Program televize Noe na pondělí 9.7.2018

 
6:05
Klapka s ...: Janem Vojáčkem (73)
 
7:10
Na jedné lodi (1)
 
8:10
Outdoor Films s Miloslavem Stinglem: Neustále ve spisovatelské pubertě (10)
 
9:45
Léta letí k andělům: Josef Koláček - bývalý šéf Radio Vaticana (49)
 
10:10
Jak potkávat svět: se Štěpánem Rakem a jeho synem Janem-Matějem (8)
 
11:45
Sedmihlásky: Sadila sem hrušku v humně (12)
 
11:50
Bible pro nejmenší: Země zaslíbená
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Duchovní menu: Sestřih z primiční mše svaté
 
13:10
Pro vita mundi: Leo Žídek
 
14:00
V pohorách po horách: Rabštejn - Hrubý Jeseník (18)
 
14:10
Buď vůle tvá
 
14:40
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (32)
 !
15:05
Noční univerzita: P. ThLic. Marcel Puvák - Symboly a mše svatá (1. část)
 
16:00
Zachraňme kostely: Kostel svatého Víta v Zahrádce (2)
 
16:20
Trinidad a Tobago: Všichni vy žízniví, pojďte
 
17:15
Jezuitské redukce v Paraguayi
 
17:30
Děti ulice
 
18:00
Víra do kapsy: Talenty
 
18:15
Ars Vaticana (26)
 
18:25
Sedmihlásky: Sadila sem hrušku v humně (12)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Samson
 
18:40
Otec Ivan
 
19:05
Naše milosrdná Paní, matka kubánského lidu
 P
19:35
Hovory z Rekovic: Richard Konkolski (2. část)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Josef Nuzík, František Staněk, Michal Jadavan - Rozhodnutí pro kněžství
 !
20:00
Lurdský příběh: Píseň o Bernadettě
 
20:30
Mezi pražci: Červen 2018 (69)
 
21:20
ARTBITR - Kulturní magazín: s Johnem M. Talbotem (30)
 
21:30
Terra Santa News: 4. 7. 2018
 
22:00
Noční univerzita: P. Rastislav Kršák, SVD - Papua - Nová Guinea (2. část)
 
23:20
Kulatý stůl: Kdo jsme? aneb Naše identita
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 10.7.2018

 
6:05
Záblesky nad Andami
 
6:35
Pod lampou: na Majdanu: Co se děje ve středu Evropy?
 
8:30
Mikroregion Třemšín (7)
 
8:45
Pláč uprostřed ticha
 
9:20
Víra do kapsy: Talenty
 
9:35
Exit 316 MISE: Jak podvodníci přicházejí o iluze
 
10:00
Muzikanti hrajte
 
10:30
Noční univerzita: P. Rastislav Kršák, SVD - Papua - Nová Guinea (2. část)
 
11:45
Bible pro nejmenší: Samson
 
11:50
Sedmihlásky: Sadila sem hrušku v humně (12)
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Duchovní menu
 
13:15
Panenka Polínko
 
13:40
V pohorách po horách: Rabštejn - Hrubý Jeseník (18)
 
13:50
Mezi nebem a zemí
 
14:25
Kulatý stůl: Kdo jsme? aneb Naše identita
 
16:00
Léta letí k andělům: Josef Koláček - bývalý šéf Radio Vaticana (49)
 
16:20
Krajané z Gerníku
 
17:00
Lednický park vypravuje
 
17:25
Libanonský odkaz
 
17:45
Gavran
 
18:05
Noeland (45)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ruth a Naomi
 
18:35
Sedmihlásky: Sadila sem hrušku v humně (12)
 
18:40
Hermie a jeho přátelé: Zbytečná hádka
 
19:10
Sýrie - kolébka křesťanství
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 10. 7. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. František Václav Lobkowicz OPraem - Zvon
 !
20:00
Na jedné lodi (2)
 
21:05
Můj Bůh a Walter: Mše II.
 P
21:35
Řeckokatolický magazín (140)
 
21:50
Zpravodajské Noeviny: 10. 7. 2018
 
22:15
Cvrlikání: Tempo di Vlak (1)
 
23:20
Terra Santa News: 4. 7. 2018
 
23:40
Má vlast: Bludov
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 11.7.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 10. 7. 2018
 
6:25
Bol som mimo: Mikuláš Lipták
 
7:30
Keď Terchovské srdce bije
 
7:55
Zámek Židlochovice - zahrada času
 
8:25
Skryté poklady: Olga
 
9:00
Noční univerzita: P. ThLic. Marcel Puvák - Symboly a mše svatá (1. část)
 
9:55
Jan Pavel II. v České republice
 
11:40
Bible pro nejmenší: Ruth a Naomi
 
11:45
Ars Vaticana (26)
 
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Lurdský příběh: Píseň o Bernadettě
 
12:35
LUMEN 2014: Twelve 24
 
14:05
Hlubinami vesmíru s prof. Miloslavem Druckmüllerem, 1. díl
 
14:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s Johnem M. Talbotem (30)
 
14:55
Vladyka
 
15:20
Víra do kapsy: Talenty
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 10. 7. 2018
 
16:00
Zachraňme kostely: Kostel svatého Víta v Zahrádce (2)
 
16:20
Cvrlikání: Mošny (2)
 
17:25
Barva lásky
 
18:05
Můj Bůh a Walter: Zpověď
 
18:25
Sedmihlásky: Sadila sem hrušku v humně (12)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Samuel
 P !
18:35
Terra Santa News: 11. 7. 2018
 L !
19:00
Mše svatá z Katolické charismatické konference: Brno 2018
 
20:25
Léta letí k andělům: Jaroslav Hodík - fotograf (68)
 !
20:50
Noční univerzita: Václav Vokolek - Kořeny antisemitismu a Židé v Čechách
 
22:00
U VÁS aneb festivalové kukátko: Kde se dobře vaří, tam se dobře daří (6)
 
22:55
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (32)
 
23:15
Čas pro Malawi
 
0:05
Hrdinové víry: Štěpán Trochta (9)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 12.7.2018

 
6:05
Hovory z Rekovic: Richard Konkolski (2. část)
 
6:20
Klapka s …: Alenou Krejčovou (101)
 
7:50
Nikaragua - Matka všech
 
8:20
Léta letí k andělům: Jaroslav Hodík - fotograf (68)
 
8:45
Na jedné lodi (2)
 
9:45
Terra Santa News: 11. 7. 2018
 !
10:10
Kulatý stůl: Kněz - strážce majáku?
 
11:45
Bible pro nejmenší: Samuel
 
11:50
Sedmihlásky: Sadila sem hrušku v humně (12)
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Má vlast: Bludov
 
13:15
Papež Benedikt XVI.
 
14:10
Muzikanti hrajte
 
14:45
Cesta k andělům: Veronika Žilková (105)
 
15:40
Řeckokatolický magazín (140)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 10. 7. 2018
 
16:20
Ars Vaticana (27)
 
16:30
V pohorách po horách: Rabštejn - Hrubý Jeseník (18)
 L !
16:45
Mše svatá z Katolické charismatické konference: Brno 2018
 
18:00
Hermie a jeho přátelé: Zbytečná hádka
 P !
18:35
Plavba kapitána Ing. Petra Ondráčka a jeho plachetnice Singa
 P
19:00
Večeře u Slováka: 15. neděle v mezidobí
 
19:25
Záblesky nad Andami
 
19:50
Z pokladů duše: Arnošt Obrusník - Chleba je Boží dar
 
20:00
Velehrad v době nesvobody
 
20:20
Kříž nebo meč
 P !
21:05
Pod lampou: na Pohode: Po vraždě Jána a Martiny
 
22:10
Obdarovávání - Otec Radek
 L !
22:30
Modlitba růžence z Fatimy
 
23:35
Se salesiány na jihu Madagaskaru: IJELY - Misijní stanice na náhorních rovinách
 
0:05
Adopce nablízko: V první linii
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 13.7.2018

 
6:05
Zachraňme kostely: Kostel svatého Víta v Zahrádce (2)
 
6:25
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (32)
 
6:50
Outdoor Films s Natálií a Michalem Maděrovými: Na kajaku kolem Velké Británie (34)
 
8:25
Víra do kapsy: Talenty
 
8:40
Tělem i duší
 
8:50
Noční univerzita: Václav Vokolek - Kořeny antisemitismu a Židé v Čechách
 
10:00
ARTBITR - Kulturní magazín: s Johnem M. Talbotem (30)
 
10:15
Lurdský příběh: Píseň o Bernadettě
 
10:45
Obnovitelné zdroje energie na Slovensku
 
11:20
Sekce pro mládež ČBK
 
11:45
Bible pro nejmenší: David a Goliáš
 
11:50
Sedmihlásky: Sadila sem hrušku v humně (12)
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Barva lásky
 
12:45
Biskup Hirka
 
13:05
Ars Vaticana (27)
 
13:15
Léta letí k andělům: Jaroslav Hodík - fotograf (68)
 
13:40
Na jedné lodi (2)
 
14:45
Transport
 
15:20
Hovory z Rekovic: Richard Konkolski (2. část)
 
15:35
Skanzen Zubrnice
 
16:00
750 let Svinova
 L !
16:45
Mše svatá z Katolické charismatické konference: Brno 2018
 
18:10
Můj Bůh a Walter: Zpověď
 
18:25
Sedmihlásky: Sadila sem hrušku v humně (12)
 
18:30
Bible pro nejmenší: David v nebezpečí
 
18:35
Hermie soutěží
 
18:45
Cvrlikání: Marien (47)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Vítězslav Řehulka - Kostel Svatého Ducha
 !
20:00
Kulatý stůl: Církev a její věrohodnost
 
21:35
Hudba pod Rozsutcom
 
21:45
Abrahámova cesta
 
22:00
Večeře u Slováka: 15. neděle v mezidobí
 
22:30
Pražská Loreta
 
22:55
Záblesky nad Andami
 
23:25
Naše zasvěcení
 
23:50
V pohorách po horách: Rabštejn - Hrubý Jeseník (18)
 
0:05
Bazilika Navštívení Panny Marie ve Frýdku
 
0:40
Vít Kašpařík, koncovky, fujarky, grumle a jiné hudební nástroje
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 14.7.2018

 
6:05
Bol som mimo: Richard Čanaky - Vydrete metamorfozy
 
7:10
Léta letí k andělům: Jaroslav Hodík - fotograf (68)
 
7:30
Stretko
 
8:30
Noeland (45)
 
9:00
Hermie a jeho přátelé: Zbytečná hádka
 
9:25
Sedmihlásky: Sadila sem hrušku v humně (12)
 
9:35
Zachraňme kostely: Kostel svatého Víta v Zahrádce (2)
 
9:55
Exit 316 MISE: Jak podvodníci přicházejí o iluze
 
10:15
Můj Bůh a Walter: Zpověď
 !
10:35
Noční univerzita: Lukáš Targosz - Aby manželství nebylo ponorka
 
11:30
Terra Santa News: 11. 7. 2018
 P
11:55
Z pokladů duše: Jan Waclawek - Modli se a buď při tom
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou: na Pohode: Po vraždě Jána a Martiny
 
13:10
Jak si mě našel Antonín z Padovy
 
13:55
Plavba kapitána Ing. Petra Ondráčka a jeho plachetnice Singa
 
14:20
Večeře u Slováka: 15. neděle v mezidobí
 
14:45
LUMEN 2014: Draw The Parade
 
15:45
Hlubinami vesmíru s prof. Miloslavem Druckmüllerem, 1. díl
 L !
16:45
Mše svatá z Katolické charismatické konference: Brno 2018
 
18:00
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (33)
 
18:25
Sedmihlásky: Sadila sem hrušku v humně (12)
 
18:30
Bible pro nejmenší: David v nebezpečí
 
18:40
Muzikanti hrajte
 
19:15
Velehradská zastavení: Díl 5. - Působení Tovaryšstva Ježíšova
 P !
19:30
Rodina podle papeže Františka (1)
 
19:50
Z pokladů duše: Jan Waclawek - Modli se a buď při tom
 P !
20:00
Toufar
 
21:10
V pohorách po horách: Volovec - Roháče (25)
 
21:20
Přežil jsem holocaust: svědectví Luďka Eliáše
 
22:30
Cesta k andělům: Josef Koutecký (104)
 
23:20
Jak si mě našel Antonín z Padovy
 
0:05
Noční univerzita: Johanna Šujanová - Porno je lež
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 15.7.2018

 
6:05
Plavba kapitána Ing. Petra Ondráčka a jeho plachetnice Singa
 
6:30
Klapka s ...: Alenou Krejčovou (33)
 
7:35
Ars Vaticana (27)
 
7:50
Bolívie - Povolán ke službě
 
8:20
Život je dar
 
8:45
Řeckokatolický magazín (140)
 
9:00
Hovory z Rekovic: Richard Konkolski (2. část)
 
9:20
ARTBITR - Kulturní magazín: s Johnem M. Talbotem (30)
 
9:30
Jazzový skřítek a jeho Pekáč
 
9:50
LORETO - Svatyňa Svätého Domu z Nazaretu
 
10:15
Rajecká dolina
 
10:30
Večeře u Slováka: 15. neděle v mezidobí
 L !
11:00
Mše svatá z Katolické charismatické konference: Brno 2018
 
12:35
Terra Santa News: 11. 7. 2018
 
12:55
Soňa
 
13:15
Cesta k andělům: Josef Koutecký (104)
 
14:10
Muzikanti hrajte
 
14:45
Noční univerzita: Václav Vokolek - Kořeny antisemitismu a Židé v Čechách
 !
16:00
Toufar
 
17:10
Mladí talenti mezi věřícími
 
17:40
Můj Bůh a Walter: Zpověď
 
17:55
Sedmihlásky: Jede šohaj z Vídňa (13)
 
18:00
Noeland (46)
 
18:30
Hermie a potopa
 
19:10
Léta letí k andělům: Jaroslav Hodík - fotograf (68)
 P
19:30
Exit 316 MISE: Čas na lásku
 
19:50
Z pokladů duše: P. Vítězslav Řehulka - Jsem šťastný ve svém povolání
 !
20:00
Má vlast: Náměšť na Hané
 
21:25
Rodina podle papeže Františka (1)
 
21:40
Století Andělky
 
22:00
Na jedné lodi (2)
 
23:05
Ars Vaticana (27)
 
23:15
Quo Vadis - Útěk z Iráku
 
23:45
Zpravodajské Noeviny: 10. 7. 2018
 
0:10
Terra Santa News: 11. 7. 2018
 
0:30
Sestra Tereza Valsé Pantellini- místa a vzpomínky
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 16.7.2018

 
6:05
Bol som mimo: Peter Lipták
 
7:10
V pohorách po horách: Volovec - Roháče (25)
 
7:20
Na pořadu rodina: Máme velkou rodinu (1)
 
8:20
Nowa Huta
 
8:55
Adopce nablízko: Afrika, země mnoha tváří
 !
10:00
Outdoor Films s Markem Hýžou: Vodáctví a život beru s pokorou (9)
 
11:30
Česká věda
 
11:45
Bible pro nejmenší: David v nebezpečí
 
11:50
Sedmihlásky: Jede šohaj z Vídňa (13)
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Duchovní menu
 
13:10
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (33)
 
13:35
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: My sme hráli(y) na cimbály… (133)
 
14:55
Noční univerzita: P. ThLic. Marcel Puvák - Symboly a mše svatá (2. část)
 
16:00
Rodina podle papeže Františka (1)
 
16:15
Můj Bůh a Walter: Zpověď
 
16:35
Bez hábitu naživo: z kláštera sester klarisek - kapucínek ve Šternberku
 
17:30
Ars Vaticana (27)
 
17:40
Víra do kapsy: Boží slovo v našem životě
 
18:00
Zachraňme kostely: Kostel Nalezení sv. Kříže a kaple sv. Anny v Pelhřimově (3)
 
18:25
Sedmihlásky: Jede šohaj z Vídňa (13)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Eliáš
 
18:40
Putování modrou planetou: Čína
 
19:20
Potkal jsem Boha v temnotě
 
19:50
Z pokladů duše: kardinál Tomáš Špidlík - Několik myšlenek ze života
 !
20:00
Otec Pio, tvůrce milosrdenství
 
21:00
ARTBITR - Kulturní magazín: s Johnem M. Talbotem (30)
 
21:10
Kříž nebo meč
 
22:00
Noční univerzita: Václav Vokolek - Kořeny antisemitismu a Židé v Čechách
 
23:05
Terra Santa News: 11. 7. 2018
 
23:30
Kulatý stůl: Církev a její věrohodnost
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 17.7.2018

 
6:05
Klapka s …: Michal Mačička (105)
 
7:25
Můj Bůh a Walter: Zpověď
 
7:40
Rodina podle papeže Františka (1)
 
7:55
Pod lampou: na Pohode: Po vraždě Jána a Martiny
 
9:00
Na pořadu rodina: Když dítě nepřichází (14)
 
10:05
Muzikanti hrajte
 
10:35
Noční univerzita: Václav Vokolek - Kořeny antisemitismu a Židé v Čechách
 
11:45
Bible pro nejmenší: Eliáš
 
11:50
Sedmihlásky: Jede šohaj z Vídňa (13)
 L
12:00
Polední modlitba
 P !
12:05
Duchovní menu: Záznam ze mše svaté ze zakončení Jubilea Fatimy z areálu sv. Jana Pavla II. v Koclířově
 
13:15
Kouzlo strun
 
13:35
V pohorách po horách: Volovec - Roháče (25)
 
13:45
Pro vita mundi: Kostelník František Polster ze Strážnice /1928-2010/
 
14:30
Kulatý stůl: Církev a její věrohodnost
 
16:05
Ars Vaticana (27)
 
16:15
Sakartvelo: Země pod Kavkazem
 
17:05
Léta letí k andělům: Jaroslav Hodík - fotograf (68)
 
17:30
Umění sklářských mistrů
 
18:00
Noeland (46)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ester
 
18:35
Sedmihlásky: Jede šohaj z Vídňa (13)
 
18:40
Hermie a potopa
 
19:20
O létajícím faráři
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 17. 7. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: Libor Uher - Výstup na K2 s pomocí Panny Marie
 !
20:00
Na jedné lodi (3)
 P
21:05
Řeckokatolický magazín (141)
 
21:20
Hriňovský kostelík na Islandu
 
22:00
Terra Santa News: 11. 7. 2018
 
22:20
Plavba kapitána Ing. Petra Ondráčka a jeho plachetnice Singa
 
22:45
Tajemství mokrého ticha
 
23:25
Vzdálená pobřeží ticha - Kazachstán
 
0:00
Naše Prémontré
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 18.7.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 17. 7. 2018
 
6:25
Noční univerzita: P. ThLic. Marcel Puvák - Symboly a mše svatá (2. část)
 
7:30
Angola: Nepřestanu chodit ulicemi
 
8:25
Ars Vaticana (27)
 
8:35
Outdoor Films s Petrem Horkým: s Petrem Horkým (15)
 
10:10
Výpravy do divočiny: Šelmy hledají domov
 
11:45
Bible pro nejmenší: Ester
 
11:50
Sedmihlásky: Jede šohaj z Vídňa (13)
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Otec Pio, tvůrce milosrdenství
 
13:50
Hlubinami vesmíru s prof. Miloslavem Druckmüllerem, 1. díl
 
14:30
Ecce homo
 
15:00
Exit 316 MISE: Čas na lásku
 
15:25
ARTBITR - Kulturní magazín: s Johnem M. Talbotem (30)
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 17. 7. 2018
 
16:00
Zachraňme kostely: Kostel Nalezení sv. Kříže a kaple sv. Anny v Pelhřimově (3)
 
16:20
Na pořadu rodina: Prázdniny, dovolená (2)
 
17:25
Odkaz předků: Lenešice (1)
 
17:35
Andělka
 P
18:10
Můj Bůh a Walter: Manželství
 
18:30
Bible pro nejmenší: Šadrak, Méšak a Abed-nego
 
18:35
Sedmihlásky: Jede šohaj z Vídňa (13)
 
18:40
Můj chrám: Prof. Royt, prorektor Univerzity Karlovy v katedrále sv. Víta
 
18:55
Světlo pro Evropu: Europass (1)
 
19:05
O kom, o čem: Vlastimila Češková
 P !
19:30
Terra Santa News: 18. 7. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: kardinál Tomáš Špidlík - Několik myšlenek ze života
 
20:00
Léta letí k andělům: Mikuláš Kroupa - novinář (38)
 !
20:20
Noční univerzita: prof. Jan Palouš, DrSc. - Hvězdy ve vesmíru
 
21:35
Chlapi nahoře
 
22:00
Jak potkávat svět: s Jiřím Suchým (58)
 
23:35
Víra do kapsy: Boží slovo v našem životě
 
23:50
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (33)
 
0:15
Večer chval: schola Uherské Hradiště (68)
 
1:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 19.7.2018

 
6:05
Putování modrou planetou: Čína
 
6:45
Poézia v obraze - Ľubomír Rapoš
 
6:55
Léta letí k andělům: Mikuláš Kroupa - novinář (38)
 
7:20
Berou nás
 
7:45
Slovanský Velehrad
 
8:05
Terra Santa News: 18. 7. 2018
 
8:30
Vanen, pírko z ráje
 
9:25
Lovci duší
 
10:00
Kulatý stůl: Církev a její věrohodnost
 
11:35
Hudba pod Rozsutcom
 
11:45
Bible pro nejmenší: Šadrak, Méšak a Abed-nego
 
11:50
Sedmihlásky: Jede šohaj z Vídňa (13)
 L
12:00
Polední modlitba
 P !
12:05
Duchovní menu: Záznam mše svaté z Hory Blahoslavenství
 
13:10
Má vlast: Náměšť na Hané
 
14:35
Noeland (46)
 
15:05
Muzikanti hrajte
 
15:35
Řád svatého Huberta
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 17. 7. 2018
 
16:25
Řeckokatolický magazín (141)
 
16:45
V pohorách po horách: Volovec - Roháče (25)
 
16:55
Cesta k andělům: Josef Koutecký (104)
 
17:50
Kříž a půlměsíc
 
18:15
Sedmihlásky: Jede šohaj z Vídňa (13)
 
18:20
Bible pro nejmenší: Ježíšovy zázraky
 
18:25
Hermie a potopa
 P
19:00
Večeře u Slováka: 16. neděle v mezidobí
 
19:25
Ztracená ovečka
 
19:50
Z pokladů duše: Ať jsme požehnaní jako chléb
 !
20:00
Cvrlikání: Mysami (49)
 
21:05
Jan Sarkander (1576 - 1620)
 P !
22:00
Pod lampou s prezidentem: Rozhodl jsem se, jdu do toho
 
22:55
Otevřete nám dveře milosrdenství
 
23:25
Můj Bůh a Walter: Manželství
 
23:40
Zachraňme kostely: Kostel Nalezení sv. Kříže a kaple sv. Anny v Pelhřimově (3)
 
0:05
Duchovní menu: Záznam mše svaté z Hory Blahoslavenství
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 20.7.2018

 
6:05
Hrdinové víry: Štěpán Trochta (9)
 
7:10
Hovory z Rekovic: Jitka Šuranská
 
7:30
Portréty krajiny
 
7:55
Múzeum Kysuckej dediny vo Výchylovke
 !
8:15
Noční univerzita: Věra Sosnarová - Krvavé jahody – svědectví ženy, která přežila gulag
 
10:00
ARTBITR - Kulturní magazín: s Johnem M. Talbotem (30)
 
10:10
Otec Pio, tvůrce milosrdenství
 
11:10
Víra do kapsy: Boží slovo v našem životě
 
11:25
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (33)
 
11:45
Bible pro nejmenší: Ježíšovy zázraky
 
11:50
Sedmihlásky: Jede šohaj z Vídňa (13)
 L
12:00
Polední modlitba
 P !
12:05
Duchovní menu: Záznam primiční mše svaté P. Karla Skočovského
 
13:15
Ars Vaticana (28)
 
13:35
BlueGate na Mohelnickém dostavníku 2012
 
14:05
Biblická studna
 
15:10
Přehrada Kružberk 1957 - 2017: videodokument o rekonstrukci vodního díla
 
15:29
Ve službě Šuárů
 
16:05
O starých Starých Hamrech
 
16:55
Na jedné lodi (3)
 
18:00
Dobrý pastýř Mons. Franco Dalla Valle, SDB
 
18:30
Bible pro nejmenší: Saul se stal Pavlem
 
18:35
Sedmihlásky: Jede šohaj z Vídňa (13)
 
18:40
Můj Bůh a Walter: Manželství
 
18:55
Vysočina - odkaz Josefa Jambora
 
19:40
V pohorách po horách: Volovec - Roháče (25)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. František Václav Lobkowicz OPraem, Věra Bubelová - Staré kostely
 
22:25
Večeře u Slováka: 16. neděle v mezidobí
 
22:50
Cesta k andělům: Josef Koutecký (104)
 
23:40
Vezmi a čti: Červen 2018
 
0:00
Po volání: s paulány ve Vranově u Brna
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 21.7.2018

 
6:05
Víra do kapsy: Boží slovo v našem životě
 
6:20
Klapka s …: Ing. Janou Hnilicovou (87)
 
7:25
Léta letí k andělům: Mikuláš Kroupa - novinář (38)
 
7:50
Exit 316 MISE: Čas na lásku
 
8:15
Noeland (46)
 
8:45
Sedmihlásky: Jede šohaj z Vídňa (13)
 
8:50
Hermie a potopa
 
9:25
Od slunéčka do tmy: Poklad na Matinkách
 
9:35
Zachraňme kostely: Kostel Nalezení sv. Kříže a kaple sv. Anny v Pelhřimově (3)
 L !
10:00
Mše svatá z kostela sv. Anny: Stará Voda, město Libavá
 
11:20
Stíny nad Libavou
 P
11:55
Z pokladů duše: Andělé z kovu
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou s prezidentem: Rozhodl jsem se, jdu do toho
 
13:00
Cvrlikání: Žalozpěv (29)
 
14:10
Terra Santa News: 18. 7. 2018
 
14:30
Večeře u Slováka: 16. neděle v mezidobí
 !
14:55
Výpravy do divočiny: Zubři, divocí koně a pratuři v České krajině
 
16:30
Slezská Lilie 2015: John de Jong & The Groove Doctors (UK/CZ)
 
17:20
Plnou parou do srdce Beskyd
 
18:00
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (34)
 
18:25
Sedmihlásky: Jede šohaj z Vídňa (13)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Saul se stal Pavlem
 
18:40
Muzikanti hrajte
 
19:10
Světlo pro Evropu: Geoblocking (2)
 
19:20
Výchovný systém Dona Bosca: Pouze láska vychovává
 P !
19:35
Rodina podle papeže Františka (2)
 
19:50
Z pokladů duše: Andělé z kovu
 P !
20:00
Milion hostií
 !
21:05
Bůh v Krakově
 
22:50
V pohorách po horách: Čertův mlýn a Kněhyně - Beskydy (29)
 
23:00
Na pořadu rodina: Nevzdali jsme to (4)
 
0:05
BlueGate na Mohelnickém dostavníku 2012
 
0:30
Řeckokatolický magazín (141)
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 22.7.2018

 
6:05
Ars Vaticana (28)
 
6:15
Z kraje pod Buchlovem: Pohádky a pověsti
 
7:15
Řeckokatolický magazín (141)
 
7:35
Cvrlikání: Mysami (49)
 
8:45
Putování modrou planetou: Čína
 
9:25
Večeře u Slováka: 16. neděle v mezidobí
 
9:55
Stíny nad Libavou
 
10:30
Mše svatá z kostela sv. Anny: Stará Voda, město Libavá
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
ARTBITR - Kulturní magazín: s Johnem M. Talbotem (30)
 
12:30
Hluk
 
12:40
Světlo pro Evropu: Geoblocking (2)
 
12:50
Zpravodajské Noeviny: 17. 7. 2018
 
13:10
Muzikanti hrajte
 
13:45
Milion hostií
 
14:50
Zvěčněné šupolím
 
15:10
Noční univerzita: prof. Jan Palouš, DrSc. - Hvězdy ve vesmíru
 
16:25
Outdoor Films s P. Darkem Sputem a Martinem Kráčalíkem: Mustang (70)
 
17:55
Sedmihlásky: V širém poli studánečka (14)
 
18:00
Noeland (47)
 
18:30
Hermie a přátelé: Ztracený komáří poklad
 
19:10
Léta letí k andělům: Mikuláš Kroupa - novinář (38)
 P
19:30
Exit 316 MISE: Musíme si naslouchat
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. František Václav Lobkowicz OPraem - Jít na opuštěné místo...
 !
20:00
Papež František a jeho umění vést
 !
20:55
Mobil
 
22:00
Na jedné lodi (3)
 
23:05
Ars Vaticana (28)
 
23:15
Skryté poklady: Christian
 
23:45
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Večer chval: Žďárská chválová kapela El (55)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů