Program televize Noe na pondělí 19.11.2018

 
7:25
V pohorách po horách: Raxalpe - Rakousko (53)
 
8:30
Harfa Noemova: L.v.Beethoven - 9. symfonie
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Stíny nad Libavou
 
9:55
Outdoor Films s Pavlem Kořínkem a Leošem Hustákem: Z Kopřivnice na sedmitisícovku Minya Konga (Tibet) (73)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Robert Křesťan a Druhá tráva na Mohelnickém dostavníku 2015 (2)
 
13:30
Pražská Loreta
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Hana Loukotová (119)
 
15:05
Ve službě Šuárů
 
15:35
V souvislostech - Benedikt Mohelník: Církev a demokracie
 
16:00
První křesťané: Pohoršení kříže
 
16:35
Noční univerzita: Alexander Tomský – EU - ideál, který se zkazil
 P !
17:40
Víra do kapsy: Jak poznám Boží vůli?
 P
18:00
Živě s Noe: S P. Markem F. Drábkem hovoříme na téma zneužívání dětí.
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak Mlsálek s Vinnetouem a Old Shatterhandem lovili medvěda (7)
 
18:40
Sedmihlásky: Hastrmani (24)
 
18:45
Vít Kašpařík, koncovky, fujarky, brumle a jiné hudební nástroje
 
19:10
Můj chrám: Naďa Urbánková, Želivský klášter
 
19:35
ARTBITR - Kulturní magazín (65)
 
19:50
Z pokladů duše: Martin Petiška - Mít domov v srdci
 L !
20:00
Adopce nablízko: Něco vezme, mnohem víc dá
 P !
21:10
Vezmi a čti: Listopad 2018
 P
21:30
Živě s Noe: Hovoříme s Evou Dřízgovou.
 
22:05
Noční univerzita: Mons. Zdenek Wasserbauer - Františkova vize života křesťana v dnešním světě
 
23:20
Terra Santa News: 14. 11. 2018
 
23:45
Kulatý stůl: Synoda o mladých
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 20.11.2018

 
6:05
Pod lampou: Dva roky Trumpa, jedny volby a my
 
7:40
Dobrý pastýř biskup Jorge Gottau - Argentina
 
8:10
V souvislostech - Benedikt Mohelník: Církev a demokracie
 
8:30
O kom, o čem: O Kostelcích aneb Kosteláci, Kostelané, Kostelečáci a jejich setkávání
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Exit 316 MISE: Mé skryté já
 
9:40
Muzikanti hrajte
 
10:15
Noční univerzita: Mons. Zdenek Wasserbauer - Františkova vize života křesťana v dnešním světě
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Ars Vaticana
 
13:00
Léta letí k andělům: Miroslav Herold - jezuita (12)
 
13:30
V pohorách po horách: Raxalpe - Rakousko (53)
 
13:40
Můj chrám: Ing. Marian Jurečka, ministr zemědělství v kostele Očišťování Panny Marie - poutní místo, Dub nad Moravou
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: P. Roman Czudek (120)
 
15:15
Svatá Anežka
 
15:40
Opřu se o florbalovou hůl
 
16:00
Kulatý stůl: Synoda o mladých
 
17:35
Víc než chrám: jednota různého
 P
18:00
Živě s Noe: Hovoříme s paní Janou Sieberovou.
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak začal Mlsálek trénovat na zimní olympiádu (8)
 
18:40
Sedmihlásky: Hastrmani (24)
 
18:45
Animované příběhy velikánů dějin: Harriet Tubman (1820 – 1913)
 
19:20
O létajícím faráři
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 20. 11. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: P. Petr Dujka - Pravý Bůh
 P !
20:00
Missio magazín: listopad 2018
 P
20:55
Řeckokatolický magazín (177)
 
21:15
Světlo pro Evropu: Utečenecká Evropa (11)
 P
21:30
Živě s Noe: Hovoříme s paní Marií Svatošovou.
 
22:05
Zpravodajské Noeviny: 20. 11. 2018
 
22:25
Cvrlikání: Mirek Kemel + Vladimír Javorský (jako host) (64)
 
23:35
Terra Santa News: 14. 11. 2018
 
0:00
Koncert kapely Žalman a spol.: aneb Žalman slaví sedmdesát
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 21.11.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 20. 11. 2018
 
6:25
Noční univerzita: Alexander Tomský – EU - ideál, který se zkazil
 
7:35
Výpravy do divočiny: Pod hladinou moří
 
8:40
Víra do kapsy: Jak poznám Boží vůli?
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Speciál k Mezinárodnímu festivalu outdoorových filmů 2018 (2)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V pohorách po horách: Kunětická hora - Polabí (24)
 
13:00
Stanley´s Dixie Street Band: Třebovický koláč 2018
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: PhDr. Daniela E. Komárová (122)
 
15:20
Česká hudba na zámcích Moravy a Slezska: Hradec nad Moravicí
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 20. 11. 2018
 
16:20
Exit 316 MISE: Mé skryté já
 
16:40
Česká věda
 
16:55
Adopce nablízko: Něco vezme, mnohem víc dá
 P
18:00
Živě s Noe: Zpěvačka Elin Špidlová nám poskytla rozhovor a zazpívala.
 
18:25
Sedmihlásky: Hastrmani (24)
 
18:30
O Mlsálkovi: Mlsálek je protivný (9)
 
18:45
Cvrlikání: Mirek Kemel + Vladimír Javorský (jako host) (64)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Petr Dujka - "Stabilitas" hor
 L !
20:00
Večer chval: Friend Kolektiv (74)
 P
21:10
Terra Santa News: 21. 11. 2018
 P
21:30
Živě s Noe: S Tomášem Hynkem se věnujeme tmě v Beskydech, obloze i hvězdám.
 P !
22:05
Noční univerzita: Eduard Stehlík - Československé legie a vznik samostatné ČSR
 
23:25
Generální audience Svatého otce
 
0:00
První křesťané: Pohoršení kříže
 
0:30
Jmenuji se David Bibby
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 22.11.2018

 
6:05
Klapka s …: Michaela Záhorská (93)
 
7:15
Vezmi a čti: Listopad 2018
 
7:30
Irák– Země světců a mučedníků
 
8:00
Terra Santa News: 21. 11. 2018
 
8:25
Šahbáz Bhattí, muž, který měl sen - Pákistán
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Světlo pro Evropu: Utečenecká Evropa (11)
 
9:30
Prostřelený klobouk na Žvahově
 
9:55
Kulatý stůl: Synoda o mladých
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Harfa Noemova: L.v.Beethoven - 9. symfonie
 
13:15
LORETO - Svatyně Svatého Domu z Nazaretu
 
13:35
Zachraňme kostely: kostel sv. Archanděla Michaela v Jiříkově (4)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: prof.h.c. prof. Ing. Ondrej Hronec, DrSc. (123)
 
15:15
Generální audience Svatého otce
 
15:40
Muzikanti hrajte
 
16:15
Zpravodajské Noeviny: 20. 11. 2018
 
16:35
Řeckokatolický magazín (177)
 
16:50
V pohorách po horách: Raxalpe - Rakousko (53)
 
17:05
Odkaz předků: Lenešice (1)
 
17:15
Ars Vaticana
 
17:25
Animované příběhy velikánů dějin: Harriet Tubman (1820 – 1913)
 P
18:00
Živě s Noe: Rozhovor s organologem Brněnské diecéze - Ondřejem Múčkou.
 
18:25
Sedmihlásky: Hastrmani (24)
 
18:30
O Mlsálkovi: Mlsálek zpívá do rádia (10)
 
18:45
Blanchet
 P !
19:05
Večeře u Slováka: Slavnost Ježíše Krista Krále
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 22. 11. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: P. Petr Dujka - Půst
 P !
20:00
U VÁS aneb Co dělají folkloristé v zimě: Víla Fantigo - malířka dětské fantazie (28)
 
21:05
Opřu se o florbalovou hůl
 P
21:30
Živě s Noe: Odpolední rozhovor s pedagogem Církevní konzervatoře v Opavě Lukášem Kubenkou.
 !
22:05
Pod lampou: Proč se už nezdravíme - tři silné příběhy
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 22. 11. 2018
 
0:30
Kmochův Kolín: Gloria
 
1:25
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 23.11.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 22. 11. 2018
 
6:30
Můj chrám: Naďa Urbánková, Želivský klášter
 
6:50
Soňa
 
7:05
První křesťané: Pohoršení kříže
 
7:40
Noční univerzita: Eduard Stehlík - Československé legie a vznik samostatné ČSR
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
P. Antonín Šuránek
 
9:30
Mosambik - Cipriano
 
10:00
ARTBITR - Kulturní magazín (65)
 
10:20
Adopce nablízko: Něco vezme, mnohem víc dá
 
11:20
O Adolfíně Tačové
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Ars Vaticana
 
13:00
BET LECHEM - vnitřní domov: Jana Sieberová - domácí hospicová péče (23)
 
13:15
Robert Křesťan a Druhá tráva na Mohelnickém dostavníku 2015 (2)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: PhDr. Jaroslav Šturma (124)
 
15:15
Rok vína
 
15:40
Vezmi a čti: Listopad 2018
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 22. 11. 2018
 
16:20
Děti ulice
 
16:45
Svatý Otec Pio z Pietrelciny - dobré dílo dobrého člověka
 
16:55
Kaplička pana Zemana
 
17:05
Missio magazín: listopad 2018
 P
18:00
Živě s Noe: Povídáme si s Jiřím Lízákem, rybářem a podnikatelem.
 
18:25
Sedmihlásky: Hastrmani (24)
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak se Mlsálek topil (11)
 
18:45
Vít Kašpařík, koncovky, fujarky, brumle a jiné hudební nástroje
 
19:15
Plnou parou do srdce Beskyd
 
19:50
Z pokladů duše: Jiří Babič - Jak jsem přišel k Bohu
 L !
20:00
Kulatý stůl: Pracovat s handicapem
 P
21:30
Živě s Noe: S misionářem O. Antonem Odrobiniakem, SDB, misionářem v Ekvádoru.
 
22:05
Večeře u Slováka: Slavnost Ježíše Krista Krále
 
22:30
Z kraje pod Buchlovem: Pohádky a pověsti
 
23:35
Katedrála svatého Václava v Olomouci
 
0:05
V pohorách po horách: Raxalpe - Rakousko (53)
 
0:15
Princ, který si vybral Dona Boska
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 24.11.2018

 
6:05
Bol som mimo: Peter Vician
 
7:10
Portréty krajiny
 
7:35
Můj chrám: Pavel Svoboda, la Cathédrale de Strasbourg, Štrasburg
 
7:55
Buon giorno s Františkem
 
8:50
Cirkus Noeland: Roberto a Kekulín se stěhují do cirkusu (1)
 
9:20
Sedmihlásky: Hastrmani (24)
 
9:25
Animované příběhy velikánů dějin: Harriet Tubman (1820 – 1913)
 
10:00
Missio magazín: listopad 2018
 
10:55
Víra do kapsy: Jak poznám Boží vůli?
 
11:10
Exit 316 MISE: Mé skryté já
 
11:35
Zpravodajské Noeviny: 22. 11. 2018
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Petr Dujka - Druhé Boží přikázání
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou: Proč se už nezdravíme - tři silné příběhy
 
14:10
Terra Santa News: 21. 11. 2018
 
14:35
U VÁS aneb Co dělají folkloristé v zimě: Víla Fantigo - malířka dětské fantazie (28)
 
15:35
Večeře u Slováka: Slavnost Ježíše Krista Krále
 
16:05
Dům ze skla?
 P
17:10
Šajtar: Třebovický koláč 2018
 P
18:00
První křesťané: Obrácení impéria
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak se Mlsálek topil (11)
 
18:40
Sedmihlásky: Hastrmani (24)
 
18:45
Muzikanti hrajte
 P !
19:20
Světlo pro Evropu: Čtvrtstoletí Maastrichtské smlouvy (12)
 P !
19:30
V souvislostech - Václav Bělohradský: Etika v politice?
 
19:50
Z pokladů duše: P. Petr Dujka - Druhé Boží přikázání
 P !
20:00
Outdoor Films s Martinem Wágnerem: V Rusku najdeme pustá a tajemná místa (74)
 P
21:35
Živě s Noe
 P
22:40
V pohorách po horách: Kráľova studňa - Velká Fatra (54)
 
22:50
Jak potkávat svět: s Jaroslavem Wykrentem (64)
 
0:15
Robert Křesťan a Druhá tráva na Mohelnickém dostavníku 2015 (2)
 
0:55
Řeckokatolický magazín (177)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 25.11.2018

 
7:10
Ars Vaticana
 
8:30
ARTBITR - Kulturní magazín (65)
 
8:50
Řeckokatolický magazín (177)
 
9:05
U VÁS aneb Co dělají folkloristé v zimě: Víla Fantigo - malířka dětské fantazie (28)
 
10:10
Vezmi a čti: Listopad 2018
 
10:30
Večeře u Slováka: Slavnost Ježíše Krista Krále
 L !
11:00
Mše svatá: Svatá Hora u Příbrami
 
12:20
V souvislostech - Václav Bělohradský: Etika v politice?
 
12:40
Světlo pro Evropu: Čtvrtstoletí Maastrichtské smlouvy (12)
 
12:50
Vezmi a čti: Listopad 2018
 
13:10
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
14:00
Outdoor Films s Martinem Wágnerem: V Rusku najdeme pustá a tajemná místa (74)
 
15:35
Víra do kapsy: Jak poznám Boží vůli?
 
15:50
Živě s Noe
 
16:50
Sedmihlásky: Na tú svatú Katerinu (119)
 L !
17:00
Modlitba nešpor s žehnáním varhan a koncertem: Svatá Hora u Příbrami
 
18:40
Zpravodajské Noeviny: 22. 11. 2018
 
19:00
Muzikanti hrajte
 
19:30
Exit 316 MISE: Oběti v objetí
 
19:50
Z pokladů duše: P. PaeDr. ThLic. Marcel Puvák - Kristus je opravdový Král
 !
20:00
Babi
 
20:45
Patricie Janečková a Josef Špaček v GONGu
 
21:30
V souvislostech - Václav Bělohradský: Etika v politice?
 
22:00
Missio magazín: listopad 2018
 
22:55
Strání - obec pod Javorinů
 
23:15
Stoleté výročí přítomnosti salesiánů v Indii - Indická tvář Dona Boska
 
23:30
Ars Vaticana
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů