Program televize Noe na pondělí 11.3.2019

 
6:05
Klapka s ...: Tomášem Jungem (44)
 
7:10
Buon giorno s Františkem
 
8:00
Mezi pražci: Březen 2019 (75)
 
8:45
V pohorách po horách: Vápeč - Strážovská hornatina (51)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Harfa Noemova: Mistři taktovky – Petr Vronský
 
9:45
Domov pro všechny
 
10:15
Vezmi a čti: Únor 2019
 
10:35
Missio magazín: únor 2019
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Nevybroušené diamanty
 
13:25
Příběhy odvahy a víry: Popraviště Butovo: Ruská Golgota (1)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
U Pastýře: Petruška Šustrová
 
15:35
V souvislostech - Petr Holub: Důchodová reforma
 !
16:00
Noční univerzita: Prof. MUDr. Marta Munzarová, CSc. - Důstojnost člověka a péče o umírající
 
16:40
Lubor Patsch, muzikant s kamerou
 
17:10
Hadath Baalbek
 
17:35
Zachraňme kostely: Kostel sv. Barbory v Manětíně (8)
 P
18:00
Živě s Noe: Střední zdravotnická škola, Karviná
 
18:25
Sedmihlásky: Aničko mlynářova, Prala plínky, Už sú kose nade mlýnem (128)
 
18:30
Od slunéčka do tmy: Obrázek na díle
 
18:40
Velehrad v době nesvobody
 
19:00
Zámek Židlochovice - zahrada času
 P !
19:30
Jaroslav Samson Lenk na Mohelnickém dostavníku 2018
 P !
20:00
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Oheň Jeho lásky: Modlitba a život Ducha
 
20:50
Terra Santa News: 6. 3. 2019
 
21:15
ARTBITR: s Miroslavem Hromádkou (70)
 P
21:30
Živě s Noe: Den v Kostce
 
22:05
Noční univerzita: P. Jan Linhart - Odvaha mít strach
 
23:15
Poutní chrám Panny Marie na Chlumku v Luži
 
23:30
Kulatý stůl: Naše NATO?
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 12.3.2019

 
6:05
Česká hudba na zámcích Moravy a Slezska: Hradec nad Moravicí
 
6:45
V pohorách po horách: Krúpova hoľa (1)
 
6:55
Pod lampou: 100 let Československa a dnešek
 
8:25
Naše milosrdná Paní, matka kubánského lidu
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V souvislostech - Petr Holub: Důchodová reforma
 
9:45
Hudební okénko (2)
 
10:20
Noční univerzita: P. Jan Linhart - Odvaha mít strach
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V pohorách po horách: Vápeč - Strážovská hornatina (51)
 
13:00
Cesta k andělům: Zdeňka Rybová - Hnutí pro život (100)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
U Pastýře: s Janem Vokálem, biskupem královéhradeckým
 
15:35
BET LECHEM - vnitřní domov: Antonio Rivas - španělský augustinián v Praze (39)
 
16:00
Kulatý stůl: Naše NATO?
 
17:35
Velké ticho v Poličanech
 P
18:00
Živě s Noe: Téma NATO, hostem ve studiu je kpt. Mgr. Jan Pacner
 
18:25
Sedmihlásky: Aničko mlynářova, Prala plínky, Už sú kose nade mlýnem (128)
 
18:30
Spadli z jahody - Brouci Jula a Chmuľo: Semafor
 
18:40
Dávní hrdinové: Útěk za svitu hvězd
 
19:05
Ukrajinská zastavení
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 12. 3. 2019
 !
20:00
Kříž nebo meč
 P !
20:45
Řeckokatolický magazín (192)
 
21:00
Vodopády milosrdenství
 P
21:30
Živě s Noe: Den v Kostce: Antikonfliktní tým policie ČR + Křesťanská policejní asociace
 
22:05
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova: Modlitba, půst a almužna (Mt 6,1-6.16-18)
 
22:45
Jak potkávat svět: s básníkem Františkem Novotným a hercem Luďkem Munzarem (30)
 
0:10
Terra Santa News: 6. 3. 2019
 
0:30
Světlo pro Evropu: Bezpečnost v Evropě (4)
 
0:40
Česká věda
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 13.3.2019

 
6:05
Klapka s ...: Luďkem Štiplem (45)
 
7:05
100 let na Svatém Hostýně: Sto let od korunovace milostné sochy Panny Marie Svatohostýnské
 
8:00
Noční univerzita: Prof. MUDr. Marta Munzarová, CSc. - Důstojnost člověka a péče o umírající
 
8:35
Zpravodajské Noeviny: 12. 3. 2019
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Ars Vaticana (1)
 
9:25
Jak potkávat svět: s Jiřím Stivínem (53)
 
10:45
Ale on není bílý
 
11:15
Víra do kapsy: Proč se mám postit?
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Zapomenuté Čako
 
13:10
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Oheň Jeho lásky: Modlitba a život Ducha
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
U Pastýře: s Táňou Fischerovou
 
15:35
ARTBITR: s Miroslavem Hromádkou (70)
 
15:55
Zpravodajské Noeviny: 12. 3. 2019
 !
16:20
Outdoor Films se Štěpánem Černouškem: Sibiřské gulagy (42)
 P
18:00
Živě s Noe: Festival Jeden svět
 
18:30
Spadli z jahody - Brouci Jula a Chmuľo: Jak se ztratili
 
18:40
Sedmihlásky: Aničko mlynářova, Prala plínky, Už sú kose nade mlýnem (128)
 
18:50
Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
 P
19:30
Terra Santa News: 13. 3. 2019
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
Příběhy odvahy a víry: Popraviště Butovo: Ruská Golgota (1)
 P
21:30
Živě s Noe: Den v Kostce: Papež František, Bátor Tábor
 P !
22:05
Noční univerzita: P. Josef Prokeš - Nezájem o víru v ČR a jak na něj odpovídat
 
23:10
Vezmi a čti: Únor 2019
 
23:25
Ars Vaticana (10)
 
23:35
Léta letí k andělům: Marko Ivan Rupnik - slovinský umělec, teolog a jezuita (72)
 
0:05
Večer chval: Friend Kolektiv (74)
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 14.3.2019

 
6:05
Klapka s ...: Arnoštem Lukešem (46)
 
7:05
Velehrad v době nesvobody
 
7:25
Jmenuji se David Bibby
 
8:00
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova: Modlitba, půst a almužna (Mt 6,1-6.16-18)
 
8:35
Terra Santa News: 13. 3. 2019
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Světlo pro Evropu: Bezpečnost v Evropě (4)
 
9:30
Kulatý stůl: Naše NATO?
 
11:05
Na křídlech andělů
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Česká hudba na zámcích Moravy a Slezska: Hradec nad Moravicí
 
13:25
Ars Vaticana (2)
 
13:40
Vezmi a čti: Únor 2019
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Na jedné lodi (1)
 
15:35
Harfa Noemova: Mistři taktovky – Petr Vronský
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 12. 3. 2019
 
16:25
Řeckokatolický magazín (192)
 
16:45
V pohorách po horách: Vápeč - Strážovská hornatina (51)
 
16:55
Biblická studna
 P
18:00
Živě s Noe: Sčítání, pozorování čápů a čtyřicetidenní bezodpadová výzva - Czech Zero Waste
 
18:25
Sedmihlásky: Aničko mlynářova, Prala plínky, Už sú kose nade mlýnem (128)
 
18:30
Spadli z jahody - Brouci Jula a Chmuľo: Kouzelná slůvka
 
18:40
Kurzy Alfa
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 2. neděle postní
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 14. 3. 2019
 L !
20:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Za čěskimi horami (144)
 P
21:30
Živě s Noe: Den v Kostce: Magdaléna Múčková, výročí - A. Einstein, S. Hawking, Chiara Lubichová
 P !
22:05
Pod lampou: Sir Roger Penrose a vznik vesmíru
 
22:45
Jak potkávat svět: s Pavlem Helebrandem (19)
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 14. 3. 2019
 
0:30
Umění sklářských mistrů
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 15.3.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 14. 3. 2019
 
6:30
Zachraňme kostely: Kostel sv. Barbory v Manětíně (8)
 
6:50
Bolívie - Povolán ke službě
 
7:20
Noční univerzita: P. Josef Prokeš - Nezájem o víru v ČR a jak na něj odpovídat
 
8:30
Příběhy odvahy a víry: Popraviště Butovo: Ruská Golgota (1)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
ARTBITR: s Miroslavem Hromádkou (70)
 
9:35
Naše peníze, jejich osud
 
10:30
V pohorách po horách: Hruboskalsko (13)
 
10:40
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Oheň Jeho lásky: Modlitba a život Ducha
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Pomoc má mnoho tváří: Diakonie ČCE
 
13:10
Léta letí k andělům: Marko Ivan Rupnik - slovinský umělec, teolog a jezuita (72)
 
13:35
Jaroslav Samson Lenk na Mohelnickém dostavníku 2018
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Pod ostravským nebem: Zastavení v ostravských sakrálních stavbách
 
15:00
Křížová cesta ze Svatého Hostýna: pobožnost křížové cesty
 
15:30
Na jedné lodi (2)
 
16:35
Zpravodajské Noeviny: 14. 3. 2019
 
16:55
Ars Vaticana (3)
 
17:10
Kříž nebo meč
 P !
18:00
Živě s Noe: Mgr. Milan Bátor, Ph.D.
 
18:25
Sedmihlásky: Aničko mlynářova, Prala plínky, Už sú kose nade mlýnem (128)
 
18:30
Spadli z jahody - Brouci Jula a Chmuľo: Proč se mýt?
 
18:40
Biblická studna
 
19:40
Česká věda
 L !
20:00
Kulatý stůl: Liturgický prostor dnes
 P
21:30
Živě s Noe: Den v Kostce: paedDr. Drahomíra Blažková, ředitelka Otevřená okna, z.ú.
 
22:10
V pohorách po horách: Vápeč - Strážovská hornatina (51)
 
22:20
Večeře u Slováka: 2. neděle postní
 
22:50
Kde končí Evropa I.: Balkán: Sarajevo, Bělehrad, Záhřeb
 
23:50
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Za čěskimi horami (144)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 16.3.2019

 
6:05
Klapka s ...: Janem Kadlčíkem (47)
 
7:10
Léta letí k andělům: Marko Ivan Rupnik - slovinský umělec, teolog a jezuita (72)
 
7:35
Buon giorno s Františkem
 
8:30
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a šťastný den (29)
 
9:00
Dávní hrdinové: Útěk za svitu hvězd
 
9:25
Sedmihlásky: Aničko mlynářova, Prala plínky, Už sú kose nade mlýnem (128)
 
9:35
Zachraňme kostely: Kostel sv. Barbory v Manětíně (8)
 
9:55
Na pořadu rodina: Máme velkou rodinu (1)
 
11:00
Stíny nad Libavou
 
11:40
Zpravodajské Noeviny: 14. 3. 2019
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Pod lampou: Sir Roger Penrose a vznik vesmíru
 
12:50
Jak potkávat svět: s Alfrédem Strejčkem (10)
 
14:15
Terra Santa News: 13. 3. 2019
 
14:40
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Za čěskimi horami (144)
 
16:05
Večeře u Slováka: 2. neděle postní
 
16:30
Jak potkávat svět: s Hanou a Petrem Ulrychovými (50)
 !
18:00
Příběhy odvahy a víry: Monstrprocesy: Fraška spravedlnosti (2)
 
18:30
Čas pro Malawi
 P
19:15
Světlo pro Evropu: Sýrie vzdáleně blízká (5)
 P !
19:30
V souvislostech - Štěpán Stolz: Pátky pro budoucnost
 P !
20:00
Kde bzučí včely
 P !
21:00
Chceme se vrátit domů
 P
21:20
Živě s Noe: Týden v kostce
 
22:30
Outdoor Films s Milanem Jánem: Tajgy a tundry severovýchodní Sibiře (68)
 
0:05
Jaroslav Samson Lenk na Mohelnickém dostavníku 2018
 
0:25
Noční univerzita: Prof. MUDr. Marta Munzarová, CSc. - Důstojnost člověka a péče o umírající
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 17.3.2019

 
6:05
Klapka s ...: Michalem Mačičkou (48)
 
7:10
Kalvária Nitrianské Pravno
 
7:45
Velehrad v době nesvobody
 
8:05
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Za čěskimi horami (144)
 
9:30
Večeře u Slováka: 2. neděle postní
 L !
10:00
Mše svatá z kostela sv. Jakuba v Trnavě
 
11:15
Řeckokatolický magazín (192)
 
11:30
Ars Vaticana (4)
 
11:40
ARTBITR: s Miroslavem Hromádkou (70)
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Štěpán Stolz: Pátky pro budoucnost
 
12:40
Světlo pro Evropu: Sýrie vzdáleně blízká (5)
 
12:50
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:35
Hudební okénko (2)
 
14:10
Křížová cesta ze Svatého Hostýna: pobožnost křížové cesty
 
14:40
Kde bzučí včely
 
15:35
Pomoc, která se točí
 !
16:05
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova: Pokušení Páně (Mt 4,1-14)
 
16:45
Živě s Noe: Týden v kostce
 
17:55
Sedmihlásky: Poslali mňa pro vodu (61)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a šťastný den (29)
 P
18:30
Dávní hrdinové: Řev noci
 
18:55
Transport
 P
19:35
Hovory z Rekovic: Jiří Novotný
 P !
20:00
Má vlast: Hranice
 
21:20
Opavská inspirace
 
21:35
V souvislostech - Štěpán Stolz: Pátky pro budoucnost
 
22:00
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Oheň Jeho lásky: Modlitba a život Ducha
 
22:45
Missio magazín: únor 2019
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:00
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:40
Se salesiány na jihu Madagaskaru: ANKILILOAKA
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů