Program televize Noe na pondělí 12.2.2018

 
6:05
Klapka s …: Alenou Krejčovou (101)
 
7:30
Buon giorno s Františkem
 
8:35
Exit 316: Zlomená srdce (33)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Cestujeme regionem Záhorie
 
10:25
V pohorách po horách: Brada (14)
 
10:35
Chlapi nahoře
 
10:55
Causa Carnivora
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Žalman & spol. na Mohelnickém dostavníku 2013
 
13:35
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (11)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Ars Vaticana (3)
 !
14:45
Noční univerzita: Prof. PhDr. Pavel Kalina, CSc. - Ikonoklasmus – proč lidé ničí obrazy?
 
16:00
V souvislostech - Josef Baxa: Složitý právní řád (216)
 
16:20
Cvrlikání: David Stypka & Bandjeez (53)
 
17:30
Skryté poklady: Christian
 
18:05
Můj chrám: Akademický sochař Petr Váňa v Kapli sv. Judy Tadeáše, Dobřichovice
 
18:25
Sedmihlásky: Zeleňaj sa, zeleňaj (75)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Josefovi bratři
 
18:40
Putování modrou planetou: Guatemala
 
19:15
Terra Santa News: 7. 2. 2018 (280)
 P !
19:35
Víra do kapsy: Proč se mám postit?
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Josef Mixa - Kde kněz bere sílu ke službě?
 P !
20:00
Hriňovský kostelík na Islandu
 
20:30
Odsouzena za vlastizradu
 
20:50
Historie sklářství v Karolince
 
21:10
Music4mation
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Noční univerzita: Mgr. Zdeněk Halas, Ph.D. - Archimedův palimpsest
 
23:30
Lednický park vypravuje
 
0:00
Kulatý stůl: Ženy v evropské kultuře (183)
 
1:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 13.2.2018

 
6:05
Pod lampou: Jak mít radost ve Střední Evropě?
 
7:40
Silva Gabreta: Jak se rodí šumavský horský les
 
8:10
Svatá Františka Římská
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:15
V souvislostech - Josef Baxa: Složitý právní řád (216)
 
9:35
Muzikanti hrajte
 
10:05
Noční univerzita: Mgr. Zdeněk Halas, Ph.D. - Archimedův palimpsest
 P
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homilie P. Dariusze Sputa
 
12:15
U VÁS aneb festivalové kukátko: Pánská jízda aneb Na skok od plotny (19)
 
13:15
Svoboda, kterou nám Bůh dal: Salesiáni v Žepče
 
13:40
V pohorách po horách: Brada (14)
 P
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Kulatý stůl: Ženy v evropské kultuře (183)
 
16:10
Ars Vaticana (3)
 
16:25
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Dotkni se ran
 
16:50
Probuzení Haiti
 
17:20
Pro vita mundi: Don Václav Klement, SDB
 
18:05
Noeland (23)
 
18:25
Sedmihlásky: Zeleňaj sa, zeleňaj (75)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Mojžíš
 
18:35
Animované příběhy velikánů dějin: Benjamin Franklin (1706 – 1790)
 
19:05
Léta letí k andělům: Otmar Oliva - výtvarník (6)
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 13. 2. 2018 (931)
 
19:50
Z pokladů duše: Romuald Štěpán Rob OP - Bůh mluví
 !
20:00
Jde o život: Modlitba II. (3)
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Post Scriptum: Záznam homilie P. Dariusze Sputa
 P !
22:15
Řeckokatolický magazín (142)
 
22:30
Terra Santa News: 7. 2. 2018 (280)
 
22:50
Hadath Baalbek
 
23:15
Zpravodajské Noeviny: 13. 2. 2018 (931)
 
23:40
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Saframentská kapela ! (83)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 14.2.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 13. 2. 2018 (931)
 
6:25
Bol som mimo: Richard Čanaky - Vydrete metamorfozy
 
7:30
Noční univerzita: Prof. PhDr. Pavel Kalina, CSc. - Ikonoklasmus – proč lidé ničí obrazy?
 
8:40
Ars Vaticana (3)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
V pohorách po horách: Sokolie (8)
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Bratr Prem Bhai - Indie
 
10:55
Hriňovský kostelík na Islandu
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:10
Řemesélko, zlaté dénko: Rožnovské slavnosti 2015
 
13:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s Robertem Miklušem (45)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Exit 316: Zlomená srdce (33)
 
14:55
Víra do kapsy: Proč se mám postit?
 
15:15
Zpravodajské Noeviny: 13. 2. 2018 (931)
 !
15:40
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova: Modlitba, půst a almužna (Mt 6,1-6.16-18)
 L !
16:25
Mše svatá Popeleční středy z Vatikánu
 
18:35
Bible pro nejmenší: Mojžíš – podivný oheň
 
18:40
Sedmihlásky: Zeleňaj sa, zeleňaj (75)
 
18:45
Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
 P
19:30
Terra Santa News: 14. 2. 2018 (281)
 
19:50
Z pokladů duše: P. PaedDr. ThLic. Marcel Puvák - Popeleční středa
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
Léta letí k andělům: František Lízna - jezuita s františkánskou spiritualitou (7)
 P
21:30
Živě s Noe: Tentokrát je moderátorem pořadu Marek Pospíšil.
 P !
22:05
Noční univerzita: Alexander Tomský - Současná a budoucí společenská štěpení
 
23:20
Generální audience Svatého otce
 
23:40
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (11)
 
0:05
Večer chval: Chválová kapela od sv. Filipa a Jakuba ve Zlíně (63)
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 15.2.2018

 
6:05
Putování modrou planetou: Guatemala
 
6:40
Klapka s ...: Pavlem Nenkovským (52)
 
7:45
Léta letí k andělům: František Lízna - jezuita s františkánskou spiritualitou (7)
 
8:05
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Dotkni se ran
 
8:35
Terra Santa News: 14. 2. 2018 (281)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova: Modlitba, půst a almužna (Mt 6,1-6.16-18)
 
9:55
Kulatý stůl: Ženy v evropské kultuře (183)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Nikdy není pozdě
 
12:20
Koncert tří sborů: Odry 2015
 
13:15
Poodří - mokřady mezinárodního významu České republiky
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Generální audience Svatého otce
 
14:55
Dům nejen ze skla
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 13. 2. 2018 (931)
 
16:20
Řeckokatolický magazín (142)
 
16:35
Smírčí kříž
 
17:00
V pohorách po horách: Brada (14)
 
17:15
Svatá Františka Římská
 
18:00
Animované příběhy velikánů dějin: Benjamin Franklin (1706 – 1790)
 
18:35
Sedmihlásky: Zeleňaj sa, zeleňaj (75)
 
18:45
Ars Vaticana (4)
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 1. neděle postní
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 15. 2. 2018 (932)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Milan Palkovič - Kristus na mě čeká na posledním místě
 !
20:00
Cvrlikání: Jiří Smrž (27)
 
21:05
Blahořečení Tita Zemana
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Pod lampou: Musk, Falcon Heavy a let na Mars
 
23:40
Frano z Malesie
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 15. 2. 2018 (932)
 
0:30
Dotek lásky a posvěcení
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 16.2.2018

 
6:05
Noční univerzita: Alexander Tomský - Současná a budoucí společenská štěpení
 
7:15
Víra do kapsy: Proč se mám postit?
 
7:35
Jak potkávat svět: s Martou Kubišovou (57)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Zpravodajské Noeviny: 15. 2. 2018 (932)
 
9:40
Ars Vaticana (4)
 
9:50
Vezmi a čti: Leden 2018
 
10:05
ARTBITR - Kulturní magazín: s Robertem Miklušem (45)
 
10:20
Hriňovský kostelík na Islandu
 
10:55
Jmenuji se David Bibby
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Stopy ve sněhu
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Elektronická kazatelna
 
14:55
Na pořadu rodina: Když dítě nepřichází (14)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 15. 2. 2018 (932)
 
16:25
Jde o život: Modlitba II. (3)
 
18:00
Skryté poklady: Roman
 
18:30
Bible pro nejmenší: Voda se rozestoupila
 
18:35
Sedmihlásky: Zeleňaj sa, zeleňaj (75)
 
18:45
Žalman & spol. na Mohelnickém dostavníku 2013
 
19:30
Vezmi a čti: Leden 2018
 
19:50
Z pokladů duše: Ing. Michaela Šojdrová - Kdo nevěří na zázraky, není realista
 !
20:00
Kulatý stůl: Vděčnost
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Večeře u Slováka: 1. neděle postní
 !
22:30
Outdoor Films s Josefem Lukášem: Skialpinismus a hory jsou můj život (22)
 
0:05
V pohorách po horách: Brada (14)
 
0:15
Josef a jeho bratři
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 17.2.2018

 
6:05
Klapka s ...: Luďkem Štiplem (45)
 
7:10
Léta letí k andělům: František Lízna - jezuita s františkánskou spiritualitou (7)
 
7:30
Misie skrze svědectví - Slovensko
 
8:25
Můj chrám: Akademický sochař Petr Váňa v Kapli sv. Judy Tadeáše, Dobřichovice
 
8:45
Noeland (23)
 
9:05
Sedmihlásky: Zeleňaj sa, zeleňaj (75)
 
9:10
Animované příběhy velikánů dějin: Benjamin Franklin (1706 – 1790)
 !
9:45
Noční univerzita: CSA Třešť 2014: přednáška P. Petr Smolek - Kdo je človek
 
10:55
Exit 316: Zlomená srdce (33)
 
11:15
Music4mation
 
11:40
Víra do kapsy: Proč se mám postit?
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. František Radkovský - Síť víry a přátelství
 
12:00
Angelus Domini
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homilie P. Marcela Puváka
 
12:20
Pod lampou: Musk, Falcon Heavy a let na Mars
 
13:55
Mír v Nigérii ohrožen - Nigérie
 
14:25
Terra Santa News: 14. 2. 2018 (281)
 
14:50
Večeře u Slováka: 1. neděle postní
 
15:15
Mwebare kwija - Klinika v buši
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 15. 2. 2018 (932)
 !
16:00
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova: Pokušení Páně (Mt 4,1-14)
 !
16:35
Jánošíkove dni v Terchovej 2014: „Prechádzky po kraji“
 
18:00
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (12)
 
18:25
Sedmihlásky: Zeleňaj sa, zeleňaj (75)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Voda se rozestoupila
 
18:40
Muzikanti hrajte
 
19:10
Setkání
 P !
19:30
V souvislostech - Ondřej Matějka: Romský holokaust (217)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. František Radkovský - Síť víry a přátelství
 P !
20:00
Stalingradská Madona
 
20:50
V pohorách po horách: Violík (15)
 P
21:05
Rok 2017 s papežem Františkem
 
21:55
Hriňovský kostelík na Islandu
 
22:25
Noční univerzita: Prof. PhDr. Pavel Kalina, CSc. - Ikonoklasmus – proč lidé ničí obrazy?
 
23:35
Žalman & spol. na Mohelnickém dostavníku 2013
 
0:20
Řeckokatolický magazín (142)
 
0:35
869 dní
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 18.2.2018

 
6:05
Ars Vaticana (4)
 
6:15
Putování modrou planetou: Guatemala
 
6:50
Ale on není bílý
 
7:25
Řeckokatolický magazín (142)
 
7:45
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Dotkni se ran
 
8:10
Cvrlikání: Lua (51)
 
9:20
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova: Pokušení Páně (Mt 4,1-14)
 
10:00
Večeře u Slováka: 1. neděle postní
 L !
10:30
Mše svatá z kostela Nanebevzetí Panny Marie v Hrabyni
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s Robertem Miklušem (45)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Bogdan Stępień OSPPE - Poznání Boha
 L !
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Ondřej Matějka: Romský holokaust (217)
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Stalingradská Madona
 
14:20
Muzikanti hrajte
 
14:50
Adopce srdce
 
15:25
Rok 2017 s papežem Františkem
 
16:15
Noční univerzita: Alexander Tomský - Současná a budoucí společenská štěpení
 
17:30
Léta letí k andělům: František Lízna - jezuita s františkánskou spiritualitou (7)
 
17:55
Sedmihlásky: Zeleňaj sa, zeleňaj (75)
 
18:00
Noeland (24)
 P !
18:25
Animované příběhy velikánů dějin: George Washington (1732 – 1799)
 
18:55
Básník dřeva
 
19:10
Music4mation
 P
19:30
Exit 316: Kluci a holky (34)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Bogdan Stępień OSPPE - Poznání Boha
 P !
20:00
Má vlast: Jedlí
 
21:05
V souvislostech - Ondřej Matějka: Romský holokaust (217)
 
21:30
Lednický park vypravuje
 
22:00
Na pořadu rodina: Když dítě nepřichází (14)
 
23:00
Mosambik - Bom Padre
 
23:30
Ars Vaticana (4)
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:00
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:40
Noční repríza dopoledních pořadů