Program televize Noe na pondělí 14.1.2019

 
6:05
Klapka s ...: Františkem Soukupem (11)
 
7:15
V pohorách po horách: Boubín - Šumava (44)
 
7:30
Buon giorno s Františkem
 
8:25
Lubor Patsch, muzikant s kamerou
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:05
Česká věda
 
9:20
Harfa Noemova: Mladí a jejich violoncella (PCQ) I.
 
9:50
Outdoor Films s Milanem Daňkem: Natáčení v opravdové divočině (36)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Iva Bittová & Clarinet Factory & Hamid Drake
 
13:30
Manželství - jeden z pohledů na přirozenou rodinu
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Kinematograf múz: DUCHOVNOST (4)
 
15:45
První křesťané: Byzanc: nový Řím
 
16:20
V souvislostech - Pavel Svoboda: Proč být v Evropské unii
 !
16:45
Noční univerzita: PhDr. Jan Hábl, Ph.D. - O kráse a kouzlu Komenského Labyrintu
 P
18:00
Živě s Noe: Křest Páně
 
18:30
Maminčiny pohádky: O ošklivé Pepině II. (8)
 
18:45
Sedmihlásky: Když jsem byl maličký pacholíček (90)
 
18:55
Můj chrám: Kateřina Koubová, šéfredaktorka Katolického týdeníku, kostel Povýšení svatého Kříže v Karviné.
 
19:15
Vzdělanost - Otec Miroslav
 
19:30
Terra Santa News: 9. 1. 2019
 !
20:00
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Úžas a zděšení: Zjevení Boha, který se stal člověkem (1)
 
20:50
ARTBITR - se Třemi králi: rozhovor se spisovatelem Oldřichem Seluckým (69)
 
21:05
Terra Santa News: 9. 1. 2019
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce
 
22:05
Noční univerzita: Gabriela Vlková - Job – sázka na člověka
 
23:15
Mezi pražci: Leden 2019 (74)
 
0:05
Kulatý stůl: Manželství v 21. století?
 
1:35
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 15.1.2019

 
6:05
V souvislostech - Pavel Svoboda: Proč být v Evropské unii
 
6:25
Zámek Židlochovice - zahrada času
 
6:55
Pod lampou: Vyhraje v roce 2019 slušné Slovensko?
 
8:35
Setkání
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:10
Víra do kapsy: O Marii trochu jinak
 
9:25
Exit 316 MISE: Malé velké finále
 
9:45
Muzikanti hrajte
 
10:20
Noční univerzita: Gabriela Vlková - Job – sázka na člověka
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V pohorách po horách: Boubín - Šumava (44)
 
13:05
Údolí růží
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Kinematograf múz: UMĚNÍ (5)
 
15:35
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: (Ne)milosrdná lež (6)
 
16:05
Kulatý stůl: Manželství v 21. století?
 
17:40
Soňa
 P
18:00
Živě s Noe: Zřícení speciální dřevěné haly Ledového království v Rožnově p. Radhoštěm
 
18:30
Maminčiny pohádky: O pěti prstech (9)
 
18:35
Sedmihlásky: Když jsem byl maličký pacholíček (90)
 
18:40
Hermie a lhářka Flo
 
19:05
Credo: korouhve Karla Rechlíka
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 15.1.2019
 P
19:50
Panama žurnál
 !
20:00
Chaux - les v pohybu
 
21:00
Poutní chrám Panny Marie na Chlumku v Luži
 P !
21:10
Řeckokatolický magazín (184)
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce s Josefem Tkadlecem, starostou Horní Lidče
 
22:05
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: (Nejen) Kašava slaví! (121)
 
23:25
Světlo pro Evropu: Češi v Unii
 
23:40
Terra Santa News: 9. 1. 2019
 
0:05
Má vlast: Lysá nad Labem
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 16.1.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 15.1.2019
 
6:25
Noční univerzita: PhDr. Jan Hábl, Ph.D. - O kráse a kouzlu Komenského Labyrintu
 
7:35
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Když se řekne Ondrášek… (137)
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:10
Zapomenuté Čako
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Čas pro Malawi
 L !
11:30
Živě s Noe z Prahy - Oběť Jana Palacha, 50 let
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
MFF Strážnice 2015: Vyšla hvězda na kraj světa
 L
14:00
Živě s Noe z Prahy - Oběť Jana Palacha, 50 let
 
14:30
Kinematograf múz: MÍSTA (6)
 
15:30
ARTBITR - se Třemi králi: rozhovor se spisovatelem Oldřichem Seluckým (69)
 
15:40
Exit 316 MISE: Malé velké finále
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 15.1.2019
 
16:25
Můj chrám: Daniel Raus, kostel sv. Tomáše v Praze na Malé Straně
 
16:45
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Úžas a zděšení: Zjevení Boha, který se stal člověkem (1)
 
17:35
Víra do kapsy: Falešné představy o Bohu
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
Maminčiny pohádky: Čarovná křída I. (10)
 
18:40
Sedmihlásky: Když jsem byl maličký pacholíček (90)
 
18:50
Příběh o Žofii
 P !
19:30
Terra Santa News: 16. 1. 2019
 P
19:50
Panama žurnál
 
20:00
Večer chval: Dům modlitby Ostrava (71)
 P !
21:05
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Lano hozené tonoucímu (7)
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce
 P !
22:05
Noční univerzita: Matyáš Zrno - Dezinformace o dezinformacích
 
22:55
Generální audience Svatého otce
 
23:25
První křesťané: Byzanc: nový Řím
 
0:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: (Nejen) Kašava slaví! (121)
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 17.1.2019

 
6:05
Klapka s ...: Klapka o Klapce (12)
 
7:10
Terra Santa News: 16. 1. 2019
 
7:35
Má vlast: Lysá nad Labem
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:10
Světlo pro Evropu: Češi v Unii
 
9:25
Kulatý stůl: Manželství v 21. století?
 
10:55
Angola: katecheta Paulino
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Od Františka k Františkovi
 
13:25
Muzikanti hrajte
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Kinematograf múz: PAMĚŤ (7)
 
15:35
Generální audience Svatého otce
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 15.1.2019
 
16:30
Harfa Noemova: Mladí a jejich violoncella (PCQ) I.
 
16:55
V pohorách po horách: Boubín - Šumava (44)
 
17:10
Noční univerzita: Milan Michalko - Tři zbraně ženy
 P
18:00
Živě s Noe: Centrum pro rodinný život, z. s.
 
18:30
Maminčiny pohádky: Čarovná křída II. (11)
 
18:40
Hermie a lhářka Flo
 P !
19:05
Večeře u Slováka: 2. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 17.1.2019
 P
19:50
Panama žurnál
 !
20:00
Cvrlikání: Ondřej Fencl Trio (61)
 
21:10
Zachraňme kostely: Kostel svatého Víta v Zahrádce (2)
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce: MUDr. Marie Svatošová
 
22:05
Pod lampou: Střední Evropa a konec EU?
 
23:25
Vysočina - odkaz Josefa Jambora
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 17.1.2019
 
0:30
Exit 316 MISE: Malé velké finále
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 18.1.2019

 
6:05
Klapka s ...: Festival Dobrých zpráv (13)
 
7:10
Zpravodajské Noeviny: 17.1.2019
 
7:35
Noční univerzita: Matyáš Zrno - Dezinformace o dezinformacích
 
8:25
První křesťané: Byzanc: nový Řím
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:10
Jak potkávat svět: s Prague Cello Kvartet (61)
 
10:35
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Úžas a zděšení: Zjevení Boha, který se stal člověkem (1)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Lano hozené tonoucímu (7)
 
13:15
Pražská Loreta
 
13:40
Charita Vsetín
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Kinematograf múz: NÁRODOPIS (8)
 
15:35
Služebnice Boží Matka Vojtěcha
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 17.1.2019
 
16:20
Iva Bittová & Clarinet Factory & Hamid Drake
 P
17:00
Živě s Noe: Jan Špilar, jáhen, kadeřník a politik a 2 tel. pozvánky
 L !
17:25
Nešpory na zakončení Týdne modliteb za jednotu křesťanů
 
18:35
Maminčiny pohádky: O bílé nitce (12)
 
18:45
Sedmihlásky: Když jsem byl maličký pacholíček (90)
 
18:50
U VÁS aneb Co dělají folkloristé v zimě: Víla Fantigo - malířka dětské fantazie (28)
 P
19:50
Panama žurnál
 P !
20:00
Noemova pošta: leden 2019
 
21:30
Živě s Noe: Den v kostce s Janem Špilarem, pozvánka na ples
 
22:05
Večeře u Slováka: 2. neděle v mezidobí
 
22:35
Cvrlikání: Kapky (58)
 
23:45
V pohorách po horách: Boubín - Šumava (44)
 
0:05
Biblická studna
 
1:05
Missio magazín: prosinec 2018
 
2:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 19.1.2019

 
6:05
Klapka s ...: Matějem Brothánkem, Jakubem Kaderou a Radoslavem Horákem (14)
 
7:05
Pastýř na člunu
 
7:30
Chaux - les v pohybu
 
8:30
Cirkus Noeland: Jak Šprťouchle nechtěl být Šprťouchletem (20)
 
9:00
Sedmihlásky: Když jsem byl maličký pacholíček (90)
 
9:05
Hermie a lhářka Flo
 
9:35
Můj chrám: Kateřina Koubová, šéfredaktorka Katolického týdeníku, kostel Povýšení svatého Kříže v Karviné.
 
9:55
Muzikanti hrajte
 
10:25
Ut intelligam corde - Porozumět srdcem
 
10:50
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Lano hozené tonoucímu (7)
 
11:15
Exit 316 MISE: Malé velké finále
 
11:40
Zpravodajské Noeviny: 17.1.2019
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Pod lampou: Střední Evropa a konec EU?
 
13:25
Nebojte se! CSM 2017
 
14:15
Terra Santa News: 16. 1. 2019
 
14:35
Večeře u Slováka: 2. neděle v mezidobí
 
15:05
Cvrlikání: Ondřej Fencl Trio (61)
 
16:15
Ta brněnská mája tenká: MFF Strážnice 2018
 
17:45
Poézia v obraze - Ľubomír Rapoš
 
18:00
Mosambik - Cipriano
 
18:30
Maminčiny pohádky: O bílé nitce (12)
 
18:40
Sedmihlásky: Když jsem byl maličký pacholíček (90)
 
18:50
Chlapi na hoře
 P
19:15
Světlo pro Evropu: Slovenská republika v Evropské Unii
 P !
19:30
V souvislostech - František Bublan: Extrémismus nejen na internetu
 P
19:50
Panama žurnál
 !
20:00
Ostrov kentaurů
 
20:55
V pohorách po horách: Minčol - Martinské hole (48)
 
21:05
Zeno Kaprál básník
 P
21:35
Živě s Noe: Týden v kostce
 
22:40
Naše milosrdná Paní, matka kubánského lidu
 
23:15
V pohorách po horách: Český kras - Jelínkův most (41)
 
23:25
Noční univerzita: PhDr. Jan Hábl, Ph.D. - O kráse a kouzlu Komenského Labyrintu
 
0:35
Řeckokatolický magazín (184)
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 20.1.2019

 
6:05
Klapka s ...: Petrem Baranem (15)
 
7:10
Na pořadu rodina: Kdo si počká, ten se dočká … (12)
 
8:10
Velehradská zastavení: Díl 4. - Slavení východní liturgie
 
8:20
Cvrlikání: Ondřej Fencl Trio (61)
 
9:30
Večeře u Slováka: 2. neděle v mezidobí
 L !
10:00
Mše svatá z kostela sv. Jakuba v Trnavě
 
11:15
Můj chrám: Akademický sochař Petr Váňa v Kapli sv. Judy Tadeáše, Dobřichovice
 
11:32
Víra do kapsy: Žehnejte a neproklínejte
 
11:45
ARTBITR - se Třemi králi: rozhovor se spisovatelem Oldřichem Seluckým (69)
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - František Bublan: Extrémismus nejen na internetu
 
12:40
Světlo pro Evropu: Slovenská republika v Evropské Unii
 
12:55
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 P
13:40
Muzikanti hrajte
 
14:15
Noční univerzita: Matyáš Zrno - Dezinformace o dezinformacích
 
15:05
Outdoor Films s Jiřím Horčičkou a Radimem Zhořem: Divočinou Aljašky (60)
 
16:40
Živě s Noe: Týden v kostce
 
17:40
Meditační kaple sv. Jana Pavla II. v Ústí nad Orlicí
 
17:55
Sedmihlásky: Kamarádím s ptáčkem (93)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a pan Čísilko (21)
 
18:30
Hermie a ustrašený pavouk
 
19:05
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Lano hozené tonoucímu (7)
 
19:30
Modlitba ve skle
 P
19:50
Panama žurnál
 P !
20:00
Má vlast: Konopiště
 
21:05
V souvislostech - František Bublan: Extrémismus nejen na internetu
 
21:30
Pavel VI. - nepochopený papež
 
22:40
Chaux - les v pohybu
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 21.1.2019

 
6:05
Klapka s ...: Václavem Fořtem (16)
 
7:10
Chaux - les v pohybu
 
8:10
Nágáland - Domorodci a víra
 
8:45
V pohorách po horách: Minčol - Martinské hole (48)
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:10
Modlitba ve skle
 
9:35
Jak potkávat svět: s Ivo Viktorinem (54)
 
11:00
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Lano hozené tonoucímu (7)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Povolání - Sestra Olga
 
13:05
Výpravy do divočiny: Za pandami a koalami
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Kinematograf múz: PREHISTORIE (9)
 
15:40
V souvislostech - František Bublan: Extrémismus nejen na internetu
 !
16:05
Noční univerzita: MUDr. Roman Joch - Krátké 20. století a jeho klíčové momenty
 
17:10
O létajícím faráři
 
17:20
Iva Bittová & Clarinet Factory & Hamid Drake
 P
18:00
Živě s Noe: Mgr. Veronika Mechová, DiS.
 
18:25
Sedmihlásky: Kamarádím s ptáčkem (93)
 
18:30
Maminčiny pohádky: O panence z oříšku (13)
 
18:40
Arménie – Víra hory přenáší
 
19:10
Můj chrám: Daniel Raus, kostel sv. Tomáše v Praze na Malé Straně
 
19:35
Česká věda
 P !
19:50
Panama žurnál
 !
20:00
Panama žurnál
 
20:55
ARTBITR - Kulturní magazín: s profesorem Ludvíkem Armbrusterem a filmem Mlčení (33)
 
21:05
Terra Santa News: 16. 1. 2019
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce s Mgr. Janou Ramíkovou
 
22:05
Noční univerzita: Matyáš Zrno - Dezinformace o dezinformacích
 
22:55
Zpravodajské Noeviny: 17.1.2019
 
23:15
Cvrlikání: Lua (51)
 
0:25
Cesta k církvi - Život a osud otce Alexandra Meně
 
1:25
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 22.1.2019

 
6:05
Má vlast: Konopiště
 
7:10
Pod lampou: Střední Evropa a konec EU?
 
8:25
Skryté poklady: Christian
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:05
V souvislostech - František Bublan: Extrémismus nejen na internetu
 
9:30
Modlitba ve skle
 
9:50
Víra do kapsy: Otec a dcera
 
10:05
Muzikanti hrajte
 
10:40
Noční univerzita: Matyáš Zrno - Dezinformace o dezinformacích
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Cvrlikání: Spolektiv (59)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Kinematograf múz: ARCHITEKTURA (10)
 
15:35
V pohorách po horách: Minčol - Martinské hole (48)
 
15:55
Noemova pošta: leden 2019
 
17:30
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Lano hozené tonoucímu (7)
 P
18:00
Živě s Noe: P. Jakub Dominik Štefík, filmová recenze Lukáše Jirsy
 
18:30
Maminčiny pohádky: O papírové lodičce (14)
 
18:40
Sedmihlásky: Kamarádím s ptáčkem (93)
 
18:45
Hermie a ustrašený pavouk
 
19:15
Čeští salesiáni v Bulharsku
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 22. 1.2019
 P
19:50
Panama žurnál
 !
20:00
Pole milosrdenství
 
20:55
Dokonalá radost
 P
21:25
Řeckokatolický magazín (185)
 P
21:40
Živě s Noe: Den v kostce s Mgr. Jaromírem Javůrkem, Ph. D., filmová recenze Lukáše Jirsy
 
22:15
Zpravodajské Noeviny: 22. 1.2019
 !
22:35
Outdoor Films s Janem Němcem: Mistrem světa na travních lyžích (75)
 
0:10
Terra Santa News: 16. 1. 2019
 
0:30
Česká věda
 
0:45
Světlo pro Evropu: Slovenská republika v Evropské Unii
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 23.1.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 22. 1.2019
 
6:25
Klapka s ...: Ing. Ľuborem Patschem (17)
 
7:30
Noční univerzita: MUDr. Roman Joch - Krátké 20. století a jeho klíčové momenty
 
8:30
Lednický park vypravuje
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:10
Opřu se o florbalovou hůl
 
9:35
Biblická studna
 
10:40
Zřím Řím
 
11:00
Harfa Noemova: Mladí a jejich violoncella (PCQ) I.
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Panama žurnál
 
13:45
V pohorách po horách: Rakytov - Velká Fatra (34)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Kinematograf múz: MUZEUM A FILM (11)
 
15:30
ARTBITR - Kulturní magazín: s profesorem Ludvíkem Armbrusterem a filmem Mlčení (33)
 
15:40
Česká věda
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 22. 1.2019
 
16:25
Můj chrám: Daniel Raus, kostel sv. Tomáše v Praze na Malé Straně
 
16:50
Cvrlikání: Ondřej Fencl Trio (61)
 P
18:00
Živě s Noe: Tel. rozhovory s Lukášem Talpou a Tomášem Kasalem
 
18:30
Maminčiny pohádky: O splněném přání (15)
 
18:40
Sedmihlásky: Kamarádím s ptáčkem (93)
 
18:45
Mezi pražci: Leden 2019 (74)
 P
19:30
Terra Santa News: 23. 1. 2019
 P
19:50
Panama žurnál
 L !
20:00
Adorace
 P !
21:05
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Být nositelem pokoje (8)
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce s Janem Fajmonem, učitelem MŠ Rezkova
 P !
22:05
Noční univerzita: Zdeněk Opatrný - Genové manipulace u rostlin ve vztahu k přírodě a víře
 
23:15
Lednický park vypravuje
 
23:45
Ta brněnská mája tenká: MFF Strážnice 2018
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 24.1.2019

 
6:05
V pohorách po horách: Minčol - Martinské hole (48)
 
6:15
Portréty krajiny
 
6:45
Jak potkávat svět: s P. Ladislavem Heryánem SDB (46)
 
8:05
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Být nositelem pokoje (8)
 
8:35
Terra Santa News: 23. 1. 2019
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:10
Nebojte se! CSM 2017
 
9:55
Noemova pošta: leden 2019
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Má vlast: Konopiště
 
13:40
Svědectví mladých z komunity Cenacolo
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Zpravodajské Noeviny: 22. 1.2019
 L !
15:00
Panama: Studio František: WYD Panama 2019
 L
15:45
Panama: Uvítací ceremoniál: WYD Panama 2019
 L
16:05
Panama: Studio František: WYD Panama 2019
 L
16:40
Panama: Setkání s autoritami a diplomaty: WYD Panama 2019
 L
17:15
Panama: Setkání s biskupy: WYD Panama 2019
 L
18:00
Panama: Studio František: WYD Panama 2019
 P
18:35
Živě s Noe: Tomáškova a Novákova hudební Skuteč - hudební festival
 P
19:00
Večeře u Slováka: 3. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 24. 1.2019
 P !
19:50
Panama žurnál
 
20:05
U VÁS: O folkloristech v zimě (15)
 
21:05
Hriňovský kostelík na Islandu
 P
21:35
Živě s Noe: Den v kostce: Irena a Vojtěch Havlovi
 P !
22:05
Pod lampou: Další podvod vlády vůči vědcům?
 
23:50
Česká věda
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 24. 1.2019
 
0:30
Učedníci a misionáři - Brazílie
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 25.1.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 24. 1.2019
 
6:30
Můj chrám: Daniel Raus, kostel sv. Tomáše v Praze na Malé Straně
 
6:55
Od Františka k Františkovi
 
7:30
Noční univerzita: Zdeněk Opatrný - Genové manipulace u rostlin ve vztahu k přírodě a víře
 
8:40
Česká věda
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:05
Ohlédnutí za Krakovem: Zahajovací večer Českého národního centra (1)
 
10:35
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Jak šťastní jsme: Ježíšovo učení (2)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Být nositelem pokoje (8)
 
13:15
Víra do kapsy: Zpověď očima kněze
 
13:30
Sekce pro mládež ČBK
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Zpravodajské Noeviny: 24. 1.2019
 
15:00
Harfa Noemova: Mladí a jejich violoncella (PCQ) I.
 
15:30
Pole milosrdenství
 P !
16:30
Studio František: WYD Panama 2019
 
16:55
Papež František a jeho umění vést
 
17:50
Poznáte je po ovoci
 
18:40
Na křídlech andělů
 !
19:00
Noční univerzita: Pavel Raus - Život mimo internet
 P !
19:50
Panama žurnál
 P !
20:05
Panama: Oficiální zahájení SDM: WYD Panama 2019
 
21:40
Zřím Řím
 
22:05
V Kristu zapusťte kořeny
 
22:50
Abba Otče
 
23:15
Večer chval: Brno Worship (73)
 
0:30
V pohorách po horách: Minčol - Martinské hole (48)
 
0:40
Večeře u Slováka: 3. neděle v mezidobí
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 26.1.2019

 
6:05
Modlitba ve skle
 
6:25
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Být nositelem pokoje (8)
 
6:50
Vezmi a čti: Prosinec 2018
 
7:05
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a pan Čísilko (21)
 
7:35
Sedmihlásky: Kamarádím s ptáčkem (93)
 
7:40
Hermie a ustrašený pavouk
 
8:15
Ohlédnutí za Krakovem: Dopolední program čtvrtek, katecheze Mons. Graubner (3)
 P !
10:00
Panama: Křížová cesta s mladými: WYD Panama 2019
 
11:40
Panama žurnál
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Pod lampou: Další podvod vlády vůči vědcům?
 
13:55
Česká věda
 !
14:15
Večeře u Slováka: 3. neděle v mezidobí
 L !
14:55
Panama: Mše svatá se svěcením oltáře: WYD Panama 2019
 
17:10
Zpravodajské Noeviny: 24. 1.2019
 
17:30
Víra do kapsy: S modlitbou ve vztahu
 
17:45
V pohorách po horách: Tlstá - Velká Fatra (43)
 P
18:00
Harfa Noemova: Mladí a jejich violoncella (PCQ) II.
 
18:25
Sedmihlásky: Kamarádím s ptáčkem (93)
 
18:30
Maminčiny pohádky: Osika a vítr (16)
 
18:40
Světlo pro Evropu: Slovenská republika v Evropské Unii
 
18:55
Muzikanti hrajte
 P !
19:30
V souvislostech - Petr Koubský: Kybernetická bezpečnost
 P
19:50
Panama žurnál
 L !
20:00
Panama: Studio František: WYD Panama 2019
 
22:05
Panama žurnál
 
22:20
Nebojte se! CSM 2017
 
23:05
Živě s Noe: Týden v kostce
 
0:10
Večer chval: Chválové společenství z Lubiny (61)
 
1:25
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 27.1.2019

 
6:05
ARTBITR - Kulturní magazín: s profesorem Ludvíkem Armbrusterem a filmem Mlčení (33)
 
6:15
Opavská inspirace
 
6:30
Živě s Noe: Týden v kostce
 
7:35
Cestou čtvrtého krále
 
8:05
Vy, kteří jste zůstali - Rwanda
 
8:20
U VÁS: O folkloristech v zimě (15)
 
9:20
Večeře u Slováka: 3. neděle v mezidobí
 !
9:45
Nebojte se! CSM 2017
 P !
10:30
Panama: Modlitební vigilie: WYD Panama 2019
 !
12:35
Zřím Řím
 
13:00
Panama: Studio František: WYD Panama 2019
 L !
13:50
Panama: Mše svatá v parku Campo San Juan Pablo II.: WYD Panama 2019
 L
16:00
Panama: Studio František: WYD Panama 2019
 L
16:40
Panama: Návštěva Domu Dobrého Samaritána: WYD Panama 2019
 L
17:15
Panama: Studio František: WYD Panama 2019
 
18:05
Sedmihlásky: Nepůjdu já za masára (99)
 
18:10
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a Vilík Všelék (22)
 
18:40
Hermie a Stanley na táboře
 P
19:20
Muzikanti hrajte
 P
19:50
Panama žurnál
 P !
20:00
Outdoor Films s Marcelou Krplovou: Uganda, Rwanda (76)
 
21:35
V souvislostech - Petr Koubský: Kybernetická bezpečnost
 
22:00
Jak potkávat svět: s básníkem Františkem Novotným a hercem Luďkem Munzarem (30)
 
23:20
Panama žurnál
 
23:35
44 let novickou
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů