Program televize Noe na pondělí 16.4.2018

 
6:15
Bol som mimo: Radoslav Hruška
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V pohorách po horách: Hostýn a Skalný - Hostýnské vrchy (28)
 
9:30
Chlapi na hoře
 
9:55
Vezmi a čti: Březen 2018
 
10:40
BET LECHEM - vnitřní domov: Zbigniew Ciendlik - polský kněz v Česku (3)
 
11:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (20)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 
13:20
Pozdní sběr na Mohelnickém dostavníku 2015 (6)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Bez hábitu: Pauláni
 
15:35
V souvislostech - Petr Koubský: Co o nás ví Facebook (225)
 !
16:00
Noční univerzita: MUDr. Marie Svatošová - Nemocný člověk v rodině
 
17:30
Soucitná srdce
 
17:45
Víra do kapsy: Kněz nebo psycholog?
 P !
18:05
Hovory z Rekovic: Milan Švihálek
 
18:25
Sedmihlásky: Ani sem si nemyslela (22)
 
18:30
Maminčiny pohádky: Čarovná křída I. (10)
 
18:40
Putování modrou planetou: Galapágy peklo nebo ráj?
 P !
19:30
Můj chrám: Irena Pulicarová, kostel Panny Marie Růžencové v Plzni
 
19:50
Z pokladů duše: ThLic. P. Vojtěch Koukal - Bůh není samotář
 P !
20:00
Od Františka k Františkovi
 
20:35
Don Bosko, světec který hrával fotbal
 
21:00
Bradi Barthová
 P !
21:15
ARTBITR - Kulturní magazín: o knize Biskup na snowboardu (55)
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Noční univerzita: Katka Lachmanová - Opět posvětím své jméno...
 
22:55
Terra Santa News: 11. 4. 2018 (289)
 
23:20
Kulatý stůl: Kardinál Beran (238)
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 17.4.2018

 
6:05
Pod lampou: Co s námi udělaly náměstí?
 
7:05
Dům nejen ze skla (25)
 
8:10
Kříž a půlměsíc
 
8:35
V souvislostech - Petr Koubský: Co o nás ví Facebook (225)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Hovory z Rekovic: Milan Švihálek
 
9:40
Exit 316: Naděje (42)
 
10:05
Muzikanti hrajte
 !
10:40
Noční univerzita: Katka Lachmanová - Opět posvětím své jméno...
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Ars Vaticana (12)
 
13:05
Lubor Patsch, muzikant s kamerou
 
13:40
Víra do kapsy: Kněz nebo psycholog?
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: MUDr. Bendito Garcia N´Dua
 
15:15
Skryté poklady: Christian
 
15:45
V pohorách po horách: Hostýn a Skalný - Hostýnské vrchy (28)
 
16:00
Kulatý stůl: Kardinál Beran (238)
 
17:35
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Žít v dialogu, Žít s tajemstvím (7)
 
18:00
Noeland (32)
 
18:30
Maminčiny pohádky: Čarovná křída II. (11)
 P
18:40
Zpravodajské Noeviny: 17. 4. 2018 (949)
 L !
19:00
Benefiční koncert pro Nadaci Impuls: Praha - Kostel Sacre Coeur
 P !
21:15
Buon giorno s Františkem
 P
22:05
Živě s Noe
 P
22:35
Řeckokatolický magazín (152)
 
22:50
P. Vojtěch Kodet - Tajemství Božího království: Vám je dáno znát tajemství Božího království (Mk 4,10-11)
 
23:25
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Když se řekne Ondrášek… (137)
 
0:45
Terra Santa News: 11. 4. 2018 (289)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 18.4.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 17. 4. 2018 (949)
 
6:25
Noční univerzita: MUDr. Marie Svatošová - Nemocný člověk v rodině
 
7:55
Můj chrám: Irena Pulicarová, kostel Panny Marie Růžencové v Plzni
 
8:15
Mezi pražci: Duben 2017 (57)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana (12)
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Hlubinami vesmíru s dr. Miroslavem Bártou, 2. díl
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Zpravodajské Noeviny: 17. 4. 2018 (949)
 
13:15
Exit 316: Naděje (42)
 
13:35
Dar z Medugorje
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Bez hábitu: Chemin Neuf (3)
 
15:30
ARTBITR - Kulturní magazín: o knize Biskup na snowboardu (55)
 
15:45
Víra do kapsy: Kněz nebo psycholog?
 
16:05
Jánošíkove dni v Terchovej 2016: Hrajže mi muzička, nebeský andele … (2)
 
17:20
Můj Bůh a Walter: Zlo
 
17:40
Obdarovávání - Otec Radek
 
18:00
Guyanská Diana
 
18:30
Maminčiny pohádky: O bílé nitce (12)
 
18:40
Sedmihlásky: Ani sem si nemyslela (22)
 
18:45
Čas pro Malawi
 P !
19:30
Terra Santa News: 18. 4. 2018 (290)
 
19:50
Z pokladů duše: Jana Sieberová - Hospicová spirituální péče
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
Léta letí k andělům: Jitka Molavcová - herečka a zpěvačka (35)
 P
21:30
Živě s Noe
 !
22:05
Noční univerzita: Bogdan Stepien - Zázraky Boží milosti
 
23:05
Generální audience Svatého otce
 
23:30
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Když se řekne Ondrášek… (137)
 
0:50
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (20)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 19.4.2018

 
6:05
Putování modrou planetou: Galapágy peklo nebo ráj?
 
6:55
Léta letí k andělům: Jitka Molavcová - herečka a zpěvačka (35)
 
7:20
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Žít v dialogu, Žít s tajemstvím (7)
 
7:45
Mosambik - Bom Padre
 
8:20
P. Vojtěch Kodet - Tajemství Božího království: Vám je dáno znát tajemství Božího království (Mk 4,10-11)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Terra Santa News: 18. 4. 2018 (290)
 
9:45
Kulatý stůl: Kardinál Beran (238)
 
11:15
Kostel na předměstí
 L
11:30
Živě s Noe
 
17:45
V pohorách po horách: Hostýn a Skalný - Hostýnské vrchy (28)
 
18:00
Animované příběhy velikánů dějin: Alexander Graham Bell (1847 – 1922)
 
18:30
Maminčiny pohádky: O panence z oříšku (13)
 
18:40
Sedmihlásky: Ani sem si nemyslela (22)
 
18:45
Ars Vaticana (13)
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 4. neděle velikonoční
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 19. 4. 2018 (950)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Pavel Semela - Jak rozlišit falešné duchovní dary
 L !
20:00
Cvrlikání: Spolektiv (59)
 
21:10
Velehrad v době nesvobody
 P
21:30
Živě s Noe
 !
22:05
Pod lampou: Jak zachránit naši budoucnost?
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 19. 4. 2018 (950)
 
0:30
Můj Bůh a Walter: Zlo
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 20.4.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 19. 4. 2018 (950)
 
6:25
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (20)
 
6:50
Pozdní sběr na Mohelnickém dostavníku 2015 (6)
 
7:25
Noční univerzita: Bogdan Stepien - Zázraky Boží milosti
 L
8:30
Studio František
 L !
8:45
Návštěva papeže v Apulii - návštěva hrobu T. Bella a setkání s věřícími v Alessano
 
9:30
Můj chrám: Irena Pulicarová, kostel Panny Marie Růžencové v Plzni
 
9:50
Misionář pod sopkou
 L !
10:25
Návštěva papeže v Apulii - mše svatá v přístavu Molfetta
 
13:00
Od Františka k Františkovi
 
13:30
Hrát si dovoleno
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Bez hábitu: Kapucíni
 
15:30
Ztracená ovečka
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 19. 4. 2018 (950)
 
16:20
Hovory z Rekovic: Milan Švihálek
 
16:35
Buon giorno s Františkem
 L !
17:45
Návrat kardinála Berana do vlasti: Přílet ostatků a nešpory v semináři
 
21:05
ARTBITR - Kulturní magazín: o knize Biskup na snowboardu (55)
 
21:15
Víra do kapsy: Kněz nebo psycholog?
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Večeře u Slováka: 4. neděle velikonoční
 
22:30
A. Dvořák: Mše D dur & Te Deum: Podzimní festival duchovní hudby 2014
 
23:40
Století Andělky
 
0:00
Biblická studna
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 21.4.2018

 
6:05
Klapka s ...: Janem Vojáčkem (73)
 P
7:05
Chléb náš vezdejší
 
7:15
Hrdinové víry: Štěpán Trochta (9)
 
8:25
Sedmihlásky: Ani sem si nemyslela (22)
 
8:30
Noeland (32)
 
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: Alexander Graham Bell (1847 – 1922)
 
9:35
Můj chrám: Irena Pulicarová, kostel Panny Marie Růžencové v Plzni
 
9:55
Exit 316: Naděje (42)
 
10:15
UNITED 2017: dopolední program
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Zpravodajské Noeviny: 19. 4. 2018 (950)
 
12:30
Pod lampou: Jak zachránit naši budoucnost?
 
14:35
Terra Santa News: 18. 4. 2018 (290)
 
15:00
Večeře u Slováka: 4. neděle velikonoční
 
15:30
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Žít v dialogu, Žít s tajemstvím (7)
 !
16:00
Přijďte večer k nám …: z hotelu Olšanka v Praze
 
17:30
Charita Vsetín
 
17:50
V pohorách po horách: Klokočovské skály (33)
 
18:00
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (21)
 
18:25
Sedmihlásky: Ani sem si nemyslela (22)
 
18:30
Maminčiny pohádky: O papírové lodičce (14)
 
18:40
Muzikanti hrajte
 P !
19:15
Hovory z Rekovic: Katarína Salayová-Jurkovičová
 P
19:30
V souvislostech - Jiří Schneider: Útoky v Sýrii (226)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Pavel Semela - Život je jako běh
 !
20:00
Hyacinta - Zázrak z Fatimy (1)
 
20:50
Jak potkávat svět: s Marií Rottrovou (59)
 
22:15
Cvrlikání: Spolektiv (59)
 
23:25
Noční univerzita: MUDr. Marie Svatošová - Nemocný člověk v rodině
 
0:55
Řeckokatolický magazín (152)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 22.4.2018

 
6:05
Ars Vaticana (13)
 
6:15
Nevzdají se - Orissa
 
6:30
Outdoor Films s Marianem Jiřím Huskem: Premonstrát Strahovského kláštera v outdoorovém zajetí (13)
 
8:05
Řeckokatolický magazín (152)
 
8:20
Cvrlikání: Spolektiv (59)
 
9:30
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Žít v dialogu, Žít s tajemstvím (7)
 
10:00
Večeře u Slováka: 4. neděle velikonoční
 L !
10:30
Mše svatá z kostela Navštívení Panny Marie: Borovany
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: o knize Biskup na snowboardu (55)
 P
11:55
Z pokladů duše: Vendy Čivišová - Jak nepřijít pozdě
 L !
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Jiří Schneider: Útoky v Sýrii (226)
 P
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Cesta k andělům: Jan Suk (102)
 
14:20
Muzikanti hrajte
 
14:50
Česká věda
 
15:10
Noční univerzita: Bogdan Stepien - Zázraky Boží milosti
 
16:10
Hyacinta - Zázrak z Fatimy (1)
 P !
17:00
P. Vojtěch Kodet - Tajemství Božího království: Podobenství o rozsévači (Mt 13,1-9; Mk 4,1-9; Lk 8,4-8)
 
17:35
Můj Bůh a Walter: Zlo
 
17:55
Sedmihlásky: Keď si ty taký krajčír (25)
 
18:00
Noeland (33)
 P !
18:30
Animované příběhy velikánů dějin: Maria Curie-Sklodowska (1867 – 1934)
 
19:05
Léta letí k andělům: Jitka Molavcová - herečka a zpěvačka (35)
 P
19:25
Exit 316: Milost (43)
 
19:50
Z pokladů duše: Vendy Čivišová - Jak nepřijít pozdě
 !
20:00
Hyacinta - Zázrak z Fatimy (2)
 
20:50
Setkání s Václavem Hudečkem: 39. ročník MF Pardubické hudební jaro (2)
 
22:00
V souvislostech - Jiří Schneider: Útoky v Sýrii (226)
 
22:20
Buon giorno s Františkem
 
23:25
Ars Vaticana (13)
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 23.4.2018

 
6:05
V pohorách po horách: Klokočovské skály (33)
 
6:15
Bol som mimo: Jan Eriksen
 
7:25
Portréty krajiny
 
7:50
Výpravy do divočiny: Tygři ještě žijí
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Exit 316: Milost (43)
 
9:45
Buon giorno s Františkem
 
10:45
Angola: Vstaň a choď, Angolo
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Jde o život: Modlitba III. (4)
 
13:35
Můj Bůh a Walter: Zlo
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Bez hábitu: Kongregace Dcer Božské Lásky
 
15:25
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (21)
 
15:50
V souvislostech - Jiří Schneider: Útoky v Sýrii (226)
 
16:15
Hyacinta - Zázrak z Fatimy (2)
 P !
17:05
Můj chrám: Max Kašparů, kostel sv. Filipa a Jakuba, Žirovnice
 L !
17:30
Mše svatá z katedrály sv. Víta, Václava a Vojtěcha: Praha
 L !
20:00
Dům ze skla? (19)
 P
21:10
Vezmi a čti: Duben 2018
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Noční univerzita: Bogdan Stepien - Zázraky Boží milosti
 
23:05
Terra Santa News: 18. 4. 2018 (290)
 
23:30
Kulatý stůl: Maximální křesťanství. Životní příběh Adolfa Kajpra, Antonína Mandla a Josefa Zvěřiny.
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 24.4.2018

 
6:05
Setkání s Václavem Hudečkem: 39. ročník MF Pardubické hudební jaro (2)
 
7:05
Pod lampou: Jak zachránit naši budoucnost?
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V souvislostech - Jiří Schneider: Útoky v Sýrii (226)
 
9:40
Česká věda
 
10:00
Muzikanti hrajte
 
10:30
Noční univerzita: Bogdan Stepien - Zázraky Boží milosti
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Ars Vaticana (13)
 
13:00
Stíny nad Libavou
 
13:40
V pohorách po horách: Klokočovské skály (33)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Jan Bartoš
 
15:20
Blanchet
 
15:40
Léta letí k andělům: Jitka Molavcová - herečka a zpěvačka (35)
 
16:05
Kulatý stůl: Maximální křesťanství. Životní příběh Adolfa Kajpra, Antonína Mandla a Josefa Zvěřiny.
 
17:40
Do varu s Maxem Kašparů: Křesťan a média (1)
 
18:00
Noeland (33)
 
18:25
Sedmihlásky: Keď si ty taký krajčír (25)
 
18:30
Maminčiny pohádky: O splněném přání (15)
 
18:40
Animované příběhy velikánů dějin: Maria Curie-Sklodowska (1867 – 1934)
 
19:10
Česká věda
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 24. 4. 2018 (951)
 
19:50
Z pokladů duše: ThLic. P. Vojtěch Koukal - Dobrá evangelizace
 P !
20:00
Missio magazín: duben 2018
 
20:40
Guyanská Diana
 P
21:10
Řeckokatolický magazín (153)
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
P. Vojtěch Kodet - Tajemství Božího království: Podobenství o rozsévači (Mt 13,1-9; Mk 4,1-9; Lk 8,4-8)
 
22:40
Cvrlikání: Spolektiv (59)
 
23:50
Terra Santa News: 18. 4. 2018 (290)
 
0:15
Večer chval: přehlídka církevních škol Odry
 
1:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 25.4.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 24. 4. 2018 (951)
 
6:25
Klapka s ...: Arnoštem Lukešem (46)
 
7:30
Noční univerzita: ThDr. Josef Hromádka - Sv. Vojtěch a Václav - předchůdci našich evropských cest
 
8:40
Hovory z Rekovic: Katarína Salayová-Jurkovičová
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana (13)
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:40
Jezuitské redukce v Paraguayi
 
10:55
Nikaragua - Matka všech
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Dům ze skla? (19)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Bez hábitu: řád Milosrdných bratří
 
15:30
ARTBITR - Kulturní magazín: o knize Biskup na snowboardu (55)
 
15:40
Můj chrám: Max Kašparů, kostel sv. Filipa a Jakuba, Žirovnice
 
16:05
Outdoor Films s Františkem Machem: Deník z cest do jiného světa (57)
 
17:40
Můj Bůh a Walter: Vtělení
 L !
18:00
Jarní koncert: Janáčkova konzervatoř Ostrava a dívčí sbor DATIO Odry
 P !
19:30
Terra Santa News: 25. 4. 2018 (291)
 
19:50
Z pokladů duše: Ing Roman Čiviš - Každá práce má své hranice
 L !
20:00
Adorace
 
21:10
BET LECHEM - vnitřní domov: Leopold Mandič - svatý (zpovědník z Padovy) (13)
 P
21:30
Živě s Noe
 !
22:05
Noční univerzita: P. Kamil Obr - Očistím vás...
 
22:45
Generální audience Svatého otce
 
23:10
Vezmi a čti: Duben 2018
 
23:25
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (21)
 
23:50
Outdoor Films s Miloslavem Doležalem: Cesta za snem (11)
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 26.4.2018

 
6:05
Putování modrou planetou: Ekvádor země pod Andami
 
6:45
BET LECHEM - vnitřní domov: Leopold Mandič - svatý (zpovědník z Padovy) (13)
 
7:05
P. Vojtěch Kodet - Tajemství Božího království: Podobenství o rozsévači (Mt 13,1-9; Mk 4,1-9; Lk 8,4-8)
 
7:40
Potkal jsem Boha v temnotě
 
8:15
Do varu s Maxem Kašparů: Křesťan a média (1)
 
8:35
Terra Santa News: 25. 4. 2018 (291)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Kulatý stůl: Maximální křesťanství. Životní příběh Adolfa Kajpra, Antonína Mandla a Josefa Zvěřiny.
 
10:55
Nowa Huta
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Setkání s Václavem Hudečkem: 39. ročník MF Pardubické hudební jaro (2)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Doc. Dr. Rudolf Smahel, Th.D.
 
15:15
Řeckokatolický magazín (153)
 
15:30
Generální audience Svatého otce
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 24. 4. 2018 (951)
 
16:20
Muzikanti hrajte
 
16:55
Z kraje pod Buchlovem: Pohádky a pověsti
 
18:00
Animované příběhy velikánů dějin: Maria Curie-Sklodowska (1867 – 1934)
 
18:30
Maminčiny pohádky: Ostrov blaženosti (17)
 
18:40
Sedmihlásky: Keď si ty taký krajčír (25)
 
18:50
Ars Vaticana (14)
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 5. neděle velikonoční
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 26. 4. 2018 (952)
 
19:50
Z pokladů duše: Jana Sieberová - Nezoufejte a modlete se
 L !
20:00
U VÁS aneb festivalové kukátko: Tři mušketýři - J. V. Staněk (23)
 
21:05
Lednický park vypravuje
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Pod lampou: Co zde financuje Soros?
 
23:30
Adopce srdce
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 26. 4. 2018 (952)
 
0:30
Můj chrám: Max Kašparů, kostel sv. Filipa a Jakuba, Žirovnice
 
0:50
Můj Bůh a Walter: Vtělení
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 27.4.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 26. 4. 2018 (952)
 
6:25
Můj chrám: Max Kašparů, kostel sv. Filipa a Jakuba, Žirovnice
 
6:45
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (21)
 
7:05
Vezmi a čti: Duben 2018
 
7:20
Meandry řeky Odry
 
7:45
Jen Bůh
 
8:15
Noční univerzita: P. Kamil Obr - Očistím vás...
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Bez hábitu: Chemin Neuf (4)
 
10:05
O Adolfíně Tačové
 
10:15
Dům ze skla? (19)
 
11:20
ARTBITR - Kulturní magazín: o knize Biskup na snowboardu (55)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Ars Vaticana (14)
 
13:05
Mezi nebem a zemí
 
13:40
BET LECHEM - vnitřní domov: Leopold Mandič - svatý (zpovědník z Padovy) (13)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Bez hábitu: Chemin Neuf (4)
 
15:25
Putování modrou planetou: Ekvádor země pod Andami
 
16:10
Zpravodajské Noeviny: 26. 4. 2018 (952)
 
16:30
Salesiáni na Kubě
 !
16:50
Missio magazín: duben 2018
 
17:30
Zambijský Bambo
 
18:00
Sestra Tereza Valsé Pantellini- místa a vzpomínky
 
18:30
Maminčiny pohádky: Skřítek Domácníček (18)
 
18:40
Sedmihlásky: Keď si ty taký krajčír (25)
 
18:45
Můj Bůh a Walter: Vtělení
 
19:05
Krůček po krůčku - Etiopie
 
19:35
Charita Vsetín
 
19:50
Z pokladů duše: P. Vít Zatloukal - Křesťan je tvor svobodný
 L !
20:00
Noemova pošta: duben 2018
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Večeře u Slováka: 5. neděle velikonoční
 
22:30
V pohorách po horách: Klokočovské skály (33)
 
22:45
Cesta k andělům: Jan Suk (102)
 
23:40
Vít Kašpařík, koncovky, fujarky, grumle a jiné hudební nástroje
 
0:05
Poodří - mokřady mezinárodního významu České republiky
 
0:45
Naděje na vzdělání
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 28.4.2018

 
6:05
Klapka s ...: Evou Benešovou (29)
 
7:10
Noeland (33)
 
7:35
Animované příběhy velikánů dějin: Maria Curie-Sklodowska (1867 – 1934)
 
8:05
Sedmihlásky: Keď si ty taký krajčír (25)
 
8:15
Můj Bůh a Walter: Vtělení
 
8:30
Můj chrám: Max Kašparů, kostel sv. Filipa a Jakuba, Žirovnice
 
8:50
Vezmi a čti: Duben 2018
 
9:05
Exit 316: Milost (43)
 
9:25
UNITED 2017: Hlavní program
 P
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Zpravodajské Noeviny: 26. 4. 2018 (952)
 
12:25
Pod lampou: Co zde financuje Soros?
 
13:50
Barva lásky
 
14:30
Terra Santa News: 25. 4. 2018 (291)
 
14:55
Večeře u Slováka: 5. neděle velikonoční
 
15:25
Missio magazín: duben 2018
 
16:05
Setkání
 
16:25
V pohorách po horách: Bílá hora - Podbeskydská pahorkatina (32)
 !
16:40
Cimbal Classic: kostel sv. Šimona a Judy v Praze
 
18:00
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (22)
 
18:25
Sedmihlásky: Keď si ty taký krajčír (25)
 
18:30
Maminčiny pohádky: Skřítek Domácníček (18)
 
18:40
Muzikanti hrajte
 P !
19:15
Světlo pro Evropu: Europass (1)
 P !
19:30
V souvislostech - Luboš Palata: Orbánovo Maďarsko (227)
 
19:50
Z pokladů duše: Filip Baroš - Raněný pastýř
 P !
20:00
Outdoor Films s Milanem Jánem: Tajgy a tundry severovýchodní Sibiře (68)
 !
21:35
Život za život
 
23:10
Silva Gabreta: Jak se rodí šumavský horský les
 
23:40
Řeckokatolický magazín (153)
 
0:00
Noční univerzita: ThDr. Josef Hromádka - Sv. Vojtěch a Václav - předchůdci našich evropských cest
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 29.4.2018

 
6:05
Řeckokatolický magazín (153)
 
6:20
Putování modrou planetou: Ekvádor země pod Andami
 
7:00
Jak potkávat svět: s Marií Rottrovou (59)
 
8:25
Ars Vaticana (14)
 
8:35
U VÁS aneb festivalové kukátko: Tři mušketýři - J. V. Staněk (23)
 
9:40
Do varu s Maxem Kašparů: Křesťan a média (1)
 
10:00
Večeře u Slováka: 5. neděle velikonoční
 L !
10:30
Mše svatá z kostela sv. Václava v Ostravě: s farností Březová u Uh. Brodu
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: o knize Biskup na snowboardu (55)
 P
11:55
Z pokladů duše: Šimon Uruba - Co pro mě znamenal křest
 L !
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Luboš Palata: Orbánovo Maďarsko (227)
 
12:40
Světlo pro Evropu: Europass (1)
 
12:50
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:40
Outdoor Films s Milanem Jánem: Tajgy a tundry severovýchodní Sibiře (68)
 
15:15
Muzikanti hrajte
 
15:50
Noční univerzita: P. Kamil Obr - Očistím vás...
 
16:30
Skryté poklady: Roman
 P !
17:00
P. Vojtěch Kodet - Tajemství Božího království: Podobenství o světle (Mk 4,21-25; Lk 8,16-18)
 
17:35
BET LECHEM - vnitřní domov: Leopold Mandič - svatý (zpovědník z Padovy) (13)
 
17:55
Sedmihlásky: Já su ráda, že su mladá (28)
 
18:00
Noeland (34)
 P !
18:30
Animované příběhy velikánů dějin: Bratři Wrightovi (Wilbur 1867 – 1912, Orville 1871 – 1948)
 
19:05
UNITED Report: Identita (1)
 P
19:30
Exit 316 MISE: Dnešek neumírá
 
19:50
Z pokladů duše: Šimon Uruba - Co pro mě znamenal křest
 !
20:00
Babi
 
20:45
Patricie Janečková a Josef Špaček v GONGu
 
21:30
V souvislostech - Luboš Palata: Orbánovo Maďarsko (227)
 
22:00
Missio magazín: duben 2018
 
22:40
Guyanská Diana
 
23:05
Lednický park vypravuje
 
23:30
Ars Vaticana (14)
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů