Program televize Noe na sobotu 1.9.2018

 
6:05
Klapka s …: Pavlína a Kateřina Taubingerové (89)
 
7:05
Dopisy z rovníku
 
7:50
Sobecký obr
 
8:30
Noeland (53)
 
8:55
Sedmihlásky: Ani sem si nemyslela (22)
 
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: Marco Polo (1254 – 1324)
 
9:35
Zachraňme kostely: Kostel sv. Vavřince v Tasnovicích (10)
 
10:00
Exit 316 MISE: Zachraň se, kdo můžeš!
 L !
10:30
Mše svatá na poděkování za 70 let arcibiskupa Jana Graubnera: katedrála svatého Václava, Olomouc
 
12:35
Pod lampou: Jsme schopni mít stát?
 
14:00
Večeře u Slováka: 22. neděle v mezidobí
 
14:35
Na pořadu rodina: Pěstounská rodina (13)
 
15:40
Opavská inspirace
 
16:00
12 krát z Mohelnického dostavníku 2012
 
16:45
Svědectví syrské mystičky Myrny Nazzour ve Čeríně
 
17:00
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Nepostradatelní muži: Petr, Pavel a misijní dobrodružství (5)
 
18:00
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (40)
 
18:25
Sedmihlásky: Ani sem si nemyslela (22)
 
18:30
Mašinky: O mašince s voňavým kouřem (5)
 
18:40
Muzikanti hrajte
 P !
19:15
Světlo pro Evropu: Dvojí kvalita potravin (6)
 P !
19:30
V souvislostech - gen. Petr Pavel: Bezpečnost v ČR
 
19:50
Z pokladů duše: P. Zdeněk Jančařík, SDB - Víra svatého Josefa
 P !
20:00
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2017, 1. díl
 
20:40
Lednický park vypravuje
 P !
21:05
Mezi pražci: Září 2018 (70)
 
22:00
Chaux - les v pohybu
 
23:00
Noční univerzita: Johanna Šujanová - Porno je lež
 
0:05
Nezmaři & Symfonický orchestr ZUŠ Uničov na Mohelnickém dostavníku 2013
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 2.9.2018

 
6:05
Ars Vaticana
 
6:15
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Ptal jsem se cest, Smířená různost (4)
 
6:45
Putování modrou planetou: Mexiko
 
7:20
Cvrlikání: Ondřej Fencl Trio (61)
 
8:25
Outdoor Films s Annou Hanuš Kuchařovou: Můj život je slackline (71)
 L !
10:00
Biskupské svěcení řeckokatolického biskupa Mariána Andreje Pacáka CSsR: Bazilika Zoslania Svätého Ducha v Michalovcích (SK)
 
14:00
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2017, 1. díl
 
14:40
Noční univerzita: Manželé R. a E. Noskovi - Výchova k lásce
 
16:00
Jak potkávat svět: s Martou Kubišovou (57)
 
17:25
Zámek Židlochovice - zahrada času
 
17:55
Sedmihlásky: Pane rechtor, Dyž sem chodil do školy (129)
 
18:00
Noeland (54)
 
18:20
Animované příběhy velikánů dějin: Jana z Arku (1412 – 1431)
 
18:55
Bible pro Severní Koreu
 P !
19:30
Exit 316 MISE: Pomož si, jestli to dokážeš
 
19:50
Z pokladů duše: P. Romuald Rob, OP - Víru lze poznat z historie
 !
20:00
Maktub
 
22:00
V souvislostech - gen. Petr Pavel: Bezpečnost v ČR
 
22:20
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Nepostradatelní muži: Petr, Pavel a misijní dobrodružství (5)
 
23:20
Povolání - Sestra Olga
 
23:35
Ars Vaticana
 
23:50
Jak potkávat svět: s Jiřím Stivínem (53)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 3.9.2018

 
6:05
Bol som mimo: Radoslav Hruška
 
7:05
Manželská setkání
 
7:15
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Nepostradatelní muži: Petr, Pavel a misijní dobrodružství (5)
 
8:15
Mezi pražci: Září 2018 (70)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Exit 316 MISE: Pomož si, jestli to dokážeš
 
9:40
Outdoor Films s Annou Hanuš Kuchařovou: Můj život je slackline (71)
 
11:15
Dát smysl života
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (40)
 
13:10
Česká věda
 
13:30
Pozdní sběr & Roman Horký na Mohelnickém dostavníku 2013
 L !
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: ThMgr. Pavel Smetana
 
15:15
Nárožní kámen
 
16:00
V souvislostech - gen. Petr Pavel: Bezpečnost v ČR
 
16:20
Noční univerzita: Prof. PhDr. Pavel Kalina, CSc. - Umění a mystika
 
17:35
Zachraňme kostely: Kostely sv. Jana Křtitele ve Vroutku a kostel Narození Panny Marie v Kryrech (11)
 
18:00
Víra do kapsy: Dá se život plánovat?
 
18:15
P. Ignác Stuchlý
 
18:25
Sedmihlásky: Pane rechtor, Dyž sem chodil do školy (129)
 
18:30
Mašinky: O ubrečené mašince a borůvkových knedlíkách (6)
 
18:40
Putování modrou planetou: Venezuela
 
19:20
Arménie – Víra hory přenáší
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Tomáš Holub - Nemusíme cestovat za podstatou naší víry
 L !
20:00
Biblická studna
 P !
21:05
ARTBITR - Kulturní magazín: s knihou o církvi na Kubě (60)
 
21:20
Ars Vaticana
 P
21:30
Živě s Noe: Hosty ve studiu jsou pracovníci salesiánského centra v Ostravě
 
22:05
Noemova pošta: srpen 2018
 
23:45
Noční univerzita: Manželé R. a E. Noskovi - Výchova k lásce
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 4.9.2018

 
6:05
Pod lampou: Jsme schopni mít stát?
 
7:20
O starých Starých Hamrech
 
8:10
Má vlast: Sv. Kopeček u Olomouce
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Víra do kapsy: Dá se život plánovat?
 
9:35
Exit 316 MISE: Pomož si, jestli to dokážeš
 
10:00
Muzikanti hrajte
 
10:35
V souvislostech - gen. Petr Pavel: Bezpečnost v ČR
 
10:55
Mosambik - Bom Padre
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Hovory z Rekovic: Lenka Hrůzová
 
13:10
Mezi pražci: Září 2018 (70)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: P. Jan Mach
 
15:20
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2017, 1. díl
 
16:05
Ars Vaticana
 
16:15
Diakonie ve Valašském Meziříčí - Žijeme tu s vámi!
 
16:25
Noemova pošta: srpen 2018
 
18:00
Noeland (54)
 
18:25
Sedmihlásky: Pane rechtor, Dyž sem chodil do školy (129)
 
18:30
Mašinky: O trati co vede kolem jezera (7)
 
18:40
Animované příběhy velikánů dějin: Jana z Arku (1412 – 1431)
 
19:15
Víra do kapsy: Rituály
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 4. 9. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: Helena Šimoníková - Upřímnost ve vztazích
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 P
21:05
Řeckokatolický magazín (164)
 
21:20
Světlo pro Evropu: Dvojí kvalita potravin (6)
 P
21:30
Živě s Noe: Připomínka okupace ČSR a rozhovor s filmovými recenzenty
 
22:05
Cvrlikání: Mike Fojtík & přátelé (60)
 
23:15
Bělorusko– Květ mezi trny
 
23:45
Zpravodajské Noeviny: 4. 9. 2018
 
0:10
Cesta k andělům: Pavel Štěpánek – hispanista a historik umění – I. část (87)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 5.9.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 4. 9. 2018
 
6:25
Misie na živo: s pracovníky misijní organizace Likvidace lepry (21)
 
7:25
Svědectví syrské mystičky Myrny Nazzour ve Čeríně
 
7:45
Noční univerzita: Prof. PhDr. Pavel Kalina, CSc. - Umění a mystika
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Ars Vaticana
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
12 krát z Mohelnického dostavníku 2012
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Zpravodajské Noeviny: 4. 9. 2018
 
13:10
Skryté poklady: Christian
 
13:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s knihou o církvi na Kubě (60)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Pavel Wessely
 
15:15
Exit 316 MISE: Pomož si, jestli to dokážeš
 
15:40
Víra do kapsy: Dá se život plánovat?
 
16:00
Zachraňme kostely: Kostely sv. Jana Křtitele ve Vroutku a kostel Narození Panny Marie v Kryrech (11)
 
16:20
Outdoor Films s Martem Eslemem: Procestoval jsem 88 zemí světa (52)
 
18:00
Lubor Patsch, muzikant s kamerou
 
18:30
Mašinky: O zloději, který okrádal mašinky (8)
 
18:40
Sedmihlásky: Pane rechtor, Dyž sem chodil do školy (129)
 
18:50
Až na konec světa
 
19:50
Z pokladů duše: P. Daniel Ange -mladí mají budoucnost
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
Do varu s Maxem Kašparů: Křesťan a média (1)
 
21:20
Bazilika s tajemným světlem: Mariánská bazilika (2)
 P
21:30
Živě s Noe: Připomínáme si světici současnosti, svatou Terezu z Kalkaty.
 P !
22:05
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Když docházejí síly
 
23:05
Generální audience Svatého otce
 
23:35
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (40)
 
0:00
Cesta k andělům: Jan Royt - prorektor Univerzity Karlovy a ikonograf a historik umění (84)
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 6.9.2018

 
6:05
Putování modrou planetou: Venezuela
 
6:40
Klapka s …: Alenou Krejčovou (101)
 
8:10
Portréty krajiny
 
8:40
Do varu s Maxem Kašparů: Křesťan a média (1)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Světlo pro Evropu: Dvojí kvalita potravin (6)
 P
9:30
Meditační kaple sv. Jana Pavla II. v Ústí nad Orlicí
 
9:40
Dát smysl života
 
9:55
Noemova pošta: srpen 2018
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:45
Má vlast: Sv. Kopeček u Olomouce
 
13:30
Generální audience Svatého otce
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Plk. v.v. František Valdštýn
 
15:15
Řeckokatolický magazín (164)
 
15:35
Muzikanti hrajte
 
16:05
Dana & Přátelé: Gerry Brown (6)
 
16:35
Zpravodajské Noeviny: 4. 9. 2018
 
17:00
Ars Vaticana
 
17:10
Mezi pražci: Září 2018 (70)
 
18:00
Animované příběhy velikánů dějin: Jana z Arku (1412 – 1431)
 
18:30
Mašinky: O bludné výhybce (9)
 
18:40
Sedmihlásky: Pane rechtor, Dyž sem chodil do školy (129)
 
18:50
Bazilika s tajemným světlem: Mučednická bazilika (3)
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 23. neděle v mezidobí
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 6. 9. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: P. Stanislav Lekavý - Je dobré mít touhy
 L !
20:00
Jak potkávat svět: s Ladislavem Moravetzem, jeho manželkou Ester a synem Matyášem (62)
 P
21:30
Živě s Noe: Jedním z hostů je o. Gerald Daka, římskokatolický kněz ze Zambie
 P !
22:05
Pod lampou: Velké reformy včera a dnes
 
0:30
Zachraňme kostely: Kostely sv. Jana Křtitele ve Vroutku a kostel Narození Panny Marie v Kryrech (11)
 
0:50
Zpravodajské Noeviny: 6. 9. 2018
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 7.9.2018

 
6:05
Víra do kapsy: Dá se život plánovat?
 
6:20
Bol som mimo: Štefan Esztergályos
 
7:20
Velehradská zastavení: Díl 3. - Arcibiskup Antonín Cyril Stojan
 
7:35
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Když docházejí síly
 
8:35
Zpravodajské Noeviny: 6. 9. 2018
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
ARTBITR - Kulturní magazín: s knihou o církvi na Kubě (60)
 
9:35
Plnou parou do srdce Beskyd
 
10:10
Biblická studna
 
11:15
Ars Vaticana
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
O Markétě – Chodské oratorium: Chodské slavnosti 2014
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Jan Rychlý, SDB
 
15:05
Opavská inspirace
 
15:20
Blanchet
 
15:40
Století Andělky
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 6. 9. 2018
 
16:20
Pozdní sběr & Roman Horký na Mohelnickém dostavníku 2013
 
16:50
Buon giorno s Františkem
 
18:00
Záblesky nad Andami
 
18:25
Sedmihlásky: Pane rechtor, Dyž sem chodil do školy (129)
 
18:30
Mašinky: O srnečce a panu železničáři Mrázkovi-1.díl (10)
 
18:40
U VÁS aneb festivalové kukátko: Tři mušketýři - V. Volavý (25)
 P
19:35
Česká věda
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Martin Holík - Evangelizace sdělovacími prostředky
 L !
20:00
Kulatý stůl: Osudový rok 1618
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Mezi pražci: Září 2018 (70)
 
22:55
Večeře u Slováka: 23. neděle v mezidobí
 
23:20
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2017, 1. díl
 
0:05
Misie na živo: SIRIRI (23)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 8.9.2018

 
6:05
Dana & Přátelé: Gerry Brown (6)
 
6:30
Světlo pro Evropu: Dvojí kvalita potravin (6)
 
6:45
Zambijský bambo
 
7:10
Odsouzena za vlastizradu
 
7:30
Na pořadu rodina: Péče o prarodiče (19)
 
8:35
Noeland (54)
 
8:55
Sedmihlásky: Pane rechtor, Dyž sem chodil do školy (129)
 
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: Jana z Arku (1412 – 1431)
 
9:35
Zachraňme kostely: Kostely sv. Jana Křtitele ve Vroutku a kostel Narození Panny Marie v Kryrech (11)
 
10:00
Noční univerzita: Michal Balcar - Poznejte pravdu a pravda vás osvobodí
 
11:00
Do varu s Maxem Kašparů: Křesťan a média (1)
 
11:15
Exit 316 MISE: Pomož si, jestli to dokážeš
 
11:40
Zpravodajské Noeviny: 6. 9. 2018
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Jak potkávat svět: s Ladislavem Moravetzem, jeho manželkou Ester a synem Matyášem (62)
 
13:35
Pod lampou: Velké reformy včera a dnes
 !
16:05
Bratia - Bratři: MFF Myjava 2018
 
18:00
Vychutnej si víru: Z Hospodinovy zahrádky
 
18:30
Mašinky: O srnečce a panu železničáři Mrázkovi-1.díl (10)
 
18:40
Sedmihlásky: Pane rechtor, Dyž sem chodil do školy (129)
 
18:50
Se salesiány na jihu Madagaskaru: ANKILILOAKA
 
19:10
Přehrada Kružberk 1957 - 2017: videodokument o rekonstrukci vodního díla
 P !
19:30
V souvislostech - David Ondráčka: Příliš peněz do neziskových organizací?
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Jak milovat bližního
 !
20:00
Cesta na nejbezpečnější místo na světě
 P !
21:45
Harfa Noemova: A. Dvořák - Te Deum
 
22:15
V pohorách po horách: Ďurkovec - Bukovské vrchy (27)
 
22:25
Biblická studna
 
23:30
Pozdní sběr & Roman Horký na Mohelnickém dostavníku 2013
 
0:00
Noční univerzita: Prof. PhDr. Pavel Kalina, CSc. - Umění a mystika
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 9.9.2018

 
6:05
Ars Vaticana
 
6:15
Putování modrou planetou: Venezuela
 
6:50
Děti ulice
 
7:15
Adopce nablízko: V první linii
 
8:20
Řeckokatolický magazín (164)
 
8:40
Jak potkávat svět: s Ladislavem Moravetzem, jeho manželkou Ester a synem Matyášem (62)
 
10:05
Večeře u Slováka: 23. neděle v mezidobí
 L !
10:30
Mše svatá z kostela Panny Marie Pomocné - Maria Hilf: Zlaté Hory Maria Hilf
 
11:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s knihou o církvi na Kubě (60)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Duchovní četba
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - David Ondráčka: Příliš peněz do neziskových organizací?
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Muzikanti hrajte
 
14:00
Cesta na nejbezpečnější místo na světě
 
15:45
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Když docházejí síly
 
16:40
Muzikál Judit
 
17:55
Sedmihlásky: Vrba, A ja vim (135)
 
18:00
Noeland (55)
 !
18:25
Animované příběhy velikánů dějin: Kryštof Kolumbus (1451 – 1506)
 
19:00
Do varu s Maxem Kašparů: Křesťan a média (1)
 
19:20
Ars Vaticana
 P
19:30
Exit 316 MISE: Z pasti do propasti
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Duchovní četba
 !
20:00
Ježíš
 
22:05
V souvislostech - David Ondráčka: Příliš peněz do neziskových organizací?
 
22:25
Buon giorno s Františkem
 
23:30
Zapomenuté Čako
 
23:50
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:10
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 10.9.2018

 
6:05
V pohorách po horách: Ďurkovec - Bukovské vrchy (27)
 
6:15
Klapka s …: Michaela Záhorská (93)
 
7:20
Mosambik - Cipriano
 
7:55
Biblická studna
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Život ve vztahu: Franz Kett a jeho pedagogika
 
10:00
Buon giorno s Františkem
 
11:00
Harfa Noemova: A. Dvořák - Te Deum
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Vychutnej si víru: Z Hospodinovy zahrádky
 
13:20
Bělorusko– Květ mezi trny
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Marie Kučerová, FMA
 
15:10
Funny Fellows na Mohelnickém dostavníku 2013
 
15:30
Keď Terchovské srdce bije
 
16:00
V souvislostech - David Ondráčka: Příliš peněz do neziskových organizací?
 
16:20
Noční univerzita: PhDr. Jan Stříbrný - Český odboj proti nacistické okupaci
 
17:30
Česká věda
 
17:45
Ars Vaticana
 
18:00
Zachraňme kostely: Kostel sv. Máří Magdalény v Krasíkově (12)
 
18:25
Sedmihlásky: Vrba, A ja vim (135)
 
18:30
Mašinky: O srnečce a panu železničáři Mrázkovi-2.díl (11)
 
18:45
Putování modrou planetou: Etiopie QUO VADIS?
 
19:35
Můj chrám: Novinář Mikuláš Kroupa, ředitel Post Bellum, kostel Nejsvětějšího Salvatora, Praha
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jan Graubner - Vždyť jsme se modlili
 !
20:00
Milion hostií
 P
21:05
100 let Národního zemědělského muzea
 
21:15
ARTBITR - Kulturní magazín: s knihou o církvi na Kubě (60)
 P
21:30
Živě s Noe: Tématy rozhovorů jsou: hornické muzeum, floristika a vinařství
 
22:05
Pomoc má mnoho tváří: Diakonie ČCE
 
22:30
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Když docházejí síly
 
23:30
Kulatý stůl: Osudový rok 1618
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 11.9.2018

 
6:05
Pod lampou: Velké reformy včera a dnes
 
8:30
V souvislostech - David Ondráčka: Příliš peněz do neziskových organizací?
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Historie sklářství v Karolince
 
9:40
Exit 316 MISE: Z pasti do propasti
 
10:00
Muzikanti hrajte
 
10:30
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Když docházejí síly
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V pohorách po horách: Ďurkovec - Bukovské vrchy (27)
 
13:00
Údolí růží
 L
14:00
Živě s Noe
 
15:10
Mezi pražci: Září 2018 (70)
 
16:15
Kulatý stůl: Osudový rok 1618
 
17:45
100 let Národního zemědělského muzea
 
18:00
Noeland (55)
 
18:25
Sedmihlásky: Vrba, A ja vim (135)
 
18:30
Od slunéčka do tmy: O prokletém fojtovi
 
18:40
Animované příběhy velikánů dějin: Kryštof Kolumbus (1451 – 1506)
 
19:15
Ars Vaticana
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 11. 9. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: P. Michael Špilar - Kdo je Ježíš
 L !
20:00
Výpravy do divočiny: Spolu s hady, ještěry a žábami
 P !
21:05
Řeckokatolický magazín (165)
 
21:20
Velehradská zastavení: Díl 4. - Slavení východní liturgie
 P
21:30
Živě s Noe: Povídáme si na téma strach a o nové sázavské kapli zasvěcené Panně Marii Karmelské.
 
22:05
Zpravodajské Noeviny: 11. 9. 2018
 
22:25
Světlo pro Evropu: Dvojí kvalita potravin (6)
 
22:40
Jak potkávat svět: s Ladislavem Moravetzem, jeho manželkou Ester a synem Matyášem (62)
 
0:05
Misie na živo: Dobrovolníci v Keni – sirotčinec a škola českýma očima (22)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 12.9.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 11. 9. 2018
 
6:25
Bratia - Bratři: MFF Myjava 2018
 
8:20
Bible pro Severní Koreu
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Tajemství skla
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Hovory z Rekovic: Karel Loprais
 
11:00
Víc než chrám: jednota různého
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Zachraňme kostely: Kostel sv. Máří Magdalény v Krasíkově (12)
 
13:15
Exit 316 MISE: Z pasti do propasti
 
13:35
Zpravodajské Noeviny: 11. 9. 2018
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Don Václav Klement, SDB
 
15:10
Velehradská zastavení: Díl 4. - Slavení východní liturgie
 
15:25
Outdoor Films s Annou Hanuš Kuchařovou: Můj život je slackline (71)
 
17:00
Jak potkávat svět: s Ladislavem Moravetzem, jeho manželkou Ester a synem Matyášem (62)
 
18:25
Sedmihlásky: Vrba, A ja vim (135)
 
18:30
Od slunéčka do tmy: Ondra a Kuba
 
18:45
Víra do kapsy: Otec a dcera
 
19:00
Vychutnej si víru: Z Hospodinovy zahrádky
 P !
19:30
Terra Santa News: 12. 9. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: Dominika Konečná - Bůh uzdravuje rád skrze lidi
 L !
20:00
Adorace
 
21:00
Do varu s Maxem Kašparů: Duchovní a duševní zdraví (2)
 P !
21:20
Noční univerzita: Pavol Strežo - Život „na bojišti“
 L !
22:30
Modlitba růžence z Fatimy
 P
23:30
Živě s Noe: O mariánském poutním místě Fatima a Arcidiecézním centru života mládeže
 
0:05
Generální audience Svatého otce
 
0:30
Zpívá celá dědina: Dubňany
 
1:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 13.9.2018

 
6:05
Putování modrou planetou: Etiopie QUO VADIS?
 
6:50
Terra Santa News: 12. 9. 2018
 
7:10
V pohorách po horách: Ďurkovec - Bukovské vrchy (27)
 
7:25
Outdoor Films s Tomášem Sedláčkem: Na jeden z nejdelších a nejnáročnějších treků světa (54)
 
9:20
Světlo pro Evropu: Dvojí kvalita potravin (6)
 
9:30
Místa spojená se sv. Františkem Saleským a jeho poselství
 
9:55
Kulatý stůl: Osudový rok 1618
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Muzikanti hrajte
 
13:20
Ars Vaticana
 
13:30
Generální audience Svatého otce
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: P. Stanislav Krátký, probošt mikulovský
 
15:15
Harfa Noemova: A. Dvořák - Te Deum
 
15:40
Řeckokatolický magazín (165)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 11. 9. 2018
 
16:20
Dana & Přátelé: James Kilbane (7)
 
16:55
Vanen, pírko z ráje
 
18:00
Animované příběhy velikánů dějin: Kryštof Kolumbus (1451 – 1506)
 
18:30
Od slunéčka do tmy: Vlk a liška
 
18:40
Sedmihlásky: Vrba, A ja vim (135)
 
18:45
Můj chrám: Mgr. Andrea Růžičková, herečka a modelka v kostele Nejsvětějšího Srdce Páně, Praha
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 24. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 13. 9. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: Filip Baroš - Hodnota člověka
 L !
20:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Za lidovou písní a tancem Janáčkova kraje (140)
 
21:20
Bazilika s tajemným světlem: Mučednická bazilika (3)
 P
21:30
Živě s Noe: Sestřih živého vysílání věnovaný hudbě
 P !
22:05
Pod lampou na Majdanu: Náš život vedle Ruska
 
0:40
Zpravodajské Noeviny: 13. 9. 2018
 
1:00
Zachraňme kostely: Kostel sv. Máří Magdalény v Krasíkově (12)
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 14.9.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 13. 9. 2018
 
6:25
Vychutnej si víru: Z Hospodinovy zahrádky
 
6:55
Zachraňme kostely: Kostel sv. Máří Magdalény v Krasíkově (12)
 
7:15
Skryté poklady: Roman
 
7:50
Noční univerzita: Pavol Strežo - Život „na bojišti“
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
ARTBITR - Kulturní magazín: s knihou o církvi na Kubě (60)
 
9:35
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2017, 1. díl
 
10:20
Zapomenuté Čako
 
10:40
Velehrad v době nesvobody
 
11:00
Plavba kapitána Ing. Petra Ondráčka a jeho plachetnice Singa
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Causa Carnivora
 
13:20
Do varu s Maxem Kašparů: Duchovní a duševní zdraví (2)
 
13:35
Funny Fellows na Mohelnickém dostavníku 2013
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: ThDr. Pavel Černý, Th.D.
 
15:15
Putování modrou planetou: Etiopie QUO VADIS?
 
16:10
Zpravodajské Noeviny: 13. 9. 2018
 
16:30
Výpravy do divočiny: Spolu s hady, ještěry a žábami
 
17:35
Můj chrám: doc. PhDr. Michal Stehlík, Ph.D, bývalý děkan filozofické fakulty Univerzity Karlovy v kostele Panny Marie Karmelské, Kostelní Vydří
 
17:55
Šahbáz Bhattí, muž, který měl sen - Pákistán
 
18:30
Od slunéčka do tmy: Odraný kůň
 
18:45
Sedmihlásky: Vrba, A ja vim (135)
 
18:55
Kazachstán, poutní kostel
 
19:50
Z pokladů duše: Lucia Kopasová - Jak poznat Ježíše
 !
20:00
Kulatý stůl: Efektivní výchova? (184)
 P
21:30
Živě s Noe: Připomínáme si sv. Ludmilu, výročí smrti prezidenta T. G. Masaryka a představujeme projekt Cirkus Paciento - reformu psychiatrické péče.
 
22:05
Outdoor Films s Annou Hanuš Kuchařovou: Můj život je slackline (71)
 
23:45
Večeře u Slováka: 24. neděle v mezidobí
 
0:15
Exit 316 MISE: Z pasti do propasti
 
0:35
V pohorách po horách: Ďurkovec - Bukovské vrchy (27)
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 15.9.2018

 
6:05
Dana & Přátelé: James Kilbane (7)
 
6:35
Pomáhá srdcem
 
6:45
Výpravy do divočiny: Spolu s hady, ještěry a žábami
 
7:50
Noeland (55)
 
8:15
Animované příběhy velikánů dějin: Kryštof Kolumbus (1451 – 1506)
 
8:45
Sedmihlásky: Vrba, A ja vim (135)
 L !
8:55
Náštěva v Piazza Armerina a setkání s věřícími: Papež František na Sicílii
 
10:10
Exit 316 MISE: Z pasti do propasti
 
10:30
Zachraňme kostely: Kostel sv. Máří Magdalény v Krasíkově (12)
 L
11:00
Mše sv. Palermo: Papež František na Sicílii
 
12:50
Pod lampou na Majdanu: Náš život vedle Ruska
 L !
15:25
Setkání s kněžími a zasvěcenými osobami v Palermu: Papež František na Sicílii
 
16:55
Terra Santa News: 12. 9. 2018
 L !
17:25
Setkání s mládeží v Palermu: Papež František na Sicílii
 
18:25
Sedmihlásky: Vrba, A ja vim (135)
 
18:30
Od slunéčka do tmy: Odraný kůň
 
18:45
Vychutnej si víru: Polévky
 P !
19:15
Světlo pro Evropu: Spitzenkandidát (7)
 P !
19:30
V souvislostech - Petr Honzejk: Výjimečnost podzimních voleb 2018?
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Duchovní literatura
 P !
20:00
Ostrov mnichů
 
21:15
V pohorách po horách: Rakytov - Velká Fatra (34)
 
21:25
Ale on není bílý
 
22:00
Vitajte, priatelia, na Myjave: MFF Myjava 2018
 
23:10
Zpravodajské Noeviny: 13. 9. 2018
 
23:30
Řeckokatolický magazín (165)
 
23:45
Buon giorno s Františkem
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 16.9.2018

 
6:05
Ars Vaticana
 
6:15
Jak potkávat svět: s Ladislavem Moravetzem, jeho manželkou Ester a synem Matyášem (62)
 
7:40
Dát smysl života
 
7:50
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Za lidovou písní a tancem Janáčkova kraje (140)
 
9:15
Řeckokatolický magazín (165)
 
9:30
Večeře u Slováka: 24. neděle v mezidobí
 L !
10:00
Mše svatá z kaple Panny Marie Karmelské: Sázava
 
11:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s knihou o církvi na Kubě (60)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Síla mše svaté
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:40
Světlo pro Evropu: Spitzenkandidát (7)
 
12:55
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
14:10
Ostrov mnichů
 
16:30
Opavská inspirace
 
19:20
Ars Vaticana
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Síla mše svaté
 !
20:00
L. van Beethoven: 9.symfonie: Podzimní festival duchovní hudby 2016
 
21:20
V souvislostech - Petr Honzejk: Výjimečnost podzimních voleb 2018?
 
21:40
Výpravy do divočiny: Spolu s hady, ještěry a žábami
 
22:45
Údolí růží
 
23:35
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
23:50
Guyanská Diana
 
0:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 17.9.2018

 
6:05
Klapka s …: Ing. Zuzanou Dobiášovou (92)
 
7:10
Zpravodajské Noeviny: 13. 9. 2018
 
7:30
Výpravy do divočiny: Spolu s hady, ještěry a žábami
 
8:35
Exit 316 MISE: Jak dostat rodiče do polepšovny
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V pohorách po horách: Rakytov - Velká Fatra (34)
 
9:35
Outdoor Films s Jiřím Horčičkou a Radimem Zhořem: Divočinou Aljašky (60)
 
11:10
Do varu s Maxem Kašparů: Duchovní a duševní zdraví (2)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Vychutnej si víru: Polévky
 
13:25
Harfa Noemova: A. Dvořák - Te Deum
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: P. JUDr. ICLic. Pavel Forgač, Obl.OT
 
15:10
Ars Vaticana
 
15:25
Dana & Přátelé: James Kilbane (7)
 
16:00
V souvislostech - Petr Honzejk: Výjimečnost podzimních voleb 2018?
 
16:20
Žalman & spol. na Mohelnickém dostavníku 2013
 
17:05
Noční univerzita: MUDr. Roman Joch - Feminismus a genderové teorie
 
18:10
Zrnko v perle Karibiku
 
18:25
Sedmihlásky: Vandrovala bleška (137)
 
18:30
Od slunéčka do tmy: Ondra a Kuba
 
18:45
Putování modrou planetou: Írán
 
19:35
Můj chrám: Akademický sochař Petr Váňa v Kapli sv. Judy Tadeáše, Dobřichovice
 
19:50
Z pokladů duše: P. Marek Adamczuk, OMI - Eucharistie - největší poklad
 L !
20:00
Adopce nablízko: Návrat ze služby
 P !
21:05
ARTBITR - Kulturní magazín: o Jiřím Voskovcovi v Americe (61)
 
21:20
Velehradská zastavení: Díl 4. - Slavení východní liturgie
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Kulatý stůl: Efektivní výchova? (184)
 
23:40
Terra Santa News: 12. 9. 2018
 
0:05
Noční univerzita: Pavol Strežo - Život „na bojišti“
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 18.9.2018

 
6:05
V souvislostech - Petr Honzejk: Výjimečnost podzimních voleb 2018?
 
6:25
Pod lampou na Majdanu: Náš život vedle Ruska
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Zrnko v perle Karibiku
 
9:40
V pohorách po horách: Rakytov - Velká Fatra (34)
 
9:50
Noční univerzita: Pavol Strežo - Život „na bojišti“
 
10:55
Muzikanti hrajte
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Do varu s Maxem Kašparů: Duchovní a duševní zdraví (2)
 
13:10
Mezi pražci: Září 2018 (70)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Jan Mařík
 
15:15
Kulatý stůl: Efektivní výchova? (184)
 
16:50
Ostrov mnichů
 
18:05
Noeland (56)
 
18:35
Od slunéčka do tmy: Vlk a liška
 
18:45
Sedmihlásky: Vandrovala bleška (137)
 
18:50
Animované příběhy velikánů dějin: Leonardo da Vinci (1452 – 1519)
 
19:20
Ars Vaticana
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 18. 9. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: P. Karel Jakub Berka OPraem - Co je láska a štěstí?
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 
21:05
Světlo pro Evropu: Spitzenkandidát (7)
 P
21:15
Řeckokatolický magazín (166)
 P
21:30
Živě s Noe: Hostem je výtvarník František Pavlica.
 
22:05
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2017, 1. díl
 
22:50
Terra Santa News: 12. 9. 2018
 
23:10
Ztracená ovečka
 
23:40
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Za lidovou písní a tancem Janáčkova kraje (140)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 19.9.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 18. 9. 2018
 
6:30
Stíny na kolébce - Afrika
 
7:25
Noční univerzita: MUDr. Roman Joch - Feminismus a genderové teorie
 
8:30
Harfa Noemova: A. Dvořák - Te Deum
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Služebnice Boží Matka Vojtěcha
 
11:01
Záblesky nad Andami
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Vitajte, priatelia, na Myjave: MFF Myjava 2018
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: kardinál Miloslav Vlk
 
15:15
Exit 316 MISE: Jak dostat rodiče do polepšovny
 
15:40
Zrnko v perle Karibiku
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 18. 9. 2018
 
16:20
Můj chrám: Akademický sochař Petr Váňa v Kapli sv. Judy Tadeáše, Dobřichovice
 
16:40
ARTBITR - Kulturní magazín: o Jiřím Voskovcovi v Americe (61)
 
17:00
Jak potkávat svět: s Ladislavem Moravetzem, jeho manželkou Ester a synem Matyášem (62)
 
18:25
Sedmihlásky: Vandrovala bleška (137)
 
18:30
Od slunéčka do tmy: Odraný kůň
 
18:45
Rok vína
 
19:10
Do varu s Maxem Kašparů: Krize životních hodnot (3)
 P !
19:30
Terra Santa News: 19. 9. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jiří Mikulášek - Hrdinové víry
 L !
20:00
Večer chval: Didaché (72)
 
21:20
Velehradská zastavení: Díl 7. - Cestami ekumenismu
 P
21:30
Živě s Noe: Rozhovory o festivalu United, ARTKU a návrzích architekta nejen sakrálních staveb
 P !
22:05
Noční univerzita: P. Jakub Sadílek - Opásáni pravdou...
 
22:55
Generální audience Svatého otce
 
23:20
Vychutnej si víru: Polévky
 
23:55
U VÁS aneb festivalové kukátko: Černou křídou do komína aneb ti tam dole (24)
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 20.9.2018

 
6:05
Misie na živo: Shalom for Uganda (19)
 
7:05
Diakonie ve Valašském Meziříčí - Žijeme tu s vámi!
 
7:15
L. van Beethoven: 9.symfonie: Podzimní festival duchovní hudby 2016
 
8:35
Terra Santa News: 19. 9. 2018
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Světlo pro Evropu: Spitzenkandidát (7)
 
9:35
Kulatý stůl: Efektivní výchova? (184)
 
11:05
Do varu s Maxem Kašparů: Krize životních hodnot (3)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V pohorách po horách: Rakytov - Velká Fatra (34)
 
13:00
Naše peníze, jejich osud
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: MUDr. Zuzana Roithová, MBA
 
15:10
Řeckokatolický magazín (166)
 
15:25
Muzikanti hrajte
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 18. 9. 2018
 
16:20
Generální audience Svatého otce
 
16:50
Ars Vaticana
 
17:00
Dana & Přátelé: Susan Hookong Taylor a Anna Da Costa (8)
 
17:30
Chlapi na hoře
 
18:00
Animované příběhy velikánů dějin: Leonardo da Vinci (1452 – 1519)
 
18:30
Od slunéčka do tmy: Podbálovský hastrman
 
18:45
Sedmihlásky: Vandrovala bleška (137)
 
18:50
Bazilika s tajemným světlem: Mariánská bazilika (2)
 P
19:00
Večeře u Slováka: 25. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 20. 9. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: P. ThLic. Jiří Koníček - sloužit Bohu, ne mamonu
 L !
20:00
Cvrlikání: Vzpomínka na Jiřího Moravského Brabce (62)
 
21:10
Zapomenuté Čako
 P
21:30
Živě s Noe: S Ing. Stanislavem a Ludmilou Čajánkovými o otci Piovi.
 !
22:05
Pod lampou: Tajemství DNA
 
0:15
Zpravodajské Noeviny: 20. 9. 2018
 
0:35
Můj chrám: Akademický sochař Petr Váňa v Kapli sv. Judy Tadeáše, Dobřichovice
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 21.9.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 20. 9. 2018
 
6:25
Lubor Patsch, muzikant s kamerou
 
7:00
Chudoba - Sestra Ráchel
 
7:20
Zrnko v perle Karibiku
 
7:40
Vychutnej si víru: Polévky
 
8:10
Noční univerzita: P. Jakub Sadílek - Opásáni pravdou...
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Biblická studna
 
10:25
Adopce nablízko: Návrat ze služby
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Opřu se o florbalovou hůl
 
13:10
Žalman & spol. na Mohelnickém dostavníku 2013
 L !
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: P. Ing. Miloslav Fiala OPraem (1. díl)
 
15:15
Putování modrou planetou: Írán
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 20. 9. 2018
 
16:25
Harfa Noemova: A. Dvořák - Te Deum
 
16:55
Buon giorno s Františkem
 
18:00
ARTBITR - Kulturní magazín: o Jiřím Voskovcovi v Americe (61)
 
18:15
Česká věda
 
18:30
Od slunéčka do tmy: Tisůvek
 
18:40
Sedmihlásky: Vandrovala bleška (137)
 
18:45
Na pořadu rodina: Pěstounská rodina (13)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Když nás něco v Církvi rozčílí
 !
20:00
Kulatý stůl: Pokušení moci (191)
 P
21:30
Živě s Noe: S ministranty si povídáme o pouti do Říma.
 
22:05
Ostrov mnichů
 
23:20
Večeře u Slováka: 25. neděle v mezidobí
 
23:45
V pohorách po horách: Rakytov - Velká Fatra (34)
 
0:00
Hrdinové víry: Luboš Hruška (7)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 22.9.2018

 
6:05
Klapka s …: Martem Eslemem a Davidem Surým (106)
 
7:25
Světlo pro Evropu: Spitzenkandidát (7)
 
7:40
Zkouška víry
 
7:55
Dana & Přátelé: Susan Hookong Taylor a Anna Da Costa (8)
 
8:25
Sedmihlásky: Vandrovala bleška (137)
 
8:30
Noeland (56)
 
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: Leonardo da Vinci (1452 – 1519)
 
9:35
Můj chrám: Akademický sochař Petr Váňa v Kapli sv. Judy Tadeáše, Dobřichovice
 
9:55
Exit 316 MISE: Jak dostat rodiče do polepšovny
 L !
10:25
Papež František v Pobaltí: Uvítací ceremoniál na letišti ve Vilniusu (Litva)
 
10:45
Zpravodajské Noeviny: 20. 9. 2018
 L
11:05
Papež František v Pobaltí: Setkání s autoritami, občanskou společností a diplomaty na náměstí před prezidentským palácem
 
12:30
Vodopády milosrdenství
 
13:00
Biblická studna
 
14:10
Terra Santa News: 19. 9. 2018
 
14:30
Večeře u Slováka: 25. neděle v mezidobí
 
14:55
Vychutnej si víru: Mořské plody
 L
15:30
Papež František v Pobaltí: Návštěva svatyně Panny Marie Matky milosrdenství
 
16:00
Kopec křížů
 L !
16:25
Papež František v Pobaltí: Setkání s mladými na náměstí před katedrálou ve Vilniusu
 L
18:00
Papež František v Pobaltí: Studio František
 P !
19:10
Hovory z Rekovic: Iva Bittová
 P !
19:30
V souvislostech - Stanislav Slavický: Venezuela – socialistický experiment.
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Trpící lidé
 P !
20:00
Ostrov kentaurů
 P !
21:00
Harfa Noemova: Claudio Monteverdi
 
21:25
Otec Pio, tvůrce milosrdenství
 
22:25
V pohorách po horách: Anenský vrch - Orlické hory (35)
 
22:35
Velehrad v době nesvobody
 
23:00
Žalman & spol. na Mohelnickém dostavníku 2013
 
23:45
Řeckokatolický magazín (166)
 
0:05
Noční univerzita: MUDr. Roman Joch - Feminismus a genderové teorie
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 23.9.2018

 
6:05
Putování modrou planetou: Írán
 
6:50
Outdoor Films s Rastislavem Hatiarem a Jurajem Prágerem: Slepá důvěra (46)
 
8:25
Ars Vaticana
 
8:35
Cvrlikání: Vzpomínka na Jiřího Moravského Brabce (62)
 
9:40
Řeckokatolický magazín (166)
 
10:00
Večeře u Slováka: 25. neděle v mezidobí
 P !
10:30
Mše svatá z kostela Navštívení Panny Marie: Lechovice
 
11:40
ARTBITR - Kulturní magazín: o Jiřím Voskovcovi v Americe (61)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Pavel Semela - Proč se zpovídat?
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
V souvislostech - Stanislav Slavický: Venezuela – socialistický experiment.
 P
12:25
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:05
Guyanská Diana
 
13:30
Kopec křížů
 L !
14:00
Papež František v Pobaltí: Setkání s kněžími, řeholníky, zasvěcenými osobami a seminaristy v katedrále v Kaunasu
 
15:05
Hovory z Rekovic: Iva Bittová
 
15:25
Ostrov kentaurů
 L
16:30
Papež František v Pobaltí: Návštěva a modlitba v Muzeu okupace a boje za svobodu
 
17:05
Noční univerzita: P. Jakub Sadílek - Opásáni pravdou...
 P
17:55
Sedmihlásky: Šipek (138)
 !
18:30
Animované příběhy velikánů dějin: Galileo Galilei (1564 – 1642)
 
19:05
Do varu s Maxem Kašparů: Krize životních hodnot (3)
 
19:30
Exit 316 MISE: Kdopak to zvoní?
 
19:50
Z pokladů duše: P. Pavel Semela - Proč se zpovídat?
 P !
20:00
Papež František v Pobaltí: Mše svatá a Anděl Páně v parku Santakos v Kaunasu (Litva)
 
21:55
V souvislostech - Stanislav Slavický: Venezuela – socialistický experiment.
 
22:20
Adopce nablízko: Návrat ze služby
 
23:25
Buon giorno s Františkem
 
0:25
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 24.9.2018

 
6:05
Buon giorno s Františkem
 
7:00
Skryté poklady: Milan
 
7:30
V pohorách po horách: Rakytov - Velká Fatra (34)
 L !
7:45
Papež František v Pobaltí: Uvítací ceremoniál na letišti a v prezidentském paláci v Rize (Lotyšsko)
 L
8:05
Papež František v Pobaltí: Setkání s autoritami a diplomaty v Prezidentském paláci
 L !
9:35
Papež František v Pobaltí: Ekumenické setkání v luteránském dómu v Rize
 L !
10:45
Papež František v Pobaltí: Návštěva katolické katedrály sv. Jakuba v Rize
 L
11:15
Papež František v Pobaltí: Studio František
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Misie skrze svědectví - Slovensko
 
13:00
Ars Vaticana
 
13:10
Spirituál Kvintet na dostavníku 2013
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: P. Ing. Miloslav Fiala OPraem (2. díl)
 L !
15:20
Papež František v Pobaltí: Mše svatá v národní mariánské svatyni Aglona
 
17:05
Hriňovský kostelík na Islandu
 
17:35
Harfa Noemova: Claudio Monteverdi
 P !
18:05
Víra do kapsy: Falešné představy o Bohu
 
18:25
Sedmihlásky: Šipek (138)
 
18:30
Od slunéčka do tmy: Poklad na Matinkách
 
18:40
Dana & Přátelé: Susan Hookong Taylor a Anna Da Costa (8)
 
19:10
V souvislostech - Stanislav Slavický: Venezuela – socialistický experiment.
 P
19:35
Vezmi a čti: Září 2018
 
19:50
Z pokladů duše: Andrea Hýblová Fsp - Boží slovo je důležité v rozlišování
 L !
20:00
Dům nejen ze skla
 
21:00
Meditační kaple sv. Jana Pavla II. v Ústí nad Orlicí
 
21:10
ARTBITR - Kulturní magazín: o Jiřím Voskovcovi v Americe (61)
 P
21:30
Živě s Noe: O. Daniel Vícha odpovídá na dotazy diváků
 
22:05
Papež František v Pobaltí: Studio František
 
23:05
Terra Santa News: 19. 9. 2018
 
23:30
Kulatý stůl: Pokušení moci (191)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 25.9.2018

 
6:05
Pod lampou: Tajemství DNA
 
8:10
V souvislostech - Stanislav Slavický: Venezuela – socialistický experiment.
 
8:30
V pohorách po horách: Anenský vrch - Orlické hory (35)
 L !
8:45
Papež František v Pobaltí: Uvítací ceremoniál na letišti a v prezidentském paláci v Tallinu (Estonsko)
 L
10:00
Papež František v Pobaltí: Setkání s autoritami a diplomaty v zahradě Prezidentského paláce
 L !
10:45
Papež František v Pobaltí: Ekumenické setkání s mládeží v luteránské katedrále v Tallinu
 L
11:45
Papež František v Pobaltí: Studio František
 
12:50
Ars Vaticana
 
13:00
Pro vita mundi: Ing. Rostislav Sochorec
 
13:40
Historie sklářství v Karolince
 L
14:10
Papež František v Pobaltí: Setkání s nemocnými v katedrále sv. Petra a Pavla v Tallinu
 L !
15:20
Papež František v Pobaltí: Mše svatá na Náměstí svobody v Tallinu
 
17:05
Údolí růží
 
18:30
Od slunéčka do tmy: Sýkora
 
18:40
Sedmihlásky: Šipek (138)
 
18:45
Animované příběhy velikánů dějin: Galileo Galilei (1564 – 1642)
 
19:15
Česká věda
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 25. 9. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: P. Bogdan Stępień OSPPE - Bratři a sestry
 P !
20:00
Missio magazín: září 2018
 
20:55
Století Andělky
 P
21:10
Řeckokatolický magazín (169)
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Papež František v Pobaltí: Studio František
 
23:15
Hovory z Rekovic: Iva Bittová
 
23:35
Terra Santa News: 19. 9. 2018
 
0:00
Zpravodajské Noeviny: 25. 9. 2018
 
0:20
Život ve vztahu: Franz Kett a jeho pedagogika
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 26.9.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 25. 9. 2018
 
6:25
Noční univerzita: Mgr. Matyáš Zrno - Afghánistán, zač jsme bojovali
 
7:25
Čtvero ročních dob: Antonio Vivaldi
 
8:30
Ztracená ovečka
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
100 let Národního zemědělského muzea
 
10:55
Silva Gabreta: Jak se rodí šumavský horský les
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Dům nejen ze skla
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: P. Mgr. Adam Rucki (1. díl)
 
15:15
ARTBITR - Kulturní magazín: o Jiřím Voskovcovi v Americe (61)
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 25. 9. 2018
 
16:00
Vezmi a čti: Září 2018
 
16:15
Exit 316 MISE: Kdopak to zvoní?
 
16:35
Ochmelená story
 
16:50
Cvrlikání: Vzpomínka na Jiřího Moravského Brabce (62)
 
18:00
Jmenuji se David Bibby
 
18:30
Od slunéčka do tmy: Janíček Poturčenec
 
18:40
Sedmihlásky: Šipek (138)
 
18:50
Bazilika s tajemným světlem: Šlechtická a panovnická bazilika (1)
 
19:03
Sekce pro mládež ČBK
 P !
19:30
Terra Santa News: 26. 9. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: Helena Šimoníková - Nenechme se strhnout trendy módy
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
Léta letí k andělům: Zdeněk Pololáník – hudební skladatel
 P
21:30
Živě s Noe: Výročí biskupského svěcení kard. Dominika Duky a reportáže tematicky zaměřených Evropských dnů
 P !
22:05
Noční univerzita: P. René-Luc - Ve službě evangelia pokoje
 
23:10
Generální audience Svatého otce
 
23:35
Vychutnej si víru: Mořské plody
 
0:10
P. Kořínek: Cronica Domus Sarensis: Podzimní festival duchovní hudby 2017
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 27.9.2018

 
6:05
Terra Santa News: 26. 9. 2018
 
6:25
Putování modrou planetou: Kamčatka krásná neznámá
 
7:05
Jak potkávat svět: s Ladislavem Moravetzem, jeho manželkou Ester a synem Matyášem (62)
 
8:30
Portréty krajiny
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Hovory z Rekovic: Iva Bittová
 
9:40
Řeckokatolický magazín (169)
 
9:55
Kulatý stůl: Pokušení moci (191)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:45
V pohorách po horách: Anenský vrch - Orlické hory (35)
 
12:55
P. Kořínek: Cronica Domus Sarensis: Podzimní festival duchovní hudby 2017
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: P. Mgr. Adam Rucki (2. díl)
 
15:15
Muzikanti hrajte
 
15:45
Diakonie ve Valašském Meziříčí - Žijeme tu s vámi!
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 25. 9. 2018
 
16:20
Generální audience Svatého otce
 
16:45
Ars Vaticana
 L !
17:00
Svatováclavské duchovní zastavení
 
18:05
Animované příběhy velikánů dějin: Galileo Galilei (1564 – 1642)
 
18:35
Od slunéčka do tmy: Obrázek na díle
 
18:40
Sedmihlásky: Šipek (138)
 
18:45
Kněz zpívající reggae - Jamajka
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 26. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 27. 9. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: P. Richard Turko - Hodnota chleba
 P !
20:00
U VÁS aneb festivalové kukátko: Tři mušketýři - J. Petrů (26)
 
21:05
Lednický park vypravuje
 P
21:30
Živě s Noe: Ředitel muzea v Hlučíně a muzejní pedagog v rozhovoru s Marcelou Vraspírovou
 !
22:05
Pod lampou: Musk, Falcon Heavy a let na Mars
 
23:35
Mosambik, svědek víry
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 27. 9. 2018
 
0:30
Arménie – Víra hory přenáší
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 28.9.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 27. 9. 2018
 
6:25
Klapka s ...: Miroslavem Trudičem (62)
 
7:30
Mezi pražci: Září 2018 (70)
 
8:15
Pomoc má mnoho tváří: Diakonie ČCE
 
8:35
Noční univerzita: P. René-Luc - Ve službě evangelia pokoje
 
9:40
Víra do kapsy: Falešné představy o Bohu
 
10:00
Vychutnej si víru: Mořské plody
 
10:30
Meditační kaple sv. Jana Pavla II. v Ústí nad Orlicí
 
10:45
Ars Vaticana
 
10:55
Dům nejen ze skla
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Duchovní menu: Záznam mše svaté z Hory Blahoslavenství
 
13:10
Kazachstán, poutní kostel
 
14:00
Jan Pavel II. a pád komunismu
 
15:40
Soňa
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 27. 9. 2018
 
16:20
Spirituál Kvintet na dostavníku 2013
 
17:05
Missio magazín: září 2018
 
18:00
S NOACHem po Izraeli
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Dobrodružství začíná!
 
18:35
Sedmihlásky: Šipek (138)
 
18:45
Putování modrou planetou: Kamčatka krásná neznámá
 
19:20
Byl jsem ve vězení a přišli jste za mnou
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Tomáš Holub - Svaté přijímání
 P !
20:00
Noemova pošta: září 2018
 
21:30
Vezmi a čti: Září 2018
 
21:45
V pohorách po horách: Anenský vrch - Orlické hory (35)
 
22:00
Ostrov kentaurů
 
23:00
Večeře u Slováka: 26. neděle v mezidobí
 
23:25
Bazilika s tajemným světlem: Mariánská bazilika (2)
 
23:40
Večer chval: Didaché (72)
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 29.9.2018

 
6:05
Na pořadu rodina: Rodina a politika (21)
 
7:10
Plavba kapitána Ing. Petra Ondráčka a jeho plachetnice Singa
 
7:35
Na pomezí ticha a tmy
 
8:25
Sedmihlásky: Šipek (138)
 
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: Galileo Galilei (1564 – 1642)
 
9:35
Vezmi a čti: Září 2018
 
9:50
Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
 
10:30
Missio magazín: září 2018
 
11:25
Exit 316 MISE: Kdopak to zvoní?
 
11:45
Víra do kapsy: Falešné představy o Bohu
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Zpravodajské Noeviny: 27. 9. 2018
 
12:30
Pod lampou: Musk, Falcon Heavy a let na Mars
 
14:00
Město strachu - Pákistán
 
14:35
Terra Santa News: 26. 9. 2018
 
14:55
Večeře u Slováka: 26. neděle v mezidobí
 
15:25
Causa Carnivora
 !
16:00
Adopce nablízko: Návrat ze služby
 
17:05
Století Andělky
 
17:25
Ve službě Šuárů
 !
18:00
Vychutnej si víru: Burgry
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Dobrodružství začíná!
 
18:35
Sedmihlásky: Šipek (138)
 
18:40
Muzikanti hrajte
 P !
19:15
Světlo pro Evropu: Brexit (8)
 P !
19:30
V souvislostech - Jaroslav Šebek: Trauma Mnichovské dohody
 
19:50
Z pokladů duše: Ing. Roman Čiviš - Nenosit si práci domů
 P !
20:00
Outdoor Films s Jiřím Soukupem: Závodím i v devadesáti (72)
 
21:35
Svoboda, kterou nám Bůh dal: Salesiáni v Žepče
 
22:00
V pohorách po horách: Pytlácké kameny - Jizerské hory (36)
 
22:10
U VÁS aneb festivalové kukátko: Tři mušketýři - J. Petrů (26)
 
23:15
Výpravy do divočiny: Spolu s hady, ještěry a žábami
 
0:20
Angola: Nepřestanu chodit ulicemi
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 30.9.2018

 
6:05
Ars Vaticana
 
6:15
Klapka s …: Františkem Žatečkou a Josefem Bahníkem (86)
 
7:20
Biblická studna
 
8:25
U VÁS aneb festivalové kukátko: Tři mušketýři - J. Petrů (26)
 
9:30
Večeře u Slováka: 26. neděle v mezidobí
 L !
10:00
Mše svatá z kostela sv. Jakuba v Trnavě
 
11:15
Diakonie ve Valašském Meziříčí - Žijeme tu s vámi!
 
11:25
Řeckokatolický magazín (169)
 
11:40
ARTBITR - Kulturní magazín: o Jiřím Voskovcovi v Americe (61)
 P
11:50
Z pokladů duše: Pavla Čandrlová - Jak jsem vyřešila jeden konflikt
 L !
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Jaroslav Šebek: Trauma Mnichovské dohody
 
12:40
Světlo pro Evropu: Brexit (8)
 
12:55
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:35
Muzikanti hrajte
 
14:05
Outdoor Films s Jiřím Soukupem: Závodím i v devadesáti (72)
 
15:40
Obdarovávání - Otec Radek
 
16:00
Noční univerzita: P. René-Luc - Ve službě evangelia pokoje
 
17:05
Mosambik - Bom Padre
 
17:35
Víra do kapsy: Falešné představy o Bohu
 P
17:55
Sedmihlásky: Šla děvečka (139)
 
18:00
Noeland (59)
 !
18:30
Animované příběhy velikánů dějin: William Bradford (1590 – 1657)
 
19:00
Léta letí k andělům: Zdeněk Pololáník – hudební skladatel
 P
19:30
Exit 316 MISE: Konec krásných časů
 
19:50
Z pokladů duše: Pavla Čandrlová - Jak jsem vyřešila jeden konflikt
 !
20:00
Ohlédnutí za návštěvou papeže Františka v Pobaltí
 
22:05
V souvislostech - Jaroslav Šebek: Trauma Mnichovské dohody
 
22:30
Missio magazín: září 2018
 
23:25
Ars Vaticana
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů