki v Parníku
 
7:40
ARTBITR - Kulturní magazín (50)
 
7:50
Cvrlikání: Pavel Helan (54)
 P
9:00
Vánoce s Noe
 
9:20
Ostrava zpívá Gospel: Slezská Lilie 2017
 
10:15
Vezmi a čti: Prosinec 2017
 !
10:30
Noční univerzita: P. Marián Kuffa - Příběhy ze života (1. část)
 P
11:30
Vánoce s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
S NOACHem po Izraeli
 
13:20
Vánoční Devítka: Záznam z vánočního koncertu kapely Devítka v ostravském klubu Parník
 P
14:00
Vánoce s Noe
 !
14:30
Matka Tereza - Pero v Boží ruce (2)
 
16:10
Noční univerzita: CSA Třešť 2014: přednáška Pavla Fischera - Rodina
 
16:50
Pole milosrdenství
 
17:50
Sedmihlásky: Pásli ovce pastýři (81)
 !
18:00
Fatima - Poslední tajemství
 
19:20
Výlet do vánoční Vídně
 P !
20:00
Babi
 P
20:45
Vánoce s Noe
 !
21:20
Poveda
 
23:25
Večeře u Slováka: Svátek Svaté rodiny
 
23:50
ARTBITR - Kulturní magazín (50)
 
0:05
Outdoor Films s Petrem Horkým: s Petrem Horkým (15)
 
1:35
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 30.12.2017

 
6:05
Klapka s …: Jubilejní (100)
 
7:30
Jesličky svatého Františka
 
8:40
Noeland (9)
 P
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: Ludwig van Beethoven (1770 – 1827)
 
9:35
Betlémy v pohraničí: Hledání Proboštovy a Wittigovy inspirace
 
9:55
Sedmihlásky: Dyž Panna Maria (85)
 !
10:00
Noční univerzita: P. Marián Kuffa - Příběhy ze života (2. část)
 
11:05
Music4mation
 
11:25
Víra do kapsy
 
11:45
Od Betléma k jesličkám
 P
12:00
Angelus Domini
 P
12:05
Post Scriptum
 
12:20
Pod lampou
 !
14:25
Poveda
 
16:30
Koncert kapely Žalman a spol.: aneb Žalman slaví sedmdesát
 
17:30
Večeře u Slováka: Svátek Svaté rodiny
 !
18:00
Animované příběhy velikánů dějin: Louis Pasteur (1822 – 1895)
 
18:30
Sedmihlásky: Dyž Panna Maria (85)
 
18:40
Muzikanti hrajte
 
19:15
V pohorách po horách: Jizera - Jizerské hory (12)
 P !
19:30
V souvislostech (210)
 !
20:00
Bůh v Krakově
 P !
21:40
Nebojte se! CSM 2017
 
22:25
Mobil
 
23:25
Patricie Janečková a Josef Špaček v GONGu
 
0:15
O kultuře srdce a naději s Josefem Hrdličkou
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 31.12.2017

 
6:05
Music4mation
 
6:25
Na pořadu rodina: Mladé manželství v dnešní době? (20)
 
7:30
IDS: divadelní spolek Hrozen
 
8:10
Noční univerzita: P. Dr. Zbigniew Czendlik - Zbigniewove nesmysly
 
9:15
Nebojte se! CSM 2017
 
10:00
Večeře u Slováka: Svátek Svaté rodiny
 L !
10:30
Mše svatá ze Svátku Svaté Rodiny: kostel Narození Panny Marie v Příboře
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín (50)
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech (210)
 
12:45
Babi
 
13:30
Muzikanti hrajte
 !
14:05
Bůh v Krakově
 P
15:45
Animované příběhy velikánů dějin: Jana z Arku (1412 – 1431)
 
16:20
Noeland (16)
 
16:50
Sedmihlásky: Loutna česká - Předmluva (88)
 L !
17:00
První nešpory ze slavnosti Matky Boží Panny Marie z Baziliky sv. Petra v Římě
 L !
18:25
Přejeme si... Silvestrovský Speciál
 !
19:30
Maktub
 P !
21:25
Silvestr s Noe
 P !
22:00
Prague Cello Quartet a Filharmonie Bohuslava Martinů: Kongresové centrum Zlín
 L
23:00
Přejeme si... Silvestrovský Speciál
 P
23:50
Poděkování divákům televize NOE za přízeň v roce 2017
 L !
0:00
Mše svatá z baziliky Nanebevzetí Panny Marie na Sv. Hostýně
 
1:15
Ondřej Havelka a jeho Melody Makers: v GONGu
 
2:10
Jak potkávat svět: se Střípky (7)
 
3:35
Eva Pilarová - 55 let na scéně: Lucerna Praha
 
5:00
Noční repríza dopoledních pořadů