Program televize Noe na pondělí 14.5.2018

 
6:05
Klapka s ...: Evou Benešovou (29)
 
7:05
Chlapi na hoře
 
7:35
Královna a matka Chorvatů
 
8:20
Terra Santa News: 9. 5. 2018 (293)
 
8:45
V pohorách po horách: Poludňový Grúň - Malá Fatra (42)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Cvrlikání: Spolektiv (59)
 
10:25
Sedm výprav Josefa Vágnera: speciál (8)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Už nikdy více Vidomegon
 
13:15
Iva Bittová & Clarinet Factory & Hamid Drake
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Vratislav Švéda
 
15:25
Ars Vaticana (16)
 
15:35
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (24)
 
16:00
V souvislostech - Klára Laurenčíková: Co s kojeneckými ústavy? (229)
 
16:20
Noční univerzita: Lucie Cincialová - Nemají víno
 
17:15
Putování modrou planetou: Indonésie – země bez hranic
 
18:05
Víra do kapsy: O Marii trochu jinak
 
18:25
Sedmihlásky: Za Nivnicú na vysokém kopci (38)
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Zázračná medailka
 
18:40
UNITED Report: Soudy (4)
 
19:05
Don Bosco a Oděsa: 50 let ve službách mládeži
 P !
19:30
Můj chrám: Jana Vohralíková, Budislav u Litomyšle, kostel Boží lásky
 
19:50
Z pokladů duše: Jiří Babič - Jak jsem přišel k Bohu
 L !
20:00
Biblická studna
 P !
21:05
ARTBITR - Kulturní magazín: s Anselmem Grünem (57)
 
21:20
Světlo pro Evropu: Geoblocking (2)
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Mlčení, modlitba, pokání
 
23:05
Noční univerzita: Doc. Jaroslav Med, CSc. - Bohuslav Reynek
 
0:05
Kulatý stůl: Čtvrtstoletí přehlídek (240)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 15.5.2018

 
6:05
Pod lampou: Rychlý život a tichá cesta do Compostely
 
7:20
Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
 
8:05
Nikaragua - Matka všech
 
8:35
V souvislostech - Klára Laurenčíková: Co s kojeneckými ústavy? (229)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Exit 316 MISE: S tebou mě nebaví svět
 
9:40
Obnova Konga skrze výchovu
 
10:00
Muzikanti hrajte
 
10:30
Noční univerzita: Doc. Jaroslav Med, CSc. - Bohuslav Reynek
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Ars Vaticana (16)
 
13:00
Z krajiny kulturních tradic
 
13:30
Se salesiány na jihu Madagaskaru: FADY - Po stopách náboženské tradice malgašského národa
 
13:45
V pohorách po horách: Poludňový Grúň - Malá Fatra (42)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Bez hábitu: Augustiniáni
 
15:35
Kulatý stůl: Čtvrtstoletí přehlídek (240)
 
16:25
Celostátní přehlídka zájmové umělecké činnosti studentů církevních škol Odry 2016
 
16:50
Noc venku
 
17:05
Do varu s Maxem Kašparů: Nemoci dneška (4)
 
17:25
Šahbáz Bhattí, muž, který měl sen - Pákistán
 
18:00
Noeland (36)
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Cesta domů
 
18:35
Sedmihlásky: Za Nivnicú na vysokém kopci (38)
 
18:40
Hermie - obyčejná housenka
 
19:20
Anežka Česká
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 15. 5. 2018 (957)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Petr Dujka - Druhé Boží přikázání
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 P
21:05
Řeckokatolický magazín (156)
 
21:20
Hraj, skákej, křič, ale hlavně konej dobro
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
P. Vojtěch Kodet - Tajemství Božího království: Podobenství o pleveli mezi pšenicí (Mt 13,24-30; 36-41)
 
22:40
Mezi pražci: Květen 2018 (68)
 
23:30
Terra Santa News: 9. 5. 2018 (293)
 
23:50
Světlo pro Evropu: Geoblocking (2)
 
0:05
Můj Bůh a Walter: Vykoupení
 
0:20
Slavnostní galavečer 25. Celostátní přehlídky zájmové umělecké činnosti studentů církevních škol
 
2:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 16.5.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 15. 5. 2018 (957)
 
6:25
Noční univerzita: Lucie Cincialová - Nemají víno
 
7:20
Zatoulané pohádky: Chodské slavnosti 2016
 
8:10
Blanchet
 
8:30
Hadath Baalbek
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana (16)
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Hlubinami vesmíru s dr. Pavlem Koubským, 1. díl
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
ARTBITR - Kulturní magazín: s Anselmem Grünem (57)
 
13:05
Probuzení Haiti
 
13:40
Víra do kapsy: O Marii trochu jinak
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: ThMgr. Vladislav Volný
 
15:25
Exit 316 MISE: S tebou mě nebaví svět
 
15:40
Zpravodajské Noeviny: 15. 5. 2018 (957)
 
16:05
Můj chrám: Jana Vohralíková, Budislav u Litomyšle, kostel Boží lásky
 
16:25
Biblická studna
 
17:25
Brazílie - Misionáři, cestovatelé lásky
 P
18:00
Můj Bůh a Walter: Církev
 
18:15
Volání - Etiopie
 
18:30
Desatero pro děti - První přikázání: Já jsem Hospodin, tvůj Bůh
 
18:40
Sedmihlásky: Za Nivnicú na vysokém kopci (38)
 
18:45
Angola: Vstaň a choď, Angolo
 P !
19:30
Terra Santa News: 16. 5. 2018 (294)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Petr Dujka - Tři roviny člověka
 L !
20:00
Večer chval: Přyvozacy
 
21:15
BET LECHEM - vnitřní domov: Adolf Trachta (45)
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Noční univerzita: Energie v rukou
 
23:20
Generální audience Svatého otce
 
23:50
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Skalica je pjekné mjesto (138)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 17.5.2018

 
6:05
Putování modrou planetou: Indonésie – země bez hranic
 
6:50
BET LECHEM - vnitřní domov: Adolf Trachta (45)
 
7:05
Údolí růží
 
8:00
Terra Santa News: 16. 5. 2018 (294)
 
8:20
P. Vojtěch Kodet - Tajemství Božího království: Podobenství o pleveli mezi pšenicí (Mt 13,24-30; 36-41)
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Světlo pro Evropu: Geoblocking (2)
 
9:30
Angola - mladá země
 
10:00
Kulatý stůl: Čtvrtstoletí přehlídek (240)
 
10:50
Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
 P
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Kaplička svaté Barbory
 
12:55
Muzikanti hrajte
 
13:30
Generální audience Svatého otce
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Bez hábitu: Řád karmelitánů
 
15:35
Mezi pražci: Květen 2018 (68)
 
16:20
Zpravodajské Noeviny: 15. 5. 2018 (957)
 
16:40
Řeckokatolický magazín (156)
 
17:00
V pohorách po horách: Poludňový Grúň - Malá Fatra (42)
 
17:10
Plápoly ohňa
 
17:35
Do varu s Maxem Kašparů: Nemoci dneška (4)
 
18:00
Hermie - obyčejná housenka
 
18:35
Desatero pro děti - Druhé přikázání: Nevezmeš Boží jméno nadarmo
 
18:45
Sedmihlásky: Za Nivnicú na vysokém kopci (38)
 
18:50
Školy naděje
 P !
19:00
Večeře u Slováka: Slavnost Seslání Ducha Svatého
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 17. 5. 2018 (958)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Jan Chromeček - Kéž se všichni sejdeme v nebeském Jeruzalémě
 L !
20:00
Cvrlikání: Mike Fojtík & přátelé (60)
 
21:05
Opřu se o florbalovou hůl
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Pod lampou: na Majdanu: My, Ukrajina a společná svoboda
 
0:15
Zpravodajské Noeviny: 17. 5. 2018 (958)
 
0:35
Kříž nebo meč
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 18.5.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 17. 5. 2018 (958)
 
6:25
Můj chrám: Jana Vohralíková, Budislav u Litomyšle, kostel Boží lásky
 
6:45
Poslové naděje
 
7:20
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (24)
 
7:45
Noční univerzita: Energie v rukou
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Kibeho: Mariánské poutní místo v Africe
 
10:15
Biblická studna
 
11:15
ARTBITR - Kulturní magazín: s Anselmem Grünem (57)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Putování modrou planetou: Indonésie – země bez hranic
 
13:45
Ars Vaticana (17)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: P. Stanislav Lekavý (1. díl)
 
15:30
Zpravodajské Noeviny: 17. 5. 2018 (958)
 
15:55
Kazachstán, poutní kostel
 
16:50
Buon giorno s Františkem
 
17:55
Farnost Monastur
 
18:10
Svatí Cyril a Metoděj
 
18:25
Sedmihlásky: Za Nivnicú na vysokém kopci (38)
 
18:30
Desatero pro děti - Třetí přikázání: Zachovávej sváteční den
 
18:45
Iva Bittová & Clarinet Factory & Hamid Drake
 
19:25
V pohorách po horách: Poludňový Grúň - Malá Fatra (42)
 
19:35
Můj Bůh a Walter: Církev
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Potkávání a míjení
 
20:00
Kulatý stůl: Jan Hus dnes (179)
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Večeře u Slováka: Slavnost Seslání Ducha Svatého
 
22:30
Kříž nebo meč
 
23:20
ARTBITR - Kulturní magazín: s Anselmem Grünem (57)
 
23:35
Outdoor Films s Daliborem Carbolem: Paragliding je můj osud (21)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 19.5.2018

 
6:05
Hrdinové víry: P. Ignác Stuchlý (1)
 
7:05
Večeře u Slováka: Slavnost Seslání Ducha Svatého
 
7:35
Mikroregion Třemšín (5)
 
7:45
Světlo pro Evropu: Geoblocking (2)
 
7:55
Exit 316 MISE: S tebou mě nebaví svět
 
8:20
Sedmihlásky: Za Nivnicú na vysokém kopci (38)
 
8:25
Noeland (36)
 
8:55
Hermie - obyčejná housenka
 
9:35
Můj chrám: Jana Vohralíková, Budislav u Litomyšle, kostel Boží lásky
 L !
10:00
Mše svatá s biskupským svěcením Mons. Zdeňka Wasserbauera: katedrála Praha
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Zpravodajské Noeviny: 17. 5. 2018 (958)
 
12:25
Pod lampou: na Majdanu: My, Ukrajina a společná svoboda
 !
14:35
Komedie o umučení a slavném vzkříšení Pána a Spasitele našeho Ježíše Krista
 
16:35
Terra Santa News: 16. 5. 2018 (294)
 P
16:55
Naše děti: Rožnovské slavnosti 2017
 
18:00
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (25)
 
18:25
Sedmihlásky: Za Nivnicú na vysokém kopci (38)
 
18:30
Desatero pro děti - Třetí přikázání: Zachovávej sváteční den
 
18:40
Muzikanti hrajte
 
19:10
Mwebare kwija - Klinika v buši
 P !
19:30
V souvislostech - Irena Kalhousová: Izrael a Blízký východ (230)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Snoubenka Církev
 !
20:00
Blahoslavený Duns Scotus
 P !
21:30
V pohorách po horách: Tlstá - Velká Fatra (43)
 
21:40
Do varu s Maxem Kašparů: Nemoci dneška (4)
 
22:00
Cvrlikání: Mike Fojtík & přátelé (60)
 
23:10
Noční univerzita: Lucie Cincialová - Nemají víno
 
0:05
Cesta k andělům: Marie Retková - moderátorka (79)
 
0:55
Řeckokatolický magazín (156)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 20.5.2018

 
6:05
Putování modrou planetou: Indonésie – země bez hranic
 
6:50
Řeckokatolický magazín (156)
 
7:20
Do varu s Maxem Kašparů: Nemoci dneška (4)
 
7:40
Cvrlikání: Mike Fojtík & přátelé (60)
 
8:50
Večeře u Slováka: Slavnost Seslání Ducha Svatého
 
9:20
Ars Vaticana (17)
 
9:35
Vezmi a čti: Duben 2018
 L !
9:55
Mše svatá ze Slavnosti Seslání Ducha Svatého: Náměstí sv. Petra v Římě
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s Anselmem Grünem (57)
 P
11:55
Z pokladů duše: Jan Hyvnar - Poděkování Duchu Svatému
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Irena Kalhousová: Izrael a Blízký východ (230)
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 !
13:30
Blahoslavený Duns Scotus
 !
14:55
Litanie loretánské Jakuba Jana Ryby: Obrazy pražské Lorety na Hradčanech
 
15:10
Muzikanti hrajte
 
15:45
Noční univerzita: Energie v rukou
 P !
17:00
P. Vojtěch Kodet - Tajemství Božího království: Podobenství o pokladu, perle, síti a hospodáři (Mt 13,44-52)
 
17:40
Můj Bůh a Walter: Církev
 P
17:55
Sedmihlásky: Ruža sem ja ruža (136)
 
18:00
Noeland (37)
 
18:30
Hermie a lhářka Flo
 
18:55
Ars Vaticana (17)
 
19:05
UNITED Report: Soudy (4)
 P
19:30
Exit 316 MISE: Blízká setkání lidského druhu
 
19:50
Z pokladů duše: Jan Hyvnar - Poděkování Duchu Svatému
 L
20:00
Letnice na Noe
 
21:15
Litanie loretánské Jakuba Jana Ryby: Obrazy pražské Lorety na Hradčanech
 P !
21:35
Dejte nám křídla (2/5)
 
22:35
V souvislostech - Irena Kalhousová: Izrael a Blízký východ (230)
 
23:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
23:15
Buon giorno s Františkem
 
0:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 21.5.2018

 
6:05
Klapka s …: Michal Mačička (105)
 
7:30
Exit 316 MISE: Blízká setkání lidského druhu
 
7:50
Buon giorno s Františkem
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V pohorách po horách: Tlstá - Velká Fatra (43)
 
9:35
Jak potkávat svět: s Josefem Vejvodou (60)
 
10:55
Marina
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Před branami křesťanského království
 
13:20
Kapky na Mohelnickém dostavníku 2016
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: P. Stanislav Lekavý (2. díl)
 
15:30
V souvislostech - Irena Kalhousová: Izrael a Blízký východ (230)
 
15:55
Noční univerzita: P. Raniero Cantalamessa - Udělejte všechno, co vám řekne
 
16:50
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (25)
 
17:10
Poodří - mokřady mezinárodního významu České republiky
 P !
18:00
Vezmi a čti: Květen 2018
 
18:15
Ars Vaticana (17)
 
18:30
Desatero pro děti - Čtvrté přikázání: Cti svého otce i matku
 
18:40
Sedmihlásky: Ruža sem ja ruža (136)
 
18:45
UNITED Report: Odvaha (5)
 
19:10
Kněz zpívající reggae - Jamajka
 P !
19:30
Můj chrám: Ing. arch. Jan Soukup, katedrála Plzeň
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Modlitba v rodině
 L !
20:00
Dům nejen ze skla (26)
 
21:05
Víra do kapsy: O Marii trochu jinak
 
21:20
ARTBITR - Kulturní magazín: s Anselmem Grünem (57)
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Noční univerzita: Energie v rukou
 
23:25
Kulatý stůl: Jan Hus dnes (179)
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 22.5.2018

 
6:05
Pod lampou: na Majdanu: My, Ukrajina a společná svoboda
 
8:10
Stíny na kolébce - Afrika
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:20
V souvislostech - Irena Kalhousová: Izrael a Blízký východ (230)
 
9:45
Muzikanti hrajte
 
10:15
Noční univerzita: Energie v rukou
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Ars Vaticana (17)
 
13:05
Můj Bůh a Walter: Církev
 
13:20
BET LECHEM - vnitřní domov: Adolf Trachta (45)
 
13:40
V pohorách po horách: Tlstá - Velká Fatra (43)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Bez hábitu: Misijní sestry Služebnice Ducha Svatého
 
15:35
Kulatý stůl: Jan Hus dnes (179)
 
17:05
Muzikál GEDEON
 
18:00
Noeland (37)
 
18:30
Desatero pro děti - Páté přikázání: Nezabiješ - Buď dobrý
 
18:40
Sedmihlásky: Ruža sem ja ruža (136)
 
18:45
Hermie a lhářka Flo
 
19:10
Česká věda
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 22. 5. 2018 (959)
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Bůh se těší na naše probuzení
 P !
20:00
Missio magazín: květen 2018
 P !
21:00
Hovory z Rekovic: Kamil Mrva
 P
21:15
Řeckokatolický magazín (157)
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
P. Vojtěch Kodet - Tajemství Božího království: Podobenství o pokladu, perle, síti a hospodáři (Mt 13,44-52)
 
22:40
Terra Santa News: 16. 5. 2018 (294)
 
23:05
Outdoor Films s Milanem Jánem: Tajgy a tundry severovýchodní Sibiře (68)
 
0:40
Cesta k andělům: Marie Retková - moderátorka (79)
 
1:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 23.5.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 22. 5. 2018 (959)
 
6:25
Noční univerzita: P. Raniero Cantalamessa - Udělejte všechno, co vám řekne
 
7:20
Mikroregion Třemšín (6)
 
7:30
Vezmi a čti: Květen 2018
 
7:45
Cvrlikání: Mike Fojtík & přátelé (60)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana (17)
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Nárožní kámen
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Naše děti: Rožnovské slavnosti 2017
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Anděla Bílková (1. díl)
 
15:10
Exit 316 MISE: Blízká setkání lidského druhu
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 22. 5. 2018 (959)
 
16:00
Můj chrám: Ing. arch. Jan Soukup, katedrála Plzeň
 
16:20
Dům nejen ze skla (26)
 P
17:25
Můj Bůh a Walter: Vatikán
 
17:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s Anselmem Grünem (57)
 
18:00
Naše milosrdná Paní, matka kubánského lidu
 
18:30
Desatero pro děti - Šesté přikázání: Vždy jednej čistě - Nesesmilníš
 
18:40
Sedmihlásky: Ruža sem ja ruža (136)
 
18:50
UNITED Report: Odvaha (5)
 
19:15
Soňa
 P !
19:30
Terra Santa News: 23. 5. 2018 (295)
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
Léta letí k andělům: Miroslav Herold - jezuita (12)
 P
21:30
Živě s Noe
 !
22:05
Noční univerzita: P. Daniel Ange - Co je v troskách, bude vystavěno
 P
23:25
Generální audience Svatého otce
 
23:50
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (25)
 
0:15
Večer chval: Přyvozacy
 
1:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 24.5.2018

 
6:05
Terra Santa News: 23. 5. 2018 (295)
 
6:25
Vezmi a čti: Květen 2018
 
6:40
Muzikál GEDEON
 
8:10
V pohorách po horách: Tlstá - Velká Fatra (43)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Život ve vztahu: Franz Kett a jeho pedagogika
 
10:00
Kulatý stůl: Jan Hus dnes (179)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Hlubinami vesmíru s dr. Pavlem Koubským, 1. díl
 
13:30
Generální audience Svatého otce
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Bez hábitu: Řád menších bratří - Františkáni
 
15:35
Muzikanti hrajte
 
16:10
Zpravodajské Noeviny: 22. 5. 2018 (959)
 
16:35
Řeckokatolický magazín (157)
 
16:50
Cesta k andělům: Marie Retková - moderátorka (79)
 
17:45
Ars Vaticana (20)
 
18:00
Hermie a lhářka Flo
 
18:25
Sedmihlásky: Ruža sem ja ruža (136)
 
18:30
Desatero pro děti -Sedmé přikázání: Buď poctivý - Nepokradeš
 
18:40
II. vatikánský koncil a architektura: Jedovnice v Moravském krasu
 P !
19:00
Večeře u Slováka: Slavnost Nejsvětější Trojice
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 24. 5. 2018 (960)
 L !
20:00
U VÁS aneb festivalové kukátko: Černou křídou do komína aneb ti tam dole (24)
 
21:05
Historie sklářství v Karolince
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Pod lampou
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 24. 5. 2018 (960)
 
0:30
Radost - Sestra Lucia
 
0:45
Můj Bůh a Walter: Vatikán
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 25.5.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 24. 5. 2018 (960)
 
6:25
Klapka s …: Arnoštem Lukešem (88)
 
7:25
ARTBITR - Kulturní magazín: s Anselmem Grünem (57)
 
7:35
Noční univerzita: P. Daniel Ange - Co je v troskách, bude vystavěno
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Můj chrám: Ing. arch. Jan Soukup, katedrála Plzeň
 
9:40
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (25)
 
10:05
Dům nejen ze skla (26)
 
11:05
Múzeum Kysuckej dediny vo Výchylovke
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Ars Vaticana (20)
 
13:00
Vezmi a čti: Květen 2018
 
13:15
V pohorách po horách: Tlstá - Velká Fatra (43)
 
13:25
Léta letí k andělům: Miroslav Herold - jezuita (12)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Anděla Bílková (2. díl)
 
15:10
Dobrý muž ze Saratova
 
15:45
Biblická studna
 
16:50
Missio magazín: květen 2018
 
18:00
Zpravodajské Noeviny: 24. 5. 2018 (960)
 
18:25
Sedmihlásky: Ruža sem ja ruža (136)
 
18:30
Desatero pro děti - Osmé přikázání: Buď pravdivý - Nelži
 
18:45
Můj Bůh a Walter: Vatikán
 
19:00
Česká věda
 
19:20
Kapky na Mohelnickém dostavníku 2016
 L !
20:00
Noemova pošta: květen 2018
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Večeře u Slováka: Slavnost Nejsvětější Trojice
 
22:35
Adopce nablízko: Afrika, země mnoha tváří
 
23:40
Až na konec světa
 
0:40
Chytit vlnu
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 26.5.2018

 
6:05
Můj chrám: Ing. arch. Jan Soukup, katedrála Plzeň
 
6:25
Hrdinové víry: P. Antonín Šuránek (2)
 
7:25
Vezmi a čti: Květen 2018
 
7:40
Můj Bůh a Walter: Vatikán
 
8:00
Noeland (37)
 
8:30
Hermie a lhářka Flo
 
8:55
Sedmihlásky: Ruža sem ja ruža (136)
 
9:05
Exit 316 MISE: Blízká setkání lidského druhu
 !
9:25
UNITED 2017: Hlavní program
 P
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou
 
14:10
Zpravodajské Noeviny: 24. 5. 2018 (960)
 
14:30
Hovory z Rekovic: Kamil Mrva
 
14:50
Večeře u Slováka: Slavnost Nejsvětější Trojice
 
15:15
Terra Santa News: 23. 5. 2018 (295)
 
15:45
Jak potkávat svět: s Josefem Vejvodou (60)
 
17:05
Skleněná múza
 P !
17:20
MFF Strážnice 2016: Procházka Strážnickým parkem
 
18:00
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (26)
 
18:25
Sedmihlásky: Ruža sem ja ruža (136)
 
18:30
Desatero pro děti - Osmé přikázání: Buď pravdivý - Nelži
 
18:45
Muzikanti hrajte
 P !
19:15
Světlo pro Evropu: Střídání času (3)
 P !
19:30
V souvislostech (231)
 P !
20:00
Outdoor Films se Zdeňkem Gaťkem: Kavkaz (69)
 !
21:35
Bazilika s tajemným světlem (1)
 
21:50
ARTBITR - Kulturní magazín: s Anselmem Grünem (57)
 P !
22:10
V pohorách po horách: Boubín - Šumava (44)
 
22:20
Kapky na Mohelnickém dostavníku 2016
 
22:55
Noční univerzita: P. Raniero Cantalamessa - Udělejte všechno, co vám řekne
 
23:45
Řeckokatolický magazín (157)
 
0:05
Buon giorno s Františkem
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 27.5.2018

 
6:05
Ars Vaticana (20)
 
6:15
Hrdinové víry: Tomáš Špidlík (6)
 
7:20
Královna a matka Chorvatů
 
8:10
Vezmi a čti: Květen 2018
 
8:25
U VÁS aneb festivalové kukátko: Černou křídou do komína aneb ti tam dole (24)
 
9:30
Večeře u Slováka: Slavnost Nejsvětější Trojice
 L !
10:00
Mše svatá z kostela sv. Jakuba v Trnavě
 
11:15
Řeckokatolický magazín (157)
 
11:30
Hovory z Rekovic: Kamil Mrva
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s Anselmem Grünem (57)
 L !
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech (231)
 
12:40
Světlo pro Evropu: Střídání času (3)
 
12:50
Outdoor Films se Zdeňkem Gaťkem: Kavkaz (69)
 
14:25
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
15:05
Noční univerzita: P. Daniel Ange - Co je v troskách, bude vystavěno
 
16:20
Bazilika s tajemným světlem (1)
 
16:45
Muzikanti hrajte
 P
17:15
P. Vojtěch Kodet - Tajemství Božího království: Podobenství o dělnících na vinici (Mt 20,1-16)
 
17:55
Sedmihlásky: Když pan verbíř (17)
 
18:00
Noeland (39)
 
18:30
Hermie a ustrašený pavouk
 
19:00
UNITED Report: Odvaha (5)
 P
19:25
Exit 316 MISE: Odpuštěný, vypuštěný
 !
20:00
Mlčení, modlitba, pokání
 P !
21:00
Dejte nám křídla (3/5)
 
22:00
V souvislostech (231)
 
22:20
Missio magazín: květen 2018
 
23:25
Ars Vaticana (20)
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů