Program televize Noe na pondělí 25.12.2017

 
6:05
Mohelnický betlém
 
6:20
Missio magazín: Prosinec 2017
 
7:20
Sedmihlásky: Veselé vánoční hody, Štěstí, zdraví (80)
 
7:30
Betlehem
 
7:45
Noemova pošta: prosinec 2017
 
9:20
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Jak prožít Vánoce
 L !
10:00
Mše svatá ze Slavnosti Narození Páně: konkatedrála Nanebevzetí Panny Marie v Opavě
 
11:25
Jak se staví betlém?
 L
12:00
Požehnání Urbi et Orbi
 
12:35
Betlémy v pohraničí: Hledání Proboštovy a Wittigovy inspirace
 !
13:00
Živý betlém: Dřevěné městečko Valašského muzea v přírodě, Rožnov pod Radhoštěm
 
14:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a Betlémská hvězda (32)
 
14:30
Bella
 
16:05
V souvislostech - Jan Lorman: Hodnotné stáří (209)
 
16:30
Jesličková pobožnost z Oščadnice
 
18:05
Sedmihlásky: Veselé vánoční hody, Štěstí, zdraví (80)
 !
18:15
Jesličky svatého Františka
 
19:30
Music4mation
 
19:50
Z pokladů duše: Dominik kardinál Duka - Boží hod Vánoční
 !
20:00
Pouť: (The Way, 2010)
 
22:10
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Vánoční speciál se souborem SĽUK – Vinšujeme Vám … (67)
 P
23:35
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (938)
 
0:10
Vánoční Devítka: Záznam z vánočního koncertu kapely Devítka v ostravském klubu Parník
 
0:50
Čtvero ročních dob: Antonio Vivaldi
 
1:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 26.12.2017

 
6:05
V souvislostech - Jan Lorman: Hodnotné stáří (209)
 
6:25
Svatá země - Na druhé straně zdi
 
6:55
Noční univerzita: P. Kamil Obr - Očistím vás...
 
7:40
Sedmihlásky: Na Vánoce dlúhé noce (118)
 
7:45
Muzikanti hrajte
 
8:20
Bella
 L !
10:00
Mše svatá ze svátku sv. Štěpána: kostel sv. Antonína Ostrava - Kunčičky
 
11:20
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (938)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. František Václav Lobkowicz - Svatý Štěpán
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
Papež František a jeho umění vést
 !
13:15
Evangelium podle Matouše: Narození Ježíše Krista
 !
14:20
Tajemství divokého lesa
 P
15:35
Hovory z Rekovic: Johanna Hanikova
 
16:00
Pouť: (The Way, 2010)
 
18:10
Terra Santa news: 20. 12. 2017
 
18:30
Sedmihlásky: Na Vánoce dlúhé noce (118)
 P !
18:40
Animované příběhy velikánů dějin: Kryštof Kolumbus (1451 – 1506)
 
19:15
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Jak prožít Vánoce
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. František Václav Lobkowicz - Svatý Štěpán
 !
20:00
Romero
 
21:55
Vánoční revue k 60. výročí založení JKGO
 
23:15
Noemova pošta: prosinec 2017
 
0:50
Cvrlikání: A. M. Úlet (56)
 
1:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 27.12.2017

 
6:05
Duchovní malby: Ježíšovo utrpení (6)
 
6:25
Hovory z Rekovic: Naďa Urbášková
 
6:40
S dětmi na Chodsku: Chodské slavnosti 2016
 
7:55
O kultuře srdce a naději s Josefem Hrdličkou
 P
9:00
Vánoce s Noe
 
9:15
Víra do kapsy: Rituály
 L
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Chlapi nahoře
 
11:05
Sultanát Omán (10)
 
11:25
Sedmihlásky: Já malý přicházím koledovat (3)
 P
11:30
Vánoce s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Borotinské betlémy
 
13:10
Čas pro Malawi
 P !
14:00
Vánoce s Noe
 
14:35
Jak potkávat svět: se Střípky (7)
 !
16:00
Romero
 
17:50
Noční univerzita: ThLic. Veronika Barátová - Rodina jako obraz Boží
 P
18:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s Janem Potměšilem (50)
 
18:50
Sedmihlásky: Já malý přicházím koledovat (3)
 !
18:55
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Neseme vám tu novinu (103)
 !
20:00
Matka Tereza - Pero v Boží ruce (1)
 P
21:30
Vánoce s Noe
 P !
22:05
Noční univerzita: P. Daniel Ange - A dám vám nové srdce
 
23:15
Generální audience Svatého otce
 
0:00
Music4mation
 
0:25
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (4)
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 28.12.2017

 
6:05
Jesličková pobožnost z Oščadnice
 
7:35
Výpravy do divočiny: Za pandami a koalami
 
8:25
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a Betlémská hvězda (32)
 P
9:00
Vánoce s Noe
 
9:15
Mezi pražci: Prosinec 2017 (63)
 !
10:00
Jak potkávat svět: s P. Ladislavem Heryánem SDB (46)
 
11:20
Sedmihlásky: Stójí kostelíček (83)
 P
11:30
Vánoce s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homilie P. Jacka Domańského
 
12:15
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (938)
 
12:50
Muzikanti hrajte
 
13:20
Generální audience Svatého otce
 P !
14:00
Vánoce s Noe
 !
14:30
Matka Tereza - Pero v Boží ruce (1)
 
16:05
V pohorách po horách: Kľak - Lučanská Malá Fatra (19)
 
16:15
Vánoční koncert Václava Hudečka
 
17:15
Pohyby
 P !
18:00
Animované příběhy velikánů dějin: Leonardo da Vinci (1452 – 1519)
 
18:30
Sedmihlásky: Stójí kostelíček (83)
 
18:35
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a vánoční přání (27)
 P
19:10
Večeře u Slováka: Svátek Svaté rodiny
 
19:35
Století Andělky
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Prof. PhDr. Tomáš Halík Th.D. - Ve znamení betlémské hvězdy
 !
20:00
Matka Tereza - Pero v Boží ruce (2)
 P
21:30
Vánoce s Noe
 P !
22:05
Pod lampou: Dobrá zpráva od Zuzany
 
23:20
Vánoční koncert ostravské konzervatoře
 
0:10
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Za Jindřichem Hovorkou (135)
 
1:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 29.12.2017

 
6:05
Adopce srdce
 
6:40
Tara Fuki v Parníku
 
7:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s Janem Potměšilem (50)
 
7:50
Cvrlikání: Pavel Helan (54)
 P
9:00
Vánoce s Noe
 
9:20
Ostrava zpívá Gospel: Slezská Lilie 2017
 
10:15
Vezmi a čti: Prosinec 2017
 !
10:30
Noční univerzita: P. Marián Kuffa - Příběhy ze života (1. část)
 P
11:30
Vánoce s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
S NOACHem po Izraeli
 
13:20
Vánoční Devítka: Záznam z vánočního koncertu kapely Devítka v ostravském klubu Parník
 P
14:00
Vánoce s Noe
 !
14:30
Matka Tereza - Pero v Boží ruce (2)
 
16:10
Noční univerzita: CSA Třešť 2014: přednáška Pavla Fischera - Rodina
 
16:50
Pole milosrdenství
 
17:50
Sedmihlásky: Pásli ovce pastýři (81)
 !
18:00
Fatima - Poslední tajemství
 
19:20
Výlet do vánoční Vídně
 
19:50
Z pokladů duše: ThLic. Marcel Puvák - Vánoční zamyšlení
 P !
20:00
Babi
 P
20:45
Vánoce s Noe
 !
21:20
Poveda
 
23:25
Večeře u Slováka: Svátek Svaté rodiny
 
23:50
ARTBITR - Kulturní magazín: s Janem Potměšilem (50)
 
0:05
Outdoor Films s Petrem Horkým: s Petrem Horkým (15)
 
1:35
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 30.12.2017

 
6:05
Klapka s …: Jubilejní (100)
 
7:30
Jesličky svatého Františka
 
8:40
Noeland (9)
 P
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: Ludwig van Beethoven (1770 – 1827)
 
9:35
Betlémy v pohraničí: Hledání Proboštovy a Wittigovy inspirace
 
9:55
Sedmihlásky: Dyž Panna Maria (85)
 !
10:00
Noční univerzita: P. Marián Kuffa - Příběhy ze života (2. část)
 
11:05
Music4mation
 
11:25
Víra do kapsy: Rituály
 
11:45
Od Betléma k jesličkám
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Rodina jako stavba
 P
12:00
Angelus Domini
 P
12:05
Post Scriptum
 
12:20
Pod lampou: Dobrá zpráva od Zuzany
 
13:35
V ten vánoční čas aneb Permoník a betlémy na ostravském hradě
 !
14:25
Poveda
 
16:30
Koncert kapely Žalman a spol.: aneb Žalman slaví sedmdesát
 
17:30
Večeře u Slováka: Svátek Svaté rodiny
 P !
18:00
Animované příběhy velikánů dějin: Louis Pasteur (1822 – 1895)
 
18:30
Sedmihlásky: Dyž Panna Maria (85)
 
18:40
Muzikanti hrajte
 
19:15
V pohorách po horách: Jizera - Jizerské hory (12)
 P !
19:30
V souvislostech - Jan Burian: Na závěr roku 2017 (210)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Rodina jako stavba
 !
20:00
Bůh v Krakově
 P !
21:40
Nebojte se! CSM 2017
 
22:25
Mobil
 
23:25
Patricie Janečková a Josef Špaček v GONGu
 
0:15
O kultuře srdce a naději s Josefem Hrdličkou
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 31.12.2017

 
6:05
Music4mation
 
6:25
Na pořadu rodina: Mladé manželství v dnešní době? (20)
 
7:30
IDS: divadelní spolek Hrozen
 
8:10
Noční univerzita: P. Dr. Zbigniew Czendlik - Zbigniewove nesmysly
 
9:15
Nebojte se! CSM 2017
 
10:00
Večeře u Slováka: Svátek Svaté rodiny
 L !
10:30
Mše svatá ze Svátku Svaté Rodiny: kostel Narození Panny Marie v Příboře
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s Janem Potměšilem (50)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Snoubenka Církev
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Jan Burian: Na závěr roku 2017 (210)
 
12:45
Babi
 
13:30
Muzikanti hrajte
 !
14:05
Bůh v Krakově
 P
15:45
Animované příběhy velikánů dějin: Jana z Arku (1412 – 1431)
 
16:20
Noeland (16)
 
16:50
Sedmihlásky: Loutna česká - Předmluva (88)
 L !
17:00
První nešpory ze slavnosti Matky Boží Panny Marie z Baziliky sv. Petra v Římě
 L !
18:25
Přejeme si... Silvestrovský Speciál
 !
19:30
Maktub
 P !
21:30
Silvestr s Noe
 P !
22:00
Prague Cello Quartet a Filharmonie Bohuslava Martinů: Kongresové centrum Zlín
 L
23:00
Přejeme si... Silvestrovský Speciál
 P
23:50
Poděkování divákům televize NOE za přízeň v roce 2017
 L !
0:00
Mše svatá z baziliky Nanebevzetí Panny Marie na Sv. Hostýně
 
1:15
Ondřej Havelka a jeho Melody Makers: v GONGu
 
2:10
Jak potkávat svět: se Střípky (7)
 
3:35
Eva Pilarová - 55 let na scéně: Lucerna Praha
 
5:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 1.1.2018

 
6:05
Petr Bende a cimbálová muzika Grajcar na Mohelnickém dostavníku 2015 (8)
 
6:35
Naše milosrdná Paní, matka kubánského lidu
 
7:10
Exit 316: Podvod (28)
 
7:30
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (5)
 
7:55
Noční univerzita: Panna Maria učednice - P. Vojtěch Kodet, ThD., OCarm.
 
8:50
Má vlast: Karlštejn (1)
 
9:20
Duchovní malby: Blahoslavená Panna Maria (3)
 
9:50
Sedmihlásky: Maria, Maria (86)
 L !
10:00
Mše svatá ze Slavnosti Matky Boží, Panny Marie: z baziliky Santa Maria Maggiore
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
Poděkování divákům televize NOE za přízeň v roce 2017
 
12:30
Silvestr s Noe
 
13:05
V souvislostech - Jan Burian: Na závěr roku 2017 (210)
 
13:30
Velké ticho v Poličanech
 
13:50
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Neseme vám tu novinu (103)
 !
14:55
Maktub
 
17:00
Prague Cello Quartet a Filharmonie Bohuslava Martinů: Kongresové centrum Zlín
 
18:05
Můj chrám: Bob Fliedr, písničkář a publicista, Komunitní centrum Matky Terezy na Jižním Měste, Praha
 
18:25
Sedmihlásky: Maria, Maria (86)
 
18:30
O Mlsálkovi: Mlsálek a nafukovací míč (5)
 
18:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s Janem Potměšilem (50)
 
18:55
Pohyby
 
19:35
Music4mation
 P !
20:00
Ignác z Loyoly
 !
22:05
Má vlast: Kroměříž
 
23:30
Pro vita mundi: Vánoční speciál - Mons. Jan Graubner (115)
 
0:15
Má vlast: Vánoční koncert z kostela sv. Šimona a Judy v Praze
 
1:40
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 2.1.2018

 
6:05
Nebojte se! CSM 2017
 
6:50
Pod lampou: Dobrá zpráva od Zuzany
 
8:05
Trinidad a Tobago: Všichni vy žízniví, pojďte
 L !
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Exit 316: Podvod (28)
 
9:45
Muzikanti hrajte
 
10:20
Noční univerzita: P. Daniel Ange - A dám vám nové srdce
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:10
V souvislostech - Jan Burian: Na závěr roku 2017 (210)
 
12:30
Víra plná života - Chile
 
13:20
Duchovní malby: Zmrtvýchvstání (7)
 
13:40
V pohorách po horách: Jizera - Jizerské hory (12)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Za Jindřichem Hovorkou (135)
 !
16:00
Ignác z Loyoly
 
18:05
Noeland (16)
 
18:30
Sedmihlásky: Vyletěla sojka (4)
 
18:35
O Mlsálkovi: Jak Mlsálka bolely zuby (6)
 
18:40
Animované příběhy velikánů dějin: Jana z Arku (1412 – 1431)
 P
19:15
Vatican magazine
 
19:50
Z pokladů duše: P. Petr Dujka - Symbolika sněhu
 L !
20:00
Výpravy do divočiny: Hovory nosorožců
 P !
21:05
Řeckokatolický magazín (136)
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Missio magazín: Prosinec 2017
 
23:05
Večer chval: eSPé (66)
 
0:30
Pro vita mundi: Doc. ThDr. MUDr. Mgr. Jaroslav Max Kašparů, Ph.D. (1)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 3.1.2018

 
6:05
Hovory z Rekovic: Johanna Hanikova
 
6:20
Noční univerzita: PhDr. Robert Huneš - Aktuální stav a dění v oblasti hospicové péče v ČR
 
6:50
Vatican magazine
 
7:25
Pro vita mundi: Václav Hudeček (116)
 
8:20
Vezmi a čti: Prosinec 2017
 
8:35
Duchovní malby: Zmrtvýchvstání (7)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Víra do kapsy: Rituály
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:55
Angola: katecheta Paulino
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Pohyby
 
13:35
Exit 316: Podvod (28)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
ARTBITR - Kulturní magazín: s Janem Potměšilem (50)
 
14:50
Dům ze skla?: PhLic. Kateřina Lachmanová, ThD. (17)
 
16:00
Můj chrám: Bob Fliedr, písničkář a publicista, Komunitní centrum Matky Terezy na Jižním Měste, Praha
 
16:20
Music4mation
 
16:45
Cvrlikání: A. M. Úlet (56)
 
18:00
Causa Carnivora
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak Mlsálek s Vinnetouem a Old Shatterhandem lovili medvěda (7)
 
18:40
Sedmihlásky: Na záhumňú + Sedí vrabček (82)
 
18:50
Lubor Patsch, muzikant s kamerou
 
19:20
Byl člověk poslaný Bohem, jeho jméno bylo Jan
 P !
19:30
Terra Santa News: 3. 1. 2018 (275)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Jan Svoboda - Jak pomáhá společenství manželů
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
Léta letí k andělům: David Eben - muzikolog (36)
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Vložím do vás nového Ducha
 
22:55
Prague Cello Quartet a Filharmonie Bohuslava Martinů: Kongresové centrum Zlín
 P
0:00
Generální audience Svatého otce
 
0:35
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (5)
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 4.1.2018

 
6:05
Léta letí k andělům: David Eben - muzikolog (36)
 
6:25
Na pořadu rodina: Ve zdraví i v nemoci (17)
 
7:30
Můj chrám: Kostel svatého Klimenta v Praze a Alena Anne-Marie Nedoma
 
7:45
Skryté poklady: Roman
 
8:15
Soňa
 
8:35
Terra Santa News: 3. 1. 2018 (275)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Smírčí kříž
 
9:45
Poutní chrám Panny Marie na Chlumku v Luži
 
10:00
Kulatý stůl: Maximální křesťanství. Životní příběh Adolfa Kajpra, Antonína Mandla a Josefa Zvěřiny.
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum
 
12:20
Prague Cello Quartet a Filharmonie Bohuslava Martinů: Kongresové centrum Zlín
 
13:20
Vatican magazine
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Generální audience Svatého otce
 
15:10
Pěšák Boží
 
16:00
Řeckokatolický magazín (136)
 
16:15
Muzikanti hrajte
 
16:45
Duchovní malby: Petr a Pavel (8)
 
17:10
Nebojte se! CSM 2017
 
18:00
Animované příběhy velikánů dějin: Jana z Arku (1412 – 1431)
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak začal Mlsálek trénovat na zimní olympiádu (8)
 
18:40
Sedmihlásky: Stójí kostelíček (83)
 
18:45
V pohorách po horách: Jizera - Jizerské hory (12)
 P !
19:00
Večeře u Slováka: Svátek Křtu Páně
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 4. 1. 2018 (920)
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Potřebujeme zesílit jako motýli
 P !
20:00
Jak potkávat svět: s P. Vítězslavem Řehulkou (56)
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Pod lampou: Top zážitek 2017, pět Desek a jeden klub
 
23:30
Adopce srdce
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 4. 1. 2018 (920)
 
0:30
Můj chrám: Bob Fliedr, písničkář a publicista, Komunitní centrum Matky Terezy na Jižním Měste, Praha
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 5.1.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 4. 1. 2018 (920)
 
6:30
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (5)
 
6:55
Můj chrám: Bob Fliedr, písničkář a publicista, Komunitní centrum Matky Terezy na Jižním Měste, Praha
 
7:10
Čeští salesiáni v Bulharsku
 
7:25
Pohyby
 
8:10
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Vložím do vás nového Ducha
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
ARTBITR - Kulturní magazín: s Janem Potměšilem (50)
 
9:35
Jde o život: Hlavně chtít odvážně a moc (1)
 
11:10
Strání - obec pod Javorinů
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Duchovní malby: Petr a Pavel (8)
 
13:10
Léta letí k andělům: David Eben - muzikolog (36)
 
13:35
Pouta na Mohelnickém dostavníku 2012
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Se salesiány na jihu Madagaskaru: IJELY - Misijní stanice na náhorních rovinách
 
15:05
Přehrada Kružberk 1957 - 2017: videodokument o rekonstrukci vodního díla
 
15:25
Dopisy z rovníku
 
16:10
Zpravodajské Noeviny: 4. 1. 2018 (920)
 
16:30
Pomoc, která se točí
 
16:55
Výpravy do divočiny: Hovory nosorožců
 
18:00
Vatican magazine
 
18:30
O Mlsálkovi: Mlsálek je protivný (9)
 
18:40
Sedmihlásky: Aj, co to hlásajú (84)
 
18:50
Dům ze skla?: PhLic. Kateřina Lachmanová, ThD. (17)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Děti nerostou podle plánu rodičů
 
20:00
Léta letí k andělům: František Václav Lobkowicz - biskup (45)
 !
20:25
Živě s biskupem: Mons. František Václav Lobkowicz OPraem
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Večeře u Slováka: Svátek Křtu Páně
 !
22:30
Outdoor Films: s Horskou službou Beskydy (43)
 
0:05
V pohorách po horách: Jizera - Jizerské hory (12)
 
0:15
O kom, o čem: Profesor Rudolf Haša
 
0:40
Tam, kde již 10 let naplňují dny životem
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 6.1.2018

 
6:05
Klapka s ...: Danuší a Pavlem Kubátovými (79)
 
7:05
Blanchet
 
7:25
Léta letí k andělům: David Eben - muzikolog (36)
 
7:45
Exit 316: Podvod (28)
 
8:05
Music4mation
 
8:30
Noeland (16)
 
8:55
Sedmihlásky: My tři králové, jdeme k vám (5)
 
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: Jana z Arku (1412 – 1431)
 
9:35
Můj chrám: Bob Fliedr, písničkář a publicista, Komunitní centrum Matky Terezy na Jižním Měste, Praha
 L !
10:00
Mše svatá ze Slavnosti Zjevení Páně: bazilika sv. Petra v Římě
 
11:35
Zpravodajské Noeviny: 4. 1. 2018 (920)
 P
11:55
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Nemusím, ale můžu
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
Pod lampou: Top zážitek 2017, pět Desek a jeden klub
 
13:40
Jak si mě našel Antonín z Padovy
 
14:25
Vatican magazine
 
14:55
Večeře u Slováka: Svátek Křtu Páně
 
15:20
Kouzlo štípských varhan
 
15:35
Terra Santa News: 3. 1. 2018 (275)
 
16:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Neseme vám tu novinu (103)
 
17:05
Bolívie - Být s naším lidem
 
17:20
Stíny nad Libavou
 
18:00
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (6)
 
18:25
Sedmihlásky: My tři králové, jdeme k vám (5)
 
18:30
O Mlsálkovi: Mlsálek je protivný (9)
 
18:40
Muzikanti hrajte
 
19:10
Řeckokatolický magazín (136)
 P !
19:30
V souvislostech - Jan Sokol: Volba prezidenta (211)
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Nemusím, ale můžu
 P !
20:00
Hlubinami vesmíru s dr. Martinou Boháčovou, 1. díl
 
20:45
V pohorách po horách: Klášťov (16)
 P !
21:00
Mezi pražci: Leden 2018 (64)
 
21:45
Česká věda
 
22:05
Post Scriptum
 
22:20
Jak potkávat svět: s P. Vítězslavem Řehulkou (56)
 
23:40
Historie sklářství v Karolince
 
0:05
Pouta na Mohelnickém dostavníku 2012
 
0:25
Noční univerzita: PhDr. Robert Huneš - Aktuální stav a dění v oblasti hospicové péče v ČR
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 7.1.2018

 
6:05
Řeckokatolický magazín (136)
 
6:20
Pro vita mundi: P. Peter Krenický
 
7:00
Sekce pro mládež ČBK
 
7:30
Jak potkávat svět: s P. Vítězslavem Řehulkou (56)
 
8:55
Večeře u Slováka: Svátek Křtu Páně
 L !
9:30
Mše svatá ze Svátku Křtu Páně ze Sixtinské kaple: Vatikán
 
11:25
Duchovní malby: Sixtinská kaple (2)
 P
11:50
Z pokladů duše: P. Angelo Scarano - Bůh je víc
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Jan Sokol: Volba prezidenta (211)
 
12:40
Zpravodajské Noeviny: 4. 1. 2018 (920)
 
13:00
Terra Santa News: 3. 1. 2018 (275)
 
13:25
Hlubinami vesmíru s dr. Martinou Boháčovou, 1. díl
 
14:10
Muzikanti hrajte
 
14:40
Strání - obec pod Javorinů
 
15:05
Papež František a jeho umění vést
 
16:00
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Vložím do vás nového Ducha
 
16:45
Ztracená ovečka
 
17:10
Mezi pražci: Leden 2018 (64)
 
17:55
Sedmihlásky: My tři králové, jdeme k vám (5)
 
18:00
Noeland (17)
 !
18:30
Animované příběhy velikánů dějin: Kryštof Kolumbus (1451 – 1506)
 
19:05
Music4mation
 P
19:30
Exit 316: Rozvod (29)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Angelo Scarano - Bůh je víc
 !
20:00
Hyacinta - Zázrak z Fatimy (1)
 
20:45
Hyacinta - Zázrak z Fatimy (2)
 
21:35
V souvislostech - Jan Sokol: Volba prezidenta (211)
 
22:00
Výpravy do divočiny: Hovory nosorožců
 
23:05
Duchovní malby: Petr a Pavel (8)
 
23:25
Don Rua - nástupce
 
23:50
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:10
Cesta k andělům: Táňa Fischerová - herečka a politička (65)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů