Program televize Noe na úterý 1.1.2019

 
6:05
Má vlast: Vánoční koncert z kostela sv. Šimona a Judy v Praze
 
7:30
Jak se staví betlém?
 
8:00
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: O doprovázení svátostném i nesvátostném (4)
 
8:25
Noční univerzita: Panna Maria učednice - P. Vojtěch Kodet, ThD., OCarm.
 
9:25
Naše milosrdná Paní, matka kubánského lidu
 L !
10:00
Mše svatá ze Slavnosti Matky Boží, Panny Marie: z baziliky sv. Petra v Římě
 
11:40
Poděkování divákům televize NOE za přízeň v roce 2018
 
11:50
Z pokladů duše: ThLic. Marcel Puvák - Vánoční zamyšlení
 L !
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 P
12:20
Přejeme Vám …
 
12:30
V souvislostech - P. Josef Suchár: Projekt Neratov
 
12:55
Popelka Nazaretská
 
13:35
Vánoční koncert: Ostrava - Heřmanice
 
14:20
Maktub
 !
16:20
Silvestr na faře
 
17:55
Sedmihlásky: Maria, Maria (86)
 
18:00
Dávní hrdinové: V pasti!
 
18:25
Animované příběhy velikánů dějin: Helen Keller (1880 – 1968)
 P
19:00
Řeckokatolický magazín (182)
 
19:15
Animovat znamená vdechnout život
 P !
19:30
Dokonalá radost
 !
20:00
Bůh v Krakově
 !
21:40
Kdo chce být milován?
 
23:15
Má vlast: Kroměříž
 
0:40
Na křídlech andělů
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 2.1.2019

 
6:05
Noční univerzita: Dan Drápal - Proč se partnerským vztahům nedaří
 
7:00
Lednický park vypravuje
 !
7:25
Kdo chce být milován?
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:05
Historie sklářství v Karolince
 L
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Pro vita mundi: kardinál Miloslav Vlk
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Vánoční koncert Václava Hudečka
 
13:45
V pohorách po horách: Raxalpe - Rakousko (53)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Křižovatky Miloše Boka (6)
 
15:00
Biblická studna
 
16:05
Bůh v Krakově
 
17:40
Mohelnický betlém
 P
18:00
Živě s Noe: Tříkrálová sbírka 2019
 
18:30
Sedmihlásky: Vyletěla sojka (4)
 
18:35
Hermie soutěží
 
18:45
Dávní hrdinové: Vyzrazeni
 
19:10
Hrát si dovoleno
 P !
19:30
Terra Santa News: 2. 1. 2019
 L !
20:00
Adorace
 P !
21:05
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Nejsme lepší než ti druzí (5)
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce s Pavlem Strakošem, režisérem a střihačem
 !
22:05
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Pojďte, vraťme se k Hospodinu
 
23:00
Generální audience Svatého otce
 
23:25
První křesťané: Mniši, panny a poustevníci
 
0:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Novoroční koncert Hradišťanu (19)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 3.1.2019

 
6:05
Klapka s ...: Alenou Krejčovou (1)
 
7:10
Bible pro Severní Koreu
 
7:45
Neoblomný kardinál
 
8:35
Terra Santa News: 2. 1. 2019
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Výpravy do divočiny: Gorily na dosah
 
10:50
Ale on není bílý
 
11:20
V pohorách po horách: Nad Maráskem - Brdy (45)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:45
Víra do kapsy: Žena v církvi
 
13:00
Muzikanti hrajte
 
13:30
Generální audience Svatého otce
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Křižovatky Dany Němcové (7)
 
15:00
Harfa Noemova: Mistři houslí
 
15:30
Exit 316 MISE: Někdo mě slyší
 
16:00
Řeckokatolický magazín (182)
 
16:15
Cvrlikání: David Stypka & Bandjeez (53)
 
17:25
Modlitba ve skle
 
17:45
Volání - Etiopie
 P
18:00
Živě s Noe: Staleté kořeny, Adam Parma a p. Dana Eliášová
 
18:30
Maminčiny pohádky: Kukaččí vejce I. (1)
 
18:40
Dávní hrdinové: Opravdová víra
 
19:05
Opřu se o florbalovou hůl
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny
 L !
20:00
Jak potkávat svět: se Slávkem Klecandrem a Romanem Dostálem (66)
 
21:30
Živě s Noe: Den v kostce: Oldřich Selucký, kniha Cesta tří králů.
 
22:05
Pod lampou: 100 let Československa a dnešek
 
23:40
Zpravodajské Noeviny
 
0:10
Vzlétněte vysoko: Debata o mladých lidech nejen v církvi
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 4.1.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny
 
6:30
Klapka s ...: Janem Vačlenou (2)
 
7:35
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Pojďte, vraťme se k Hospodinu
 
8:30
První křesťané: Mniši, panny a poustevníci
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
ARTBITR - Vánoční speciál: Narodil se Kristus Pán v nové podobě (68)
 
9:30
Missio magazín: prosinec 2018
 
10:25
Pro vita mundi: Vánoční speciál - Mons. Jan Graubner (115)
 
11:05
Pomoc má mnoho tváří: Diakonie ČCE
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Nejsme lepší než ti druzí (5)
 
13:15
Strání - obec pod Javorinů
 
13:35
Jezuitské redukce v Paraguayi
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Křižovatky Aleše Jalušky (8)
 
15:00
Plnou parou do srdce Beskyd
 
15:40
Charita Veselí nad Moravou
 
16:00
Zpravodajské Noeviny
 
16:25
Causa Carnivora
 !
16:55
Prague Cello Quartet a Filharmonie Bohuslava Martinů: Kongresové centrum Zlín
 P
18:00
Živě s Noe: Braillovo písmo, Kateřina Ševčíková a Anežka Chudejová
 
18:30
Maminčiny pohádky: Kukaččí vejce II. (2)
 
18:40
Sedmihlásky: Aj, co to hlásajú (84)
 
18:45
Dávní hrdinové: Zrádná křižovatka
 
19:15
Lubor Patsch, muzikant s kamerou
 
19:45
V pohorách po horách: Dívčí hrady - Pálava očima Jiřího Kráčalíka (21)
 L !
20:00
Kulatý stůl: Astronomie dnes, leden 2019
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce, Braillovo písmo, Otakar Závalský, ornitolog
 
22:05
Causa Carnivora
 
22:35
Outdoor Films s Janem Němcem: Mistrem světa na travních lyžích (75)
 
0:10
U VÁS aneb Co dělají folkloristé v zimě: Víla Fantigo - malířka dětské fantazie (28)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 5.1.2019

 
6:05
Klapka s ...: Ladislavem Ženožičkou (3)
 
7:10
Dobrý muž ze Saratova
 
7:40
Můj chrám: Kostel Povýšení sv. Kříže Strání a Ondřej Benešík
 
8:00
Na La Salettě s Boženou Rajnušovou
 
8:30
Dávní hrdinové: Na konci světa
 
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: Helen Keller (1880 – 1968)
 
9:35
Exit 316 MISE: Někdo mě slyší
 
9:55
Cvrlikání: Jan Řepka (65)
 
11:05
Plečnikův kostel sv. Františka v Lublani
 
11:15
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Nejsme lepší než ti druzí (5)
 
11:35
Zpravodajské Noeviny
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou: 100 let Československa a dnešek
 
13:35
Skryté poklady: Christian
 
14:15
Historie sklářství v Karolince
 
14:35
Na křídlech andělů
 
15:00
Stíny barbarské noci
 
15:45
Terra Santa News: 2. 1. 2019
 P
16:10
BG Styl: Třebovický koláč 2017
 
16:35
Strání - obec pod Javorinů
 
16:55
Angola: katecheta Paulino
 
17:25
Causa Carnivora
 P
18:00
První křesťané: Křest Barbarů
 
18:30
Sedmihlásky: My tři králové, jdeme k vám (5)
 
18:35
Muzikanti hrajte
 P
19:05
Světlo pro Evropu: Češi v Unii
 
19:15
Stavitelé měst
 P !
19:30
V souvislostech - Michal Klíma: Média v demokratické společnosti
 
19:50
Nikdy není pozdě
 P !
20:00
Hlubinami vesmíru: s doc. Michalem Švandou, 2. díl
 P !
20:45
Mezi pražci: Leden 2019 (74)
 P
21:30
Živě s Noe: Týden v kostce
 
22:35
Naděje pro Irák - Návraty domů
 
0:10
Noční univerzita: Dan Drápal - Proč se partnerským vztahům nedaří
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 6.1.2019

 
6:05
Klapka s ...: Lubomírem Havrdou (7)
 
7:05
Jak potkávat svět: se Slávkem Klecandrem a Romanem Dostálem (66)
 
8:30
Víc než chrám: jednota různého
 
8:55
Řeckokatolický magazín (182)
 
9:15
ARTBITR - Vánoční speciál: Narodil se Kristus Pán v nové podobě (68)
 
9:24
Arménie – Víra hory přenáší
 L !
10:00
Mše svatá ze Slavnosti Zjevení Páně: z baziliky sv. Petra v Římě
 
11:35
Portréty krajiny
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Michal Klíma: Média v demokratické společnosti
 
12:40
Světlo pro Evropu: Češi v Unii
 P
12:55
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:40
Hlubinami vesmíru: s doc. Michalem Švandou, 2. díl
 P
14:25
Muzikanti hrajte
 
15:00
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Pojďte, vraťme se k Hospodinu
 
16:00
Živě s Noe: Týden v kostce
 
17:00
Dokonalá radost
 
17:30
Na větrné hůrce
 P
17:50
Sedmihlásky: Tulemy se (146)
 
17:55
Noeland (61)
 
18:25
Hermie - obyčejná housenka
 
19:00
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Nejsme lepší než ti druzí (5)
 P
19:30
Exit 316 MISE: Po skalách duše
 P !
20:00
Má vlast Praha-Žofín: J.J.Ryba: Česká mše vánoční
 
21:05
Na křídlech andělů
 !
21:25
Bella
 
23:00
V souvislostech - Michal Klíma: Média v demokratické společnosti
 
23:20
Chlapi na hoře
 
23:45
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 7.1.2019

 
6:05
Klapka s ...: Jiřím Flaškou (8)
 
7:10
Mezi pražci: Leden 2019 (74)
 
8:00
Kde končí Evropa I.: Balkán: Sarajevo, Bělehrad, Záhřeb
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:10
Exit 316 MISE: Po skalách duše
 
9:35
Outdoor Films s P. Darkem Sputem a Martinem Kráčalíkem: Mustang (70)
 
11:10
Století Andělky
 !
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple na Salaši
 
12:50
Transport
 
13:25
První křesťané: Křest Barbarů
 
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Křižovatky Martiny Špinkové (9)
 
15:00
Mosambik - Cipriano
 
15:30
V souvislostech - Michal Klíma: Média v demokratické společnosti
 
16:00
Noční univerzita: Prof. Pavel Kalina, CSc. - Řím – věčné město
 
17:20
Můj chrám: Patrik Kunčar, Uherský Brod, Farní kostel neposkvrněného početí Panny Marie
 
17:40
Víra do kapsy: Kněz nebo psycholog?
 
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Tulemy se (146)
 
18:30
Maminčiny pohádky: Modré z nebe (3)
 
18:35
Hovory z Rekovic: Alena Mornštajnová
 
18:55
Terra Santa News: 2. 1. 2019
 
19:15
Szidi Tobias & band
 L !
20:00
Biblická studna
 P
21:00
Česká věda
 P !
21:15
ARTBITR - se Třemi králi: rozhovor se spisovatelem Oldřichem Seluckým (69)
 
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Pojďte, vraťme se k Hospodinu
 
23:05
Pomoc má mnoho tváří: Diakonie ČCE
 
23:30
Kulatý stůl: Astronomie dnes, leden 2019
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 8.1.2019

 
6:05
Hlubinami vesmíru: s doc. Michalem Švandou, 2. díl
 
6:50
Pod lampou: 100 let Československa a dnešek
 
8:25
Dokonalá radost
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:10
V souvislostech - Michal Klíma: Média v demokratické společnosti
 
9:35
Exit 316 MISE: Po skalách duše
 
10:00
Muzikanti hrajte
 
10:30
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Pojďte, vraťme se k Hospodinu
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:45
V pohorách po horách: Anenský vrch - Orlické hory (35)
 
12:55
Adopce nablízko: Něco vezme, mnohem víc dá
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Křižovatky arcibiskupa Dominika Duky (10)
 
15:15
Diakonie ve Valašském Meziříčí - Žijeme tu s vámi!
 
15:25
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Nejsme lepší než ti druzí (5)
 
15:55
Kulatý stůl: Astronomie dnes, leden 2019
 
17:30
Bělorusko– Květ mezi trny
 P
18:00
Živě s Noe: ThLic. Mgr. Przemysław A. Traczyk a filmové tipy Lukáše Jirsy
 
18:25
Sedmihlásky: Tulemy se (146)
 
18:30
Maminčiny pohádky: O červeném balónku (4)
 
18:40
Hermie - obyčejná housenka
 
19:15
Víra do kapsy: Dá se život plánovat?
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 8.1.2019
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 
20:55
Opřu se o florbalovou hůl
 
21:15
Světlo pro Evropu: Češi v Unii
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce: Kryštof Hyvnar, vedoucí skautského střediska Kopřivnice
 P
22:05
Řeckokatolický magazín (183)
 
22:20
Jak potkávat svět: se Slávkem Klecandrem a Romanem Dostálem (66)
 
23:40
Terra Santa News: 2. 1. 2019
 
0:05
Večer chval: Brno Worship (73)
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 9.1.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 8.1.2019
 
6:25
Noční univerzita: Prof. Pavel Kalina, CSc. - Řím – věčné město
 
7:40
O starých Starých Hamrech
 
8:30
Harfa Noemova: Mistři houslí
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:05
V pohorách po horách: Bílá hora - Podbeskydská pahorkatina (32)
 
9:15
100 let Národního zemědělského muzea
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:40
Pěšák Boží
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Velehrad v době nesvobody
 
13:10
Dar z Medugorje
 
13:30
BG Styl: Třebovický koláč 2017
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Kinematograf múz: ARCHIV (1)
 
15:35
Exit 316 MISE: Po skalách duše
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 8.1.2019
 
16:20
ARTBITR - se Třemi králi: rozhovor se spisovatelem Oldřichem Seluckým (69)
 
16:35
Jak potkávat svět: se Slávkem Klecandrem a Romanem Dostálem (66)
 P
18:00
Živě s Noe: Hostem je paní senátorka Ing. Jaromíra Vítková
 
18:30
Maminčiny pohádky: O Heřmanovi a jedovatém býlí I. (5)
 
18:40
Sedmihlásky: Tulemy se (146)
 
18:45
Hermie - obyčejná housenka
 P !
19:20
Hřbitov bláznů
 P
19:30
Terra Santa News: 9. 1. 2019
 L !
20:00
Adorace
 P !
21:05
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: (Ne)milosrdná lež (6)
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce s generálním vikářem P. Janem Pasekou
 P !
22:05
Noční univerzita: Gabriela Vlková - Job – sázka na člověka
 
23:15
První křesťané: Křest Barbarů
 
23:45
Generální audience Svatého otce
 
0:15
U VÁS aneb Co dělají folkloristé v zimě: Víla Fantigo - malířka dětské fantazie (28)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 10.1.2019

 
6:05
Klapka s ...: Ivo de la Renotiérem (9)
 
7:10
Milovat až do zapomnění
 
8:05
Missio magazín: prosinec 2018
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:10
V pohorách po horách: Klokočovské skály (33)
 
9:20
Světlo pro Evropu: Češi v Unii
 
9:30
Kulatý stůl: Astronomie dnes, leden 2019
 
11:05
Terra Santa News: 9. 1. 2019
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Můj chrám: Patrik Kunčar, Uherský Brod, Farní kostel neposkvrněného početí Panny Marie
 
13:10
Česká věda
 
13:25
Muzikanti hrajte
 L
14:00
Živě s Noe
 
15:35
Generální audience Svatého otce
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 8.1.2019
 
16:25
Řeckokatolický magazín (183)
 
16:40
Dobrý pastýř
 
17:10
Mezi pražci: Leden 2019 (74)
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Tulemy se (146)
 
18:30
Maminčiny pohádky: O Heřmanovi a jedovatém býlí II. (6)
 
18:40
Tak trošku jiný lyžák
 P !
19:00
Večeře u Slováka: Svátek Křtu Páně
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 10.1.2019
 !
20:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: (Nejen) Kašava slaví! (121)
 
21:30
Živě s Noe: Den v kostce s P. Danielem Víchou.
 P !
22:05
Pod lampou: Vyhraje v roce 2019 slušné Slovensko?
 
23:45
Historie sklářství v Karolince
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 10.1.2019
 
0:30
Cesta do Tibetu
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 11.1.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 10.1.2019
 
6:25
Angola: katecheta Paulino
 
6:55
Chudoba - Sestra Ráchel
 
7:15
Noční univerzita: Gabriela Vlková - Job – sázka na člověka
 
8:25
První křesťané: Křest Barbarů
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:10
V pohorách po horách: Osoblažsko (31)
 
9:20
Na křídlech andělů
 
9:45
Historie sklářství v Karolince
 
10:10
Biblická studna
 
11:15
ARTBITR - se Třemi králi: rozhovor se spisovatelem Oldřichem Seluckým (69)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: (Ne)milosrdná lež (6)
 
13:20
Szidi Tobias & band
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Kinematograf múz: TRADIČNÍ PRÁCE (3)
 
15:30
Zpravodajské Noeviny: 10.1.2019
 
16:00
Buon giorno s Františkem
 
16:55
Harfa Noemova: Mistři houslí
 
17:25
Město strachu - Pákistán
 P
18:00
Živě s Noe: Den z Prahy od ct. Marie Elekty, z Kláštera bosých karmelitek.
 
18:25
Sedmihlásky: Tulemy se (146)
 
18:30
Maminčiny pohádky: O ošklivé Pepině I. (7)
 
18:45
Zeno Kaprál básník
 
19:15
Hovory z Rekovic: Iva Bittová
 
19:30
Záblesky nad Andami
 !
20:00
Kulatý stůl: Manželství v 21. století?
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce z Prahy od ct. Marie Elekty, z Kláštera bosých karmelitek.
 
22:05
Večeře u Slováka: Svátek Křtu Páně
 
22:30
Manželství - jeden z pohledů na přirozenou rodinu
 
22:55
Mezi pražci: Leden 2019 (74)
 
23:45
Přehrada Kružberk 1957 - 2017: videodokument o rekonstrukci vodního díla
 
0:10
Hlubinami vesmíru: s doc. Michalem Švandou, 2. díl
 
0:50
V pohorách po horách: Violík (15)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 12.1.2019

 
6:05
Klapka s ...: Bohumilem Kheilem (10)
 
7:10
Outdoor Films s Jiřím Honem: Fotografující poutník (56)
 
8:45
Sedmihlásky: Tulemy se (146)
 
8:50
Noeland (61)
 
9:20
Hermie - obyčejná housenka
 
10:00
Můj chrám: Patrik Kunčar, Uherský Brod, Farní kostel neposkvrněného početí Panny Marie
 
10:20
Dokonalá radost
 
10:50
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: (Ne)milosrdná lež (6)
 
11:15
Exit 316 MISE: Po skalách duše
 
11:40
Zpravodajské Noeviny: 10.1.2019
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Pod lampou: Vyhraje v roce 2019 slušné Slovensko?
 
13:50
Credo: korouhve Karla Rechlíka
 
14:15
Terra Santa News: 9. 1. 2019
 
14:40
Večeře u Slováka: Svátek Křtu Páně
 
15:10
Život ve vztahu: Franz Kett a jeho pedagogika
 
15:50
Adopce srdce
 
16:30
MFF Strážnice 2015: Vyšla hvězda na kraj světa
 
17:40
V pohorách po horách: Boubín - Šumava (44)
 P
18:00
První křesťané: Byzanc: nový Řím
 
18:30
Maminčiny pohádky: O ošklivé Pepině I. (7)
 
18:40
Sedmihlásky: Tulemy se (146)
 
18:45
Světlo pro Evropu: Češi v Unii
 
19:00
Muzikanti hrajte
 P !
19:30
V souvislostech - Pavel Svoboda: Proč být v Evropské unii
 !
20:00
Ostrov mnichů
 P !
21:10
Harfa Noemova: Mladí a jejich violoncella (PCQ) I.
 
21:40
Živě s Noe: Týden v kostce
 
22:45
Szidi Tobias & band
 
23:25
Noční univerzita: Prof. Pavel Kalina, CSc. - Řím – věčné město
 
0:45
Má vlast: Přerov - Městský dům
 
2:25
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 13.1.2019

 
6:05
Klapka s ...: Františkem Soukupem (11)
 
7:15
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: (Nejen) Kašava slaví! (121)
 
8:35
Smírčí kříž
 
9:00
Večeře u Slováka: Svátek Křtu Páně
 L !
9:30
Mše svatá ze Svátku Křtu Páně ze Sixtinské kaple: Vatikán
 
11:10
Století Andělky
 
11:30
Řeckokatolický magazín (183)
 
11:45
ARTBITR - se Třemi králi: rozhovor se spisovatelem Oldřichem Seluckým (69)
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Pavel Svoboda: Proč být v Evropské unii
 
12:40
Světlo pro Evropu: Češi v Unii
 
12:55
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 P
13:35
Muzikanti hrajte
 
14:10
Noční univerzita: Gabriela Vlková - Job – sázka na člověka
 
15:15
Ostrov mnichů
 
16:25
Živě s Noe: Týden v kostce
 
17:30
Dokonalá radost
 
18:00
Sedmihlásky: Když jsem byl maličký pacholíček (90)
 
18:05
Cirkus Noeland: Jak Šprťouchle nechtěl být Šprťouchletem (20)
 
18:30
Hermie a lhářka Flo
 
19:00
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: (Ne)milosrdná lež (6)
 
19:25
Exit 316 MISE: Malé velké finále
 
19:45
Plečnikův kostel sv. Františka v Lublani
 !
20:00
Poveda
 
22:05
V souvislostech - Pavel Svoboda: Proč být v Evropské unii
 
22:25
Buon giorno s Františkem
 
23:20
Život na zámku Břežany
 
23:45
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 14.1.2019

 
6:05
Klapka s ...: Františkem Soukupem (11)
 
7:15
V pohorách po horách: Boubín - Šumava (44)
 
7:30
Buon giorno s Františkem
 
8:25
Lubor Patsch, muzikant s kamerou
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:05
Česká věda
 
9:20
Harfa Noemova: Mladí a jejich violoncella (PCQ) I.
 
9:50
Outdoor Films s Milanem Daňkem: Natáčení v opravdové divočině (36)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Iva Bittová & Clarinet Factory & Hamid Drake
 
13:30
Manželství - jeden z pohledů na přirozenou rodinu
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Kinematograf múz: DUCHOVNOST (4)
 
15:45
První křesťané: Byzanc: nový Řím
 
16:20
V souvislostech - Pavel Svoboda: Proč být v Evropské unii
 !
16:45
Noční univerzita: PhDr. Jan Hábl, Ph.D. - O kráse a kouzlu Komenského Labyrintu
 P
18:00
Živě s Noe: Křest Páně
 
18:30
Maminčiny pohádky: O ošklivé Pepině II. (8)
 
18:45
Sedmihlásky: Když jsem byl maličký pacholíček (90)
 
18:55
Můj chrám: Kateřina Koubová, šéfredaktorka Katolického týdeníku, kostel Povýšení svatého Kříže v Karviné.
 
19:15
Vzdělanost - Otec Miroslav
 
19:30
Terra Santa News: 9. 1. 2019
 !
20:00
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Úžas a zděšení: Zjevení Boha, který se stal člověkem (1)
 
20:50
ARTBITR - se Třemi králi: rozhovor se spisovatelem Oldřichem Seluckým (69)
 
21:05
Terra Santa News: 9. 1. 2019
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce
 
22:05
Noční univerzita: Gabriela Vlková - Job – sázka na člověka
 
23:15
Mezi pražci: Leden 2019 (74)
 
0:05
Kulatý stůl: Manželství v 21. století?
 
1:35
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 15.1.2019

 
6:05
V souvislostech - Pavel Svoboda: Proč být v Evropské unii
 
6:25
Zámek Židlochovice - zahrada času
 
6:55
Pod lampou: Vyhraje v roce 2019 slušné Slovensko?
 
8:35
Setkání
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:10
Víra do kapsy: O Marii trochu jinak
 
9:25
Exit 316 MISE: Malé velké finále
 
9:45
Muzikanti hrajte
 
10:20
Noční univerzita: Gabriela Vlková - Job – sázka na člověka
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V pohorách po horách: Boubín - Šumava (44)
 
13:05
Údolí růží
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Kinematograf múz: UMĚNÍ (5)
 
15:35
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: (Ne)milosrdná lež (6)
 
16:05
Kulatý stůl: Manželství v 21. století?
 
17:40
Soňa
 P
18:00
Živě s Noe: Zřícení speciální dřevěné haly Ledového království v Rožnově p. Radhoštěm
 
18:30
Maminčiny pohádky: O pěti prstech (9)
 
18:35
Sedmihlásky: Když jsem byl maličký pacholíček (90)
 
18:40
Hermie a lhářka Flo
 
19:05
Credo: korouhve Karla Rechlíka
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 15.1.2019
 P
19:50
Panama žurnál
 !
20:00
Chaux - les v pohybu
 
21:00
Poutní chrám Panny Marie na Chlumku v Luži
 P !
21:10
Řeckokatolický magazín (184)
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce s Josefem Tkadlecem, starostou Horní Lidče
 
22:05
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: (Nejen) Kašava slaví! (121)
 
23:25
Světlo pro Evropu: Češi v Unii
 
23:40
Terra Santa News: 9. 1. 2019
 
0:05
Má vlast: Lysá nad Labem
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 16.1.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 15.1.2019
 
6:25
Noční univerzita: PhDr. Jan Hábl, Ph.D. - O kráse a kouzlu Komenského Labyrintu
 
7:35
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Když se řekne Ondrášek… (137)
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:10
Zapomenuté Čako
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Čas pro Malawi
 L !
11:30
Živě s Noe z Prahy - Oběť Jana Palacha, 50 let
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
MFF Strážnice 2015: Vyšla hvězda na kraj světa
 L
14:00
Živě s Noe z Prahy - Oběť Jana Palacha, 50 let
 
14:30
Kinematograf múz: MÍSTA (6)
 
15:30
ARTBITR - se Třemi králi: rozhovor se spisovatelem Oldřichem Seluckým (69)
 
15:40
Exit 316 MISE: Malé velké finále
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 15.1.2019
 
16:25
Můj chrám: Daniel Raus, kostel sv. Tomáše v Praze na Malé Straně
 
16:45
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Úžas a zděšení: Zjevení Boha, který se stal člověkem (1)
 
17:35
Víra do kapsy: Falešné představy o Bohu
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
Maminčiny pohádky: Čarovná křída I. (10)
 
18:40
Sedmihlásky: Když jsem byl maličký pacholíček (90)
 
18:50
Příběh o Žofii
 P !
19:30
Terra Santa News: 16. 1. 2019
 P
19:50
Panama žurnál
 
20:00
Večer chval: Dům modlitby Ostrava (71)
 P !
21:05
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Lano hozené tonoucímu (7)
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce
 P !
22:05
Noční univerzita: Matyáš Zrno - Dezinformace o dezinformacích
 
22:55
Generální audience Svatého otce
 
23:25
První křesťané: Byzanc: nový Řím
 
0:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: (Nejen) Kašava slaví! (121)
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 17.1.2019

 
6:05
Klapka s ...: Klapka o Klapce (12)
 
7:10
Terra Santa News: 16. 1. 2019
 
7:35
Má vlast: Lysá nad Labem
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:10
Světlo pro Evropu: Češi v Unii
 
9:25
Kulatý stůl: Manželství v 21. století?
 
10:55
Angola: katecheta Paulino
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Od Františka k Františkovi
 
13:25
Muzikanti hrajte
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Kinematograf múz: PAMĚŤ (7)
 
15:35
Generální audience Svatého otce
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 15.1.2019
 
16:30
Harfa Noemova: Mladí a jejich violoncella (PCQ) I.
 
16:55
V pohorách po horách: Boubín - Šumava (44)
 
17:10
Noční univerzita: Milan Michalko - Tři zbraně ženy
 P
18:00
Živě s Noe: Centrum pro rodinný život, z. s.
 
18:30
Maminčiny pohádky: Čarovná křída II. (11)
 
18:40
Hermie a lhářka Flo
 P !
19:05
Večeře u Slováka: 2. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 17.1.2019
 P
19:50
Panama žurnál
 !
20:00
Cvrlikání: Ondřej Fencl Trio (61)
 
21:10
Zachraňme kostely: Kostel svatého Víta v Zahrádce (2)
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce: MUDr. Marie Svatošová
 
22:05
Pod lampou: Střední Evropa a konec EU?
 
23:25
Vysočina - odkaz Josefa Jambora
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 17.1.2019
 
0:30
Exit 316 MISE: Malé velké finále
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 18.1.2019

 
6:05
Klapka s ...: Festival Dobrých zpráv (13)
 
7:10
Zpravodajské Noeviny: 17.1.2019
 
7:35
Noční univerzita: Matyáš Zrno - Dezinformace o dezinformacích
 
8:25
První křesťané: Byzanc: nový Řím
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:10
Jak potkávat svět: s Prague Cello Kvartet (61)
 
10:35
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Úžas a zděšení: Zjevení Boha, který se stal člověkem (1)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Lano hozené tonoucímu (7)
 
13:15
Pražská Loreta
 
13:40
Charita Vsetín
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Kinematograf múz: NÁRODOPIS (8)
 
15:35
Služebnice Boží Matka Vojtěcha
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 17.1.2019
 
16:20
Iva Bittová & Clarinet Factory & Hamid Drake
 P
17:00
Živě s Noe: Jan Špilar, jáhen, kadeřník a politik a 2 tel. pozvánky
 L !
17:25
Nešpory na zakončení Týdne modliteb za jednotu křesťanů
 
18:35
Maminčiny pohádky: O bílé nitce (12)
 
18:45
Sedmihlásky: Když jsem byl maličký pacholíček (90)
 
18:50
U VÁS aneb Co dělají folkloristé v zimě: Víla Fantigo - malířka dětské fantazie (28)
 P
19:50
Panama žurnál
 P !
20:00
Noemova pošta: leden 2019
 
21:30
Živě s Noe: Den v kostce s Janem Špilarem, pozvánka na ples
 
22:05
Večeře u Slováka: 2. neděle v mezidobí
 
22:35
Cvrlikání: Kapky (58)
 
23:45
V pohorách po horách: Boubín - Šumava (44)
 
0:05
Biblická studna
 
1:05
Missio magazín: prosinec 2018
 
2:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 19.1.2019

 
6:05
Klapka s ...: Matějem Brothánkem, Jakubem Kaderou a Radoslavem Horákem (14)
 
7:05
Pastýř na člunu
 
7:30
Chaux - les v pohybu
 
8:30
Cirkus Noeland: Jak Šprťouchle nechtěl být Šprťouchletem (20)
 
9:00
Sedmihlásky: Když jsem byl maličký pacholíček (90)
 
9:05
Hermie a lhářka Flo
 
9:35
Můj chrám: Kateřina Koubová, šéfredaktorka Katolického týdeníku, kostel Povýšení svatého Kříže v Karviné.
 
9:55
Muzikanti hrajte
 
10:25
Ut intelligam corde - Porozumět srdcem
 
10:50
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Lano hozené tonoucímu (7)
 
11:15
Exit 316 MISE: Malé velké finále
 
11:40
Zpravodajské Noeviny: 17.1.2019
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Pod lampou: Střední Evropa a konec EU?
 
13:25
Nebojte se! CSM 2017
 
14:15
Terra Santa News: 16. 1. 2019
 
14:35
Večeře u Slováka: 2. neděle v mezidobí
 
15:05
Cvrlikání: Ondřej Fencl Trio (61)
 
16:15
Ta brněnská mája tenká: MFF Strážnice 2018
 
17:45
Poézia v obraze - Ľubomír Rapoš
 
18:00
Mosambik - Cipriano
 
18:30
Maminčiny pohádky: O bílé nitce (12)
 
18:40
Sedmihlásky: Když jsem byl maličký pacholíček (90)
 
18:50
Chlapi na hoře
 P
19:15
Světlo pro Evropu: Slovenská republika v Evropské Unii
 P !
19:30
V souvislostech - František Bublan: Extrémismus nejen na internetu
 P
19:50
Panama žurnál
 !
20:00
Ostrov kentaurů
 
20:55
V pohorách po horách: Minčol - Martinské hole (48)
 
21:05
Zeno Kaprál básník
 P
21:35
Živě s Noe: Týden v kostce
 
22:40
Naše milosrdná Paní, matka kubánského lidu
 
23:15
V pohorách po horách: Český kras - Jelínkův most (41)
 
23:25
Noční univerzita: PhDr. Jan Hábl, Ph.D. - O kráse a kouzlu Komenského Labyrintu
 
0:35
Řeckokatolický magazín (184)
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 20.1.2019

 
6:05
Klapka s ...: Petrem Baranem (15)
 
7:10
Na pořadu rodina: Kdo si počká, ten se dočká … (12)
 
8:10
Velehradská zastavení: Díl 4. - Slavení východní liturgie
 
8:20
Cvrlikání: Ondřej Fencl Trio (61)
 
9:30
Večeře u Slováka: 2. neděle v mezidobí
 L !
10:00
Mše svatá z kostela sv. Jakuba v Trnavě
 
11:15
Můj chrám: Akademický sochař Petr Váňa v Kapli sv. Judy Tadeáše, Dobřichovice
 
11:32
Víra do kapsy: Žehnejte a neproklínejte
 
11:45
ARTBITR - se Třemi králi: rozhovor se spisovatelem Oldřichem Seluckým (69)
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - František Bublan: Extrémismus nejen na internetu
 
12:40
Světlo pro Evropu: Slovenská republika v Evropské Unii
 
12:55
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 P
13:40
Muzikanti hrajte
 
14:15
Noční univerzita: Matyáš Zrno - Dezinformace o dezinformacích
 
15:05
Outdoor Films s Jiřím Horčičkou a Radimem Zhořem: Divočinou Aljašky (60)
 
16:40
Živě s Noe: Týden v kostce
 
17:40
Meditační kaple sv. Jana Pavla II. v Ústí nad Orlicí
 
17:55
Sedmihlásky: Kamarádím s ptáčkem (93)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a pan Čísilko (21)
 
18:30
Hermie a ustrašený pavouk
 
19:05
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Lano hozené tonoucímu (7)
 
19:30
Modlitba ve skle
 P
19:50
Panama žurnál
 P !
20:00
Má vlast: Konopiště
 
21:05
V souvislostech - František Bublan: Extrémismus nejen na internetu
 
21:30
Pavel VI. - nepochopený papež
 
22:40
Chaux - les v pohybu
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 21.1.2019

 
6:05
Klapka s ...: Václavem Fořtem (16)
 
7:10
Chaux - les v pohybu
 
8:10
Nágáland - Domorodci a víra
 
8:45
V pohorách po horách: Minčol - Martinské hole (48)
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:10
Modlitba ve skle
 
9:35
Jak potkávat svět: s Ivo Viktorinem (54)
 
11:00
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Lano hozené tonoucímu (7)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Povolání - Sestra Olga
 
13:05
Výpravy do divočiny: Za pandami a koalami
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Kinematograf múz: PREHISTORIE (9)
 
15:40
V souvislostech - František Bublan: Extrémismus nejen na internetu
 !
16:05
Noční univerzita: MUDr. Roman Joch - Krátké 20. století a jeho klíčové momenty
 
17:10
O létajícím faráři
 
17:20
Iva Bittová & Clarinet Factory & Hamid Drake
 P
18:00
Živě s Noe: Mgr. Veronika Mechová, DiS.
 
18:25
Sedmihlásky: Kamarádím s ptáčkem (93)
 
18:30
Maminčiny pohádky: O panence z oříšku (13)
 
18:40
Arménie – Víra hory přenáší
 
19:10
Můj chrám: Daniel Raus, kostel sv. Tomáše v Praze na Malé Straně
 
19:35
Česká věda
 P !
19:50
Panama žurnál
 !
20:00
Panama žurnál
 
20:55
ARTBITR - Kulturní magazín: s profesorem Ludvíkem Armbrusterem a filmem Mlčení (33)
 
21:05
Terra Santa News: 16. 1. 2019
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce s Mgr. Janou Ramíkovou
 
22:05
Noční univerzita: Matyáš Zrno - Dezinformace o dezinformacích
 
22:55
Zpravodajské Noeviny: 17.1.2019
 
23:15
Cvrlikání: Lua (51)
 
0:25
Cesta k církvi - Život a osud otce Alexandra Meně
 
1:25
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 22.1.2019

 
6:05
Má vlast: Konopiště
 
7:10
Pod lampou: Střední Evropa a konec EU?
 
8:25
Skryté poklady: Christian
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:05
V souvislostech - František Bublan: Extrémismus nejen na internetu
 
9:30
Modlitba ve skle
 
9:50
Víra do kapsy: Otec a dcera
 
10:05
Muzikanti hrajte
 
10:40
Noční univerzita: Matyáš Zrno - Dezinformace o dezinformacích
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Cvrlikání: Spolektiv (59)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Kinematograf múz: ARCHITEKTURA (10)
 
15:35
V pohorách po horách: Minčol - Martinské hole (48)
 
15:55
Noemova pošta: leden 2019
 
17:30
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Lano hozené tonoucímu (7)
 P
18:00
Živě s Noe: P. Jakub Dominik Štefík, filmová recenze Lukáše Jirsy
 
18:30
Maminčiny pohádky: O papírové lodičce (14)
 
18:40
Sedmihlásky: Kamarádím s ptáčkem (93)
 
18:45
Hermie a ustrašený pavouk
 
19:15
Čeští salesiáni v Bulharsku
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 22. 1.2019
 P
19:50
Panama žurnál
 !
20:00
Pole milosrdenství
 
20:55
Dokonalá radost
 P
21:25
Řeckokatolický magazín (185)
 P
21:40
Živě s Noe: Den v kostce s Mgr. Jaromírem Javůrkem, Ph. D., filmová recenze Lukáše Jirsy
 
22:15
Zpravodajské Noeviny: 22. 1.2019
 !
22:35
Outdoor Films s Janem Němcem: Mistrem světa na travních lyžích (75)
 
0:10
Terra Santa News: 16. 1. 2019
 
0:30
Česká věda
 
0:45
Světlo pro Evropu: Slovenská republika v Evropské Unii
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 23.1.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 22. 1.2019
 
6:25
Klapka s ...: Ing. Ľuborem Patschem (17)
 
7:30
Noční univerzita: MUDr. Roman Joch - Krátké 20. století a jeho klíčové momenty
 
8:30
Lednický park vypravuje
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:10
Opřu se o florbalovou hůl
 
9:35
Biblická studna
 
10:40
Zřím Řím
 
11:00
Harfa Noemova: Mladí a jejich violoncella (PCQ) I.
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Panama žurnál
 
13:45
V pohorách po horách: Rakytov - Velká Fatra (34)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Kinematograf múz: MUZEUM A FILM (11)
 
15:30
ARTBITR - Kulturní magazín: s profesorem Ludvíkem Armbrusterem a filmem Mlčení (33)
 
15:40
Česká věda
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 22. 1.2019
 
16:25
Můj chrám: Daniel Raus, kostel sv. Tomáše v Praze na Malé Straně
 
16:50
Cvrlikání: Ondřej Fencl Trio (61)
 P
18:00
Živě s Noe: Tel. rozhovory s Lukášem Talpou a Tomášem Kasalem
 
18:30
Maminčiny pohádky: O splněném přání (15)
 
18:40
Sedmihlásky: Kamarádím s ptáčkem (93)
 
18:45
Mezi pražci: Leden 2019 (74)
 P
19:30
Terra Santa News: 23. 1. 2019
 P
19:50
Panama žurnál
 L !
20:00
Adorace
 P !
21:05
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Být nositelem pokoje (8)
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce s Janem Fajmonem, učitelem MŠ Rezkova
 P !
22:05
Noční univerzita: Zdeněk Opatrný - Genové manipulace u rostlin ve vztahu k přírodě a víře
 
23:15
Lednický park vypravuje
 
23:45
Ta brněnská mája tenká: MFF Strážnice 2018
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 24.1.2019

 
6:05
V pohorách po horách: Minčol - Martinské hole (48)
 
6:15
Portréty krajiny
 
6:45
Jak potkávat svět: s P. Ladislavem Heryánem SDB (46)
 
8:05
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Být nositelem pokoje (8)
 
8:35
Terra Santa News: 23. 1. 2019
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:10
Nebojte se! CSM 2017
 
9:55
Noemova pošta: leden 2019
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Má vlast: Konopiště
 
13:40
Svědectví mladých z komunity Cenacolo
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Zpravodajské Noeviny: 22. 1.2019
 L !
15:00
Panama: Studio František: WYD Panama 2019
 L
15:45
Panama: Uvítací ceremoniál: WYD Panama 2019
 L
16:05
Panama: Studio František: WYD Panama 2019
 L
16:40
Panama: Setkání s autoritami a diplomaty: WYD Panama 2019
 L
17:15
Panama: Setkání s biskupy: WYD Panama 2019
 L
18:00
Panama: Studio František: WYD Panama 2019
 P
18:35
Živě s Noe: Tomáškova a Novákova hudební Skuteč - hudební festival
 P
19:00
Večeře u Slováka: 3. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 24. 1.2019
 P !
19:50
Panama žurnál
 
20:05
U VÁS: O folkloristech v zimě (15)
 
21:05
Hriňovský kostelík na Islandu
 P
21:35
Živě s Noe: Den v kostce: Irena a Vojtěch Havlovi
 P !
22:05
Pod lampou: Další podvod vlády vůči vědcům?
 
23:50
Česká věda
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 24. 1.2019
 
0:30
Učedníci a misionáři - Brazílie
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 25.1.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 24. 1.2019
 
6:30
Můj chrám: Daniel Raus, kostel sv. Tomáše v Praze na Malé Straně
 
6:55
Od Františka k Františkovi
 
7:30
Noční univerzita: Zdeněk Opatrný - Genové manipulace u rostlin ve vztahu k přírodě a víře
 
8:40
Česká věda
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:05
Ohlédnutí za Krakovem: Zahajovací večer Českého národního centra (1)
 
10:35
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Jak šťastní jsme: Ježíšovo učení (2)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Být nositelem pokoje (8)
 
13:15
Víra do kapsy: Zpověď očima kněze
 
13:30
Sekce pro mládež ČBK
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Zpravodajské Noeviny: 24. 1.2019
 
15:00
Harfa Noemova: Mladí a jejich violoncella (PCQ) I.
 
15:30
Pole milosrdenství
 P !
16:30
Studio František: WYD Panama 2019
 
16:55
Papež František a jeho umění vést
 
17:50
Poznáte je po ovoci
 
18:40
Na křídlech andělů
 !
19:00
Noční univerzita: Pavel Raus - Život mimo internet
 P !
19:50
Panama žurnál
 P !
20:05
Panama: Oficiální zahájení SDM: WYD Panama 2019
 
21:40
Zřím Řím
 
22:05
V Kristu zapusťte kořeny
 
22:50
Abba Otče
 
23:15
Večer chval: Brno Worship (73)
 
0:30
V pohorách po horách: Minčol - Martinské hole (48)
 
0:40
Večeře u Slováka: 3. neděle v mezidobí
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 26.1.2019

 
6:05
Modlitba ve skle
 
6:25
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Být nositelem pokoje (8)
 
6:50
Vezmi a čti: Prosinec 2018
 
7:05
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a pan Čísilko (21)
 
7:35
Sedmihlásky: Kamarádím s ptáčkem (93)
 
7:40
Hermie a ustrašený pavouk
 
8:15
Ohlédnutí za Krakovem: Dopolední program čtvrtek, katecheze Mons. Graubner (3)
 P !
10:00
Panama: Křížová cesta s mladými: WYD Panama 2019
 
11:40
Panama žurnál
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Pod lampou: Další podvod vlády vůči vědcům?
 
13:55
Česká věda
 !
14:15
Večeře u Slováka: 3. neděle v mezidobí
 L !
14:55
Panama: Mše svatá se svěcením oltáře: WYD Panama 2019
 
17:10
Zpravodajské Noeviny: 24. 1.2019
 
17:30
Víra do kapsy: S modlitbou ve vztahu
 
17:45
V pohorách po horách: Tlstá - Velká Fatra (43)
 P
18:00
Harfa Noemova: Mladí a jejich violoncella (PCQ) II.
 
18:25
Sedmihlásky: Kamarádím s ptáčkem (93)
 
18:30
Maminčiny pohádky: Osika a vítr (16)
 
18:40
Světlo pro Evropu: Slovenská republika v Evropské Unii
 
18:55
Muzikanti hrajte
 P !
19:30
V souvislostech - Petr Koubský: Kybernetická bezpečnost
 P
19:50
Panama žurnál
 L !
20:00
Panama: Studio František: WYD Panama 2019
 
22:05
Panama žurnál
 
22:20
Nebojte se! CSM 2017
 
23:05
Živě s Noe: Týden v kostce
 
0:10
Večer chval: Chválové společenství z Lubiny (61)
 
1:25
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 27.1.2019

 
6:05
ARTBITR - Kulturní magazín: s profesorem Ludvíkem Armbrusterem a filmem Mlčení (33)
 
6:15
Opavská inspirace
 
6:30
Živě s Noe: Týden v kostce
 
7:35
Cestou čtvrtého krále
 
8:05
Vy, kteří jste zůstali - Rwanda
 
8:20
U VÁS: O folkloristech v zimě (15)
 
9:20
Večeře u Slováka: 3. neděle v mezidobí
 !
9:45
Nebojte se! CSM 2017
 P !
10:30
Panama: Modlitební vigilie: WYD Panama 2019
 !
12:35
Zřím Řím
 
13:00
Panama: Studio František: WYD Panama 2019
 L !
13:50
Panama: Mše svatá v parku Campo San Juan Pablo II.: WYD Panama 2019
 L
16:00
Panama: Studio František: WYD Panama 2019
 L
16:40
Panama: Návštěva Domu Dobrého Samaritána: WYD Panama 2019
 L
17:15
Panama: Studio František: WYD Panama 2019
 
18:05
Sedmihlásky: Nepůjdu já za masára (99)
 
18:10
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a Vilík Všelék (22)
 
18:40
Hermie a Stanley na táboře
 P
19:20
Muzikanti hrajte
 P
19:50
Panama žurnál
 P !
20:00
Outdoor Films s Marcelou Krplovou: Uganda, Rwanda (76)
 
21:35
V souvislostech - Petr Koubský: Kybernetická bezpečnost
 
22:00
Jak potkávat svět: s básníkem Františkem Novotným a hercem Luďkem Munzarem (30)
 
23:20
Panama žurnál
 
23:35
44 let novickou
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 28.1.2019

 
6:05
Klapka s ...: Márii de la Renotiérovou (18)
 
7:10
V pohorách po horách: Tlstá - Velká Fatra (43)
 
7:20
Legenda jménem Vesmír: DCŽM Vesmír
 
7:30
Jak potkávat svět: se Slávkem Klecandrem a Romanem Dostálem (66)
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:05
Harfa Noemova: Mladí a jejich violoncella (PCQ) II.
 
9:35
Zdeněk Pololáník skladatel
 
10:05
Manželství - jeden z pohledů na přirozenou rodinu
 
10:30
Pole milosrdenství
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Můj chrám: Barbora Černošková, kostel sv. Augustina v Brně
 
13:10
Manželská setkání
 
13:20
Kapky na Mohelnickém dostavníku 2016
 P !
14:00
Živě s Noe: hostem P. Mario Beverati
 
14:40
Kinematograf múz: MUZEUM VE FILMU (12)
 
15:40
Opřu se o florbalovou hůl
 
16:00
V souvislostech - Petr Koubský: Kybernetická bezpečnost
 
16:30
Noční univerzita: RNDr. Alexandr Vondra - Česká společnost a politika po roce 1989
 
17:15
Terra Santa News: 23. 1. 2019
 P !
17:40
Víra do kapsy: Je svatost pro každého?
 P
18:00
Živě s Noe: Mgr. Aleš Ligocký, Bohuslava Ligocká
 
18:25
Sedmihlásky: Nepůjdu já za masára (99)
 
18:30
Maminčiny pohádky: Ostrov blaženosti (17)
 
18:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s profesorem Ludvíkem Armbrusterem a filmem Mlčení (33)
 P
19:00
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Nad co nic většího nelze myslet: Nevyslovitelné mystérium Boha (3)
 P !
19:50
Panama žurnál
 P !
20:00
Panama: Studio František: WYD Panama 2019
 
21:25
Panama žurnál
 
21:45
Taizé Praha 2014 - Evropské setkání mladých
 
22:05
Živě s Noe: hostem P. Mario Beverati
 
22:45
Historie sklářství v Karolince
 
23:10
Noční univerzita: Zdeněk Opatrný - Genové manipulace u rostlin ve vztahu k přírodě a víře
 
0:20
Bez tebe to nejde: Potřebuji Tě
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 29.1.2019

 
6:05
V souvislostech - Petr Koubský: Kybernetická bezpečnost
 
6:25
Mexiko - Chiapas: Nářek lidu
 
6:55
Pod lampou: Další podvod vlády vůči vědcům?
 
8:35
Strání - obec pod Javorinů
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:05
Outdoor Films s Marcelou Krplovou: Uganda, Rwanda (76)
 
10:20
Zřím Řím
 
10:40
Muzikanti hrajte
 
11:10
Přehrada Kružberk 1957 - 2017: videodokument o rekonstrukci vodního díla
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Misie skrze svědectví - Slovensko
 
13:40
V pohorách po horách: Tlstá - Velká Fatra (43)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Kinematograf múz: FILM V MUZEU (13)
 
15:35
Mwebare kwija - Klinika v buši
 
16:00
Outdoor Films: s Horskou službou Beskydy (43)
 
17:30
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Být nositelem pokoje (8)
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Nepůjdu já za masára (99)
 
18:30
Maminčiny pohádky: Skřítek Domácníček (18)
 
18:40
Hermie a Stanley na táboře
 P
19:15
Řeckokatolický magazín (186)
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 29. 1.2019
 P !
20:00
Missio magazín: leden 2019
 P !
20:55
Pod ostravským nebem: Zastavení v ostravských sakrálních stavbách
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce s herečkou Milenou Steinmasslovou, téma: sv. Zdislava
 
22:05
U VÁS: O folkloristech v zimě (15)
 
23:10
Terra Santa News: 23. 1. 2019
 
23:30
Světlo pro Evropu: Slovenská republika v Evropské Unii
 
23:45
Svědectví mladých z komunity Cenacolo
 
0:00
Bez tebe to nejde: Být bližním
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 30.1.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 29. 1.2019
 
6:25
Klapka s ...: Jaroslavem Dolečkem (19)
 
7:30
Lednický park vypravuje
 
7:55
Česká věda
 
8:10
Noční univerzita: RNDr. Alexandr Vondra - Česká společnost a politika po roce 1989
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:05
Pan profesor
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:40
Na pomezí ticha a tmy
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
ARTBITR - Kulturní magazín: s profesorem Ludvíkem Armbrusterem a filmem Mlčení (33)
 
13:05
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Nad co nic většího nelze myslet: Nevyslovitelné mystérium Boha (3)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Sedm výprav Josefa Vágnera: Sen safari (1)
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 29. 1.2019
 
16:30
Můj chrám: Barbora Černošková, kostel sv. Augustina v Brně
 
16:55
U VÁS: O folkloristech v zimě (15)
 P
18:00
Živě s Noe
 P
18:30
Maminčiny pohádky: Tři čaromocné svíce I. (19)
 
18:40
Sedmihlásky: Nepůjdu já za masára (99)
 
18:45
Mezi pražci: Leden 2019 (74)
 P !
19:35
Terra Santa News: 30. 1. 2019
 L !
20:00
Adorace
 P !
21:05
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Celoživotní zápas o pokoj v srdci (9)
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce
 P !
22:05
Noční univerzita: Vladimír Just - Proměny faustovského mýtu
 
23:35
Generální audience Svatého otce
 
0:05
Přijďte večer k nám …: ze Zámku v Letovicích
 
1:35
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 31.1.2019

 
6:05
Klapka s ...: Bohuslavem Cihlou (20)
 
7:10
Terra Santa News: 30. 1. 2019
 
7:30
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Celoživotní zápas o pokoj v srdci (9)
 
8:00
Missio magazín: leden 2019
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:10
Světlo pro Evropu: Slovenská republika v Evropské Unii
 
9:25
Don Bosko: světec, který skákal salta
 
10:00
Přijďte večer k nám …: ze Zámku v Letovicích
 P
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Harfa Noemova: Mladí a jejich violoncella (PCQ) II.
 
13:15
Česká věda
 
13:35
Generální audience Svatého otce
 P
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Sedm výprav Josefa Vágnera: Ráj antilop (2)
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 29. 1.2019
 
16:25
Muzikanti hrajte
 
16:55
Bez hábitu naživo: ze salesiánského střediska Don Bosco v Ostravě
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
Maminčiny pohádky: Tři čaromocné svíce II. (20)
 
18:40
Sedmihlásky: Nepůjdu já za masára (99)
 
18:45
Povolání - Sestra Olga
 P
19:00
Večeře u Slováka: 4. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 31. 1.2019
 !
20:00
Don Bosco (1.díl)
 P
21:45
Živě s Noe: Den v kostce
 !
22:20
Pod lampou: Nádherná Nobelova cena za chemii
 
23:25
Neoblomný kardinál
 
0:20
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Tradiční lidová kultura - výkladní skříň státu (141)
 
1:45
Noční repríza dopoledních pořadů