Program televize Noe na pátek 1.2.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 31. 1.2019
 
6:25
Klapka s ...: Ing. Ladislavem Františem (21)
 
7:30
Víra do kapsy: Je svatost pro každého?
 
7:50
Biblická studna
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:10
Noční univerzita: Vladimír Just - Proměny faustovského mýtu
 !
10:35
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Nad co nic většího nelze myslet: Nevyslovitelné mystérium Boha (3)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Pod ostravským nebem: Zastavení v ostravských sakrálních stavbách
 
13:15
Svědectví syrské mystičky Myrny Nazzour ve Čeríně
 
13:30
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Celoživotní zápas o pokoj v srdci (9)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Sedm výprav Josefa Vágnera: Mezi zebrami (3)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 31. 1.2019
 
16:20
Tak trošku jiný lyžák
 
16:40
S NOACHem po Izraeli
 
17:10
Služebnice Boží Matka Vojtěcha
 
17:25
Kapky na Mohelnickém dostavníku 2016
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Nepůjdu já za masára (99)
 
18:30
Hermie soutěží
 
18:40
Bez hábitu naživo: z kláštera kapucínů v Praze na Hradčanech
 
19:40
V pohorách po horách: Tlstá - Velká Fatra (43)
 !
20:00
Don Bosco (2.díl)
 P
21:35
Živě s Noe: Den v kostce
 
22:10
Outdoor Films s Marcelou Krplovou: Uganda, Rwanda (76)
 
23:25
Pomoc má mnoho tváří: Diakonie ČCE
 
23:45
Večeře u Slováka: 4. neděle v mezidobí
 
0:15
Bez tebe to nejde: Potřebuji tě, bez tebe to nedokážu
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 2.2.2019

 
6:05
Hrdinové víry: P. Antonín Šuránek (2)
 
7:05
Víra do kapsy: Je svatost pro každého?
 
7:20
Na pořadu rodina: Máme velkou rodinu (1)
 
8:25
Sedmihlásky: Nepůjdu já za masára (99)
 
8:30
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a Vilík Všelék (22)
 
9:00
Hermie a Stanley na táboře
 
9:40
Nikaragua - Dobrý pastýř, biskup David Zywiec
 
10:10
Jak potkávat svět: s Hanou a Petrem Ulrychovými (50)
 
11:35
Zpravodajské Noeviny: 31. 1.2019
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Pod lampou: Nádherná Nobelova cena za chemii
 
13:15
Neoblomný kardinál
 
14:15
Terra Santa News: 30. 1. 2019
 
14:40
Večeře u Slováka: 4. neděle v mezidobí
 
15:05
Hriňovský kostelík na Islandu
 
15:35
Pod ostravským nebem: Zastavení v ostravských sakrálních stavbách
 
16:05
Živ nás, Bože, živ nás!: Jánošíkove dni v Terchovej 2018 (1)
 L !
17:30
Mše svatá z Vatikánu u příležitosti Světového dne zasvěceného života
 
18:45
Muzikanti hrajte
 
19:15
Světlo pro Evropu: Štrasburkem krok po kroku (13)
 P !
19:30
V souvislostech - Tomáš Němeček: Nezávislé soudnictví
 P !
20:00
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Březinou, gravitace a vulkanismus ve sluneční soustavě
 
20:45
Žalman & spol. na Mohelnickém dostavníku 2013
 P
21:30
Živě s Noe: Týden v kostce
 
22:35
Dokonalá radost
 
23:05
Missio magazín: leden 2019
 
0:00
Noční univerzita: RNDr. Alexandr Vondra - Česká společnost a politika po roce 1989
 
0:45
Řeckokatolický magazín (186)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 3.2.2019

 
6:05
Řeckokatolický magazín (186)
 
6:20
Jak potkávat svět: se Slávkem Klecandrem a Romanem Dostálem (66)
 
7:40
Velehradská zastavení: Díl 3. - Arcibiskup Antonín Cyril Stojan
 
7:55
Missio magazín: leden 2019
 
8:50
Cvrlikání: Marien (47)
 L !
10:00
Mše svatá z kostela Narození Panny Marie: Orlová
 
11:15
Zeno Kaprál básník
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s profesorem Ludvíkem Armbrusterem a filmem Mlčení (33)
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Tomáš Němeček: Nezávislé soudnictví
 
12:40
Světlo pro Evropu: Štrasburkem krok po kroku (13)
 P
12:55
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:40
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Březinou, gravitace a vulkanismus ve sluneční soustavě
 
14:25
Muzikanti hrajte
 
14:55
Zambie: Řemesla Dona Boska
 
15:10
Noční univerzita: Vladimír Just - Proměny faustovského mýtu
 
16:40
Živě s Noe: Týden v kostce
 
17:45
Sedmihlásky: Když začne skřivánek (34)
 
17:50
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a človíček (23)
 
18:20
Dávní hrdinové: Útěk
 L !
18:55
Oficiální přivítání na letišti v Abu Dhabi: Papež ve Spojených arabských emirátech
 
19:30
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Celoživotní zápas o pokoj v srdci (9)
 L !
20:00
Ohlédnutí za SDM Panama 2019
 
22:25
V souvislostech - Tomáš Němeček: Nezávislé soudnictví
 
22:45
Tara Fuki v Parníku
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 4.2.2019

 
6:05
Klapka s ...: Jánem Kuskou (22)
 
7:10
Dar z Medugorje
 P
7:30
Zachraňme kostely: Kostel sv. Máří Magdalény v Krasíkově (12)
 
7:50
Cesta k andělům: Jan Royt - ikonograf, historik (47)
 P
8:50
Živě s Noe
 L !
8:55
Uvítací ceremoniál a přijetí v prezidentském paláci: Papež ve Spojených arabských emirátech
 
9:55
Putování modrou planetou: Austrálie
 
10:45
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Celoživotní zápas o pokoj v srdci (9)
 
11:10
Patagonie: Misionářský sen
 L
11:30
Studio František
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Epydemye na Mohelnickém dostavníku 2016
 
13:35
V souvislostech - Tomáš Němeček: Nezávislé soudnictví
 L !
14:00
Setkání s muslimskou radou starších ve velké mešitě šajcha Zajda: Papež ve Spojených arabských emirátech
 L
14:40
Studio František
 L !
15:05
Mezináboženská konference v Památníku šajcha Zajda: Papež ve Spojených arabských emirátech
 
16:40
Noční univerzita: Prof. Jan Zrzavý, CSc. - O evolučním původu moderního člověka
 P
18:05
Živě s Noe: Studio František
 P
18:30
Ráno
 
18:35
Sedmihlásky: Když začne skřivánek (34)
 
18:45
Za závojem
 
19:40
Svědectví mladých z komunity Cenacolo
 !
20:00
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Osamělá chlouba našeho pádu: Maria, Matka Boží (4)
 
21:00
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmem Křižáček (48)
 
21:10
Terra Santa News: 30. 1. 2019
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce
 
22:05
Noční univerzita: Vladimír Just - Proměny faustovského mýtu
 
23:35
Kulatý stůl: Pracovat s handicapem
 
1:05
Pod ostravským nebem: Zastavení v ostravských sakrálních stavbách
 
1:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 5.2.2019

 
6:05
Pod lampou: Nádherná Nobelova cena za chemii
 
7:10
Cesta k církvi - Život a osud otce Alexandra Meně
 
8:10
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Březinou, gravitace a vulkanismus ve sluneční soustavě
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:10
V souvislostech - Tomáš Němeček: Nezávislé soudnictví
 L !
9:40
Závěrečný ceremoniál na letišti v Abu Dhabi: Papež ve Spojených arabských emirátech
 
10:05
Muzikanti hrajte
 
10:35
Jaroslav Martinásek
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Záznam mše svaté ze sportovního stadionu v Zayed Sports City: Spojené arabské emiráty
 
13:40
Na východ od Říma
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Sedm výprav Josefa Vágnera: Návraty domů (4)
 
16:00
Žalman & spol. na Mohelnickém dostavníku 2013
 
16:55
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Celoživotní zápas o pokoj v srdci (9)
 
17:25
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a človíček (23)
 P
18:00
Živě s Noe: Ludmila Hénková, spisovatelka a pedagožka
 P
18:30
Jaro
 
18:35
Sedmihlásky: Když začne skřivánek (34)
 
18:40
Dávní hrdinové: Útěk
 
19:05
Hrát si dovoleno
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 2. 2.2019
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 
20:55
Obdarovávání - Otec Radek
 P
21:10
Řeckokatolický magazín (187)
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce s MUDr. Miroslavem Kolibou, diabetologie, podiatrie
 
22:05
Cvrlikání: Marien (47)
 
23:10
Světlo pro Evropu: Štrasburkem krok po kroku (13)
 
23:20
Terra Santa News: 30. 1. 2019
 
23:40
Zpravodajské Noeviny: 2. 2.2019
 
0:05
Tara Fuki v Parníku
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 6.2.2019

 
6:05
Noční univerzita: Prof. Jan Zrzavý, CSc. - O evolučním původu moderního člověka
 
7:40
Živ nás, Bože, živ nás!: Jánošíkove dni v Terchovej 2018 (1)
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:05
Zpravodajské Noeviny: 2. 2.2019
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:40
Přehlídka za oponou
 
11:00
Harfa Noemova: Mladí a jejich violoncella (PCQ) II.
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Osamělá chlouba našeho pádu: Maria, Matka Boží (4)
 
13:40
Vzdělanost - Otec Miroslav
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Sedm výprav Josefa Vágnera: Tragedie žiraf (5)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 2. 2.2019
 
16:20
Zachraňme kostely: Kostel sv. Máří Magdalény v Krasíkově (12)
 
16:40
Víra do kapsy: Je svatost pro každého?
 
16:55
Bez hábitu naživo: z kláštera bratří karmelitánů v Kostelním Vydří
 P
18:00
Živě s Noe: Témata: Český červený kříž (100 let) a Michael Jermář, saxofonista
 P
18:30
Kukuřice
 
18:35
Sedmihlásky: Když začne skřivánek (34)
 
18:40
Mezi pražci: Leden 2019 (74)
 P !
19:30
Terra Santa News: 6. 2. 2019
 L !
20:00
Adorace
 P !
21:05
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Co nás připravuje o pokoj a jak se bránit? (10)
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce: divadelní soubor Geisslers Hofcomoedianten, nová div. inscenace Vinnetou
 P !
22:05
Noční univerzita: Marek Jan Štěpán - Sakrální stavby
 P
23:30
Generální audience Svatého otce
 
0:00
Pod ostravským nebem: Zastavení v ostravských sakrálních stavbách
 
0:25
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 7.2.2019

 
6:05
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Co nás připravuje o pokoj a jak se bránit? (10)
 
6:30
Ohlédnutí za SDM Panama 2019
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:05
Smírčí kříž
 
9:30
Terra Santa News: 6. 2. 2019
 
9:55
Kulatý stůl: Pracovat s handicapem
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Tara Fuki v Parníku
 
13:45
Světlo pro Evropu: Štrasburkem krok po kroku (13)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Sedm výprav Josefa Vágnera: Simba a ti druzí (6)
 
16:00
Muzikanti hrajte
 
16:30
Zpravodajské Noeviny: 2. 2.2019
 
16:50
Cesta k andělům: Otmar Oliva - výtvarník (22)
 
17:40
Řeckokatolický magazín (187)
 P
18:00
Živě s Noe: Alena Panáková, Společenství vdov a vdovců, z. s.
 P
18:30
Koho já miluji
 
18:35
Sedmihlásky: Když začne skřivánek (34)
 
18:40
Generální audience Svatého otce
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 5. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 7. 2.2019
 !
20:00
Jak potkávat svět: s Marií Rottrovou (59)
 P
21:20
Vezmi a čti: Leden 2019
 P
21:35
Živě s Noe: Den v kostce: Národní týden manželství s Mgr. Milenou Mikulkovou
 P !
22:05
Pod lampou: Na Majdanu: Ztrácíme svobodu?
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 7. 2.2019
 
0:30
Misionář pod sopkou
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 8.2.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 7. 2.2019
 
6:30
Zachraňme kostely: Kostel sv. Máří Magdalény v Krasíkově (12)
 
6:50
Poodří - mokřady mezinárodního významu České republiky
 
7:35
Noční univerzita: Marek Jan Štěpán - Sakrální stavby
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:05
Stopy ve sněhu
 
10:00
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmem Křižáček (48)
 
10:10
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Osamělá chlouba našeho pádu: Maria, Matka Boží (4)
 
11:05
Pod ostravským nebem: Zastavení v ostravských sakrálních stavbách
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Tak trošku jiný lyžák
 
13:10
Žalman & spol. na Mohelnickém dostavníku 2013
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Sedm výprav Josefa Vágnera: Sen safari se naplňuje (7)
 
16:10
Zpravodajské Noeviny: 7. 2.2019
 
16:35
Buon giorno s Františkem
 
17:30
Harfa Noemova: Mladí a jejich violoncella (PCQ) II.
 P
18:00
Živě s Noe: Národní týden manželství, Jan Zajíček
 P
18:30
Stonožčiny nožičky
 
18:35
Sedmihlásky: Když začne skřivánek (34)
 
18:40
Missio magazín: leden 2019
 P !
19:35
Česká věda
 
20:00
Kulatý stůl: Jak se neztratit ve světě médií (239)
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce: Mgr. Ivana Češková, téma: výročí D. I. Mendělejeva
 
22:05
Večeře u Slováka: 5. neděle v mezidobí
 
22:35
Žalman & spol. na Mohelnickém dostavníku 2013
 
23:25
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Březinou, gravitace a vulkanismus ve sluneční soustavě
 
0:10
Bez tebe to nejde: Umění a potřeba říci druhému ne
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 9.2.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 7. 2.2019
 
6:25
Klapka s ...: Jiřím Dittmanem (23)
 
7:25
Se salesiány na jihu Madagaskaru: BEMANEVIKY - Misijní stanice v pralese
 
7:50
Sobecký obr
 
8:30
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a človíček (23)
 
9:00
Dávní hrdinové: Útěk
 
9:25
Sedmihlásky: Když začne skřivánek (34)
 
9:35
Ohlédnutí za SDM Panama 2019
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Pod lampou: Na Majdanu: Ztrácíme svobodu?
 
14:15
Terra Santa News: 6. 2. 2019
 
14:35
Večeře u Slováka: 5. neděle v mezidobí
 
15:00
Cesta k andělům: Jiří Korda o exorcismu - lékař a kněz (92)
 
15:55
Živ nás, Bože, živ nás!: Jánošíkove dni v Terchovej 2018 (2)
 
17:20
Biblická studna
 
18:25
Vezmi a čti: Leden 2019
 
18:40
Muzikanti hrajte
 
19:10
Světlo pro Evropu: Štrasburkem krok po kroku (13)
 
19:20
V pohorách po horách: Spišská plesa - Vysoké Tatry (39)
 P !
19:30
V souvislostech - Radek Hábl: Insolvence nebo exekuce?
 !
20:00
Svatá Brigita Švédská: Mladá léta (1)
 P !
21:05
Harfa Noemova: Mistři varhan
 P
21:30
Živě s Noe: Týden v kostce
 
22:35
Epydemye na Mohelnickém dostavníku 2016
 
23:30
Noční univerzita: Prof. Jan Zrzavý, CSc. - O evolučním původu moderního člověka
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 10.2.2019

 
6:05
Klapka s ...: Eduardem Mockem (24)
 
7:10
Probuzení Haiti
 
7:45
Ve službě Šuárů
 
8:15
Jak potkávat svět: s Marií Rottrovou (59)
 
9:40
Česká věda
 L !
10:00
Mše svatá z kostela sv. Bartoloměje: Kopřivnice
 
11:15
Na křídlech andělů
 
11:40
Vezmi a čti: Leden 2019
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Radek Hábl: Insolvence nebo exekuce?
 
12:40
Světlo pro Evropu: Štrasburkem krok po kroku (13)
 P
12:50
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:35
Noční univerzita: Marek Jan Štěpán - Sakrální stavby
 
15:00
Muzikanti hrajte
 
15:35
Živě s Noe: Týden v kostce
 
16:35
ARTBITR - Kulturní magazín: o Janu Zahradníčkovi (56)
 
16:50
Až na konec světa
 
17:55
Sedmihlásky: Letěl sokol (110)
 P
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a Bílá paní (24)
 P !
18:30
Dávní hrdinové: Rozbouřené vody
 
18:55
Hermie a přátelé: Dát nebo brát?
 
19:30
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Co nás připravuje o pokoj a jak se bránit? (10)
 !
20:00
Svatá Brigita Švédská: Směrem k Římu (2)
 
21:00
V souvislostech - Radek Hábl: Insolvence nebo exekuce?
 
21:20
Koncert tří sborů: Odry 2015
 
22:20
Buon giorno s Františkem
 
23:15
Zeno Kaprál básník
 
23:45
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 11.2.2019

 
6:05
Klapka s ...: Miroslavem Šolcem (25)
 
7:10
Buon giorno s Františkem
 
8:05
Stíny barbarské noci
 
8:45
V pohorách po horách: Spišská plesa - Vysoké Tatry (39)
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:05
Jak potkávat svět: s Jiřím Stivínem (53)
 
10:30
Šahbáz Bhattí, muž, který měl sen - Pákistán
 
11:00
Harfa Noemova: Mistři varhan
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Čtvero ročních dob: Antonio Vivaldi
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Sedm výprav Josefa Vágnera: speciál (8)
 
15:40
V souvislostech - Radek Hábl: Insolvence nebo exekuce?
 
16:05
Noční univerzita: P. Josef Čunek, SJ - Jezuité a jejich podnikání – 200 let od obnovení řádu
 
17:30
Zachraňme kostely: Kostel Nalezení sv. Kříže a kaple sv. Anny v Pelhřimově (3)
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Letěl sokol (110)
 
18:30
Na louce
 
18:35
Rok vína
 
19:05
Terra Santa News: 6. 2. 2019
 P !
19:30
Antikvartet na Mohelnickém dostavníku 2018 (1)
 P !
20:00
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Nepostradatelní muži: Petr, Pavel a misijní dobrodružství (5)
 
21:00
S NOACHem po Izraeli
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce
 
22:05
Noční univerzita: Marek Jan Štěpán - Sakrální stavby
 
23:30
Kulatý stůl: Jak se neztratit ve světě médií (239)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 12.2.2019

 
6:05
V souvislostech - Radek Hábl: Insolvence nebo exekuce?
 
6:25
Muzikanti hrajte
 
6:55
Pod lampou: Na Majdanu: Ztrácíme svobodu?
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:05
Cesta k andělům: Jiří Korda o exorcismu - lékař a kněz (92)
 
9:55
Vezmi a čti: Leden 2019
 
10:10
Noční univerzita: Marek Jan Štěpán - Sakrální stavby
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Neoblomný kardinál
 
13:40
V pohorách po horách: Spišská plesa - Vysoké Tatry (39)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Hrdinové víry: P. Ignác Stuchlý (1)
 
15:30
Česká věda
 
15:45
Světlo pro Evropu: Štrasburkem krok po kroku (13)
 
16:00
Outdoor Films s Marcelou Krplovou: Uganda, Rwanda (76)
 
17:15
Opavská inspirace
 
17:30
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Co nás připravuje o pokoj a jak se bránit? (10)
 
18:00
Živě s Noe: Amálie Knotová z VOŠP Praha a Lukáš Jirsa, filmový recenzent
 
18:25
Sedmihlásky: Letěl sokol (110)
 P
18:30
Kristýnčiny papučky
 
18:40
Dávní hrdinové: Rozbouřené vody
 
19:10
Tak trošku jiný lyžák
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 12. 2.2019
 !
20:00
Otec Pio, tvůrce milosrdenství
 
20:55
Víra do kapsy: Je svatost pro každého?
 P
21:10
Řeckokatolický magazín (188)
 
21:30
Živě s Noe: Den v kostce s Lukášem Jirsou, filmovým recenzentem
 
22:05
Jak potkávat svět: s Marií Rottrovou (59)
 
23:30
Terra Santa News: 6. 2. 2019
 
0:00
Missio magazín: leden 2019
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 13.2.2019

 
6:05
Živ nás, Bože, živ nás!: Jánošíkove dni v Terchovej 2018 (2)
 
7:35
Noční univerzita: P. Josef Čunek, SJ - Jezuité a jejich podnikání – 200 let od obnovení řádu
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:10
CHKO České středohoří: Milešovka - Velemín a okolí
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Zpravodajské Noeviny: 12. 2.2019
 
11:10
Léta letí k andělům: Jan Špilar - jáhen a kadeřník (24)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Nepostradatelní muži: Petr, Pavel a misijní dobrodružství (5)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Hrdinové víry: P. Antonín Šuránek (2)
 
15:35
Zachraňme kostely: Kostel Nalezení sv. Kříže a kaple sv. Anny v Pelhřimově (3)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 12. 2.2019
 
16:25
Jak potkávat svět: s Marií Rottrovou (59)
 P
18:00
Živě s Noe: Rádio Proglas a Katolický týdeník
 P
18:30
Pusinky
 
18:40
Sedmihlásky: Letěl sokol (110)
 
18:45
Česká věda
 
19:00
Arménie – Víra hory přenáší
 P !
19:30
Terra Santa News: 13. 2. 2019
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
Bazilika s tajemným světlem: Šlechtická a panovnická bazilika (1)
 
21:18
Meditační kaple sv. Jana Pavla II. v Ústí nad Orlicí
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce: téma - Oficiální připojení ČSFR k Internetu, Institut intermédií
 P !
22:05
Noční univerzita: Cyril Höschl - Umění a (neuro)věda
 P
23:20
Generální audience Svatého otce
 
23:45
Cesta k andělům: Lubomír Brabec - virtuózní kytarista (97)
 
0:35
Evropští katolíci v utajení – Kosovo
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 14.2.2019

 
6:05
Klapka s ...: Petrem Baranem (26)
 
7:10
Česká věda
 
7:25
Cvrlikání: Mirek Kemel + Vladimír Javorský (jako host) (64)
 
8:35
Terra Santa News: 13. 2. 2019
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:05
Kulatý stůl: Jak se neztratit ve světě médií (239)
 
10:35
Bulharsko -Život ve skrytosti
 
11:20
Světlo pro Evropu: Štrasburkem krok po kroku (13)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Koncert tří sborů: Odry 2015
 
13:45
Velehradská zastavení: Díl 4. - Slavení východní liturgie
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Hrdinové víry: Arciopat Anastáz Opasek (3)
 
15:30
Harfa Noemova: Mistři varhan
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 12. 2.2019
 
16:25
V pohorách po horách: Spišská plesa - Vysoké Tatry (39)
 
16:35
Generální audience Svatého otce
 
16:55
Poodří - mokřady mezinárodního významu České republiky
 
17:40
Řeckokatolický magazín (188)
 P
18:00
Živě s Noe: S P. Josefem Čunkem hovoříme o sv. Cyrilovi a akcích s ním spojených na Velehradě
 
18:25
Sedmihlásky: Letěl sokol (110)
 P
18:30
Zajíček a veverka
 
18:40
Jazzový skřítek a jeho Pekáč
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 6. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 14. 2. 2019
 !
20:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: My sme hráli(y) na cimbály… (133)
 
21:20
Diakonie ve Valašském Meziříčí - Žijeme tu s vámi!
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce: s doc. Luďkem Galuškou hovoříme o sv. Cyrilovi
 !
22:05
Pod lampou: Kdo z nás je normální a kdo divný?
 
23:40
Manželství - jeden z pohledů na přirozenou rodinu
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 14. 2. 2019
 
0:30
Causa Carnivora
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 15.2.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 14. 2. 2019
 
6:30
Vezmi a čti: Leden 2019
 
6:45
Na pořadu rodina: Povolání dětí (6)
 
7:45
Noční univerzita: Cyril Höschl - Umění a (neuro)věda
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:05
Biblická studna
 
10:05
S Bohem podél Rio Maraňon
 
10:30
Opavská inspirace
 
10:45
Pod ostravským nebem: Zastavení v ostravských sakrálních stavbách
 
11:10
Zachraňme kostely: Kostel Nalezení sv. Kříže a kaple sv. Anny v Pelhřimově (3)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Nepostradatelní muži: Petr, Pavel a misijní dobrodružství (5)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Hrdinové víry: Metoděj Habáň (4)
 
15:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmem Křižáček (48)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 14. 2. 2019
 
16:20
Odkaz předků: Lenešice (1)
 
16:30
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Jaroslav Krček a Musica Bohemica (136)
 P
18:00
Živě s Noe: Host Ing. Petr Kudela, další téma: připomínáme slavné osobnosti
 
18:25
Sedmihlásky: Letěl sokol (110)
 P
18:30
Pojďme děti spát
 
18:40
Hrát si dovoleno
 
19:00
Cesta k andělům: Jiří Korda o exorcismu - lékař a kněz (92)
 !
20:00
Kulatý stůl: Jak na výchovu
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce: s Mgr. Marianou Ambrožovou o společnosti Na počátku
 
22:05
Večeře u Slováka: 6. neděle v mezidobí
 
22:30
Outdoor Films s Marcelou Krplovou: Uganda, Rwanda (76)
 
0:05
Večer chval: Didaché (72)
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 16.2.2019

 
6:05
Klapka s ...: Miroslavem Trudičem (27)
 
7:05
Kazachstán - Slib
 
7:55
Hermie a Stanley na táboře
 
8:30
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a Bílá paní (24)
 
9:00
Dávní hrdinové: Rozbouřené vody
 
9:25
Sedmihlásky: Letěl sokol (110)
 
9:35
Zachraňme kostely: Kostel Nalezení sv. Kříže a kaple sv. Anny v Pelhřimově (3)
 
9:55
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Nepostradatelní muži: Petr, Pavel a misijní dobrodružství (5)
 
10:55
Šajtar: Třebovický koláč 2018
 
11:35
Zpravodajské Noeviny: 14. 2. 2019
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Pod lampou: Kdo z nás je normální a kdo divný?
 
13:45
Záblesky nad Andami
 
14:15
Terra Santa News: 13. 2. 2019
 
14:35
Večeře u Slováka: 6. neděle v mezidobí
 
15:05
Ondřej Havelka a jeho Melody Makers: v GONGu
 !
16:00
Fatima - Poslední tajemství
 
17:25
Lednický park vypravuje
 
17:50
V pohorách po horách: Svantovítovy skály - Vsetínské vrchy (49)
 P
18:05
Hovory z Rekovic: Martin Kocián
 
18:25
Sedmihlásky: Letěl sokol (110)
 
18:30
Pojďme děti spát
 
18:45
Muzikanti hrajte
 P !
19:20
Světlo pro Evropu: Řešení plastové epidemie (3)
 P !
19:30
V souvislostech - Stanislav Slavický: Venezuela v politické krizi
 !
20:00
Maktub
 P
22:00
Živě s Noe: Týden v kostce
 
23:05
Causa Carnivora
 
23:40
Noční univerzita: P. Josef Čunek, SJ - Jezuité a jejich podnikání – 200 let od obnovení řádu
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 17.2.2019

 
6:05
Klapka s ...: Josefem Hradeckým (28)
 
7:05
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: My sme hráli(y) na cimbály… (133)
 
8:30
Až na konec světa
 
9:30
Večeře u Slováka: 6. neděle v mezidobí
 L !
10:00
Mše svatá z baziliky sv. Cyrila a Metoděje: Velehrad
 
11:15
Víra do kapsy: Je svatost pro každého?
 
11:30
Řeckokatolický magazín (188)
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmem Křižáček (48)
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Stanislav Slavický: Venezuela v politické krizi
 
12:40
Světlo pro Evropu: Řešení plastové epidemie (3)
 P
12:50
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:35
Muzikanti hrajte
 
14:05
Maktub
 
16:10
Živě s Noe: Týden v kostce
 
17:15
Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
 
17:55
Sedmihlásky: Keď sem išel z rána (117)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a dirigent Houslička (25)
 P !
18:30
Dávní hrdinové: Vysvobození z katakomb
 
18:55
Hermie a jeho přátelé: Milo, bezbožná kudlanka nábožná
 
19:25
Radost - Sestra Lucia
 
19:40
Bazilika s tajemným světlem: Šlechtická a panovnická bazilika (1)
 !
20:00
Zahajovací koncert MHF Karla Ditterse z Dittersdorfu: kostel Navštívení Panny Marie v Bílé Vodě
 
21:55
V souvislostech - Stanislav Slavický: Venezuela v politické krizi
 
22:20
Outdoor Films s Marcelou Krplovou: Uganda, Rwanda (76)
 
23:35
Tak trošku jiný lyžák
 
23:55
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:20
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Nepostradatelní muži: Petr, Pavel a misijní dobrodružství (5)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 18.2.2019

 
6:05
Klapka s ...: Josefem Hradeckým (28)
 
7:10
V pohorách po horách: Svantovítovy skály - Vsetínské vrchy (49)
 
7:20
Outdoor Films s P. Darkem Sputem a Martinem Kráčalíkem: Mustang (70)
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:05
Jak potkávat svět: s Ladislavem Moravetzem, jeho manželkou Ester a synem Matyášem (62)
 
10:35
Bible pro Severní Koreu
 
11:10
Bazilika s tajemným světlem: Šlechtická a panovnická bazilika (1)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Diakonie ve Valašském Meziříčí - Žijeme tu s vámi!
 
13:00
Křižovatka v Příchovicích
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Hrdinové víry: Matka Vojtěcha (5)
 
15:35
V souvislostech - Stanislav Slavický: Venezuela v politické krizi
 !
16:00
Noční univerzita: P. doc. Tomáš Petráček, Th.D. - Karel IV. a česká duchovní tradice
 
17:15
Víra do kapsy: Je svatost pro každého?
 
17:35
Zachraňme kostely: kostel sv. Archanděla Michaela v Jiříkově (4)
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
Sedmihlásky: Keď sem išel z rána (117)
 
18:35
Hermie a přítel v nouzi
 
18:45
Naše milosrdná Paní, matka kubánského lidu
 
19:15
Ivo Cicvárek na Mohelnickém dostavníku 2014 (3)
 P !
20:00
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry
 
21:00
Hovory z Rekovic: Martin Kocián
 
21:15
ARTBITR - Kulturní magazín: s P. Ladislavem Heryánem SDB (28)
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce
 
22:05
Noční univerzita: Cyril Höschl - Umění a (neuro)věda
 
23:20
Terra Santa News: 13. 2. 2019
 
23:45
Kulatý stůl: Jak na výchovu
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 19.2.2019

 
6:05
V souvislostech - Stanislav Slavický: Venezuela v politické krizi
 
6:25
Muzikanti hrajte
 
7:00
Pod lampou: Kdo z nás je normální a kdo divný?
 
8:35
Zřím Řím
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:05
Noční univerzita: Cyril Höschl - Umění a (neuro)věda
 
10:20
Manželství - jeden z pohledů na přirozenou rodinu
 
10:45
Na pomezí ticha a tmy
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V pohorách po horách: Svantovítovy skály - Vsetínské vrchy (49)
 
13:05
Josef a jeho bratři
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Hrdinové víry: Tomáš Špidlík (6)
 
15:40
Česká věda
 
16:00
Kulatý stůl: Jak na výchovu
 
17:30
Tajemství skla
 
17:40
Bazilika s tajemným světlem: Šlechtická a panovnická bazilika (1)
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Keď sem išel z rána (117)
 
18:30
Hermie soutěží
 
18:40
Dávní hrdinové: Vysvobození z katakomb
 
19:05
Chlapi na hoře
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 19. 2. 2019
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 
20:55
Opavská inspirace
 P !
21:10
Řeckokatolický magazín (189)
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce
 
22:05
Terra Santa News: 13. 2. 2019
 
22:25
Světlo pro Evropu: Řešení plastové epidemie (3)
 
22:40
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: My sme hráli(y) na cimbály… (133)
 
0:05
Zahajovací koncert MHF Karla Ditterse z Dittersdorfu: kostel Navštívení Panny Marie v Bílé Vodě
 
1:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 20.2.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 19. 2. 2019
 
6:25
Noční univerzita: P. doc. Tomáš Petráček, Th.D. - Karel IV. a česká duchovní tradice
 
7:40
Epydemye na Mohelnickém dostavníku 2016
 
8:30
Harfa Noemova: Mistři varhan
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:05
Přehrada Kružberk 1957 - 2017: videodokument o rekonstrukci vodního díla
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:40
Tak trošku jiný lyžák
 
11:00
Ve službě Šuárů
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:45
Zachraňme kostely: kostel sv. Archanděla Michaela v Jiříkově (4)
 
13:05
Ondřej Havelka a jeho Melody Makers: v GONGu
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Hrdinové víry: Luboš Hruška (7)
 
15:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s P. Ladislavem Heryánem SDB (28)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 19. 2. 2019
 
16:20
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry
 
17:20
Vzlétněte vysoko: Debata o mladých lidech nejen v církvi
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
Hermie a jeho přátelé: Buzbyho plážová párty
 
18:40
Sedmihlásky: Keď sem išel z rána (117)
 
18:45
Dopisy z rovníku
 P !
19:30
Terra Santa News: 20. 2. 2019
 
20:00
Večer chval: Brno Worship (73)
 
21:15
Bazilika s tajemným světlem: Mariánská bazilika (2)
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce
 P !
22:05
Noční univerzita: Hana Lipovská - Morální rozměr peněz
 
23:05
Generální audience Svatého otce
 
23:30
Bez tebe to nejde: Zameť si před vlastním prahem
 
0:30
Zámek Židlochovice - zahrada času
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 21.2.2019

 
6:05
Klapka s ...: Evou Benešovou (29)
 
7:10
Zahajovací koncert MHF Karla Ditterse z Dittersdorfu: kostel Navštívení Panny Marie v Bílé Vodě
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:10
Světlo pro Evropu: Řešení plastové epidemie (3)
 
9:25
Kulatý stůl: Jak na výchovu
 
11:00
Terra Santa News: 20. 2. 2019
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Bazilika s tajemným světlem: Mariánská bazilika (2)
 
13:05
Muzikanti hrajte
 
13:35
Generální audience Svatého otce
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Hrdinové víry: Oto Mádr (8)
 
15:40
Řeckokatolický magazín (189)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 19. 2. 2019
 
16:25
V pohorách po horách: Svantovítovy skály - Vsetínské vrchy (49)
 
16:35
Život na zámku Břežany
 
17:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a dirigent Houslička (25)
 
17:30
Dávní hrdinové: Vysvobození z katakomb
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
Hermie a jeho přátelé: Buzbyho hláskovací soutěž
 
18:35
Sedmihlásky: Keď sem išel z rána (117)
 
18:45
Vzdělanost - Otec Miroslav
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 7. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 21. 2. 2019
 !
20:00
Cvrlikání: A. M. Úlet (56)
 
21:05
Guyanská Diana
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce
 P !
22:05
Pod lampou: Slovensko zažívá krizi ústavního zřízení
 
23:20
Na pomezí ticha a tmy
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 21. 2. 2019
 
0:30
Skryté poklady: Milan
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 22.2.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 21. 2. 2019
 
6:25
Zachraňme kostely: kostel sv. Archanděla Michaela v Jiříkově (4)
 
6:45
Misie slovenských salesiánů v Belgii
 
7:40
Hovory z Rekovic: Martin Kocián
 
8:00
Noční univerzita: Hana Lipovská - Morální rozměr peněz
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:05
ARTBITR - Kulturní magazín: s P. Ladislavem Heryánem SDB (28)
 
9:20
Missio magazín: leden 2019
 
10:15
V pohorách po horách: Tlstá - Velká Fatra (43)
 
10:25
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Ceferino Jiménez Malla - Cikán v nebi
 
13:20
Ivo Cicvárek na Mohelnickém dostavníku 2014 (3)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Hrdinové víry: Štěpán Trochta (9)
 
15:40
Mwebare kwija - Klinika v buši
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 21. 2. 2019
 
16:20
Harfa Noemova: Mistři varhan
 
16:50
Buon giorno s Františkem
 
17:45
V pohorách po horách: Svantovítovy skály - Vsetínské vrchy (49)
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Keď sem išel z rána (117)
 
18:30
Kudrnáč Hermie
 
18:40
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Březinou, gravitace a vulkanismus ve sluneční soustavě
 
19:20
Silva Gabreta: Jak se rodí šumavský horský les
 L !
20:00
Noemova pošta: únor 2019
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce
 
22:05
Večeře u Slováka: 7. neděle v mezidobí
 
22:35
Vanen, pírko z ráje
 
23:40
Zpívá celá dědina: Dubňany
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 23.2.2019

 
6:05
Klapka s ...: Festivalem dobrých zpráv (30)
 
7:40
Bazilika s tajemným světlem: Mariánská bazilika (2)
 
7:50
Střední cesta
 
8:05
Portréty krajiny
 
8:30
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a dirigent Houslička (25)
 
9:00
Dávní hrdinové: Vysvobození z katakomb
 
9:25
Sedmihlásky: Keď sem išel z rána (117)
 
9:35
Zachraňme kostely: kostel sv. Archanděla Michaela v Jiříkově (4)
 
9:55
Noční univerzita: Bůh mezi hrnci - Hana Pinknerová
 
10:35
Zpravodajské Noeviny: 21. 2. 2019
 
10:55
Světlo pro Evropu: Řešení plastové epidemie (3)
 
11:10
Buon giorno s Františkem
 P
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Pod lampou: Slovensko zažívá krizi ústavního zřízení
 
13:25
Putování modrou planetou: Austrálie
 
14:15
Terra Santa News: 20. 2. 2019
 
14:35
Cesta k andělům: Boris Jirků - malíř (48)
 
15:30
Muzikanti hrajte
 
16:05
Večeře u Slováka: 7. neděle v mezidobí
 P !
16:30
Naše Horní Lideč
 L
17:25
Kající bohoslužba z Královského sálu Apoštolského paláce ve Vatikánu s papežem Františkem
 P
19:05
Istanbulská úmluva - jeden z pohledů
 P
19:30
V souvislostech
 P !
20:00
Outdoor Films s Jiřím Kratochvílem: Horolezec a filmař v jedné osobě (77)
 P !
21:35
Harfa Noemova: NF Impuls – R. Schumann
 P
22:00
Živě s Noe: Týden v kostce
 
23:05
Ivo Cicvárek na Mohelnickém dostavníku 2014 (3)
 
23:45
Noční univerzita: P. doc. Tomáš Petráček, Th.D. - Karel IV. a česká duchovní tradice
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 24.2.2019

 
6:05
Klapka s ...: Alenou Krejčovou (33)
 
7:10
Cvrlikání: A. M. Úlet (56)
 
8:20
Skryté poklady: Christian
 
8:55
Večeře u Slováka: 7. neděle v mezidobí
 L
9:25
Mše svatá z Královského sálu Apoštolského paláce ve Vatikánu s papežem Františkem
 
11:15
Víra do kapsy: Je svatost pro každého?
 
11:30
Řeckokatolický magazín (189)
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s P. Ladislavem Heryánem SDB (28)
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech
 P
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Outdoor Films s Jiřím Kratochvílem: Horolezec a filmař v jedné osobě (77)
 
15:00
Muzikanti hrajte
 
15:35
Živě s Noe: Týden v kostce
 
16:35
Česká věda
 
16:55
Noční univerzita: Hana Lipovská - Morální rozměr peněz
 P !
17:55
Sedmihlásky: Ej pase dívča husy, Haj husičky od vodičky (124)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín, Adam a Eva (26)
 
18:30
Dávní hrdinové: Připravit, pozor, pal!
 
18:55
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry
 P !
20:00
Má vlast: Šumperk
 
20:50
V souvislostech
 P !
21:15
Rok 2018 s papežem Františkem
 
22:20
Buon giorno s Františkem
 
23:15
Mosambik - Bom Padre
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 25.2.2019

 
6:05
Klapka s ...: Vladimírem Císařem (34)
 
7:05
Angola: Nepřestanu chodit ulicemi
 
8:05
Buon giorno s Františkem
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:10
Istanbulská úmluva - jeden z pohledů
 
9:40
Harfa Noemova: NF Impuls – R. Schumann
 
10:05
Rok 2018 s papežem Františkem
 
11:05
Zachraňme kostely: poutní kostel Navštívení Panny Marie ve Skocích u Žlutic (5)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Opavská inspirace
 
13:05
Naše Horní Lideč
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Hrdinové víry: Křesťanský politik Jaroslav Cuhra (10)
 
15:40
V souvislostech
 
16:05
Noční univerzita: Mons. Václav Malý - Křesťané ve světě
 P
17:35
Víra do kapsy
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Ej pase dívča husy, Haj husičky od vodičky (124)
 
18:30
Hermieho zpívánky
 
18:35
Smírčí kříž
 P !
19:00
Vezmi a čti: Únor 2019
 P !
19:15
Jaroslav Wykrent & In Blue na Mohelnickém dostavníku 2018
 P !
20:00
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry
 !
20:50
Toufar
 P
22:00
Živě s Noe: Den v kostce
 
22:35
Noemova pošta: únor 2019
 
0:10
Noční univerzita: Hana Lipovská - Morální rozměr peněz
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 26.2.2019

 
6:05
Pod lampou: Slovensko zažívá krizi ústavního zřízení
 
7:15
Putování modrou planetou: Etiopie QUO VADIS?
 
8:05
Má vlast: Šumperk
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:10
Doma, to je něco úžasnýho...
 
10:00
Muzikanti hrajte
 
10:30
Noční univerzita: Hana Lipovská - Morální rozměr peněz
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Vezmi a čti: Únor 2019
 
13:10
V souvislostech
 
13:30
Istanbulská úmluva - jeden z pohledů
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Hrdinové víry: P. František Šilhan SJ (11)
 
15:35
Bazilika s tajemným světlem: Mariánská bazilika (2)
 
15:45
Návrat lišky Bystroušky na Hukvaldy
 
16:00
Outdoor Films s Jiřím Kratochvílem: Horolezec a filmař v jedné osobě (77)
 
17:35
Se salesiány na jihu Madagaskaru: Boží lid
 P
18:00
Živě s Noe
 P
18:30
Od slunéčka do tmy: O prokletém fojtovi
 
18:40
Sedmihlásky: Ej pase dívča husy, Haj husičky od vodičky (124)
 
18:45
Dávní hrdinové: Připravit, pozor, pal!
 
19:10
Světoznámé výšivky z Cífera
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 26. 2. 2019
 P !
20:00
Missio magazín: únor 2019
 P
20:55
Řeckokatolický magazín (190)
 
21:10
Credo: korouhve Karla Rechlíka
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce
 
22:05
Cvrlikání: A. M. Úlet (56)
 
23:15
Terra Santa News: 20. 2. 2019
 
23:35
Léčit zlo láskou
 
0:05
Večer chval: Friend Kolektiv (74)
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 27.2.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 26. 2. 2019
 
6:25
Noční univerzita: Mons. Václav Malý - Křesťané ve světě
 
7:55
Cvrlikání: A. M. Úlet (56)
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:10
Tak trošku jiný lyžák
 L
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Život ve vztahu: Franz Kett a jeho pedagogika
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Gojdič - láska nadevšecko
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Hrdinové víry: Ženské řehole a jejich osud v době totality (12)
 
15:40
Na křídlech andělů
 
16:10
Zpravodajské Noeviny: 26. 2. 2019
 
16:30
Zpívá celá dědina: Dubňany
 P
18:00
Živě s Noe
 P
18:25
Od slunéčka do tmy: Ondra a Kuba
 
18:40
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry
 P !
19:30
Terra Santa News: 27. 2. 2019
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
Bazilika s tajemným světlem: Mučednická bazilika (3)
 
21:15
Víra do kapsy
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce
 P !
22:05
Noční univerzita: Dominik Opatrný - Až z Nového Jeruzaléma poteče křišťálově čistá řeka
 
22:45
Generální audience Svatého otce
 
23:10
Naše Horní Lideč
 
0:05
Bez tebe to nejde: Pomoz mi s životem
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 28.2.2019

 
6:05
Klapka s ...: Jaromírem Schejbalem (36)
 
7:10
Bazilika s tajemným světlem: Mučednická bazilika (3)
 
7:20
Soňa
 
7:40
Rok 2018 s papežem Františkem
 
8:40
Vezmi a čti: Únor 2019
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:10
Terra Santa News: 27. 2. 2019
 
9:30
Pastýř na člunu
 
9:55
Noemova pošta: únor 2019
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Má vlast: Šumperk
 
13:35
Generální audience Svatého otce
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Hrdinové víry: Zdenka Schelingová (13)
 
15:35
Harfa Noemova: NF Impuls – R. Schumann
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 26. 2. 2019
 
16:20
Istanbulská úmluva - jeden z pohledů
 
16:45
Muzikanti hrajte
 
17:15
Světlo pro Evropu: Řešení plastové epidemie (3)
 
17:30
Dávní hrdinové: Připravit, pozor, pal!
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Ej pase dívča husy, Haj husičky od vodičky (124)
 P
18:30
Od slunéčka do tmy: Vlk a liška
 
18:40
Legrace za pár drobných
 P
19:00
Večeře u Slováka: 8. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 28. 2. 2019
 !
20:00
U VÁS aneb festivalové kukátko: Kde se dobře vaří, tam se dobře daří (6)
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce
 P !
22:05
Pod lampou
 
0:05
Zpravodajské Noeviny: 28. 2. 2019
 
0:25
Zachraňme kostely: poutní kostel Navštívení Panny Marie ve Skocích u Žlutic (5)
 
0:45
Slovenští redemptoristé v Rumunsku
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů