Program televize Noe na sobotu 1.12.2018

 
6:05
Hrdinové víry: Metoděj Habáň (4)
 
7:20
Institut Bearzi v Udine
 
7:30
Missio magazín: listopad 2018
 
8:25
Sedmihlásky: Na tú svatú Katerinu (119)
 
8:30
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a krmení zvířátek (2)
 
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: Louis Pasteur (1822 – 1895)
 
9:25
Manželství - jeden z pohledů na přirozenou rodinu
 
9:50
Exit 316 MISE: Oběti v objetí
 
10:15
Buon giorno s Františkem
 
11:10
Causa Carnivora
 
11:40
Zpravodajské Noeviny: 29. 11. 2018
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou: Nádherná Nobelova cena za chemii
 
13:15
Naše peníze, jejich osud
 
14:10
Terra Santa News: 28. 11. 2018
 
14:30
Muzikanti hrajte
 
15:05
Večeře u Slováka: 1. neděle adventní
 P
15:35
Rockom krokom: Třebovický koláč 2018
 
16:20
Světlo pro Evropu: Čtvrtstoletí Maastrichtské smlouvy (12)
 
16:35
Hadath Baalbek
 P !
17:00
První křesťané: Pronásledování a obrana křesťanství
 P
17:30
Harfa Noemova: Mistři klavíru
 P !
18:00
Hlubinami vesmíru s doc. Michalem Švandou, 1. díl
 P !
18:45
Mezi pražci: Prosinec 2018 (73)
 P !
19:30
V souvislostech - Olga Lomová: Čína - ČR - Vatikán
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Rodina jako stavba
 P !
20:00
Silvestr na faře
 P !
21:35
Zřím Řím
 P
21:55
V pohorách po horách: Velká Rača - Kysucké Beskydy (55)
 P
22:10
Živě s Noe
 
23:15
Světlo pro Evropu: Čtvrtstoletí Maastrichtské smlouvy (12)
 
23:30
Bible pro Severní Koreu
 
0:10
Noční univerzita: P. Marek Orko Vácha, Ph.D. - Konvergentní evoluce
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 2.12.2018

 
8:50
Krajané z Gerníku
 
9:35
Večeře u Slováka: 1. neděle adventní
 
10:05
Zřím Řím
 L !
10:30
Mše svatá z kaple Telepace
 
11:40
ARTBITR - Kulturní magazín: Rozhovor s českým restaurátorem (66)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. prof. PhDr. Tomáš Halík, Th.D. - Adventní zamyšlení
 L !
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Olga Lomová: Čína - ČR - Vatikán
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:30
Hlubinami vesmíru s doc. Michalem Švandou, 1. díl
 P
14:10
Muzikanti hrajte
 
14:40
Noční univerzita: Dušan Majer - Space X
 
16:00
Živě s Noe
 
17:05
Ale on není bílý
 
17:35
Víra do kapsy: Jak poznám Boží vůli?
 
17:55
Sedmihlásky: Keď som včera prala šaty (26)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a Bambulínova návštěva (4)
 P !
18:30
Animované příběhy velikánů dějin: Thomas Alva Edison (1847 – 1931)
 
19:05
Manželství - jeden z pohledů na přirozenou rodinu
 P
19:30
Exit 316 MISE: Nejvyšší princip
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. prof. PhDr. Tomáš Halík, Th.D. - Adventní zamyšlení
 !
20:00
Adventní koncert ČFS Brno: kostel Povýšení svatého Kříže Židlochovice
 
21:10
V souvislostech - Olga Lomová: Čína - ČR - Vatikán
 
21:30
Guyanská Diana
 
22:00
Speciál k Mezinárodnímu festivalu outdoorových filmů 2018 (2)
 
22:45
Buon giorno s Františkem
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 3.12.2018

 
6:05
Buon giorno s Františkem
 
6:55
V pohorách po horách: Velká Rača - Kysucké Beskydy (55)
 
7:10
Klapka s …: Alenou Krejčovou (101)
 
8:40
O létajícím faráři
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Harfa Noemova: Mistři klavíru
 
9:40
Příběh o Žofii
 
10:20
Bratr Prem Bhai - Indie
 
10:35
Missio magazín: listopad 2018
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Hop Trop na Mohelnickém dostavníku 2015 (4)
 
13:30
Lednický park vypravuje
 P
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Manželé Perašinovi (131)
 !
15:10
Noční univerzita: Prof. Julius Lukeš, CSc. - Čeho jsme produktem?
 
16:25
V souvislostech - Olga Lomová: Čína - ČR - Vatikán
 
16:45
První křesťané: Pronásledování a obrana křesťanství
 
17:20
Stíny nad Libavou
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
O Mlsálkovi: Mlsálek a automatická pračka (17)
 
18:45
Sedmihlásky: Keď som včera prala šaty (26)
 
18:55
Víra v pravdu
 
19:20
Nikaragua - Matka všech
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. František Radkovský - Máme velké bohatství
 L !
20:00
Biblická studna
 
21:10
ARTBITR - Kulturní magazín: Rozhovor s českým restaurátorem (66)
 P !
21:30
Živě s Noe: Den v kostce s Lenkou Filipovou.
 
22:05
Noční univerzita: Dušan Majer - Space X
 
23:25
Terra Santa News: 28. 11. 2018
 
23:50
Noemova pošta: listopad 2018
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 4.12.2018

 
6:05
Pod lampou: Nádherná Nobelova cena za chemii
 
7:10
Misie slovenských salesiánů v Belgii
 
8:00
Hlubinami vesmíru s doc. Michalem Švandou, 1. díl
 
8:45
Poutní chrám Panny Marie na Chlumku v Luži
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V souvislostech - Olga Lomová: Čína - ČR - Vatikán
 
9:40
Muzikanti hrajte
 
10:15
Noční univerzita: Dušan Majer - Space X
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Adventní koncert ČFS Brno: kostel Povýšení svatého Kříže Židlochovice
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: P. Jan Vallo (132)
 
15:10
Noemova pošta: listopad 2018
 
16:45
V pohorách po horách: Velká Rača - Kysucké Beskydy (55)
 
16:55
Manželství - jeden z pohledů na přirozenou rodinu
 
17:20
Ars Vaticana
 
17:30
Exit 316 MISE: Nejvyšší princip
 
17:50
Chléb náš vezdejší
 P
18:00
Živě s Noe: Boris Renner a Miloš Svoboda, kniha "Příběhy staré Ostravy"
 
18:30
O Mlsálkovi: Mlsálek se s rodiči chystá na cestu (18)
 
18:40
Sedmihlásky: Keď som včera prala šaty (26)
 
18:45
Animované příběhy velikánů dějin: Thomas Alva Edison (1847 – 1931)
 
19:20
Hudba pod Rozsutcom
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 4. 12. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Modlitba v rodině
 L !
20:00
Naděje pro Irák - Návraty domů
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce se sochařem Liborem Hřivnáčem.
 P !
22:05
Řeckokatolický magazín (179)
 
22:25
Adopce nablízko: Něco vezme, mnohem víc dá
 
23:30
Terra Santa News: 28. 11. 2018
 
23:55
Cvrlikání: Mirek Kemel + Vladimír Javorský (jako host) (64)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 5.12.2018

 
6:05
Noční univerzita: Prof. Julius Lukeš, CSc. - Čeho jsme produktem?
 
7:20
Zpravodajské Noeviny: 4. 12. 2018
 
7:40
Adventní koncert ČFS Brno: kostel Povýšení svatého Kříže Židlochovice
 
8:50
Ars Vaticana
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Hornolidečsko - Lužná
 L
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 P
10:45
Zeno Kaprál básník
 
11:15
Abrahámova cesta
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Rockom krokom: Třebovický koláč 2018
 
13:35
Exit 316 MISE: Nejvyšší princip
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Marie Urbánková (133)
 
15:15
Zachraňme kostely: Kostel Nejsvětější Trojice v Albrechticích u Rýmařova (1)
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 4. 12. 2018
 
16:00
Biblická studna
 
17:00
Mezi pražci: Prosinec 2018 (73)
 
17:45
Naše historie: Celosvětové hnutí bývalých žáků a žákyň Dcer Panny Marie pomocnice
 P
18:00
Živě s Noe: Kalendárium známých osobností.
 
18:30
O pasáčku Asafovi (1)
 
18:45
Sedmihlásky: Keď som včera prala šaty (26)
 
18:50
Vezmi a čti: Listopad 2018
 
19:10
Skanzen Strážnice
 P !
19:30
Terra Santa News: 5. 12. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Bůh se těší na naše probuzení
 L !
20:00
Adorace
 P !
21:05
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: O povolání ke službě (1)
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce: Milan Smrž, téma: jaderná energie
 P !
22:05
Noční univerzita: P. Václav Vacek - Mystika
 P
22:50
Generální audience Svatého otce
 
23:20
První křesťané: Pronásledování a obrana křesťanství
 
23:55
Pravoslavné sbory: Svatováclavský hudební festival 2018
 
0:45
Obdarovávání - Otec Radek
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 6.12.2018

 
6:05
Terra Santa News: 5. 12. 2018
 
6:25
Klapka s …: Eva a Jaroslav Boudovi (95)
 
7:30
Panenka Polínko
 
7:45
Hriňovský kostelík na Islandu
 
8:15
Velká laboratoř pro život – Italská nemocnice v Damašku
 
8:25
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: O povolání ke službě (1)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Děti Ventanas
 
9:45
Stavitelé měst
 
10:00
Noemova pošta: listopad 2018
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Harfa Noemova: Mistři klavíru
 
13:15
Opavská inspirace
 
13:30
Generální audience Svatého otce
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Josef Vlček (1. díl) (134)
 
15:10
Muzikanti hrajte
 
15:40
Řeckokatolický magazín (179)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 4. 12. 2018
 
16:20
Adventní koncert ČFS Brno: kostel Povýšení svatého Kříže Židlochovice
 
17:30
V pohorách po horách: Velká Rača - Kysucké Beskydy (55)
 P
17:40
Česká věda
 P
18:00
Živě s Noe: Radek Habáň, autor knihy Hádej, kdo se vrátil? a moderátor Radia Proglas.
 
18:30
O pasáčku Asafovi (2)
 
18:45
Sedmihlásky: Keď som včera prala šaty (26)
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 2. neděle adventní
 !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 4. 12. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Jak se modlit?
 P !
20:00
Jak potkávat svět: s Adolfem Sýkorou a Jiřím Besperátem (65)
 P
21:35
Živě s Noe: Den v kostce: Jiří Pavlica, Radek Habáň, kniha Hádej, kdo se vrátil?
 
22:05
Pod lampou: Co s námi udělalo 100 let Československa
 
23:15
Čas pro Malawi
 
0:05
Zpravodajské Noeviny: 4. 12. 2018
 
0:30
Exit 316 MISE: Nejvyšší princip
 
0:50
Mikroregion Třemšín (3)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 7.12.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 4. 12. 2018
 
6:25
Noční univerzita: P. Václav Vacek - Mystika
 
7:10
Verbuňk, příběh na celý život
 
7:30
První křesťané: Pronásledování a obrana křesťanství
 
8:00
Don Bosko: světec, který skákal salta
 
8:40
ARTBITR - Kulturní magazín: Rozhovor s českým restaurátorem (66)
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Karmelitky z Nenshatu
 
9:40
Biblická studna
 
10:40
Patagonie: Misionářský sen
 L !
11:00
Mše svatá s hnutím Na vlastních nohou: z katedrály sv. Víta, Václava a Vojtěcha na Pražském Hradě
 
12:45
Pro vita mundi: Běla Gran Jensen (1. díl)
 
13:30
Bělorusko– Květ mezi trny
 P
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Josef Vlček (2. díl) (135)
 
15:10
Ale on není bílý
 
15:50
Zpravodajské Noeviny: 4. 12. 2018
 
16:10
Kazachstán, poutní kostel
 
17:05
Odkaz vysočanských předků
 
17:15
Hop Trop na Mohelnickém dostavníku 2015 (4)
 P
18:00
Živě s Noe: Balení vánoční pošty
 
18:25
Sedmihlásky: Keď som včera prala šaty (26)
 
18:30
O pasáčku Asafovi (3)
 
18:45
Bez hábitu naživo: z kláštera premonstrátů v Želivě
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Mohou být v rodině konflikty?
 L !
20:00
Kulatý stůl: Jak na výchovu
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce: balení vánoční pošty.
 
22:05
Večeře u Slováka: 2. neděle adventní
 
22:30
V pohorách po horách: Velká Rača - Kysucké Beskydy (55)
 
22:45
Hlubinami vesmíru s doc. Michalem Švandou, 1. díl
 
23:30
Outdoor Films s Martinem Wágnerem: V Rusku najdeme pustá a tajemná místa (74)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 8.12.2018

 
6:05
Klapka s …: Junior - Mgr. Zuzana Homolová-Baloghová (104)
 
7:30
Sedmihlásky: Keď som včera prala šaty (26)
 
7:35
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a Bambulínova návštěva (4)
 
8:00
Animované příběhy velikánů dějin: Thomas Alva Edison (1847 – 1931)
 
8:30
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: O povolání ke službě (1)
 L !
9:00
Pohřeb Mons. Josefa Maňáka: kostel sv. Jana a Pavla, Místek
 
10:35
Terra Santa News: 5. 12. 2018
 P
11:00
Zeno Kaprál básník
 
11:35
Zpravodajské Noeviny: 4. 12. 2018
 P
11:55
Z pokladů duše: Jana Svobodová, FMA - Boží mateřství
 
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
Pod lampou: Co s námi udělalo 100 let Československa
 
13:30
Kibeho: Mariánské poutní místo v Africe
 
14:20
Jak potkávat svět: s Adolfem Sýkorou a Jiřím Besperátem (65)
 L !
16:00
Pobožnost u sloupu Neposkvrněné Panny Marie: Španělské náměstí v Římě
 
16:45
Vodopády milosrdenství
 
17:15
Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
 P !
18:00
První křesťané: Nebezpečí herezí
 
18:30
O pasáčku Asafovi (3)
 
18:40
Sedmihlásky: Keď som včera prala šaty (26)
 
18:45
Muzikanti hrajte
 P !
19:15
Světlo pro Evropu: Štrasburkem krok po kroku (13)
 P
19:30
V souvislostech - Kateřina Šafaříková: Demonstrace ve Francii
 
19:50
Z pokladů duše: Jana Svobodová, FMA - Boží mateřství
 P !
20:00
Bábušky z Černobylu
 P !
21:15
V pohorách po horách: Prachovské skály - Český ráj (56)
 
21:30
Živě s Noe: Týden v kostce
 
22:40
Naděje pro Irák - Návraty domů
 
0:20
Mezi pražci: Prosinec 2018 (73)
 
1:05
Řeckokatolický magazín (179)
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 9.12.2018

 
6:05
Klapka s …: Františkem Soukupem (96)
 
7:05
Živě s Noe: Týden v kostce
 
8:15
Jak potkávat svět: s Adolfem Sýkorou a Jiřím Besperátem (65)
 
10:00
Večeře u Slováka: 2. neděle adventní
 L !
10:30
Mše svatá z kaple Telepace
 
11:40
ARTBITR - Kulturní magazín: Rozhovor s českým restaurátorem (66)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Tomáš Holub - Modlitba mých rodičů
 L !
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Kateřina Šafaříková: Demonstrace ve Francii
 
12:40
Světlo pro Evropu: Štrasburkem krok po kroku (13)
 P
12:50
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:40
Bábušky z Černobylu
 P
14:55
Muzikanti hrajte
 
15:30
Noční univerzita: P. Václav Vacek - Mystika
 
16:20
Naděje pro Irák - Návraty domů
 
17:55
Sedmihlásky: Když sem šel cestičkou ouzkou (43)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a slon Bublina (3)
 
18:30
Animované příběhy velikánů dějin: Alexander Graham Bell (1847 – 1922)
 P !
19:00
Exit 316 MISE: Lásky naší plavovlásky
 
19:25
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: O povolání ke službě (1)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Tomáš Holub - Modlitba mých rodičů
 P !
20:00
J. B. Foerster: Kantáta Svatý Václav: Podzimní festival duchovní hudby 2018
 
21:10
Plnou parou do srdce Beskyd
 
21:45
V souvislostech - Kateřina Šafaříková: Demonstrace ve Francii
 
22:10
Hriňovský kostelík na Islandu
 
22:40
Zeno Kaprál básník
 
23:10
Arménie – Víra hory přenáší
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 10.12.2018

 
6:05
Hrdinové víry: P. František Šilhan SJ (11)
 
7:10
Outdoor Films s Heřmanem Volfem: Nikdy se nevzdávej (26)
 
8:45
V pohorách po horách: Prachovské skály - Český ráj (56)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Exit 316 MISE: Lásky naší plavovlásky
 
9:40
Výlet do vánoční Vídně
 
10:10
U VÁS aneb Co dělají folkloristé v zimě: Víla Fantigo - malířka dětské fantazie (28)
 
11:05
Hrát si dovoleno
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Stíny nad Libavou
 
13:30
V souvislostech - Kateřina Šafaříková: Demonstrace ve Francii
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Eva Hudečková (136)
 
15:20
Noční univerzita: Prof. Julius Lukeš, CSc. - Dotazy k přednášce Čeho jsme produktem?
 
16:15
První křesťané: Nebezpečí herezí
 
16:50
Irák– Země světců a mučedníků
 
17:15
Roháči na Mohelnickém dostavníku 2015 (5)
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Když sem šel cestičkou ouzkou (43)
 
18:30
O pasáčku Asafovi (4)
 
18:45
Terra Santa News: 5. 12. 2018
 
19:10
Česká věda
 !
19:30
Můj chrám: Pavel Svoboda, la Cathédrale de Strasbourg, Štrasburg
 
19:50
Z pokladů duše: Marie Svatošová - Jsem šťastný člověk
 L !
20:00
Dům ze skla?
 P
21:15
ARTBITR - Kulturní magazín: Artbitr 67 o Václavu Renčovi (67)
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce
 
22:05
Kulatý stůl: Jak na výchovu
 
23:40
Nikaragua - Dobrý pastýř, biskup David Zywiec
 
0:15
Noční univerzita: P. Václav Vacek - Mystika
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 11.12.2018

 
6:05
Pod lampou: Co s námi udělalo 100 let Československa
 
7:15
Angola: Nepřestanu chodit ulicemi
 
8:10
V souvislostech - Kateřina Šafaříková: Demonstrace ve Francii
 
8:35
Exit 316 MISE: Lásky naší plavovlásky
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Sakartvelo: Země pod Kavkazem
 
10:10
Muzikanti hrajte
 
10:40
Noční univerzita: P. Václav Vacek - Mystika
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Cesta k andělům: Petr Larva - sklář (56)
 
13:45
V pohorách po horách: Prachovské skály - Český ráj (56)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: PhDr.h.c. Pavel Žák (137)
 
15:20
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: O povolání ke službě (1)
 
15:45
O kom, o čem: O Kostelcích aneb Kosteláci, Kostelané, Kostelečáci a jejich setkávání
 
16:15
Ars Vaticana
 
16:25
Kulatý stůl: Jak na výchovu
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Když sem šel cestičkou ouzkou (43)
 
18:30
O pasáčku Asafovi (5)
 
18:40
Animované příběhy velikánů dějin: Alexander Graham Bell (1847 – 1922)
 
19:15
Farnost Monastur
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 11. 12. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: Veronika Barátová - Svědectví rodin
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 
20:55
Terra Santa News: 5. 12. 2018
 P
21:15
Řeckokatolický magazín (180)
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce
 !
22:05
Toufar
 
23:15
Světlo pro Evropu: Štrasburkem krok po kroku (13)
 
23:25
Zpravodajské Noeviny: 11. 12. 2018
 
23:50
Jak potkávat svět: s Adolfem Sýkorou a Jiřím Besperátem (65)
 
1:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 12.12.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 11. 12. 2018
 
6:30
Klapka s …: Pavlína a Kateřina Taubingerové (89)
 
7:35
Noční univerzita: Prof. Julius Lukeš, CSc. - Dotazy k přednášce Čeho jsme produktem?
 
8:25
Harfa Noemova: Mistři klavíru
 
8:50
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Na prahu adventu
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Od Františka k Františkovi
 
11:20
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Bděte a modlete se (Lk 21,25-28.34-36)
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Hlubinami vesmíru s doc. Michalem Švandou, 1. díl
 
12:50
Šahbáz Bhattí, muž, který měl sen - Pákistán
 
13:20
Exit 316 MISE: Lásky naší plavovlásky
 
13:40
ARTBITR - Kulturní magazín: Artbitr 67 o Václavu Renčovi (67)
 
13:55
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Připravte cestu Páně (Lk 3,1-6)
 
14:30
Pro vita mundi: MUDr. Marián Hošek (138)
 
15:15
Zpravodajské Noeviny: 11. 12. 2018
 
15:40
Slavnostní galavečer 25. Celostátní přehlídky zájmové umělecké činnosti studentů církevních škol
 
17:10
O pasáčku Asafovi (6)
 
17:20
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Co máme dělat my? (Lk 3,10-18)
 L !
18:00
Mše svatá z baziliky sv. Petra a Pavla z Vatikánu: ke cti Panny Marie Guadalupské
 P
19:30
Terra Santa News: 12. 12. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: P. Pavel Semela - Boží otcovství i mateřství
 L !
20:00
Adorace
 P !
21:05
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Nelze sloužit Bohu i mamonu (2)
 
21:30
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Matka mého Pána (Lk 1,39-45)
 P !
22:05
Noční univerzita: P. Ladislav Heryán SDB - Ježíš a černá ovce
 
23:05
Generální audience Svatého otce
 
23:30
První křesťané: Nebezpečí herezí
 
0:05
J. B. Foerster: Kantáta Svatý Václav: Podzimní festival duchovní hudby 2018
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 13.12.2018

 
6:05
Klapka s ...: Bohumilem Kheilem (37)
 
7:10
Terra Santa News: 12. 12. 2018
 
7:30
Causa Carnivora
 
8:00
Můj chrám: Pavel Svoboda, la Cathédrale de Strasbourg, Štrasburg
 
8:25
Vše pro mého krále a královnu
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Světlo pro Evropu: Štrasburkem krok po kroku (13)
 
9:30
Už nikdy více Vidomegon
 
9:55
Kulatý stůl: Jak na výchovu
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Muzikanti hrajte
 
13:20
V pohorách po horách: Radhošť (6)
 
13:30
Generální audience Svatého otce
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Nejstarší oratorián Vojtěch Zezulka (139)
 
15:00
J. B. Foerster: Kantáta Svatý Václav: Podzimní festival duchovní hudby 2018
 
16:10
Zámek Židlochovice - zahrada času
 
16:45
Zpravodajské Noeviny: 11. 12. 2018
 
17:05
V pohorách po horách: Prachovské skály - Český ráj (56)
 
17:15
Řeckokatolický magazín (180)
 
17:35
O kom, o čem: Vlastimila Češková
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
O pasáčku Asafovi (7)
 
18:40
Sedmihlásky: Když sem šel cestičkou ouzkou (43)
 
18:45
Animované příběhy velikánů dějin: Alexander Graham Bell (1847 – 1922)
 
19:20
Byl člověk poslaný Bohem, jeho jméno bylo Jan
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 13. 12. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: Martin Petiška - Jsem lovec příběhů...
 L !
20:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Carpe diem s Olgou a Miroslavem Hudečkovými (143)
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce
 !
22:05
Pod lampou: Bože, kde jsi?
 
23:40
Setkání
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 13. 12. 2018
 
0:35
Život je dar
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 14.12.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 13. 12. 2018
 
6:25
Můj chrám: Pavel Svoboda, la Cathédrale de Strasbourg, Štrasburg
 
6:50
S NOACHem po Izraeli
 
7:25
Noční univerzita: P. Ladislav Heryán SDB - Ježíš a černá ovce
 
8:25
První křesťané: Nebezpečí herezí
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Velká laboratoř pro život – Italská nemocnice v Damašku
 
9:30
Léčit zlo láskou
 
9:55
ARTBITR - Kulturní magazín: Artbitr 67 o Václavu Renčovi (67)
 
10:15
Dům ze skla?
 
11:20
Návrat lišky Bystroušky na Hukvaldy
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Nelze sloužit Bohu i mamonu (2)
 
13:20
Roháči na Mohelnickém dostavníku 2015 (5)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Kostelník František Polster ze Strážnice /1928-2010/
 
15:15
Zachraňme kostely: poutní kostel Navštívení Panny Marie ve Skocích u Žlutic (5)
 
15:35
O kom, o čem: O tvorbě Bukovinských Slováků
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 13. 12. 2018
 
16:20
Harfa Noemova: Mistři klavíru
 
16:45
Zkouška víry
 
17:05
Buon giorno s Františkem
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Když sem šel cestičkou ouzkou (43)
 
18:30
O pasáčku Asafovi (8)
 
18:45
Dopisy z rovníku
 
19:25
Lásky a múzy Williama Schiffera
 P !
19:35
Hovory z Rekovic: Alena Mornštajnová
 L !
20:00
Kulatý stůl: Je čestnost a lidskost moderní?
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce
 
22:05
Večeře u Slováka: 3. neděle adventní
 
22:30
Pan rektor
 
23:35
Na pomezí ticha a tmy
 
0:20
V pohorách po horách: Prachovské skály - Český ráj (56)
 
0:30
Vydržet a nepadnout
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 15.12.2018

 
6:05
Klapka s …: Ing. Ľuborem Patschem (97)
 
7:10
Vezmi a čti: Listopad 2018
 
7:30
U VÁS aneb Co dělají folkloristé v zimě: Víla Fantigo - malířka dětské fantazie (28)
 
8:25
Sedmihlásky: Když sem šel cestičkou ouzkou (43)
 
8:30
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a slon Bublina (3)
 
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: Alexander Graham Bell (1847 – 1922)
 
9:35
Můj chrám: Jana Vohralíková, Budislav u Litomyšle, kostel Boží lásky
 
10:00
Exit 316 MISE: Lásky naší plavovlásky
 
10:25
Naděje pro Irák - Návraty domů
 P
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Pod lampou: Bože, kde jsi?
 
13:45
Portréty krajiny
 
14:15
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Carpe diem s Olgou a Miroslavem Hudečkovými (143)
 
15:40
Večeře u Slováka: 3. neděle adventní
 
16:10
Terra Santa News: 12. 12. 2018
 
16:30
Eva Pilarová - 55 let na scéně: Lucerna Praha
 P
18:00
První křesťané: Konec pronásledování: Konstantin
 
18:30
O pasáčku Asafovi (8)
 
18:40
Sedmihlásky: Když sem šel cestičkou ouzkou (43)
 
18:45
Muzikanti hrajte
 P !
19:15
Světlo pro Evropu: Štrasburkem krok po kroku (13)
 P !
19:30
V souvislostech
 P !
20:00
Speciál k Mezinárodnímu festivalu outdoorových filmů 2018
 P !
20:45
Harfa Noemova: Mistři violoncella
 
21:10
V pohorách po horách: Pytlácké kameny - Jizerské hory (36)
 P
21:25
Živě s Noe: Týden v kostce
 
22:35
Mezi pražci: Prosinec 2018 (73)
 
23:20
Zpravodajské Noeviny: 13. 12. 2018
 
23:45
Řeckokatolický magazín (180)
 
0:05
Noční univerzita: Prof. Julius Lukeš, CSc. - Dotazy k přednášce Čeho jsme produktem?
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 16.12.2018

 
6:05
Na druhý pohled: 1. díl: Odvážně
 
7:40
Se salesiány na jihu Madagaskaru: Boží lid
 
8:05
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Carpe diem s Olgou a Miroslavem Hudečkovými (143)
 
9:30
Večeře u Slováka: 3. neděle adventní
 L !
10:00
Mše svatá z kostela sv. Jakuba v Trnavě
 
11:15
Vezmi a čti: Listopad 2018
 
11:35
ARTBITR - Kulturní magazín: Artbitr 67 o Václavu Renčovi (67)
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech
 
12:40
Světlo pro Evropu: Štrasburkem krok po kroku (13)
 P
12:55
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:40
Speciál k Mezinárodnímu festivalu outdoorových filmů 2018
 P
14:25
Muzikanti hrajte
 
15:00
Noční univerzita: P. Ladislav Heryán SDB - Ježíš a černá ovce
 
16:00
Živě s Noe: Týden v kostce
 
17:10
Dopisy z rovníku
 
17:55
Sedmihlásky: Ruža sem ja ruža (136)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a plamínek (5)
 
18:30
Animované příběhy velikánů dějin: Maria Curie-Sklodowska (1867 – 1934)
 
19:00
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Nelze sloužit Bohu i mamonu (2)
 P !
19:30
Exit 316 MISE: Až do rána
 !
20:00
Toufar
 
21:10
V souvislostech
 P
21:30
Na křídlech andělů
 
22:05
Buon giorno s Františkem
 
23:00
Hovory z Rekovic: Alena Mornštajnová
 
23:15
Na větrné hůrce
 
23:35
Z hora dané: Vendelín Baláž
 
23:45
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Verbuňk, příběh na celý život
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 17.12.2018

 
6:05
Buon giorno s Františkem
 
7:00
V pohorách po horách: Pytlácké kameny - Jizerské hory (36)
 
7:10
Jak potkávat svět: s Adolfem Sýkorou a Jiřím Besperátem (65)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Hovory z Rekovic: Alena Mornštajnová
 
9:35
Harfa Noemova: Mistři violoncella
 
10:05
Adopce nablízko: Něco vezme, mnohem víc dá
 
11:10
Plavební stupeň Přelouč
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Pozdní sběr na Mohelnickém dostavníku 2015 (6)
 
13:25
Nikaragua - Matka všech
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Křižovatky Jana Sokola (1)
 
15:00
Makedonie - Zkušenost zmrtvýchvstání
 
15:30
Tajemství skla
 
15:35
V souvislostech
 !
16:00
Noční univerzita: RNDr. Jiří Grygar, CSc. - Od Tunguského meteoritu k Čeljabinsku (1. část)
 P !
17:05
Vezmi a čti: Prosinec 2018
 
17:25
První křesťané: Konec pronásledování: Konstantin
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Ruža sem ja ruža (136)
 
18:30
O pasáčku Asafovi (9)
 P !
18:40
Vezmi a čti: Prosinec 2018
 
19:00
Můj chrám: Ing. arch. Jan Soukup, katedrála Plzeň
 
19:25
S Bohem podél Rio Maraňon
 P !
20:00
Missio magazín: listopad 2018
 
20:55
Jezuitské redukce v Paraguayi
 
21:10
ARTBITR - Kulturní magazín: Artbitr 67 o Václavu Renčovi (67)
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce
 
22:05
Noční univerzita: P. Ladislav Heryán SDB - Ježíš a černá ovce
 
23:05
Terra Santa News: 12. 12. 2018
 
23:30
Kulatý stůl: Je čestnost a lidskost moderní?
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 18.12.2018

 
6:05
Pod lampou: Bože, kde jsi?
 
7:40
Silva Gabreta: Jak se rodí šumavský horský les
 
8:10
Speciál k Mezinárodnímu festivalu outdoorových filmů 2018
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V souvislostech
 
9:40
Exit 316 MISE: Až do rána
 
10:00
Muzikanti hrajte
 
10:30
Noční univerzita: P. Ladislav Heryán SDB - Ježíš a černá ovce
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:45
Adventus Domini
 
13:45
V pohorách po horách: Pytlácké kameny - Jizerské hory (36)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Křižovatky Táni Fischerové (2)
 
14:55
Z kraje pod Buchlovem: Pohádky a pověsti
 
16:00
Kulatý stůl: Je čestnost a lidskost moderní?
 
17:35
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Nelze sloužit Bohu i mamonu (2)
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
O pasáčku Asafovi (10)
 
18:40
Sedmihlásky: Ruža sem ja ruža (136)
 
18:45
Animované příběhy velikánů dějin: Maria Curie-Sklodowska (1867 – 1934)
 
19:20
Mikroregion Východní Slovácko: Bánov
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 18. 12. 2018
 L !
20:00
Výpravy do divočiny: Naše ryby
 P
21:10
Řeckokatolický magazín (181)
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce
 
22:05
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Carpe diem s Olgou a Miroslavem Hudečkovými (143)
 
23:30
Světlo pro Evropu: Štrasburkem krok po kroku (13)
 
23:40
Terra Santa News: 12. 12. 2018
 
0:05
Poézia v obraze - Ľubomír Rapoš
 
0:15
Nemusíme, chceme!
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 19.12.2018

 
6:05
Klapka s ...: MUDr. Bohumírem Novákem (82)
 
7:10
Zpravodajské Noeviny: 18. 12. 2018
 
7:35
Noční univerzita: RNDr. Jiří Grygar, CSc. - Od Tunguského meteoritu k Čeljabinsku (1. část)
 
8:40
Vezmi a čti: Prosinec 2018
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Lásky a múzy Williama Schiffera
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Vyškov
 
10:55
První křesťané: Konec pronásledování: Konstantin
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Missio magazín: listopad 2018
 
13:40
Comenius
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Křižovatky Sváti Karáska (3)
 
15:00
Exit 316 MISE: Až do rána
 
15:20
Kouzlo strun
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 18. 12. 2018
 
16:00
Eva Pilarová - 55 let na scéně: Lucerna Praha
 
17:30
Nábožné združenie svätého Jozefa
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
O pasáčku Asafovi (11)
 
18:40
Sedmihlásky: Ruža sem ja ruža (136)
 
18:50
Jak si mě našel Antonín z Padovy
 P !
19:30
Terra Santa News: 19. 12. 2018
 L !
20:00
Adorace
 P !
21:05
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Odtajnit se - aneb Než kohout zakokrhá (3)
 
21:30
Živě s Noe: Den v kostce
 P !
22:05
Noční univerzita: Jan Špilar - Hranice manželství
 P
23:35
Generální audience Svatého otce
 
0:05
Adventus Domini
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 20.12.2018

 
6:05
Vezmi a čti: Prosinec 2018
 
6:20
Buon giorno s Františkem
 
7:10
Město Leopoldov
 
7:30
Klapka s ...: ZŠ Erbenova (Junior) (83)
 
8:35
Terra Santa News: 19. 12. 2018
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Světlo pro Evropu: Štrasburkem krok po kroku (13)
 
9:30
Kulatý stůl: Je čestnost a lidskost moderní?
 
11:05
Lednický park vypravuje
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Muzikanti hrajte
 
13:30
Generální audience Svatého otce
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Křižovatky Mons. Jaroslava Škarvady (4)
 
15:00
Harfa Noemova: Mistři violoncella
 
15:30
V pohorách po horách: Pytlácké kameny - Jizerské hory (36)
 
15:40
Řeckokatolický magazín (181)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 18. 12. 2018
 
16:20
Zachraňme kostely: Kostel Nejsvětější Trojice v Albrechticích u Rýmařova (1)
 
16:40
Speciál k Mezinárodnímu festivalu outdoorových filmů 2018
 
17:25
Animované příběhy velikánů dějin: Maria Curie-Sklodowska (1867 – 1934)
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
O pasáčku Asafovi (12)
 
18:40
Sedmihlásky: Ruža sem ja ruža (136)
 
18:50
Salama Don Bosco
 P
19:05
Večeře u Slováka: 4. neděle adventní
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 20. 12. 2018
 L !
20:00
Cvrlikání: Jan Řepka (65)
 
21:10
Velké ticho v Poličanech
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce
 !
22:05
Pod lampou
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 20. 12. 2018
 
0:30
Skryté poklady: Christian
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 21.12.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 20. 12. 2018
 
6:30
Můj chrám: Ing. arch. Jan Soukup, katedrála Plzeň
 
6:55
Noční univerzita: Jan Špilar - Hranice manželství
 
8:25
První křesťané: Konec pronásledování: Konstantin
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
ARTBITR - Kulturní magazín: Artbitr 67 o Václavu Renčovi (67)
 
9:35
Hlubinami vesmíru s doc. Michalem Švandou, 1. díl
 
10:20
Slovenští redemptoristé v Rumunsku
 
10:35
Missio magazín: listopad 2018
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Vysočina - odkaz Josefa Jambora
 
13:30
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Odtajnit se - aneb Než kohout zakokrhá (3)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Křižovatky Rut Kolínské (5)
 
15:00
Pozdní sběr na Mohelnickém dostavníku 2015 (6)
 
15:40
Vezmi a čti: Prosinec 2018
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 20. 12. 2018
 
16:25
Vše pro mého krále a královnu
 
16:55
Výpravy do divočiny: Naše ryby
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Ruža sem ja ruža (136)
 
18:30
O pasáčku Asafovi (13)
 
18:45
Kazachstán - Slib
 
19:30
Plápoly ohňa
 L !
20:00
Noemova pošta: prosinec 2018
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce
 
22:05
Večeře u Slováka: 4. neděle adventní
 
22:30
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Carpe diem s Olgou a Miroslavem Hudečkovými (143)
 
23:55
V pohorách po horách: Pytlácké kameny - Jizerské hory (36)
 
0:10
Biblická studna
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 22.12.2018

 
6:05
Bol som mimo: Richard Čanaky - Vydrete metamorfozy
 
7:10
Jaroslav Martinásek
 
8:05
Historie sklářství v Karolince
 
8:25
Sedmihlásky: Ruža sem ja ruža (136)
 
8:30
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a plamínek (5)
 
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: Maria Curie-Sklodowska (1867 – 1934)
 
9:35
Můj chrám: Veronika Sedláčková, kostel sv. Kříže na Příkopech, Praha
 
10:00
Exit 316 MISE: Až do rána
 
10:20
Mezi pražci: Prosinec 2018 (73)
 
11:05
Víra do kapsy
 
11:20
Vezmi a čti: Prosinec 2018
 
11:35
Zpravodajské Noeviny: 20. 12. 2018
 P
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou
 
14:10
Terra Santa News: 19. 12. 2018
 
14:30
Cvrlikání: Jan Řepka (65)
 
15:40
Večeře u Slováka: 4. neděle adventní
 
16:10
Česká věda
 P
16:25
Primášské žezlo: MHF Musica Pura
 P
17:50
První křesťané: Velikáni víry - Svatý Augustin
 
18:25
Sedmihlásky: Ruža sem ja ruža (136)
 
18:30
O pasáčku Asafovi (13)
 
18:40
Muzikanti hrajte
 P !
19:15
Světlo pro Evropu: Politikem a mariánským ctitelem
 P !
19:30
V souvislostech
 
20:00
Milion hostií
 P !
21:05
Tak trošku jiný lyžák
 
21:25
V pohorách po horách: Baníkov - Roháče (11)
 
21:35
Na křídlech andělů
 
22:05
Živě s Noe: Týden v kostce
 
23:15
Misionáři chudých
 
23:30
Pozdní sběr na Mohelnickém dostavníku 2015 (6)
 
0:10
Noční univerzita: RNDr. Jiří Grygar, CSc. - Od Tunguského meteoritu k Čeljabinsku (1. část)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 23.12.2018

 
6:05
Vezmi a čti: Prosinec 2018
 
6:25
Bazilika Navštívení Panny Marie ve Frýdku
 
7:05
Dům ze skla?
 
8:10
Řeckokatolický magazín (181)
 
8:30
Cvrlikání: Jan Řepka (65)
 
9:35
Tak trošku jiný lyžák
 
10:00
Večeře u Slováka: 4. neděle adventní
 L !
10:30
Mše svatá z kostela Sv. Ducha: Ostrava
 
11:40
ARTBITR - Kulturní magazín: Artbitr 67 o Václavu Renčovi (67)
 L !
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech
 
12:40
Světlo pro Evropu: Politikem a mariánským ctitelem
 
12:50
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:40
Muzikanti hrajte
 
14:15
Noční univerzita: Jan Špilar - Hranice manželství
 
15:45
Milion hostií
 
16:45
Živě s Noe: Týden v kostce
 
17:55
Sedmihlásky: Vánoce, Vánoce, skoro-li budete (1)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a podivný dárek (19)
 
18:30
Animované příběhy velikánů dějin: Bratři Wrightovi (Wilbur 1867 – 1912, Orville 1871 – 1948)
 
19:00
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Odtajnit se - aneb Než kohout zakokrhá (3)
 P !
19:25
Exit 316 MISE: Každý z jiné planety
 P !
20:00
Zahrada Mariánská - Zvěstování: kostel Navštívení Panny Marie Lechovice
 
21:25
V souvislostech
 
21:50
Výpravy do divočiny: Naše ryby
 
22:55
Hradišťan s Jiřím Pavlicou a Czech Virtuozi
 
0:15
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:35
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 24.12.2018

 
6:05
Výpravy do divočiny: Naše ryby
 
7:10
Zahrada Mariánská - Zvěstování: kostel Navštívení Panny Marie Lechovice
 
8:40
Noemova pošta: prosinec 2018
 !
10:15
V ten vánoční čas aneb Permoník a betlémy na ostravském hradě
 
11:05
Betlémy v pohraničí: Hledání Proboštovy a Wittigovy inspirace
 
11:35
O pasáčku Asafovi (13)
 P
11:50
Přejeme Vám …
 L
12:00
Angelus Domini
 !
12:10
Jesličky svatého Františka
 
13:25
V souvislostech
 
13:50
Jak se staví betlém?
 P
14:25
ARTBITR - Kulturní magazín (68)
 
14:45
Dávní hrdinové: Útěk
 
15:15
Sedmihlásky: Štědrý večer nastal (2)
 
15:25
Noemova Archa
 !
16:20
Františkovy jesličky: Schola brněnské mládeže
 
17:40
O pasáčku Asafovi (14)
 !
17:55
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Neseme vám tu novinu (103)
 
19:00
Evangelium podle Matouše: Narození Ježíše Krista
 !
20:10
Vánoční koncert ČFS Brno: Besední dům Brno
 L !
21:30
Vigilie ze slavnosti Narození Páně: z baziliky sv. Petra v Římě
 
23:15
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Vánoční speciál se souborem SĽUK – Vinšujeme Vám … (67)
 
0:40
Má vlast: Vánoční koncert z kostela sv. Šimona a Judy v Praze
 
2:05
Mohelnický betlém
 
2:20
Vánoční koncert Václava Hudečka
 
3:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 25.12.2018

 
6:05
Exit 316 MISE: Každý z jiné planety
 
6:25
Má vlast: Vánoční koncert z kostela sv. Šimona a Judy v Praze
 
7:55
Tak trošku jiný lyžák
 
8:20
V souvislostech
 
8:40
České a Moravské betlémy (2)
 
9:05
Františkovy jesličky: Schola brněnské mládeže
 L !
10:30
Mše svatá ze Slavnosti Narození Páně: kostel Sv. Ducha v Ostravě-Zábřehu
 L !
12:00
Požehnání Urbi et Orbi
 P
12:30
Přejeme Vám …
 !
12:45
Živý betlém: Dřevěné městečko Valašského muzea v přírodě, Rožnov pod Radhoštěm
 
13:45
Vánoční Devítka: Záznam z vánočního koncertu kapely Devítka v ostravském klubu Parník
 !
14:25
Ježíš pro děti
 
15:35
Jesličková pobožnost z Oščadnice
 
17:05
Sedmihlásky: Veselé vánoční hody, Štěstí, zdraví (80)
 
17:10
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a Betlémská hvězda (32)
 
17:45
Dávní hrdinové: Rozbouřené vody
 P !
18:15
Bůh je s námi
 !
20:00
Marie z Nazaretu (1)
 P !
21:50
České Vánoce – Rakovnická hra Vánoční: Svatováclavský hudební festival 2018
 
23:00
Jak se staví betlém?
 
23:30
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Vánoce se Soláňem (17)
 
0:30
Noemova pošta: prosinec 2018
 
2:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 26.12.2018

 
6:05
Harfa Noemova: Mistři violoncella
 
6:30
Živý betlém: Dřevěné městečko Valašského muzea v přírodě, Rožnov pod Radhoštěm
 
7:30
Noemova Archa
 
8:25
Bůh je s námi
 
10:00
Slovenské betlémy (1)
 L !
10:30
Mše svatá ze svátku sv. Štěpána: z kostela sv. Maří Magdalény v Dětmarovicích
 P
11:45
Přejeme Vám …
 L !
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 !
12:25
Marie z Nazaretu (1)
 
14:10
Víra do kapsy
 
14:30
V ten vánoční čas aneb Permoník a betlémy na ostravském hradě
 
15:20
Betlém ve Španělské kapli v Novém Jičíně
 
15:30
Dávní hrdinové: Vysvobození z katakomb
 
16:00
Sedmihlásky: Na Vánoce dlúhé noce (118)
 
16:15
Exit 316 MISE: Každý z jiné planety
 !
16:40
Outdoor Films s Martinem Wágnerem: V Rusku najdeme pustá a tajemná místa (74)
 
18:20
První křesťané: Velikáni víry - Svatý Augustin
 
18:50
Meditační kaple sv. Jana Pavla II. v Ústí nad Orlicí
 P !
19:05
Matka měst
 !
20:00
Marie z Nazaretu (2)
 P !
21:50
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: O doprovázení svátostném i nesvátostném (4)
 !
22:20
Romero
 
0:10
Obrazy na téma Vyznání: Julius Varga
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 27.12.2018

 
6:05
Jesličky svatého Františka
 
7:20
Missio magazín: prosinec 2018
 
8:10
Matka měst
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Světlo pro Evropu: Politikem a mariánským ctitelem
 
9:35
Noemova pošta: prosinec 2018
 
11:10
Borotinské betlémy
 P !
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Angelus Domini
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 P
12:50
Zdeněk Pololáník skladatel
 
13:20
Muzikanti hrajte
 P
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Marie z Nazaretu (2)
 
16:20
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a podivný dárek (19)
 
16:50
Dávní hrdinové: Připravit, pozor, pal!
 
17:20
Animované příběhy velikánů dějin: Bratři Wrightovi (Wilbur 1867 – 1912, Orville 1871 – 1948)
 
17:50
Sedmihlásky: Já malý přicházím koledovat (3)
 P
18:00
Živě s Noe
 !
18:25
České Vánoce – Rakovnická hra Vánoční: Svatováclavský hudební festival 2018
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 27. 12. 2018
 P !
20:00
Dýka a kříž
 P !
22:00
U VÁS aneb Co dělají folkloristé v zimě: Pro Krista pána… (29)
 
23:05
Ostrov mnichů
 
0:20
Vánoční revue k 60. výročí založení JKGO
 
1:35
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 28.12.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 27. 12. 2018
 
6:30
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Vánoce se Soláňem (17)
 
7:25
První křesťané: Velikáni víry - Svatý Augustin
 
8:00
Vánoční koncert skupiny Poutníci
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Exit 316 MISE: Ukradené Vánoce
 !
9:45
Jan Pavel II. a pád komunismu
 P
11:30
Živě s Noe
 P
12:00
Angelus Domini
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Zřím Řím
 
13:10
Borotinské betlémy
 
13:30
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: O doprovázení svátostném i nesvátostném (4)
 P
14:00
Živě s Noe
 !
14:35
Dýka a kříž
 
16:30
Zpravodajské Noeviny: 27. 12. 2018
 
16:55
Sedmihlásky: Stójí kostelíček (83)
 
17:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a vánoční přání (27)
 
17:30
Dávní hrdinové: Plavat, nebo zemřít
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Vánoční revue k 60. výročí založení JKGO
 !
20:00
Pavel VI. - papež v bouřlivých časech (1)
 
21:40
ARTBITR - Kulturní magazín (68)
 !
22:00
Magdaléna, zbavená hanby
 
23:25
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Neseme vám tu novinu (103)
 
0:35
Vánoční koncert ČFS Brno: Besední dům Brno
 
1:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 29.12.2018

 
6:05
Kmochův Kolín: Gloria
 
7:00
Od Františka k Františkovi
 
7:30
Jesličková pobožnost z Oščadnice
 
9:00
Sedmihlásky: Pásli ovce pastýři (81)
 
9:05
Animované příběhy velikánů dějin: Bratři Wrightovi (Wilbur 1867 – 1912, Orville 1871 – 1948)
 
9:35
Dávní hrdinové: Útěk za svitu hvězd
 !
10:05
Ostrov mnichů
 
11:20
Zpravodajské Noeviny: 27. 12. 2018
 
11:45
U hrobu kardinála Berana
 
12:00
Angelus Domini
 !
12:10
Ohlédnutí za návratem kardinála Berana do vlasti
 
13:50
Pavel VI. - papež v bouřlivých časech (1)
 P
15:35
Harfa Noemova: Mistři houslí
 P !
16:05
První křesťané: Mniši, panny a poustevníci
 
16:40
U VÁS aneb Co dělají folkloristé v zimě: Pro Krista pána… (29)
 P !
17:45
Outdoor Films s Janem Němcem: Mistrem světa na travních lyžích (75)
 
19:15
Světlo pro Evropu: Politikem a mariánským ctitelem
 P !
19:30
V souvislostech
 !
20:00
Pavel VI. - papež v bouřlivých časech (2)
 P !
21:40
Camino na kolečkách
 
23:15
Noc plná světla: Moravské divadlo Olomouc
 
1:05
Betlémy v pohraničí: Hledání Proboštovy a Wittigovy inspirace
 
1:25
Vánoční Devítka: Záznam z vánočního koncertu kapely Devítka v ostravském klubu Parník
 
2:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 30.12.2018

 
6:05
Na pořadu rodina: Speciál - Ptejte se! (8)
 
7:40
U VÁS aneb Co dělají folkloristé v zimě: Pro Krista pána… (29)
 
8:45
Na větrné hůrce
 
9:10
Vánoční koncert: Ostrava - Heřmanice
 
9:50
Sedmihlásky: Dyž Panna Maria (85)
 L !
10:00
Mše svatá ze Svátku Svaté Rodiny: kostel sv. Bartoloměje v Kravařích
 
11:25
Vezmi a čti: Prosinec 2018
 
11:40
ARTBITR - Kulturní magazín (68)
 L !
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech
 
12:40
Noční univerzita: CSA Třešť 2014: přednáška Pavla Fischera - Rodina
 
13:25
Den pro rodinu: záznam rozhovorů z Ovocného trhu a Kampy
 !
14:20
Pavel VI. - papež v bouřlivých časech (2)
 
16:00
Muzikanti hrajte
 
16:30
Camino na kolečkách
 
18:05
Sedmihlásky: Dyž Panna Maria (85)
 
18:10
Dávní hrdinové: Řev noci
 
18:35
Animované příběhy velikánů dějin: Helen Keller (1880 – 1968)
 
19:10
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: O doprovázení svátostném i nesvátostném (4)
 P !
19:35
Exit 316 MISE: Někdo mě slyší
 !
20:00
Ignác z Loyoly
 
22:10
V souvislostech
 
22:35
Papež František a jeho umění vést
 
23:30
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
23:50
Outdoor Films s Janem Němcem: Mistrem světa na travních lyžích (75)
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 31.12.2018

 
6:05
Harfa Noemova: Mistři houslí
 
6:30
Zřím Řím
 
6:50
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Vánoční speciál se souborem SĽUK – Vinšujeme Vám … (67)
 
8:15
Matka měst
 
9:05
Sedmihlásky: Loutna česká - Předmluva (88)
 
9:10
Dávní hrdinové: V zajetí
 !
9:40
Ignác z Loyoly
 P
11:50
Přejeme Vám …
 L
12:00
Angelus Domini
 !
12:05
Koncert Pavla Helana: Odry 2018
 
13:15
První křesťané: Mniši, panny a poustevníci
 
13:50
U VÁS aneb festivalové kukátko: Na Silvestra s vámi u nás (4)
 
15:10
V souvislostech
 !
15:40
Psi Páně aneb Sněz ten film
 L !
17:00
První nešpory ze slavnosti Matky Boží Panny Marie z Baziliky sv. Petra v Římě
 !
18:30
Maktub
 L !
20:25
Přejeme si... Silvestrovský Speciál
 !
21:30
Silvestr na faře
 L
23:00
Přejeme si... Silvestrovský Speciál
 P
23:50
Poděkování divákům televize NOE za přízeň v roce 2018
 L !
0:00
Mše svatá z baziliky Nanebevzetí Panny Marie na Sv. Hostýně
 
1:10
Prague Cello Quartet a Filharmonie Bohuslava Martinů: Kongresové centrum Zlín
 
2:15
Jak potkávat svět: s Jiřím Suchým (58)
 
3:50
Rockom krokom: Třebovický koláč 2018
 
4:35
Noční repríza dopoledních pořadů