Program televize Noe na pondělí 3.9.2018

 
6:05
Bol som mimo: Radoslav Hruška
 
7:05
Manželská setkání
 
7:15
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Nepostradatelní muži: Petr, Pavel a misijní dobrodružství (5)
 
8:15
Mezi pražci: Září 2018 (70)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Exit 316 MISE: Pomož si, jestli to dokážeš
 
9:40
Outdoor Films s Annou Hanuš Kuchařovou: Můj život je slackline (71)
 
11:15
Dát smysl života
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (40)
 
13:10
Česká věda
 
13:30
Pozdní sběr & Roman Horký na Mohelnickém dostavníku 2013
 L !
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: ThMgr. Pavel Smetana
 
15:15
Nárožní kámen
 
16:00
V souvislostech - gen. Petr Pavel: Bezpečnost v ČR
 
16:20
Noční univerzita: Prof. PhDr. Pavel Kalina, CSc. - Umění a mystika
 
17:35
Zachraňme kostely: Kostely sv. Jana Křtitele ve Vroutku a kostel Narození Panny Marie v Kryrech (11)
 
18:00
Víra do kapsy: Dá se život plánovat?
 
18:15
P. Ignác Stuchlý
 
18:25
Sedmihlásky: Pane rechtor, Dyž sem chodil do školy (129)
 
18:30
Mašinky: O ubrečené mašince a borůvkových knedlíkách (6)
 
18:40
Putování modrou planetou: Venezuela
 
19:20
Arménie – Víra hory přenáší
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Tomáš Holub - Nemusíme cestovat za podstatou naší víry
 L !
20:00
Biblická studna
 P !
21:05
ARTBITR - Kulturní magazín: s knihou o církvi na Kubě (60)
 
21:20
Ars Vaticana
 P
21:30
Živě s Noe: Hosty ve studiu jsou pracovníci salesiánského centra v Ostravě
 
22:05
Noemova pošta: srpen 2018
 
23:45
Noční univerzita: Manželé R. a E. Noskovi - Výchova k lásce
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 4.9.2018

 
6:05
Pod lampou: Jsme schopni mít stát?
 
7:20
O starých Starých Hamrech
 
8:10
Má vlast: Sv. Kopeček u Olomouce
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Víra do kapsy: Dá se život plánovat?
 
9:35
Exit 316 MISE: Pomož si, jestli to dokážeš
 
10:00
Muzikanti hrajte
 
10:35
V souvislostech - gen. Petr Pavel: Bezpečnost v ČR
 
10:55
Mosambik - Bom Padre
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Hovory z Rekovic: Lenka Hrůzová
 
13:10
Mezi pražci: Září 2018 (70)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: P. Jan Mach
 
15:20
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2017, 1. díl
 
16:05
Ars Vaticana
 
16:15
Diakonie ve Valašském Meziříčí - Žijeme tu s vámi!
 
16:25
Noemova pošta: srpen 2018
 
18:00
Noeland (54)
 
18:25
Sedmihlásky: Pane rechtor, Dyž sem chodil do školy (129)
 
18:30
Mašinky: O trati co vede kolem jezera (7)
 
18:40
Animované příběhy velikánů dějin: Jana z Arku (1412 – 1431)
 
19:15
Víra do kapsy: Rituály
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 4. 9. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: Helena Šimoníková - Upřímnost ve vztazích
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 P
21:05
Řeckokatolický magazín (164)
 
21:20
Světlo pro Evropu: Dvojí kvalita potravin (6)
 P
21:30
Živě s Noe: Připomínka okupace ČSR a rozhovor s filmovými recenzenty
 
22:05
Cvrlikání: Mike Fojtík & přátelé (60)
 
23:15
Bělorusko– Květ mezi trny
 
23:45
Zpravodajské Noeviny: 4. 9. 2018
 
0:10
Cesta k andělům: Pavel Štěpánek – hispanista a historik umění – I. část (87)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 5.9.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 4. 9. 2018
 
6:25
Misie na živo: s pracovníky misijní organizace Likvidace lepry (21)
 
7:25
Svědectví syrské mystičky Myrny Nazzour ve Čeríně
 
7:45
Noční univerzita: Prof. PhDr. Pavel Kalina, CSc. - Umění a mystika
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Ars Vaticana
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
12 krát z Mohelnického dostavníku 2012
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Zpravodajské Noeviny: 4. 9. 2018
 
13:10
Skryté poklady: Christian
 
13:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s knihou o církvi na Kubě (60)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Pavel Wessely
 
15:15
Exit 316 MISE: Pomož si, jestli to dokážeš
 
15:40
Víra do kapsy: Dá se život plánovat?
 
16:00
Zachraňme kostely: Kostely sv. Jana Křtitele ve Vroutku a kostel Narození Panny Marie v Kryrech (11)
 
16:20
Outdoor Films s Martem Eslemem: Procestoval jsem 88 zemí světa (52)
 
18:00
Lubor Patsch, muzikant s kamerou
 
18:30
Mašinky: O zloději, který okrádal mašinky (8)
 
18:40
Sedmihlásky: Pane rechtor, Dyž sem chodil do školy (129)
 
18:50
Až na konec světa
 
19:50
Z pokladů duše: P. Daniel Ange -mladí mají budoucnost
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
Do varu s Maxem Kašparů: Křesťan a média (1)
 
21:20
Bazilika s tajemným světlem: Mariánská bazilika (2)
 P
21:30
Živě s Noe: Připomínáme si světici současnosti, svatou Terezu z Kalkaty.
 P !
22:05
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Když docházejí síly
 
23:05
Generální audience Svatého otce
 
23:35
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (40)
 
0:00
Cesta k andělům: Jan Royt - prorektor Univerzity Karlovy a ikonograf a historik umění (84)
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 6.9.2018

 
6:05
Putování modrou planetou: Venezuela
 
6:40
Klapka s …: Alenou Krejčovou (101)
 
8:10
Portréty krajiny
 
8:40
Do varu s Maxem Kašparů: Křesťan a média (1)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Světlo pro Evropu: Dvojí kvalita potravin (6)
 P
9:30
Meditační kaple sv. Jana Pavla II. v Ústí nad Orlicí
 
9:40
Dát smysl života
 
9:55
Noemova pošta: srpen 2018
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:45
Má vlast: Sv. Kopeček u Olomouce
 
13:30
Generální audience Svatého otce
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Plk. v.v. František Valdštýn
 
15:15
Řeckokatolický magazín (164)
 
15:35
Muzikanti hrajte
 
16:05
Dana & Přátelé: Gerry Brown (6)
 
16:35
Zpravodajské Noeviny: 4. 9. 2018
 
17:00
Ars Vaticana
 
17:10
Mezi pražci: Září 2018 (70)
 
18:00
Animované příběhy velikánů dějin: Jana z Arku (1412 – 1431)
 
18:30
Mašinky: O bludné výhybce (9)
 
18:40
Sedmihlásky: Pane rechtor, Dyž sem chodil do školy (129)
 
18:50
Bazilika s tajemným světlem: Mučednická bazilika (3)
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 23. neděle v mezidobí
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 6. 9. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: P. Stanislav Lekavý - Je dobré mít touhy
 L !
20:00
Jak potkávat svět: s Ladislavem Moravetzem, jeho manželkou Ester a synem Matyášem (62)
 P
21:30
Živě s Noe: Jedním z hostů je o. Gerald Daka, římskokatolický kněz ze Zambie
 P !
22:05
Pod lampou: Velké reformy včera a dnes
 
0:30
Zachraňme kostely: Kostely sv. Jana Křtitele ve Vroutku a kostel Narození Panny Marie v Kryrech (11)
 
0:50
Zpravodajské Noeviny: 6. 9. 2018
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 7.9.2018

 
6:05
Víra do kapsy: Dá se život plánovat?
 
6:20
Bol som mimo: Štefan Esztergályos
 
7:20
Velehradská zastavení: Díl 3. - Arcibiskup Antonín Cyril Stojan
 
7:35
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Když docházejí síly
 
8:35
Zpravodajské Noeviny: 6. 9. 2018
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
ARTBITR - Kulturní magazín: s knihou o církvi na Kubě (60)
 
9:35
Plnou parou do srdce Beskyd
 
10:10
Biblická studna
 
11:15
Ars Vaticana
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
O Markétě – Chodské oratorium: Chodské slavnosti 2014
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Jan Rychlý, SDB
 
15:05
Opavská inspirace
 
15:20
Blanchet
 
15:40
Století Andělky
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 6. 9. 2018
 
16:20
Pozdní sběr & Roman Horký na Mohelnickém dostavníku 2013
 
16:50
Buon giorno s Františkem
 
18:00
Záblesky nad Andami
 
18:25
Sedmihlásky: Pane rechtor, Dyž sem chodil do školy (129)
 
18:30
Mašinky: O srnečce a panu železničáři Mrázkovi-1.díl (10)
 
18:40
U VÁS aneb festivalové kukátko: Tři mušketýři - V. Volavý (25)
 P
19:35
Česká věda
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Martin Holík - Evangelizace sdělovacími prostředky
 L !
20:00
Kulatý stůl: Osudový rok 1618
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Mezi pražci: Září 2018 (70)
 
22:55
Večeře u Slováka: 23. neděle v mezidobí
 
23:20
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2017, 1. díl
 
0:05
Misie na živo: SIRIRI (23)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 8.9.2018

 
6:05
Dana & Přátelé: Gerry Brown (6)
 
6:30
Světlo pro Evropu: Dvojí kvalita potravin (6)
 
6:45
Zambijský bambo
 
7:10
Odsouzena za vlastizradu
 
7:30
Na pořadu rodina: Péče o prarodiče (19)
 
8:35
Noeland (54)
 
8:55
Sedmihlásky: Pane rechtor, Dyž sem chodil do školy (129)
 
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: Jana z Arku (1412 – 1431)
 
9:35
Zachraňme kostely: Kostely sv. Jana Křtitele ve Vroutku a kostel Narození Panny Marie v Kryrech (11)
 
10:00
Noční univerzita: Michal Balcar - Poznejte pravdu a pravda vás osvobodí
 
11:00
Do varu s Maxem Kašparů: Křesťan a média (1)
 
11:15
Exit 316 MISE: Pomož si, jestli to dokážeš
 
11:40
Zpravodajské Noeviny: 6. 9. 2018
 
12:00
Regina Coeli
 
12:05
Jak potkávat svět: s Ladislavem Moravetzem, jeho manželkou Ester a synem Matyášem (62)
 
13:35
Pod lampou: Velké reformy včera a dnes
 !
16:05
Bratia - Bratři: MFF Myjava 2018
 
18:00
Vychutnej si víru: Z Hospodinovy zahrádky
 
18:30
Mašinky: O srnečce a panu železničáři Mrázkovi-1.díl (10)
 
18:40
Sedmihlásky: Pane rechtor, Dyž sem chodil do školy (129)
 
18:50
Se salesiány na jihu Madagaskaru: ANKILILOAKA
 
19:10
Přehrada Kružberk 1957 - 2017: videodokument o rekonstrukci vodního díla
 P !
19:30
V souvislostech - David Ondráčka: Příliš peněz do neziskových organizací?
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Jak milovat bližního
 !
20:00
Cesta na nejbezpečnější místo na světě
 P !
21:45
Harfa Noemova: A. Dvořák - Te Deum
 
22:15
V pohorách po horách: Ďurkovec - Bukovské vrchy (27)
 
22:25
Biblická studna
 
23:30
Pozdní sběr & Roman Horký na Mohelnickém dostavníku 2013
 
0:00
Noční univerzita: Prof. PhDr. Pavel Kalina, CSc. - Umění a mystika
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 9.9.2018

 
6:05
Ars Vaticana
 
6:15
Putování modrou planetou: Venezuela
 
6:50
Děti ulice
 
7:15
Adopce nablízko: V první linii
 
8:20
Řeckokatolický magazín (164)
 
8:40
Jak potkávat svět: s Ladislavem Moravetzem, jeho manželkou Ester a synem Matyášem (62)
 
10:05
Večeře u Slováka: 23. neděle v mezidobí
 L !
10:30
Mše svatá z kostela Panny Marie Pomocné - Maria Hilf: Zlaté Hory Maria Hilf
 
11:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s knihou o církvi na Kubě (60)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Duchovní četba
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - David Ondráčka: Příliš peněz do neziskových organizací?
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Muzikanti hrajte
 
14:00
Cesta na nejbezpečnější místo na světě
 
15:45
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Když docházejí síly
 
16:40
Muzikál Judit
 
17:55
Sedmihlásky: Vrba, A ja vim (135)
 
18:00
Noeland (55)
 !
18:25
Animované příběhy velikánů dějin: Kryštof Kolumbus (1451 – 1506)
 
19:00
Do varu s Maxem Kašparů: Křesťan a média (1)
 
19:20
Ars Vaticana
 P
19:30
Exit 316 MISE: Z pasti do propasti
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Duchovní četba
 !
20:00
Ježíš
 
22:05
V souvislostech - David Ondráčka: Příliš peněz do neziskových organizací?
 
22:25
Buon giorno s Františkem
 
23:30
Zapomenuté Čako
 
23:50
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:10
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 10.9.2018

 
6:05
V pohorách po horách: Ďurkovec - Bukovské vrchy (27)
 
6:15
Klapka s …: Michaela Záhorská (93)
 
7:20
Mosambik - Cipriano
 
7:55
Biblická studna
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Život ve vztahu: Franz Kett a jeho pedagogika
 
10:00
Buon giorno s Františkem
 
11:00
Harfa Noemova: A. Dvořák - Te Deum
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Vychutnej si víru: Z Hospodinovy zahrádky
 
13:20
Bělorusko– Květ mezi trny
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Marie Kučerová, FMA
 
15:10
Funny Fellows na Mohelnickém dostavníku 2013
 
15:30
Keď Terchovské srdce bije
 
16:00
V souvislostech - David Ondráčka: Příliš peněz do neziskových organizací?
 
16:20
Noční univerzita: PhDr. Jan Stříbrný - Český odboj proti nacistické okupaci
 
17:30
Česká věda
 
17:45
Ars Vaticana
 
18:00
Zachraňme kostely: Kostel sv. Máří Magdalény v Krasíkově (12)
 
18:25
Sedmihlásky: Vrba, A ja vim (135)
 
18:30
Mašinky: O srnečce a panu železničáři Mrázkovi-2.díl (11)
 
18:45
Putování modrou planetou: Etiopie QUO VADIS?
 
19:35
Můj chrám: Novinář Mikuláš Kroupa, ředitel Post Bellum, kostel Nejsvětějšího Salvatora, Praha
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jan Graubner - Vždyť jsme se modlili
 !
20:00
Milion hostií
 P
21:05
100 let Národního zemědělského muzea
 
21:15
ARTBITR - Kulturní magazín: s knihou o církvi na Kubě (60)
 P
21:30
Živě s Noe: Tématy rozhovorů jsou: hornické muzeum, floristika a vinařství
 
22:05
Pomoc má mnoho tváří: Diakonie ČCE
 
22:30
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Když docházejí síly
 
23:30
Kulatý stůl: Osudový rok 1618
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 11.9.2018

 
6:05
Pod lampou: Velké reformy včera a dnes
 
8:30
V souvislostech - David Ondráčka: Příliš peněz do neziskových organizací?
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Historie sklářství v Karolince
 
9:40
Exit 316 MISE: Z pasti do propasti
 
10:00
Muzikanti hrajte
 
10:30
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Když docházejí síly
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V pohorách po horách: Ďurkovec - Bukovské vrchy (27)
 
13:00
Údolí růží
 L
14:00
Živě s Noe
 
15:10
Mezi pražci: Září 2018 (70)
 
16:15
Kulatý stůl: Osudový rok 1618
 
17:45
100 let Národního zemědělského muzea
 
18:00
Noeland (55)
 
18:25
Sedmihlásky: Vrba, A ja vim (135)
 
18:30
Od slunéčka do tmy: O prokletém fojtovi
 
18:40
Animované příběhy velikánů dějin: Kryštof Kolumbus (1451 – 1506)
 
19:15
Ars Vaticana
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 11. 9. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: P. Michael Špilar - Kdo je Ježíš
 L !
20:00
Výpravy do divočiny: Spolu s hady, ještěry a žábami
 P !
21:05
Řeckokatolický magazín (165)
 
21:20
Velehradská zastavení: Díl 4. - Slavení východní liturgie
 P
21:30
Živě s Noe: Povídáme si na téma strach a o nové sázavské kapli zasvěcené Panně Marii Karmelské.
 
22:05
Zpravodajské Noeviny: 11. 9. 2018
 
22:25
Světlo pro Evropu: Dvojí kvalita potravin (6)
 
22:40
Jak potkávat svět: s Ladislavem Moravetzem, jeho manželkou Ester a synem Matyášem (62)
 
0:05
Misie na živo: Dobrovolníci v Keni – sirotčinec a škola českýma očima (22)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 12.9.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 11. 9. 2018
 
6:25
Bratia - Bratři: MFF Myjava 2018
 
8:20
Bible pro Severní Koreu
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Tajemství skla
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Hovory z Rekovic: Karel Loprais
 
11:00
Víc než chrám: jednota různého
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Zachraňme kostely: Kostel sv. Máří Magdalény v Krasíkově (12)
 
13:15
Exit 316 MISE: Z pasti do propasti
 
13:35
Zpravodajské Noeviny: 11. 9. 2018
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Don Václav Klement, SDB
 
15:10
Velehradská zastavení: Díl 4. - Slavení východní liturgie
 
15:25
Outdoor Films s Annou Hanuš Kuchařovou: Můj život je slackline (71)
 
17:00
Jak potkávat svět: s Ladislavem Moravetzem, jeho manželkou Ester a synem Matyášem (62)
 
18:25
Sedmihlásky: Vrba, A ja vim (135)
 
18:30
Od slunéčka do tmy: Ondra a Kuba
 
18:45
Víra do kapsy: Otec a dcera
 
19:00
Vychutnej si víru: Z Hospodinovy zahrádky
 P !
19:30
Terra Santa News: 12. 9. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: Dominika Konečná - Bůh uzdravuje rád skrze lidi
 L !
20:00
Adorace
 
21:00
Do varu s Maxem Kašparů: Duchovní a duševní zdraví (2)
 P !
21:20
Noční univerzita: Pavol Strežo - Život „na bojišti“
 L !
22:30
Modlitba růžence z Fatimy
 P
23:30
Živě s Noe: O mariánském poutním místě Fatima a Arcidiecézním centru života mládeže
 
0:05
Generální audience Svatého otce
 
0:30
Zpívá celá dědina: Dubňany
 
1:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 13.9.2018

 
6:05
Putování modrou planetou: Etiopie QUO VADIS?
 
6:50
Terra Santa News: 12. 9. 2018
 
7:10
V pohorách po horách: Ďurkovec - Bukovské vrchy (27)
 
7:25
Outdoor Films s Tomášem Sedláčkem: Na jeden z nejdelších a nejnáročnějších treků světa (54)
 
9:20
Světlo pro Evropu: Dvojí kvalita potravin (6)
 
9:30
Místa spojená se sv. Františkem Saleským a jeho poselství
 
9:55
Kulatý stůl: Osudový rok 1618
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Muzikanti hrajte
 
13:20
Ars Vaticana
 
13:30
Generální audience Svatého otce
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: P. Stanislav Krátký, probošt mikulovský
 
15:15
Harfa Noemova: A. Dvořák - Te Deum
 
15:40
Řeckokatolický magazín (165)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 11. 9. 2018
 
16:20
Dana & Přátelé: James Kilbane (7)
 
16:55
Vanen, pírko z ráje
 
18:00
Animované příběhy velikánů dějin: Kryštof Kolumbus (1451 – 1506)
 
18:30
Od slunéčka do tmy: Vlk a liška
 
18:40
Sedmihlásky: Vrba, A ja vim (135)
 
18:45
Můj chrám: Mgr. Andrea Růžičková, herečka a modelka v kostele Nejsvětějšího Srdce Páně, Praha
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 24. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 13. 9. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: Filip Baroš - Hodnota člověka
 L !
20:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Za lidovou písní a tancem Janáčkova kraje (140)
 
21:20
Bazilika s tajemným světlem: Mučednická bazilika (3)
 P
21:30
Živě s Noe: Sestřih živého vysílání věnovaný hudbě
 P !
22:05
Pod lampou na Majdanu: Náš život vedle Ruska
 
0:40
Zpravodajské Noeviny: 13. 9. 2018
 
1:00
Zachraňme kostely: Kostel sv. Máří Magdalény v Krasíkově (12)
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 14.9.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 13. 9. 2018
 
6:25
Vychutnej si víru: Z Hospodinovy zahrádky
 
6:55
Zachraňme kostely: Kostel sv. Máří Magdalény v Krasíkově (12)
 
7:15
Skryté poklady: Roman
 
7:50
Noční univerzita: Pavol Strežo - Život „na bojišti“
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
ARTBITR - Kulturní magazín: s knihou o církvi na Kubě (60)
 
9:35
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2017, 1. díl
 
10:20
Zapomenuté Čako
 
10:40
Velehrad v době nesvobody
 
11:00
Plavba kapitána Ing. Petra Ondráčka a jeho plachetnice Singa
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Causa Carnivora
 
13:20
Do varu s Maxem Kašparů: Duchovní a duševní zdraví (2)
 
13:35
Funny Fellows na Mohelnickém dostavníku 2013
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: ThDr. Pavel Černý, Th.D.
 
15:15
Putování modrou planetou: Etiopie QUO VADIS?
 
16:10
Zpravodajské Noeviny: 13. 9. 2018
 
16:30
Výpravy do divočiny: Spolu s hady, ještěry a žábami
 
17:35
Můj chrám: doc. PhDr. Michal Stehlík, Ph.D, bývalý děkan filozofické fakulty Univerzity Karlovy v kostele Panny Marie Karmelské, Kostelní Vydří
 
17:55
Šahbáz Bhattí, muž, který měl sen - Pákistán
 
18:30
Od slunéčka do tmy: Odraný kůň
 
18:45
Sedmihlásky: Vrba, A ja vim (135)
 
18:55
Kazachstán, poutní kostel
 
19:50
Z pokladů duše: Lucia Kopasová - Jak poznat Ježíše
 !
20:00
Kulatý stůl: Efektivní výchova? (184)
 P
21:30
Živě s Noe: Připomínáme si sv. Ludmilu, výročí smrti prezidenta T. G. Masaryka a představujeme projekt Cirkus Paciento - reformu psychiatrické péče.
 
22:05
Outdoor Films s Annou Hanuš Kuchařovou: Můj život je slackline (71)
 
23:45
Večeře u Slováka: 24. neděle v mezidobí
 
0:15
Exit 316 MISE: Z pasti do propasti
 
0:35
V pohorách po horách: Ďurkovec - Bukovské vrchy (27)
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 15.9.2018

 
6:05
Dana & Přátelé: James Kilbane (7)
 
6:35
Pomáhá srdcem
 
6:45
Výpravy do divočiny: Spolu s hady, ještěry a žábami
 
7:50
Noeland (55)
 
8:15
Animované příběhy velikánů dějin: Kryštof Kolumbus (1451 – 1506)
 
8:45
Sedmihlásky: Vrba, A ja vim (135)
 L !
8:55
Náštěva v Piazza Armerina a setkání s věřícími: Papež František na Sicílii
 
10:10
Exit 316 MISE: Z pasti do propasti
 
10:30
Zachraňme kostely: Kostel sv. Máří Magdalény v Krasíkově (12)
 L
11:00
Mše sv. Palermo: Papež František na Sicílii
 
12:50
Pod lampou na Majdanu: Náš život vedle Ruska
 L !
15:25
Setkání s kněžími a zasvěcenými osobami v Palermu: Papež František na Sicílii
 
16:55
Terra Santa News: 12. 9. 2018
 L !
17:25
Setkání s mládeží v Palermu: Papež František na Sicílii
 
18:25
Sedmihlásky: Vrba, A ja vim (135)
 
18:30
Od slunéčka do tmy: Odraný kůň
 
18:45
Vychutnej si víru: Polévky
 P !
19:15
Světlo pro Evropu: Spitzenkandidát (7)
 P !
19:30
V souvislostech - Petr Honzejk: Výjimečnost podzimních voleb 2018?
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Duchovní literatura
 P !
20:00
Ostrov mnichů
 
21:15
V pohorách po horách: Rakytov - Velká Fatra (34)
 
21:25
Ale on není bílý
 
22:00
Vitajte, priatelia, na Myjave: MFF Myjava 2018
 
23:10
Zpravodajské Noeviny: 13. 9. 2018
 
23:30
Řeckokatolický magazín (165)
 
23:45
Buon giorno s Františkem
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 16.9.2018

 
6:05
Ars Vaticana
 
6:15
Jak potkávat svět: s Ladislavem Moravetzem, jeho manželkou Ester a synem Matyášem (62)
 
7:40
Dát smysl života
 
7:50
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Za lidovou písní a tancem Janáčkova kraje (140)
 
9:15
Řeckokatolický magazín (165)
 
9:30
Večeře u Slováka: 24. neděle v mezidobí
 L !
10:00
Mše svatá z kaple Panny Marie Karmelské: Sázava
 
11:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s knihou o církvi na Kubě (60)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Síla mše svaté
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:40
Světlo pro Evropu: Spitzenkandidát (7)
 
12:55
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
14:10
Ostrov mnichů
 
16:30
Opavská inspirace
 
19:20
Ars Vaticana
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Síla mše svaté
 !
20:00
L. van Beethoven: 9.symfonie: Podzimní festival duchovní hudby 2016
 
21:20
V souvislostech - Petr Honzejk: Výjimečnost podzimních voleb 2018?
 
21:40
Výpravy do divočiny: Spolu s hady, ještěry a žábami
 
22:45
Údolí růží
 
23:35
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
23:50
Guyanská Diana
 
0:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů