Program televize Noe na čtvrtek 1.11.2018

 
6:05
Putování modrou planetou: Indonésie – země bez hranic
 
6:50
Terra Santa News: 31. 10. 2018
 
7:15
Noemova pošta: říjen 2018
 
8:45
Odkaz vysočanských předků
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Žijeme mezi vámi
 
9:40
Outdoor Films s Pavlem Kořínkem a Leošem Hustákem: Z Kopřivnice na sedmitisícovku Minya Konga (Tibet) (73)
 
11:15
Ars Vaticana
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 L
12:15
Mše svatá ze Slavnosti Všech svatých
 
13:00
Má vlast: Zámek Holešov I.
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: MUDr. Jiří Holásek
 
15:15
Generální audience Svatého otce
 
15:40
Karlova válka
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 30. 10. 2018
 
16:20
Řeckokatolický magazín (174)
 
16:35
Muzikanti hrajte
 
17:05
Pohyby
 
17:45
V pohorách po horách: Stoh - Malá Fatra (50)
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Tancoval tlusty s tlustu, To se num to poskakuje (143)
 
18:30
Maminčiny pohádky: O splněném přání (15)
 
18:40
Můj chrám: MUDr. Lumír Kantor, Ph.D, neonatolog a primář novorozeneckého oddělení v nemocnici v Olomouci v chrámu sv. Cyrila a Metoděje , Olomouc
 
18:55
Poutní místa v Čechách a na Moravě: Velehrad
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 31. neděle v mezidobí
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 1. 11. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: P. Angelo Scarano Th.D. - Podobenství o marnotratném otci
 L !
20:00
Jak potkávat svět: s Jaroslavem Wykrentem (64)
 P
21:30
Živě s Noe: Přenos z Bruselu.
 P !
22:05
Pod lampou: 100 let Československa a dnešek
 
23:40
Portréty krajiny
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 1. 11. 2018
 
0:30
Můj chrám: Lukáš Curylo, ředitel Charity ČR, kostel sv. Mikuláše v Ostravě - Porubě
 
0:45
Na východ od Říma
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 2.11.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 1. 11. 2018
 
6:25
Vychutnej si víru: Tapas a bruschetta
 
6:55
Skryté poklady: Christian
 
7:30
Noční univerzita: Tomáš Petráček - Neodvratné rozdělení? Náboženská situace na prahu 1. republiky
 
8:40
Můj chrám: Leoš Ryška, ředitel TV Noe, kostel sv. Marka v Ostravě - Heřmanicích
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Vysočina - odkaz Josefa Jambora
 
10:00
ARTBITR - Kulturní magazín: s Markem Štěpánem (64)
 
10:15
Jaroslav Martinásek
 
11:15
Ars Vaticana
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Zachraňme kostely: Kostel svatého Víta v Zahrádce (2)
 
13:10
BET LECHEM - vnitřní domov: Pavel Mráček - o Panně Marii Guadalupe (35)
 
13:25
Jitka Šuranská na Mohelnickém dostavníku 2014 (4)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Drahomiř Budinská I. (1)
 
15:15
Harfa Noemova: Giachino Rossini: Stabat Mater
 
15:40
Víra do kapsy: Žehnejte a neproklínejte
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 1. 11. 2018
 
16:20
Putování modrou planetou: Indonésie – země bez hranic
 
17:05
Buon giorno s Františkem
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Tancoval tlusty s tlustu, To se num to poskakuje (143)
 
18:30
Maminčiny pohádky: Osika a vítr (16)
 
18:35
Z kraje pod Buchlovem: Pohádky a pověsti
 
19:40
V pohorách po horách: Stoh - Malá Fatra (50)
 
19:50
Z pokladů duše: Jana Sieberová - Nezoufejte a modlete se
 L !
20:00
Kulatý stůl: Bolest a smrt
 P
21:30
Živě s Noe: Živě ze hřbitovů v Krnově.
 
22:05
Večeře u Slováka: 31. neděle v mezidobí
 
22:30
Outdoor Films s Pavlem Kořínkem a Leošem Hustákem: Z Kopřivnice na sedmitisícovku Minya Konga (Tibet) (73)
 
0:05
Výpravy do divočiny: Pod hladinou moří
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 3.11.2018

 
6:05
Klapka s ...: Emilem Chlebničanem (55)
 
7:05
Vít Kašpařík, koncovky, fujarky, brumle a jiné hudební nástroje
 
7:30
Za operou
 
8:25
Sedmihlásky: Tancoval tlusty s tlustu, To se num to poskakuje (143)
 
8:30
Noeland (63)
 
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: Ludwig van Beethoven (1770 – 1827)
 
9:35
Můj chrám: Lukáš Curylo, ředitel Charity ČR, kostel sv. Mikuláše v Ostravě - Porubě
 
9:50
Exit 316 MISE: Star Dancers
 
10:10
Chlapi na hoře
 
10:35
Terra Santa News: 31. 10. 2018
 
11:00
Zpravodajské Noeviny: 1. 11. 2018
 P
11:20
Z pokladů duše: P. Vít Zatloukal - Křesťan je tvor svobodný
 L !
11:30
Mše svatá z Vatikánu za zemřelé kardinály a biskupy
 
12:38
Povolání - Sestra Olga
 
13:00
Pod lampou: 100 let Československa a dnešek
 
14:35
Zámek Židlochovice - zahrada času
 
15:05
Večeře u Slováka: 31. neděle v mezidobí
 
15:35
Jak potkávat svět: s Jaroslavem Wykrentem (64)
 
17:00
Ostrov kentaurů
 
18:00
Vychutnej si víru: Kdo je mým bližním
 
18:30
Maminčiny pohádky: Osika a vítr (16)
 
18:35
Sedmihlásky: Tancoval tlusty s tlustu, To se num to poskakuje (143)
 
18:45
Muzikanti hrajte
 !
19:15
Světlo pro Evropu: Vztah k Rusku (10)
 P !
19:30
V souvislostech - Alica Sigmund Heráková: Život Romů v ČR
 
19:50
Z pokladů duše: P. Vít Zatloukal - Křesťan je tvor svobodný
 P !
20:00
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2017, 3. díl
 P
20:45
V pohorách po horách: Vápeč - Strážovská hornatina (51)
 P !
21:00
Mezi pražci: Listopad 2018 (72)
 P !
21:50
Harfa Noemova: Benefiční koncert pro Nadaci fond IMPULS
 P
22:15
Živě s Noe
 
23:15
Jitka Šuranská na Mohelnickém dostavníku 2014 (4)
 
23:45
Řeckokatolický magazín (174)
 
0:05
Noční univerzita: Prof. Blanka Říhová, DrSc. - Imunitní systém a co dokáže
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 4.11.2018

 
6:05
Ars Vaticana
 
6:15
Putování modrou planetou: Indonésie – země bez hranic
 
7:00
Řeckokatolický magazín (174)
 
7:20
Missio magazín: říjen 2018
 
8:10
Pastýř na člunu
 
8:35
Jak potkávat svět: s Jaroslavem Wykrentem (64)
 
10:00
Večeře u Slováka: 31. neděle v mezidobí
 L !
10:30
Mše svatá z kostela sv. Cyrila a Metoděje: Nedachlebice
 
11:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s Markem Štěpánem (64)
 
11:55
Z pokladů duše: Filip Baroš - Raněný pastýř
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Alica Sigmund Heráková: Život Romů v ČR
 
12:40
Česká věda
 
12:55
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:40
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2017, 3. díl
 P
14:25
Muzikanti hrajte
 
14:55
Živě s Noe
 
16:05
Dopisy z rovníku
 
16:45
Noční univerzita: Tomáš Petráček - Neodvratné rozdělení? Náboženská situace na prahu 1. republiky
 P
17:55
Sedmihlásky: Chodival sem přes horečku (144)
 
18:00
Noeland (64)
 !
18:30
Animované příběhy velikánů dějin: Abraham Lincoln (1809 – 1865)
 
19:05
BET LECHEM - vnitřní domov: Pavel Mráček - o Panně Marii Guadalupe (35)
 P
19:25
Exit 316 MISE: Jan 3:16 zemřel
 
19:50
Z pokladů duše: Filip Baroš - Raněný pastýř
 P !
20:00
G. Verdi: Requiem: Podzimní festival duchovní hudby 2018
 
21:45
V souvislostech - Alica Sigmund Heráková: Život Romů v ČR
 
22:10
Buon giorno s Františkem
 
23:05
Hriňovský kostelík na Islandu
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 5.11.2018

 
6:05
Klapka s ...: Pavlem Koníčkem (54)
 
7:05
U VÁS aneb festivalové kukátko: Třebovický koláč (27)
 
8:05
Transport
 
8:45
V pohorách po horách: Vápeč - Strážovská hornatina (51)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Harfa Noemova: Benefiční koncert pro Nadaci fond IMPULS
 
9:45
Svědectví syrské mystičky Myrny Nazzour ve Čeríně
 
10:00
Buon giorno s Františkem
 
10:55
Vychutnej si víru: Kdo je mým bližním
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V pohorách po horách: Kľak - Lučanská Malá Fatra (19)
 
13:00
Noční univerzita: Prof. Blanka Říhová, DrSc. - Dotazy k přednášce o imunitním systému
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Eva Henychová
 
15:05
V souvislostech - Alica Sigmund Heráková: Život Romů v ČR
 P !
15:30
Festival dobrých zpráv 2018: Soutěžní snímky festivalu
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
Maminčiny pohádky: Ostrov blaženosti (17)
 
18:40
Sedmihlásky: Chodival sem přes horečku (144)
 
18:45
Rangers na Mohelnickém dostavníku 2014 (5)
 P
19:30
Můj chrám: Jiří Suchý, Praha - Spořilov, kostel sv. Anežky české
 
19:50
Z pokladů duše: Šimon Uruba - Co pro mě znamenal křest
 L !
20:00
Biblická studna
 P
21:00
Česká věda
 
21:15
ARTBITR - Kulturní magazín: s Markem Štěpánem (64)
 P
21:30
Živě s Noe: Téma: kvalitní spánek
 
22:05
Kulatý stůl: Bolest a smrt
 
23:40
Terra Santa News: 31. 10. 2018
 
0:05
Noční univerzita: Tomáš Petráček - Neodvratné rozdělení? Náboženská situace na prahu 1. republiky
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 6.11.2018

 
6:05
Pod lampou: 100 let Československa a dnešek
 
7:40
Causa Carnivora
 
8:10
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2017, 3. díl
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Exit 316 MISE: Jan 3:16 zemřel
 
9:40
V souvislostech - Alica Sigmund Heráková: Život Romů v ČR
 
10:00
Muzikanti hrajte
 
10:30
Mezi pražci: Listopad 2018 (72)
 
11:15
Institut Bearzi v Udine
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Ars Vaticana
 
13:00
Pohyby
 
13:40
V pohorách po horách: Vápeč - Strážovská hornatina (51)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: P. Jaroslav Kašpar
 
15:10
Vezmi a čti: Říjen 2018
 
15:30
Kibeho: Mariánské poutní místo v Africe
 
16:25
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Tradiční lidová kultura - výkladní skříň státu (141)
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Chodival sem přes horečku (144)
 
18:30
Maminčiny pohádky: Skřítek Domácníček (18)
 
18:40
Animované příběhy velikánů dějin: Abraham Lincoln (1809 – 1865)
 
19:15
Hudba pod Rozsutcom
 
19:25
Tajemství skla
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 6. 11. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: P. Michael Špilar - Nemám čas
 !
20:00
Ostrov kentaurů
 
21:00
V pohorách po horách: Violík (15)
 P !
21:10
Řeckokatolický magazín
 P
21:30
Živě s Noe: O životním prostředí s P. Markem Orko Váchou a p. Milanem Smržem.
 
22:05
Světlo pro Evropu: Vztah k Rusku (10)
 
22:15
Jak potkávat svět: s Jaroslavem Wykrentem (64)
 
23:40
Terra Santa News: 31. 10. 2018
 
0:05
Kulatý stůl: Bolest a smrt
 
1:35
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 7.11.2018

 
6:05
Noční univerzita: Prof. Blanka Říhová, DrSc. - Dotazy k přednášce o imunitním systému
 
7:05
Kazachstán - Slib
 
7:50
Návrat lišky Bystroušky na Hukvaldy
 
8:05
Za operou
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Zpravodajské Noeviny: 6. 11. 2018
 
11:10
ARTBITR - Kulturní magazín: s Markem Štěpánem (64)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Biblická studna
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: P. František Hurina
 
15:05
Zpravodajské Noeviny: 6. 11. 2018
 
15:30
Festival dobrých zpráv 2018: Soutěžní snímky festivalu
 P
18:00
Živě s Noe: Národní potravinová sbírka
 
18:30
Maminčiny pohádky: Tři čaromocné svíce I. (19)
 
18:40
Sedmihlásky: Chodival sem přes horečku (144)
 
18:45
Víra v pravdu
 
19:10
Česká věda
 P
19:30
Terra Santa News: 7. 11. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: Věnceslava Čivišová - Jasné hranice
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
Oázy Perlového ostrova
 P
21:30
Živě s Noe: S Terrym Englishem a Barborou Filipovou o Ostrava zpívá gospel 2018.
 P !
22:05
Noční univerzita: Jiří Padevět - Jaro a léto 1945 v českých zemích
 P
23:10
Generální audience Svatého otce
 
23:35
Vychutnej si víru: Kdo je mým bližním
 
0:10
G. Verdi: Requiem: Podzimní festival duchovní hudby 2018
 
1:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 8.11.2018

 
6:05
Mezi pražci: Listopad 2018 (72)
 
6:50
Terra Santa News: 7. 11. 2018
 
7:15
G. Verdi: Requiem: Podzimní festival duchovní hudby 2018
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Světlo pro Evropu: Vztah k Rusku (10)
 
9:35
Kulatý stůl: Bolest a smrt
 
11:10
Slovenští redemptoristé v Rumunsku
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Řeckokatolický magazín
 
13:05
Muzikanti hrajte
 
13:30
Generální audience Svatého otce
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Jan Cieslar
 
15:15
Harfa Noemova: Benefiční koncert pro Nadaci fond IMPULS
 
15:40
Šance pro každého a Pohyb pro každého
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 6. 11. 2018
 
16:20
Přehrada Kružberk 1957 - 2017: videodokument o rekonstrukci vodního díla
 
16:40
Tělem i duší
 
16:55
Probuzení Haiti
 
17:25
V pohorách po horách: Vápeč - Strážovská hornatina (51)
 
17:35
Exit 316 MISE: Jan 3:16 zemřel
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Odkaz vysočanských předků
 
18:30
Maminčiny pohádky: Tři čaromocné svíce II. (20)
 
18:40
Sedmihlásky: Chodival sem přes horečku (144)
 
18:50
Ars Vaticana
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 32. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 8. 11. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. František Radkovský - Spiritualita včera a dnes
 L !
20:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: O ostravské Hlubině (142)
 P
21:30
Živě s Noe: Ve studiu s Petrem Bende.
 P !
22:05
Pod lampou: Slovensko, Česko a konec Angely Merkelové
 
23:25
Život ve vztahu: Franz Kett a jeho pedagogika
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 8. 11. 2018
 
0:30
Můj chrám: Jiří Suchý, Praha - Spořilov, kostel sv. Anežky české
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 9.11.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 8. 11. 2018
 
6:30
Můj chrám: Jiří Suchý, Praha - Spořilov, kostel sv. Anežky české
 
6:50
Vychutnej si víru: Kdo je mým bližním
 
7:20
ARTBITR - Kulturní magazín: s Markem Štěpánem (64)
 
7:35
Noční univerzita: Jiří Padevět - Jaro a léto 1945 v českých zemích
 
8:40
Česká věda
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Bělorusko– Květ mezi trny
 
9:50
Lurdský příběh: Píseň o Bernadettě
 
10:25
Biblická studna
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Ars Vaticana
 
13:00
Soucitná srdce
 
13:15
Rangers na Mohelnickém dostavníku 2014 (5)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: P. Mgr. Ján Biroš
 
15:15
Jezuitské redukce v Paraguayi
 
15:30
Trnavská univerzita
 
15:45
V pohorách po horách: Vápeč - Strážovská hornatina (51)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 8. 11. 2018
 
16:20
Strání - obec pod Javorinů
 
16:45
BET LECHEM - vnitřní domov: Antonio Rivas - španělský augustinián v Praze (39)
 
17:00
Ostrov kentaurů
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Chodival sem přes horečku (144)
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak se Mlsálek naučil jíst mrkvičku (1)
 
18:45
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2017, 3. díl
 
19:25
Sestra Sára
 
19:50
Z pokladů duše: P. Pavel Semela - Kam až můžeme zajít?
 L !
20:00
Kulatý stůl: Demokracie dnes
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce s dirigentem Tomášem Braunerem.
 
22:05
Festival dobrých zpráv 2018: Soutěžní snímky festivalu
 
0:40
Večeře u Slováka: 32. neděle v mezidobí
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 10.11.2018

 
6:05
Klapka s …: Bohumilem Kheilem (102)
 
7:30
Sakartvelo: Země pod Kavkazem
 
8:25
Sedmihlásky: Chodival sem přes horečku (144)
 
8:30
Noeland (64)
 
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: Abraham Lincoln (1809 – 1865)
 
9:35
Můj chrám: Jiří Suchý, Praha - Spořilov, kostel sv. Anežky české
 
9:55
Zpravodajské Noeviny: 8. 11. 2018
 
10:20
Ostrov kentaurů
 
11:20
Exit 316 MISE: Jan 3:16 zemřel
 
11:40
Česká věda
 
11:55
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Bůh se na nás těší
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou: Slovensko, Česko a konec Angely Merkelové
 
13:25
Jak si mě našel Antonín z Padovy
 
14:10
Terra Santa News: 7. 11. 2018
 
14:30
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: O ostravské Hlubině (142)
 
16:00
Večeře u Slováka: 32. neděle v mezidobí
 
16:25
MFF Strážnice 2018: Procházka Strážnickým parkem
 
17:00
Cesta k andělům: Miloš Bok – dirigent a skladatel (93)
 
18:00
Vychutnej si víru: Pocta papeži Benediktu XVI.
 
18:35
Muzikanti hrajte
 P !
19:00
Světlo pro Evropu: Utečenecká Evropa (11)
 P
19:15
V pohorách po horách: Vozka - Hrubý Jeseník (52)
 P !
19:30
V souvislostech - Ondřej Soukup: Volby na okupované Ukrajině
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Bůh se na nás těší
 P !
20:00
Speciál k Mezinárodnímu festivalu outdoorových filmů 2018 (2)
 P !
20:40
Síla změny - Energetická rebélie
 P
22:15
Živě s Noe
 
23:20
Cvrlikání: Tara Fuki (63)
 
0:25
Bible pro Severní Koreu
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 11.11.2018

 
6:00
Zprávy z Věčného města: 14. 8. 2015
 
6:05
Ars Vaticana
 
6:15
Klapka s …: Michal Mačička (105)
 
7:35
Svěcení kaple Božího milosrdenství
 
7:50
Řeckokatolický magazín
 
8:05
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: O ostravské Hlubině (142)
 
9:30
Večeře u Slováka: 32. neděle v mezidobí
 L !
10:00
Mše svatá z kostela sv. Jakuba v Trnavě
 
11:15
Lednický park vypravuje
 
11:45
Světlo pro Evropu: Utečenecká Evropa (11)
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Ondřej Soukup: Volby na okupované Ukrajině
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Speciál k Mezinárodnímu festivalu outdoorových filmů 2018 (2)
 P
14:10
Muzikanti hrajte
 
14:35
Síla změny - Energetická rebélie
 
16:10
Živě s Noe
 
17:15
Slavnostní koncert k 60. výročí Lidové konzervatoře Ostrava
 P
17:55
Sedmihlásky: Ševci majstři, Ignac Manda (145)
 
18:00
Noeland (65)
 P !
18:30
Animované příběhy velikánů dějin: Florence Nightingale (1820 – 1910)
 
19:00
Záblesky nad Andami
 P
19:30
Exit 316 MISE: Znovu a navždy
 
19:50
Z pokladů duše: Dana Bednářová - Svědectví
 !
20:00
Blahoslavený Duns Scotus
 
21:25
V souvislostech - Ondřej Soukup: Volby na okupované Ukrajině
 
21:45
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
22:05
Festival dobrých zpráv 2018: Soutěžní snímky festivalu
 
0:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 12.11.2018

 
6:05
Hrdinové víry: Štěpán Trochta (9)
 
7:15
Skryté poklady: Christian
 
7:50
Neoblomný kardinál
 
8:45
V pohorách po horách: Vozka - Hrubý Jeseník (52)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Exit 316 MISE: Znovu a navždy
 
9:45
Wabi Daněk a Miloš Dvořáček na Mohelnickém dostavníku 2015 (1)
 
10:10
Trinidad a Tobago: Všichni vy žízniví, pojďte
 
11:00
Guyanská Diana
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Ars Vaticana
 !
13:00
Noční univerzita: P. Prokop Siostrzonek, OSB - Anastáz Opasek, 100. výročí narození
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Eva Budzáková
 
15:05
Vzdálená pobřeží ticha - Kazachstán
 
15:35
V souvislostech - Ondřej Soukup: Volby na okupované Ukrajině
 
16:00
Blahoslavený Duns Scotus
 !
17:25
Vychutnej si víru: Pocta papeži Benediktu XVI.
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak nechtěl Mlsálek spinkat (2)
 
18:40
Sedmihlásky: Ševci majstři, Ignac Manda (145)
 
18:45
Česká věda
 
19:00
Světlo pro Evropu: Utečenecká Evropa (11)
 
19:10
Hovory z Rekovic: Pavel Šmajstrla
 
19:30
Můj chrám: Irena Pulicarová, kostel Panny Marie Růžencové v Plzni
 
19:50
Z pokladů duše: P. Karel Moravec - Poutní místo Králíky
 !
20:00
Stalingradská Madona
 
20:55
Terra Santa News: 7. 11. 2018
 P
21:15
ARTBITR - Kulturní magazín (65)
 P
21:30
Živě s Noe: S Josefem Fojtou a Emanuelem Míškem o novém cd Bylinky.
 
22:05
Na pořadu rodina: Péče o prarodiče (19)
 
23:05
Opřu se o florbalovou hůl
 
23:30
Výpravy do divočiny: Pod hladinou moří
 
0:40
Kulatý stůl: Demokracie dnes
 
2:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 13.11.2018

 
6:05
Speciál k Mezinárodnímu festivalu outdoorových filmů 2018 (2)
 
6:50
Pod lampou: Slovensko, Česko a konec Angely Merkelové
 
8:10
Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Hovory z Rekovic: Pavel Šmajstrla
 
9:35
V souvislostech - Ondřej Soukup: Volby na okupované Ukrajině
 
10:00
Noční univerzita: Jiří Padevět - Jaro a léto 1945 v českých zemích
 
11:00
Muzikanti hrajte
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V pohorách po horách: Vozka - Hrubý Jeseník (52)
 
13:00
Vysočina - odkaz Josefa Jambora
 
13:45
Ars Vaticana
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: sr. Diana Marie Ludmila Dvořáková, OP
 
15:10
Makedonie - Zkušenost zmrtvýchvstání
 
15:40
Víra do kapsy: Otec a dcera
 
16:00
Kulatý stůl: Demokracie dnes
 
17:35
Terra Santa News: 7. 11. 2018
 P
18:00
Živě s Noe: S doc. Petrem chalupou, Th.D. o Dni Bible.
 
18:30
O Mlsálkovi: Mlsálek a letadlo (3)
 
18:40
Sedmihlásky: Ševci majstři, Ignac Manda (145)
 
18:45
Animované příběhy velikánů dějin: Florence Nightingale (1820 – 1910)
 
19:15
Svědectví mladých z komunity Cenacolo
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 13. 11. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: kardinál Miloslav Vlk - Život je dar
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 P
20:55
Řeckokatolický magazín (176)
 
21:10
Pomoc má mnoho tváří: Diakonie ČCE
 P
21:30
Živě s Noe: S Davidem Dominiquem Dvořákem o charitativní pouti do Santiaga de Compostely.
 
22:05
Cvrlikání: Tara Fuki (63)
 
23:10
Bible pro Severní Koreu
 
23:45
100 let na Svatém Hostýně: Sto let od korunovace milostné sochy Panny Marie Svatohostýnské
 
0:40
Mezi pražci: Listopad 2018 (72)
 
1:25
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 14.11.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 13. 11. 2018
 
6:25
Noční univerzita: P. Prokop Siostrzonek, OSB - Anastáz Opasek, 100. výročí narození
 
7:25
Harfa Noemova: Benefiční koncert pro Nadaci fond IMPULS
 
7:50
Diakonie ve Valašském Meziříčí - Žijeme tu s vámi!
 
8:00
Missio magazín: říjen 2018
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:40
Česká věda
 
10:55
MFF Strážnice 2018: Procházka Strážnickým parkem
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Stalingradská Madona
 
13:45
Světlo pro Evropu: Utečenecká Evropa (11)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Václav Hudeček (116)
 
15:25
Exit 316 MISE: Znovu a navždy
 
15:45
Zpravodajské Noeviny: 13. 11. 2018
 
16:10
Můj chrám: Irena Pulicarová, kostel Panny Marie Růžencové v Plzni
 
16:30
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: O ostravské Hlubině (142)
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak Kunďaba s Puclíkem přejeli Mlsálkovi ocásek (4)
 
18:40
Sedmihlásky: Ševci majstři, Ignac Manda (145)
 
18:45
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2017, 3. díl
 P !
19:30
Terra Santa News: 14. 11. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: Ladislav Křížek - Život bez Krista je bezcenný
 L !
20:00
Adorace
 P !
21:05
Noční univerzita: Mons. Zdenek Wasserbauer - Františkova vize života křesťana v dnešním světě
 P
22:20
Živě s Noe: Povídáme si s paní Petrou Pastorovou, maratónskou běžkyní.
 P
22:50
Generální audience Svatého otce
 
23:20
Festival dobrých zpráv 2018: Soutěžní snímky festivalu
 
1:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 15.11.2018

 
6:05
Klapka s …: Martem Eslemem a Davidem Surým (106)
 
7:30
Dům ze skla?
 
8:35
Terra Santa News: 14. 11. 2018
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Kulatý stůl: Demokracie dnes
 
10:50
Od Františka k Františkovi
 P
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Slavnostní koncert k 60. výročí Lidové konzervatoře Ostrava
 
13:30
Generální audience Svatého otce
 P
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Mgr. Libuše Vondráčková (118)
 
15:15
Mezi pražci: Listopad 2018 (72)
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 13. 11. 2018
 
16:25
Řeckokatolický magazín (176)
 
16:45
V pohorách po horách: Vozka - Hrubý Jeseník (52)
 
17:00
Muzikanti hrajte
 
17:30
Ars Vaticana
 
17:40
Radost - Sestra Lucia
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Ševci majstři, Ignac Manda (145)
 
18:30
O Mlsálkovi: Mlsálek a nafukovací míč (5)
 
18:40
Obdarovávání - Otec Radek
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 33. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 15. 11. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: Prof. PhDr. Jan Sokol, Ph.D., CSc. - Křesťan má odpovědnost
 L !
20:00
Cvrlikání: Mirek Kemel + Vladimír Javorský (jako host) (64)
 
21:10
Můj chrám: Max Kašparů, kostel sv. Filipa a Jakuba, Žirovnice
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Pod lampou: Dva roky Trumpa, jedny volby a my
 
23:35
Všechny mé děti
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 15. 11. 2018
 
0:30
Most milosrdenství - Brazílie
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 16.11.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 15. 11. 2018
 
6:30
Můj chrám: Akademický sochař Petr Váňa v Kapli sv. Judy Tadeáše, Dobřichovice
 
6:50
Vychutnej si víru: Pocta papeži Benediktu XVI.
 
7:25
Noční univerzita: Mons. Zdenek Wasserbauer - Františkova vize života křesťana v dnešním světě
 
8:40
Hovory z Rekovic: Pavel Šmajstrla
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Jak potkávat svět: s Jaroslavem Wykrentem (64)
 
10:40
Stalingradská Madona
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Wabi Daněk a Miloš Dvořáček na Mohelnickém dostavníku 2015 (1)
 
13:15
Vzdálená pobřeží ticha - Kazachstán
 
13:45
Ars Vaticana
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Hana Loukotová (119)
 !
15:15
Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 15. 11. 2018
 
16:20
Harfa Noemova: Benefiční koncert pro Nadaci fond IMPULS
 
16:45
ARTBITR - Kulturní magazín (65)
 
17:00
Buon giorno s Františkem
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak Mlsálka bolely zuby (6)
 
18:40
Sedmihlásky: Ševci majstři, Ignac Manda (145)
 
18:45
Cesta k andělům: Angelo Scarano - čechoital (37)
 
19:35
Česká věda
 
19:50
Z pokladů duše: P. Pavel Šupol - Kytary v kostele
 L !
20:00
Kulatý stůl: Synoda o mladých
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Večeře u Slováka: 33. neděle v mezidobí
 
22:30
Speciál k Mezinárodnímu festivalu outdoorových filmů 2018 (2)
 
23:15
Na pořadu rodina: Péče o prarodiče (19)
 
0:20
Noční univerzita: P. Josef Hurt - Biskup Štěpán Trochta
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 17.11.2018

 
6:05
Bol som mimo: Ján Kolár
 
7:10
Noční univerzita: CSA Třešť 2014: přednáška Hany Imlaufové - Vztahy
 
8:10
Sedmihlásky: Ševci majstři, Ignac Manda (145)
 
8:15
Noeland (65)
 
8:50
Animované příběhy velikánů dějin: Florence Nightingale (1820 – 1910)
 
9:20
Exit 316 MISE: Znovu a navždy
 
9:40
Pramen v poušti
 !
10:00
Mše svatá se svatořečením Anežky České 12. listopadu 1989
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Pod lampou: Dva roky Trumpa, jedny volby a my
 
13:40
Dobrý pastýř Mons. Franco Dalla Valle, SDB
 
14:15
Můj chrám: Irena Pulicarová, kostel Panny Marie Růžencové v Plzni
 
14:35
CHKO České středohoří: Milešovka - Velemín a okolí
 
14:55
Cvrlikání: Mirek Kemel + Vladimír Javorský (jako host) (64)
 
16:05
Večeře u Slováka: 33. neděle v mezidobí
 
16:30
Terra Santa News: 14. 11. 2018
 P
16:55
Stanley´s Dixie Street Band: Třebovický koláč 2018
 P !
18:00
První křesťané: Pohoršení kříže
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak Mlsálka bolely zuby (6)
 
18:40
Sedmihlásky: Ševci majstři, Ignac Manda (145)
 
18:45
Muzikanti hrajte
 
19:15
Světlo pro Evropu: Utečenecká Evropa (11)
 P !
19:30
V souvislostech - Benedikt Mohelník: Církev a demokracie
 
19:50
Z pokladů duše: P. Tomáš Hoffman - Krása není zakázaná
 P !
20:00
Festival dobrých zpráv 2018: Slavnostní vyhlášení výsledků a zakončení festivalu
 P
21:25
V pohorách po horách: Raxalpe - Rakousko (53)
 P
21:35
Harfa Noemova: L.v.Beethoven - 9. symfonie
 P
22:05
Živě s Noe
 
23:05
Petr Bende a cimbálová muzika Grajcar na Mohelnickém dostavníku 2015 (8)
 
23:35
Řeckokatolický magazín (176)
 
23:55
Cesta k andělům: Jan Royt - prorektor Univerzity Karlovy a ikonograf a historik umění (84)
 
0:45
Salama Don Bosco
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 18.11.2018

 
6:05
Ars Vaticana
 
6:15
Z krajiny kulturních tradic
 
6:45
Silva Gabreta: Jak se rodí šumavský horský les
 
7:20
Umění sklářských mistrů
 
7:50
Poslední enter
 
8:05
Řeckokatolický magazín (176)
 
8:20
Cvrlikání: Mirek Kemel + Vladimír Javorský (jako host) (64)
 
9:30
Večeře u Slováka: 33. neděle v mezidobí
 L !
10:00
Mše svatá z baziliky sv. Petra a Pavla u příležitosti Světového dne chudých: Vatikán
 
11:40
ARTBITR - Kulturní magazín (65)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Pavel Rousek - Bůh nešetří na kráse
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Benedikt Mohelník: Církev a demokracie
 
12:40
Světlo pro Evropu: Utečenecká Evropa (11)
 
16:00
Mezi nebem a zemí
 
16:30
Živě s Noe
 
17:35
Irák– Země světců a mučedníků
 
18:00
Sedmihlásky: Hastrmani (24)
 
18:05
Cirkus Noeland: Roberto a Kekulín se stěhují do cirkusu (1)
 
18:30
Animované příběhy velikánů dějin: Harriet Tubman (1820 – 1913)
 P
19:05
Exit 316 MISE: Mé skryté já
 
19:25
Více než diaspora
 
19:40
Od nynějška po tvém
 
19:55
Z pokladů duše: P. Pavel Rousek - Bůh nešetří na kráse
 P !
20:00
Kmochův Kolín: Gloria
 
21:00
Chlapi na hoře
 
21:25
V souvislostech - Benedikt Mohelník: Církev a demokracie
 
21:50
Buon giorno s Františkem
 
22:45
Vzlétněte vysoko: Debata o mladých lidech nejen v církvi
 
23:15
Ars Vaticana
 
23:30
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
23:45
Poutní chrám Panny Marie na Chlumku v Luži
 
0:00
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:40
Lurdský příběh: Píseň o Bernadettě
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 19.11.2018

 
7:25
V pohorách po horách: Raxalpe - Rakousko (53)
 
8:30
Harfa Noemova: L.v.Beethoven - 9. symfonie
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Stíny nad Libavou
 
9:55
Outdoor Films s Pavlem Kořínkem a Leošem Hustákem: Z Kopřivnice na sedmitisícovku Minya Konga (Tibet) (73)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Robert Křesťan a Druhá tráva na Mohelnickém dostavníku 2015 (2)
 
13:30
Pražská Loreta
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Hana Loukotová (119)
 
15:05
Ve službě Šuárů
 
15:35
V souvislostech - Benedikt Mohelník: Církev a demokracie
 
16:00
První křesťané: Pohoršení kříže
 
16:35
Noční univerzita: Alexander Tomský – EU - ideál, který se zkazil
 P !
17:40
Víra do kapsy: Jak poznám Boží vůli?
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak Mlsálek s Vinnetouem a Old Shatterhandem lovili medvěda (7)
 
18:40
Sedmihlásky: Hastrmani (24)
 
18:45
Vít Kašpařík, koncovky, fujarky, brumle a jiné hudební nástroje
 
19:10
Můj chrám: Naďa Urbánková, Želivský klášter
 
19:35
ARTBITR - Kulturní magazín (65)
 
19:50
Z pokladů duše: Martin Petiška - Mít domov v srdci
 L !
20:00
Adopce nablízko: Něco vezme, mnohem víc dá
 P !
21:10
Vezmi a čti: Listopad 2018
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Noční univerzita: Mons. Zdenek Wasserbauer - Františkova vize života křesťana v dnešním světě
 
23:20
Terra Santa News: 14. 11. 2018
 
23:45
Kulatý stůl: Synoda o mladých
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 20.11.2018

 
6:05
Pod lampou: Dva roky Trumpa, jedny volby a my
 
7:40
Dobrý pastýř biskup Jorge Gottau - Argentina
 
8:10
V souvislostech - Benedikt Mohelník: Církev a demokracie
 
8:30
O kom, o čem: O Kostelcích aneb Kosteláci, Kostelané, Kostelečáci a jejich setkávání
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Exit 316 MISE: Mé skryté já
 
9:40
Muzikanti hrajte
 
10:15
Noční univerzita: Mons. Zdenek Wasserbauer - Františkova vize života křesťana v dnešním světě
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Ars Vaticana
 
13:00
Léta letí k andělům: Miroslav Herold - jezuita (12)
 
13:30
V pohorách po horách: Raxalpe - Rakousko (53)
 
13:40
Můj chrám: Ing. Marian Jurečka, ministr zemědělství v kostele Očišťování Panny Marie - poutní místo, Dub nad Moravou
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: P. Roman Czudek (120)
 
15:15
Svatá Anežka
 
15:35
Opřu se o florbalovou hůl
 
16:00
Kulatý stůl: Synoda o mladých
 
17:35
Víc než chrám: jednota různého
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak začal Mlsálek trénovat na zimní olympiádu (8)
 
18:40
Sedmihlásky: Hastrmani (24)
 
18:45
Animované příběhy velikánů dějin: Harriet Tubman (1820 – 1913)
 
19:20
O létajícím faráři
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 20. 11. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: P. Petr Dujka - Pravý Bůh
 P !
20:00
Missio magazín: listopad 2018
 P
20:55
Řeckokatolický magazín (177)
 
21:15
Světlo pro Evropu: Utečenecká Evropa (11)
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Zpravodajské Noeviny: 20. 11. 2018
 
22:25
Cvrlikání: Mirek Kemel + Vladimír Javorský (jako host) (64)
 
23:35
Terra Santa News: 14. 11. 2018
 
0:00
Koncert kapely Žalman a spol.: aneb Žalman slaví sedmdesát
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 21.11.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 20. 11. 2018
 
6:25
Noční univerzita: Alexander Tomský – EU - ideál, který se zkazil
 
7:35
Výpravy do divočiny: Pod hladinou moří
 
8:40
Víra do kapsy: Jak poznám Boží vůli?
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Speciál k Mezinárodnímu festivalu outdoorových filmů 2018 (2)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V pohorách po horách: Kunětická hora - Polabí (24)
 
13:00
Stanley´s Dixie Street Band: Třebovický koláč 2018
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: PhDr. Daniela E. Komárová (122)
 
15:20
Česká hudba na zámcích Moravy a Slezska: Hradec nad Moravicí
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 20. 11. 2018
 
16:20
Exit 316 MISE: Mé skryté já
 
16:40
Česká věda
 
16:55
Adopce nablízko: Něco vezme, mnohem víc dá
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Hastrmani (24)
 
18:30
O Mlsálkovi: Mlsálek je protivný (9)
 
18:45
Cvrlikání: Mirek Kemel + Vladimír Javorský (jako host) (64)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Petr Dujka - "Stabilitas" hor
 L !
20:00
Večer chval: Friend Kolektiv (74)
 P
21:10
Terra Santa News: 21. 11. 2018
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Noční univerzita: Eduard Stehlík - Československé legie a vznik samostatné ČSR
 
23:25
Generální audience Svatého otce
 
0:00
První křesťané: Pohoršení kříže
 
0:30
Jmenuji se David Bibby
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 22.11.2018

 
6:05
Klapka s …: Michaela Záhorská (93)
 
7:15
Vezmi a čti: Listopad 2018
 
7:30
Irák– Země světců a mučedníků
 
8:00
Terra Santa News: 21. 11. 2018
 
8:25
Šahbáz Bhattí, muž, který měl sen - Pákistán
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Světlo pro Evropu: Utečenecká Evropa (11)
 
9:30
Prostřelený klobouk na Žvahově
 
9:55
Kulatý stůl: Synoda o mladých
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Harfa Noemova: L.v.Beethoven - 9. symfonie
 
13:15
LORETO - Svatyňa Svätého Domu z Nazaretu
 
13:35
Zachraňme kostely: kostel sv. Archanděla Michaela v Jiříkově (4)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: prof.h.c. prof. Ing. Ondrej Hronec, DrSc. (123)
 
15:15
Generální audience Svatého otce
 
15:40
Muzikanti hrajte
 
16:15
Zpravodajské Noeviny: 20. 11. 2018
 
16:35
Řeckokatolický magazín (177)
 
16:50
V pohorách po horách: Raxalpe - Rakousko (53)
 
17:05
Odkaz předků: Lenešice (1)
 
17:15
Ars Vaticana
 
17:25
Animované příběhy velikánů dějin: Harriet Tubman (1820 – 1913)
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Hastrmani (24)
 
18:30
O Mlsálkovi: Mlsálek zpívá do rádia (10)
 
18:45
Blanchet
 P !
19:05
Večeře u Slováka: Slavnost Ježíše Krista Krále
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 22. 11. 2018
 P !
20:00
U VÁS aneb festivalové kukátko: Víla Fantigo - malířka dětské fantazie (28)
 
21:05
Opřu se o florbalovou hůl
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Pod lampou
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 22. 11. 2018
 
0:30
Kmochův Kolín: Gloria
 
1:25
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 23.11.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 22. 11. 2018
 
6:30
Můj chrám: Naďa Urbánková, Želivský klášter
 
6:50
Soňa
 
7:05
První křesťané: Pohoršení kříže
 
7:40
Noční univerzita: Eduard Stehlík - Československé legie a vznik samostatné ČSR
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
P. Antonín Šuránek
 
9:30
Mosambik - Cipriano
 
10:00
ARTBITR - Kulturní magazín (65)
 
10:20
Adopce nablízko: Něco vezme, mnohem víc dá
 
11:25
O Adolfíně Tačové
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Ars Vaticana
 
13:00
BET LECHEM - vnitřní domov: Jana Sieberová - domácí hospicová péče (23)
 
13:15
Robert Křesťan a Druhá tráva na Mohelnickém dostavníku 2015 (2)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: PhDr. Jaroslav Šturma (124)
 
15:15
Rok vína
 
15:40
Vezmi a čti: Listopad 2018
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 22. 11. 2018
 
16:20
Děti ulice
 
16:45
Svatý Otec Pio z Pietrelciny - dobré dílo dobrého člověka
 
16:55
Kaplička pana Zemana
 
17:05
Missio magazín: listopad 2018
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Hastrmani (24)
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak se Mlsálek topil (11)
 
18:45
Vít Kašpařík, koncovky, fujarky, brumle a jiné hudební nástroje
 
19:15
Plnou parou do srdce Beskyd
 L !
20:00
Kulatý stůl: Pracovat s handicapem
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Večeře u Slováka: Slavnost Ježíše Krista Krále
 
22:30
Z kraje pod Buchlovem: Pohádky a pověsti
 
23:35
Katedrála svatého Václava v Olomouci
 
0:05
V pohorách po horách: Raxalpe - Rakousko (53)
 
0:15
Princ, který si vybral Dona Boska
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 24.11.2018

 
6:05
Bol som mimo: Peter Vician
 
8:50
Cirkus Noeland: Roberto a Kekulín se stěhují do cirkusu (1)
 
9:20
Sedmihlásky: Hastrmani (24)
 
10:00
Missio magazín: listopad 2018
 
10:55
Víra do kapsy: Jak poznám Boží vůli?
 
11:10
Exit 316 MISE: Mé skryté já
 
11:35
Zpravodajské Noeviny: 22. 11. 2018
 P
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou
 
14:10
Terra Santa News: 21. 11. 2018
 
14:35
U VÁS aneb festivalové kukátko: Víla Fantigo - malířka dětské fantazie (28)
 
15:35
Večeře u Slováka: Slavnost Ježíše Krista Krále
 
16:05
Dům ze skla?
 P
17:10
Šajtar: Třebovický koláč 2018
 P
18:00
První křesťané: Obrácení impéria
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak se Mlsálek topil (11)
 
18:40
Sedmihlásky: Hastrmani (24)
 
18:45
Muzikanti hrajte
 P !
19:20
Světlo pro Evropu: Čtvrtstoletí Maastrichtské smlouvy (12)
 P !
19:30
V souvislostech
 P !
20:00
Outdoor Films s Martinem Wágnerem (74)
 P
21:35
Živě s Noe
 P
22:40
V pohorách po horách: Kráľova studňa - Velká Fatra (54)
 
22:50
Jak potkávat svět: s Jaroslavem Wykrentem (64)
 
0:15
Robert Křesťan a Druhá tráva na Mohelnickém dostavníku 2015 (2)
 
0:55
Řeckokatolický magazín (177)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 25.11.2018

 
7:10
Ars Vaticana
 
8:30
ARTBITR - Kulturní magazín (65)
 
8:50
Řeckokatolický magazín (177)
 
9:05
U VÁS aneb festivalové kukátko: Víla Fantigo - malířka dětské fantazie (28)
 
10:10
Vezmi a čti: Listopad 2018
 
10:30
Večeře u Slováka: Slavnost Ježíše Krista Krále
 L
11:00
Mše svatá: Svatá Hora u Příbrami
 
12:20
V souvislostech
 
12:40
Světlo pro Evropu: Čtvrtstoletí Maastrichtské smlouvy (12)
 
12:50
Vezmi a čti: Listopad 2018
 L
13:10
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
14:00
Outdoor Films s Martinem Wágnerem (74)
 
15:35
Víra do kapsy: Jak poznám Boží vůli?
 
15:50
Živě s Noe
 
16:50
Sedmihlásky: Na tú svatú Katerinu (119)
 L
17:00
Modlitba nešpor s žehnáním varhan a koncertem: Svatá Hora u Příbrami
 
18:40
Zpravodajské Noeviny: 22. 11. 2018
 
19:00
Muzikanti hrajte
 
19:30
Exit 316 MISE: Oběti v objetí
 
20:00
Babi
 
20:45
Patricie Janečková a Josef Špaček v GONGu
 
21:30
V souvislostech
 
22:00
Missio magazín: listopad 2018
 
22:55
Strání - obec pod Javorinů
 
23:15
Stoleté výročí přítomnosti salesiánů v Indii - Indická tvář Dona Boska
 
23:30
Ars Vaticana
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 26.11.2018

 
6:05
Klapka s ...: Janem Kadlčíkem (47)
 
7:15
Skryté poklady: Roman
 
7:50
Missio magazín: listopad 2018
 
8:45
V pohorách po horách: Kráľova studňa - Velká Fatra (54)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Exit 316 MISE: Oběti v objetí
 
9:40
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2017, 3. díl
 
10:25
Cvrlikání: Mirek Kemel + Vladimír Javorský (jako host) (64)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Legendární sestava Poutníků na Mohelnickém dostavníku 2015 (3)
 
13:20
Mauricius - nová hranice
 
13:40
BET LECHEM - vnitřní domov: Jiří Dušek – Šest čísel, které tvoří vesmír (40)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Pavel Tunák I. (126)
 
15:15
Meandry řeky Odry
 
15:40
Víra do kapsy: Jak poznám Boží vůli?
 
16:00
První křesťané: Obrácení impéria
 
16:30
V souvislostech
 
16:55
Noční univerzita: P. Marek Orko Vácha, Ph.D. - Konvergentní evoluce
 
17:45
Ars Vaticana
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
O Mlsálkovi: Mlsálek a drak (12)
 
18:40
Sedmihlásky: Na tú svatú Katerinu (119)
 
18:45
Terra Santa News: 21. 11. 2018
 
19:10
Přehrada Kružberk 1957 - 2017: videodokument o rekonstrukci vodního díla
 
19:30
Pastýř na člunu
 L
20:00
Dům nejen ze skla
 P
21:05
ARTBITR - Kulturní magazín (66)
 
21:20
Velehradská zastavení: Díl 4. - Slavení východní liturgie
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Kulatý stůl: Pracovat s handicapem
 
23:40
Noční univerzita: Eduard Stehlík - Československé legie a vznik samostatné ČSR
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 27.11.2018

 
6:05
Pod lampou
 
8:10
Patricie Janečková a Josef Špaček v GONGu
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V souvislostech
 
9:40
Exit 316 MISE: Oběti v objetí
 
10:05
Noční univerzita: Eduard Stehlík - Československé legie a vznik samostatné ČSR
 
11:25
Poutní místa v Čechách a na Moravě: Velehrad
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Ars Vaticana
 
13:00
Muzikanti hrajte
 
13:30
Hovory z Rekovic: Milan Švihálek
 
13:45
V pohorách po horách: Kráľova studňa - Velká Fatra (54)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Pavel Tunák II. (127)
 
15:15
Pašijový kříž
 
15:55
Kulatý stůl: Pracovat s handicapem
 
17:25
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a krmení zvířátek (2)
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Na tú svatú Katerinu (119)
 
18:30
O Mlsálkovi: Mlsálkovy maléry (13)
 
18:40
Animované příběhy velikánů dějin: Louis Pasteur (1822 – 1895)
 
19:15
Zkouška víry
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 27. 11. 2018
 L
20:00
Buon giorno s Františkem
 P
20:55
Řeckokatolický magazín (178)
 
21:15
Světlo pro Evropu: Čtvrtstoletí Maastrichtské smlouvy (12)
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Terra Santa News: 21. 11. 2018
 
22:25
Outdoor Films s Martinem Wágnerem (74)
 
0:00
U VÁS aneb festivalové kukátko: Víla Fantigo - malířka dětské fantazie (28)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 28.11.2018

 
6:05
Klapka s ...: Jaroslavem Pokorným (67)
 
7:10
Noční univerzita: P. Marek Orko Vácha, Ph.D. - Konvergentní evoluce
 
8:05
Zpravodajské Noeviny: 27. 11. 2018
 
8:30
Harfa Noemova: L.v.Beethoven - 9. symfonie
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana
 L
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Magadan - ďáblovo hřiště
 
11:15
Víra do kapsy: Jak poznám Boží vůli?
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Dům nejen ze skla
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Marcela Dostálová (128)
 
15:15
Exit 316 MISE: Oběti v objetí
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 27. 11. 2018
 
16:00
Šajtar: Třebovický koláč 2018
 
16:45
V pohorách po horách: Bílá hora - Podbeskydská pahorkatina (32)
 
16:55
Biblická studna
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Na tú svatú Katerinu (119)
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak Mlsálek nakupoval (14)
 
18:45
Jak si mě našel Antonín z Padovy
 P
19:30
Terra Santa News: 28. 11. 2018
 L
20:00
Adorace
 
21:05
Manželství - jeden z pohledů na přirozenou rodinu
 P
21:30
Živě s Noe
 P
22:05
Noční univerzita: Dušan Majer - Space X
 P
23:25
Generální audience Svatého otce
 
23:55
První křesťané: Obrácení impéria
 
0:25
Dobrý pastýř biskup Jorge Gottau - Argentina
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 29.11.2018

 
6:05
Klapka s …: Bohumilem Kheilem (102)
 
7:30
Manželství - jeden z pohledů na přirozenou rodinu
 
7:45
Terra Santa News: 28. 11. 2018
 
8:10
Mosambik - Cipriano
 
8:40
II. vatikánský koncil a architektura: Jedovnice v Moravském krasu
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Světlo pro Evropu: Čtvrtstoletí Maastrichtské smlouvy (12)
 
9:30
Kulatý stůl: Pracovat s handicapem
 
11:05
Kostel Sv. Barbory v Manětíně (6)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:45
Patricie Janečková a Josef Špaček v GONGu
 
13:30
Generální audience Svatého otce
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Antonín Randa (129)
 
15:15
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a krmení zvířátek (2)
 
15:45
Velehradská zastavení: Díl 6. - Poutníci ze Slovenska
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 27. 11. 2018
 
16:20
Řeckokatolický magazín (178)
 
16:35
V pohorách po horách: Kráľova studňa - Velká Fatra (54)
 
16:50
Muzikanti hrajte
 
17:25
Animované příběhy velikánů dějin: Louis Pasteur (1822 – 1895)
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak Mlsálek zkoumal budík (15)
 
18:40
Sedmihlásky: Na tú svatú Katerinu (119)
 
18:45
Ars Vaticana
 P
19:00
Večeře u Slováka: 1. neděle adventní
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 29. 11. 2018
 P
20:00
Pravoslavné sbory: Svatováclavský hudební festival 2018
 P
21:30
Živě s Noe
 P
22:05
Pod lampou
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 29. 11. 2018
 
0:30
Poutníci na Mohelnickém dostavníku 2012
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 30.11.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 29. 11. 2018
 
6:25
První křesťané: Obrácení impéria
 
6:55
Speciál k Mezinárodnímu festivalu outdoorových filmů 2018 (2)
 
7:40
Noční univerzita: Dušan Majer - Space X
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Mezi pražci: Listopad 2018 (72)
 
10:05
Dům nejen ze skla
 
11:10
ARTBITR - Kulturní magazín (66)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Adopce nablízko: Něco vezme, mnohem víc dá
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: RNDr. Vilém Holáň (130)
 
15:15
Ars Vaticana
 
15:30
Legendární sestava Poutníků na Mohelnickém dostavníku 2015 (3)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 29. 11. 2018
 
16:20
Harfa Noemova: L.v.Beethoven - 9. symfonie
 
16:50
Buon giorno s Františkem
 
17:40
Česká věda
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
O Mlsálkovi: Mlsálek a labuťátka (16)
 
18:40
Sedmihlásky: Na tú svatú Katerinu (119)
 
18:50
Jaroslav Martinásek
 L
20:00
Noemova pošta: listopad 2018
 
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Večeře u Slováka: 1. neděle adventní
 
22:35
Vezmi a čti: Listopad 2018
 
22:55
Mosambik, svědek víry
 
23:30
Outdoor Films s Martinem Wágnerem (74)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů