Program televize Noe na pondělí 12.11.2018

 
6:05
Hrdinové víry: Štěpán Trochta (9)
 
7:15
Skryté poklady: Christian
 
7:50
Neoblomný kardinál
 
8:45
V pohorách po horách: Vozka - Hrubý Jeseník (52)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Exit 316 MISE: Znovu a navždy
 
9:45
Wabi Daněk a Miloš Dvořáček na Mohelnickém dostavníku 2015 (1)
 
10:10
Trinidad a Tobago: Všichni vy žízniví, pojďte
 
11:00
Guyanská Diana
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Ars Vaticana
 !
13:00
Noční univerzita: P. Prokop Siostrzonek, OSB - Anastáz Opasek, 100. výročí narození
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Eva Budzáková
 
15:05
Vzdálená pobřeží ticha - Kazachstán
 
15:35
V souvislostech - Ondřej Soukup: Volby na okupované Ukrajině
 
16:00
Blahoslavený Duns Scotus
 !
17:25
Vychutnej si víru: Pocta papeži Benediktu XVI.
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak nechtěl Mlsálek spinkat (2)
 
18:40
Sedmihlásky: Ševci majstři, Ignac Manda (145)
 
18:45
Česká věda
 
19:00
Světlo pro Evropu: Utečenecká Evropa (11)
 
19:10
Hovory z Rekovic: Pavel Šmajstrla
 
19:30
Můj chrám: Irena Pulicarová, kostel Panny Marie Růžencové v Plzni
 
19:50
Z pokladů duše: P. Karel Moravec - Poutní místo Králíky
 !
20:00
Stalingradská Madona
 
20:55
Terra Santa News: 7. 11. 2018
 P
21:15
ARTBITR - Kulturní magazín (65)
 P
21:30
Živě s Noe: S Josefem Fojtou a Emanuelem Míškem o novém CD Bylinky.
 
22:05
Na pořadu rodina: Péče o prarodiče (19)
 
23:05
Opřu se o florbalovou hůl
 
23:30
Výpravy do divočiny: Pod hladinou moří
 
0:40
Kulatý stůl: Demokracie dnes
 
2:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 13.11.2018

 
6:05
Speciál k Mezinárodnímu festivalu outdoorových filmů 2018 (2)
 
6:50
Pod lampou: Slovensko, Česko a konec Angely Merkelové
 
8:10
Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Hovory z Rekovic: Pavel Šmajstrla
 
9:35
V souvislostech - Ondřej Soukup: Volby na okupované Ukrajině
 
10:00
Noční univerzita: Jiří Padevět - Jaro a léto 1945 v českých zemích
 
11:00
Muzikanti hrajte
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V pohorách po horách: Vozka - Hrubý Jeseník (52)
 
13:00
Vysočina - odkaz Josefa Jambora
 
13:45
Ars Vaticana
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: sr. Diana Marie Ludmila Dvořáková, OP
 
15:10
Makedonie - Zkušenost zmrtvýchvstání
 
15:40
Víra do kapsy: Otec a dcera
 
16:00
Kulatý stůl: Demokracie dnes
 
17:35
Terra Santa News: 7. 11. 2018
 P
18:00
Živě s Noe: S doc. Petrem chalupou, Th.D. o Dni Bible.
 
18:30
O Mlsálkovi: Mlsálek a letadlo (3)
 
18:40
Sedmihlásky: Ševci majstři, Ignac Manda (145)
 
18:45
Animované příběhy velikánů dějin: Florence Nightingale (1820 – 1910)
 
19:15
Svědectví mladých z komunity Cenacolo
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 13. 11. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: kardinál Miloslav Vlk - Život je dar
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 P
20:55
Řeckokatolický magazín (176)
 
21:10
Pomoc má mnoho tváří: Diakonie ČCE
 P
21:30
Živě s Noe: S Davidem Dominiquem Dvořákem o charitativní pouti do Santiaga de Compostely.
 
22:05
Cvrlikání: Tara Fuki (63)
 
23:10
Bible pro Severní Koreu
 
23:45
100 let na Svatém Hostýně: Sto let od korunovace milostné sochy Panny Marie Svatohostýnské
 
0:40
Mezi pražci: Listopad 2018 (72)
 
1:25
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 14.11.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 13. 11. 2018
 
6:25
Noční univerzita: P. Prokop Siostrzonek, OSB - Anastáz Opasek, 100. výročí narození
 
7:25
Harfa Noemova: Benefiční koncert pro Nadaci fond IMPULS
 
7:50
Diakonie ve Valašském Meziříčí - Žijeme tu s vámi!
 
8:00
Missio magazín: říjen 2018
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:40
Česká věda
 
10:55
MFF Strážnice 2018: Procházka Strážnickým parkem
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Stalingradská Madona
 
13:45
Světlo pro Evropu: Utečenecká Evropa (11)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Václav Hudeček (116)
 
15:25
Exit 316 MISE: Znovu a navždy
 
15:45
Zpravodajské Noeviny: 13. 11. 2018
 
16:10
Můj chrám: Irena Pulicarová, kostel Panny Marie Růžencové v Plzni
 
16:30
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: O ostravské Hlubině (142)
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak Kunďaba s Puclíkem přejeli Mlsálkovi ocásek (4)
 
18:40
Sedmihlásky: Ševci majstři, Ignac Manda (145)
 
18:45
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2017, 3. díl
 P !
19:30
Terra Santa News: 14. 11. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: Ladislav Křížek - Život bez Krista je bezcenný
 L !
20:00
Adorace
 P !
21:05
Noční univerzita: Mons. Zdenek Wasserbauer - Františkova vize života křesťana v dnešním světě
 P
22:20
Živě s Noe: Povídáme si s paní Petrou Pastorovou, maratónskou běžkyní.
 P
22:50
Generální audience Svatého otce
 
23:20
Festival dobrých zpráv 2018: Soutěžní snímky festivalu
 
1:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 15.11.2018

 
6:05
Klapka s …: Martem Eslemem a Davidem Surým (106)
 
7:30
Dům ze skla?
 
8:35
Terra Santa News: 14. 11. 2018
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Kulatý stůl: Demokracie dnes
 
10:50
Od Františka k Františkovi
 P
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Slavnostní koncert k 60. výročí Lidové konzervatoře Ostrava
 
13:30
Generální audience Svatého otce
 P
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Mgr. Libuše Vondráčková (118)
 
15:15
Mezi pražci: Listopad 2018 (72)
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 13. 11. 2018
 
16:25
Řeckokatolický magazín (176)
 
16:45
V pohorách po horách: Vozka - Hrubý Jeseník (52)
 
17:00
Muzikanti hrajte
 
17:30
Ars Vaticana
 
17:40
Radost - Sestra Lucia
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Ševci majstři, Ignac Manda (145)
 
18:30
O Mlsálkovi: Mlsálek a nafukovací míč (5)
 
18:40
Obdarovávání - Otec Radek
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 33. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 15. 11. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: Prof. PhDr. Jan Sokol, Ph.D., CSc. - Křesťan má odpovědnost
 L !
20:00
Cvrlikání: Mirek Kemel + Vladimír Javorský (jako host) (64)
 
21:10
Můj chrám: Max Kašparů, kostel sv. Filipa a Jakuba, Žirovnice
 P
21:30
Živě s Noe: Rozhovor s Josefem Fojtou a Emanuelem Míškem, CD Bylinky.
 P !
22:05
Pod lampou: Dva roky Trumpa, jedny volby a my
 
23:35
Všechny mé děti
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 15. 11. 2018
 
0:30
Most milosrdenství - Brazílie
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 16.11.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 15. 11. 2018
 
6:30
Můj chrám: Akademický sochař Petr Váňa v Kapli sv. Judy Tadeáše, Dobřichovice
 
6:50
Vychutnej si víru: Pocta papeži Benediktu XVI.
 
7:25
Noční univerzita: Mons. Zdenek Wasserbauer - Františkova vize života křesťana v dnešním světě
 
8:40
Hovory z Rekovic: Pavel Šmajstrla
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Jak potkávat svět: s Jaroslavem Wykrentem (64)
 
10:40
Stalingradská Madona
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Wabi Daněk a Miloš Dvořáček na Mohelnickém dostavníku 2015 (1)
 
13:15
Vzdálená pobřeží ticha - Kazachstán
 
13:45
Ars Vaticana
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Hana Loukotová (119)
 !
15:15
Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 15. 11. 2018
 
16:20
Harfa Noemova: Benefiční koncert pro Nadaci fond IMPULS
 
16:45
ARTBITR - Kulturní magazín (65)
 
17:00
Buon giorno s Františkem
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak Mlsálka bolely zuby (6)
 
18:40
Sedmihlásky: Ševci majstři, Ignac Manda (145)
 
18:45
Cesta k andělům: Angelo Scarano - čechoital (37)
 
19:35
Česká věda
 
19:50
Z pokladů duše: P. Pavel Šupol - Kytary v kostele
 L !
20:00
Kulatý stůl: Synoda o mladých
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce s Janem Slavíčkem z historického ústavu Akademie věd České republiky.
 
22:05
Večeře u Slováka: 33. neděle v mezidobí
 
22:30
Speciál k Mezinárodnímu festivalu outdoorových filmů 2018 (2)
 
23:15
Na pořadu rodina: Péče o prarodiče (19)
 
0:20
Noční univerzita: P. Josef Hurt - Biskup Štěpán Trochta
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 17.11.2018

 
6:05
Bol som mimo: Ján Kolár
 
7:10
Noční univerzita: CSA Třešť 2014: přednáška Hany Imlaufové - Vztahy
 
8:10
Sedmihlásky: Ševci majstři, Ignac Manda (145)
 
8:15
Noeland (65)
 
8:50
Animované příběhy velikánů dějin: Florence Nightingale (1820 – 1910)
 
9:20
Exit 316 MISE: Znovu a navždy
 
9:40
Pramen v poušti
 !
10:00
Mše svatá se svatořečením Anežky České 12. listopadu 1989
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Pod lampou: Dva roky Trumpa, jedny volby a my
 
13:40
Dobrý pastýř Mons. Franco Dalla Valle, SDB
 
14:15
Můj chrám: Irena Pulicarová, kostel Panny Marie Růžencové v Plzni
 
14:35
CHKO České středohoří: Milešovka - Velemín a okolí
 
14:55
Cvrlikání: Mirek Kemel + Vladimír Javorský (jako host) (64)
 
16:05
Večeře u Slováka: 33. neděle v mezidobí
 
16:30
Terra Santa News: 14. 11. 2018
 P
16:55
Stanley´s Dixie Street Band: Třebovický koláč 2018
 P !
18:00
První křesťané: Pohoršení kříže
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak Mlsálka bolely zuby (6)
 
18:40
Sedmihlásky: Ševci majstři, Ignac Manda (145)
 
18:45
Muzikanti hrajte
 
19:15
Světlo pro Evropu: Utečenecká Evropa (11)
 P !
19:30
V souvislostech - Benedikt Mohelník: Církev a demokracie
 
19:50
Z pokladů duše: P. Tomáš Hoffman - Krása není zakázaná
 P !
20:00
Festival dobrých zpráv 2018: Slavnostní vyhlášení výsledků a zakončení festivalu
 P
21:25
V pohorách po horách: Raxalpe - Rakousko (53)
 P
21:35
Harfa Noemova: L.v.Beethoven - 9. symfonie
 P
22:05
Živě s Noe
 
23:05
Petr Bende a cimbálová muzika Grajcar na Mohelnickém dostavníku 2015 (8)
 
23:35
Řeckokatolický magazín (176)
 
23:55
Cesta k andělům: Jan Royt - prorektor Univerzity Karlovy a ikonograf a historik umění (84)
 
0:45
Salama Don Bosco
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 18.11.2018

 
6:05
Ars Vaticana
 
6:15
Z krajiny kulturních tradic
 
6:45
Silva Gabreta: Jak se rodí šumavský horský les
 
7:20
Umění sklářských mistrů
 
7:50
Poslední enter
 
8:05
Řeckokatolický magazín (176)
 
8:20
Cvrlikání: Mirek Kemel + Vladimír Javorský (jako host) (64)
 
9:30
Večeře u Slováka: 33. neděle v mezidobí
 L !
10:00
Mše svatá z baziliky sv. Petra a Pavla u příležitosti Světového dne chudých: Vatikán
 
11:40
ARTBITR - Kulturní magazín (65)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Pavel Rousek - Bůh nešetří na kráse
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Benedikt Mohelník: Církev a demokracie
 
12:40
Světlo pro Evropu: Utečenecká Evropa (11)
 
16:00
Mezi nebem a zemí
 
16:30
Živě s Noe
 
17:35
Irák– Země světců a mučedníků
 
18:00
Sedmihlásky: Hastrmani (24)
 
18:05
Cirkus Noeland: Roberto a Kekulín se stěhují do cirkusu (1)
 
18:30
Animované příběhy velikánů dějin: Harriet Tubman (1820 – 1913)
 P
19:05
Exit 316 MISE: Mé skryté já
 
19:25
Více než diaspora
 
19:40
Od nynějška po tvém
 
19:55
Z pokladů duše: P. Pavel Rousek - Bůh nešetří na kráse
 P !
20:00
Kmochův Kolín: Gloria
 
21:00
Chlapi na hoře
 
21:25
V souvislostech - Benedikt Mohelník: Církev a demokracie
 
21:50
Buon giorno s Františkem
 
22:45
Vzlétněte vysoko: Debata o mladých lidech nejen v církvi
 
23:15
Ars Vaticana
 
23:30
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
23:45
Poutní chrám Panny Marie na Chlumku v Luži
 
0:00
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:40
Lurdský příběh: Píseň o Bernadettě
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů