Program televize Noe na pondělí 7.1.2019

 
6:05
Klapka s ...: Jiřím Flaškou (8)
 
7:10
Mezi pražci: Leden 2019 (74)
 
8:00
Kde končí Evropa I.: Balkán: Sarajevo, Bělehrad, Záhřeb
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:10
Exit 316 MISE: Po skalách duše
 
9:35
Outdoor Films s P. Darkem Sputem a Martinem Kráčalíkem: Mustang (70)
 
11:10
Století Andělky
 !
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple na Salaši
 
12:50
Transport
 
13:25
První křesťané: Křest Barbarů
 
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Křižovatky Martiny Špinkové (9)
 
15:00
Mosambik - Cipriano
 
15:30
V souvislostech - Michal Klíma: Média v demokratické společnosti
 
16:00
Noční univerzita: Prof. Pavel Kalina, CSc. - Řím – věčné město
 
17:20
Můj chrám: Patrik Kunčar, Uherský Brod, Farní kostel neposkvrněného početí Panny Marie
 
17:40
Víra do kapsy: Kněz nebo psycholog?
 
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Tulemy se (146)
 
18:30
Maminčiny pohádky: Modré z nebe (3)
 
18:35
Hovory z Rekovic: Alena Mornštajnová
 
18:55
Terra Santa News: 2. 1. 2019
 
19:15
Szidi Tobias & band
 L !
20:00
Biblická studna
 P
21:00
Česká věda
 P !
21:15
ARTBITR - se Třemi králi: rozhovor se spisovatelem Oldřichem Seluckým (69)
 
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Pojďte, vraťme se k Hospodinu
 
23:05
Pomoc má mnoho tváří: Diakonie ČCE
 
23:30
Kulatý stůl: Astronomie dnes, leden 2019
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 8.1.2019

 
6:05
Hlubinami vesmíru: s doc. Michalem Švandou, 2. díl
 
6:50
Pod lampou: 100 let Československa a dnešek
 
8:25
Dokonalá radost
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:10
V souvislostech - Michal Klíma: Média v demokratické společnosti
 
9:35
Exit 316 MISE: Po skalách duše
 
10:00
Muzikanti hrajte
 
10:30
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Pojďte, vraťme se k Hospodinu
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:45
V pohorách po horách: Anenský vrch - Orlické hory (35)
 
12:55
Adopce nablízko: Něco vezme, mnohem víc dá
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Křižovatky arcibiskupa Dominika Duky (10)
 
15:15
Diakonie ve Valašském Meziříčí - Žijeme tu s vámi!
 
15:25
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Nejsme lepší než ti druzí (5)
 
15:55
Kulatý stůl: Astronomie dnes, leden 2019
 
17:30
Bělorusko– Květ mezi trny
 P
18:00
Živě s Noe: ThLic. Mgr. Przemysław A. Traczyk a filmové tipy Lukáše Jirsy
 
18:25
Sedmihlásky: Tulemy se (146)
 
18:30
Maminčiny pohádky: O červeném balónku (4)
 
18:40
Hermie - obyčejná housenka
 
19:15
Víra do kapsy: Dá se život plánovat?
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 8.1.2019
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 
20:55
Opřu se o florbalovou hůl
 
21:15
Světlo pro Evropu: Češi v Unii
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce: Kryštof Hyvnar, vedoucí skautského střediska Kopřivnice
 P
22:05
Řeckokatolický magazín (183)
 
22:20
Jak potkávat svět: se Slávkem Klecandrem a Romanem Dostálem (66)
 
23:40
Terra Santa News: 2. 1. 2019
 
0:05
Večer chval: Brno Worship (73)
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 9.1.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 8.1.2019
 
6:25
Noční univerzita: Prof. Pavel Kalina, CSc. - Řím – věčné město
 
7:40
O starých Starých Hamrech
 
8:30
Harfa Noemova: Mistři houslí
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:05
V pohorách po horách: Bílá hora - Podbeskydská pahorkatina (32)
 
9:15
100 let Národního zemědělského muzea
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:40
Pěšák Boží
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Velehrad v době nesvobody
 
13:10
Dar z Medugorje
 
13:30
BG Styl: Třebovický koláč 2017
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Kinematograf múz: ARCHIV (1)
 
15:35
Exit 316 MISE: Po skalách duše
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 8.1.2019
 
16:20
ARTBITR - se Třemi králi: rozhovor se spisovatelem Oldřichem Seluckým (69)
 
16:35
Jak potkávat svět: se Slávkem Klecandrem a Romanem Dostálem (66)
 P
18:00
Živě s Noe: Hostem je paní senátorka Ing. Jaromíra Vítková
 
18:30
Maminčiny pohádky: O Heřmanovi a jedovatém býlí I. (5)
 
18:40
Sedmihlásky: Tulemy se (146)
 
18:45
Hermie - obyčejná housenka
 P !
19:20
Hřbitov bláznů
 P
19:30
Terra Santa News: 9. 1. 2019
 L !
20:00
Adorace
 P !
21:05
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: (Ne)milosrdná lež (6)
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce s generálním vikářem P. Janem Pasekou
 P !
22:05
Noční univerzita: Gabriela Vlková - Job – sázka na člověka
 
23:15
První křesťané: Křest Barbarů
 
23:45
Generální audience Svatého otce
 
0:15
U VÁS aneb Co dělají folkloristé v zimě: Víla Fantigo - malířka dětské fantazie (28)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 10.1.2019

 
6:05
Klapka s ...: Ivo de la Renotiérem (9)
 
7:10
Milovat až do zapomnění
 
8:05
Missio magazín: prosinec 2018
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:10
V pohorách po horách: Klokočovské skály (33)
 
9:20
Světlo pro Evropu: Češi v Unii
 
9:30
Kulatý stůl: Astronomie dnes, leden 2019
 
11:05
Terra Santa News: 9. 1. 2019
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Můj chrám: Patrik Kunčar, Uherský Brod, Farní kostel neposkvrněného početí Panny Marie
 
13:10
Česká věda
 
13:25
Muzikanti hrajte
 L
14:00
Živě s Noe
 
15:35
Generální audience Svatého otce
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 8.1.2019
 
16:25
Řeckokatolický magazín (183)
 
16:40
Dobrý pastýř
 
17:10
Mezi pražci: Leden 2019 (74)
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Tulemy se (146)
 
18:30
Maminčiny pohádky: O Heřmanovi a jedovatém býlí II. (6)
 
18:40
Tak trošku jiný lyžák
 P !
19:00
Večeře u Slováka: Svátek Křtu Páně
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 10.1.2019
 !
20:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: (Nejen) Kašava slaví! (121)
 
21:30
Živě s Noe: Den v kostce s P. Danielem Víchou.
 P !
22:05
Pod lampou: Vyhraje v roce 2019 slušné Slovensko?
 
23:45
Historie sklářství v Karolince
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 10.1.2019
 
0:30
Cesta do Tibetu
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 11.1.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 10.1.2019
 
6:25
Angola: katecheta Paulino
 
6:55
Chudoba - Sestra Ráchel
 
7:15
Noční univerzita: Gabriela Vlková - Job – sázka na člověka
 
8:25
První křesťané: Křest Barbarů
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:10
V pohorách po horách: Osoblažsko (31)
 
9:20
Na křídlech andělů
 
9:45
Historie sklářství v Karolince
 
10:10
Biblická studna
 
11:15
ARTBITR - se Třemi králi: rozhovor se spisovatelem Oldřichem Seluckým (69)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: (Ne)milosrdná lež (6)
 
13:20
Szidi Tobias & band
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Kinematograf múz: TRADIČNÍ PRÁCE (3)
 
15:30
Zpravodajské Noeviny: 10.1.2019
 
16:00
Buon giorno s Františkem
 
16:55
Harfa Noemova: Mistři houslí
 
17:25
Město strachu - Pákistán
 P
18:00
Živě s Noe: Den z Prahy od ct. Marie Elekty, z Kláštera bosých karmelitek.
 
18:25
Sedmihlásky: Tulemy se (146)
 
18:30
Maminčiny pohádky: O ošklivé Pepině I. (7)
 
18:45
Zeno Kaprál básník
 
19:15
Hovory z Rekovic: Iva Bittová
 
19:30
Záblesky nad Andami
 !
20:00
Kulatý stůl: Manželství v 21. století?
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce z Prahy od ct. Marie Elekty, z Kláštera bosých karmelitek.
 
22:05
Večeře u Slováka: Svátek Křtu Páně
 
22:30
Manželství - jeden z pohledů na přirozenou rodinu
 
22:55
Mezi pražci: Leden 2019 (74)
 
23:45
Přehrada Kružberk 1957 - 2017: videodokument o rekonstrukci vodního díla
 
0:10
Hlubinami vesmíru: s doc. Michalem Švandou, 2. díl
 
0:50
V pohorách po horách: Violík (15)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 12.1.2019

 
6:05
Klapka s ...: Bohumilem Kheilem (10)
 
7:10
Outdoor Films s Jiřím Honem: Fotografující poutník (56)
 
8:45
Sedmihlásky: Tulemy se (146)
 
8:50
Noeland (61)
 
9:20
Hermie - obyčejná housenka
 
10:00
Můj chrám: Patrik Kunčar, Uherský Brod, Farní kostel neposkvrněného početí Panny Marie
 
10:20
Dokonalá radost
 
10:50
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: (Ne)milosrdná lež (6)
 
11:15
Exit 316 MISE: Po skalách duše
 
11:40
Zpravodajské Noeviny: 10.1.2019
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Pod lampou: Vyhraje v roce 2019 slušné Slovensko?
 
13:50
Credo: korouhve Karla Rechlíka
 
14:15
Terra Santa News: 9. 1. 2019
 
14:40
Večeře u Slováka: Svátek Křtu Páně
 
15:10
Život ve vztahu: Franz Kett a jeho pedagogika
 
15:50
Adopce srdce
 
16:30
MFF Strážnice 2015: Vyšla hvězda na kraj světa
 
17:40
V pohorách po horách: Boubín - Šumava (44)
 P
18:00
První křesťané: Byzanc: nový Řím
 
18:30
Maminčiny pohádky: O ošklivé Pepině I. (7)
 
18:40
Sedmihlásky: Tulemy se (146)
 
18:45
Světlo pro Evropu: Češi v Unii
 
19:00
Muzikanti hrajte
 P !
19:30
V souvislostech - Pavel Svoboda: Proč být v Evropské unii
 !
20:00
Ostrov mnichů
 P !
21:10
Harfa Noemova: Mladí a jejich violoncella (PCQ) I.
 
21:40
Živě s Noe: Týden v kostce
 
22:45
Szidi Tobias & band
 
23:25
Noční univerzita: Prof. Pavel Kalina, CSc. - Řím – věčné město
 
0:45
Má vlast: Přerov - Městský dům
 
2:25
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 13.1.2019

 
6:05
Klapka s ...: Františkem Soukupem (11)
 
7:15
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: (Nejen) Kašava slaví! (121)
 
8:35
Smírčí kříž
 
9:00
Večeře u Slováka: Svátek Křtu Páně
 L !
9:30
Mše svatá ze Svátku Křtu Páně ze Sixtinské kaple: Vatikán
 
11:10
Století Andělky
 
11:30
Řeckokatolický magazín (183)
 
11:45
ARTBITR - se Třemi králi: rozhovor se spisovatelem Oldřichem Seluckým (69)
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Pavel Svoboda: Proč být v Evropské unii
 
12:40
Světlo pro Evropu: Češi v Unii
 
12:55
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 P
13:35
Muzikanti hrajte
 
14:10
Noční univerzita: Gabriela Vlková - Job – sázka na člověka
 
15:15
Ostrov mnichů
 
16:25
Živě s Noe: Týden v kostce
 
17:30
Dokonalá radost
 
18:00
Sedmihlásky: Když jsem byl maličký pacholíček (90)
 
18:05
Cirkus Noeland: Jak Šprťouchle nechtěl být Šprťouchletem (20)
 
18:30
Hermie a lhářka Flo
 
19:00
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: (Ne)milosrdná lež (6)
 
19:25
Exit 316 MISE: Malé velké finále
 
19:45
Plečnikův kostel sv. Františka v Lublani
 !
20:00
Poveda
 
22:05
V souvislostech - Pavel Svoboda: Proč být v Evropské unii
 
22:25
Buon giorno s Františkem
 
23:20
Život na zámku Břežany
 
23:45
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 14.1.2019

 
6:05
Klapka s ...: Františkem Soukupem (11)
 
7:15
V pohorách po horách: Boubín - Šumava (44)
 
7:30
Buon giorno s Františkem
 
8:25
Lubor Patsch, muzikant s kamerou
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:05
Česká věda
 
9:20
Harfa Noemova: Mladí a jejich violoncella (PCQ) I.
 
9:50
Outdoor Films s Milanem Daňkem: Natáčení v opravdové divočině (36)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Iva Bittová & Clarinet Factory & Hamid Drake
 
13:30
Manželství - jeden z pohledů na přirozenou rodinu
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Kinematograf múz: DUCHOVNOST (4)
 
15:45
První křesťané: Byzanc: nový Řím
 
16:20
V souvislostech - Pavel Svoboda: Proč být v Evropské unii
 !
16:45
Noční univerzita: PhDr. Jan Hábl, Ph.D. - O kráse a kouzlu Komenského Labyrintu
 P
18:00
Živě s Noe: Křest Páně
 
18:30
Maminčiny pohádky: O ošklivé Pepině II. (8)
 
18:45
Sedmihlásky: Když jsem byl maličký pacholíček (90)
 
18:55
Můj chrám: Kateřina Koubová, šéfredaktorka Katolického týdeníku, kostel Povýšení svatého Kříže v Karviné.
 
19:15
Vzdělanost - Otec Miroslav
 
19:30
Terra Santa News: 9. 1. 2019
 !
20:00
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Úžas a zděšení: Zjevení Boha, který se stal člověkem (1)
 
20:50
ARTBITR - se Třemi králi: rozhovor se spisovatelem Oldřichem Seluckým (69)
 
21:05
Terra Santa News: 9. 1. 2019
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce
 
22:05
Noční univerzita: Gabriela Vlková - Job – sázka na člověka
 
23:15
Mezi pražci: Leden 2019 (74)
 
0:05
Kulatý stůl: Manželství v 21. století?
 
1:35
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 15.1.2019

 
6:05
V souvislostech - Pavel Svoboda: Proč být v Evropské unii
 
6:25
Zámek Židlochovice - zahrada času
 
6:55
Pod lampou: Vyhraje v roce 2019 slušné Slovensko?
 
8:35
Setkání
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:10
Víra do kapsy: O Marii trochu jinak
 
9:25
Exit 316 MISE: Malé velké finále
 
9:45
Muzikanti hrajte
 
10:20
Noční univerzita: Gabriela Vlková - Job – sázka na člověka
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V pohorách po horách: Boubín - Šumava (44)
 
13:05
Údolí růží
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Kinematograf múz: UMĚNÍ (5)
 
15:35
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: (Ne)milosrdná lež (6)
 
16:05
Kulatý stůl: Manželství v 21. století?
 
17:40
Soňa
 P
18:00
Živě s Noe: Zřícení speciální dřevěné haly Ledového království v Rožnově p. Radhoštěm
 
18:30
Maminčiny pohádky: O pěti prstech (9)
 
18:35
Sedmihlásky: Když jsem byl maličký pacholíček (90)
 
18:40
Hermie a lhářka Flo
 
19:05
Credo: korouhve Karla Rechlíka
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 15.1.2019
 P
19:50
Panama žurnál
 !
20:00
Chaux - les v pohybu
 
21:00
Poutní chrám Panny Marie na Chlumku v Luži
 P !
21:10
Řeckokatolický magazín (184)
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce s Josefem Tkadlecem, starostou Horní Lidče
 
22:05
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: (Nejen) Kašava slaví! (121)
 
23:25
Světlo pro Evropu: Češi v Unii
 
23:40
Terra Santa News: 9. 1. 2019
 
0:05
Má vlast: Lysá nad Labem
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 16.1.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 15.1.2019
 
6:25
Noční univerzita: PhDr. Jan Hábl, Ph.D. - O kráse a kouzlu Komenského Labyrintu
 
7:35
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Když se řekne Ondrášek… (137)
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:10
Zapomenuté Čako
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Čas pro Malawi
 L !
11:30
Živě s Noe z Prahy - Oběť Jana Palacha, 50 let
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
MFF Strážnice 2015: Vyšla hvězda na kraj světa
 L
14:00
Živě s Noe z Prahy - Oběť Jana Palacha, 50 let
 
14:30
Kinematograf múz: MÍSTA (6)
 
15:30
ARTBITR - se Třemi králi: rozhovor se spisovatelem Oldřichem Seluckým (69)
 
15:40
Exit 316 MISE: Malé velké finále
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 15.1.2019
 
16:25
Můj chrám: Daniel Raus, kostel sv. Tomáše v Praze na Malé Straně
 
16:45
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Úžas a zděšení: Zjevení Boha, který se stal člověkem (1)
 
17:35
Víra do kapsy: Falešné představy o Bohu
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
Maminčiny pohádky: Čarovná křída I. (10)
 
18:40
Sedmihlásky: Když jsem byl maličký pacholíček (90)
 
18:50
Příběh o Žofii
 P !
19:30
Terra Santa News: 16. 1. 2019
 P
19:50
Panama žurnál
 
20:00
Večer chval: Dům modlitby Ostrava (71)
 P !
21:05
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Lano hozené tonoucímu (7)
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce
 P !
22:05
Noční univerzita: Matyáš Zrno - Dezinformace o dezinformacích
 
22:55
Generální audience Svatého otce
 
23:25
První křesťané: Byzanc: nový Řím
 
0:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: (Nejen) Kašava slaví! (121)
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 17.1.2019

 
6:05
Klapka s ...: Klapka o Klapce (12)
 
7:10
Terra Santa News: 16. 1. 2019
 
7:35
Má vlast: Lysá nad Labem
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:10
Světlo pro Evropu: Češi v Unii
 
9:25
Kulatý stůl: Manželství v 21. století?
 
10:55
Angola: katecheta Paulino
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Od Františka k Františkovi
 
13:25
Muzikanti hrajte
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Kinematograf múz: PAMĚŤ (7)
 
15:35
Generální audience Svatého otce
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 15.1.2019
 
16:30
Harfa Noemova: Mladí a jejich violoncella (PCQ) I.
 
16:55
V pohorách po horách: Boubín - Šumava (44)
 
17:10
Noční univerzita: Milan Michalko - Tři zbraně ženy
 P
18:00
Živě s Noe: Centrum pro rodinný život, z. s.
 
18:30
Maminčiny pohádky: Čarovná křída II. (11)
 
18:40
Hermie a lhářka Flo
 P !
19:05
Večeře u Slováka: 2. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 17.1.2019
 P
19:50
Panama žurnál
 !
20:00
Cvrlikání: Ondřej Fencl Trio (61)
 
21:10
Zachraňme kostely: Kostel svatého Víta v Zahrádce (2)
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce: MUDr. Marie Svatošová
 
22:05
Pod lampou: Střední Evropa a konec EU?
 
23:25
Vysočina - odkaz Josefa Jambora
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 17.1.2019
 
0:30
Exit 316 MISE: Malé velké finále
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 18.1.2019

 
6:05
Klapka s ...: Festival Dobrých zpráv (13)
 
7:10
Zpravodajské Noeviny: 17.1.2019
 
7:35
Noční univerzita: Matyáš Zrno - Dezinformace o dezinformacích
 
8:25
První křesťané: Byzanc: nový Řím
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:10
Jak potkávat svět: s Prague Cello Kvartet (61)
 
10:35
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Úžas a zděšení: Zjevení Boha, který se stal člověkem (1)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Lano hozené tonoucímu (7)
 
13:15
Pražská Loreta
 
13:40
Charita Vsetín
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Kinematograf múz: NÁRODOPIS (8)
 
15:35
Služebnice Boží Matka Vojtěcha
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 17.1.2019
 
16:20
Iva Bittová & Clarinet Factory & Hamid Drake
 P
17:00
Živě s Noe
 L !
17:25
Nešpory na zakončení Týdne modliteb za jednotu křesťanů
 
18:35
Maminčiny pohádky: O bílé nitce (12)
 
18:45
Sedmihlásky: Když jsem byl maličký pacholíček (90)
 
18:50
U VÁS aneb Co dělají folkloristé v zimě: Víla Fantigo - malířka dětské fantazie (28)
 P
19:50
Panama žurnál
 P !
20:00
Noemova pošta: leden 2019
 
21:30
Živě s Noe: Den v kostce
 
22:05
Večeře u Slováka: 2. neděle v mezidobí
 
22:35
Cvrlikání: Kapky (58)
 
23:45
V pohorách po horách: Boubín - Šumava (44)
 
0:05
Biblická studna
 
1:05
Missio magazín: prosinec 2018
 
2:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 19.1.2019

 
6:05
Klapka s ...: Matějem Brothánkem, Jakubem Kaderou a Radoslavem Horákem (14)
 
7:05
Pastýř na člunu
 
7:30
Chaux - les v pohybu
 
8:30
Cirkus Noeland: Jak Šprťouchle nechtěl být Šprťouchletem (20)
 
9:00
Sedmihlásky: Když jsem byl maličký pacholíček (90)
 
9:05
Hermie a lhářka Flo
 
9:35
Můj chrám: Kateřina Koubová, šéfredaktorka Katolického týdeníku, kostel Povýšení svatého Kříže v Karviné.
 
9:55
Muzikanti hrajte
 
10:25
Ut intelligam corde - Porozumět srdcem
 
10:50
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Lano hozené tonoucímu (7)
 
11:15
Exit 316 MISE: Malé velké finále
 
11:40
Zpravodajské Noeviny: 17.1.2019
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Pod lampou: Střední Evropa a konec EU?
 
13:25
Nebojte se! CSM 2017
 
14:15
Terra Santa News: 16. 1. 2019
 
14:35
Večeře u Slováka: 2. neděle v mezidobí
 
15:05
Cvrlikání: Ondřej Fencl Trio (61)
 
16:15
Ta brněnská mája tenká: MFF Strážnice 2018
 
17:45
Poézia v obraze - Ľubomír Rapoš
 
18:00
Mosambik - Cipriano
 
18:30
Maminčiny pohádky: O bílé nitce (12)
 
18:40
Sedmihlásky: Když jsem byl maličký pacholíček (90)
 
18:50
Chlapi na hoře
 P
19:15
Světlo pro Evropu: Slovenská republika v Evropské Unii
 P !
19:30
V souvislostech
 P
19:50
Panama žurnál
 !
20:00
Ostrov kentaurů
 
20:55
V pohorách po horách: Minčol - Martinské hole (48)
 
21:05
Zeno Kaprál básník
 P
21:35
Živě s Noe: Týden v kostce
 
22:40
Naše milosrdná Paní, matka kubánského lidu
 
23:15
V pohorách po horách: Český kras - Jelínkův most (41)
 
23:25
Noční univerzita: PhDr. Jan Hábl, Ph.D. - O kráse a kouzlu Komenského Labyrintu
 
0:35
Řeckokatolický magazín (184)
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 20.1.2019

 
6:05
Klapka s ...: Petrem Baranem (15)
 
7:10
Na pořadu rodina: Kdo si počká, ten se dočká … (12)
 
8:10
Velehradská zastavení: Díl 4. - Slavení východní liturgie
 
8:20
Cvrlikání: Ondřej Fencl Trio (61)
 
9:30
Večeře u Slováka: 2. neděle v mezidobí
 L !
10:00
Mše svatá z kostela sv. Jakuba v Trnavě
 
11:15
Můj chrám: Akademický sochař Petr Váňa v Kapli sv. Judy Tadeáše, Dobřichovice
 
11:32
Víra do kapsy: Žehnejte a neproklínejte
 
11:45
ARTBITR - se Třemi králi: rozhovor se spisovatelem Oldřichem Seluckým (69)
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech
 
12:40
Světlo pro Evropu: Slovenská republika v Evropské Unii
 
12:55
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 P
13:40
Muzikanti hrajte
 
14:15
Noční univerzita: Matyáš Zrno - Dezinformace o dezinformacích
 
15:05
Outdoor Films s Jiřím Horčičkou a Radimem Zhořem: Divočinou Aljašky (60)
 
16:40
Živě s Noe: Týden v kostce
 
17:40
Meditační kaple sv. Jana Pavla II. v Ústí nad Orlicí
 
17:55
Sedmihlásky: Kamarádím s ptáčkem (93)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a pan Čísilko (21)
 
18:30
Hermie a ustrašený pavouk
 
19:05
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Lano hozené tonoucímu (7)
 
19:30
Modlitba ve skle
 P
19:50
Panama žurnál
 P !
20:00
Má vlast: Konopiště
 
21:05
V souvislostech
 
21:30
Pavel VI. - nepochopený papež
 
22:40
Chaux - les v pohybu
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů