Program televize Noe na pondělí 30.4.2018

 
6:05
Už nikdy více Vidomegon
 
6:25
V rukou Božích
 
7:00
Missio magazín: duben 2018
 
7:40
Zambijský Bambo
 
8:05
V pohorách po horách: Bílá hora - Podbeskydská pahorkatina (32)
 
8:15
Súdán: sen naděje
 
8:40
Hovory z Rekovic: Katarína Salayová-Jurkovičová
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Léčit zlo láskou
 
9:45
Silva Gabreta: Jak se rodí šumavský horský les
 
10:15
BET LECHEM - vnitřní domov: Leopold Mandič - svatý (zpovědník z Padovy) (13)
 
10:35
Město strachu - Pákistán
 
11:05
Krasová pokladnice Emine Bojir Chasar Nižnij
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Danças Ocultas & Dom la Nena
 
13:30
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (22)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: sr. Marie Fidelis Šilerová
 
15:15
Česká věda
 !
15:35
Noční univerzita: P. Ladislav Heryán - Tvoje milosrdenství, Hospodine, sahá až k nebi …
 
17:00
V souvislostech - Luboš Palata: Orbánovo Maďarsko (227)
 
17:20
Evangelizovat výchovou
 
17:45
Krasová pokladnice Emine Bojir Chasar Nižnij
 P !
18:10
Můj chrám: Naďa Urbánková, Želivský klášter
 
18:30
Maminčiny pohádky: Skřítek Domácníček (18)
 
18:40
Sedmihlásky: Já su ráda, že su mladá (28)
 
18:45
Putování modrou planetou: Tibet - Mezi nebem a zemí
 
19:35
Ars Vaticana (14)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Michael Špilar - Nemám čas
 P !
20:00
Údolí růží
 
20:50
UNITED Report: Svoboda (2)
 P
21:15
ARTBITR - Kulturní magazín: o Janu Zahradníčkovi (56)
 P
21:30
Živě s Noe: Na dotazy diváků odpovídá o. Daniel Vícha.
 
22:05
Noemova pošta: duben 2018
 
23:40
Terra Santa News: 25. 4. 2018 (291)
 
0:05
Noční univerzita: P. Kamil Obr - Očistím vás...
 
0:45
Léta letí k andělům: Petr Coufal - vitrážista
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 1.5.2018

 
6:05
Patricie Janečková a Josef Špaček v GONGu
 
6:55
Pod lampou: Co zde financuje Soros?
 
8:15
Krajané z Gerníku
 
9:00
Vladyka
 
9:20
Evangelizovat výchovou
 
9:50
Exit 316 MISE: Dnešek neumírá
 
10:10
Muzikanti hrajte
 
10:45
Noční univerzita: P. Kamil Obr - Očistím vás...
 
11:30
Hriňovský kostelík na Islandu
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Ohlédnutí za návratem kardinála Berana do vlasti
 
13:30
V pohorách po horách: Bílá hora - Podbeskydská pahorkatina (32)
 
13:40
Pramen v poušti
 
14:00
Zámek Židlochovice - zahrada času
 
14:30
Bez hábitu: Fraternita malých sester Ježíšových
 
15:35
Noemova pošta: duben 2018
 
17:10
Do varu s Maxem Kašparů: Duchovní a duševní zdraví (2)
 
17:25
Hriňovský kostelík na Islandu
 
17:55
Noeland (34)
 
18:25
Sedmihlásky: Já su ráda, že su mladá (28)
 
18:30
Maminčiny pohádky: Tři čaromocné svíce I. (19)
 
18:40
Animované příběhy velikánů dějin: Bratři Wrightovi (Wilbur 1867 – 1912, Orville 1871 – 1948)
 
19:15
BET LECHEM - vnitřní domov: Leopold Mandič - svatý (zpovědník z Padovy) (13)
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 1. 5. 2018 (953)
 
19:50
Z pokladů duše: Věnceslava Čivišová - Jasné hranice
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 P
21:05
Řeckokatolický magazín (154)
 
21:25
Silva Gabreta: Jak se rodí šumavský horský les
 
22:05
P. Vojtěch Kodet - Tajemství Božího království: Podobenství o světle (Mk 4,21-25; Lk 8,16-18)
 
22:40
Terra Santa News: 25. 4. 2018 (291)
 
23:00
Světlo pro Evropu: Europass (1)
 
23:15
U VÁS aneb festivalové kukátko: Tři mušketýři - J. V. Staněk (23)
 
0:20
Stíny na kolébce - Afrika
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 2.5.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 1. 5. 2018 (953)
 
6:25
Klapka s ...: Pavlem Koníčkem (54)
 
7:25
Noční univerzita: P. Ladislav Heryán - Tvoje milosrdenství, Hospodine, sahá až k nebi …
 
8:45
Ars Vaticana (14)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V pohorách po horách: Kunětická hora - Polabí (24)
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:40
Pěšák Boží
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Údolí růží
 
13:40
ARTBITR - Kulturní magazín: o Janu Zahradníčkovi (56)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Mons. ThDr. Antonín Huvar
 
15:25
Vezmi a čti: Duben 2018
 
15:40
Zpravodajské Noeviny: 1. 5. 2018 (953)
 
16:05
Můj chrám: Naďa Urbánková, Želivský klášter
 
16:25
Cimbal Classic: kostel sv. Šimona a Judy v Praze
 
17:40
Víra do kapsy: Kněz nebo psycholog?
 
18:00
Arménie – Víra hory přenáší
 
18:30
Maminčiny pohádky: Tři čaromocné svíce II. (20)
 
18:40
Sedmihlásky: Já su ráda, že su mladá (28)
 P
18:50
Můj Bůh a Walter: Kristus
 
19:10
Biskup Hirka
 P !
19:30
Terra Santa News: 2. 5. 2018 (292)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. František Radkovský - Spiritualita včera a dnes
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
Léta letí k andělům: Petr Larva - sklářský výtvarník (52)
 P
21:30
Živě s Noe: S paní Krasavou Šerkopovou o drátenickém řemeslu.
 !
22:05
Noční univerzita: P. Daniel Ange - A dám vám nové srdce
 
23:15
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (22)
 
23:35
Generální audience Svatého otce
 
0:05
UNITED Report: Svoboda (2)
 
0:30
Patricie Janečková a Josef Špaček v GONGu
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 3.5.2018

 
6:05
Putování modrou planetou: Tibet - Mezi nebem a zemí
 
6:50
Léta letí k andělům: Petr Larva - sklářský výtvarník (52)
 
7:10
Do varu s Maxem Kašparů: Duchovní a duševní zdraví (2)
 
7:25
V pohorách po horách: Bílá hora - Podbeskydská pahorkatina (32)
 
7:35
Hrát si dovoleno
 
8:00
Terra Santa News: 2. 5. 2018 (292)
 
8:20
P. Vojtěch Kodet - Tajemství Božího království: Podobenství o světle (Mk 4,21-25; Lk 8,16-18)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Světlo pro Evropu: Europass (1)
 
9:30
Noemova pošta: duben 2018
 
11:00
Portréty krajiny
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Panny Marie Hvězdy evangelizace v Břve
 
12:50
Pastýř na člunu
 
13:10
Patricie Janečková a Josef Špaček v GONGu
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Bez hábitu: Společnost sester Ježíšových
 
15:30
Generální audience Svatého otce
 
16:00
Outdoor Films s Milanem Jánem: Tajgy a tundry severovýchodní Sibiře (68)
 
17:30
Ars Vaticana (15)
 
17:40
Řeckokatolický magazín (154)
 
18:00
Animované příběhy velikánů dějin: Bratři Wrightovi (Wilbur 1867 – 1912, Orville 1871 – 1948)
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Dobrodružství začíná!
 
18:35
Sedmihlásky: Já su ráda, že su mladá (28)
 
18:40
Velké ticho v Poličanech
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 6. neděle velikonoční
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 3. 5. 2018 (954)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Pavel Semela - Kam až můžeme zajít?
 L !
20:00
Jak potkávat svět: s Josefem Vejvodou (60)
 P
21:30
Živě s Noe: Tématem je setkávání
 P !
22:05
Pod lampou: Tajemství DNA
 
0:15
Zpravodajské Noeviny: 3. 5. 2018 (954)
 
0:35
Život v modlitbě
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 4.5.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 3. 5. 2018 (954)
 
6:25
Můj chrám: Naďa Urbánková, Želivský klášter
 
6:45
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (22)
 
7:05
Děti ze čtvrti Barrio Cuba
 
7:25
Evangelizovat výchovou
 
7:50
Noční univerzita: P. Daniel Ange - A dám vám nové srdce
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Cvrlikání: Spolektiv (59)
 
10:30
Údolí růží
 
11:20
Ars Vaticana (15)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Sestra Sára
 
13:20
Danças Ocultas & Dom la Nena
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: P. Radim Hložánka
 
15:15
Léta letí k andělům: Petr Larva - sklářský výtvarník (52)
 
15:35
Česká věda
 
16:00
V pohorách po horách: Bílá hora - Podbeskydská pahorkatina (32)
 
16:10
Zpravodajské Noeviny: 3. 5. 2018 (954)
 
16:35
Putování modrou planetou: Tibet - Mezi nebem a zemí
 
17:25
Buon giorno s Františkem
 
18:25
Sedmihlásky: Já su ráda, že su mladá (28)
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Po stopách Bernadety
 
18:40
Můj Bůh a Walter: Kristus
 
19:00
Slunce ve tváři
 
19:35
Vezmi a čti: Duben 2018
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Bůh se na nás těší
 L !
20:00
Kulatý stůl: Židovské kořeny křesťanství (234)
 P
21:30
Živě s Noe: Hostem ve studiu je dokumentaristka Libuše Rudinská.
 
22:05
Večeře u Slováka: 6. neděle velikonoční
 
22:35
Outdoor Films s Milanem Jánem: Tajgy a tundry severovýchodní Sibiře (68)
 
0:10
Biblická studna
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 5.5.2018

 
6:05
Bol som mimo: Vďaka Bohu za Cenacolo! - Vladimír Bočev a Martin Hoblík
 
7:05
Zapomenuté Čako
 
7:25
Léta letí k andělům: Petr Larva - sklářský výtvarník (52)
 
7:45
Danças Ocultas & Dom la Nena
 
8:25
Sedmihlásky: Já su ráda, že su mladá (28)
 
8:30
Noeland (34)
 
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: Bratři Wrightovi (Wilbur 1867 – 1912, Orville 1871 – 1948)
 
9:35
Můj chrám: Naďa Urbánková, Želivský klášter
 
9:55
Můj Bůh a Walter: Kristus
 
10:15
Exit 316 MISE: Dnešek neumírá
 
10:35
UNITED Report: Svoboda (2)
 
11:00
UNITED 2017: koncert skupiny TWELVE24 (UK)
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Zpravodajské Noeviny: 3. 5. 2018 (954)
 
12:25
Pod lampou: Tajemství DNA
 
14:35
Do varu s Maxem Kašparů: Duchovní a duševní zdraví (2)
 
14:50
Terra Santa News: 2. 5. 2018 (292)
 
15:15
Večeře u Slováka: 6. neděle velikonoční
 
15:45
Víra do kapsy: Kněz nebo psycholog?
 !
16:05
MFF Strážnice 2016: Z blízka i z daleka
 
17:20
Mexiko - Chiapas: Nářek lidu
 
18:00
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (23)
 
18:25
Sedmihlásky: Já su ráda, že su mladá (28)
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Po stopách Bernadety
 
18:40
Muzikanti hrajte
 
19:10
Hrát si dovoleno
 P !
19:30
V souvislostech - Marek Vácha: Život a smrt v rukách státu? (228)
 
19:50
Z pokladů duše: Dana Bednářová - Svědectví
 P !
20:00
Hlubinami vesmíru s dr. Pavlem Koubským, 1. díl
 P !
20:45
V pohorách po horách: Český kras - Jelínkův most (41)
 P !
21:00
Mezi pražci: Květen 2018 (68)
 
21:55
Jak potkávat svět: s Josefem Vejvodou (60)
 
23:20
Noční univerzita: P. Ladislav Heryán - Tvoje milosrdenství, Hospodine, sahá až k nebi …
 
0:45
Řeckokatolický magazín (154)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 6.5.2018

 
6:05
Ars Vaticana (15)
 
6:15
Naše milosrdná Paní, matka kubánského lidu
 
6:45
Skryté poklady: Roman
 
7:20
Jak potkávat svět: s Josefem Vejvodou (60)
 
8:40
Putování modrou planetou: Tibet - Mezi nebem a zemí
 
9:30
Do varu s Maxem Kašparů: Duchovní a duševní zdraví (2)
 
9:45
Večeře u Slováka: 6. neděle velikonoční
 
10:10
Řeckokatolický magazín (154)
 L !
10:30
Mše svatá z kostela sv. Václava: Petrov
 
11:20
Velké ticho v Poličanech
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: o Janu Zahradníčkovi (56)
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Marek Vácha: Život a smrt v rukách státu? (228)
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Hlubinami vesmíru s dr. Pavlem Koubským, 1. díl
 
14:10
Muzikanti hrajte
 
14:45
Na pořadu rodina: Máme velkou rodinu (1)
 
15:55
Biblická studna
 P !
17:00
P. Vojtěch Kodet - Tajemství Božího království: Podobenství o zasetém semeni, o hořčičném zrnku a o kvasu
 
17:35
Můj Bůh a Walter: Kristus
 
17:55
Sedmihlásky: Když začne skřivánek (34)
 
18:00
Noeland (35)
 P !
18:30
Animované příběhy velikánů dějin: Helen Keller (1880 – 1968)
 
19:05
UNITED Report: Svoboda (2)
 P
19:30
Exit 316 MISE: Kamarádka do deště
 
19:50
Z pokladů duše: P. Karel Moravec - Poutní místo Králíky
 !
20:00
Magdaléna, zbavená hanby
 
21:25
Slavnostní koncert k 60. výročí Lidové konzervatoře Ostrava
 
22:05
V souvislostech - Marek Vácha: Život a smrt v rukách státu? (228)
 
22:25
Buon giorno s Františkem
 
23:30
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
23:45
Ars Vaticana (15)
 
0:00
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:40
Kde Bůh roní slzy
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů