Program televize Noe na pondělí 31.12.2018

 
6:05
Harfa Noemova: Mistři houslí
 
6:30
Zřím Řím
 
6:50
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Vánoční speciál se souborem SĽUK – Vinšujeme Vám … (67)
 
8:15
Matka měst
 
8:35
Harfa Noemova: Z Vánoční revue
 
9:05
Sedmihlásky: Loutna česká - Předmluva (88)
 
9:10
Dávní hrdinové: V zajetí
 !
9:40
Ignác z Loyoly
 P
11:50
Přejeme Vám …
 L
12:00
Regina Coeli
 !
12:05
Koncert Pavla Helana: Odry 2018
 
13:15
První křesťané: Mniši, panny a poustevníci
 
13:50
U VÁS aneb festivalové kukátko: Na Silvestra s vámi u nás (4)
 
15:10
V souvislostech - P. Josef Suchár: Projekt Neratov
 !
15:40
Psi Páně aneb Sněz ten film
 L !
17:00
První nešpory ze slavnosti Matky Boží Panny Marie z Baziliky sv. Petra v Římě
 !
18:30
Maktub
 L !
20:25
Přejeme si... Silvestrovský Speciál
 !
21:30
Silvestr na faře
 L
23:05
Přejeme si... Silvestrovský Speciál
 P
23:50
Poděkování divákům televize NOE za přízeň v roce 2018
 L !
0:00
Mše svatá z baziliky Nanebevzetí Panny Marie na Sv. Hostýně
 
1:10
Prague Cello Quartet a Filharmonie Bohuslava Martinů: Kongresové centrum Zlín
 
2:15
Jak potkávat svět: s Jiřím Suchým (58)
 
3:50
Rockom krokom: Třebovický koláč 2018
 
4:35
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 1.1.2019

 
6:05
Má vlast: Vánoční koncert z kostela sv. Šimona a Judy v Praze
 
7:30
Jak se staví betlém?
 
8:00
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: O doprovázení svátostném i nesvátostném (4)
 
8:25
Noční univerzita: Panna Maria učednice - P. Vojtěch Kodet, ThD., OCarm.
 
9:25
Naše milosrdná Paní, matka kubánského lidu
 L !
10:00
Mše svatá ze Slavnosti Matky Boží, Panny Marie: z baziliky sv. Petra v Římě
 
11:40
Poděkování divákům televize NOE za přízeň v roce 2018
 
11:50
Z pokladů duše: ThLic. Marcel Puvák - Vánoční zamyšlení
 L !
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 P
12:20
Přejeme Vám …
 
12:30
V souvislostech - P. Josef Suchár: Projekt Neratov
 
12:55
Popelka Nazaretská
 
13:35
Vánoční koncert: Ostrava - Heřmanice
 
14:20
Maktub
 !
16:20
Silvestr na faře
 
17:55
Sedmihlásky: Maria, Maria (86)
 
18:00
Dávní hrdinové: V pasti!
 
18:25
Animované příběhy velikánů dějin: Helen Keller (1880 – 1968)
 P
19:00
Řeckokatolický magazín (182)
 
19:15
Animovat znamená vdechnout život
 P !
19:30
Dokonalá radost
 !
20:00
Bůh v Krakově
 !
21:40
Kdo chce být milován?
 
23:15
Má vlast: Kroměříž
 
0:40
Na křídlech andělů
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 2.1.2019

 
6:05
Noční univerzita: Dan Drápal - Proč se partnerským vztahům nedaří
 
7:00
Lednický park vypravuje
 !
7:25
Kdo chce být milován?
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:05
Historie sklářství v Karolince
 L
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Pro vita mundi: kardinál Miloslav Vlk
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Vánoční koncert Václava Hudečka
 
13:45
V pohorách po horách: Raxalpe - Rakousko (53)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Křižovatky Miloše Boka (6)
 
15:00
Biblická studna
 
16:05
Bůh v Krakově
 
17:40
Mohelnický betlém
 P
18:00
Živě s Noe: Tříkrálová sbírka 2019
 
18:30
Sedmihlásky: Vyletěla sojka (4)
 
18:35
Hermie soutěží
 
18:45
Dávní hrdinové: Vyzrazeni
 
19:10
Hrát si dovoleno
 P !
19:30
Terra Santa News: 2. 1. 2019
 L !
20:00
Adorace
 P !
21:05
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Nejsme lepší než ti druzí (5)
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce s Pavlem Strakošem, režisérem a střihačem
 !
22:05
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Pojďte, vraťme se k Hospodinu
 
23:00
Generální audience Svatého otce
 
23:25
První křesťané: Mniši, panny a poustevníci
 
0:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Novoroční koncert Hradišťanu (19)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 3.1.2019

 
6:05
Klapka s ...: Alenou Krejčovou (1)
 
7:10
Bible pro Severní Koreu
 
7:45
Neoblomný kardinál
 
8:35
Terra Santa News: 2. 1. 2019
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Výpravy do divočiny: Gorily na dosah
 
10:50
Ale on není bílý
 
11:20
V pohorách po horách: Nad Maráskem - Brdy (45)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:45
Víra do kapsy: Žena v církvi
 
13:00
Muzikanti hrajte
 
13:30
Generální audience Svatého otce
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Křižovatky Dany Němcové (7)
 
15:00
Harfa Noemova: Mistři houslí
 
15:30
Exit 316 MISE: Někdo mě slyší
 
16:00
Řeckokatolický magazín (182)
 
16:15
Cvrlikání: David Stypka & Bandjeez (53)
 
17:25
Modlitba ve skle
 
17:45
Volání - Etiopie
 P
18:00
Živě s Noe: Staleté kořeny, Adam Parma a p. Dana Eliášová
 
18:30
Maminčiny pohádky: Kukaččí vejce I. (1)
 
18:40
Dávní hrdinové: Opravdová víra
 
19:05
Opřu se o florbalovou hůl
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny
 L !
20:00
Jak potkávat svět: se Slávkem Klecandrem a Romanem Dostálem (66)
 
21:30
Živě s Noe: Den v kostce: Oldřich Selucký, kniha Cesta tří králů.
 
22:05
Pod lampou: 100 let Československa a dnešek
 
23:40
Zpravodajské Noeviny
 
0:10
Vzlétněte vysoko: Debata o mladých lidech nejen v církvi
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 4.1.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny
 
6:30
Klapka s ...: Janem Vačlenou (2)
 
7:35
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Pojďte, vraťme se k Hospodinu
 
8:30
První křesťané: Mniši, panny a poustevníci
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
ARTBITR - Vánoční speciál: Narodil se Kristus Pán v nové podobě (68)
 
9:30
Missio magazín: prosinec 2018
 
10:25
Pro vita mundi: Vánoční speciál - Mons. Jan Graubner (115)
 
11:05
Pomoc má mnoho tváří: Diakonie ČCE
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Nejsme lepší než ti druzí (5)
 
13:15
Strání - obec pod Javorinů
 
13:35
Jezuitské redukce v Paraguayi
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Křižovatky Aleše Jalušky (8)
 
15:00
Plnou parou do srdce Beskyd
 
15:40
Charita Veselí nad Moravou
 
16:00
Zpravodajské Noeviny
 
16:25
Causa Carnivora
 !
16:55
Prague Cello Quartet a Filharmonie Bohuslava Martinů: Kongresové centrum Zlín
 P
18:00
Živě s Noe: Braillovo písmo, Kateřina Ševčíková a Anežka Chudejová
 
18:30
Maminčiny pohádky: Kukaččí vejce II. (2)
 
18:40
Sedmihlásky: Aj, co to hlásajú (84)
 
18:45
Dávní hrdinové: Zrádná křižovatka
 
19:15
Lubor Patsch, muzikant s kamerou
 
19:45
V pohorách po horách: Dívčí hrady - Pálava očima Jiřího Kráčalíka (21)
 L !
20:00
Kulatý stůl: Astronomie dnes, leden 2019
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce, Braillovo písmo, Otakar Závalský, ornitolog
 
22:05
Causa Carnivora
 
22:35
Outdoor Films s Janem Němcem: Mistrem světa na travních lyžích (75)
 
0:10
U VÁS aneb Co dělají folkloristé v zimě: Víla Fantigo - malířka dětské fantazie (28)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 5.1.2019

 
6:05
Klapka s ...: Ladislavem Ženožičkou (3)
 
7:10
Dobrý muž ze Saratova
 
7:40
Můj chrám: Kostel Povýšení sv. Kříže Strání a Ondřej Benešík
 
8:00
Na La Salettě s Boženou Rajnušovou
 
8:30
Dávní hrdinové: Na konci světa
 
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: Helen Keller (1880 – 1968)
 
9:35
Exit 316 MISE: Někdo mě slyší
 
9:55
Cvrlikání: Jan Řepka (65)
 
11:05
Plečnikův kostel sv. Františka v Lublani
 
11:15
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Nejsme lepší než ti druzí (5)
 
11:35
Zpravodajské Noeviny
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou: 100 let Československa a dnešek
 
13:35
Skryté poklady: Christian
 
14:15
Historie sklářství v Karolince
 
14:35
Na křídlech andělů
 
15:00
Stíny barbarské noci
 
15:45
Terra Santa News: 2. 1. 2019
 P
16:10
BG Styl: Třebovický koláč 2017
 
16:35
Strání - obec pod Javorinů
 
16:55
Angola: katecheta Paulino
 
17:25
Causa Carnivora
 P
18:00
První křesťané: Křest Barbarů
 
18:30
Sedmihlásky: My tři králové, jdeme k vám (5)
 
18:35
Muzikanti hrajte
 P
19:05
Světlo pro Evropu: Češi v Unii
 
19:15
Stavitelé měst
 P !
19:30
V souvislostech - Michal Klíma: Média v demokratické společnosti
 
19:50
Nikdy není pozdě
 P !
20:00
Hlubinami vesmíru: s doc. Michalem Švandou, 2. díl
 P !
20:45
Mezi pražci: Leden 2019 (74)
 P
21:30
Živě s Noe: Týden v kostce
 
22:35
Naděje pro Irák - Návraty domů
 
0:10
Noční univerzita: Dan Drápal - Proč se partnerským vztahům nedaří
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 6.1.2019

 
6:05
Klapka s ...: Lubomírem Havrdou (7)
 
7:05
Jak potkávat svět: se Slávkem Klecandrem a Romanem Dostálem (66)
 
8:30
Víc než chrám: jednota různého
 
8:55
Řeckokatolický magazín (182)
 
9:15
ARTBITR - Vánoční speciál: Narodil se Kristus Pán v nové podobě (68)
 
9:24
Arménie – Víra hory přenáší
 L !
10:00
Mše svatá ze Slavnosti Zjevení Páně: z baziliky sv. Petra v Římě
 
11:35
Portréty krajiny
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Michal Klíma: Média v demokratické společnosti
 
12:40
Světlo pro Evropu: Češi v Unii
 P
12:55
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:40
Hlubinami vesmíru: s doc. Michalem Švandou, 2. díl
 P
14:25
Muzikanti hrajte
 
15:00
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Pojďte, vraťme se k Hospodinu
 
16:00
Živě s Noe: Týden v kostce
 
17:00
Dokonalá radost
 
17:30
Na větrné hůrce
 P
17:50
Sedmihlásky: Tulemy se (146)
 
17:55
Noeland (61)
 
18:25
Hermie - obyčejná housenka
 
19:00
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Nejsme lepší než ti druzí (5)
 P
19:30
Exit 316 MISE: Po skalách duše
 P !
20:00
Má vlast Praha-Žofín: J.J.Ryba: Česká mše vánoční
 
21:05
Na křídlech andělů
 !
21:25
Bella
 
23:00
V souvislostech - Michal Klíma: Média v demokratické společnosti
 
23:20
Chlapi na hoře
 
23:45
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 7.1.2019

 
6:05
Klapka s ...: Jiřím Flaškou (8)
 
7:10
Mezi pražci: Leden 2019 (74)
 
8:00
Kde končí Evropa I.: Balkán: Sarajevo, Bělehrad, Záhřeb
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:10
Exit 316 MISE: Po skalách duše
 
9:35
Outdoor Films s P. Darkem Sputem a Martinem Kráčalíkem: Mustang (70)
 
11:10
Století Andělky
 !
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple na Salaši
 
12:50
Transport
 
13:25
První křesťané: Křest Barbarů
 
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Křižovatky Martiny Špinkové (9)
 
15:00
Mosambik - Cipriano
 
15:30
V souvislostech - Michal Klíma: Média v demokratické společnosti
 
16:00
Noční univerzita: Prof. Pavel Kalina, CSc. - Řím – věčné město
 
17:20
Můj chrám: Patrik Kunčar, Uherský Brod, Farní kostel neposkvrněného početí Panny Marie
 
17:40
Víra do kapsy: Kněz nebo psycholog?
 
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Tulemy se (146)
 
18:30
Maminčiny pohádky: Modré z nebe (3)
 
18:35
Hovory z Rekovic: Alena Mornštajnová
 
18:55
Terra Santa News: 2. 1. 2019
 
19:15
Szidi Tobias & band
 L !
20:00
Biblická studna
 P
21:00
Česká věda
 P !
21:15
ARTBITR - se Třemi králi: rozhovor se spisovatelem Oldřichem Seluckým (69)
 
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Pojďte, vraťme se k Hospodinu
 
23:05
Pomoc má mnoho tváří: Diakonie ČCE
 
23:30
Kulatý stůl: Astronomie dnes, leden 2019
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 8.1.2019

 
6:05
Hlubinami vesmíru: s doc. Michalem Švandou, 2. díl
 
6:50
Pod lampou: 100 let Československa a dnešek
 
8:25
Dokonalá radost
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:10
V souvislostech - Michal Klíma: Média v demokratické společnosti
 
9:35
Exit 316 MISE: Po skalách duše
 
10:00
Muzikanti hrajte
 
10:30
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Pojďte, vraťme se k Hospodinu
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:45
V pohorách po horách: Anenský vrch - Orlické hory (35)
 
12:55
Adopce nablízko: Něco vezme, mnohem víc dá
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Křižovatky arcibiskupa Dominika Duky (10)
 
15:15
Diakonie ve Valašském Meziříčí - Žijeme tu s vámi!
 
15:25
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Nejsme lepší než ti druzí (5)
 
15:55
Kulatý stůl: Astronomie dnes, leden 2019
 
17:30
Bělorusko– Květ mezi trny
 P
18:00
Živě s Noe: ThLic. Mgr. Przemysław A. Traczyk a filmové tipy Lukáše Jirsy
 
18:25
Sedmihlásky: Tulemy se (146)
 
18:30
Maminčiny pohádky: O červeném balónku (4)
 
18:40
Hermie - obyčejná housenka
 
19:15
Víra do kapsy: Dá se život plánovat?
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 8.1.2019
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 
20:55
Opřu se o florbalovou hůl
 
21:15
Světlo pro Evropu: Češi v Unii
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce: Kryštof Hyvnar, vedoucí skautského střediska Kopřivnice
 P
22:05
Řeckokatolický magazín (183)
 
22:20
Jak potkávat svět: se Slávkem Klecandrem a Romanem Dostálem (66)
 
23:40
Terra Santa News: 2. 1. 2019
 
0:05
Večer chval: Brno Worship (73)
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 9.1.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 8.1.2019
 
6:25
Noční univerzita: Prof. Pavel Kalina, CSc. - Řím – věčné město
 
7:40
O starých Starých Hamrech
 
8:30
Harfa Noemova: Mistři houslí
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:05
V pohorách po horách: Bílá hora - Podbeskydská pahorkatina (32)
 
9:15
100 let Národního zemědělského muzea
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:40
Pěšák Boží
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Velehrad v době nesvobody
 
13:10
Dar z Medugorje
 
13:30
BG Styl: Třebovický koláč 2017
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Kinematograf múz: ARCHIV (1)
 
15:35
Exit 316 MISE: Po skalách duše
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 8.1.2019
 
16:20
ARTBITR - se Třemi králi: rozhovor se spisovatelem Oldřichem Seluckým (69)
 
16:35
Jak potkávat svět: se Slávkem Klecandrem a Romanem Dostálem (66)
 P
18:00
Živě s Noe: Hostem je paní senátorka Ing. Jaromíra Vítková
 
18:30
Maminčiny pohádky: O Heřmanovi a jedovatém býlí I. (5)
 
18:40
Sedmihlásky: Tulemy se (146)
 
18:45
Hermie - obyčejná housenka
 P !
19:20
Hřbitov bláznů
 P
19:30
Terra Santa News: 9. 1. 2019
 L !
20:00
Adorace
 P !
21:05
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: (Ne)milosrdná lež (6)
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce s generálním vikářem P. Janem Pasekou
 P !
22:05
Noční univerzita: Gabriela Vlková - Job – sázka na člověka
 
23:15
První křesťané: Křest Barbarů
 
23:45
Generální audience Svatého otce
 
0:15
U VÁS aneb Co dělají folkloristé v zimě: Víla Fantigo - malířka dětské fantazie (28)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 10.1.2019

 
6:05
Klapka s ...: Ivo de la Renotiérem (9)
 
7:10
Milovat až do zapomnění
 
8:05
Missio magazín: prosinec 2018
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:10
V pohorách po horách: Klokočovské skály (33)
 
9:20
Světlo pro Evropu: Češi v Unii
 
9:30
Kulatý stůl: Astronomie dnes, leden 2019
 
11:05
Terra Santa News: 9. 1. 2019
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Můj chrám: Patrik Kunčar, Uherský Brod, Farní kostel neposkvrněného početí Panny Marie
 
13:10
Česká věda
 
13:25
Muzikanti hrajte
 L
14:00
Živě s Noe
 
15:35
Generální audience Svatého otce
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 8.1.2019
 
16:25
Řeckokatolický magazín (183)
 
16:40
Dobrý pastýř
 
17:10
Mezi pražci: Leden 2019 (74)
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Tulemy se (146)
 
18:30
Maminčiny pohádky: O Heřmanovi a jedovatém býlí II. (6)
 
18:40
Tak trošku jiný lyžák
 P !
19:00
Večeře u Slováka: Svátek Křtu Páně
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 10.1.2019
 !
20:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: (Nejen) Kašava slaví! (121)
 
21:30
Živě s Noe: Den v kostce s P. Danielem Víchou.
 P !
22:05
Pod lampou: Vyhraje v roce 2019 slušné Slovensko?
 
23:45
Historie sklářství v Karolince
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 10.1.2019
 
0:30
Cesta do Tibetu
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 11.1.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 10.1.2019
 
6:25
Angola: katecheta Paulino
 
6:55
Chudoba - Sestra Ráchel
 
7:15
Noční univerzita: Gabriela Vlková - Job – sázka na člověka
 
8:25
První křesťané: Křest Barbarů
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:10
V pohorách po horách: Osoblažsko (31)
 
9:20
Na křídlech andělů
 
9:45
Historie sklářství v Karolince
 
10:10
Biblická studna
 
11:15
ARTBITR - se Třemi králi: rozhovor se spisovatelem Oldřichem Seluckým (69)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: (Ne)milosrdná lež (6)
 
13:20
Szidi Tobias & band
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Kinematograf múz: TRADIČNÍ PRÁCE (3)
 
15:30
Zpravodajské Noeviny: 10.1.2019
 
16:00
Buon giorno s Františkem
 
16:55
Harfa Noemova: Mistři houslí
 
17:25
Město strachu - Pákistán
 P
18:00
Živě s Noe: Den z Prahy od ct. Marie Elekty, z Kláštera bosých karmelitek.
 
18:25
Sedmihlásky: Tulemy se (146)
 
18:30
Maminčiny pohádky: O ošklivé Pepině I. (7)
 
18:45
Zeno Kaprál básník
 
19:15
Hovory z Rekovic: Iva Bittová
 
19:30
Záblesky nad Andami
 !
20:00
Kulatý stůl: Manželství v 21. století?
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce z Prahy od ct. Marie Elekty, z Kláštera bosých karmelitek.
 
22:05
Večeře u Slováka: Svátek Křtu Páně
 
22:30
Manželství - jeden z pohledů na přirozenou rodinu
 
22:55
Mezi pražci: Leden 2019 (74)
 
23:45
Přehrada Kružberk 1957 - 2017: videodokument o rekonstrukci vodního díla
 
0:10
Hlubinami vesmíru: s doc. Michalem Švandou, 2. díl
 
0:50
V pohorách po horách: Violík (15)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 12.1.2019

 
6:05
Klapka s ...: Bohumilem Kheilem (10)
 
7:10
Outdoor Films s Jiřím Honem: Fotografující poutník (56)
 
8:45
Sedmihlásky: Tulemy se (146)
 
8:50
Noeland (61)
 
9:20
Hermie - obyčejná housenka
 
10:00
Můj chrám: Patrik Kunčar, Uherský Brod, Farní kostel neposkvrněného početí Panny Marie
 
10:20
Dokonalá radost
 
10:50
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: (Ne)milosrdná lež (6)
 
11:15
Exit 316 MISE: Po skalách duše
 
11:40
Zpravodajské Noeviny: 10.1.2019
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Pod lampou: Vyhraje v roce 2019 slušné Slovensko?
 
13:50
Credo: korouhve Karla Rechlíka
 
14:15
Terra Santa News: 9. 1. 2019
 
14:40
Večeře u Slováka: Svátek Křtu Páně
 
15:10
Život ve vztahu: Franz Kett a jeho pedagogika
 
15:50
Adopce srdce
 
16:30
MFF Strážnice 2015: Vyšla hvězda na kraj světa
 
17:40
V pohorách po horách: Boubín - Šumava (44)
 P
18:00
První křesťané: Byzanc: nový Řím
 
18:30
Maminčiny pohádky: O ošklivé Pepině I. (7)
 
18:40
Sedmihlásky: Tulemy se (146)
 
18:45
Světlo pro Evropu: Češi v Unii
 
19:00
Muzikanti hrajte
 P !
19:30
V souvislostech - Pavel Svoboda: Proč být v Evropské unii
 !
20:00
Ostrov mnichů
 P !
21:10
Harfa Noemova: Mladí a jejich violoncella (PCQ) I.
 
21:40
Živě s Noe: Týden v kostce
 
22:45
Szidi Tobias & band
 
23:25
Noční univerzita: Prof. Pavel Kalina, CSc. - Řím – věčné město
 
0:45
Má vlast: Přerov - Městský dům
 
2:25
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 13.1.2019

 
6:05
Klapka s ...: Františkem Soukupem (11)
 
7:15
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: (Nejen) Kašava slaví! (121)
 
8:35
Smírčí kříž
 
9:00
Večeře u Slováka: Svátek Křtu Páně
 L !
9:30
Mše svatá ze Svátku Křtu Páně ze Sixtinské kaple: Vatikán
 
11:10
Století Andělky
 
11:30
Řeckokatolický magazín (183)
 
11:45
ARTBITR - se Třemi králi: rozhovor se spisovatelem Oldřichem Seluckým (69)
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Pavel Svoboda: Proč být v Evropské unii
 
12:40
Světlo pro Evropu: Češi v Unii
 
12:55
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 P
13:35
Muzikanti hrajte
 
14:10
Noční univerzita: Gabriela Vlková - Job – sázka na člověka
 
15:15
Ostrov mnichů
 
16:25
Živě s Noe: Týden v kostce
 
17:30
Dokonalá radost
 
18:00
Sedmihlásky: Když jsem byl maličký pacholíček (90)
 
18:05
Cirkus Noeland: Jak Šprťouchle nechtěl být Šprťouchletem (20)
 
18:30
Hermie a lhářka Flo
 
19:00
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: (Ne)milosrdná lež (6)
 
19:25
Exit 316 MISE: Malé velké finále
 
19:45
Plečnikův kostel sv. Františka v Lublani
 !
20:00
Poveda
 
22:05
V souvislostech - Pavel Svoboda: Proč být v Evropské unii
 
22:25
Buon giorno s Františkem
 
23:20
Život na zámku Břežany
 
23:45
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů