Program televize Noe na pondělí 26.11.2018

 
6:05
Klapka s ...: Janem Kadlčíkem (47)
 
7:15
Skryté poklady: Roman
 
7:50
Missio magazín: listopad 2018
 
8:45
V pohorách po horách: Kráľova studňa - Velká Fatra (54)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Exit 316 MISE: Oběti v objetí
 
9:40
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2017, 3. díl
 
10:20
Cvrlikání: Mirek Kemel + Vladimír Javorský (jako host) (64)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Legendární sestava Poutníků na Mohelnickém dostavníku 2015 (3)
 
13:20
Mauricius - nová hranice
 
13:40
BET LECHEM - vnitřní domov: Jiří Dušek – Šest čísel, které tvoří vesmír (40)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Pavel Tunák I. (126)
 
15:15
Meandry řeky Odry
 
15:40
Víra do kapsy: Jak poznám Boží vůli?
 
16:00
První křesťané: Obrácení impéria
 
16:30
V souvislostech - Václav Bělohradský: Etika v politice?
 
16:55
Noční univerzita: P. Marek Orko Vácha, Ph.D. - Konvergentní evoluce
 
17:45
Ars Vaticana
 P
18:00
Živě s Noe: Téma alkoholismu krátce přiblíží prof. Max. Kašparů, s Danielem Klosem hovoříme o sochařství.
 
18:30
O Mlsálkovi: Mlsálek a drak (12)
 
18:40
Sedmihlásky: Na tú svatú Katerinu (119)
 
18:45
Terra Santa News: 21. 11. 2018
 
19:10
Přehrada Kružberk 1957 - 2017: videodokument o rekonstrukci vodního díla
 
19:30
Pastýř na člunu
 
19:50
Z pokladů duše: P. Petr Dujka - Tři roviny člověka
 L !
20:00
Dům nejen ze skla
 P !
21:05
ARTBITR - Kulturní magazín: Rozhovor s českým restaurátorem (66)
 
21:20
Velehradská zastavení: Díl 4. - Slavení východní liturgie
 P
21:30
Živě s Noe: S výtvarníkem Danielem Klosem hovoříme o jeho sochařských dílech.
 
22:05
Kulatý stůl: Pracovat s handicapem
 
23:40
Noční univerzita: Eduard Stehlík - Československé legie a vznik samostatné ČSR
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 27.11.2018

 
6:05
Pod lampou: Proč se už nezdravíme - tři silné příběhy
 
8:10
Patricie Janečková a Josef Špaček v GONGu
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V souvislostech - Václav Bělohradský: Etika v politice?
 
9:45
Exit 316 MISE: Oběti v objetí
 
10:05
Noční univerzita: Eduard Stehlík - Československé legie a vznik samostatné ČSR
 
11:25
Poutní místa v Čechách a na Moravě: Velehrad
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Ars Vaticana
 
13:00
Muzikanti hrajte
 
13:30
Hovory z Rekovic: Milan Švihálek
 
13:45
V pohorách po horách: Kráľova studňa - Velká Fatra (54)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Pavel Tunák II. (127)
 
15:15
Pašijový kříž
 
15:55
Kulatý stůl: Pracovat s handicapem
 
17:30
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a krmení zvířátek (2)
 P
18:00
Živě s Noe: Rozhovor s Karlem Drobilem a Vojtou Drobilem z uměleckého truhlářství - řezbářství.
 
18:25
Sedmihlásky: Na tú svatú Katerinu (119)
 
18:30
O Mlsálkovi: Mlsálkovy maléry (13)
 
18:40
Animované příběhy velikánů dějin: Louis Pasteur (1822 – 1895)
 
19:15
Zkouška víry
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 27. 11. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: P. Petr Dujka - Symbolika sněhu
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 P !
20:55
Řeckokatolický magazín (178)
 
21:15
Světlo pro Evropu: Čtvrtstoletí Maastrichtské smlouvy (12)
 P
21:30
Živě s Noe: Rozhovor s kostelníky Antonínem Kučerou a René Košťálem.
 
22:05
Terra Santa News: 21. 11. 2018
 
22:25
Outdoor Films s Martinem Wágnerem: V Rusku najdeme pustá a tajemná místa (74)
 
0:00
U VÁS aneb festivalové kukátko: Víla Fantigo - malířka dětské fantazie (28)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 28.11.2018

 
6:05
Klapka s ...: Jaroslavem Pokorným (67)
 
7:10
Noční univerzita: P. Marek Orko Vácha, Ph.D. - Konvergentní evoluce
 
8:05
Zpravodajské Noeviny: 27. 11. 2018
 
8:30
Harfa Noemova: L.v.Beethoven - 9. symfonie
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Magadan - ďáblovo hřiště
 
11:15
Víra do kapsy: Jak poznám Boží vůli?
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Dům nejen ze skla
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Marcela Dostálová (128)
 
15:15
Exit 316 MISE: Oběti v objetí
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 27. 11. 2018
 
16:00
Šajtar: Třebovický koláč 2018
 
16:45
V pohorách po horách: Bílá hora - Podbeskydská pahorkatina (32)
 
16:55
Biblická studna
 P
18:00
Živě s Noe: Rozhovor s p. Evou Hůlkovou o věncování.
 
18:25
Sedmihlásky: Na tú svatú Katerinu (119)
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak Mlsálek nakupoval (14)
 !
18:45
Jak si mě našel Antonín z Padovy
 P
19:30
Terra Santa News: 28. 11. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: P. Jan Chromeček - Kéž se všichni sejdeme v nebeském Jeruzalémě
 L !
20:00
Adorace
 P
21:05
Manželství - jeden z pohledů na přirozenou rodinu
 P
21:30
Živě s Noe: Rozhovor s Romanem Trvajem z ostravské Rybárny o rybách.
 P !
22:05
Noční univerzita: Dušan Majer - Space X
 P
23:25
Generální audience Svatého otce
 
23:55
První křesťané: Obrácení impéria
 
0:25
Dobrý pastýř biskup Jorge Gottau - Argentina
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 29.11.2018

 
6:05
Klapka s …: Bohumilem Kheilem (102)
 
7:25
Manželství - jeden z pohledů na přirozenou rodinu
 
7:50
Terra Santa News: 28. 11. 2018
 
8:10
Mosambik - Cipriano
 
8:40
II. vatikánský koncil a architektura: Jedovnice v Moravském krasu
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Světlo pro Evropu: Čtvrtstoletí Maastrichtské smlouvy (12)
 
9:30
Kulatý stůl: Pracovat s handicapem
 
11:05
Kostel Sv. Barbory v Manětíně (6)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:45
Patricie Janečková a Josef Špaček v GONGu
 
13:30
Generální audience Svatého otce
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Antonín Randa (129)
 
15:15
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a krmení zvířátek (2)
 
15:45
Velehradská zastavení: Díl 6. - Poutníci ze Slovenska
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 27. 11. 2018
 
16:20
Řeckokatolický magazín (178)
 
16:35
V pohorách po horách: Kráľova studňa - Velká Fatra (54)
 
16:50
Muzikanti hrajte
 
17:25
Animované příběhy velikánů dějin: Louis Pasteur (1822 – 1895)
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak Mlsálek zkoumal budík (15)
 
18:40
Sedmihlásky: Na tú svatú Katerinu (119)
 
18:45
Ars Vaticana
 P
19:00
Večeře u Slováka: 1. neděle adventní
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 29. 11. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Potkávání a míjení
 P !
20:00
Pravoslavné sbory: Svatováclavský hudební festival 2018
 
20:55
Barva lásky
 P
21:30
Živě s Noe: Magda Múčková z cimbálové muziky Danaj.
 P !
22:05
Pod lampou: Nádherná Nobelova cena za chemii
 
23:15
Údolí růží
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 29. 11. 2018
 
0:30
Poutníci na Mohelnickém dostavníku 2012
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 30.11.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 29. 11. 2018
 
6:25
První křesťané: Obrácení impéria
 
6:55
Speciál k Mezinárodnímu festivalu outdoorových filmů 2018 (2)
 
7:40
Noční univerzita: Dušan Majer - Space X
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Mezi pražci: Listopad 2018 (72)
 
10:05
Dům nejen ze skla
 
11:10
ARTBITR - Kulturní magazín: Rozhovor s českým restaurátorem (66)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Adopce nablízko: Něco vezme, mnohem víc dá
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: RNDr. Vilém Holáň (130)
 
15:15
Ars Vaticana
 
15:30
Legendární sestava Poutníků na Mohelnickém dostavníku 2015 (3)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 29. 11. 2018
 
16:20
Harfa Noemova: L.v.Beethoven - 9. symfonie
 
16:50
Buon giorno s Františkem
 
17:40
Česká věda
 P
18:00
Živě s Noe: Hosty ve studiu jsou Dana Živorová, malířka a Tomáš Živor, hudební skladatel.
 
18:30
O Mlsálkovi: Mlsálek a labuťátka (16)
 
18:40
Sedmihlásky: Na tú svatú Katerinu (119)
 
18:50
Jaroslav Martinásek
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Snoubenka Církev
 L
20:00
Noemova pošta: listopad 2018
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce s hosty Danou Živorovou, malířkou a Tomášem Živorem, hudebním skladatelem.
 
22:05
Večeře u Slováka: 1. neděle adventní
 
22:35
Vezmi a čti: Listopad 2018
 
22:55
Mosambik, svědek víry
 
23:30
Outdoor Films s Martinem Wágnerem: V Rusku najdeme pustá a tajemná místa (74)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 1.12.2018

 
6:05
Hrdinové víry: Metoděj Habáň (4)
 
7:20
Institut Bearzi v Udine
 
7:30
Missio magazín: listopad 2018
 
8:25
Sedmihlásky: Na tú svatú Katerinu (119)
 
8:30
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a krmení zvířátek (2)
 
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: Louis Pasteur (1822 – 1895)
 
9:25
Manželství - jeden z pohledů na přirozenou rodinu
 
9:50
Exit 316 MISE: Oběti v objetí
 
10:15
Buon giorno s Františkem
 
11:10
Causa Carnivora
 
11:40
Zpravodajské Noeviny: 29. 11. 2018
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou: Nádherná Nobelova cena za chemii
 
13:15
Naše peníze, jejich osud
 
14:10
Terra Santa News: 28. 11. 2018
 
14:30
Muzikanti hrajte
 
15:05
Večeře u Slováka: 1. neděle adventní
 P
15:35
Rockom krokom: Třebovický koláč 2018
 
16:20
Světlo pro Evropu: Čtvrtstoletí Maastrichtské smlouvy (12)
 
16:35
Hadath Baalbek
 P !
17:00
První křesťané: Pronásledování a obrana křesťanství
 P
17:30
Harfa Noemova: Mistři klavíru
 P !
18:00
Hlubinami vesmíru s doc. Michalem Švandou, 1. díl
 P !
18:45
Mezi pražci: Prosinec 2018 (73)
 P !
19:30
V souvislostech - Olga Lomová: Čína - ČR - Vatikán
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Rodina jako stavba
 P !
20:00
Silvestr na faře
 P !
21:35
Zřím Řím
 P
21:55
V pohorách po horách: Velká Rača - Kysucké Beskydy (55)
 P
22:10
Živě s Noe
 
23:15
Světlo pro Evropu: Čtvrtstoletí Maastrichtské smlouvy (12)
 
23:30
Bible pro Severní Koreu
 
0:10
Noční univerzita: P. Marek Orko Vácha, Ph.D. - Konvergentní evoluce
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 2.12.2018

 
8:50
Krajané z Gerníku
 
9:35
Večeře u Slováka: 1. neděle adventní
 
10:05
Zřím Řím
 L !
10:30
Mše svatá z kaple Telepace
 
11:40
ARTBITR - Kulturní magazín: Rozhovor s českým restaurátorem (66)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. prof. PhDr. Tomáš Halík, Th.D. - Adventní zamyšlení
 L !
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Olga Lomová: Čína - ČR - Vatikán
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:30
Hlubinami vesmíru s doc. Michalem Švandou, 1. díl
 P
14:10
Muzikanti hrajte
 
14:40
Noční univerzita: Dušan Majer - Space X
 
16:00
Živě s Noe
 
17:05
Ale on není bílý
 
17:35
Víra do kapsy: Jak poznám Boží vůli?
 
17:55
Sedmihlásky: Keď som včera prala šaty (26)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a Bambulínova návštěva (4)
 P !
18:30
Animované příběhy velikánů dějin: Thomas Alva Edison (1847 – 1931)
 
19:05
Manželství - jeden z pohledů na přirozenou rodinu
 P
19:30
Exit 316 MISE: Nejvyšší princip
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. prof. PhDr. Tomáš Halík, Th.D. - Adventní zamyšlení
 !
20:00
Adventní koncert ČFS Brno: kostel Povýšení svatého Kříže Židlochovice
 
21:10
V souvislostech - Olga Lomová: Čína - ČR - Vatikán
 
21:30
Guyanská Diana
 
22:00
Speciál k Mezinárodnímu festivalu outdoorových filmů 2018 (2)
 
22:45
Buon giorno s Františkem
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 3.12.2018

 
6:05
Buon giorno s Františkem
 
6:55
V pohorách po horách: Velká Rača - Kysucké Beskydy (55)
 
7:10
Klapka s …: Alenou Krejčovou (101)
 
8:40
O létajícím faráři
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Harfa Noemova: Mistři klavíru
 
9:40
Příběh o Žofii
 
10:20
Bratr Prem Bhai - Indie
 
10:35
Missio magazín: listopad 2018
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Hop Trop na Mohelnickém dostavníku 2015 (4)
 
13:30
Lednický park vypravuje
 P
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Manželé Perašinovi (131)
 !
15:10
Noční univerzita: Prof. Julius Lukeš, CSc. - Čeho jsme produktem?
 
16:25
V souvislostech - Olga Lomová: Čína - ČR - Vatikán
 
16:45
První křesťané: Pronásledování a obrana křesťanství
 
17:20
Stíny nad Libavou
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
O Mlsálkovi: Mlsálek a automatická pračka (17)
 
18:45
Sedmihlásky: Keď som včera prala šaty (26)
 
18:55
Víra v pravdu
 
19:20
Nikaragua - Matka všech
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. František Radkovský - Máme velké bohatství
 L !
20:00
Biblická studna
 
21:10
ARTBITR - Kulturní magazín: Rozhovor s českým restaurátorem (66)
 P !
21:30
Živě s Noe: Den v kostce s Lenkou Filipovou.
 
22:05
Noční univerzita: Dušan Majer - Space X
 
23:25
Terra Santa News: 28. 11. 2018
 
23:50
Noemova pošta: listopad 2018
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 4.12.2018

 
6:05
Pod lampou: Nádherná Nobelova cena za chemii
 
7:10
Misie slovenských salesiánů v Belgii
 
8:00
Hlubinami vesmíru s doc. Michalem Švandou, 1. díl
 
8:45
Poutní chrám Panny Marie na Chlumku v Luži
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V souvislostech - Olga Lomová: Čína - ČR - Vatikán
 
9:40
Muzikanti hrajte
 
10:15
Noční univerzita: Dušan Majer - Space X
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Adventní koncert ČFS Brno: kostel Povýšení svatého Kříže Židlochovice
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: P. Jan Vallo (132)
 
15:10
Noemova pošta: listopad 2018
 
16:45
V pohorách po horách: Velká Rača - Kysucké Beskydy (55)
 
16:55
Manželství - jeden z pohledů na přirozenou rodinu
 
17:20
Ars Vaticana
 
17:30
Exit 316 MISE: Nejvyšší princip
 
17:50
Chléb náš vezdejší
 P
18:00
Živě s Noe: Boris Renner a Miloš Svoboda, kniha "Příběhy staré Ostravy"
 
18:30
O Mlsálkovi: Mlsálek se s rodiči chystá na cestu (18)
 
18:40
Sedmihlásky: Keď som včera prala šaty (26)
 
18:45
Animované příběhy velikánů dějin: Thomas Alva Edison (1847 – 1931)
 
19:20
Hudba pod Rozsutcom
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 4. 12. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Modlitba v rodině
 L !
20:00
Naděje pro Irák - Návraty domů
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce se sochařem Liborem Hřivnáčem.
 P !
22:05
Řeckokatolický magazín (179)
 
22:25
Adopce nablízko: Něco vezme, mnohem víc dá
 
23:30
Terra Santa News: 28. 11. 2018
 
23:55
Cvrlikání: Mirek Kemel + Vladimír Javorský (jako host) (64)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 5.12.2018

 
6:05
Noční univerzita: Prof. Julius Lukeš, CSc. - Čeho jsme produktem?
 
7:20
Zpravodajské Noeviny: 4. 12. 2018
 
7:40
Adventní koncert ČFS Brno: kostel Povýšení svatého Kříže Židlochovice
 
8:50
Ars Vaticana
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Hornolidečsko - Lužná
 L
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 P
10:45
Zeno Kaprál básník
 
11:15
Abrahámova cesta
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Rockom krokom: Třebovický koláč 2018
 
13:35
Exit 316 MISE: Nejvyšší princip
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Marie Urbánková (133)
 
15:15
Zachraňme kostely: Kostel Nejsvětější Trojice v Albrechticích u Rýmařova (1)
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 4. 12. 2018
 
16:00
Biblická studna
 
17:00
Mezi pražci: Prosinec 2018 (73)
 
17:45
Naše historie: Celosvětové hnutí bývalých žáků a žákyň Dcer Panny Marie pomocnice
 P
18:00
Živě s Noe: Kalendárium známých osobností.
 
18:30
O pasáčku Asafovi (1)
 
18:45
Sedmihlásky: Keď som včera prala šaty (26)
 
18:50
Vezmi a čti: Listopad 2018
 
19:10
Skanzen Strážnice
 P !
19:30
Terra Santa News: 5. 12. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Bůh se těší na naše probuzení
 L !
20:00
Adorace
 P !
21:05
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: O povolání ke službě (1)
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce: Milan Smrž, téma: jaderná energie
 P !
22:05
Noční univerzita: P. Václav Vacek - Mystika
 P
22:50
Generální audience Svatého otce
 
23:20
První křesťané: Pronásledování a obrana křesťanství
 
23:55
Pravoslavné sbory: Svatováclavský hudební festival 2018
 
0:45
Obdarovávání - Otec Radek
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 6.12.2018

 
6:05
Terra Santa News: 5. 12. 2018
 
6:25
Klapka s …: Eva a Jaroslav Boudovi (95)
 
7:30
Panenka Polínko
 
7:45
Hriňovský kostelík na Islandu
 
8:15
Velká laboratoř pro život – Italská nemocnice v Damašku
 
8:25
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: O povolání ke službě (1)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Děti Ventanas
 
9:45
Stavitelé měst
 
10:00
Noemova pošta: listopad 2018
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Harfa Noemova: Mistři klavíru
 
13:15
Opavská inspirace
 
13:30
Generální audience Svatého otce
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Josef Vlček (1. díl) (134)
 
15:10
Muzikanti hrajte
 
15:40
Řeckokatolický magazín (179)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 4. 12. 2018
 
16:20
Adventní koncert ČFS Brno: kostel Povýšení svatého Kříže Židlochovice
 
17:30
V pohorách po horách: Velká Rača - Kysucké Beskydy (55)
 P
17:40
Česká věda
 P
18:00
Živě s Noe: Radek Habáň, autor knihy Hádej, kdo se vrátil? a moderátor Radia Proglas.
 
18:30
O pasáčku Asafovi (2)
 
18:45
Sedmihlásky: Keď som včera prala šaty (26)
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 2. neděle adventní
 !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 4. 12. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Jak se modlit?
 P !
20:00
Jak potkávat svět: s Adolfem Sýkorou a Jiřím Besperátem (65)
 P
21:35
Živě s Noe: Den v kostce: Jiří Pavlica, Radek Habáň, kniha Hádej, kdo se vrátil?
 
22:05
Pod lampou: Co s námi udělalo 100 let Československa
 
23:15
Čas pro Malawi
 
0:05
Zpravodajské Noeviny: 4. 12. 2018
 
0:30
Exit 316 MISE: Nejvyšší princip
 
0:50
Mikroregion Třemšín (3)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 7.12.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 4. 12. 2018
 
6:25
Noční univerzita: P. Václav Vacek - Mystika
 
7:10
Verbuňk, příběh na celý život
 
7:30
První křesťané: Pronásledování a obrana křesťanství
 
8:00
Don Bosko: světec, který skákal salta
 
8:40
ARTBITR - Kulturní magazín: Rozhovor s českým restaurátorem (66)
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Karmelitky z Nenshatu
 
9:40
Biblická studna
 
10:40
Patagonie: Misionářský sen
 L !
11:00
Mše svatá s hnutím Na vlastních nohou: z katedrály sv. Víta, Václava a Vojtěcha na Pražském Hradě
 
12:45
Pro vita mundi: Běla Gran Jensen (1. díl)
 
13:30
Bělorusko– Květ mezi trny
 P
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Josef Vlček (2. díl) (135)
 
15:10
Ale on není bílý
 
15:50
Zpravodajské Noeviny: 4. 12. 2018
 
16:10
Kazachstán, poutní kostel
 
17:05
Odkaz vysočanských předků
 
17:15
Hop Trop na Mohelnickém dostavníku 2015 (4)
 P
18:00
Živě s Noe: Balení vánoční pošty
 
18:25
Sedmihlásky: Keď som včera prala šaty (26)
 
18:30
O pasáčku Asafovi (3)
 
18:45
Bez hábitu naživo: z kláštera premonstrátů v Želivě
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Mohou být v rodině konflikty?
 L !
20:00
Kulatý stůl: Jak na výchovu
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce: balení vánoční pošty.
 
22:05
Večeře u Slováka: 2. neděle adventní
 
22:30
V pohorách po horách: Velká Rača - Kysucké Beskydy (55)
 
22:45
Hlubinami vesmíru s doc. Michalem Švandou, 1. díl
 
23:30
Outdoor Films s Martinem Wágnerem: V Rusku najdeme pustá a tajemná místa (74)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 8.12.2018

 
6:05
Klapka s …: Junior - Mgr. Zuzana Homolová-Baloghová (104)
 
7:30
Sedmihlásky: Keď som včera prala šaty (26)
 
7:35
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a Bambulínova návštěva (4)
 
8:00
Animované příběhy velikánů dějin: Thomas Alva Edison (1847 – 1931)
 
8:30
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: O povolání ke službě (1)
 L !
9:00
Pohřeb Mons. Josefa Maňáka: kostel sv. Jana a Pavla, Místek
 
10:35
Terra Santa News: 5. 12. 2018
 P
11:00
Zeno Kaprál básník
 
11:35
Zpravodajské Noeviny: 4. 12. 2018
 P
11:55
Z pokladů duše: Jana Svobodová, FMA - Boží mateřství
 
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
Pod lampou: Co s námi udělalo 100 let Československa
 
13:30
Kibeho: Mariánské poutní místo v Africe
 
14:20
Jak potkávat svět: s Adolfem Sýkorou a Jiřím Besperátem (65)
 L !
16:00
Pobožnost u sloupu Neposkvrněné Panny Marie: Španělské náměstí v Římě
 
16:45
Vodopády milosrdenství
 
17:15
Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
 P !
18:00
První křesťané: Nebezpečí herezí
 
18:30
O pasáčku Asafovi (3)
 
18:40
Sedmihlásky: Keď som včera prala šaty (26)
 
18:45
Muzikanti hrajte
 P !
19:15
Světlo pro Evropu: Štrasburkem krok po kroku (13)
 P
19:30
V souvislostech - Kateřina Šafaříková: Demonstrace ve Francii
 
19:50
Z pokladů duše: Jana Svobodová, FMA - Boží mateřství
 P !
20:00
Bábušky z Černobylu
 P !
21:15
V pohorách po horách: Prachovské skály - Český ráj (56)
 
21:30
Živě s Noe: Týden v kostce
 
22:40
Naděje pro Irák - Návraty domů
 
0:20
Mezi pražci: Prosinec 2018 (73)
 
1:05
Řeckokatolický magazín (179)
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 9.12.2018

 
6:05
Klapka s …: Františkem Soukupem (96)
 
7:05
Živě s Noe: Týden v kostce
 
8:15
Jak potkávat svět: s Adolfem Sýkorou a Jiřím Besperátem (65)
 
10:00
Večeře u Slováka: 2. neděle adventní
 L !
10:30
Mše svatá z kaple Telepace
 
11:40
ARTBITR - Kulturní magazín: Rozhovor s českým restaurátorem (66)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Tomáš Holub - Modlitba mých rodičů
 L !
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Kateřina Šafaříková: Demonstrace ve Francii
 
12:40
Světlo pro Evropu: Štrasburkem krok po kroku (13)
 P
12:50
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:40
Bábušky z Černobylu
 P
14:55
Muzikanti hrajte
 
15:30
Noční univerzita: P. Václav Vacek - Mystika
 
16:20
Naděje pro Irák - Návraty domů
 
17:55
Sedmihlásky: Když sem šel cestičkou ouzkou (43)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a slon Bublina (3)
 
18:30
Animované příběhy velikánů dějin: Alexander Graham Bell (1847 – 1922)
 P !
19:00
Exit 316 MISE: Lásky naší plavovlásky
 
19:25
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: O povolání ke službě (1)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Tomáš Holub - Modlitba mých rodičů
 P !
20:00
J. B. Foerster: Kantáta Svatý Václav: Podzimní festival duchovní hudby 2018
 
21:10
Plnou parou do srdce Beskyd
 
21:45
V souvislostech - Kateřina Šafaříková: Demonstrace ve Francii
 
22:10
Hriňovský kostelík na Islandu
 
22:40
Zeno Kaprál básník
 
23:10
Arménie – Víra hory přenáší
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů