Program televize Noe na pondělí 5.2.2018

 
6:05
Klapka s ...: Jaromírem Schejbalem (36)
 
7:10
Skanzen Strážnice
 
7:30
Naděje na vzdělání
 
7:55
Missio magazín: Leden 2018
 
8:40
Obdarovávání - Otec Radek
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V pohorách po horách: Bystrá (3)
 
9:30
Outdoor Films s Petrem Horkým: s Petrem Horkým (15)
 
11:05
Léta letí k andělům: Martin Petiška - spisovatel (33)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Pozdní sběr & Roman Horký na Mohelnickém dostavníku 2013
 
13:20
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (10)
 
13:40
Česká věda
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Léčit zlo láskou
 !
15:05
Noční univerzita: Dan Drápal - Důležité biblické pojmy, které se ztrácejí v překladu
 
16:00
V souvislostech - Karel Hvížďala: Po prezidentských volbách (215)
 !
16:20
Magdaléna, zbavená hanby
 
17:45
Ars Vaticana (2)
 
18:00
Zachraňme kostely: Kostel Nalezení sv. Kříže a kaple sv. Anny v Pelhřimově (3)
 
18:25
Sedmihlásky: Letěly dvě holuběnky (68)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ježíš miluje děti
 
18:40
Putování modrou planetou: Egypt
 
19:20
Nikaragua - Matka všech
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Tomáš Holub - Modlitba mých rodičů
 !
20:00
Blahořečení Tita Zemana
 P
20:30
ARTBITR - Kulturní magazín: s Robertem Miklušem (45)
 
20:40
Angola: katecheta Paulino
 
21:10
Music4mation
 
21:30
Živě s Noe: S o. Martinem Šmídem hovoříme o P. Mons. Josefu Veselém a v souvislosti se sv. Agátou krátce o znásilnění.
 
22:05
Noční univerzita: P. ThLic. Martin Lanži - Jezuitský stát hudby
 
23:00
Mezi pražci: Únor 2018 (65)
 
23:45
Terra Santa News: 31. 1. 2018 (279)
 
0:10
Kulatý stůl: Víra Karla IV.
 
1:40
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 6.2.2018

 
6:05
Má vlast: Sv. Kopeček u Olomouce
 
6:50
Pod lampou: Proč se už nezdravíme - tři silné příběhy
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Jazzový skřítek a jeho Pekáč
 
9:40
Exit 316: Konzum (32)
 
10:00
Muzikanti hrajte
 
10:35
Noční univerzita: P. ThLic. Martin Lanži - Jezuitský stát hudby
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: P. Vojtěch Janšta
 
12:20
Zapomenuté Čako
 
12:40
Missio magazín: Leden 2018
 
13:35
Ars Vaticana (2)
 
13:45
V pohorách po horách: Bystrá (3)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Kulatý stůl: Víra Karla IV.
 
16:05
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Vzdáleným nablízku
 
16:30
Hrdinové víry: Luboš Hruška (7)
 
17:35
V souvislostech - Karel Hvížďala: Po prezidentských volbách (215)
 
18:00
Noeland (22)
 
18:25
Sedmihlásky: Letěly dvě holuběnky (68)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ztracená ovečka
 
18:35
Animované příběhy velikánů dějin: Pocahontas (1595 – 1617)
 
19:05
Léta letí k andělům: Martin Petiška - spisovatel (33)
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 6. 2. 2018 (929)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Milan Palkovič - Kristus na mě čeká na posledním místě
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 P
21:10
Řeckokatolický magazín (141)
 P
21:30
Živě s Noe: Téma: Gustav Klimt, zimní olympijské hry, Tvář vody. S Mgr. Milenou Mikulkovou hovoříme o národním týdnu manželství.
 
22:05
Post Scriptum: P. Vojtěch Janšta
 
22:15
Jak potkávat svět: s Martou Kubišovou (57)
 
23:40
Terra Santa News: 31. 1. 2018 (279)
 
0:05
Večer chval: eSPé (66)
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 7.2.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 6. 2. 2018 (929)
 
6:30
Jak potkávat svět: s Martou Kubišovou (57)
 
7:55
Noční univerzita: Dan Drápal - Důležité biblické pojmy, které se ztrácejí v překladu
 
8:45
Ars Vaticana (2)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Poutní chrám Panny Marie na Chlumku v Luži
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Naše milosrdná Paní, matka kubánského lidu
 
11:15
ARTBITR - Kulturní magazín: s Robertem Miklušem (45)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
MFF Strážnice 2016: Z krajin za obzorem
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Blahořečení Tita Zemana
 
15:05
Exit 316: Konzum (32)
 
15:25
Návrat lišky Bystroušky na Hukvaldy
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 6. 2. 2018 (929)
 
16:00
Noemova pošta: leden 2018
 
17:30
S NOACHem po Izraeli
 
18:05
Se salesiány na jihu Madagaskaru: IJELY - Misijní stanice na náhorních rovinách
 P
18:30
Bible pro nejmenší: Josefův plášť
 
18:35
Sedmihlásky: Letěly dvě holuběnky (68)
 
18:45
Mezi pražci: Únor 2018 (65)
 P !
19:30
Terra Santa News: 7. 2. 2018 (280)
 
19:50
Z pokladů duše: Romuald Štěpán Rob OP - Bůh mluví
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
Léta letí k andělům: Otmar Oliva - výtvarník (6)
 P
21:30
Živě s Noe: S o. Tomášem Cyrilem Havlem hovoříme o Jižní Korey.
 P !
22:05
Noční univerzita: Mgr. Zdeněk Halas, Ph.D. - Archimedův palimpsest
 P
23:30
Generální audience Svatého otce
 
0:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (10)
 
0:25
Pro vita mundi: PhDr. Jaroslav Šturma (124)
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 8.2.2018

 
6:05
Hrdinové víry: Oto Mádr (8)
 
7:15
Léta letí k andělům: Otmar Oliva - výtvarník (6)
 
7:35
Naše cesta: Salesiáni na Madagaskaru
 
8:10
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Vzdáleným nablízku
 
8:35
Terra Santa News: 7. 2. 2018 (280)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Kulatý stůl: Obnova poutního místa Vřesová studánka
 
10:50
Adopce srdce
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homilie P. Františka Ptáčka SDB
 
12:20
Má vlast: Sv. Kopeček u Olomouce
 
13:00
Ceferino Jiménez Malla - Cikán v nebi
 
13:35
Generální audience Svatého otce
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Muzikanti hrajte
 
15:05
Charita Ostrava a Hospic sv. Lukáše
 
15:15
Hlubinami vesmíru s dr. Martinou Boháčovou, 2. díl
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 6. 2. 2018 (929)
 
16:20
Řeckokatolický magazín (141)
 
16:40
Výpravy do divočiny: Hovory nosorožců
 
17:45
V pohorách po horách: Bystrá (3)
 
18:00
Animované příběhy velikánů dějin: Pocahontas (1595 – 1617)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Josef otrokem
 
18:35
Sedmihlásky: Letěly dvě holuběnky (68)
 
18:45
Ars Vaticana (3)
 P
19:00
Večeře u Slováka: 6. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 8. 2. 2018 (930)
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Osobní vztah s Ježíšem
 !
20:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Saframentská kapela ! (83)
 P
21:30
Živě s Noe: Hovoříme s Ing. Ivo Buráněm na téma poutní místa jako národní kulturní památky.
 P !
22:05
Pod lampou: Jak mít radost ve Střední Evropě?
 
23:35
Zázrak v pralese
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 8. 2. 2018 (930)
 
0:30
Zachraňme kostely: Kostel Nalezení sv. Kříže a kaple sv. Anny v Pelhřimově (3)
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 9.2.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 8. 2. 2018 (930)
 
6:25
Noční univerzita: Mgr. Zdeněk Halas, Ph.D. - Archimedův palimpsest
 
7:50
Přehrada Kružberk 1957 - 2017: videodokument o rekonstrukci vodního díla
 
8:10
Čas pro Malawi
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Mezi pražci: Únor 2018 (65)
 
10:05
ARTBITR - Kulturní magazín: s Robertem Miklušem (45)
 
10:15
Blahořečení Tita Zemana
 
10:45
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (10)
 
11:05
44 let novickou
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Dům nejen ze skla
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Ars Vaticana (3)
 
14:45
Mexiko - Chiapas: Nářek lidu
 
15:15
Putování modrou planetou: Egypt
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 8. 2. 2018 (930)
 
16:25
Pozdní sběr & Roman Horký na Mohelnickém dostavníku 2013
 
16:50
Buon giorno s Františkem
 
18:00
Magadan - ďáblovo hřiště
 
18:30
Bible pro nejmenší: Josef sytí Egypťany
 
18:35
Sedmihlásky: Letěly dvě holuběnky (68)
 !
18:45
Až na konec světa
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Rozpadlá rodina
 !
20:00
Kulatý stůl: Ženy v evropské kultuře (183)
 P
21:30
Živě s Noe: Rozhovor s Alešem Kučerou o zjevení v Lurdech.
 
22:05
Večeře u Slováka: 6. neděle v mezidobí
 
22:30
Hlubinami vesmíru s dr. Martinou Boháčovou, 2. díl
 
23:10
Mosambik - Bom Padre
 
23:45
Outdoor Films s Janem Červinkou: Legenda československého horolezectví (48)
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 10.2.2018

 
6:05
Bol som mimo: Peter Vician
 
7:05
Kalvária Nitrianské Pravno
 
7:45
Pro vita mundi: Doc. ThDr. Tomáš Novotný
 
8:30
Noeland (22)
 
8:55
Sedmihlásky: Letěly dvě holuběnky (68)
 
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: Pocahontas (1595 – 1617)
 
9:35
Zachraňme kostely: Kostel Nalezení sv. Kříže a kaple sv. Anny v Pelhřimově (3)
 L !
10:00
Pohřeb P. Michala Jadavana
 P
12:05
Post Scriptum
 
12:15
Zpravodajské Noeviny: 8. 2. 2018 (930)
 
12:35
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Vzdáleným nablízku
 
13:05
Terra Santa News: 7. 2. 2018 (280)
 
13:25
Pod lampou: Jak mít radost ve Střední Evropě?
 
14:55
Zázrak v pralese
 P !
15:30
Řemesélko, zlaté dénko: Rožnovské slavnosti 2015
 
17:05
Večeře u Slováka: 6. neděle v mezidobí
 
17:35
Historie sklářství v Karolince
 
18:00
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (11)
 
18:25
Sedmihlásky: Letěly dvě holuběnky (68)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Josef sytí Egypťany
 
18:40
Muzikanti hrajte
 
19:10
Setkání
 P !
19:30
V souvislostech - Josef Baxa: Složitý právní řád (216)
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Zpívat si v těžkostech
 !
20:00
Svatá Františka Římská
 
20:45
V pohorách po horách: Brada (14)
 !
20:55
Gojdič - láska nadevšecko
 
22:05
Post Scriptum
 
22:15
Missio magazín: Leden 2018
 
23:00
Česká věda
 
23:20
Pozdní sběr & Roman Horký na Mohelnickém dostavníku 2013
 
23:45
Řeckokatolický magazín (141)
 
0:05
Noční univerzita: Dan Drápal - Důležité biblické pojmy, které se ztrácejí v překladu
 P
0:50
Sestřih z pohřbu P. Michala Jadavana v Odrách
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 11.2.2018

 
6:05
Ars Vaticana (3)
 
6:17
Klapka s ...: Emilem Chlebničanem (55)
 
7:20
Česká věda
 
7:35
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Saframentská kapela ! (83)
 
9:00
Putování modrou planetou: Egypt
 
9:45
Večeře u Slováka: 6. neděle v mezidobí
 L !
10:15
Mše svatá z kostela sv. Mikuláše: Sliač, SK
 
11:30
Řeckokatolický magazín (141)
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s Robertem Miklušem (45)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Zvažme, co říkáme lidem
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Josef Baxa: Složitý právní řád (216)
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Svatá Františka Římská
 
14:05
Muzikanti hrajte
 
14:40
Noční univerzita: Mgr. Zdeněk Halas, Ph.D. - Archimedův palimpsest
 
16:05
Léta letí k andělům: Otmar Oliva - výtvarník (6)
 P
16:25
Opožděný Silvestr Hroznová Lhota
 
18:00
Sedmihlásky: Zeleňaj sa, zeleňaj (75)
 
18:05
Noeland (23)
 P !
18:30
Animované příběhy velikánů dějin: Benjamin Franklin (1706 – 1790)
 
19:05
Music4mation
 P
19:30
Exit 316: Zlomená srdce (33)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Zvažme, co říkáme lidem
 L !
20:00
Opožděný Silvestr
 
21:35
V souvislostech - Josef Baxa: Složitý právní řád (216)
 
22:00
Buon giorno s Františkem
 
23:05
Vysočina - odkaz Josefa Jambora
 
23:45
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů