Program televize Noe na pondělí 9.4.2018

 
6:05
Hrdinové víry: Matka Vojtěcha (5)
 
7:10
V pohorách po horách: Kľak - Lučanská Malá Fatra (19)
 
7:25
Buon giorno s Františkem
 
8:30
Katolíci v Moskvě
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Na pořadu rodina: Pěstounská rodina (13)
 
10:25
Mezi pražci: Duben 2017 (57)
 
11:10
Exit 316: Pochybnosti (41)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Dobrý pastýř
 
13:20
Roháči na Mohelnickém dostavníku 2015 (5)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Bez hábitu: Kongregace třetího řádu sv. Františka
 
15:35
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (19)
 
16:05
Můj Bůh a Walter: Víra a věda
 !
16:20
Maktub
 P
18:25
Sedmihlásky: Vrba, A ja vim (135)
 
18:30
Maminčiny pohádky: O červeném balónku (4)
 
18:40
Putování modrou planetou: Kamčatka krásná neznámá
 P !
19:15
Víra do kapsy: Kněz nebo psycholog?
 P !
19:30
Můj chrám: Jiří Suchý, Praha - Spořilov, kostel sv. Anežky české
 
19:50
Z pokladů duše: sr. Ludmila Němcová FMA - Gustav Ištok
 L !
20:00
Biblická studna
 
21:05
V pohorách po horách: Spišská plesa - Vysoké Tatry (39)
 
21:15
ARTBITR - Kulturní magazín: s P. Zdeňkem Jančaříkem (54)
 P
21:30
Živě s Noe: S o. Danielem o humoru a hosty o zajímavostech spojených se sakrálními stavbami.
 
22:10
Terra Santa News: 4. 4. 2018 (288)
 !
22:30
Noční univerzita: PhDr. Mgr. Jeroným Klimeš, Ph.D. - Křesťanství, vztahy a sex
 
0:15
Kulatý stůl: Pečovat o společný domov (181)
 
1:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 10.4.2018

 
6:05
Pod lampou: Tři týdny, které otřásly Slovenskem. A co dál?
 
8:40
Můj Bůh a Walter: Víra a věda
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana (11)
 
9:30
Adopce srdce
 
10:10
Exit 316: Pochybnosti (41)
 
10:30
Muzikanti hrajte
 
11:05
V souvislostech - František Stárek: Služby tajných služeb (224)
 
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
O starých Starých Hamrech
 
12:55
BET LECHEM - vnitřní domov: Nepomucenum - český ostrov v římském moři (19)
 
13:15
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Templetonova cena (6)
 
13:45
V pohorách po horách: Kľak - Lučanská Malá Fatra (19)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Mons. František V. Lobkowicz
 
15:15
Misie skrze svědectví - Slovensko
 
16:15
Noční univerzita: PhDr. Mgr. Jeroným Klimeš, Ph.D. - Křesťanství, vztahy a sex
 
17:55
Z pokladů duše: P. Martin Mojžíš - Velepíseň na lásku
 L
18:00
Mše svatá ze společného zasedání ČBK a KBS v Nitře
 
19:15
Bolívie - Být s naším lidem
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 10. 4. 2018 (947)
 L !
20:00
Výpravy do divočiny: Tygři ještě žijí
 P !
21:10
Řeckokatolický magazín (151)
 P
21:30
Živě s Noe: O. Daniel Vícha odpovídá na dotazy diváků.
 
22:05
Jak potkávat svět: s Marií Rottrovou (59)
 
23:30
Terra Santa News: 4. 4. 2018 (288)
 
23:55
Zpravodajské Noeviny: 10. 4. 2018 (947)
 
0:15
A vy nepláčete s námi …
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 11.4.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 10. 4. 2018 (947)
 
6:25
Jánošíkove dni v Terchovej 2016: Hrajže mi muzička, nebeský andele … (1)
 
7:40
O létajícím faráři
 
7:50
Noční univerzita: PhDr. Josef Zeman - Závislost a nezávislost v manželství
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana (11)
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Pro vita mundi: Jan Špilar
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
13:10
Angola: Vstaň a choď, Angolo
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Bez hábitu: Chemin Neuf (2)
 
15:25
Česká věda
 
15:45
Zpravodajské Noeviny: 10. 4. 2018 (947)
 
16:10
Můj chrám: Jiří Suchý, Praha - Spořilov, kostel sv. Anežky české
 
16:30
Exit 316: Pochybnosti (41)
 
16:50
ARTBITR - Kulturní magazín: s P. Zdeňkem Jančaříkem (54)
 
17:05
Jak potkávat svět: s Marií Rottrovou (59)
 
18:30
Maminčiny pohádky: O ošklivé Pepině I. (7)
 
18:40
Sedmihlásky: Vrba, A ja vim (135)
 
18:50
Můj Bůh a Walter: Stvoření a evoluce
 
19:10
Vezmi a čti: Březen 2018
 P !
19:30
Terra Santa News: 11. 4. 2018 (289)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Martin Mojžíš - Areopag
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
BET LECHEM - vnitřní domov: Zbigniew Ciendlik - polský kněz v Česku (3)
 P
21:30
Živě s Noe
 !
22:05
Noční univerzita: Katka Lachmanová - Opět posvětím své jméno...
 
22:55
Generální audience Svatého otce
 
23:20
Víra do kapsy: Kněz nebo psycholog?
 
23:35
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (19)
 
0:00
Carol Ann Manzi a dětský sbor z Oregonu: v kostele sv. Jana Nepomuckého na Zelené Hoře
 
0:30
Ale on není bílý
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 12.4.2018

 
6:05
BET LECHEM - vnitřní domov: Zbigniew Ciendlik - polský kněz v Česku (3)
 
6:30
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Templetonova cena (6)
 
7:00
Outdoor Films: s Miroslavem Šebelou (19)
 
8:35
Terra Santa News: 11. 4. 2018 (289)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Život ve vztahu: Franz Kett a jeho pedagogika
 
10:00
Kulatý stůl: Pečovat o společný domov (181)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Carol Ann Manzi a dětský sbor z Oregonu: v kostele sv. Jana Nepomuckého na Zelené Hoře
 
13:30
Generální audience Svatého otce
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Leo Žídek
 
15:25
Muzikanti hrajte
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 10. 4. 2018 (947)
 
16:20
Mezi pražci: Duben 2017 (57)
 
17:10
Hlubinami vesmíru s dr. Miroslavem Bártou, 2. díl
 
17:55
Animované příběhy velikánů dějin: Thomas Alva Edison (1847 – 1931)
 
18:25
Sedmihlásky: Vrba, A ja vim (135)
 
18:30
Maminčiny pohádky: O ošklivé Pepině II. (8)
 
18:45
Ars Vaticana (12)
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 3. neděle velikonoční
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 12. 4. 2018 (948)
 
19:50
Z pokladů duše: Lucie Balogová - Kdo nechodí do pekla zaživa, jde tam po smrti
 L !
20:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Když se řekne Ondrášek… (137)
 P
21:30
Živě s Noe: O varhanní hře v různých liturgických obdobích a natáčení pořadu Jak potkávat svět v Praze.
 P !
22:05
Pod lampou: Co s námi udělaly náměstí?
 
23:05
Dům nejen ze skla (25)
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 12. 4. 2018 (948)
 
0:30
Můj Bůh a Walter: Stvoření a evoluce
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 13.4.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 12. 4. 2018 (948)
 
6:25
Bol som mimo: Mikuláš Lipták
 
7:30
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (19)
 
7:50
Noční univerzita: Katka Lachmanová - Opět posvětím své jméno...
 
8:35
Můj chrám: Jiří Suchý, Praha - Spořilov, kostel sv. Anežky české
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Víra do kapsy: Kněz nebo psycholog?
 
9:35
Portréty krajiny
 
10:00
ARTBITR - Kulturní magazín: s P. Zdeňkem Jančaříkem (54)
 
10:15
Biblická studna
 
11:15
Ars Vaticana (12)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
BET LECHEM - vnitřní domov: Zbigniew Ciendlik - polský kněz v Česku (3)
 
13:15
Roháči na Mohelnickém dostavníku 2015 (5)
 
13:55
Zpravodajské Noeviny: 12. 4. 2018 (948)
 
14:15
Mikroregion Třemšín (5)
 L
14:30
Živě s Noe
 L
15:00
Korunka k Božímu milosrdenství
 
15:30
Bez hábitu: Alžbětinky
 !
16:35
Dům ze skla?: Daniel Kroupa (18)
 
17:40
Na pomezí ticha a tmy
 
18:30
Maminčiny pohádky: O pěti prstech (9)
 
18:35
Sedmihlásky: Vrba, A ja vim (135)
 
18:45
V pohorách po horách: Kľak - Lučanská Malá Fatra (19)
 
18:55
Mezi pražci: Duben 2017 (57)
 
19:40
U hrobu kardinála Berana
 
19:50
Z pokladů duše: Ing. Marian Jurečka - To, co máme není samozřejmostí
 L !
20:00
Kulatý stůl: Kardinál Beran (238)
 P
21:30
Živě s Noe: O Velikonocích, jezuitském řádu a Bartolomějské noci. S Markem Poštůlkou o jeho filmu akce K.
 
22:05
Večeře u Slováka: 3. neděle velikonoční
 
22:30
Na pořadu rodina: Péče o prarodiče (19)
 
23:35
Hlubinami vesmíru s dr. Miroslavem Bártou, 2. díl
 
0:20
Gojdič - láska nadevšecko
 
1:25
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 14.4.2018

 
6:05
BET LECHEM - vnitřní domov: Zbigniew Ciendlik - polský kněz v Česku (3)
 
6:25
Hrdinové víry: Křesťanský politik Jaroslav Cuhra (10)
 
7:35
Trinidad a Tobago: Všichni vy žízniví, pojďte
 
8:25
Sedmihlásky: Vrba, A ja vim (135)
 
8:30
Noeland (30)
 
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: Thomas Alva Edison (1847 – 1931)
 
9:35
Můj chrám: Jiří Suchý, Praha - Spořilov, kostel sv. Anežky české
 
9:55
Exit 316: Pochybnosti (41)
 
10:15
Můj Bůh a Walter: Stvoření a evoluce
 !
10:30
UNITED 2017: koncert skupiny BLUETREE (UK)
 
11:45
Víra do kapsy: Kněz nebo psycholog?
 
12:00
Regina Coeli
 
12:10
Zpravodajské Noeviny: 12. 4. 2018 (948)
 
12:30
Pod lampou: Co s námi udělaly náměstí?
 
13:30
Dům ze skla?: Daniel Kroupa (18)
 
14:35
Terra Santa News: 11. 4. 2018 (289)
 
15:00
Večeře u Slováka: 3. neděle velikonoční
 P !
15:30
Jánošíkove dni v Terchovej 2016: Hrajže mi muzička, nebeský andele … (2)
 
16:50
Výpravy do divočiny: Tygři ještě žijí
 
18:00
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (20)
 
18:25
Sedmihlásky: Vrba, A ja vim (135)
 
18:30
Maminčiny pohádky: O pěti prstech (9)
 
18:40
Muzikanti hrajte
 
19:10
Česká věda
 P !
19:30
V souvislostech - Petr Koubský: Co o nás ví Facebook (225)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Vít Zatloukal - Vztah s Bohem
 !
20:00
Život nelze promarnit
 
21:00
V pohorách po horách: Hostýn a Skalný - Hostýnské vrchy (28)
 !
21:10
Papež František a jeho umění vést
 
22:05
Biblická studna
 
23:10
Roháči na Mohelnickém dostavníku 2015 (5)
 
23:45
Řeckokatolický magazín (151)
 
0:05
Noční univerzita: PhDr. Josef Zeman - Závislost a nezávislost v manželství
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 15.4.2018

 
6:05
Klapka s …: Martem Eslemem a Davidem Surým (106)
 
7:25
Putování modrou planetou: Kamčatka krásná neznámá
 
8:05
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Když se řekne Ondrášek… (137)
 
9:30
Večeře u Slováka: 3. neděle velikonoční
 L !
10:00
Mše svatá z kostela sv. Jakuba v Trnavě
 
11:15
Řeckokatolický magazín (151)
 
11:30
Ars Vaticana (12)
 
11:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s P. Zdeňkem Jančaříkem (54)
 P
11:50
Z pokladů duše: Karel Řežábek - Křesťanství je náboženství vztahové
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Petr Koubský: Co o nás ví Facebook (225)
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Život nelze promarnit
 P
14:25
Muzikanti hrajte
 
15:00
Noční univerzita: Katka Lachmanová - Opět posvětím své jméno...
 
15:50
Na pořadu rodina: Když dítě nepřichází (14)
 
16:50
V pohorách po horách: Plešivec - Brdy (37)
 P !
17:00
P. Vojtěch Kodet - Tajemství Božího království: Vám je dáno znát tajemství Božího království (Mk 4,10-11)
 
17:35
Můj Bůh a Walter: Stvoření a evoluce
 
17:55
Sedmihlásky: Ani sem si nemyslela (22)
 
18:00
Noeland (32)
 P !
18:30
Animované příběhy velikánů dějin: Alexander Graham Bell (1847 – 1922)
 
19:05
BET LECHEM - vnitřní domov: Zbigniew Ciendlik - polský kněz v Česku (3)
 P
19:25
Exit 316: Naděje (42)
 
19:50
Z pokladů duše: Karel Řežábek - Křesťanství je náboženství vztahové
 !
20:00
Setkání s Václavem Hudečkem: 39. ročník MF Pardubické hudební jaro (1)
 
20:55
V souvislostech - Petr Koubský: Co o nás ví Facebook (225)
 
21:15
Jan Pavel II. v České republice
 
23:05
Výpravy do divočiny: Tygři ještě žijí
 
0:05
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:25
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů