Program televize Noe na pondělí 12.11.2018

 
6:05
Hrdinové víry: Štěpán Trochta (9)
 
7:15
Skryté poklady: Christian
 
7:50
Neoblomný kardinál
 
8:45
V pohorách po horách: Vozka - Hrubý Jeseník (52)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Exit 316 MISE: Znovu a navždy
 
9:45
Wabi Daněk a Miloš Dvořáček na Mohelnickém dostavníku 2015 (1)
 
10:10
Trinidad a Tobago: Všichni vy žízniví, pojďte
 
11:00
Guyanská Diana
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Ars Vaticana
 !
13:00
Noční univerzita: P. Prokop Siostrzonek, OSB - Anastáz Opasek, 100. výročí narození
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Eva Budzáková
 
15:05
Vzdálená pobřeží ticha - Kazachstán
 
15:35
V souvislostech - Ondřej Soukup: Volby na okupované Ukrajině
 
16:00
Blahoslavený Duns Scotus
 !
17:25
Vychutnej si víru: Pocta papeži Benediktu XVI.
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak nechtěl Mlsálek spinkat (2)
 
18:40
Sedmihlásky: Ševci majstři, Ignac Manda (145)
 
18:45
Česká věda
 
19:00
Světlo pro Evropu: Utečenecká Evropa (11)
 
19:10
Hovory z Rekovic: Pavel Šmajstrla
 
19:30
Můj chrám: Irena Pulicarová, kostel Panny Marie Růžencové v Plzni
 
19:50
Z pokladů duše: P. Karel Moravec - Poutní místo Králíky
 !
20:00
Stalingradská Madona
 
20:55
Terra Santa News: 7. 11. 2018
 P
21:15
ARTBITR - Kulturní magazín (65)
 P
21:30
Živě s Noe: S Josefem Fojtou a Emanuelem Míškem o novém CD Bylinky.
 
22:05
Na pořadu rodina: Péče o prarodiče (19)
 
23:05
Opřu se o florbalovou hůl
 
23:30
Výpravy do divočiny: Pod hladinou moří
 
0:40
Kulatý stůl: Demokracie dnes
 
2:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 13.11.2018

 
6:05
Speciál k Mezinárodnímu festivalu outdoorových filmů 2018 (2)
 
6:50
Pod lampou: Slovensko, Česko a konec Angely Merkelové
 
8:10
Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Hovory z Rekovic: Pavel Šmajstrla
 
9:35
V souvislostech - Ondřej Soukup: Volby na okupované Ukrajině
 
10:00
Noční univerzita: Jiří Padevět - Jaro a léto 1945 v českých zemích
 
11:00
Muzikanti hrajte
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V pohorách po horách: Vozka - Hrubý Jeseník (52)
 
13:00
Vysočina - odkaz Josefa Jambora
 
13:45
Ars Vaticana
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: sr. Diana Marie Ludmila Dvořáková, OP
 
15:10
Makedonie - Zkušenost zmrtvýchvstání
 
15:40
Víra do kapsy: Otec a dcera
 
16:00
Kulatý stůl: Demokracie dnes
 
17:35
Terra Santa News: 7. 11. 2018
 P
18:00
Živě s Noe: S doc. Petrem chalupou, Th.D. o Dni Bible.
 
18:30
O Mlsálkovi: Mlsálek a letadlo (3)
 
18:40
Sedmihlásky: Ševci majstři, Ignac Manda (145)
 
18:45
Animované příběhy velikánů dějin: Florence Nightingale (1820 – 1910)
 
19:15
Svědectví mladých z komunity Cenacolo
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 13. 11. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: kardinál Miloslav Vlk - Život je dar
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 P
20:55
Řeckokatolický magazín (176)
 
21:10
Pomoc má mnoho tváří: Diakonie ČCE
 P
21:30
Živě s Noe: S Davidem Dominiquem Dvořákem o charitativní pouti do Santiaga de Compostely.
 
22:05
Cvrlikání: Tara Fuki (63)
 
23:10
Bible pro Severní Koreu
 
23:45
100 let na Svatém Hostýně: Sto let od korunovace milostné sochy Panny Marie Svatohostýnské
 
0:40
Mezi pražci: Listopad 2018 (72)
 
1:25
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 14.11.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 13. 11. 2018
 
6:25
Noční univerzita: P. Prokop Siostrzonek, OSB - Anastáz Opasek, 100. výročí narození
 
7:25
Harfa Noemova: Benefiční koncert pro Nadaci fond IMPULS
 
7:50
Diakonie ve Valašském Meziříčí - Žijeme tu s vámi!
 
8:00
Missio magazín: říjen 2018
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:40
Česká věda
 
10:55
MFF Strážnice 2018: Procházka Strážnickým parkem
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Stalingradská Madona
 
13:45
Světlo pro Evropu: Utečenecká Evropa (11)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Václav Hudeček (116)
 
15:25
Exit 316 MISE: Znovu a navždy
 
15:45
Zpravodajské Noeviny: 13. 11. 2018
 
16:10
Můj chrám: Irena Pulicarová, kostel Panny Marie Růžencové v Plzni
 
16:30
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: O ostravské Hlubině (142)
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak Kunďaba s Puclíkem přejeli Mlsálkovi ocásek (4)
 
18:40
Sedmihlásky: Ševci majstři, Ignac Manda (145)
 
18:45
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2017, 3. díl
 P !
19:30
Terra Santa News: 14. 11. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: Ladislav Křížek - Život bez Krista je bezcenný
 L !
20:00
Adorace
 P !
21:05
Noční univerzita: Mons. Zdenek Wasserbauer - Františkova vize života křesťana v dnešním světě
 P
22:20
Živě s Noe: Povídáme si s paní Petrou Pastorovou, maratónskou běžkyní.
 P
22:50
Generální audience Svatého otce
 
23:20
Festival dobrých zpráv 2018: Soutěžní snímky festivalu
 
1:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 15.11.2018

 
6:05
Klapka s …: Martem Eslemem a Davidem Surým (106)
 
7:30
Dům ze skla?
 
8:35
Terra Santa News: 14. 11. 2018
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Kulatý stůl: Demokracie dnes
 
10:50
Od Františka k Františkovi
 P
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Slavnostní koncert k 60. výročí Lidové konzervatoře Ostrava
 
13:30
Generální audience Svatého otce
 P
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Mgr. Libuše Vondráčková (118)
 
15:15
Mezi pražci: Listopad 2018 (72)
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 13. 11. 2018
 
16:25
Řeckokatolický magazín (176)
 
16:45
V pohorách po horách: Vozka - Hrubý Jeseník (52)
 
17:00
Muzikanti hrajte
 
17:30
Ars Vaticana
 
17:40
Radost - Sestra Lucia
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Ševci majstři, Ignac Manda (145)
 
18:30
O Mlsálkovi: Mlsálek a nafukovací míč (5)
 
18:40
Obdarovávání - Otec Radek
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 33. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 15. 11. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: Prof. PhDr. Jan Sokol, Ph.D., CSc. - Křesťan má odpovědnost
 L !
20:00
Cvrlikání: Mirek Kemel + Vladimír Javorský (jako host) (64)
 
21:10
Můj chrám: Max Kašparů, kostel sv. Filipa a Jakuba, Žirovnice
 P
21:30
Živě s Noe: Rozhovor s Josefem Fojtou a Emanuelem Míškem, CD Bylinky.
 P !
22:05
Pod lampou: Dva roky Trumpa, jedny volby a my
 
23:35
Všechny mé děti
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 15. 11. 2018
 
0:30
Most milosrdenství - Brazílie
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 16.11.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 15. 11. 2018
 
6:30
Můj chrám: Akademický sochař Petr Váňa v Kapli sv. Judy Tadeáše, Dobřichovice
 
6:50
Vychutnej si víru: Pocta papeži Benediktu XVI.
 
7:25
Noční univerzita: Mons. Zdenek Wasserbauer - Františkova vize života křesťana v dnešním světě
 
8:40
Hovory z Rekovic: Pavel Šmajstrla
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Jak potkávat svět: s Jaroslavem Wykrentem (64)
 
10:40
Stalingradská Madona
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Wabi Daněk a Miloš Dvořáček na Mohelnickém dostavníku 2015 (1)
 
13:15
Vzdálená pobřeží ticha - Kazachstán
 
13:45
Ars Vaticana
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Hana Loukotová (119)
 !
15:15
Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 15. 11. 2018
 
16:20
Harfa Noemova: Benefiční koncert pro Nadaci fond IMPULS
 
16:45
ARTBITR - Kulturní magazín (65)
 
17:00
Buon giorno s Františkem
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak Mlsálka bolely zuby (6)
 
18:40
Sedmihlásky: Ševci majstři, Ignac Manda (145)
 
18:45
Cesta k andělům: Angelo Scarano - čechoital (37)
 
19:35
Česká věda
 
19:50
Z pokladů duše: P. Pavel Šupol - Kytary v kostele
 L !
20:00
Kulatý stůl: Synoda o mladých
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce s Janem Slavíčkem z historického ústavu Akademie věd České republiky.
 
22:05
Večeře u Slováka: 33. neděle v mezidobí
 
22:30
Speciál k Mezinárodnímu festivalu outdoorových filmů 2018 (2)
 
23:15
Na pořadu rodina: Péče o prarodiče (19)
 
0:20
Noční univerzita: P. Josef Hurt - Biskup Štěpán Trochta
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 17.11.2018

 
6:05
Bol som mimo: Ján Kolár
 
7:10
Noční univerzita: CSA Třešť 2014: přednáška Hany Imlaufové - Vztahy
 
8:10
Sedmihlásky: Ševci majstři, Ignac Manda (145)
 
8:15
Noeland (65)
 
8:50
Animované příběhy velikánů dějin: Florence Nightingale (1820 – 1910)
 
9:20
Exit 316 MISE: Znovu a navždy
 
9:40
Pramen v poušti
 !
10:00
Mše svatá se svatořečením Anežky České 12. listopadu 1989
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Pod lampou: Dva roky Trumpa, jedny volby a my
 
13:40
Dobrý pastýř Mons. Franco Dalla Valle, SDB
 
14:15
Můj chrám: Irena Pulicarová, kostel Panny Marie Růžencové v Plzni
 
14:35
CHKO České středohoří: Milešovka - Velemín a okolí
 
14:55
Cvrlikání: Mirek Kemel + Vladimír Javorský (jako host) (64)
 
16:05
Večeře u Slováka: 33. neděle v mezidobí
 
16:30
Terra Santa News: 14. 11. 2018
 P
16:55
Stanley´s Dixie Street Band: Třebovický koláč 2018
 P !
18:00
První křesťané: Pohoršení kříže
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak Mlsálka bolely zuby (6)
 
18:40
Sedmihlásky: Ševci majstři, Ignac Manda (145)
 
18:45
Muzikanti hrajte
 
19:15
Světlo pro Evropu: Utečenecká Evropa (11)
 P !
19:30
V souvislostech - Benedikt Mohelník: Církev a demokracie
 
19:50
Z pokladů duše: P. Tomáš Hoffman - Krása není zakázaná
 P !
20:00
Festival dobrých zpráv 2018: Slavnostní vyhlášení výsledků a zakončení festivalu
 P
21:25
V pohorách po horách: Raxalpe - Rakousko (53)
 P
21:35
Harfa Noemova: L.v.Beethoven - 9. symfonie
 P
22:05
Živě s Noe
 
23:05
Petr Bende a cimbálová muzika Grajcar na Mohelnickém dostavníku 2015 (8)
 
23:35
Řeckokatolický magazín (176)
 
23:55
Cesta k andělům: Jan Royt - prorektor Univerzity Karlovy a ikonograf a historik umění (84)
 
0:45
Salama Don Bosco
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 18.11.2018

 
6:05
Ars Vaticana
 
6:15
Z krajiny kulturních tradic
 
6:45
Silva Gabreta: Jak se rodí šumavský horský les
 
7:20
Umění sklářských mistrů
 
7:50
Poslední enter
 
8:05
Řeckokatolický magazín (176)
 
8:20
Cvrlikání: Mirek Kemel + Vladimír Javorský (jako host) (64)
 
9:30
Večeře u Slováka: 33. neděle v mezidobí
 L !
10:00
Mše svatá z baziliky sv. Petra a Pavla u příležitosti Světového dne chudých: Vatikán
 
11:40
ARTBITR - Kulturní magazín (65)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Pavel Rousek - Bůh nešetří na kráse
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Benedikt Mohelník: Církev a demokracie
 
12:40
Světlo pro Evropu: Utečenecká Evropa (11)
 
16:00
Mezi nebem a zemí
 
16:30
Živě s Noe
 
17:35
Irák– Země světců a mučedníků
 
18:00
Sedmihlásky: Hastrmani (24)
 
18:05
Cirkus Noeland: Roberto a Kekulín se stěhují do cirkusu (1)
 
18:30
Animované příběhy velikánů dějin: Harriet Tubman (1820 – 1913)
 P
19:05
Exit 316 MISE: Mé skryté já
 
19:25
Více než diaspora
 
19:40
Od nynějška po tvém
 
19:55
Z pokladů duše: P. Pavel Rousek - Bůh nešetří na kráse
 P !
20:00
Kmochův Kolín: Gloria
 
21:00
Chlapi na hoře
 
21:25
V souvislostech - Benedikt Mohelník: Církev a demokracie
 
21:50
Buon giorno s Františkem
 
22:45
Vzlétněte vysoko: Debata o mladých lidech nejen v církvi
 
23:15
Ars Vaticana
 
23:30
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
23:45
Poutní chrám Panny Marie na Chlumku v Luži
 
0:00
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:40
Lurdský příběh: Píseň o Bernadettě
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 19.11.2018

 
7:25
V pohorách po horách: Raxalpe - Rakousko (53)
 
8:30
Harfa Noemova: L.v.Beethoven - 9. symfonie
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Stíny nad Libavou
 
9:55
Outdoor Films s Pavlem Kořínkem a Leošem Hustákem: Z Kopřivnice na sedmitisícovku Minya Konga (Tibet) (73)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Robert Křesťan a Druhá tráva na Mohelnickém dostavníku 2015 (2)
 
13:30
Pražská Loreta
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Hana Loukotová (119)
 
15:05
Ve službě Šuárů
 
15:35
V souvislostech - Benedikt Mohelník: Církev a demokracie
 
16:00
První křesťané: Pohoršení kříže
 
16:35
Noční univerzita: Alexander Tomský – EU - ideál, který se zkazil
 P !
17:40
Víra do kapsy: Jak poznám Boží vůli?
 P
18:00
Živě s Noe: S P. Markem F. Drábkem hovoříme na téma zneužívání dětí.
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak Mlsálek s Vinnetouem a Old Shatterhandem lovili medvěda (7)
 
18:40
Sedmihlásky: Hastrmani (24)
 
18:45
Vít Kašpařík, koncovky, fujarky, brumle a jiné hudební nástroje
 
19:10
Můj chrám: Naďa Urbánková, Želivský klášter
 
19:35
ARTBITR - Kulturní magazín (65)
 
19:50
Z pokladů duše: Martin Petiška - Mít domov v srdci
 L !
20:00
Adopce nablízko: Něco vezme, mnohem víc dá
 P !
21:10
Vezmi a čti: Listopad 2018
 P
21:30
Živě s Noe: Hovoříme s Evou Dřízgovou.
 
22:05
Noční univerzita: Mons. Zdenek Wasserbauer - Františkova vize života křesťana v dnešním světě
 
23:20
Terra Santa News: 14. 11. 2018
 
23:45
Kulatý stůl: Synoda o mladých
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 20.11.2018

 
6:05
Pod lampou: Dva roky Trumpa, jedny volby a my
 
7:40
Dobrý pastýř biskup Jorge Gottau - Argentina
 
8:10
V souvislostech - Benedikt Mohelník: Církev a demokracie
 
8:30
O kom, o čem: O Kostelcích aneb Kosteláci, Kostelané, Kostelečáci a jejich setkávání
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Exit 316 MISE: Mé skryté já
 
9:40
Muzikanti hrajte
 
10:15
Noční univerzita: Mons. Zdenek Wasserbauer - Františkova vize života křesťana v dnešním světě
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Ars Vaticana
 
13:00
Léta letí k andělům: Miroslav Herold - jezuita (12)
 
13:30
V pohorách po horách: Raxalpe - Rakousko (53)
 
13:40
Můj chrám: Ing. Marian Jurečka, ministr zemědělství v kostele Očišťování Panny Marie - poutní místo, Dub nad Moravou
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: P. Roman Czudek (120)
 
15:15
Svatá Anežka
 
15:40
Opřu se o florbalovou hůl
 
16:00
Kulatý stůl: Synoda o mladých
 
17:35
Víc než chrám: jednota různého
 P
18:00
Živě s Noe: Hovoříme s paní Janou Sieberovou.
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak začal Mlsálek trénovat na zimní olympiádu (8)
 
18:40
Sedmihlásky: Hastrmani (24)
 
18:45
Animované příběhy velikánů dějin: Harriet Tubman (1820 – 1913)
 
19:20
O létajícím faráři
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 20. 11. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: P. Petr Dujka - Pravý Bůh
 P !
20:00
Missio magazín: listopad 2018
 P
20:55
Řeckokatolický magazín (177)
 
21:15
Světlo pro Evropu: Utečenecká Evropa (11)
 P
21:30
Živě s Noe: Hovoříme s paní Marií Svatošovou.
 
22:05
Zpravodajské Noeviny: 20. 11. 2018
 
22:25
Cvrlikání: Mirek Kemel + Vladimír Javorský (jako host) (64)
 
23:35
Terra Santa News: 14. 11. 2018
 
0:00
Koncert kapely Žalman a spol.: aneb Žalman slaví sedmdesát
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 21.11.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 20. 11. 2018
 
6:25
Noční univerzita: Alexander Tomský – EU - ideál, který se zkazil
 
7:35
Výpravy do divočiny: Pod hladinou moří
 
8:40
Víra do kapsy: Jak poznám Boží vůli?
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Speciál k Mezinárodnímu festivalu outdoorových filmů 2018 (2)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V pohorách po horách: Kunětická hora - Polabí (24)
 
13:00
Stanley´s Dixie Street Band: Třebovický koláč 2018
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: PhDr. Daniela E. Komárová (122)
 
15:20
Česká hudba na zámcích Moravy a Slezska: Hradec nad Moravicí
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 20. 11. 2018
 
16:20
Exit 316 MISE: Mé skryté já
 
16:40
Česká věda
 
16:55
Adopce nablízko: Něco vezme, mnohem víc dá
 P
18:00
Živě s Noe: Zpěvačka Elin Špidlová nám poskytla rozhovor a zazpívala.
 
18:25
Sedmihlásky: Hastrmani (24)
 
18:30
O Mlsálkovi: Mlsálek je protivný (9)
 
18:45
Cvrlikání: Mirek Kemel + Vladimír Javorský (jako host) (64)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Petr Dujka - "Stabilitas" hor
 L !
20:00
Večer chval: Friend Kolektiv (74)
 P
21:10
Terra Santa News: 21. 11. 2018
 P
21:30
Živě s Noe: S Tomášem Hynkem se věnujeme tmě v Beskydech, obloze i hvězdám.
 P !
22:05
Noční univerzita: Eduard Stehlík - Československé legie a vznik samostatné ČSR
 
23:25
Generální audience Svatého otce
 
0:00
První křesťané: Pohoršení kříže
 
0:30
Jmenuji se David Bibby
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 22.11.2018

 
6:05
Klapka s …: Michaela Záhorská (93)
 
7:15
Vezmi a čti: Listopad 2018
 
7:30
Irák– Země světců a mučedníků
 
8:00
Terra Santa News: 21. 11. 2018
 
8:25
Šahbáz Bhattí, muž, který měl sen - Pákistán
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Světlo pro Evropu: Utečenecká Evropa (11)
 
9:30
Prostřelený klobouk na Žvahově
 
9:55
Kulatý stůl: Synoda o mladých
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Harfa Noemova: L.v.Beethoven - 9. symfonie
 
13:15
LORETO - Svatyně Svatého Domu z Nazaretu
 
13:35
Zachraňme kostely: kostel sv. Archanděla Michaela v Jiříkově (4)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: prof.h.c. prof. Ing. Ondrej Hronec, DrSc. (123)
 
15:15
Generální audience Svatého otce
 
15:40
Muzikanti hrajte
 
16:15
Zpravodajské Noeviny: 20. 11. 2018
 
16:35
Řeckokatolický magazín (177)
 
16:50
V pohorách po horách: Raxalpe - Rakousko (53)
 
17:05
Odkaz předků: Lenešice (1)
 
17:15
Ars Vaticana
 
17:25
Animované příběhy velikánů dějin: Harriet Tubman (1820 – 1913)
 P
18:00
Živě s Noe: Rozhovor s organologem Brněnské diecéze - Ondřejem Múčkou.
 
18:25
Sedmihlásky: Hastrmani (24)
 
18:30
O Mlsálkovi: Mlsálek zpívá do rádia (10)
 
18:45
Blanchet
 P !
19:05
Večeře u Slováka: Slavnost Ježíše Krista Krále
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 22. 11. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: P. Petr Dujka - Půst
 P !
20:00
U VÁS aneb Co dělají folkloristé v zimě: Víla Fantigo - malířka dětské fantazie (28)
 
21:05
Opřu se o florbalovou hůl
 P
21:30
Živě s Noe: Odpolední rozhovor s pedagogem Církevní konzervatoře v Opavě Lukášem Kubenkou.
 !
22:05
Pod lampou: Proč se už nezdravíme - tři silné příběhy
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 22. 11. 2018
 
0:30
Kmochův Kolín: Gloria
 
1:25
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 23.11.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 22. 11. 2018
 
6:30
Můj chrám: Naďa Urbánková, Želivský klášter
 
6:50
Soňa
 
7:05
První křesťané: Pohoršení kříže
 
7:40
Noční univerzita: Eduard Stehlík - Československé legie a vznik samostatné ČSR
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
P. Antonín Šuránek
 
9:30
Mosambik - Cipriano
 
10:00
ARTBITR - Kulturní magazín (65)
 
10:20
Adopce nablízko: Něco vezme, mnohem víc dá
 
11:20
O Adolfíně Tačové
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Ars Vaticana
 
13:00
BET LECHEM - vnitřní domov: Jana Sieberová - domácí hospicová péče (23)
 
13:15
Robert Křesťan a Druhá tráva na Mohelnickém dostavníku 2015 (2)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: PhDr. Jaroslav Šturma (124)
 
15:15
Rok vína
 
15:40
Vezmi a čti: Listopad 2018
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 22. 11. 2018
 
16:20
Děti ulice
 
16:45
Svatý Otec Pio z Pietrelciny - dobré dílo dobrého člověka
 
16:55
Kaplička pana Zemana
 
17:05
Missio magazín: listopad 2018
 P
18:00
Živě s Noe: Povídáme si s Jiřím Lízákem, rybářem a podnikatelem.
 
18:25
Sedmihlásky: Hastrmani (24)
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak se Mlsálek topil (11)
 
18:45
Vít Kašpařík, koncovky, fujarky, brumle a jiné hudební nástroje
 
19:15
Plnou parou do srdce Beskyd
 
19:50
Z pokladů duše: Jiří Babič - Jak jsem přišel k Bohu
 L !
20:00
Kulatý stůl: Pracovat s handicapem
 P
21:30
Živě s Noe: S misionářem O. Antonem Odrobiniakem, SDB, misionářem v Ekvádoru.
 
22:05
Večeře u Slováka: Slavnost Ježíše Krista Krále
 
22:30
Z kraje pod Buchlovem: Pohádky a pověsti
 
23:35
Katedrála svatého Václava v Olomouci
 
0:05
V pohorách po horách: Raxalpe - Rakousko (53)
 
0:15
Princ, který si vybral Dona Boska
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 24.11.2018

 
6:05
Bol som mimo: Peter Vician
 
7:10
Portréty krajiny
 
7:35
Můj chrám: Pavel Svoboda, la Cathédrale de Strasbourg, Štrasburg
 
7:55
Buon giorno s Františkem
 
8:50
Cirkus Noeland: Roberto a Kekulín se stěhují do cirkusu (1)
 
9:20
Sedmihlásky: Hastrmani (24)
 
9:25
Animované příběhy velikánů dějin: Harriet Tubman (1820 – 1913)
 
10:00
Missio magazín: listopad 2018
 
10:55
Víra do kapsy: Jak poznám Boží vůli?
 
11:10
Exit 316 MISE: Mé skryté já
 
11:35
Zpravodajské Noeviny: 22. 11. 2018
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Petr Dujka - Druhé Boží přikázání
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou: Proč se už nezdravíme - tři silné příběhy
 
14:10
Terra Santa News: 21. 11. 2018
 
14:35
U VÁS aneb Co dělají folkloristé v zimě: Víla Fantigo - malířka dětské fantazie (28)
 
15:35
Večeře u Slováka: Slavnost Ježíše Krista Krále
 
16:05
Dům ze skla?
 P
17:10
Šajtar: Třebovický koláč 2018
 P
18:00
První křesťané: Obrácení impéria
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak se Mlsálek topil (11)
 
18:40
Sedmihlásky: Hastrmani (24)
 
18:45
Muzikanti hrajte
 P !
19:20
Světlo pro Evropu: Čtvrtstoletí Maastrichtské smlouvy (12)
 P !
19:30
V souvislostech - Václav Bělohradský: Etika v politice?
 
19:50
Z pokladů duše: P. Petr Dujka - Druhé Boží přikázání
 P !
20:00
Outdoor Films s Martinem Wágnerem: V Rusku najdeme pustá a tajemná místa (74)
 P
21:35
Živě s Noe
 P
22:40
V pohorách po horách: Kráľova studňa - Velká Fatra (54)
 
22:50
Jak potkávat svět: s Jaroslavem Wykrentem (64)
 
0:15
Robert Křesťan a Druhá tráva na Mohelnickém dostavníku 2015 (2)
 
0:55
Řeckokatolický magazín (177)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 25.11.2018

 
7:10
Ars Vaticana
 
8:30
ARTBITR - Kulturní magazín (65)
 
8:50
Řeckokatolický magazín (177)
 
9:05
U VÁS aneb Co dělají folkloristé v zimě: Víla Fantigo - malířka dětské fantazie (28)
 
10:10
Vezmi a čti: Listopad 2018
 
10:30
Večeře u Slováka: Slavnost Ježíše Krista Krále
 L !
11:00
Mše svatá: Svatá Hora u Příbrami
 
12:20
V souvislostech - Václav Bělohradský: Etika v politice?
 
12:40
Světlo pro Evropu: Čtvrtstoletí Maastrichtské smlouvy (12)
 
12:50
Vezmi a čti: Listopad 2018
 
13:10
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
14:00
Outdoor Films s Martinem Wágnerem: V Rusku najdeme pustá a tajemná místa (74)
 
15:35
Víra do kapsy: Jak poznám Boží vůli?
 
15:50
Živě s Noe
 
16:50
Sedmihlásky: Na tú svatú Katerinu (119)
 L !
17:00
Modlitba nešpor s žehnáním varhan a koncertem: Svatá Hora u Příbrami
 
18:40
Zpravodajské Noeviny: 22. 11. 2018
 
19:00
Muzikanti hrajte
 
19:30
Exit 316 MISE: Oběti v objetí
 
19:50
Z pokladů duše: P. PaeDr. ThLic. Marcel Puvák - Kristus je opravdový Král
 !
20:00
Babi
 
20:45
Patricie Janečková a Josef Špaček v GONGu
 
21:30
V souvislostech - Václav Bělohradský: Etika v politice?
 
22:00
Missio magazín: listopad 2018
 
22:55
Strání - obec pod Javorinů
 
23:15
Stoleté výročí přítomnosti salesiánů v Indii - Indická tvář Dona Boska
 
23:30
Ars Vaticana
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů