Program televize Noe na pondělí 17.9.2018

 
6:05
Klapka s …: Ing. Zuzanou Dobiášovou (92)
 
7:10
Zpravodajské Noeviny: 13. 9. 2018
 
7:30
Výpravy do divočiny: Spolu s hady, ještěry a žábami
 
8:35
Exit 316 MISE: Jak dostat rodiče do polepšovny
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V pohorách po horách: Rakytov - Velká Fatra (34)
 
9:35
Outdoor Films s Jiřím Horčičkou a Radimem Zhořem: Divočinou Aljašky (60)
 
11:10
Do varu s Maxem Kašparů: Duchovní a duševní zdraví (2)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Vychutnej si víru: Polévky
 
13:25
Harfa Noemova: A. Dvořák - Te Deum
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: P. JUDr. ICLic. Pavel Forgač, Obl.OT
 
15:10
Ars Vaticana
 
15:25
Dana & Přátelé: James Kilbane (7)
 
16:00
V souvislostech - Petr Honzejk: Výjimečnost podzimních voleb 2018?
 
16:20
Žalman & spol. na Mohelnickém dostavníku 2013
 
17:05
Noční univerzita: MUDr. Roman Joch - Feminismus a genderové teorie
 
18:10
Zrnko v perle Karibiku
 
18:25
Sedmihlásky: Vandrovala bleška (137)
 
18:30
Od slunéčka do tmy: Ondra a Kuba
 
18:45
Putování modrou planetou: Írán
 
19:35
Můj chrám: Akademický sochař Petr Váňa v Kapli sv. Judy Tadeáše, Dobřichovice
 
19:50
Z pokladů duše: P. Marek Adamczuk, OMI - Eucharistie - největší poklad
 L !
20:00
Adopce nablízko: Návrat ze služby
 P !
21:05
ARTBITR - Kulturní magazín: o Jiřím Voskovcovi v Americe (61)
 
21:20
Velehradská zastavení: Díl 4. - Slavení východní liturgie
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Kulatý stůl: Efektivní výchova? (184)
 
23:40
Terra Santa News: 12. 9. 2018
 
0:05
Noční univerzita: Pavol Strežo - Život „na bojišti“
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 18.9.2018

 
6:05
V souvislostech - Petr Honzejk: Výjimečnost podzimních voleb 2018?
 
6:25
Pod lampou na Majdanu: Náš život vedle Ruska
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Zrnko v perle Karibiku
 
9:40
V pohorách po horách: Rakytov - Velká Fatra (34)
 
9:50
Noční univerzita: Pavol Strežo - Život „na bojišti“
 
10:55
Muzikanti hrajte
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Do varu s Maxem Kašparů: Duchovní a duševní zdraví (2)
 
13:10
Mezi pražci: Září 2018 (70)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Jan Mařík
 
15:15
Kulatý stůl: Efektivní výchova? (184)
 
16:50
Ostrov mnichů
 
18:05
Noeland (56)
 
18:35
Od slunéčka do tmy: Vlk a liška
 
18:45
Sedmihlásky: Vandrovala bleška (137)
 
18:50
Animované příběhy velikánů dějin: Leonardo da Vinci (1452 – 1519)
 
19:20
Ars Vaticana
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 18. 9. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: P. Karel Jakub Berka OPraem - Co je láska a štěstí?
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 
21:05
Světlo pro Evropu: Spitzenkandidát (7)
 P
21:15
Řeckokatolický magazín (166)
 P
21:30
Živě s Noe: Hostem je výtvarník František Pavlica.
 
22:05
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2017, 1. díl
 
22:50
Terra Santa News: 12. 9. 2018
 
23:10
Ztracená ovečka
 
23:40
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Za lidovou písní a tancem Janáčkova kraje (140)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 19.9.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 18. 9. 2018
 
6:30
Stíny na kolébce - Afrika
 
7:25
Noční univerzita: MUDr. Roman Joch - Feminismus a genderové teorie
 
8:30
Harfa Noemova: A. Dvořák - Te Deum
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Služebnice Boží Matka Vojtěcha
 
11:01
Záblesky nad Andami
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Vitajte, priatelia, na Myjave: MFF Myjava 2018
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: kardinál Miloslav Vlk
 
15:15
Exit 316 MISE: Jak dostat rodiče do polepšovny
 
15:40
Zrnko v perle Karibiku
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 18. 9. 2018
 
16:20
Můj chrám: Akademický sochař Petr Váňa v Kapli sv. Judy Tadeáše, Dobřichovice
 
16:40
ARTBITR - Kulturní magazín: o Jiřím Voskovcovi v Americe (61)
 
17:00
Jak potkávat svět: s Ladislavem Moravetzem, jeho manželkou Ester a synem Matyášem (62)
 
18:25
Sedmihlásky: Vandrovala bleška (137)
 
18:30
Od slunéčka do tmy: Odraný kůň
 
18:45
Rok vína
 
19:10
Do varu s Maxem Kašparů: Krize životních hodnot (3)
 P !
19:30
Terra Santa News: 19. 9. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jiří Mikulášek - Hrdinové víry
 L !
20:00
Večer chval: Didaché (72)
 
21:20
Velehradská zastavení: Díl 7. - Cestami ekumenismu
 P
21:30
Živě s Noe: Rozhovory o festivalu United, ARTKU a návrzích architekta nejen sakrálních staveb
 P !
22:05
Noční univerzita: P. Jakub Sadílek - Opásáni pravdou...
 
22:55
Generální audience Svatého otce
 
23:20
Vychutnej si víru: Polévky
 
23:55
U VÁS aneb festivalové kukátko: Černou křídou do komína aneb ti tam dole (24)
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 20.9.2018

 
6:05
Misie na živo: Shalom for Uganda (19)
 
7:05
Diakonie ve Valašském Meziříčí - Žijeme tu s vámi!
 
7:15
L. van Beethoven: 9.symfonie: Podzimní festival duchovní hudby 2016
 
8:35
Terra Santa News: 19. 9. 2018
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Světlo pro Evropu: Spitzenkandidát (7)
 
9:35
Kulatý stůl: Efektivní výchova? (184)
 
11:05
Do varu s Maxem Kašparů: Krize životních hodnot (3)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V pohorách po horách: Rakytov - Velká Fatra (34)
 
13:00
Naše peníze, jejich osud
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: MUDr. Zuzana Roithová, MBA
 
15:10
Řeckokatolický magazín (166)
 
15:25
Muzikanti hrajte
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 18. 9. 2018
 
16:20
Generální audience Svatého otce
 
16:50
Ars Vaticana
 
17:00
Dana & Přátelé: Susan Hookong Taylor a Anna Da Costa (8)
 
17:30
Chlapi na hoře
 
18:00
Animované příběhy velikánů dějin: Leonardo da Vinci (1452 – 1519)
 
18:30
Od slunéčka do tmy: Podbálovský hastrman
 
18:45
Sedmihlásky: Vandrovala bleška (137)
 
18:50
Bazilika s tajemným světlem: Mariánská bazilika (2)
 P
19:00
Večeře u Slováka: 25. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 20. 9. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: P. ThLic. Jiří Koníček - sloužit Bohu, ne mamonu
 L !
20:00
Cvrlikání: Vzpomínka na Jiřího Moravského Brabce (62)
 
21:10
Zapomenuté Čako
 P
21:30
Živě s Noe: S Ing. Stanislavem a Ludmilou Čajánkovými o otci Piovi.
 !
22:05
Pod lampou: Tajemství DNA
 
0:15
Zpravodajské Noeviny: 20. 9. 2018
 
0:35
Můj chrám: Akademický sochař Petr Váňa v Kapli sv. Judy Tadeáše, Dobřichovice
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 21.9.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 20. 9. 2018
 
6:25
Lubor Patsch, muzikant s kamerou
 
7:00
Chudoba - Sestra Ráchel
 
7:20
Zrnko v perle Karibiku
 
7:40
Vychutnej si víru: Polévky
 
8:10
Noční univerzita: P. Jakub Sadílek - Opásáni pravdou...
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Biblická studna
 
10:25
Adopce nablízko: Návrat ze služby
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Opřu se o florbalovou hůl
 
13:10
Žalman & spol. na Mohelnickém dostavníku 2013
 L !
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: P. Ing. Miloslav Fiala OPraem (1. díl)
 
15:15
Putování modrou planetou: Írán
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 20. 9. 2018
 
16:25
Harfa Noemova: A. Dvořák - Te Deum
 
16:55
Buon giorno s Františkem
 
18:00
ARTBITR - Kulturní magazín: o Jiřím Voskovcovi v Americe (61)
 
18:15
Česká věda
 
18:30
Od slunéčka do tmy: Tisůvek
 
18:40
Sedmihlásky: Vandrovala bleška (137)
 
18:45
Na pořadu rodina: Pěstounská rodina (13)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Když nás něco v Církvi rozčílí
 !
20:00
Kulatý stůl: Pokušení moci (191)
 P
21:30
Živě s Noe: S ministranty si povídáme o pouti do Říma.
 
22:05
Ostrov mnichů
 
23:20
Večeře u Slováka: 25. neděle v mezidobí
 
23:45
V pohorách po horách: Rakytov - Velká Fatra (34)
 
0:00
Hrdinové víry: Luboš Hruška (7)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 22.9.2018

 
6:05
Klapka s …: Martem Eslemem a Davidem Surým (106)
 
7:25
Světlo pro Evropu: Spitzenkandidát (7)
 
7:40
Zkouška víry
 
7:55
Dana & Přátelé: Susan Hookong Taylor a Anna Da Costa (8)
 
8:25
Sedmihlásky: Vandrovala bleška (137)
 
8:30
Noeland (56)
 
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: Leonardo da Vinci (1452 – 1519)
 
9:35
Můj chrám: Akademický sochař Petr Váňa v Kapli sv. Judy Tadeáše, Dobřichovice
 
9:55
Exit 316 MISE: Jak dostat rodiče do polepšovny
 L !
10:25
Papež František v Pobaltí: Uvítací ceremoniál na letišti ve Vilniusu (Litva)
 
10:45
Zpravodajské Noeviny: 20. 9. 2018
 L
11:05
Papež František v Pobaltí: Setkání s autoritami, občanskou společností a diplomaty na náměstí před prezidentským palácem
 
12:30
Vodopády milosrdenství
 
13:00
Biblická studna
 
14:10
Terra Santa News: 19. 9. 2018
 
14:30
Večeře u Slováka: 25. neděle v mezidobí
 
14:55
Vychutnej si víru: Mořské plody
 L
15:30
Papež František v Pobaltí: Návštěva svatyně Panny Marie Matky milosrdenství
 
16:00
Kopec křížů
 L !
16:25
Papež František v Pobaltí: Setkání s mladými na náměstí před katedrálou ve Vilniusu
 L
18:00
Papež František v Pobaltí: Studio František
 P !
19:10
Hovory z Rekovic: Iva Bittová
 P !
19:30
V souvislostech - Stanislav Slavický: Venezuela – socialistický experiment.
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Trpící lidé
 P !
20:00
Ostrov kentaurů
 P !
21:00
Harfa Noemova: Claudio Monteverdi
 
21:25
Otec Pio, tvůrce milosrdenství
 
22:25
V pohorách po horách: Anenský vrch - Orlické hory (35)
 
22:35
Velehrad v době nesvobody
 
23:00
Žalman & spol. na Mohelnickém dostavníku 2013
 
23:45
Řeckokatolický magazín (166)
 
0:05
Noční univerzita: MUDr. Roman Joch - Feminismus a genderové teorie
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 23.9.2018

 
6:05
Putování modrou planetou: Írán
 
6:50
Outdoor Films s Rastislavem Hatiarem a Jurajem Prágerem: Slepá důvěra (46)
 
8:25
Ars Vaticana
 
8:35
Cvrlikání: Vzpomínka na Jiřího Moravského Brabce (62)
 
9:40
Řeckokatolický magazín (166)
 
10:00
Večeře u Slováka: 25. neděle v mezidobí
 P !
10:30
Mše svatá z kostela Navštívení Panny Marie: Lechovice
 
11:40
ARTBITR - Kulturní magazín: o Jiřím Voskovcovi v Americe (61)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Pavel Semela - Proč se zpovídat?
 
12:00
Regina Coeli
 
12:05
V souvislostech - Stanislav Slavický: Venezuela – socialistický experiment.
 P
12:25
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:05
Guyanská Diana
 
13:30
Kopec křížů
 L !
14:00
Papež František v Pobaltí: Setkání s kněžími, řeholníky, zasvěcenými osobami a seminaristy v katedrále v Kaunasu
 
15:05
Hovory z Rekovic: Iva Bittová
 
15:25
Ostrov kentaurů
 L
16:30
Papež František v Pobaltí: Návštěva a modlitba v Muzeu okupace a boje za svobodu
 
17:05
Noční univerzita: P. Jakub Sadílek - Opásáni pravdou...
 P
17:55
Sedmihlásky: Šipek (138)
 !
18:30
Animované příběhy velikánů dějin: Galileo Galilei (1564 – 1642)
 
19:05
Do varu s Maxem Kašparů: Krize životních hodnot (3)
 
19:30
Exit 316 MISE: Kdopak to zvoní?
 
19:50
Z pokladů duše: P. Pavel Semela - Proč se zpovídat?
 P !
20:00
Papež František v Pobaltí: Mše svatá a Anděl Páně v parku Santakos v Kaunasu (Litva)
 
21:55
V souvislostech - Stanislav Slavický: Venezuela – socialistický experiment.
 
22:20
Adopce nablízko: Návrat ze služby
 
23:25
Buon giorno s Františkem
 
0:25
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů