Program televize Noe na pondělí 29.10.2018

 
6:05
V pohorách po horách: Stoh - Malá Fatra (50)
 
6:15
Světlo pro Evropu: Vztah k Rusku (10)
 
6:25
Živě s Noe: 100. výročí vzniku Československa
 
8:00
Missio magazín: říjen 2018
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Exit 316 MISE: Star Dancers
 
9:40
Outdoor Films s Andreou Radomskou: Doprovázení umírajících (55)
 
11:10
Služebnice Boží Matka Vojtěcha
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Víra do kapsy: Žehnejte a neproklínejte
 
13:05
P. Ignác Stuchlý
 
13:15
Ars Vaticana
 
13:25
Vychutnej si víru: Tapas a bruschetta
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Mgr. Lukáš Volný
 
15:10
Noční univerzita: Prof. Blanka Říhová, DrSc. - Imunitní systém a co dokáže
 
16:20
V souvislostech - Fedor Gál: 100 let Československa
 
16:45
Opavská inspirace
 P !
17:00
Jaroslav Martinásek
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Tancoval tlusty s tlustu, To se num to poskakuje (143)
 
18:30
Maminčiny pohádky: O bílé nitce (12)
 
18:40
Putování modrou planetou: Indonésie – země bez hranic
 
19:30
Můj chrám: Lukáš Curylo, ředitel Charity ČR, kostel sv. Mikuláše v Ostravě - Porubě
 
19:50
Z pokladů duše: Vendy Čivišová - Jak nepřijít pozdě
 !
20:00
Pavel VI. - nepochopený papež
 P !
21:05
ARTBITR - Kulturní magazín: s Markem Štěpánem (64)
 
21:20
V pohorách po horách: Čertův mlýn a Kněhyně - Beskydy (29)
 P
21:30
Živě s Noe: S P. Pavlem Macurou, P. Janem Liškou o životě kněží dneška a Josefem Kořenkem o Emilu Kapaunovi.
 
22:05
Noemova pošta: říjen 2018
 
23:40
Terra Santa News: 24. 10. 2018
 
0:05
Noční univerzita: s. Veronika Barátová - V Duchu svatém se modlete
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 30.10.2018

 
6:05
Pod lampou: Nobelova cena za lékařství - průlom v léčbě rakoviny
 
6:55
U VÁS aneb festivalové kukátko: Třebovický koláč (27)
 
7:55
Vezmi a čti: Říjen 2018
 
8:10
Opavská inspirace
 
8:25
Exit 316 MISE: Star Dancers
 
8:45
Ars Vaticana
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V souvislostech - Fedor Gál: 100 let Československa
 
9:40
Muzikanti hrajte
 
10:10
Noční univerzita: s. Veronika Barátová - V Duchu svatém se modlete
 
11:00
Paprsek Boží lásky - Kosovo
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V pohorách po horách: Stoh - Malá Fatra (50)
 
13:00
Kazachstán, poutní kostel
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: MUDr. Jiří Holásek
 
15:10
Naše cesta: Salesiáni na Madagaskaru
 
15:50
Noemova pošta: říjen 2018
 
17:25
Noeland (63)
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Tancoval tlusty s tlustu, To se num to poskakuje (143)
 
18:30
Maminčiny pohádky: O panence z oříšku (13)
 
18:40
Animované příběhy velikánů dějin: Ludwig van Beethoven (1770 – 1827)
 
19:15
Kostel sv. Vincenta de Paul: Bratislava - Ružinov
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 30. 10. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: ThLic. P. Vojtěch Koukal - Dobrá evangelizace
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 P
20:55
Řeckokatolický magazín (174)
 
21:10
Víra do kapsy: O mužích a otcovství
 P
21:30
Živě s Noe: Hostem ve studiu je Petr Jašek.
 
22:05
Zpravodajské Noeviny: 30. 10. 2018
 
22:25
Terra Santa News: 24. 10. 2018
 
22:45
Outdoor Films s Pavlem Kořínkem a Leošem Hustákem: Z Kopřivnice na sedmitisícovku Minya Konga (Tibet) (73)
 
0:20
Angola: Vstaň a choď, Angolo
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 31.10.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 30. 10. 2018
 
6:25
Noční univerzita: Prof. Blanka Říhová, DrSc. - Imunitní systém a co dokáže
 
7:35
100 let Národního zemědělského muzea
 
7:45
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2017, 2. díl
 
8:30
Harfa Noemova: Giachino Rossini: Stabat Mater
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:40
Královna a matka Chorvatů
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Světlo pro Evropu: Vztah k Rusku (10)
 
13:00
Jaroslav Martinásek
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: biskup Karel Otčenášek
 
15:25
ARTBITR - Kulturní magazín: s Markem Štěpánem (64)
 
15:40
Exit 316 MISE: Star Dancers
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 30. 10. 2018
 
16:25
Můj chrám: Leoš Ryška, ředitel TV Noe, kostel sv. Marka v Ostravě - Heřmanicích
 
16:45
Bazilika s tajemným světlem: Šlechtická a panovnická bazilika (1)
 
17:00
U VÁS aneb festivalové kukátko: Třebovický koláč (27)
 P
18:00
Živě s Noe: S paní katechetkou Vendulou Zachovalovou
 
18:25
Sedmihlásky: Tancoval tlusty s tlustu, To se num to poskakuje (143)
 
18:30
Maminčiny pohádky: O papírové lodičce (14)
 
18:40
Na pomezí ticha a tmy
 P
19:30
Terra Santa News: 31. 10. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: Ing Roman Čiviš - Každá práce má své hranice
 L
20:00
Adorace
 
21:05
BET LECHEM - vnitřní domov: Pavel Mráček - o Panně Marii Guadalupe (35)
 
21:20
V pohorách po horách: Vršatec - Bílé Karpaty (40)
 P
21:30
Živě s Noe: S o. Marcelem Puvákem hovoříme o farnosti Doubrava a o kostele sv. Hedviky.
 P !
22:05
Noční univerzita: Tomáš Petráček - Neodvratné rozdělení? Náboženská situace na prahu 1. republiky
 
23:15
Generální audience Svatého otce
 
23:40
Vychutnej si víru: Tapas a bruschetta
 
0:15
Večer chval: Brno Worship (73)
 
1:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 1.11.2018

 
6:05
Putování modrou planetou: Indonésie – země bez hranic
 
6:50
Terra Santa News: 31. 10. 2018
 
7:15
Noemova pošta: říjen 2018
 
8:45
Odkaz vysočanských předků
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Žijeme mezi vámi
 
9:40
Outdoor Films s Pavlem Kořínkem a Leošem Hustákem: Z Kopřivnice na sedmitisícovku Minya Konga (Tibet) (73)
 
11:15
Ars Vaticana
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 L
12:15
Mše svatá ze Slavnosti Všech svatých
 
13:00
Má vlast: Zámek Holešov I.
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: MUDr. Jiří Holásek
 
15:15
Generální audience Svatého otce
 
15:40
Karlova válka
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 30. 10. 2018
 
16:20
Řeckokatolický magazín (174)
 
16:35
Muzikanti hrajte
 
17:05
Pohyby
 
17:45
V pohorách po horách: Stoh - Malá Fatra (50)
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Tancoval tlusty s tlustu, To se num to poskakuje (143)
 
18:30
Maminčiny pohádky: O splněném přání (15)
 
18:40
Můj chrám: MUDr. Lumír Kantor, Ph.D, neonatolog a primář novorozeneckého oddělení v nemocnici v Olomouci v chrámu sv. Cyrila a Metoděje , Olomouc
 
18:55
Poutní místa v Čechách a na Moravě: Velehrad
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 31. neděle v mezidobí
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 1. 11. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: P. Angelo Scarano Th.D. - Podobenství o marnotratném otci
 L !
20:00
Jak potkávat svět: s Jaroslavem Wykrentem (64)
 P
21:30
Živě s Noe: Přenos z Bruselu.
 P !
22:05
Pod lampou: 100 let Československa a dnešek
 
23:40
Portréty krajiny
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 1. 11. 2018
 
0:30
Můj chrám: Lukáš Curylo, ředitel Charity ČR, kostel sv. Mikuláše v Ostravě - Porubě
 
0:45
Na východ od Říma
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 2.11.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 1. 11. 2018
 
6:25
Vychutnej si víru: Tapas a bruschetta
 
6:55
Skryté poklady: Christian
 
7:30
Noční univerzita: Tomáš Petráček - Neodvratné rozdělení? Náboženská situace na prahu 1. republiky
 
8:40
Můj chrám: Leoš Ryška, ředitel TV Noe, kostel sv. Marka v Ostravě - Heřmanicích
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Vysočina - odkaz Josefa Jambora
 
10:00
ARTBITR - Kulturní magazín: s Markem Štěpánem (64)
 
10:15
Jaroslav Martinásek
 
11:15
Ars Vaticana
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Zachraňme kostely: Kostel svatého Víta v Zahrádce (2)
 
13:10
BET LECHEM - vnitřní domov: Pavel Mráček - o Panně Marii Guadalupe (35)
 
13:25
Jitka Šuranská na Mohelnickém dostavníku 2014 (4)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Drahomiř Budinská I. (1)
 
15:15
Harfa Noemova: Giachino Rossini: Stabat Mater
 
15:40
Víra do kapsy: Žehnejte a neproklínejte
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 1. 11. 2018
 
16:20
Putování modrou planetou: Indonésie – země bez hranic
 
17:05
Buon giorno s Františkem
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Tancoval tlusty s tlustu, To se num to poskakuje (143)
 
18:30
Maminčiny pohádky: Osika a vítr (16)
 
18:35
Z kraje pod Buchlovem: Pohádky a pověsti
 
19:40
V pohorách po horách: Stoh - Malá Fatra (50)
 
19:50
Z pokladů duše: Jana Sieberová - Nezoufejte a modlete se
 L !
20:00
Kulatý stůl: Bolest a smrt
 P
21:30
Živě s Noe: Živě ze hřbitovů v Krnově.
 
22:05
Večeře u Slováka: 31. neděle v mezidobí
 
22:30
Outdoor Films s Pavlem Kořínkem a Leošem Hustákem: Z Kopřivnice na sedmitisícovku Minya Konga (Tibet) (73)
 
0:05
Výpravy do divočiny: Pod hladinou moří
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 3.11.2018

 
6:05
Klapka s ...: Emilem Chlebničanem (55)
 
7:05
Vít Kašpařík, koncovky, fujarky, brumle a jiné hudební nástroje
 
7:30
Za operou
 
8:25
Sedmihlásky: Tancoval tlusty s tlustu, To se num to poskakuje (143)
 
8:30
Noeland (63)
 
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: Ludwig van Beethoven (1770 – 1827)
 
9:35
Můj chrám: Lukáš Curylo, ředitel Charity ČR, kostel sv. Mikuláše v Ostravě - Porubě
 
9:50
Exit 316 MISE: Star Dancers
 
10:10
Chlapi na hoře
 
10:35
Terra Santa News: 31. 10. 2018
 
11:00
Zpravodajské Noeviny: 1. 11. 2018
 P
11:20
Z pokladů duše: P. Vít Zatloukal - Křesťan je tvor svobodný
 L !
11:30
Mše svatá z Vatikánu za zemřelé kardinály a biskupy
 
12:38
Povolání - Sestra Olga
 
13:00
Pod lampou: 100 let Československa a dnešek
 
14:35
Zámek Židlochovice - zahrada času
 
15:05
Večeře u Slováka: 31. neděle v mezidobí
 
15:35
Jak potkávat svět: s Jaroslavem Wykrentem (64)
 
17:00
Ostrov kentaurů
 
18:00
Vychutnej si víru: Kdo je mým bližním
 
18:30
Maminčiny pohádky: Osika a vítr (16)
 
18:35
Sedmihlásky: Tancoval tlusty s tlustu, To se num to poskakuje (143)
 
18:45
Muzikanti hrajte
 !
19:15
Světlo pro Evropu: Vztah k Rusku (10)
 P !
19:30
V souvislostech - Alica Sigmund Heráková: Život Romů v ČR
 
19:50
Z pokladů duše: P. Vít Zatloukal - Křesťan je tvor svobodný
 P !
20:00
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2017, 3. díl
 P
20:45
V pohorách po horách: Vápeč - Strážovská hornatina (51)
 P !
21:00
Mezi pražci: Listopad 2018 (72)
 P !
21:50
Harfa Noemova: Benefiční koncert pro Nadaci fond IMPULS
 P
22:15
Živě s Noe
 
23:15
Jitka Šuranská na Mohelnickém dostavníku 2014 (4)
 
23:45
Řeckokatolický magazín (174)
 
0:05
Noční univerzita: Prof. Blanka Říhová, DrSc. - Imunitní systém a co dokáže
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 4.11.2018

 
6:05
Ars Vaticana
 
6:15
Putování modrou planetou: Indonésie – země bez hranic
 
7:00
Řeckokatolický magazín (174)
 
7:20
Missio magazín: říjen 2018
 
8:10
Pastýř na člunu
 
8:35
Jak potkávat svět: s Jaroslavem Wykrentem (64)
 
10:00
Večeře u Slováka: 31. neděle v mezidobí
 L !
10:30
Mše svatá z kostela sv. Cyrila a Metoděje: Nedachlebice
 
11:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s Markem Štěpánem (64)
 
11:55
Z pokladů duše: Filip Baroš - Raněný pastýř
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Alica Sigmund Heráková: Život Romů v ČR
 
12:40
Česká věda
 
12:55
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:40
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2017, 3. díl
 P
14:25
Muzikanti hrajte
 
14:55
Živě s Noe
 
16:05
Dopisy z rovníku
 
16:45
Noční univerzita: Tomáš Petráček - Neodvratné rozdělení? Náboženská situace na prahu 1. republiky
 P
17:55
Sedmihlásky: Chodival sem přes horečku (144)
 
18:00
Noeland (64)
 !
18:30
Animované příběhy velikánů dějin: Abraham Lincoln (1809 – 1865)
 
19:05
BET LECHEM - vnitřní domov: Pavel Mráček - o Panně Marii Guadalupe (35)
 P
19:25
Exit 316 MISE: Jan 3:16 zemřel
 
19:50
Z pokladů duše: Filip Baroš - Raněný pastýř
 P !
20:00
G. Verdi: Requiem: Podzimní festival duchovní hudby 2018
 
21:45
V souvislostech - Alica Sigmund Heráková: Život Romů v ČR
 
22:10
Buon giorno s Františkem
 
23:05
Hriňovský kostelík na Islandu
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů