Program televize Noe na pondělí 2.4.2018

 
6:05
Má vzpomínka na Jana Pavla II.: kardinál Miloslav Vlk
 
6:10
Noční univerzita: P. Daniel Ange - Osobní vzpomínky na Jana Pavla II. (1. část)
 
7:05
Missio magazín: březen 2018
 
8:05
Má vzpomínka na Jana Pavla II.: Mons. Prof. PhDr. Tomáš Halík Ph.D.
 
8:15
Outdoor Films s Vojtěchem "Belo" Špišákem a Petrem Filipcem: Dobrák od kosti (67)
 
9:45
Má vzpomínka na Jana Pavla II.: Prof. MuDr. Josef Koutecký, DrSc.
 
10:00
Kopeček plný oveček
 
11:10
Stabat Mater: Giovanni Battista Pergolesi
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 L
12:20
Mše svatá z kaple Telepace
 !
13:10
Noční univerzita: P. Daniel Ange - Osobní vzpomínky na Jana Pavla II. (2. část)
 
14:05
Psi Páně aneb Sněz ten film
 
15:20
Má vzpomínka na Jana Pavla II.: P. Vojtěch kodet, O. Carm.
 
15:30
V souvislostech - Stanislava Vodičková: Návrat kardinála Berana (223)
 !
16:00
Ignác z Loyoly
 P
18:10
Česká věda
 
18:25
Sedmihlásky: Páslo dívča (20)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Filip
 
18:35
Má vzpomínka na Jana Pavla II.: P. Jaroslav Brož, Th.D. S.S.L.
 
18:40
Jsem šťastný. I vy buďte šťastní!
 
19:15
Ars Vaticana (10)
 
19:25
Music4mation
 L !
20:00
Studio Velikonoce
 P !
21:00
Jan Pavel II. a pád komunismu
 P
22:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s P. Zdeňkem Jančaříkem (54)
 
22:50
Jak potkávat svět: s Jiřím Suchým (58)
 
0:25
Kulatý stůl: Velikonoční příběh v umění
 
1:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 3.4.2018

 
6:05
Pod lampou: Kam se ztratil Bůh
 
7:50
Vezmi a čti: Březen 2018
 
8:10
Nevybroušené diamanty
 
8:40
Česká věda
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V souvislostech - Stanislava Vodičková: Návrat kardinála Berana (223)
 
9:45
Exit 316: Radost (40)
 
10:10
Noční univerzita: MUDr. Maria Fridrichová - Zvládnou ještě naše děti manželství a rodinu?
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
13:00
Život ve vztahu: Franz Kett a jeho pedagogika
 
13:45
Ars Vaticana (10)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Kulatý stůl: Velikonoční příběh v umění
 
16:10
Čtvero ročních dob: Antonio Vivaldi
 
17:15
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Prolínání světů (5)
 
17:45
Soňa
 
18:00
Noeland (38)
 
18:25
Sedmihlásky: Páslo dívča (20)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Petr ve vězení
 
18:35
Animované příběhy velikánů dějin: Jana z Arku (1412 – 1431)
 
19:05
Historie sklářství v Karolince
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 3. 4. 2018 (945)
 
19:50
Z pokladů duše: Jaroslav Kratka - Velikonoce každý den
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 P !
21:05
Řeckokatolický magazín (149)
 P
21:30
Živě s Noe: Křest, Templ festival, akce Ukliďme Česko
 
22:05
Jak potkávat svět: s Jiřím Suchým (58)
 
23:40
Terra Santa News: 28. 3. 2018 (287)
 
0:05
Můj Bůh a Walter: Trojjediný Bůh
 
0:25
Kalvária Nitrianské Pravno
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 4.4.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 3. 4. 2018 (945)
 
6:25
Noční univerzita: Mgr. Daniel NÝVLT, Ph.D. - Česká vědecká stanice v Antarktidě (2. část)
 
7:30
Rok vína
 
7:55
Na pořadu rodina: Péče o prarodiče (19)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana (10)
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Dopisy z rovníku
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Vezmi a čti: Březen 2018
 
13:15
Hlubinami vesmíru s dr. Miroslavem Bártou, 1. díl
 L
14:00
Živě s Noe
 !
14:35
Jan Pavel II. a pád komunismu
 
16:15
Zpravodajské Noeviny: 3. 4. 2018 (945)
 
16:35
Exit 316: Radost (40)
 
17:00
ARTBITR - Kulturní magazín: s P. Zdeňkem Jančaříkem (54)
 
17:10
Mezi pražci: Březen 2018 (66)
 
18:00
Můj Bůh a Walter: Víra a věda
 
18:15
Česká věda
 
18:30
Bible pro nejmenší: To nejlepší nakonec
 
18:35
Sedmihlásky: Páslo dívča (20)
 
18:45
S NOACHem po Izraeli
 
19:15
Století Andělky
 P
19:30
Terra Santa News: 4. 4. 2018 (288)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Jožka Stuchlý - Konflikt člověka s Bohem
 L !
20:00
Večer chval: přehlídka církevních škol Odry (69)
 
21:15
BET LECHEM - vnitřní domov: Nepomucenum - český ostrov v římském moři (19)
 P
21:30
Živě s Noe: Téma: Pochod pro život 2018.
 P !
22:05
Noční univerzita: PhDr. Mgr. Jeroným Klimeš, Ph.D. - Křesťanství, vztahy a sex
 
23:50
Generální audience Svatého otce
 
0:15
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (18)
 
0:35
Pomoc, která se točí
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 5.4.2018

 
6:05
Putování modrou planetou: Írán
 
6:55
Čtvero ročních dob: Antonio Vivaldi
 
8:05
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Prolínání světů (5)
 
8:35
Terra Santa News: 4. 4. 2018 (288)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Bazilika Navštívení Panny Marie ve Frýdku
 
9:55
Kulatý stůl: Velikonoční příběh v umění
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Plnou parou do srdce Beskyd
 
13:35
Generální audience Svatého otce
 L
14:00
Živě s Noe
 !
14:40
Výpravy do divočiny: Orli se vrací
 
16:20
Zpravodajské Noeviny: 3. 4. 2018 (945)
 
16:45
Život ve vztahu: Franz Kett a jeho pedagogika
 
17:30
Řeckokatolický magazín (149)
 
17:45
Ars Vaticana (11)
 
18:00
Animované příběhy velikánů dějin: Jana z Arku (1412 – 1431)
 
18:30
Maminčiny pohádky: Kukaččí vejce I. (1)
 
18:40
Sedmihlásky: Páslo dívča (20)
 
18:45
Jezuitské redukce v Paraguayi
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 2. neděle velikonoční
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 5. 4. 2018 (946)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Jiří Rek - Zpovědnice je zázrak
 P !
20:00
Jak potkávat svět: s Marií Rottrovou (59)
 P
21:30
Živě s Noe: S o. Františkem Sedláčkem hovoříme o kardinálu Štěpánu Trochtovi.
 P !
22:05
Pod lampou: Tři týdny, které otřásly Slovenskem. A co dál?
 
0:40
Zpravodajské Noeviny: 5. 4. 2018 (946)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 6.4.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 5. 4. 2018 (946)
 
6:30
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (18)
 
6:55
Noční univerzita: PhDr. Mgr. Jeroným Klimeš, Ph.D. - Křesťanství, vztahy a sex
 
8:40
Česká věda
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Jan Pavel II. a pád komunismu
 
11:00
ARTBITR - Kulturní magazín: s P. Zdeňkem Jančaříkem (54)
 
11:15
BET LECHEM - vnitřní domov: Nepomucenum - český ostrov v římském moři (19)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z Celostátní přehlídky církevních škol v Odrách
 
13:05
Epydemye na Mohelnickém dostavníku 2016
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Buon giorno s Františkem
 
15:40
Víra do kapsy: Otec a dcera
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 5. 4. 2018 (946)
 
16:20
Putování modrou planetou: Írán
 
17:10
Na pořadu rodina: Prožívání církevního roku se staršími dětmi (15)
 
18:10
Můj Bůh a Walter: Víra a věda
 
18:30
Maminčiny pohádky: Modré z nebe (3)
 
18:35
Sedmihlásky: Páslo dívča (20)
 
18:40
Ars Vaticana (11)
 !
18:55
Neoblomný kardinál
 
19:50
Z pokladů duše: JUDr. Jan Haluza - Láska
 L !
20:00
Koncert Pavla Helana: Odry 2018
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Pro vita mundi: Jan Rychlý, SDB
 
22:35
Outdoor Films s Vojtěchem "Belo" Špišákem a Petrem Filipcem: Dobrák od kosti (67)
 
0:10
Život ve vztahu: Franz Kett a jeho pedagogika
 
0:50
ARTBITR - Kulturní magazín: s P. Zdeňkem Jančaříkem (54)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 7.4.2018

 
6:05
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Prolínání světů (5)
 
6:30
Velká laboratoř pro život – Italská nemocnice v Damašku
 
6:40
Odkaz vysočanských předků
 
6:50
Pro vita mundi: MUDr. Zuzana Roithová, MBA
 
7:35
Zpravodajské Noeviny: 5. 4. 2018 (946)
 
7:55
Exit 316: Radost (40)
 
8:20
Noeland (38)
 
8:45
Sedmihlásky: Páslo dívča (20)
 
8:50
Animované příběhy velikánů dějin: Jana z Arku (1412 – 1431)
 !
9:25
UNITED 2017: Zahájení festivalu United
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou: Tři týdny, které otřásly Slovenskem. A co dál?
 
14:35
Jak potkávat svět: s Marií Rottrovou (59)
 
16:00
Večeře u Slováka: 2. neděle velikonoční
 
16:25
Terra Santa News: 4. 4. 2018 (288)
 P !
16:45
Jánošíkove dni v Terchovej 2016: Hrajže mi muzička, nebeský andele … (1)
 P
18:00
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (19)
 
18:20
Sedmihlásky: Páslo dívča (20)
 
18:25
Maminčiny pohádky: Modré z nebe (3)
 
18:30
Buon giorno s Františkem
 P !
19:30
V souvislostech - František Stárek: Služby tajných služeb (224)
 
19:50
Z pokladů duše: Zdeňka Krejčová - O skromnosti
 P !
20:00
Hlubinami vesmíru s dr. Miroslavem Bártou, 2. díl
 
20:45
V pohorách po horách: Kľak - Lučanská Malá Fatra (19)
 !
21:00
Mezi pražci: Duben 2017 (57)
 
21:50
Noční univerzita: Mgr. Daniel NÝVLT, Ph.D. - Česká vědecká stanice v Antarktidě (2. část)
 
22:55
Mikroregion Třemšín (6)
 
23:10
Papež Benedikt XVI.
 
0:05
Epydemye na Mohelnickém dostavníku 2016
 
0:50
Řeckokatolický magazín (149)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 8.4.2018

 
6:05
Putování modrou planetou: Írán
 
6:50
Ars Vaticana (11)
 
7:00
Arménie – Víra hory přenáší
 
7:30
Řeckokatolický magazín (149)
 
7:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s P. Zdeňkem Jančaříkem (54)
 
8:00
Jak potkávat svět: s Marií Rottrovou (59)
 
9:25
Lidé, kteří milují život - Peru
 
9:55
Večeře u Slováka: 2. neděle velikonoční
 L !
10:25
Mše svatá z neděle Božího milosrdenství: Vatikán
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - František Stárek: Služby tajných služeb (224)
 
12:45
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:30
Hlubinami vesmíru s dr. Miroslavem Bártou, 2. díl
 P
14:15
Muzikanti hrajte
 
14:50
Missio magazín: březen 2018
 P !
15:55
Jan Pavel II. v České republice
 
17:40
Můj Bůh a Walter: Víra a věda
 
17:55
Sedmihlásky: Horo krásná, spanilá (87)
 
18:00
Noeland (30)
 P !
18:30
Animované příběhy velikánů dějin: Thomas Alva Edison (1847 – 1931)
 
19:05
Music4mation
 P
19:25
Exit 316: Pochybnosti (41)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jiří Mikulášek - Televize Noe je dobrá pro život
 !
20:00
Maktub
 
22:00
V souvislostech - František Stárek: Služby tajných služeb (224)
 
22:25
Buon giorno s Františkem
 
23:25
Ars Vaticana (11)
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 9.4.2018

 
6:05
Hrdinové víry: Matka Vojtěcha (5)
 
7:10
V pohorách po horách: Kľak - Lučanská Malá Fatra (19)
 
7:25
Buon giorno s Františkem
 
8:30
Katolíci v Moskvě
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Na pořadu rodina: Pěstounská rodina (13)
 
10:25
Mezi pražci: Duben 2017 (57)
 
11:10
Exit 316: Pochybnosti (41)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Dobrý pastýř
 
13:20
Roháči na Mohelnickém dostavníku 2015 (5)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Bez hábitu: Kongregace třetího řádu sv. Františka
 
15:35
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (19)
 
16:05
Můj Bůh a Walter: Víra a věda
 !
16:20
Maktub
 P
18:25
Sedmihlásky: Vrba, A ja vim (135)
 
18:30
Maminčiny pohádky: O červeném balónku (4)
 
18:40
Putování modrou planetou: Kamčatka krásná neznámá
 P !
19:15
Víra do kapsy: Kněz nebo psycholog?
 P !
19:30
Můj chrám: Jiří Suchý, Praha - Spořilov, kostel sv. Anežky české
 
19:50
Z pokladů duše: sr. Ludmila Němcová FMA - Gustav Ištok
 L !
20:00
Biblická studna
 
21:05
V pohorách po horách: Spišská plesa - Vysoké Tatry (39)
 
21:15
ARTBITR - Kulturní magazín: s P. Zdeňkem Jančaříkem (54)
 P
21:30
Živě s Noe: S o. Danielem o humoru a hosty o zajímavostech spojených se sakrálními stavbami.
 
22:10
Terra Santa News: 4. 4. 2018 (288)
 !
22:30
Noční univerzita: PhDr. Mgr. Jeroným Klimeš, Ph.D. - Křesťanství, vztahy a sex
 
0:15
Kulatý stůl: Pečovat o společný domov (181)
 
1:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 10.4.2018

 
6:05
Pod lampou: Tři týdny, které otřásly Slovenskem. A co dál?
 
8:40
Můj Bůh a Walter: Víra a věda
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana (11)
 
9:30
Adopce srdce
 
10:10
Exit 316: Pochybnosti (41)
 
10:30
Muzikanti hrajte
 
11:05
V souvislostech - František Stárek: Služby tajných služeb (224)
 
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
O starých Starých Hamrech
 
12:55
BET LECHEM - vnitřní domov: Nepomucenum - český ostrov v římském moři (19)
 
13:15
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Templetonova cena (6)
 
13:45
V pohorách po horách: Kľak - Lučanská Malá Fatra (19)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Mons. František V. Lobkowicz
 
15:15
Misie skrze svědectví - Slovensko
 
16:15
Noční univerzita: PhDr. Mgr. Jeroným Klimeš, Ph.D. - Křesťanství, vztahy a sex
 
17:55
Z pokladů duše: P. Martin Mojžíš - Velepíseň na lásku
 L
18:00
Mše svatá ze společného zasedání ČBK a KBS v Nitře
 
19:15
Bolívie - Být s naším lidem
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 10. 4. 2018 (947)
 L !
20:00
Výpravy do divočiny: Tygři ještě žijí
 P !
21:10
Řeckokatolický magazín (151)
 P
21:30
Živě s Noe: O. Daniel Vícha odpovídá na dotazy diváků.
 
22:05
Jak potkávat svět: s Marií Rottrovou (59)
 
23:30
Terra Santa News: 4. 4. 2018 (288)
 
23:55
Zpravodajské Noeviny: 10. 4. 2018 (947)
 
0:15
A vy nepláčete s námi …
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 11.4.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 10. 4. 2018 (947)
 
6:25
Jánošíkove dni v Terchovej 2016: Hrajže mi muzička, nebeský andele … (1)
 
7:40
O létajícím faráři
 
7:50
Noční univerzita: PhDr. Josef Zeman - Závislost a nezávislost v manželství
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana (11)
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Pro vita mundi: Jan Špilar
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
13:10
Angola: Vstaň a choď, Angolo
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Bez hábitu: Chemin Neuf (2)
 
15:25
Česká věda
 
15:45
Zpravodajské Noeviny: 10. 4. 2018 (947)
 
16:10
Můj chrám: Jiří Suchý, Praha - Spořilov, kostel sv. Anežky české
 
16:30
Exit 316: Pochybnosti (41)
 
16:50
ARTBITR - Kulturní magazín: s P. Zdeňkem Jančaříkem (54)
 
17:05
Jak potkávat svět: s Marií Rottrovou (59)
 
18:30
Maminčiny pohádky: O ošklivé Pepině I. (7)
 
18:40
Sedmihlásky: Vrba, A ja vim (135)
 
18:50
Můj Bůh a Walter: Stvoření a evoluce
 
19:10
Vezmi a čti: Březen 2018
 P !
19:30
Terra Santa News: 11. 4. 2018 (289)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Martin Mojžíš - Areopag
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
BET LECHEM - vnitřní domov: Zbigniew Ciendlik - polský kněz v Česku (3)
 P
21:30
Živě s Noe
 !
22:05
Noční univerzita: Katka Lachmanová - Opět posvětím své jméno...
 
22:55
Generální audience Svatého otce
 
23:20
Víra do kapsy: Kněz nebo psycholog?
 
23:35
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (19)
 
0:00
Carol Ann Manzi a dětský sbor z Oregonu: v kostele sv. Jana Nepomuckého na Zelené Hoře
 
0:30
Ale on není bílý
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 12.4.2018

 
6:05
BET LECHEM - vnitřní domov: Zbigniew Ciendlik - polský kněz v Česku (3)
 
6:30
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Templetonova cena (6)
 
7:00
Outdoor Films: s Miroslavem Šebelou (19)
 
8:35
Terra Santa News: 11. 4. 2018 (289)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Život ve vztahu: Franz Kett a jeho pedagogika
 
10:00
Kulatý stůl: Pečovat o společný domov (181)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Carol Ann Manzi a dětský sbor z Oregonu: v kostele sv. Jana Nepomuckého na Zelené Hoře
 
13:30
Generální audience Svatého otce
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Leo Žídek
 
15:25
Muzikanti hrajte
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 10. 4. 2018 (947)
 
16:20
Mezi pražci: Duben 2017 (57)
 
17:10
Hlubinami vesmíru s dr. Miroslavem Bártou, 2. díl
 
17:55
Animované příběhy velikánů dějin: Thomas Alva Edison (1847 – 1931)
 
18:25
Sedmihlásky: Vrba, A ja vim (135)
 
18:30
Maminčiny pohádky: O ošklivé Pepině II. (8)
 
18:45
Ars Vaticana (12)
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 3. neděle velikonoční
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 12. 4. 2018 (948)
 
19:50
Z pokladů duše: Lucie Balogová - Kdo nechodí do pekla zaživa, jde tam po smrti
 L !
20:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Když se řekne Ondrášek… (137)
 P
21:30
Živě s Noe: O varhanní hře v různých liturgických obdobích a natáčení pořadu Jak potkávat svět v Praze.
 P !
22:05
Pod lampou: Co s námi udělaly náměstí?
 
23:05
Dům nejen ze skla (25)
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 12. 4. 2018 (948)
 
0:30
Můj Bůh a Walter: Stvoření a evoluce
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 13.4.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 12. 4. 2018 (948)
 
6:25
Bol som mimo: Mikuláš Lipták
 
7:30
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (19)
 
7:50
Noční univerzita: Katka Lachmanová - Opět posvětím své jméno...
 
8:35
Můj chrám: Jiří Suchý, Praha - Spořilov, kostel sv. Anežky české
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Víra do kapsy: Kněz nebo psycholog?
 
9:35
Portréty krajiny
 
10:00
ARTBITR - Kulturní magazín: s P. Zdeňkem Jančaříkem (54)
 
10:15
Biblická studna
 
11:15
Ars Vaticana (12)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
BET LECHEM - vnitřní domov: Zbigniew Ciendlik - polský kněz v Česku (3)
 
13:15
Roháči na Mohelnickém dostavníku 2015 (5)
 
13:55
Zpravodajské Noeviny: 12. 4. 2018 (948)
 
14:15
Mikroregion Třemšín (5)
 L
14:30
Živě s Noe
 L
15:00
Korunka k Božímu milosrdenství
 
15:30
Bez hábitu: Alžbětinky
 !
16:35
Dům ze skla?: Daniel Kroupa (18)
 
17:40
Na pomezí ticha a tmy
 
18:30
Maminčiny pohádky: O pěti prstech (9)
 
18:35
Sedmihlásky: Vrba, A ja vim (135)
 
18:45
V pohorách po horách: Kľak - Lučanská Malá Fatra (19)
 
18:55
Mezi pražci: Duben 2017 (57)
 
19:40
U hrobu kardinála Berana
 
19:50
Z pokladů duše: Ing. Marian Jurečka - To, co máme není samozřejmostí
 L !
20:00
Kulatý stůl: Kardinál Beran (238)
 P
21:30
Živě s Noe: O Velikonocích, jezuitském řádu a Bartolomějské noci. S Markem Poštůlkou o jeho filmu akce K.
 
22:05
Večeře u Slováka: 3. neděle velikonoční
 
22:30
Na pořadu rodina: Péče o prarodiče (19)
 
23:35
Hlubinami vesmíru s dr. Miroslavem Bártou, 2. díl
 
0:20
Gojdič - láska nadevšecko
 
1:25
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 14.4.2018

 
6:05
BET LECHEM - vnitřní domov: Zbigniew Ciendlik - polský kněz v Česku (3)
 
6:25
Hrdinové víry: Křesťanský politik Jaroslav Cuhra (10)
 
7:35
Trinidad a Tobago: Všichni vy žízniví, pojďte
 
8:25
Sedmihlásky: Vrba, A ja vim (135)
 
8:30
Noeland (30)
 
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: Thomas Alva Edison (1847 – 1931)
 
9:35
Můj chrám: Jiří Suchý, Praha - Spořilov, kostel sv. Anežky české
 
9:55
Exit 316: Pochybnosti (41)
 
10:15
Můj Bůh a Walter: Stvoření a evoluce
 !
10:30
UNITED 2017: koncert skupiny BLUETREE (UK)
 
11:45
Víra do kapsy: Kněz nebo psycholog?
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Zpravodajské Noeviny: 12. 4. 2018 (948)
 
12:30
Pod lampou: Co s námi udělaly náměstí?
 
13:30
Dům ze skla?: Daniel Kroupa (18)
 
14:35
Terra Santa News: 11. 4. 2018 (289)
 
15:00
Večeře u Slováka: 3. neděle velikonoční
 P !
15:30
Jánošíkove dni v Terchovej 2016: Hrajže mi muzička, nebeský andele … (2)
 
16:50
Výpravy do divočiny: Tygři ještě žijí
 
18:00
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (20)
 
18:25
Sedmihlásky: Vrba, A ja vim (135)
 
18:30
Maminčiny pohádky: O pěti prstech (9)
 
18:40
Muzikanti hrajte
 
19:10
Česká věda
 P !
19:30
V souvislostech - Petr Koubský: Co o nás ví Facebook (225)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Vít Zatloukal - Vztah s Bohem
 !
20:00
Život nelze promarnit
 
21:00
V pohorách po horách: Hostýn a Skalný - Hostýnské vrchy (28)
 !
21:10
Papež František a jeho umění vést
 
22:05
Biblická studna
 
23:10
Roháči na Mohelnickém dostavníku 2015 (5)
 
23:45
Řeckokatolický magazín (151)
 
0:05
Noční univerzita: PhDr. Josef Zeman - Závislost a nezávislost v manželství
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 15.4.2018

 
6:05
Klapka s …: Martem Eslemem a Davidem Surým (106)
 
7:25
Putování modrou planetou: Kamčatka krásná neznámá
 
8:05
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Když se řekne Ondrášek… (137)
 
9:30
Večeře u Slováka: 3. neděle velikonoční
 L !
10:00
Mše svatá z kostela sv. Jakuba v Trnavě
 
11:15
Řeckokatolický magazín (151)
 
11:30
Ars Vaticana (12)
 
11:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s P. Zdeňkem Jančaříkem (54)
 P
11:50
Z pokladů duše: Karel Řežábek - Křesťanství je náboženství vztahové
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Petr Koubský: Co o nás ví Facebook (225)
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Život nelze promarnit
 P
14:25
Muzikanti hrajte
 
15:00
Noční univerzita: Katka Lachmanová - Opět posvětím své jméno...
 
15:50
Na pořadu rodina: Když dítě nepřichází (14)
 
16:50
V pohorách po horách: Plešivec - Brdy (37)
 P !
17:00
P. Vojtěch Kodet - Tajemství Božího království: Vám je dáno znát tajemství Božího království (Mk 4,10-11)
 
17:35
Můj Bůh a Walter: Stvoření a evoluce
 
17:55
Sedmihlásky: Ani sem si nemyslela (22)
 
18:00
Noeland (32)
 P !
18:30
Animované příběhy velikánů dějin: Alexander Graham Bell (1847 – 1922)
 
19:05
BET LECHEM - vnitřní domov: Zbigniew Ciendlik - polský kněz v Česku (3)
 P
19:25
Exit 316: Naděje (42)
 
19:50
Z pokladů duše: Karel Řežábek - Křesťanství je náboženství vztahové
 !
20:00
Setkání s Václavem Hudečkem: 39. ročník MF Pardubické hudební jaro (1)
 
20:55
V souvislostech - Petr Koubský: Co o nás ví Facebook (225)
 
21:15
Jan Pavel II. v České republice
 
23:05
Výpravy do divočiny: Tygři ještě žijí
 
0:05
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:25
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů