Program televize Noe na pondělí 11.2.2019

 
6:05
Klapka s ...: Miroslavem Šolcem (25)
 
7:10
Buon giorno s Františkem
 
8:05
Stíny barbarské noci
 
8:45
V pohorách po horách: Spišská plesa - Vysoké Tatry (39)
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:05
Jak potkávat svět: s Jiřím Stivínem (53)
 
10:30
Šahbáz Bhattí, muž, který měl sen - Pákistán
 
11:00
Harfa Noemova: Mistři varhan
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Čtvero ročních dob: Antonio Vivaldi
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Sedm výprav Josefa Vágnera: speciál (8)
 
15:40
V souvislostech - Radek Hábl: Insolvence nebo exekuce?
 
16:05
Noční univerzita: P. Josef Čunek, SJ - Jezuité a jejich podnikání – 200 let od obnovení řádu
 
17:30
Zachraňme kostely: Kostel Nalezení sv. Kříže a kaple sv. Anny v Pelhřimově (3)
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Letěl sokol (110)
 
18:30
Na louce
 
18:35
Rok vína
 
19:05
Terra Santa News: 6. 2. 2019
 P !
19:30
Antikvartet na Mohelnickém dostavníku 2018 (1)
 P !
20:00
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Nepostradatelní muži: Petr, Pavel a misijní dobrodružství (5)
 
21:00
S NOACHem po Izraeli
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce
 
22:05
Noční univerzita: Marek Jan Štěpán - Sakrální stavby
 
23:30
Kulatý stůl: Jak se neztratit ve světě médií (239)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 12.2.2019

 
6:05
V souvislostech - Radek Hábl: Insolvence nebo exekuce?
 
6:25
Muzikanti hrajte
 
6:55
Pod lampou: Na Majdanu: Ztrácíme svobodu?
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:05
Cesta k andělům: Jiří Korda o exorcismu - lékař a kněz (92)
 
9:55
Vezmi a čti: Leden 2019
 
10:10
Noční univerzita: Marek Jan Štěpán - Sakrální stavby
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Neoblomný kardinál
 
13:40
V pohorách po horách: Spišská plesa - Vysoké Tatry (39)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Hrdinové víry: P. Ignác Stuchlý (1)
 
15:30
Česká věda
 
15:45
Světlo pro Evropu: Štrasburkem krok po kroku (13)
 
16:00
Outdoor Films s Marcelou Krplovou: Uganda, Rwanda (76)
 
17:15
Opavská inspirace
 
17:30
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Co nás připravuje o pokoj a jak se bránit? (10)
 
18:00
Živě s Noe: Amálie Knotová z VOŠP Praha a Lukáš Jirsa, filmový recenzent
 
18:25
Sedmihlásky: Letěl sokol (110)
 P
18:30
Kristýnčiny papučky
 
18:40
Dávní hrdinové: Rozbouřené vody
 
19:10
Tak trošku jiný lyžák
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 12. 2.2019
 !
20:00
Otec Pio, tvůrce milosrdenství
 
20:55
Víra do kapsy: Je svatost pro každého?
 P
21:10
Řeckokatolický magazín (188)
 
21:30
Živě s Noe: Den v kostce s Lukášem Jirsou, filmovým recenzentem
 
22:05
Jak potkávat svět: s Marií Rottrovou (59)
 
23:30
Terra Santa News: 6. 2. 2019
 
0:00
Missio magazín: leden 2019
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 13.2.2019

 
6:05
Živ nás, Bože, živ nás!: Jánošíkove dni v Terchovej 2018 (2)
 
7:35
Noční univerzita: P. Josef Čunek, SJ - Jezuité a jejich podnikání – 200 let od obnovení řádu
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:10
CHKO České středohoří: Milešovka - Velemín a okolí
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Zpravodajské Noeviny: 12. 2.2019
 
11:10
Léta letí k andělům: Jan Špilar - jáhen a kadeřník (24)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Nepostradatelní muži: Petr, Pavel a misijní dobrodružství (5)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Hrdinové víry: P. Antonín Šuránek (2)
 
15:35
Zachraňme kostely: Kostel Nalezení sv. Kříže a kaple sv. Anny v Pelhřimově (3)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 12. 2.2019
 
16:25
Jak potkávat svět: s Marií Rottrovou (59)
 P
18:00
Živě s Noe: Rádio Proglas a Katolický týdeník
 P
18:30
Pusinky
 
18:40
Sedmihlásky: Letěl sokol (110)
 
18:45
Česká věda
 
19:00
Arménie – Víra hory přenáší
 P !
19:30
Terra Santa News: 13. 2. 2019
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
Bazilika s tajemným světlem: Šlechtická a panovnická bazilika (1)
 
21:18
Meditační kaple sv. Jana Pavla II. v Ústí nad Orlicí
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce: téma - Oficiální připojení ČSFR k Internetu, Institut intermédií
 P !
22:05
Noční univerzita: Cyril Höschl - Umění a (neuro)věda
 P
23:20
Generální audience Svatého otce
 
23:45
Cesta k andělům: Lubomír Brabec - virtuózní kytarista (97)
 
0:35
Evropští katolíci v utajení – Kosovo
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 14.2.2019

 
6:05
Klapka s ...: Petrem Baranem (26)
 
7:10
Česká věda
 
7:25
Cvrlikání: Mirek Kemel + Vladimír Javorský (jako host) (64)
 
8:35
Terra Santa News: 13. 2. 2019
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:05
Kulatý stůl: Jak se neztratit ve světě médií (239)
 
10:35
Bulharsko -Život ve skrytosti
 
11:20
Světlo pro Evropu: Štrasburkem krok po kroku (13)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Koncert tří sborů: Odry 2015
 
13:45
Velehradská zastavení: Díl 4. - Slavení východní liturgie
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Hrdinové víry: Arciopat Anastáz Opasek (3)
 
15:30
Harfa Noemova: Mistři varhan
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 12. 2.2019
 
16:25
V pohorách po horách: Spišská plesa - Vysoké Tatry (39)
 
16:35
Generální audience Svatého otce
 
16:55
Poodří - mokřady mezinárodního významu České republiky
 
17:40
Řeckokatolický magazín (188)
 P
18:00
Živě s Noe: S P. Josefem Čunkem hovoříme o sv. Cyrilovi a akcích s ním spojených na Velehradě
 
18:25
Sedmihlásky: Letěl sokol (110)
 P
18:30
Zajíček a veverka
 
18:40
Jazzový skřítek a jeho Pekáč
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 6. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 14. 2. 2019
 !
20:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: My sme hráli(y) na cimbály… (133)
 
21:20
Diakonie ve Valašském Meziříčí - Žijeme tu s vámi!
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce: s doc. Luďkem Galuškou hovoříme o sv. Cyrilovi
 !
22:05
Pod lampou: Kdo z nás je normální a kdo divný?
 
23:40
Manželství - jeden z pohledů na přirozenou rodinu
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 14. 2. 2019
 
0:30
Causa Carnivora
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 15.2.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 14. 2. 2019
 
6:30
Vezmi a čti: Leden 2019
 
6:45
Na pořadu rodina: Povolání dětí (6)
 
7:45
Noční univerzita: Cyril Höschl - Umění a (neuro)věda
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:05
Biblická studna
 
10:05
S Bohem podél Rio Maraňon
 
10:30
Opavská inspirace
 
10:45
Pod ostravským nebem: Zastavení v ostravských sakrálních stavbách
 
11:10
Zachraňme kostely: Kostel Nalezení sv. Kříže a kaple sv. Anny v Pelhřimově (3)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Nepostradatelní muži: Petr, Pavel a misijní dobrodružství (5)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Hrdinové víry: Metoděj Habáň (4)
 
15:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmem Křižáček (48)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 14. 2. 2019
 
16:20
Odkaz předků: Lenešice (1)
 
16:30
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Jaroslav Krček a Musica Bohemica (136)
 P
18:00
Živě s Noe: Host Ing. Petr Kudela, další téma: připomínáme slavné osobnosti
 
18:25
Sedmihlásky: Letěl sokol (110)
 P
18:30
Pojďme děti spát
 
18:40
Hrát si dovoleno
 
19:00
Cesta k andělům: Jiří Korda o exorcismu - lékař a kněz (92)
 !
20:00
Kulatý stůl: Jak na výchovu
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce: s Mgr. Marianou Ambrožovou o společnosti Na počátku
 
22:05
Večeře u Slováka: 6. neděle v mezidobí
 
22:30
Outdoor Films s Marcelou Krplovou: Uganda, Rwanda (76)
 
0:05
Večer chval: Didaché (72)
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 16.2.2019

 
6:05
Klapka s ...: Miroslavem Trudičem (27)
 
7:05
Kazachstán - Slib
 
7:55
Hermie a Stanley na táboře
 
8:30
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a Bílá paní (24)
 
9:00
Dávní hrdinové: Rozbouřené vody
 
9:25
Sedmihlásky: Letěl sokol (110)
 
9:35
Zachraňme kostely: Kostel Nalezení sv. Kříže a kaple sv. Anny v Pelhřimově (3)
 
9:55
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Nepostradatelní muži: Petr, Pavel a misijní dobrodružství (5)
 
10:55
Šajtar: Třebovický koláč 2018
 
11:35
Zpravodajské Noeviny: 14. 2. 2019
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Pod lampou: Kdo z nás je normální a kdo divný?
 
13:45
Záblesky nad Andami
 
14:15
Terra Santa News: 13. 2. 2019
 
14:35
Večeře u Slováka: 6. neděle v mezidobí
 
15:05
Ondřej Havelka a jeho Melody Makers: v GONGu
 !
16:00
Fatima - Poslední tajemství
 
17:25
Lednický park vypravuje
 
17:50
V pohorách po horách: Svantovítovy skály - Vsetínské vrchy (49)
 P
18:05
Hovory z Rekovic: Martin Kocián
 
18:25
Sedmihlásky: Letěl sokol (110)
 
18:30
Pojďme děti spát
 
18:45
Muzikanti hrajte
 P !
19:20
Světlo pro Evropu: Řešení plastové epidemie (3)
 P !
19:30
V souvislostech - Stanislav Slavický: Venezuela v politické krizi
 !
20:00
Maktub
 P
22:00
Živě s Noe: Týden v kostce
 
23:05
Causa Carnivora
 
23:40
Noční univerzita: P. Josef Čunek, SJ - Jezuité a jejich podnikání – 200 let od obnovení řádu
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 17.2.2019

 
6:05
Klapka s ...: Josefem Hradeckým (28)
 
7:05
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: My sme hráli(y) na cimbály… (133)
 
8:30
Až na konec světa
 
9:30
Večeře u Slováka: 6. neděle v mezidobí
 L !
10:00
Mše svatá z baziliky sv. Cyrila a Metoděje: Velehrad
 
11:15
Víra do kapsy: Je svatost pro každého?
 
11:30
Řeckokatolický magazín (188)
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmem Křižáček (48)
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Stanislav Slavický: Venezuela v politické krizi
 
12:40
Světlo pro Evropu: Řešení plastové epidemie (3)
 P
12:50
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:35
Muzikanti hrajte
 
14:05
Maktub
 
16:10
Živě s Noe: Týden v kostce
 
17:15
Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
 
17:55
Sedmihlásky: Keď sem išel z rána (117)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a dirigent Houslička (25)
 P !
18:30
Dávní hrdinové: Vysvobození z katakomb
 
18:55
Hermie a jeho přátelé: Milo, bezbožná kudlanka nábožná
 
19:25
Radost - Sestra Lucia
 
19:40
Bazilika s tajemným světlem: Šlechtická a panovnická bazilika (1)
 !
20:00
Zahajovací koncert MHF Karla Ditterse z Dittersdorfu: kostel Navštívení Panny Marie v Bílé Vodě
 
21:55
V souvislostech - Stanislav Slavický: Venezuela v politické krizi
 
22:20
Outdoor Films s Marcelou Krplovou: Uganda, Rwanda (76)
 
23:35
Tak trošku jiný lyžák
 
23:55
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:20
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Nepostradatelní muži: Petr, Pavel a misijní dobrodružství (5)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů