Program televize Noe na pondělí 24.9.2018

 
6:05
Buon giorno s Františkem
 
7:00
Skryté poklady: Milan
 
7:30
V pohorách po horách: Rakytov - Velká Fatra (34)
 L !
7:45
Papež František v Pobaltí: Uvítací ceremoniál na letišti a v prezidentském paláci v Rize (Lotyšsko)
 L
8:05
Papež František v Pobaltí: Setkání s autoritami a diplomaty v Prezidentském paláci
 L !
9:35
Papež František v Pobaltí: Ekumenické setkání v luteránském dómu v Rize
 L !
10:45
Papež František v Pobaltí: Návštěva katolické katedrály sv. Jakuba v Rize
 L
11:15
Papež František v Pobaltí: Studio František
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Misie skrze svědectví - Slovensko
 
13:00
Ars Vaticana
 
13:10
Spirituál Kvintet na dostavníku 2013
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: P. Ing. Miloslav Fiala OPraem (2. díl)
 L !
15:20
Papež František v Pobaltí: Mše svatá v národní mariánské svatyni Aglona
 
17:05
Hriňovský kostelík na Islandu
 
17:35
Harfa Noemova: Claudio Monteverdi
 P !
18:05
Víra do kapsy: Falešné představy o Bohu
 
18:25
Sedmihlásky: Šipek (138)
 
18:30
Od slunéčka do tmy: Poklad na Matinkách
 
18:40
Dana & Přátelé: Susan Hookong Taylor a Anna Da Costa (8)
 
19:10
V souvislostech - Stanislav Slavický: Venezuela – socialistický experiment.
 P
19:35
Vezmi a čti: Září 2018
 
19:50
Z pokladů duše: Andrea Hýblová Fsp - Boží slovo je důležité v rozlišování
 L !
20:00
Dům nejen ze skla
 
21:00
Meditační kaple sv. Jana Pavla II. v Ústí nad Orlicí
 
21:10
ARTBITR - Kulturní magazín: o Jiřím Voskovcovi v Americe (61)
 P
21:30
Živě s Noe: O. Daniel Vícha odpovídá na dotazy diváků
 
22:05
Papež František v Pobaltí: Studio František
 
23:05
Terra Santa News: 19. 9. 2018
 
23:30
Kulatý stůl: Pokušení moci (191)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 25.9.2018

 
6:05
Pod lampou: Tajemství DNA
 
8:10
V souvislostech - Stanislav Slavický: Venezuela – socialistický experiment.
 
8:30
V pohorách po horách: Anenský vrch - Orlické hory (35)
 L !
8:45
Papež František v Pobaltí: Uvítací ceremoniál na letišti a v prezidentském paláci v Tallinu (Estonsko)
 L
10:00
Papež František v Pobaltí: Setkání s autoritami a diplomaty v zahradě Prezidentského paláce
 L !
10:45
Papež František v Pobaltí: Ekumenické setkání s mládeží v luteránské katedrále v Tallinu
 L
11:45
Papež František v Pobaltí: Studio František
 
12:50
Ars Vaticana
 
13:00
Pro vita mundi: Ing. Rostislav Sochorec
 
13:40
Historie sklářství v Karolince
 L
14:10
Papež František v Pobaltí: Setkání s nemocnými v katedrále sv. Petra a Pavla v Tallinu
 L !
15:20
Papež František v Pobaltí: Mše svatá na Náměstí svobody v Tallinu
 
17:05
Údolí růží
 
18:30
Od slunéčka do tmy: Sýkora
 
18:40
Sedmihlásky: Šipek (138)
 
18:45
Animované příběhy velikánů dějin: Galileo Galilei (1564 – 1642)
 
19:15
Česká věda
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 25. 9. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: P. Bogdan Stępień OSPPE - Bratři a sestry
 P !
20:00
Missio magazín: září 2018
 
20:55
Století Andělky
 P
21:10
Řeckokatolický magazín (169)
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Papež František v Pobaltí: Studio František
 
23:15
Hovory z Rekovic: Iva Bittová
 
23:35
Terra Santa News: 19. 9. 2018
 
0:00
Zpravodajské Noeviny: 25. 9. 2018
 
0:20
Život ve vztahu: Franz Kett a jeho pedagogika
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 26.9.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 25. 9. 2018
 
6:25
Noční univerzita: Mgr. Matyáš Zrno - Afghánistán, zač jsme bojovali
 
7:25
Čtvero ročních dob: Antonio Vivaldi
 
8:30
Ztracená ovečka
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
100 let Národního zemědělského muzea
 
10:55
Silva Gabreta: Jak se rodí šumavský horský les
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Dům nejen ze skla
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: P. Mgr. Adam Rucki (1. díl)
 
15:15
ARTBITR - Kulturní magazín: o Jiřím Voskovcovi v Americe (61)
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 25. 9. 2018
 
16:00
Vezmi a čti: Září 2018
 
16:15
Exit 316 MISE: Kdopak to zvoní?
 
16:35
Ochmelená story
 
16:50
Cvrlikání: Vzpomínka na Jiřího Moravského Brabce (62)
 
18:00
Jmenuji se David Bibby
 
18:30
Od slunéčka do tmy: Janíček Poturčenec
 
18:40
Sedmihlásky: Šipek (138)
 
18:50
Bazilika s tajemným světlem: Šlechtická a panovnická bazilika (1)
 
19:03
Sekce pro mládež ČBK
 P !
19:30
Terra Santa News: 26. 9. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: Helena Šimoníková - Nenechme se strhnout trendy módy
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
Léta letí k andělům: Zdeněk Pololáník – hudební skladatel
 P
21:30
Živě s Noe: Výročí biskupského svěcení kard. Dominika Duky a reportáže tematicky zaměřených Evropských dnů
 P !
22:05
Noční univerzita: P. René-Luc - Ve službě evangelia pokoje
 
23:10
Generální audience Svatého otce
 
23:35
Vychutnej si víru: Mořské plody
 
0:10
P. Kořínek: Cronica Domus Sarensis: Podzimní festival duchovní hudby 2017
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 27.9.2018

 
6:05
Terra Santa News: 26. 9. 2018
 
6:25
Putování modrou planetou: Kamčatka krásná neznámá
 
7:05
Jak potkávat svět: s Ladislavem Moravetzem, jeho manželkou Ester a synem Matyášem (62)
 
8:30
Portréty krajiny
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Hovory z Rekovic: Iva Bittová
 
9:40
Řeckokatolický magazín (169)
 
9:55
Kulatý stůl: Pokušení moci (191)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:45
V pohorách po horách: Anenský vrch - Orlické hory (35)
 
12:55
P. Kořínek: Cronica Domus Sarensis: Podzimní festival duchovní hudby 2017
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: P. Mgr. Adam Rucki (2. díl)
 
15:15
Muzikanti hrajte
 
15:45
Diakonie ve Valašském Meziříčí - Žijeme tu s vámi!
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 25. 9. 2018
 
16:20
Generální audience Svatého otce
 
16:45
Ars Vaticana
 L !
17:00
Svatováclavské duchovní zastavení
 
18:05
Animované příběhy velikánů dějin: Galileo Galilei (1564 – 1642)
 
18:35
Od slunéčka do tmy: Obrázek na díle
 
18:40
Sedmihlásky: Šipek (138)
 
18:45
Kněz zpívající reggae - Jamajka
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 26. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 27. 9. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: P. Richard Turko - Hodnota chleba
 P !
20:00
U VÁS aneb festivalové kukátko: Tři mušketýři - J. Petrů (26)
 
21:05
Lednický park vypravuje
 P
21:30
Živě s Noe: Ředitel muzea v Hlučíně a muzejní pedagog v rozhovoru s Marcelou Vraspírovou
 !
22:05
Pod lampou: Musk, Falcon Heavy a let na Mars
 
23:35
Mosambik, svědek víry
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 27. 9. 2018
 
0:30
Arménie – Víra hory přenáší
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 28.9.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 27. 9. 2018
 
6:25
Klapka s ...: Miroslavem Trudičem (62)
 
7:30
Mezi pražci: Září 2018 (70)
 
8:15
Pomoc má mnoho tváří: Diakonie ČCE
 
8:35
Noční univerzita: P. René-Luc - Ve službě evangelia pokoje
 
9:40
Víra do kapsy: Falešné představy o Bohu
 
10:00
Vychutnej si víru: Mořské plody
 
10:30
Meditační kaple sv. Jana Pavla II. v Ústí nad Orlicí
 
10:45
Ars Vaticana
 
10:55
Dům nejen ze skla
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Duchovní menu: Záznam mše svaté z Hory Blahoslavenství
 
13:10
Kazachstán, poutní kostel
 
14:00
Jan Pavel II. a pád komunismu
 
15:40
Soňa
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 27. 9. 2018
 
16:20
Spirituál Kvintet na dostavníku 2013
 
17:05
Missio magazín: září 2018
 
18:00
S NOACHem po Izraeli
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Dobrodružství začíná!
 
18:35
Sedmihlásky: Šipek (138)
 
18:45
Putování modrou planetou: Kamčatka krásná neznámá
 
19:20
Byl jsem ve vězení a přišli jste za mnou
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Tomáš Holub - Svaté přijímání
 P !
20:00
Noemova pošta: září 2018
 
21:30
Vezmi a čti: Září 2018
 
21:45
V pohorách po horách: Anenský vrch - Orlické hory (35)
 
22:00
Ostrov kentaurů
 
23:00
Večeře u Slováka: 26. neděle v mezidobí
 
23:25
Bazilika s tajemným světlem: Mariánská bazilika (2)
 
23:40
Večer chval: Didaché (72)
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 29.9.2018

 
6:05
Na pořadu rodina: Rodina a politika (21)
 
7:10
Plavba kapitána Ing. Petra Ondráčka a jeho plachetnice Singa
 
7:35
Na pomezí ticha a tmy
 
8:25
Sedmihlásky: Šipek (138)
 
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: Galileo Galilei (1564 – 1642)
 
9:35
Vezmi a čti: Září 2018
 
9:50
Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
 
10:30
Missio magazín: září 2018
 
11:25
Exit 316 MISE: Kdopak to zvoní?
 
11:45
Víra do kapsy: Falešné představy o Bohu
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Zpravodajské Noeviny: 27. 9. 2018
 
12:30
Pod lampou: Musk, Falcon Heavy a let na Mars
 
14:00
Město strachu - Pákistán
 
14:35
Terra Santa News: 26. 9. 2018
 
14:55
Večeře u Slováka: 26. neděle v mezidobí
 
15:25
Causa Carnivora
 !
16:00
Adopce nablízko: Návrat ze služby
 
17:05
Století Andělky
 
17:25
Ve službě Šuárů
 !
18:00
Vychutnej si víru: Burgry
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Dobrodružství začíná!
 
18:35
Sedmihlásky: Šipek (138)
 
18:40
Muzikanti hrajte
 P !
19:15
Světlo pro Evropu: Brexit (8)
 P !
19:30
V souvislostech - Jaroslav Šebek: Trauma Mnichovské dohody
 
19:50
Z pokladů duše: Ing. Roman Čiviš - Nenosit si práci domů
 P !
20:00
Outdoor Films s Jiřím Soukupem: Závodím i v devadesáti (72)
 
21:35
Svoboda, kterou nám Bůh dal: Salesiáni v Žepče
 
22:00
V pohorách po horách: Pytlácké kameny - Jizerské hory (36)
 
22:10
U VÁS aneb festivalové kukátko: Tři mušketýři - J. Petrů (26)
 
23:15
Výpravy do divočiny: Spolu s hady, ještěry a žábami
 
0:20
Angola: Nepřestanu chodit ulicemi
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 30.9.2018

 
6:05
Ars Vaticana
 
6:15
Klapka s …: Františkem Žatečkou a Josefem Bahníkem (86)
 
7:20
Biblická studna
 
8:25
U VÁS aneb festivalové kukátko: Tři mušketýři - J. Petrů (26)
 
9:30
Večeře u Slováka: 26. neděle v mezidobí
 L !
10:00
Mše svatá z kostela sv. Jakuba v Trnavě
 
11:15
Diakonie ve Valašském Meziříčí - Žijeme tu s vámi!
 
11:25
Řeckokatolický magazín (169)
 
11:40
ARTBITR - Kulturní magazín: o Jiřím Voskovcovi v Americe (61)
 P
11:50
Z pokladů duše: Pavla Čandrlová - Jak jsem vyřešila jeden konflikt
 L !
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Jaroslav Šebek: Trauma Mnichovské dohody
 
12:40
Světlo pro Evropu: Brexit (8)
 
12:55
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:35
Muzikanti hrajte
 
14:05
Outdoor Films s Jiřím Soukupem: Závodím i v devadesáti (72)
 
15:40
Obdarovávání - Otec Radek
 
16:00
Noční univerzita: P. René-Luc - Ve službě evangelia pokoje
 
17:05
Mosambik - Bom Padre
 
17:35
Víra do kapsy: Falešné představy o Bohu
 P
17:55
Sedmihlásky: Šla děvečka (139)
 
18:00
Noeland (59)
 !
18:30
Animované příběhy velikánů dějin: William Bradford (1590 – 1657)
 
19:00
Léta letí k andělům: Zdeněk Pololáník – hudební skladatel
 P
19:30
Exit 316 MISE: Konec krásných časů
 
19:50
Z pokladů duše: Pavla Čandrlová - Jak jsem vyřešila jeden konflikt
 !
20:00
Ohlédnutí za návštěvou papeže Františka v Pobaltí
 
22:05
V souvislostech - Jaroslav Šebek: Trauma Mnichovské dohody
 
22:30
Missio magazín: září 2018
 
23:25
Ars Vaticana
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 1.10.2018

 
6:05
Ars Vaticana
 
6:15
Klapka s ...: MUDr. Bohumírem Novákem (82)
 
7:15
Arbitráž
 
7:40
Vydřené metamorfózy
 
7:55
Missio magazín: září 2018
 
8:45
V pohorách po horách: Pytlácké kameny - Jizerské hory (36)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Exit 316 MISE: Konec krásných časů
 
9:40
Léta letí k andělům: Zdeněk Pololáník – hudební skladatel
 
10:10
Buon giorno s Františkem
 
11:15
Víra do kapsy: Falešné představy o Bohu
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Písňový koktejl z Mohelnického dostavníku 2013
 
13:35
V souvislostech - Jaroslav Šebek: Trauma Mnichovské dohody
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Eva Hudečková (136)
 
15:15
Nárožní kámen
 
16:00
Noční univerzita: MUDr. Roman Joch - Křesťanské učení o spravedlivé válce
 
17:05
Vychutnej si víru: Burgry
 
17:40
Můj chrám: JUDr. Daniela Drtinová, moderátorka a novinářka
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Šla děvečka (139)
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Po stopách Bernadety
 
18:40
Putování modrou planetou: Galapágy peklo nebo ráj?
 
19:30
Meditační kaple sv. Jana Pavla II. v Ústí nad Orlicí
 
19:40
Bazilika s tajemným světlem: Mariánská bazilika (2)
 
19:50
Z pokladů duše: kardinál Miloslav Vlk - Pravda a láska
 L
20:00
Biblická studna
 P
21:10
ARTBITR - Kulturní magazín: s kameramanem Markem Jíchou (62)
 P
21:30
Živě s Noe: Sestřih živého vysílání dne s jáhnem Jiřím Klosem.
 
22:05
Noemova pošta: září 2018
 
23:35
Terra Santa News: 26. 9. 2018
 
0:00
Noční univerzita: P. René-Luc - Ve službě evangelia pokoje
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 2.10.2018

 
6:05
Pod lampou: Musk, Falcon Heavy a let na Mars
 
7:35
Nikaragua - Dobrý pastýř, biskup David Zywiec
 
8:10
V souvislostech - Jaroslav Šebek: Trauma Mnichovské dohody
 
8:30
Exit 316 MISE: Konec krásných časů
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Mosambik - Cipriano
 
9:50
Muzikanti hrajte
 
10:25
Noční univerzita: P. René-Luc - Ve službě evangelia pokoje
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Ars Vaticana
 
13:00
Svatováclavský koncert Václava Hudečka a jeho hostů: z Paláce Žofín v Praze
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: P. Anton Kasan - Lidečko
 
15:10
V pohorách po horách: Pytlácké kameny - Jizerské hory (36)
 
15:25
Krůček po krůčku - Etiopie
 !
16:00
Noemova pošta: září 2018
 
17:35
Léta letí k andělům: Zdeněk Pololáník – hudební skladatel
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Šla děvečka (139)
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Tajuplná jeskyně
 
18:35
Animované příběhy velikánů dějin: William Bradford (1590 – 1657)
 
19:10
Terra Santa News: 26. 9. 2018
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 2. 10. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: Tomáš Piler - Najdi si čas na rodinu
 L
20:00
Buon giorno s Františkem
 P !
20:55
Řeckokatolický magazín (170)
 
21:15
Světlo pro Evropu: Brexit (8)
 P
21:30
Živě s Noe: Informace o filmové projekci První muž a o Biskupské synodě tematicky věnované mládeži
 
22:05
Zpravodajské Noeviny: 2. 10. 2018
 
22:30
Outdoor Films s Jiřím Soukupem: Závodím i v devadesáti (72)
 
0:05
U VÁS aneb festivalové kukátko: Tři mušketýři - J. Petrů (26)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 3.10.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 2. 10. 2018
 
6:25
Klapka s ...: Jiřím Mohauptem (40)
 
7:30
Noční univerzita: MUDr. Roman Joch - Křesťanské učení o spravedlivé válce
 
8:30
Harfa Noemova: Claudio Monteverdi
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Bazilika s tajemným světlem: Mučednická bazilika (3)
 
9:25
Lednický park vypravuje
 L !
9:55
Mše sv. z Náměstí sv. Petra na zahájení biskupské synody o mládeži
 
11:30
Záblesky nad Andami
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Královna a matka Chorvatů
 
12:55
Dům nejen ze skla
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Pro vita mundi: BcA. Kamil Novák
 
15:15
ARTBITR - Kulturní magazín: s kameramanem Markem Jíchou (62)
 
15:30
Exit 316 MISE: Konec krásných časů
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 2. 10. 2018
 
16:20
Bradi Barthová
 
16:35
Víra do kapsy: Falešné představy o Bohu
 
16:55
U VÁS aneb festivalové kukátko: Tři mušketýři - J. Petrů (26)
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Šla děvečka (139)
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Tisíce světel
 
18:40
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2017, 1. díl
 
19:20
Diakonie ve Valašském Meziříčí - Žijeme tu s vámi!
 P !
19:30
Terra Santa News: 3. 10. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. George Palliparampil, SDB - Kristus nemůže zemřít
 P !
20:00
Mše svatá u příležitosti otevření centra Cenacolo: Paraguay
 P
20:45
Svědectví mladých z komunity Cenacolo
 
21:00
Vodopády milosrdenství
 P
21:30
Živě s Noe: Přinášíme zajímavý rozhovor o sestavování hudebních nástrojů.
 P !
22:05
Noční univerzita: Projekt „Mary´s Meals“
 
23:10
Zambijský Bambo
 
23:35
Vychutnej si víru: Burgry
 
0:10
Kde končí Evropa I.: Balkán: Sarajevo, Bělehrad, Záhřeb
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 4.10.2018

 
6:05
Klapka s ...: Jiřím Dittmanem (23)
 
7:05
Světlo pro Evropu: Brexit (8)
 
7:15
Léta letí k andělům: Marko Ivan Rupnik - slovinský umělec, teolog a jezuita (72)
 
7:35
Svatováclavský koncert Václava Hudečka a jeho hostů: z Paláce Žofín v Praze
 
8:35
Terra Santa News: 3. 10. 2018
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Vezmi a čti: Září 2018
 
9:40
Vydřené metamorfózy
 
9:55
Noemova pošta: září 2018
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V pohorách po horách: Pytlácké kameny - Jizerské hory (36)
 
13:00
Muzikanti hrajte
 
13:30
Zambijský Bambo
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Naděžda Urbášková
 
15:15
Dobrý pastýř Mons. Franco Dalla Valle, SDB
 
15:45
Řeckokatolický magazín (170)
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 2. 10. 2018
 
16:25
Výpravy do divočiny: Spolu s hady, ještěry a žábami
 
17:30
Opavská inspirace
 
17:45
Ars Vaticana
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Šla děvečka (139)
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Zázraky Pražského Jezulátka
 
18:35
Paprsek Boží lásky - Kosovo
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 27. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 4. 10. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Průvodce vírou
 L !
20:00
Jak potkávat svět: s Pavlem Štulírem a CM Husličky ZUŠ v Uh. Hradišti (63)
 P
21:30
Živě s Noe: Přinášíme rozhovor s hosty z Farní charity Kralupy nad Vltavou
 !
22:05
Pod lampou: Rychlý život a tichá cesta do Compostely
 
23:25
Adopce nablízko: Návrat ze služby
 
0:30
Zpravodajské Noeviny: 4. 10. 2018
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 5.10.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 4. 10. 2018
 
6:30
Noční univerzita: Projekt „Mary´s Meals“
 
7:45
Kazachstan - Ruslan
 
8:00
Vychutnej si víru: Burgry
 
8:35
Mauricius - nová hranice
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana
 !
9:30
Outdoor Films s Jiřím Soukupem: Závodím i v devadesáti (72)
 
11:05
Odkaz vysočanských předků
 
11:10
Můj chrám: JUDr. Daniela Drtinová, moderátorka a novinářka
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Léta letí k andělům: Marko Ivan Rupnik - slovinský umělec, teolog a jezuita (72)
 
13:10
Písňový koktejl z Mohelnického dostavníku 2013
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Putování modrou planetou: Galapágy peklo nebo ráj?
 
15:20
Pro vita mundi: Slávo Kráľ
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 4. 10. 2018
 
16:25
Harfa Noemova: Claudio Monteverdi
 
16:55
Buon giorno s Františkem
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Šla děvečka (139)
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Chrám na Skále
 
18:35
Princ, který si vybral Dona Boska
 
19:25
Frano z Malesie
 
19:50
Z pokladů duše: Karel Řežábek - Obnova vztahu k Bohu
 !
20:00
Kulatý stůl: Antiklerikalismus v české kultuře
 P
21:30
Živě s Noe: Stanislava Vidumská v rozhovoru s p. ředitelem výstaviště Flora Olomouc Ing. Jiřím Uhlířem
 
22:05
Večeře u Slováka: 27. neděle v mezidobí
 
22:30
ARTBITR - Kulturní magazín: s kameramanem Markem Jíchou (62)
 
22:50
Víra do kapsy: Falešné představy o Bohu
 
23:05
Biblická studna
 
0:10
V pohorách po horách: Pytlácké kameny - Jizerské hory (36)
 
0:20
Člověk a média - Ohrožení veřejnoprávních médií
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 6.10.2018

 
6:05
Světlo pro Evropu: Brexit (8)
 
6:20
Klapka s ...: Márii de la Renotiérovou (18)
 
7:20
U VÁS aneb festivalové kukátko: Tři mušketýři - J. Petrů (26)
 
8:25
Sedmihlásky: Šla děvečka (139)
 
8:30
Noeland (59)
 
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: William Bradford (1590 – 1657)
 
9:35
Můj chrám: JUDr. Daniela Drtinová, moderátorka a novinářka
 
9:50
Exit 316 MISE: Konec krásných časů
 
10:15
Terra Santa News: 3. 10. 2018
 
10:35
Buon giorno s Františkem
 
11:25
Česká věda
 
11:40
Zpravodajské Noeviny: 4. 10. 2018
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Pod lampou: Rychlý život a tichá cesta do Compostely
 
13:25
Angola: Vstaň a choď, Angolo
 
14:10
Jak potkávat svět: s Pavlem Štulírem a CM Husličky ZUŠ v Uh. Hradišti (63)
 
15:35
Večeře u Slováka: 27. neděle v mezidobí
 
16:00
Řád svatého Huberta
 !
16:20
Z krajin za obzorem: MFF Strážnice 2018
 P !
18:00
Vychutnej si víru: Po brazilsku
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Chrám na Skále
 
18:35
Sedmihlásky: Šla děvečka (139)
 
18:40
Pomáhá srdcem
 !
18:50
V pohorách po horách: Poludňový Grúň - Malá Fatra (42)
 P !
19:00
Harfa Noemova: A. Dvořák - Mše D dur
 P !
19:30
V souvislostech - Oldřich Kužílek: Svobodný přístup k informacím
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Dávám na misku úmysly věřících
 P !
20:00
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2017, 2. díl
 P
20:45
Mezi pražci: Říjen 2018 (71)
 P !
21:30
Živě s Noe
 
22:35
Missio magazín: září 2018
 
23:30
Řeckokatolický magazín (170)
 
23:45
Zámek Židlochovice - zahrada času
 
0:20
Písňový koktejl z Mohelnického dostavníku 2013
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 7.10.2018

 
6:05
Ars Vaticana
 
6:15
Outdoor Films s Jiřím Soukupem: Závodím i v devadesáti (72)
 
7:45
Biblický růženec radostný
 
8:20
Řeckokatolický magazín (170)
 
8:35
Jak potkávat svět: s Pavlem Štulírem a CM Husličky ZUŠ v Uh. Hradišti (63)
 
10:00
Večeře u Slováka: 27. neděle v mezidobí
 L !
10:30
Mše svatá z kostela Panny Marie Růžencové: Popovice u Uherského Hradiště
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s kameramanem Markem Jíchou (62)
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Oldřich Kužílek: Svobodný přístup k informacím
 P
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2017, 2. díl
 
14:10
Muzikanti hrajte
 
14:40
Odkaz vysočanských předků
 
14:50
Noční univerzita: Projekt „Mary´s Meals“
 
16:00
Živě s Noe
 !
17:05
Noemova Archa
 P
17:55
Sedmihlásky: Pod Ukvaldy na dolině (140)
 
18:00
Noeland (59)
 !
18:30
Animované příběhy velikánů dějin: Pocahontas (1595 – 1617)
 
19:05
Oázy Perlového ostrova
 P !
19:30
Exit 316 MISE: Malí a neklidní
 
19:50
Z pokladů duše: P. Vít Zatloukal - Mladá generace
 !
20:00
Pavel VI. - papež v bouřlivých časech (1)
 
21:45
V souvislostech - Oldřich Kužílek: Svobodný přístup k informacím
 
22:10
Buon giorno s Františkem
 
23:10
Ostrava zpívá Gospel: Slezská Lilie 2017
 
0:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů