Program televize Noe na pondělí 28.1.2019

 
6:05
Klapka s ...: Márii de la Renotiérovou (18)
 
7:10
V pohorách po horách: Tlstá - Velká Fatra (43)
 
7:20
Legenda jménem Vesmír: DCŽM Vesmír
 
7:30
Jak potkávat svět: se Slávkem Klecandrem a Romanem Dostálem (66)
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:05
Harfa Noemova: Mladí a jejich violoncella (PCQ) II.
 
9:35
Zdeněk Pololáník skladatel
 
10:05
Manželství - jeden z pohledů na přirozenou rodinu
 
10:30
Pole milosrdenství
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Můj chrám: Barbora Černošková, kostel sv. Augustina v Brně
 
13:10
Manželská setkání
 
13:20
Kapky na Mohelnickém dostavníku 2016
 P !
14:00
Živě s Noe: hostem P. Mario Beverati
 
14:40
Kinematograf múz: MUZEUM VE FILMU (12)
 
15:40
Opřu se o florbalovou hůl
 
16:00
V souvislostech - Petr Koubský: Kybernetická bezpečnost
 
16:30
Noční univerzita: RNDr. Alexandr Vondra - Česká společnost a politika po roce 1989
 
17:15
Terra Santa News: 23. 1. 2019
 P !
17:40
Víra do kapsy: Je svatost pro každého?
 P
18:00
Živě s Noe: Mgr. Aleš Ligocký, Bohuslava Ligocká
 
18:25
Sedmihlásky: Nepůjdu já za masára (99)
 
18:30
Maminčiny pohádky: Ostrov blaženosti (17)
 
18:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s profesorem Ludvíkem Armbrusterem a filmem Mlčení (33)
 P
19:00
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Nad co nic většího nelze myslet: Nevyslovitelné mystérium Boha (3)
 P !
19:50
Panama žurnál
 P !
20:00
Panama: Studio František: WYD Panama 2019
 
21:25
Panama žurnál
 
21:45
Taizé Praha 2014 - Evropské setkání mladých
 
22:05
Živě s Noe: hostem P. Mario Beverati
 
22:45
Historie sklářství v Karolince
 
23:10
Noční univerzita: Zdeněk Opatrný - Genové manipulace u rostlin ve vztahu k přírodě a víře
 
0:20
Bez tebe to nejde: Potřebuji Tě
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 29.1.2019

 
6:05
V souvislostech - Petr Koubský: Kybernetická bezpečnost
 
6:25
Mexiko - Chiapas: Nářek lidu
 
6:55
Pod lampou: Další podvod vlády vůči vědcům?
 
8:35
Strání - obec pod Javorinů
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:05
Outdoor Films s Marcelou Krplovou: Uganda, Rwanda (76)
 
10:20
Zřím Řím
 
10:40
Muzikanti hrajte
 
11:10
Přehrada Kružberk 1957 - 2017: videodokument o rekonstrukci vodního díla
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Misie skrze svědectví - Slovensko
 
13:40
V pohorách po horách: Tlstá - Velká Fatra (43)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Kinematograf múz: FILM V MUZEU (13)
 
15:35
Mwebare kwija - Klinika v buši
 
16:00
Outdoor Films: s Horskou službou Beskydy (43)
 
17:30
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Být nositelem pokoje (8)
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Nepůjdu já za masára (99)
 
18:30
Maminčiny pohádky: Skřítek Domácníček (18)
 
18:40
Hermie a Stanley na táboře
 P
19:15
Řeckokatolický magazín (186)
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 29. 1.2019
 P !
20:00
Missio magazín: leden 2019
 P !
20:55
Pod ostravským nebem: Zastavení v ostravských sakrálních stavbách
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce s herečkou Milenou Steinmasslovou, téma: sv. Zdislava
 
22:05
U VÁS: O folkloristech v zimě (15)
 
23:10
Terra Santa News: 23. 1. 2019
 
23:30
Světlo pro Evropu: Slovenská republika v Evropské Unii
 
23:45
Svědectví mladých z komunity Cenacolo
 
0:00
Bez tebe to nejde: Být bližním
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 30.1.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 29. 1.2019
 
6:25
Klapka s ...: Jaroslavem Dolečkem (19)
 
7:30
Lednický park vypravuje
 
7:55
Česká věda
 
8:10
Noční univerzita: RNDr. Alexandr Vondra - Česká společnost a politika po roce 1989
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:05
Pan profesor
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:40
Na pomezí ticha a tmy
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
ARTBITR - Kulturní magazín: s profesorem Ludvíkem Armbrusterem a filmem Mlčení (33)
 
13:05
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Nad co nic většího nelze myslet: Nevyslovitelné mystérium Boha (3)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Sedm výprav Josefa Vágnera: Sen safari (1)
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 29. 1.2019
 
16:30
Můj chrám: Barbora Černošková, kostel sv. Augustina v Brně
 
16:55
U VÁS: O folkloristech v zimě (15)
 P
18:00
Živě s Noe
 P
18:30
Maminčiny pohádky: Tři čaromocné svíce I. (19)
 
18:40
Sedmihlásky: Nepůjdu já za masára (99)
 
18:45
Mezi pražci: Leden 2019 (74)
 P !
19:35
Terra Santa News: 30. 1. 2019
 L !
20:00
Adorace
 P !
21:05
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Celoživotní zápas o pokoj v srdci (9)
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce
 P !
22:05
Noční univerzita: Vladimír Just - Proměny faustovského mýtu
 
23:35
Generální audience Svatého otce
 
0:05
Přijďte večer k nám …: ze Zámku v Letovicích
 
1:35
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 31.1.2019

 
6:05
Klapka s ...: Bohuslavem Cihlou (20)
 
7:10
Terra Santa News: 30. 1. 2019
 
7:30
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Celoživotní zápas o pokoj v srdci (9)
 
8:00
Missio magazín: leden 2019
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:10
Světlo pro Evropu: Slovenská republika v Evropské Unii
 
9:25
Don Bosko: světec, který skákal salta
 
10:00
Přijďte večer k nám …: ze Zámku v Letovicích
 P
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Harfa Noemova: Mladí a jejich violoncella (PCQ) II.
 
13:15
Česká věda
 
13:35
Generální audience Svatého otce
 P
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Sedm výprav Josefa Vágnera: Ráj antilop (2)
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 29. 1.2019
 
16:25
Muzikanti hrajte
 
16:55
Bez hábitu naživo: ze salesiánského střediska Don Bosco v Ostravě
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
Maminčiny pohádky: Tři čaromocné svíce II. (20)
 
18:40
Sedmihlásky: Nepůjdu já za masára (99)
 
18:45
Povolání - Sestra Olga
 P
19:00
Večeře u Slováka: 4. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 31. 1.2019
 !
20:00
Don Bosco (1.díl)
 P
21:45
Živě s Noe: Den v kostce
 !
22:20
Pod lampou: Nádherná Nobelova cena za chemii
 
23:25
Neoblomný kardinál
 
0:20
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Tradiční lidová kultura - výkladní skříň státu (141)
 
1:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 1.2.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 31. 1.2019
 
6:25
Klapka s ...: Ing. Ladislavem Františem (21)
 
7:30
Víra do kapsy: Je svatost pro každého?
 
7:50
Biblická studna
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:10
Noční univerzita: Vladimír Just - Proměny faustovského mýtu
 !
10:35
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Nad co nic většího nelze myslet: Nevyslovitelné mystérium Boha (3)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Pod ostravským nebem: Zastavení v ostravských sakrálních stavbách
 
13:15
Svědectví syrské mystičky Myrny Nazzour ve Čeríně
 
13:30
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Celoživotní zápas o pokoj v srdci (9)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Sedm výprav Josefa Vágnera: Mezi zebrami (3)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 31. 1.2019
 
16:20
Tak trošku jiný lyžák
 
16:40
S NOACHem po Izraeli
 
17:10
Služebnice Boží Matka Vojtěcha
 
17:25
Kapky na Mohelnickém dostavníku 2016
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Nepůjdu já za masára (99)
 
18:30
Hermie soutěží
 
18:40
Bez hábitu naživo: z kláštera kapucínů v Praze na Hradčanech
 
19:40
V pohorách po horách: Tlstá - Velká Fatra (43)
 !
20:00
Don Bosco (2.díl)
 P
21:35
Živě s Noe: Den v kostce
 
22:10
Outdoor Films s Marcelou Krplovou: Uganda, Rwanda (76)
 
23:25
Pomoc má mnoho tváří: Diakonie ČCE
 
23:45
Večeře u Slováka: 4. neděle v mezidobí
 
0:15
Bez tebe to nejde: Potřebuji tě, bez tebe to nedokážu
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 2.2.2019

 
6:05
Hrdinové víry: P. Antonín Šuránek (2)
 
7:05
Víra do kapsy: Je svatost pro každého?
 
7:20
Na pořadu rodina: Máme velkou rodinu (1)
 
8:25
Sedmihlásky: Nepůjdu já za masára (99)
 
8:30
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a Vilík Všelék (22)
 
9:00
Hermie a Stanley na táboře
 
9:40
Nikaragua - Dobrý pastýř, biskup David Zywiec
 
10:10
Jak potkávat svět: s Hanou a Petrem Ulrychovými (50)
 
11:35
Zpravodajské Noeviny: 31. 1.2019
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Pod lampou: Nádherná Nobelova cena za chemii
 
13:15
Neoblomný kardinál
 
14:15
Terra Santa News: 30. 1. 2019
 
14:40
Večeře u Slováka: 4. neděle v mezidobí
 
15:05
Hriňovský kostelík na Islandu
 
15:35
Pod ostravským nebem: Zastavení v ostravských sakrálních stavbách
 
16:05
Živ nás, Bože, živ nás!: Jánošíkove dni v Terchovej 2018 (1)
 L !
17:30
Mše svatá z Vatikánu u příležitosti Světového dne zasvěceného života
 
18:45
Muzikanti hrajte
 
19:15
Světlo pro Evropu: Štrasburkem krok po kroku (13)
 P !
19:30
V souvislostech - Tomáš Němeček: Nezávislé soudnictví
 P !
20:00
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Březinou, gravitace a vulkanismus ve sluneční soustavě
 
20:45
Žalman & spol. na Mohelnickém dostavníku 2013
 P
21:30
Živě s Noe: Týden v kostce
 
22:35
Dokonalá radost
 
23:05
Missio magazín: leden 2019
 
0:00
Noční univerzita: RNDr. Alexandr Vondra - Česká společnost a politika po roce 1989
 
0:45
Řeckokatolický magazín (186)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 3.2.2019

 
6:05
Řeckokatolický magazín (186)
 
6:20
Jak potkávat svět: se Slávkem Klecandrem a Romanem Dostálem (66)
 
7:40
Velehradská zastavení: Díl 3. - Arcibiskup Antonín Cyril Stojan
 
7:55
Missio magazín: leden 2019
 
8:50
Cvrlikání: Marien (47)
 L !
10:00
Mše svatá z kostela Narození Panny Marie: Orlová
 
11:15
Zeno Kaprál básník
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s profesorem Ludvíkem Armbrusterem a filmem Mlčení (33)
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Tomáš Němeček: Nezávislé soudnictví
 
12:40
Světlo pro Evropu: Štrasburkem krok po kroku (13)
 P
12:55
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:40
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Březinou, gravitace a vulkanismus ve sluneční soustavě
 
14:25
Muzikanti hrajte
 
14:55
Zambie: Řemesla Dona Boska
 
15:10
Noční univerzita: Vladimír Just - Proměny faustovského mýtu
 
16:40
Živě s Noe: Týden v kostce
 
17:45
Sedmihlásky: Když začne skřivánek (34)
 
17:50
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a človíček (23)
 
18:20
Dávní hrdinové: Útěk
 L !
18:55
Oficiální přivítání na letišti v Abu Dhabi: Papež ve Spojených arabských emirátech
 
19:30
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Celoživotní zápas o pokoj v srdci (9)
 L !
20:00
Ohlédnutí za SDM Panama 2019
 
22:25
V souvislostech - Tomáš Němeček: Nezávislé soudnictví
 
22:45
Tara Fuki v Parníku
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 4.2.2019

 
6:05
Klapka s ...: Jánem Kuskou (22)
 
7:10
Dar z Medugorje
 P
7:30
Zachraňme kostely: Kostel sv. Máří Magdalény v Krasíkově (12)
 
7:50
Cesta k andělům: Jan Royt - ikonograf, historik (47)
 P
8:50
Živě s Noe
 L !
8:55
Uvítací ceremoniál a přijetí v prezidentském paláci: Papež ve Spojených arabských emirátech
 
9:55
Putování modrou planetou: Austrálie
 
10:45
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Celoživotní zápas o pokoj v srdci (9)
 
11:10
Patagonie: Misionářský sen
 L
11:30
Studio František
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Epydemye na Mohelnickém dostavníku 2016
 
13:35
V souvislostech - Tomáš Němeček: Nezávislé soudnictví
 L !
14:00
Setkání s muslimskou radou starších ve velké mešitě šajcha Zajda: Papež ve Spojených arabských emirátech
 L
14:40
Studio František
 L !
15:05
Mezináboženská konference v Památníku šajcha Zajda: Papež ve Spojených arabských emirátech
 
16:40
Noční univerzita: Prof. Jan Zrzavý, CSc. - O evolučním původu moderního člověka
 P
18:05
Živě s Noe: Studio František
 P
18:30
Ráno
 
18:35
Sedmihlásky: Když začne skřivánek (34)
 
18:45
Za závojem
 
19:40
Svědectví mladých z komunity Cenacolo
 !
20:00
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Osamělá chlouba našeho pádu: Maria, Matka Boží (4)
 
21:00
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmem Křižáček (48)
 
21:10
Terra Santa News: 30. 1. 2019
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce
 
22:05
Noční univerzita: Vladimír Just - Proměny faustovského mýtu
 
23:35
Kulatý stůl: Pracovat s handicapem
 
1:05
Pod ostravským nebem: Zastavení v ostravských sakrálních stavbách
 
1:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 5.2.2019

 
6:05
Pod lampou: Nádherná Nobelova cena za chemii
 
7:10
Cesta k církvi - Život a osud otce Alexandra Meně
 
8:10
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Březinou, gravitace a vulkanismus ve sluneční soustavě
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:10
V souvislostech - Tomáš Němeček: Nezávislé soudnictví
 L !
9:40
Závěrečný ceremoniál na letišti v Abu Dhabi: Papež ve Spojených arabských emirátech
 
10:05
Muzikanti hrajte
 
10:35
Jaroslav Martinásek
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Záznam mše svaté ze sportovního stadionu v Zayed Sports City: Spojené arabské emiráty
 
13:40
Na východ od Říma
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Sedm výprav Josefa Vágnera: Návraty domů (4)
 
16:00
Žalman & spol. na Mohelnickém dostavníku 2013
 
16:55
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Celoživotní zápas o pokoj v srdci (9)
 
17:25
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a človíček (23)
 P
18:00
Živě s Noe: Ludmila Hénková, spisovatelka a pedagožka
 P
18:30
Jaro
 
18:35
Sedmihlásky: Když začne skřivánek (34)
 
18:40
Dávní hrdinové: Útěk
 
19:05
Hrát si dovoleno
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 2. 2.2019
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 
20:55
Obdarovávání - Otec Radek
 P
21:10
Řeckokatolický magazín (187)
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce s MUDr. Miroslavem Kolibou, diabetologie, podiatrie
 
22:05
Cvrlikání: Marien (47)
 
23:10
Světlo pro Evropu: Štrasburkem krok po kroku (13)
 
23:20
Terra Santa News: 30. 1. 2019
 
23:40
Zpravodajské Noeviny: 2. 2.2019
 
0:05
Tara Fuki v Parníku
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 6.2.2019

 
6:05
Noční univerzita: Prof. Jan Zrzavý, CSc. - O evolučním původu moderního člověka
 
7:40
Živ nás, Bože, živ nás!: Jánošíkove dni v Terchovej 2018 (1)
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:05
Zpravodajské Noeviny: 2. 2.2019
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:40
Přehlídka za oponou
 
11:00
Harfa Noemova: Mladí a jejich violoncella (PCQ) II.
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Osamělá chlouba našeho pádu: Maria, Matka Boží (4)
 
13:40
Vzdělanost - Otec Miroslav
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Sedm výprav Josefa Vágnera: Tragedie žiraf (5)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 2. 2.2019
 
16:20
Zachraňme kostely: Kostel sv. Máří Magdalény v Krasíkově (12)
 
16:40
Víra do kapsy: Je svatost pro každého?
 
16:55
Bez hábitu naživo: z kláštera bratří karmelitánů v Kostelním Vydří
 P
18:00
Živě s Noe: Témata: Český červený kříž (100 let) a Michael Jermář, saxofonista
 P
18:30
Kukuřice
 
18:35
Sedmihlásky: Když začne skřivánek (34)
 
18:40
Mezi pražci: Leden 2019 (74)
 P !
19:30
Terra Santa News: 6. 2. 2019
 L !
20:00
Adorace
 P !
21:05
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Co nás připravuje o pokoj a jak se bránit? (10)
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce: divadelní soubor Geisslers Hofcomoedianten, nová div. inscenace Vinnetou
 P !
22:05
Noční univerzita: Marek Jan Štěpán - Sakrální stavby
 P
23:30
Generální audience Svatého otce
 
0:00
Pod ostravským nebem: Zastavení v ostravských sakrálních stavbách
 
0:25
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 7.2.2019

 
6:05
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Co nás připravuje o pokoj a jak se bránit? (10)
 
6:30
Ohlédnutí za SDM Panama 2019
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:05
Smírčí kříž
 
9:30
Terra Santa News: 6. 2. 2019
 
9:55
Kulatý stůl: Pracovat s handicapem
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Tara Fuki v Parníku
 
13:45
Světlo pro Evropu: Štrasburkem krok po kroku (13)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Sedm výprav Josefa Vágnera: Simba a ti druzí (6)
 
16:00
Muzikanti hrajte
 
16:30
Zpravodajské Noeviny: 2. 2.2019
 
16:50
Cesta k andělům: Otmar Oliva - výtvarník (22)
 
17:40
Řeckokatolický magazín (187)
 P
18:00
Živě s Noe: Alena Panáková, Společenství vdov a vdovců, z. s.
 P
18:30
Koho já miluji
 
18:35
Sedmihlásky: Když začne skřivánek (34)
 
18:40
Generální audience Svatého otce
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 5. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 7. 2.2019
 !
20:00
Jak potkávat svět: s Marií Rottrovou (59)
 P
21:20
Vezmi a čti: Leden 2019
 P
21:35
Živě s Noe: Den v kostce: Národní týden manželství s Mgr. Milenou Mikulkovou
 P !
22:05
Pod lampou: Na Majdanu: Ztrácíme svobodu?
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 7. 2.2019
 
0:30
Misionář pod sopkou
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 8.2.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 7. 2.2019
 
6:30
Zachraňme kostely: Kostel sv. Máří Magdalény v Krasíkově (12)
 
6:50
Poodří - mokřady mezinárodního významu České republiky
 
7:35
Noční univerzita: Marek Jan Štěpán - Sakrální stavby
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:05
Stopy ve sněhu
 
10:00
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmem Křižáček (48)
 
10:10
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Osamělá chlouba našeho pádu: Maria, Matka Boží (4)
 
11:05
Pod ostravským nebem: Zastavení v ostravských sakrálních stavbách
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Tak trošku jiný lyžák
 
13:10
Žalman & spol. na Mohelnickém dostavníku 2013
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Sedm výprav Josefa Vágnera: Sen safari se naplňuje (7)
 
16:10
Zpravodajské Noeviny: 7. 2.2019
 
16:35
Buon giorno s Františkem
 
17:30
Harfa Noemova: Mladí a jejich violoncella (PCQ) II.
 P
18:00
Živě s Noe: Národní týden manželství, Jan Zajíček
 P
18:30
Stonožčiny nožičky
 
18:35
Sedmihlásky: Když začne skřivánek (34)
 
18:40
Missio magazín: leden 2019
 P !
19:35
Česká věda
 
20:00
Kulatý stůl: Jak se neztratit ve světě médií (239)
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce: Mgr. Ivana Češková, téma: výročí D. I. Mendělejeva
 
22:05
Večeře u Slováka: 5. neděle v mezidobí
 
22:35
Žalman & spol. na Mohelnickém dostavníku 2013
 
23:25
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Březinou, gravitace a vulkanismus ve sluneční soustavě
 
0:10
Bez tebe to nejde: Umění a potřeba říci druhému ne
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 9.2.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 7. 2.2019
 
6:25
Klapka s ...: Jiřím Dittmanem (23)
 
7:25
Se salesiány na jihu Madagaskaru: BEMANEVIKY - Misijní stanice v pralese
 
7:50
Sobecký obr
 
8:30
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a človíček (23)
 
9:00
Dávní hrdinové: Útěk
 
9:25
Sedmihlásky: Když začne skřivánek (34)
 
9:35
Ohlédnutí za SDM Panama 2019
 
12:00
Regina Coeli
 
12:10
Pod lampou: Na Majdanu: Ztrácíme svobodu?
 
14:15
Terra Santa News: 6. 2. 2019
 
14:35
Večeře u Slováka: 5. neděle v mezidobí
 
15:00
Cesta k andělům: Jiří Korda o exorcismu - lékař a kněz (92)
 
15:55
Živ nás, Bože, živ nás!: Jánošíkove dni v Terchovej 2018 (2)
 
17:20
Biblická studna
 
18:25
Vezmi a čti: Leden 2019
 
18:40
Muzikanti hrajte
 
19:10
Světlo pro Evropu: Štrasburkem krok po kroku (13)
 
19:20
V pohorách po horách: Spišská plesa - Vysoké Tatry (39)
 P !
19:30
V souvislostech - Radek Hábl: Insolvence nebo exekuce?
 !
20:00
Svatá Brigita Švédská: Mladá léta (1)
 P !
21:05
Harfa Noemova: Mistři varhan
 P
21:30
Živě s Noe: Týden v kostce
 
22:35
Epydemye na Mohelnickém dostavníku 2016
 
23:30
Noční univerzita: Prof. Jan Zrzavý, CSc. - O evolučním původu moderního člověka
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 10.2.2019

 
6:05
Klapka s ...: Eduardem Mockem (24)
 
7:10
Probuzení Haiti
 
7:45
Ve službě Šuárů
 
8:15
Jak potkávat svět: s Marií Rottrovou (59)
 
9:40
Česká věda
 L !
10:00
Mše svatá z kostela sv. Bartoloměje: Kopřivnice
 
11:15
Na křídlech andělů
 
11:40
Vezmi a čti: Leden 2019
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Radek Hábl: Insolvence nebo exekuce?
 
12:40
Světlo pro Evropu: Štrasburkem krok po kroku (13)
 P
12:50
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:35
Noční univerzita: Marek Jan Štěpán - Sakrální stavby
 
15:00
Muzikanti hrajte
 
15:35
Živě s Noe: Týden v kostce
 
16:35
ARTBITR - Kulturní magazín: o Janu Zahradníčkovi (56)
 
16:50
Až na konec světa
 
17:55
Sedmihlásky: Letěl sokol (110)
 P
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a Bílá paní (24)
 P !
18:30
Dávní hrdinové: Rozbouřené vody
 
18:55
Hermie a přátelé: Dát nebo brát?
 
19:30
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Co nás připravuje o pokoj a jak se bránit? (10)
 !
20:00
Svatá Brigita Švédská: Směrem k Římu (2)
 
21:00
V souvislostech - Radek Hábl: Insolvence nebo exekuce?
 
21:20
Koncert tří sborů: Odry 2015
 
22:20
Buon giorno s Františkem
 
23:15
Zeno Kaprál básník
 
23:45
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů