Program televize Noe na pondělí 21.1.2019

 
6:05
Klapka s ...: Václavem Fořtem (16)
 
7:10
Chaux - les v pohybu
 
8:10
Nágáland - Domorodci a víra
 
8:45
V pohorách po horách: Minčol - Martinské hole (48)
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:10
Modlitba ve skle
 
9:35
Jak potkávat svět: s Ivo Viktorinem (54)
 
11:00
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Lano hozené tonoucímu (7)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Povolání - Sestra Olga
 
13:05
Výpravy do divočiny: Za pandami a koalami
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Kinematograf múz: PREHISTORIE (9)
 
15:40
V souvislostech - František Bublan: Extrémismus nejen na internetu
 !
16:05
Noční univerzita: MUDr. Roman Joch - Krátké 20. století a jeho klíčové momenty
 
17:10
O létajícím faráři
 
17:20
Iva Bittová & Clarinet Factory & Hamid Drake
 P
18:00
Živě s Noe: Mgr. Veronika Mechová, DiS.
 
18:25
Sedmihlásky: Kamarádím s ptáčkem (93)
 
18:30
Maminčiny pohádky: O panence z oříšku (13)
 
18:40
Arménie – Víra hory přenáší
 
19:10
Můj chrám: Daniel Raus, kostel sv. Tomáše v Praze na Malé Straně
 
19:35
Česká věda
 P !
19:50
Panama žurnál
 !
20:00
Panama žurnál
 
20:55
ARTBITR - Kulturní magazín: s profesorem Ludvíkem Armbrusterem a filmem Mlčení (33)
 
21:05
Terra Santa News: 16. 1. 2019
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce s Mgr. Janou Ramíkovou
 
22:05
Noční univerzita: Matyáš Zrno - Dezinformace o dezinformacích
 
22:55
Zpravodajské Noeviny: 17.1.2019
 
23:15
Cvrlikání: Lua (51)
 
0:25
Cesta k církvi - Život a osud otce Alexandra Meně
 
1:25
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 22.1.2019

 
6:05
Má vlast: Konopiště
 
7:10
Pod lampou: Střední Evropa a konec EU?
 
8:25
Skryté poklady: Christian
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:05
V souvislostech - František Bublan: Extrémismus nejen na internetu
 
9:30
Modlitba ve skle
 
9:50
Víra do kapsy: Otec a dcera
 
10:05
Muzikanti hrajte
 
10:40
Noční univerzita: Matyáš Zrno - Dezinformace o dezinformacích
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Cvrlikání: Spolektiv (59)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Kinematograf múz: ARCHITEKTURA (10)
 
15:35
V pohorách po horách: Minčol - Martinské hole (48)
 
15:55
Noemova pošta: leden 2019
 
17:30
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Lano hozené tonoucímu (7)
 P
18:00
Živě s Noe: P. Jakub Dominik Štefík, filmová recenze Lukáše Jirsy
 
18:30
Maminčiny pohádky: O papírové lodičce (14)
 
18:40
Sedmihlásky: Kamarádím s ptáčkem (93)
 
18:45
Hermie a ustrašený pavouk
 
19:15
Čeští salesiáni v Bulharsku
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 22. 1.2019
 P
19:50
Panama žurnál
 !
20:00
Pole milosrdenství
 
20:55
Dokonalá radost
 P
21:25
Řeckokatolický magazín (185)
 P
21:40
Živě s Noe: Den v kostce s Mgr. Jaromírem Javůrkem, Ph. D., filmová recenze Lukáše Jirsy
 
22:15
Zpravodajské Noeviny: 22. 1.2019
 !
22:35
Outdoor Films s Janem Němcem: Mistrem světa na travních lyžích (75)
 
0:10
Terra Santa News: 16. 1. 2019
 
0:30
Česká věda
 
0:45
Světlo pro Evropu: Slovenská republika v Evropské Unii
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 23.1.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 22. 1.2019
 
6:25
Klapka s ...: Ing. Ľuborem Patschem (17)
 
7:30
Noční univerzita: MUDr. Roman Joch - Krátké 20. století a jeho klíčové momenty
 
8:30
Lednický park vypravuje
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:10
Opřu se o florbalovou hůl
 
9:35
Biblická studna
 
10:40
Zřím Řím
 
11:00
Harfa Noemova: Mladí a jejich violoncella (PCQ) I.
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Panama žurnál
 
13:45
V pohorách po horách: Rakytov - Velká Fatra (34)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Kinematograf múz: MUZEUM A FILM (11)
 
15:30
ARTBITR - Kulturní magazín: s profesorem Ludvíkem Armbrusterem a filmem Mlčení (33)
 
15:40
Česká věda
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 22. 1.2019
 
16:25
Můj chrám: Daniel Raus, kostel sv. Tomáše v Praze na Malé Straně
 
16:50
Cvrlikání: Ondřej Fencl Trio (61)
 P
18:00
Živě s Noe: Tel. rozhovory s Lukášem Talpou a Tomášem Kasalem
 
18:30
Maminčiny pohádky: O splněném přání (15)
 
18:40
Sedmihlásky: Kamarádím s ptáčkem (93)
 
18:45
Mezi pražci: Leden 2019 (74)
 P
19:30
Terra Santa News: 23. 1. 2019
 P
19:50
Panama žurnál
 L !
20:00
Adorace
 P !
21:05
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Být nositelem pokoje (8)
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce s Janem Fajmonem, učitelem MŠ Rezkova
 P !
22:05
Noční univerzita: Zdeněk Opatrný - Genové manipulace u rostlin ve vztahu k přírodě a víře
 
23:15
Lednický park vypravuje
 
23:45
Ta brněnská mája tenká: MFF Strážnice 2018
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 24.1.2019

 
6:05
V pohorách po horách: Minčol - Martinské hole (48)
 
6:15
Portréty krajiny
 
6:45
Jak potkávat svět: s P. Ladislavem Heryánem SDB (46)
 
8:05
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Být nositelem pokoje (8)
 
8:35
Terra Santa News: 23. 1. 2019
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:10
Nebojte se! CSM 2017
 
9:55
Noemova pošta: leden 2019
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Má vlast: Konopiště
 
13:40
Svědectví mladých z komunity Cenacolo
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Zpravodajské Noeviny: 22. 1.2019
 L !
15:00
Panama: Studio František: WYD Panama 2019
 L
15:45
Panama: Uvítací ceremoniál: WYD Panama 2019
 L
16:05
Panama: Studio František: WYD Panama 2019
 L
16:40
Panama: Setkání s autoritami a diplomaty: WYD Panama 2019
 L
17:15
Panama: Setkání s biskupy: WYD Panama 2019
 L
18:00
Panama: Studio František: WYD Panama 2019
 P
18:35
Živě s Noe: Tomáškova a Novákova hudební Skuteč - hudební festival
 P
19:00
Večeře u Slováka: 3. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 24. 1.2019
 P !
19:50
Panama žurnál
 
20:05
U VÁS: O folkloristech v zimě (15)
 
21:05
Hriňovský kostelík na Islandu
 P
21:35
Živě s Noe: Den v kostce: Irena a Vojtěch Havlovi
 P !
22:05
Pod lampou: Další podvod vlády vůči vědcům?
 
23:50
Česká věda
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 24. 1.2019
 
0:30
Učedníci a misionáři - Brazílie
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 25.1.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 24. 1.2019
 
6:30
Můj chrám: Daniel Raus, kostel sv. Tomáše v Praze na Malé Straně
 
6:55
Od Františka k Františkovi
 
7:30
Noční univerzita: Zdeněk Opatrný - Genové manipulace u rostlin ve vztahu k přírodě a víře
 
8:40
Česká věda
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:05
Ohlédnutí za Krakovem: Zahajovací večer Českého národního centra (1)
 
10:35
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Jak šťastní jsme: Ježíšovo učení (2)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Být nositelem pokoje (8)
 
13:15
Víra do kapsy: Zpověď očima kněze
 
13:30
Sekce pro mládež ČBK
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Zpravodajské Noeviny: 24. 1.2019
 
15:00
Harfa Noemova: Mladí a jejich violoncella (PCQ) I.
 
15:30
Pole milosrdenství
 P !
16:30
Studio František: WYD Panama 2019
 
16:55
Papež František a jeho umění vést
 
17:50
Poznáte je po ovoci
 
18:40
Na křídlech andělů
 !
19:00
Noční univerzita: Pavel Raus - Život mimo internet
 P !
19:50
Panama žurnál
 P !
20:05
Panama: Oficiální zahájení SDM: WYD Panama 2019
 
21:40
Zřím Řím
 
22:05
V Kristu zapusťte kořeny
 
22:50
Abba Otče
 
23:15
Večer chval: Brno Worship (73)
 
0:30
V pohorách po horách: Minčol - Martinské hole (48)
 
0:40
Večeře u Slováka: 3. neděle v mezidobí
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 26.1.2019

 
6:05
Modlitba ve skle
 
6:25
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Být nositelem pokoje (8)
 
6:50
Vezmi a čti: Prosinec 2018
 
7:05
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a pan Čísilko (21)
 
7:35
Sedmihlásky: Kamarádím s ptáčkem (93)
 
7:40
Hermie a ustrašený pavouk
 
8:15
Ohlédnutí za Krakovem: Dopolední program čtvrtek, katecheze Mons. Graubner (3)
 P !
10:00
Panama: Křížová cesta s mladými: WYD Panama 2019
 
11:40
Panama žurnál
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Pod lampou: Další podvod vlády vůči vědcům?
 
13:55
Česká věda
 !
14:15
Večeře u Slováka: 3. neděle v mezidobí
 L !
14:55
Panama: Mše svatá se svěcením oltáře: WYD Panama 2019
 
17:10
Zpravodajské Noeviny: 24. 1.2019
 
17:30
Víra do kapsy: S modlitbou ve vztahu
 
17:45
V pohorách po horách: Tlstá - Velká Fatra (43)
 P
18:00
Harfa Noemova: Mladí a jejich violoncella (PCQ) II.
 
18:25
Sedmihlásky: Kamarádím s ptáčkem (93)
 
18:30
Maminčiny pohádky: Osika a vítr (16)
 
18:40
Světlo pro Evropu: Slovenská republika v Evropské Unii
 
18:55
Muzikanti hrajte
 P !
19:30
V souvislostech - Petr Koubský: Kybernetická bezpečnost
 P
19:50
Panama žurnál
 L !
20:00
Panama: Studio František: WYD Panama 2019
 
22:05
Panama žurnál
 
22:20
Nebojte se! CSM 2017
 
23:05
Živě s Noe: Týden v kostce
 
0:10
Večer chval: Chválové společenství z Lubiny (61)
 
1:25
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 27.1.2019

 
6:05
ARTBITR - Kulturní magazín: s profesorem Ludvíkem Armbrusterem a filmem Mlčení (33)
 
6:15
Opavská inspirace
 
6:30
Živě s Noe: Týden v kostce
 
7:35
Cestou čtvrtého krále
 
8:05
Vy, kteří jste zůstali - Rwanda
 
8:20
U VÁS: O folkloristech v zimě (15)
 
9:20
Večeře u Slováka: 3. neděle v mezidobí
 !
9:45
Nebojte se! CSM 2017
 P !
10:30
Panama: Modlitební vigilie: WYD Panama 2019
 !
12:35
Zřím Řím
 
13:00
Panama: Studio František: WYD Panama 2019
 L !
13:50
Panama: Mše svatá v parku Campo San Juan Pablo II.: WYD Panama 2019
 L
16:00
Panama: Studio František: WYD Panama 2019
 L
16:40
Panama: Návštěva Domu Dobrého Samaritána: WYD Panama 2019
 L
17:15
Panama: Studio František: WYD Panama 2019
 
18:05
Sedmihlásky: Nepůjdu já za masára (99)
 
18:10
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a Vilík Všelék (22)
 
18:40
Hermie a Stanley na táboře
 P
19:20
Muzikanti hrajte
 P
19:50
Panama žurnál
 P !
20:00
Outdoor Films s Marcelou Krplovou: Uganda, Rwanda (76)
 
21:35
V souvislostech - Petr Koubský: Kybernetická bezpečnost
 
22:00
Jak potkávat svět: s básníkem Františkem Novotným a hercem Luďkem Munzarem (30)
 
23:20
Panama žurnál
 
23:35
44 let novickou
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 28.1.2019

 
6:05
Klapka s ...: Márii de la Renotiérovou (18)
 
7:10
V pohorách po horách: Tlstá - Velká Fatra (43)
 
7:20
Legenda jménem Vesmír: DCŽM Vesmír
 
7:30
Jak potkávat svět: se Slávkem Klecandrem a Romanem Dostálem (66)
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:05
Harfa Noemova: Mladí a jejich violoncella (PCQ) II.
 
9:35
Zdeněk Pololáník skladatel
 
10:05
Manželství - jeden z pohledů na přirozenou rodinu
 
10:30
Pole milosrdenství
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Můj chrám: Barbora Černošková, kostel sv. Augustina v Brně
 
13:10
Manželská setkání
 
13:20
Kapky na Mohelnickém dostavníku 2016
 P !
14:00
Živě s Noe: hostem P. Mario Beverati
 
14:40
Kinematograf múz: MUZEUM VE FILMU (12)
 
15:40
Opřu se o florbalovou hůl
 
16:00
V souvislostech - Petr Koubský: Kybernetická bezpečnost
 
16:30
Noční univerzita: RNDr. Alexandr Vondra - Česká společnost a politika po roce 1989
 
17:15
Terra Santa News: 23. 1. 2019
 P !
17:40
Víra do kapsy: Je svatost pro každého?
 P
18:00
Živě s Noe: Mgr. Aleš Ligocký, Bohuslava Ligocká
 
18:25
Sedmihlásky: Nepůjdu já za masára (99)
 
18:30
Maminčiny pohádky: Ostrov blaženosti (17)
 
18:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s profesorem Ludvíkem Armbrusterem a filmem Mlčení (33)
 P
19:00
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Nad co nic většího nelze myslet: Nevyslovitelné mystérium Boha (3)
 P !
19:50
Panama žurnál
 P !
20:00
Panama: Studio František: WYD Panama 2019
 
21:25
Panama žurnál
 
21:45
Taizé Praha 2014 - Evropské setkání mladých
 
22:05
Živě s Noe: hostem P. Mario Beverati
 
22:45
Historie sklářství v Karolince
 
23:10
Noční univerzita: Zdeněk Opatrný - Genové manipulace u rostlin ve vztahu k přírodě a víře
 
0:20
Bez tebe to nejde: Potřebuji Tě
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 29.1.2019

 
6:05
V souvislostech - Petr Koubský: Kybernetická bezpečnost
 
6:25
Mexiko - Chiapas: Nářek lidu
 
6:55
Pod lampou: Další podvod vlády vůči vědcům?
 
8:35
Strání - obec pod Javorinů
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:05
Outdoor Films s Marcelou Krplovou: Uganda, Rwanda (76)
 
10:20
Zřím Řím
 
10:40
Muzikanti hrajte
 
11:10
Přehrada Kružberk 1957 - 2017: videodokument o rekonstrukci vodního díla
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Misie skrze svědectví - Slovensko
 
13:40
V pohorách po horách: Tlstá - Velká Fatra (43)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Kinematograf múz: FILM V MUZEU (13)
 
15:35
Mwebare kwija - Klinika v buši
 
16:00
Outdoor Films: s Horskou službou Beskydy (43)
 
17:30
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Být nositelem pokoje (8)
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Nepůjdu já za masára (99)
 
18:30
Maminčiny pohádky: Skřítek Domácníček (18)
 
18:40
Hermie a Stanley na táboře
 P
19:15
Řeckokatolický magazín (186)
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 29. 1.2019
 P !
20:00
Missio magazín: leden 2019
 P !
20:55
Pod ostravským nebem: Zastavení v ostravských sakrálních stavbách
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce s herečkou Milenou Steinmasslovou, téma: sv. Zdislava
 
22:05
U VÁS: O folkloristech v zimě (15)
 
23:10
Terra Santa News: 23. 1. 2019
 
23:30
Světlo pro Evropu: Slovenská republika v Evropské Unii
 
23:45
Svědectví mladých z komunity Cenacolo
 
0:00
Bez tebe to nejde: Být bližním
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 30.1.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 29. 1.2019
 
6:25
Klapka s ...: Jaroslavem Dolečkem (19)
 
7:30
Lednický park vypravuje
 
7:55
Česká věda
 
8:10
Noční univerzita: RNDr. Alexandr Vondra - Česká společnost a politika po roce 1989
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:05
Pan profesor
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:40
Na pomezí ticha a tmy
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
ARTBITR - Kulturní magazín: s profesorem Ludvíkem Armbrusterem a filmem Mlčení (33)
 
13:05
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Nad co nic většího nelze myslet: Nevyslovitelné mystérium Boha (3)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Sedm výprav Josefa Vágnera: Sen safari (1)
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 29. 1.2019
 
16:30
Můj chrám: Barbora Černošková, kostel sv. Augustina v Brně
 
16:55
U VÁS: O folkloristech v zimě (15)
 P
18:00
Živě s Noe
 P
18:30
Maminčiny pohádky: Tři čaromocné svíce I. (19)
 
18:40
Sedmihlásky: Nepůjdu já za masára (99)
 
18:45
Mezi pražci: Leden 2019 (74)
 P !
19:35
Terra Santa News: 30. 1. 2019
 L !
20:00
Adorace
 P !
21:05
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Celoživotní zápas o pokoj v srdci (9)
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce
 P !
22:05
Noční univerzita: Vladimír Just - Proměny faustovského mýtu
 
23:35
Generální audience Svatého otce
 
0:05
Přijďte večer k nám …: ze Zámku v Letovicích
 
1:35
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 31.1.2019

 
6:05
Klapka s ...: Bohuslavem Cihlou (20)
 
7:10
Terra Santa News: 30. 1. 2019
 
7:30
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Celoživotní zápas o pokoj v srdci (9)
 
8:00
Missio magazín: leden 2019
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:10
Světlo pro Evropu: Slovenská republika v Evropské Unii
 
9:25
Don Bosko: světec, který skákal salta
 
10:00
Přijďte večer k nám …: ze Zámku v Letovicích
 P
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Harfa Noemova: Mladí a jejich violoncella (PCQ) II.
 
13:15
Česká věda
 
13:35
Generální audience Svatého otce
 P
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Sedm výprav Josefa Vágnera: Ráj antilop (2)
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 29. 1.2019
 
16:25
Muzikanti hrajte
 
16:55
Bez hábitu naživo: ze salesiánského střediska Don Bosco v Ostravě
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
Maminčiny pohádky: Tři čaromocné svíce II. (20)
 
18:40
Sedmihlásky: Nepůjdu já za masára (99)
 
18:45
Povolání - Sestra Olga
 P
19:00
Večeře u Slováka: 4. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 31. 1.2019
 !
20:00
Don Bosco (1.díl)
 P
21:45
Živě s Noe: Den v kostce
 !
22:20
Pod lampou: Nádherná Nobelova cena za chemii
 
23:25
Neoblomný kardinál
 
0:20
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Tradiční lidová kultura - výkladní skříň státu (141)
 
1:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 1.2.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 31. 1.2019
 
6:25
Klapka s ...: Ing. Ladislavem Františem (21)
 
7:30
Víra do kapsy: Je svatost pro každého?
 
7:50
Biblická studna
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:10
Noční univerzita: Vladimír Just - Proměny faustovského mýtu
 !
10:35
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Nad co nic většího nelze myslet: Nevyslovitelné mystérium Boha (3)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Pod ostravským nebem: Zastavení v ostravských sakrálních stavbách
 
13:15
Svědectví syrské mystičky Myrny Nazzour ve Čeríně
 
13:30
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Celoživotní zápas o pokoj v srdci (9)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Sedm výprav Josefa Vágnera: Mezi zebrami (3)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 31. 1.2019
 
16:20
Tak trošku jiný lyžák
 
16:40
S NOACHem po Izraeli
 
17:10
Služebnice Boží Matka Vojtěcha
 
17:25
Kapky na Mohelnickém dostavníku 2016
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Nepůjdu já za masára (99)
 
18:30
Hermie soutěží
 
18:40
Bez hábitu naživo: z kláštera kapucínů v Praze na Hradčanech
 
19:40
V pohorách po horách: Tlstá - Velká Fatra (43)
 !
20:00
Don Bosco (2.díl)
 P
21:35
Živě s Noe: Den v kostce
 
22:10
Outdoor Films s Marcelou Krplovou: Uganda, Rwanda (76)
 
23:25
Pomoc má mnoho tváří: Diakonie ČCE
 
23:45
Večeře u Slováka: 4. neděle v mezidobí
 
0:15
Bez tebe to nejde: Potřebuji tě, bez tebe to nedokážu
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 2.2.2019

 
6:05
Hrdinové víry: P. Antonín Šuránek (2)
 
7:05
Víra do kapsy: Je svatost pro každého?
 
7:20
Na pořadu rodina: Máme velkou rodinu (1)
 
8:25
Sedmihlásky: Nepůjdu já za masára (99)
 
8:30
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a Vilík Všelék (22)
 
9:00
Hermie a Stanley na táboře
 
9:40
Nikaragua - Dobrý pastýř, biskup David Zywiec
 
10:10
Jak potkávat svět: s Hanou a Petrem Ulrychovými (50)
 
11:35
Zpravodajské Noeviny: 31. 1.2019
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Pod lampou: Nádherná Nobelova cena za chemii
 
13:15
Neoblomný kardinál
 
14:15
Terra Santa News: 30. 1. 2019
 
14:40
Večeře u Slováka: 4. neděle v mezidobí
 
15:05
Hriňovský kostelík na Islandu
 
15:35
Pod ostravským nebem: Zastavení v ostravských sakrálních stavbách
 
16:05
Živ nás, Bože, živ nás!: Jánošíkove dni v Terchovej 2018 (1)
 L !
17:30
Mše svatá z Vatikánu u příležitosti Světového dne zasvěceného života
 
18:45
Muzikanti hrajte
 
19:15
Světlo pro Evropu: Štrasburkem krok po kroku (13)
 P !
19:30
V souvislostech - Tomáš Němeček: Nezávislé soudnictví
 P !
20:00
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Březinou, gravitace a vulkanismus ve sluneční soustavě
 
20:45
Žalman & spol. na Mohelnickém dostavníku 2013
 P
21:30
Živě s Noe: Týden v kostce
 
22:35
Dokonalá radost
 
23:05
Missio magazín: leden 2019
 
0:00
Noční univerzita: RNDr. Alexandr Vondra - Česká společnost a politika po roce 1989
 
0:45
Řeckokatolický magazín (186)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 3.2.2019

 
6:05
Řeckokatolický magazín (186)
 
6:20
Jak potkávat svět: se Slávkem Klecandrem a Romanem Dostálem (66)
 
7:40
Velehradská zastavení: Díl 3. - Arcibiskup Antonín Cyril Stojan
 
7:55
Missio magazín: leden 2019
 
8:50
Cvrlikání: Marien (47)
 L !
10:00
Mše svatá z kostela Narození Panny Marie: Orlová
 
11:15
Zeno Kaprál básník
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s profesorem Ludvíkem Armbrusterem a filmem Mlčení (33)
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Tomáš Němeček: Nezávislé soudnictví
 
12:40
Světlo pro Evropu: Štrasburkem krok po kroku (13)
 P
12:55
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:40
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Březinou, gravitace a vulkanismus ve sluneční soustavě
 
14:25
Muzikanti hrajte
 
14:55
Zambie: Řemesla Dona Boska
 
15:10
Noční univerzita: Vladimír Just - Proměny faustovského mýtu
 
16:40
Živě s Noe: Týden v kostce
 
17:45
Sedmihlásky: Když začne skřivánek (34)
 
17:50
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a človíček (23)
 
18:20
Dávní hrdinové: Útěk
 L !
18:55
Oficiální přivítání na letišti v Abu Dhabi: Papež ve Spojených arabských emirátech
 
19:30
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Celoživotní zápas o pokoj v srdci (9)
 L !
20:00
Ohlédnutí za SDM Panama 2019
 
22:25
V souvislostech - Tomáš Němeček: Nezávislé soudnictví
 
22:45
Tara Fuki v Parníku
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů