Program televize Noe na pondělí 24.9.2018

 
6:05
Buon giorno s Františkem
 
7:00
Skryté poklady: Milan
 
7:30
V pohorách po horách: Rakytov - Velká Fatra (34)
 L !
7:45
Papež František v Pobaltí: Uvítací ceremoniál na letišti a v prezidentském paláci v Rize (Lotyšsko)
 L
8:05
Papež František v Pobaltí: Setkání s autoritami a diplomaty v Prezidentském paláci
 L !
9:35
Papež František v Pobaltí: Ekumenické setkání v luteránském dómu v Rize
 L !
10:45
Papež František v Pobaltí: Návštěva katolické katedrály sv. Jakuba v Rize
 L
11:15
Papež František v Pobaltí: Studio František
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Misie skrze svědectví - Slovensko
 
13:00
Ars Vaticana
 
13:10
Spirituál Kvintet na dostavníku 2013
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: P. Ing. Miloslav Fiala OPraem (2. díl)
 L !
15:20
Papež František v Pobaltí: Mše svatá v národní mariánské svatyni Aglona
 
17:05
Hriňovský kostelík na Islandu
 
17:35
Harfa Noemova: Claudio Monteverdi
 P !
18:05
Víra do kapsy: Falešné představy o Bohu
 
18:25
Sedmihlásky: Šipek (138)
 
18:30
Od slunéčka do tmy: Poklad na Matinkách
 
18:40
Dana & Přátelé: Susan Hookong Taylor a Anna Da Costa (8)
 
19:10
V souvislostech - Stanislav Slavický: Venezuela – socialistický experiment.
 P
19:35
Vezmi a čti: Září 2018
 
19:50
Z pokladů duše: Andrea Hýblová Fsp - Boží slovo je důležité v rozlišování
 L !
20:00
Dům nejen ze skla
 
21:00
Meditační kaple sv. Jana Pavla II. v Ústí nad Orlicí
 
21:10
ARTBITR - Kulturní magazín: o Jiřím Voskovcovi v Americe (61)
 P
21:30
Živě s Noe: O. Daniel Vícha odpovídá na dotazy diváků
 
22:05
Papež František v Pobaltí: Studio František
 
23:05
Terra Santa News: 19. 9. 2018
 
23:30
Kulatý stůl: Pokušení moci (191)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 25.9.2018

 
6:05
Pod lampou: Tajemství DNA
 
8:10
V souvislostech - Stanislav Slavický: Venezuela – socialistický experiment.
 
8:30
V pohorách po horách: Anenský vrch - Orlické hory (35)
 L !
8:45
Papež František v Pobaltí: Uvítací ceremoniál na letišti a v prezidentském paláci v Tallinu (Estonsko)
 L
10:00
Papež František v Pobaltí: Setkání s autoritami a diplomaty v zahradě Prezidentského paláce
 L !
10:45
Papež František v Pobaltí: Ekumenické setkání s mládeží v luteránské katedrále v Tallinu
 L
11:45
Papež František v Pobaltí: Studio František
 
12:50
Ars Vaticana
 
13:00
Pro vita mundi: Ing. Rostislav Sochorec
 
13:40
Historie sklářství v Karolince
 L
14:10
Papež František v Pobaltí: Setkání s nemocnými v katedrále sv. Petra a Pavla v Tallinu
 L !
15:20
Papež František v Pobaltí: Mše svatá na Náměstí svobody v Tallinu
 
17:05
Údolí růží
 
18:30
Od slunéčka do tmy: Sýkora
 
18:40
Sedmihlásky: Šipek (138)
 
18:45
Animované příběhy velikánů dějin: Galileo Galilei (1564 – 1642)
 
19:15
Česká věda
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 25. 9. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: P. Bogdan Stępień OSPPE - Bratři a sestry
 P !
20:00
Missio magazín: září 2018
 
20:55
Století Andělky
 P
21:10
Řeckokatolický magazín (169)
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Papež František v Pobaltí: Studio František
 
23:15
Hovory z Rekovic: Iva Bittová
 
23:35
Terra Santa News: 19. 9. 2018
 
0:00
Zpravodajské Noeviny: 25. 9. 2018
 
0:20
Život ve vztahu: Franz Kett a jeho pedagogika
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 26.9.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 25. 9. 2018
 
6:25
Noční univerzita: Mgr. Matyáš Zrno - Afghánistán, zač jsme bojovali
 
7:25
Čtvero ročních dob: Antonio Vivaldi
 
8:30
Ztracená ovečka
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
100 let Národního zemědělského muzea
 
10:55
Silva Gabreta: Jak se rodí šumavský horský les
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Dům nejen ze skla
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: P. Mgr. Adam Rucki (1. díl)
 
15:15
ARTBITR - Kulturní magazín: o Jiřím Voskovcovi v Americe (61)
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 25. 9. 2018
 
16:00
Vezmi a čti: Září 2018
 
16:15
Exit 316 MISE: Kdopak to zvoní?
 
16:35
Ochmelená story
 
16:50
Cvrlikání: Vzpomínka na Jiřího Moravského Brabce (62)
 
18:00
Jmenuji se David Bibby
 
18:30
Od slunéčka do tmy: Janíček Poturčenec
 
18:40
Sedmihlásky: Šipek (138)
 
18:50
Bazilika s tajemným světlem: Šlechtická a panovnická bazilika (1)
 
19:03
Sekce pro mládež ČBK
 P !
19:30
Terra Santa News: 26. 9. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: Helena Šimoníková - Nenechme se strhnout trendy módy
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
Léta letí k andělům: Zdeněk Pololáník – hudební skladatel
 P
21:30
Živě s Noe: Výročí biskupského svěcení kard. Dominika Duky a reportáže tematicky zaměřených Evropských dnů
 P !
22:05
Noční univerzita: P. René-Luc - Ve službě evangelia pokoje
 
23:10
Generální audience Svatého otce
 
23:35
Vychutnej si víru: Mořské plody
 
0:10
P. Kořínek: Cronica Domus Sarensis: Podzimní festival duchovní hudby 2017
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 27.9.2018

 
6:05
Terra Santa News: 26. 9. 2018
 
6:25
Putování modrou planetou: Kamčatka krásná neznámá
 
7:05
Jak potkávat svět: s Ladislavem Moravetzem, jeho manželkou Ester a synem Matyášem (62)
 
8:30
Portréty krajiny
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Hovory z Rekovic: Iva Bittová
 
9:40
Řeckokatolický magazín (169)
 
9:55
Kulatý stůl: Pokušení moci (191)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:45
V pohorách po horách: Anenský vrch - Orlické hory (35)
 
12:55
P. Kořínek: Cronica Domus Sarensis: Podzimní festival duchovní hudby 2017
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: P. Mgr. Adam Rucki (2. díl)
 
15:15
Muzikanti hrajte
 
15:45
Diakonie ve Valašském Meziříčí - Žijeme tu s vámi!
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 25. 9. 2018
 
16:20
Generální audience Svatého otce
 
16:45
Ars Vaticana
 L !
17:00
Svatováclavské duchovní zastavení
 
18:05
Animované příběhy velikánů dějin: Galileo Galilei (1564 – 1642)
 
18:35
Od slunéčka do tmy: Obrázek na díle
 
18:40
Sedmihlásky: Šipek (138)
 
18:45
Kněz zpívající reggae - Jamajka
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 26. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 27. 9. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: P. Richard Turko - Hodnota chleba
 P !
20:00
U VÁS aneb festivalové kukátko: Tři mušketýři - J. Petrů (26)
 
21:05
Lednický park vypravuje
 P
21:30
Živě s Noe: Ředitel muzea v Hlučíně a muzejní pedagog v rozhovoru s Marcelou Vraspírovou
 !
22:05
Pod lampou: Musk, Falcon Heavy a let na Mars
 
23:35
Mosambik, svědek víry
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 27. 9. 2018
 
0:30
Arménie – Víra hory přenáší
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 28.9.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 27. 9. 2018
 
6:25
Klapka s ...: Miroslavem Trudičem (62)
 
7:30
Mezi pražci: Září 2018 (70)
 
8:15
Pomoc má mnoho tváří: Diakonie ČCE
 
8:35
Noční univerzita: P. René-Luc - Ve službě evangelia pokoje
 
9:40
Víra do kapsy: Falešné představy o Bohu
 
10:00
Vychutnej si víru: Mořské plody
 
10:30
Meditační kaple sv. Jana Pavla II. v Ústí nad Orlicí
 
10:45
Ars Vaticana
 
10:55
Dům nejen ze skla
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Duchovní menu: Záznam mše svaté z Hory Blahoslavenství
 
13:10
Kazachstán, poutní kostel
 
14:00
Jan Pavel II. a pád komunismu
 
15:40
Soňa
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 27. 9. 2018
 
16:20
Spirituál Kvintet na dostavníku 2013
 
17:05
Missio magazín: září 2018
 
18:00
S NOACHem po Izraeli
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Dobrodružství začíná!
 
18:35
Sedmihlásky: Šipek (138)
 
18:45
Putování modrou planetou: Kamčatka krásná neznámá
 
19:20
Byl jsem ve vězení a přišli jste za mnou
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Tomáš Holub - Svaté přijímání
 P !
20:00
Noemova pošta: září 2018
 
21:30
Vezmi a čti: Září 2018
 
21:45
V pohorách po horách: Anenský vrch - Orlické hory (35)
 
22:00
Ostrov kentaurů
 
23:00
Večeře u Slováka: 26. neděle v mezidobí
 
23:25
Bazilika s tajemným světlem: Mariánská bazilika (2)
 
23:40
Večer chval: Didaché (72)
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 29.9.2018

 
6:05
Na pořadu rodina: Rodina a politika (21)
 
7:10
Plavba kapitána Ing. Petra Ondráčka a jeho plachetnice Singa
 
7:35
Na pomezí ticha a tmy
 
8:25
Sedmihlásky: Šipek (138)
 
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: Galileo Galilei (1564 – 1642)
 
9:35
Vezmi a čti: Září 2018
 
9:50
Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
 
10:30
Missio magazín: září 2018
 
11:25
Exit 316 MISE: Kdopak to zvoní?
 
11:45
Víra do kapsy: Falešné představy o Bohu
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Zpravodajské Noeviny: 27. 9. 2018
 
12:30
Pod lampou: Musk, Falcon Heavy a let na Mars
 
14:00
Město strachu - Pákistán
 
14:35
Terra Santa News: 26. 9. 2018
 
14:55
Večeře u Slováka: 26. neděle v mezidobí
 
15:25
Causa Carnivora
 !
16:00
Adopce nablízko: Návrat ze služby
 
17:05
Století Andělky
 
17:25
Ve službě Šuárů
 !
18:00
Vychutnej si víru: Burgry
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Dobrodružství začíná!
 
18:35
Sedmihlásky: Šipek (138)
 
18:40
Muzikanti hrajte
 P !
19:15
Světlo pro Evropu: Brexit (8)
 P !
19:30
V souvislostech - Jaroslav Šebek: Trauma Mnichovské dohody
 
19:50
Z pokladů duše: Ing. Roman Čiviš - Nenosit si práci domů
 P !
20:00
Outdoor Films s Jiřím Soukupem: Závodím i v devadesáti (72)
 
21:35
Svoboda, kterou nám Bůh dal: Salesiáni v Žepče
 
22:00
V pohorách po horách: Pytlácké kameny - Jizerské hory (36)
 
22:10
U VÁS aneb festivalové kukátko: Tři mušketýři - J. Petrů (26)
 
23:15
Výpravy do divočiny: Spolu s hady, ještěry a žábami
 
0:20
Angola: Nepřestanu chodit ulicemi
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 30.9.2018

 
6:05
Ars Vaticana
 
6:15
Klapka s …: Františkem Žatečkou a Josefem Bahníkem (86)
 
7:20
Biblická studna
 
8:25
U VÁS aneb festivalové kukátko: Tři mušketýři - J. Petrů (26)
 
9:30
Večeře u Slováka: 26. neděle v mezidobí
 L !
10:00
Mše svatá z kostela sv. Jakuba v Trnavě
 
11:15
Diakonie ve Valašském Meziříčí - Žijeme tu s vámi!
 
11:25
Řeckokatolický magazín (169)
 
11:40
ARTBITR - Kulturní magazín: o Jiřím Voskovcovi v Americe (61)
 P
11:50
Z pokladů duše: Pavla Čandrlová - Jak jsem vyřešila jeden konflikt
 L !
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Jaroslav Šebek: Trauma Mnichovské dohody
 
12:40
Světlo pro Evropu: Brexit (8)
 
12:55
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:35
Muzikanti hrajte
 
14:05
Outdoor Films s Jiřím Soukupem: Závodím i v devadesáti (72)
 
15:40
Obdarovávání - Otec Radek
 
16:00
Noční univerzita: P. René-Luc - Ve službě evangelia pokoje
 
17:05
Mosambik - Bom Padre
 
17:35
Víra do kapsy: Falešné představy o Bohu
 P
17:55
Sedmihlásky: Šla děvečka (139)
 
18:00
Noeland (59)
 !
18:30
Animované příběhy velikánů dějin: William Bradford (1590 – 1657)
 
19:00
Léta letí k andělům: Zdeněk Pololáník – hudební skladatel
 P
19:30
Exit 316 MISE: Konec krásných časů
 
19:50
Z pokladů duše: Pavla Čandrlová - Jak jsem vyřešila jeden konflikt
 !
20:00
Ohlédnutí za návštěvou papeže Františka v Pobaltí
 
22:05
V souvislostech - Jaroslav Šebek: Trauma Mnichovské dohody
 
22:30
Missio magazín: září 2018
 
23:25
Ars Vaticana
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů