Program televize Noe na pátek 1.3.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 28. 2. 2019
 
6:25
Zachraňme kostely: poutní kostel Navštívení Panny Marie ve Skocích u Žlutic (5)
 
6:50
Noční univerzita: Dominik Opatrný - Až z Nového Jeruzaléma poteče křišťálově čistá řeka
 
7:30
Přehrada Kružberk 1957 - 2017: videodokument o rekonstrukci vodního díla
 
7:50
Naše Horní Lideč
 
8:40
Víra do kapsy
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:15
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Tradiční lidová kultura - výkladní skříň státu (141)
 
10:40
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Vtělené Slovo, skutečný chléb z nebe: Tajemství liturgie a eucharistie 
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Život v modlitbě
 
13:20
Jaroslav Wykrent & In Blue na Mohelnickém dostavníku 2018
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
U Pastýře: hostem dramatik Karel Steigerwald
 
15:35
Přírodní památka Turkov: Mokřad uprostřed velkoměsta
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 28. 2. 2019
 
16:25
Adopce srdce
 
17:00
Rok 2018 s papežem Františkem
 P
18:00
Živě s Noe: Mgr. Milan Bátor, 195 let od narození Bedřicha Smetany
 
18:25
Sedmihlásky: Ej pase dívča husy, Haj husičky od vodičky (124)
 
18:30
Od slunéčka do tmy: Odraný kůň
 
18:42
Zapomenuté Čako
 
19:00
Missio magazín: únor 2019
 L !
20:00
Kulatý stůl: Inspirace z Panamy
 P
21:30
Živě s Noe: Den v kostce: Pavel Helan, výročí svatořečení Anežky České, dopis papeži od prof. Tomáše Halíka
 
22:05
Večeře u Slováka: 8. neděle v mezidobí
 
22:35
Outdoor Films s Jiřím Kratochvílem: Horolezec a filmař v jedné osobě (77)
 
0:10
Večer chval: Didaché (72)
 
1:25
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 2.3.2019

 
6:05
Klapka s ...: Bohumilem Kheilem (37)
 
7:10
Bazilika s tajemným světlem: Mučednická bazilika (3)
 
7:25
Záliv svatých
 
8:30
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín, Adam a Eva (26)
 
9:00
Dávní hrdinové: Připravit, pozor, pal!
 
9:25
Sedmihlásky: Ej pase dívča husy, Haj husičky od vodičky (124)
 
9:35
Zachraňme kostely: poutní kostel Navštívení Panny Marie ve Skocích u Žlutic (5)
 
9:55
Jak potkávat svět: s Martou Kubišovou (57)
 
11:20
Víra do kapsy
 
11:35
Zpravodajské Noeviny: 28. 2. 2019
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Pod lampou: Rok po vraždě - co jsme se dověděli o Slovensku
 
13:45
Zachraňme kostely: Kostel Nejsvětější Trojice v Albrechticích u Rýmařova (1)
 
14:15
Terra Santa News: 27. 2. 2019
 
14:35
Večeře u Slováka: 8. neděle v mezidobí
 
15:05
Vezmi a čti: Únor 2019
 
15:25
Buon giorno s Františkem
 
16:20
Víra do kapsy
 
16:35
Dole, dole mój víneček zelení: MFF Myjava 2017
 
17:55
Mexiko - Chiapas: Nářek lidu
 
18:25
Sedmihlásky: Ej pase dívča husy, Haj husičky od vodičky (124)
 
18:30
Od slunéčka do tmy: Odraný kůň
 
18:40
Muzikanti hrajte
 P !
19:15
Světlo pro Evropu: Bezpečnost v Evropě (4)
 P !
19:30
V souvislostech - Marek Drábek: Sexuální zneužívání v církvi
 P !
20:00
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Březinou, Pluto, Měsíc a jiné
 P !
20:45
Mezi pražci: Březen 2019 (75)
 P
21:30
Živě s Noe: Týden v kostce
 
22:35
Papež František a jeho umění vést
 
23:25
Jaroslav Wykrent & In Blue na Mohelnickém dostavníku 2018
 
0:05
Noční univerzita: Mons. Václav Malý - Křesťané ve světě
 
1:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 3.3.2019

 
6:05
U VÁS aneb festivalové kukátko: Kde se dobře vaří, tam se dobře daří (6)
 
7:00
Vezmi a čti: Únor 2019
 
7:15
Rok 2018 s papežem Františkem
 
8:15
Řeckokatolický magazín (190)
 
8:30
Stopy ve sněhu
 
9:30
Večeře u Slováka: 8. neděle v mezidobí
 L !
10:00
Mše svatá z kostela sv. Jakuba v Trnavě
 
11:10
Hriňovský kostelík na Islandu
 
11:40
Gustav Ištok - Kříž je moje cesta
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:05
Světlo pro Evropu: Bezpečnost v Evropě (4)
 
13:20
V souvislostech - Marek Drábek: Sexuální zneužívání v církvi
 
13:40
Vezmi a čti: Únor 2019
 L !
14:00
Mene Tekel - ekumenická bohoslužba za popravené, umučené a zemřelé politické vězně
 
15:30
Přešel jsem hranici
 
16:25
Muzikanti hrajte
 
16:55
Živě s Noe: Týden v kostce
 P
17:55
Sedmihlásky: Zazpíval Slavíček (127)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a robot (28)
 P
18:30
Dávní hrdinové: Plavat, nebo zemřít
 
18:55
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Vtělené Slovo, skutečný chléb z nebe: Tajemství liturgie a eucharistie 
 
19:45
Bazilika s tajemným světlem: Mučednická bazilika (3)
 !
20:00
Jarní koncert: Janáčkova konzervatoř Ostrava a dívčí sbor DATIO Odry
 
20:55
Zřím Řím
 
21:25
V souvislostech - Marek Drábek: Sexuální zneužívání v církvi
 
21:50
Missio magazín: únor 2019
 
22:45
Milion hostií
 
23:50
Chceme se vrátit domů
 
0:10
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 4.3.2019

 
6:05
Klapka s ...: Milanem Michálkem (38)
 
7:10
Magadan - ďáblovo hřiště
 
7:40
Guyanská Diana
 
8:10
Mezi pražci: Březen 2019 (75)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Outdoor Films s Jiřím Kratochvílem: Horolezec a filmař v jedné osobě (77)
 
10:55
Cesta návratu
 
11:10
Víra do kapsy
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Missio magazín: únor 2019
 
13:45
Víra do kapsy: Proč se mám postit?
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
U Pastýře: s poslancem Markem Bendou
 
15:30
Zachraňme kostely: kostel sv. Markéty ve Skytalech (7)
 
16:00
V souvislostech - Marek Drábek: Sexuální zneužívání v církvi
 
16:20
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet OCarm - Bohatý mladík
 P
18:00
Živě s Noe: Téma: modlitba
 
18:25
Sedmihlásky: Zazpíval Slavíček (127)
 P
18:30
Od slunéčka do tmy: Podbálovský hastrman
 
18:45
Terra Santa News: 27. 2. 2019
 P !
19:05
ARTBITR: s Miroslavem Hromádkou (70)
 P
19:20
Fleret & Zuzana Šuláková na Mohelnickém dostavníku 2018
 L !
20:00
Biblická studna
 P !
21:00
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Ohromný zátup svědků: Společenství svatých
 P
22:05
Živě s Noe: Den v Kostce: ptejte se kněze. Téma: modlitba
 
22:40
Noční univerzita: Dominik Opatrný - Až z Nového Jeruzaléma poteče křišťálově čistá řeka
 
23:25
Kulatý stůl: Inspirace z Panamy
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 5.3.2019

 
6:05
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Březinou, Pluto, Měsíc a jiné
 
6:45
Kněz zpívající reggae - Jamajka
 
7:00
Pod lampou: Rok po vraždě - co jsme se dověděli o Slovensku
 
8:35
Pomoc má mnoho tváří: Diakonie ČCE
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V souvislostech - Marek Drábek: Sexuální zneužívání v církvi
 
9:40
Kaple v poušti
 
10:00
Muzikanti hrajte
 
10:30
Noční univerzita: Dominik Opatrný - Až z Nového Jeruzaléma poteče křišťálově čistá řeka
 
11:05
Práce Charity v Mexiku
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Víra do kapsy: Proč se mám postit?
 
13:10
Mezi pražci: Březen 2019 (75)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
U Pastýře: s hostem Pavlem Pecháčkem
 
15:35
Dvanáct rwandských mučednic
 
16:00
Kulatý stůl: Inspirace z Panamy
 
17:35
Laičtí misionáři v IQUITOS
 P
18:00
Živě s Noe: Hrad Šternberk, Oscar 2019, o. Vít Zatloukal
 
18:25
Sedmihlásky: Zazpíval Slavíček (127)
 
18:30
Od slunéčka do tmy: Tisůvek
 
18:40
Dávní hrdinové: Plavat, nebo zemřít
 
19:05
Bazilika s tajemným světlem: Mučednická bazilika (3)
 
19:15
Mwebare kwija - Klinika v buši
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 5. 3. 2019
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 P !
20:55
Řeckokatolický magazín (191)
 
21:10
Století Andělky
 P
21:30
Živě s Noe: Den v Kostce: Andrea Jarošová, pořadatelka konference UNIT
 
22:05
Zpravodajské Noeviny: 5. 3. 2019
 
22:25
Terra Santa News: 27. 2. 2019
 
22:45
Světlo pro Evropu: Bezpečnost v Evropě (4)
 
23:00
U VÁS aneb festivalové kukátko: Kde se dobře vaří, tam se dobře daří (6)
 
23:50
Charita Veselí nad Moravou
 
0:05
Jarní koncert: Janáčkova konzervatoř Ostrava a dívčí sbor DATIO Odry
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 6.3.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 5. 3. 2019
 
6:30
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet OCarm - Bohatý mladík
 
8:00
Misie slovenských salesiánů v Belgii
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Vzdělanost - Otec Miroslav
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:40
Záblesky nad Andami
 
11:10
Harfa Noemova: NF Impuls – R. Schumann
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Podzimní festival duchovní hudby 2013: A. Dvořák - Requiem
 
13:45
Víra do kapsy: Proč se mám postit?
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
U Pastýře: hostem Jan Sokol
 
15:30
Stalingradská Madona
 L !
16:25
Mše svatá Popeleční středy: Vatikán
 P
18:25
Živě s Noe: Program Svatého Otce na postní dobu, postní almužna
 
18:55
ARTBITR: s Miroslavem Hromádkou (70)
 
19:10
Zpravodajské Noeviny: 5. 3. 2019
 P !
19:30
Terra Santa News: 6. 3. 2019
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
BET LECHEM - vnitřní domov: Antonio Rivas - španělský augustinián v Praze (39)
 P
21:30
Živě s Noe: Den v Kostce: Pavel Szlaur, TheRivers: Evangelizuj svět
 P !
22:05
Noční univerzita: P. Jan Linhart - Odvaha mít strach
 
23:15
Generální audience Svatého otce
 
23:35
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Ohromný zátup svědků: Společenství svatých
 
0:40
Zámek Židlochovice - zahrada času
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 7.3.2019

 
6:05
Klapka s ...: Petrem Baranem (39)
 
7:10
Jarní koncert: Janáčkova konzervatoř Ostrava a dívčí sbor DATIO Odry
 
8:05
Ztracená ovečka
 
8:35
Terra Santa News: 6. 3. 2019
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Světlo pro Evropu: Bezpečnost v Evropě (4)
 
9:30
Dana
 
9:55
Kulatý stůl: Inspirace z Panamy
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Ve službě Šuárů
 
13:20
Školy naděje
 
13:35
Generální audience Svatého otce
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
U Pastýře: hostem Prof. Rudolfem Zahradníkem
 
15:30
Frano z Malesie
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 5. 3. 2019
 
16:20
Mezi pražci: Březen 2019 (75)
 
17:10
Řeckokatolický magazín (191)
 
17:30
Dávní hrdinové: Plavat, nebo zemřít
 P
18:00
Živě s Noe: Reportáž z balení pošty, Noemova pošta, obraz Panny Marie z kaple TV Noe
 
18:30
Od slunéčka do tmy: Sýkora
 
18:40
Sedmihlásky: Zazpíval Slavíček (127)
 
18:45
Dáno do vínku: Krajkářka z Pobedína
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 1. neděle postní
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 7. 3. 2019
 !
20:00
Jak potkávat svět: s básníkem Františkem Novotným a hercem Luďkem Munzarem (30)
 
21:20
Legenda jménem Vesmír: DCŽM Vesmír
 P
21:30
Živě s Noe: Den v Kostce: P. ThLic. Bc. Stanislav Přibyl, Th.D., CSsR a Monika Klimentová
 P !
22:05
Pod lampou: První měsíce v čele hlavního města
 
23:45
Strání - obec pod Javorinů
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 7. 3. 2019
 
0:30
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Březinou, Pluto, Měsíc a jiné
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 8.3.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 7. 3. 2019
 
6:30
Zachraňme kostely: kostel sv. Markéty ve Skytalech (7)
 
6:55
Víra do kapsy: Proč se mám postit?
 
7:10
Stíny nad Libavou
 
7:45
Noční univerzita: P. Jan Linhart - Odvaha mít strach
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Buon giorno s Františkem
 
10:10
ARTBITR: s Miroslavem Hromádkou (70)
 
10:30
Biblická studna
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Fleret & Zuzana Šuláková na Mohelnickém dostavníku 2018
 
13:20
BET LECHEM - vnitřní domov: Antonio Rivas - španělský augustinián v Praze (39)
 
13:40
Služebnice Boží Matka Vojtěcha
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Mosambik, svědek víry
 
15:00
Cesta kříže: křížová cesta v hudbě a obrazech
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 7. 3. 2019
 
16:20
Harfa Noemova: NF Impuls – R. Schumann
 
16:40
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Ohromný zátup svědků: Společenství svatých
 
17:40
Vezmi a čti: Únor 2019
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
Od slunéčka do tmy: Janíček Poturčenec
 
18:40
Sedmihlásky: Zazpíval Slavíček (127)
 
18:45
Chlapi na hoře
 
19:10
Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
 L !
20:00
Kulatý stůl: Naše NATO?
 P
21:30
Živě s Noe: Den v Kostce.
 
22:10
Večeře u Slováka: 1. neděle postní
 
22:40
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Březinou, Pluto, Měsíc a jiné
 
23:20
Víra do kapsy
 
23:35
ARTBITR: s Miroslavem Hromádkou (70)
 
23:50
Školy naděje
 
0:05
Mezi pražci: Březen 2019 (75)
 
0:50
Institut Bearzi v Udine
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 9.3.2019

 
6:05
Klapka s ...: Jiřím Mohauptem (40)
 
7:10
Na pořadu rodina: Kdo si počká, ten se dočká … (12)
 
8:10
Přehlídka za oponou
 
8:30
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a robot (28)
 
9:00
Dávní hrdinové: Plavat, nebo zemřít
 
9:25
Sedmihlásky: Zazpíval Slavíček (127)
 
9:35
Světlo pro Evropu: Bezpečnost v Evropě (4)
 
9:45
Noční univerzita: Michal Balcar - Poznejte pravdu a pravda vás osvobodí
 
10:40
Za operou
 
11:35
Zpravodajské Noeviny: 7. 3. 2019
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Pod lampou: 100 let Československa a dnešek
 
13:45
Pomoc, která se točí
 
14:15
Terra Santa News: 6. 3. 2019
 
14:35
Večeře u Slováka: 1. neděle postní
 
15:05
Outdoor Films s Jiřím Kratochvílem: Horolezec a filmař v jedné osobě (77)
 
16:40
Česká věda
 
17:00
Buon giorno s Františkem
 !
18:00
Příběhy odvahy a víry: Popraviště Butovo: Ruská Golgota (1)
 
18:30
Hudební okénko (1)
 
19:00
Umění sklářských mistrů
 P !
19:30
V souvislostech - Petr Holub: Důchodová reforma
 !
20:00
Svatá Františka Římská
 
20:45
V pohorách po horách: Vápeč - Strážovská hornatina (51)
 P !
20:55
Harfa Noemova: Mistři taktovky – Petr Vronský
 
21:20
Živě s Noe: Týden v Kostce.
 
22:30
Fleret & Zuzana Šuláková na Mohelnickém dostavníku 2018
 
23:00
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet OCarm - Bohatý mladík
 
0:35
Bez tebe to nejde: Doma není nikdo prorokem
 
1:35
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 10.3.2019

 
6:05
Klapka s ...: Jiřím Elsnerem (43)
 
7:10
Víra plná života - Chile
 
7:55
Vezmi a čti: Únor 2019
 
8:15
Jak potkávat svět: s básníkem Františkem Novotným a hercem Luďkem Munzarem (30)
 
9:40
Řeckokatolický magazín (191)
 
10:00
Večeře u Slováka: 1. neděle postní
 L !
10:30
Mše svatá z kostela Povýšení sv. Kříže: Litomyšl
 
11:40
ARTBITR: s Miroslavem Hromádkou (70)
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Petr Holub: Důchodová reforma
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:30
Cesta kříže: křížová cesta v hudbě a obrazech
 
14:25
Hudební okénko (2)
 
15:00
Noční univerzita: P. Jan Linhart - Odvaha mít strach
 P !
16:15
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova: Modlitba, půst a almužna (Mt 6,1-6.16-18)
 
16:50
Živě s Noe: Týden v Kostce.
 P
17:55
Sedmihlásky: Aničko mlynářova, Prala plínky, Už sú kose nade mlýnem (128)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a šťastný den (29)
 
18:30
Dávní hrdinové: Útěk za svitu hvězd
 
19:00
Víra do kapsy
 
19:20
BET LECHEM - vnitřní domov: Antonio Rivas - španělský augustinián v Praze (39)
 
19:40
Světlo pro Evropu: Bezpečnost v Evropě (4)
 !
20:00
Česká hudba na zámcích Moravy a Slezska: Hradec nad Moravicí
 
20:40
V souvislostech - Petr Holub: Důchodová reforma
 
21:00
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Ohromný zátup svědků: Společenství svatých
 
22:05
Buon giorno s Františkem
 
23:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
23:15
Cvrlikání: Mike Fojtík & přátelé (60)
 
0:25
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 11.3.2019

 
6:05
Klapka s ...: Tomášem Jungem (44)
 
7:10
Buon giorno s Františkem
 
8:00
Mezi pražci: Březen 2019 (75)
 
8:45
V pohorách po horách: Vápeč - Strážovská hornatina (51)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Harfa Noemova: Mistři taktovky – Petr Vronský
 
9:45
Domov pro všechny
 
10:15
Vezmi a čti: Únor 2019
 
10:35
Missio magazín: únor 2019
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Nevybroušené diamanty
 
13:25
Příběhy odvahy a víry: Popraviště Butovo: Ruská Golgota (1)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
U Pastýře: Petruška Šustrová
 
15:35
V souvislostech - Petr Holub: Důchodová reforma
 !
16:00
Noční univerzita: Prof. MUDr. Marta Munzarová, CSc. - Důstojnost člověka a péče o umírající
 
16:40
Lubor Patsch, muzikant s kamerou
 
17:10
Hadath Baalbek
 
17:35
Zachraňme kostely: Kostel sv. Barbory v Manětíně (8)
 P
18:00
Živě s Noe: Střední zdravotnická škola, Karviná
 
18:25
Sedmihlásky: Aničko mlynářova, Prala plínky, Už sú kose nade mlýnem (128)
 
18:30
Od slunéčka do tmy: Obrázek na díle
 
18:40
Velehrad v době nesvobody
 
19:00
Zámek Židlochovice - zahrada času
 P !
19:30
Jaroslav Samson Lenk na Mohelnickém dostavníku 2018
 P !
20:00
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Oheň Jeho lásky: Modlitba a život Ducha
 
20:50
Terra Santa News: 6. 3. 2019
 
21:15
ARTBITR: s Miroslavem Hromádkou (70)
 P
21:30
Živě s Noe: Den v Kostce
 
22:05
Noční univerzita: P. Jan Linhart - Odvaha mít strach
 
23:15
Poutní chrám Panny Marie na Chlumku v Luži
 
23:30
Kulatý stůl: Naše NATO?
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 12.3.2019

 
6:05
Česká hudba na zámcích Moravy a Slezska: Hradec nad Moravicí
 
6:45
V pohorách po horách: Krúpova hoľa (1)
 
6:55
Pod lampou: 100 let Československa a dnešek
 
8:25
Naše milosrdná Paní, matka kubánského lidu
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V souvislostech - Petr Holub: Důchodová reforma
 
9:45
Hudební okénko (2)
 
10:20
Noční univerzita: P. Jan Linhart - Odvaha mít strach
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V pohorách po horách: Vápeč - Strážovská hornatina (51)
 
13:00
Cesta k andělům: Zdeňka Rybová - Hnutí pro život (100)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
U Pastýře: s Janem Vokálem, biskupem královéhradeckým
 
15:35
BET LECHEM - vnitřní domov: Antonio Rivas - španělský augustinián v Praze (39)
 
16:00
Kulatý stůl: Naše NATO?
 
17:35
Velké ticho v Poličanech
 P
18:00
Živě s Noe: Téma NATO, hostem ve studiu je kpt. Mgr. Jan Pacner
 
18:25
Sedmihlásky: Aničko mlynářova, Prala plínky, Už sú kose nade mlýnem (128)
 
18:30
Spadli z jahody - Brouci Jula a Chmuľo: Semafor
 
18:40
Dávní hrdinové: Útěk za svitu hvězd
 
19:05
Ukrajinská zastavení
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 12. 3. 2019
 !
20:00
Kříž nebo meč
 P !
20:45
Řeckokatolický magazín (192)
 
21:00
Vodopády milosrdenství
 P
21:30
Živě s Noe: Den v Kostce: Antikonfliktní tým policie ČR + Křesťanská policejní asociace
 
22:05
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova: Modlitba, půst a almužna (Mt 6,1-6.16-18)
 
22:45
Jak potkávat svět: s básníkem Františkem Novotným a hercem Luďkem Munzarem (30)
 
0:10
Terra Santa News: 6. 3. 2019
 
0:30
Světlo pro Evropu: Bezpečnost v Evropě (4)
 
0:40
Česká věda
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 13.3.2019

 
6:05
Klapka s ...: Luďkem Štiplem (45)
 
7:05
100 let na Svatém Hostýně: Sto let od korunovace milostné sochy Panny Marie Svatohostýnské
 
8:00
Noční univerzita: Prof. MUDr. Marta Munzarová, CSc. - Důstojnost člověka a péče o umírající
 
8:35
Zpravodajské Noeviny: 12. 3. 2019
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Ars Vaticana (1)
 
9:25
Jak potkávat svět: s Jiřím Stivínem (53)
 
10:45
Ale on není bílý
 
11:15
Víra do kapsy: Proč se mám postit?
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Zapomenuté Čako
 
13:10
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Oheň Jeho lásky: Modlitba a život Ducha
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
U Pastýře: s Táňou Fischerovou
 
15:35
ARTBITR: s Miroslavem Hromádkou (70)
 
15:55
Zpravodajské Noeviny: 12. 3. 2019
 !
16:20
Outdoor Films se Štěpánem Černouškem: Sibiřské gulagy (42)
 P
18:00
Živě s Noe: Festival Jeden svět
 
18:30
Spadli z jahody - Brouci Jula a Chmuľo: Jak se ztratili
 
18:40
Sedmihlásky: Aničko mlynářova, Prala plínky, Už sú kose nade mlýnem (128)
 
18:50
Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
 P
19:30
Terra Santa News: 13. 3. 2019
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
Příběhy odvahy a víry: Popraviště Butovo: Ruská Golgota (1)
 P
21:30
Živě s Noe: Den v Kostce: Papež František, Bátor Tábor
 P !
22:05
Noční univerzita: P. Josef Prokeš - Nezájem o víru v ČR a jak na něj odpovídat
 
23:10
Vezmi a čti: Únor 2019
 
23:25
Ars Vaticana (10)
 
23:35
Léta letí k andělům: Marko Ivan Rupnik - slovinský umělec, teolog a jezuita (72)
 
0:05
Večer chval: Friend Kolektiv (74)
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 14.3.2019

 
6:05
Klapka s ...: Arnoštem Lukešem (46)
 
7:05
Velehrad v době nesvobody
 
7:25
Jmenuji se David Bibby
 
8:00
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova: Modlitba, půst a almužna (Mt 6,1-6.16-18)
 
8:35
Terra Santa News: 13. 3. 2019
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Světlo pro Evropu: Bezpečnost v Evropě (4)
 
9:30
Kulatý stůl: Naše NATO?
 
11:05
Na křídlech andělů
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Česká hudba na zámcích Moravy a Slezska: Hradec nad Moravicí
 
13:25
Ars Vaticana (2)
 
13:40
Vezmi a čti: Únor 2019
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Na jedné lodi (1)
 
15:35
Harfa Noemova: Mistři taktovky – Petr Vronský
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 12. 3. 2019
 
16:25
Řeckokatolický magazín (192)
 
16:45
V pohorách po horách: Vápeč - Strážovská hornatina (51)
 
16:55
Biblická studna
 P
18:00
Živě s Noe: Sčítání, pozorování čápů a čtyřicetidenní bezodpadová výzva - Czech Zero Waste
 
18:25
Sedmihlásky: Aničko mlynářova, Prala plínky, Už sú kose nade mlýnem (128)
 
18:30
Spadli z jahody - Brouci Jula a Chmuľo: Kouzelná slůvka
 
18:40
Kurzy Alfa
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 2. neděle postní
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 14. 3. 2019
 L !
20:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Za čěskimi horami (144)
 P
21:30
Živě s Noe: Den v Kostce: Magdaléna Múčková, výročí - A. Einstein, S. Hawking, Chiara Lubichová
 P !
22:05
Pod lampou: Sir Roger Penrose a vznik vesmíru
 
22:45
Jak potkávat svět: s Pavlem Helebrandem (19)
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 14. 3. 2019
 
0:30
Umění sklářských mistrů
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 15.3.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 14. 3. 2019
 
6:30
Zachraňme kostely: Kostel sv. Barbory v Manětíně (8)
 
6:50
Bolívie - Povolán ke službě
 
7:20
Noční univerzita: P. Josef Prokeš - Nezájem o víru v ČR a jak na něj odpovídat
 
8:30
Příběhy odvahy a víry: Popraviště Butovo: Ruská Golgota (1)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
ARTBITR: s Miroslavem Hromádkou (70)
 
9:35
Naše peníze, jejich osud
 
10:30
V pohorách po horách: Hruboskalsko (13)
 
10:40
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Oheň Jeho lásky: Modlitba a život Ducha
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Pomoc má mnoho tváří: Diakonie ČCE
 
13:10
Léta letí k andělům: Marko Ivan Rupnik - slovinský umělec, teolog a jezuita (72)
 
13:35
Jaroslav Samson Lenk na Mohelnickém dostavníku 2018
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Pod ostravským nebem: Zastavení v ostravských sakrálních stavbách
 
15:00
Křížová cesta ze Svatého Hostýna: pobožnost křížové cesty
 
15:30
Na jedné lodi (2)
 
16:35
Zpravodajské Noeviny: 14. 3. 2019
 
16:55
Ars Vaticana (3)
 
17:10
Kříž nebo meč
 P !
18:00
Živě s Noe: Mgr. Milan Bátor, Ph.D.
 
18:25
Sedmihlásky: Aničko mlynářova, Prala plínky, Už sú kose nade mlýnem (128)
 
18:30
Spadli z jahody - Brouci Jula a Chmuľo: Proč se mýt?
 
18:40
Biblická studna
 
19:40
Česká věda
 L !
20:00
Kulatý stůl: Liturgický prostor dnes
 P
21:30
Živě s Noe: Den v Kostce: paedDr. Drahomíra Blažková, ředitelka Otevřená okna, z.ú.
 
22:10
V pohorách po horách: Vápeč - Strážovská hornatina (51)
 
22:20
Večeře u Slováka: 2. neděle postní
 
22:50
Kde končí Evropa I.: Balkán: Sarajevo, Bělehrad, Záhřeb
 
23:50
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Za čěskimi horami (144)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 16.3.2019

 
6:05
Klapka s ...: Janem Kadlčíkem (47)
 
7:10
Léta letí k andělům: Marko Ivan Rupnik - slovinský umělec, teolog a jezuita (72)
 
7:35
Buon giorno s Františkem
 
8:30
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a šťastný den (29)
 
9:00
Dávní hrdinové: Útěk za svitu hvězd
 
9:25
Sedmihlásky: Aničko mlynářova, Prala plínky, Už sú kose nade mlýnem (128)
 
9:35
Zachraňme kostely: Kostel sv. Barbory v Manětíně (8)
 
9:55
Na pořadu rodina: Máme velkou rodinu (1)
 
11:00
Stíny nad Libavou
 
11:40
Zpravodajské Noeviny: 14. 3. 2019
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Pod lampou: Sir Roger Penrose a vznik vesmíru
 
12:50
Jak potkávat svět: s Alfrédem Strejčkem (10)
 
14:15
Terra Santa News: 13. 3. 2019
 
14:40
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Za čěskimi horami (144)
 
16:05
Večeře u Slováka: 2. neděle postní
 
16:30
Jak potkávat svět: s Hanou a Petrem Ulrychovými (50)
 !
18:00
Příběhy odvahy a víry: Monstrprocesy: Fraška spravedlnosti (2)
 
18:30
Čas pro Malawi
 P
19:15
Světlo pro Evropu: Sýrie vzdáleně blízká (5)
 P !
19:30
V souvislostech - Štěpán Stolz: Pátky pro budoucnost
 P !
20:00
Kde bzučí včely
 P !
21:00
Chceme se vrátit domů
 P
21:20
Živě s Noe: Týden v kostce
 
22:30
Outdoor Films s Milanem Jánem: Tajgy a tundry severovýchodní Sibiře (68)
 
0:05
Jaroslav Samson Lenk na Mohelnickém dostavníku 2018
 
0:25
Noční univerzita: Prof. MUDr. Marta Munzarová, CSc. - Důstojnost člověka a péče o umírající
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 17.3.2019

 
6:05
Klapka s ...: Michalem Mačičkou (48)
 
7:10
Kalvária Nitrianské Pravno
 
7:45
Velehrad v době nesvobody
 
8:05
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Za čěskimi horami (144)
 
9:30
Večeře u Slováka: 2. neděle postní
 L !
10:00
Mše svatá z kostela sv. Jakuba v Trnavě
 
11:15
Řeckokatolický magazín (192)
 
11:30
Ars Vaticana (4)
 
11:40
ARTBITR: s Miroslavem Hromádkou (70)
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Štěpán Stolz: Pátky pro budoucnost
 
12:40
Světlo pro Evropu: Sýrie vzdáleně blízká (5)
 
12:50
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:35
Hudební okénko (2)
 
14:10
Křížová cesta ze Svatého Hostýna: pobožnost křížové cesty
 
14:40
Kde bzučí včely
 
15:35
Pomoc, která se točí
 !
16:05
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova: Pokušení Páně (Mt 4,1-14)
 
16:45
Živě s Noe: Týden v kostce
 
17:55
Sedmihlásky: Poslali mňa pro vodu (61)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a šťastný den (29)
 P
18:30
Dávní hrdinové: Řev noci
 
18:55
Transport
 P
19:35
Hovory z Rekovic: Jiří Novotný
 P !
20:00
Má vlast: Hranice
 
21:20
Opavská inspirace
 
21:35
V souvislostech - Štěpán Stolz: Pátky pro budoucnost
 
22:00
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Oheň Jeho lásky: Modlitba a život Ducha
 
22:45
Missio magazín: únor 2019
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:00
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:40
Se salesiány na jihu Madagaskaru: ANKILILOAKA
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 18.3.2019

 
6:05
Klapka s ...: Petrem Hejcmanem (50)
 
7:10
Kříž nebo meč
 
7:55
Angola: Vstaň a choď, Angolo
 
8:35
Chceme se vrátit domů
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Až na konec světa
 
10:20
Česká věda
 
10:35
Cesta k andělům: Miloslav Vlk - kardinál (62)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Terra Santa News: 13. 3. 2019
 
13:15
Příběhy odvahy a víry: Monstrprocesy: Fraška spravedlnosti (2)
 
13:45
Ars Vaticana (4)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Živě s biskupem: kardinál Miloslav Vlk
 
15:45
V souvislostech - Štěpán Stolz: Pátky pro budoucnost
 
16:10
Noční univerzita: P. Kamil Obr - Očistím vás...
 
16:50
Víra do kapsy: Zpověď očima kněze
 
17:05
Zachraňme kostely: Kostel sv. Petra a Pavla v Bernarticích (9)
 
17:25
Mexiko - Chiapas: Nářek lidu
 P
18:00
Živě s Noe: Gevorg Avetisyan, majitel společnosti Marlenka
 
18:25
Sedmihlásky: Poslali mňa pro vodu (61)
 
18:30
Spadli z jahody - Brouci Jula a Chmuľo: Včera není dnes
 
18:40
Naše Horní Lideč
 P !
19:30
Madalen na Mohelnickém dostavníku 2018
 P !
20:00
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Svět bez konce: Poslední věci života
 P !
21:00
ARTBITR: s Lucií Augustinkovou (71)
 P
21:15
50 let Boží milosti
 P
21:30
Živě s Noe: Den v Kostce: Farma Bezdínek, s.r.o.
 !
22:10
Koncert pro kardinála
 
23:30
Kulatý stůl: Liturgický prostor dnes
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 19.3.2019

 
6:05
Pod lampou: Sir Roger Penrose a vznik vesmíru
 
6:45
Jak potkávat svět: s Josefem Krčkem (23)
 
8:10
Hudební okénko (2)
 
8:45
Svěcení kaple Božího milosrdenství
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V souvislostech - Štěpán Stolz: Pátky pro budoucnost
 
9:40
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Březinou, Pluto, Měsíc a jiné
 
10:20
Noční univerzita: P. Josef Prokeš - Nezájem o víru v ČR a jak na něj odpovídat
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:53
Chceme se vrátit domů
 
13:10
Mezi pražci: Březen 2019 (75)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Na jedné lodi (2)
 
15:35
Modlitba ve skle
 
16:00
Kulatý stůl: Liturgický prostor dnes
 
17:30
Živě s Noe
 L !
18:00
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Speciál
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 19. 3. 2019
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 P
20:50
Řeckokatolický magazín (193)
 
21:05
Lednický park vypravuje
 
21:30
Živě s Noe: Den v Kostce
 
22:05
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova: Pokušení Páně (Mt 4,1-14)
 
22:45
Terra Santa News: 13. 3. 2019
 
23:05
Světlo pro Evropu: Sýrie vzdáleně blízká (5)
 
23:15
Můj chrám: Akademický sochař Petr Váňa v Kapli sv. Judy Tadeáše, Dobřichovice
 
23:40
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Za čěskimi horami (144)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 20.3.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 19. 3. 2019
 
6:25
Noční univerzita: P. Kamil Obr - Očistím vás...
 
7:10
Výběr z vystoupení kapel na Drive Stage: Colours 2017
 
7:35
Děti ulice v Bolívii
 
7:55
Biblická studna
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Ars Vaticana (5)
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
50 let Boží milosti
 
11:00
Harfa Noemova: Mistři taktovky – Petr Vronský
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Svět bez konce: Poslední věci života
 
13:45
P. Ignác Stuchlý
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Na jedné lodi (3)
 
15:35
Hovory z Rekovic: Jiří Novotný
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 19. 3. 2019
 
16:20
ARTBITR: s Lucií Augustinkovou (71)
 
16:35
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Za čěskimi horami (144)
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
Spadli z jahody - Brouci Jula a Chmuľo: Jahodová párty
 
18:40
Sedmihlásky: Poslali mňa pro vodu (61)
 
18:50
Popelka Nazaretská
 P !
19:30
Terra Santa News: 20. 3. 2019
 L !
20:00
Večer chval: Celostátní přehlídka církevních škol v Odrách (75)
 
21:05
Příběhy odvahy a víry: Monstrprocesy: Fraška spravedlnosti (2)
 P
21:30
Živě s Noe: Den v Kostce
 
22:05
Má vlast: Hranice
 
23:35
Generální audience Svatého otce
 
0:05
Noční univerzita: Mgr. Jan Špilar - Vlasy v Bibli
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 21.3.2019

 
6:05
Klapka s ...: Pavlem Nenkovským (52)
 
7:05
Nárožní kámen
 
7:45
Skryté poklady: Christian
 
8:20
Světlo pro Evropu: Sýrie vzdáleně blízká (5)
 
8:35
Terra Santa News: 20. 3. 2019
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova: Pokušení Páně (Mt 4,1-14)
 
10:00
Kulatý stůl: Liturgický prostor dnes
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Čas pro Malawi
 
12:50
Opavská inspirace
 
13:05
Vlci v Lužici
 
13:35
Generální audience Svatého otce
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Má vlast: Hranice
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 19. 3. 2019
 P
16:30
Živě s Noe: Hostem ve studiu jsou Rózinky - dětský soubor ze ZUŠ Veselí n. Moravou
 L
17:00
Mše svatá k výročí volby papeže Františka: katedrála sv. Víta, Václava a Vojtěcha v Praze
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Dobrodružství začíná!
 
18:35
Dávní hrdinové: Řev noci
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 3. neděle postní
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 21. 3. 2019
 L !
20:00
Cvrlikání: Vadim & Co. (66)
 
21:05
Pod ostravským nebem: Zastavení v ostravských sakrálních stavbách
 P
21:30
Živě s Noe: Den v Kostce: Rózinky - dětský soubor ze ZUŠ Veselí n. Moravou
 P !
22:05
Pod lampou: Tomáš Halík o jednom kázání, těžkém hříchu a setkání se Zuzanou Čaputovou
 
23:10
Přešel jsem hranici
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 21. 3. 2019
 
0:30
Plnou parou do srdce Beskyd
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 22.3.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 21. 3. 2019
 
6:30
Zachraňme kostely: Kostel sv. Petra a Pavla v Bernarticích (9)
 
6:50
Pomoc má mnoho tváří: Diakonie ČCE
 
7:10
Příběhy odvahy a víry: Monstrprocesy: Fraška spravedlnosti (2)
 
7:40
Noční univerzita: Mgr. Jan Špilar - Vlasy v Bibli
 
8:40
Víra do kapsy: Zpověď očima kněze
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
ARTBITR: s Lucií Augustinkovou (71)
 
9:35
Služebnice Boží Matka Vojtěcha
 
9:51
Krajané z Gerníku
 
10:30
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Svět bez konce: Poslední věci života
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Harfa Noemova: Mistři taktovky – Petr Vronský
 
13:15
50 let Boží milosti
 
13:35
Madalen na Mohelnickém dostavníku 2018
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pražská Loreta
 !
15:00
Křížová cesta rodin
 
15:25
Buon giorno s Františkem
 
16:20
Zpravodajské Noeviny: 21. 3. 2019
 
16:40
Na pořadu rodina: Nevzdali jsme to (4)
 
17:45
Ars Vaticana (6)
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Poslali mňa pro vodu (61)
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Po stopách Bernadety
 
18:40
Missio magazín: únor 2019
 
19:35
Chceme se vrátit domů
 L !
20:00
Kulatý stůl: Od konfliktu ke smíření
 
21:30
Živě s Noe: Den v Kostce
 
22:05
Kde bzučí včely
 
23:05
Večeře u Slováka: 3. neděle postní
 
23:35
Outdoor Films s Jiřím Soukupem: Závodím i v devadesáti (72)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 23.3.2019

 
6:05
Klapka s ...: Evou a Jaroslavem Boudovými (53)
 
7:10
Irák– Země světců a mučedníků
 
7:40
Hovory z Rekovic: Jiří Novotný
 
7:55
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Březinou, Pluto, Měsíc a jiné
 
8:40
Sedmihlásky: Poslali mňa pro vodu (61)
 
8:45
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a šťastný den (29)
 
9:15
Dávní hrdinové: Řev noci
 
9:45
Zachraňme kostely: Kostel sv. Petra a Pavla v Bernarticích (9)
 
10:05
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Speciál
 
11:40
Zpravodajské Noeviny: 21. 3. 2019
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Pod lampou: Tomáš Halík o jednom kázání, těžkém hříchu a setkání se Zuzanou Čaputovou
 
13:15
Kde končí Evropa I.: Balkán: Sarajevo, Bělehrad, Záhřeb
 
14:15
Terra Santa News: 20. 3. 2019
 
14:40
Cvrlikání: Vadim & Co. (66)
 
15:45
Večeře u Slováka: 3. neděle postní
 P
16:15
Struny nad Oslavou
 
16:50
Buon giorno s Františkem
 
17:45
Světlo pro Evropu: Sýrie vzdáleně blízká (5)
 P !
18:00
Příběhy odvahy a víry: Oleg Senin: Kázání ve tmě (3)
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Po stopách Bernadety
 
18:35
Sedmihlásky: Poslali mňa pro vodu (61)
 
18:40
Josef a jeho bratři
 P !
19:30
V souvislostech - Jana Nováčková: Alternativní vzdělávací systém
 !
20:00
Život za život
 P !
21:35
Harfa Noemova: Mistři taktovky – Petr Šumník
 
21:55
V pohorách po horách: Nad Maráskem - Brdy (45)
 
22:10
Živě s Noe: Týden v kostce
 
23:20
Madalen na Mohelnickém dostavníku 2018
 
23:45
Cesta k andělům: Simona Postlerová - herečka (81)
 
0:35
Žijeme mezi vámi
 
0:55
Řeckokatolický magazín (193)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 24.3.2019

 
6:05
Hrdinové víry: Ženské řehole a jejich osud v době totality (12)
 
7:10
Noční univerzita: Mgr. Jan Špilar - Vlasy v Bibli
 
8:05
Slunce ve tváři
 
8:40
Cvrlikání: Vadim & Co. (66)
 
9:45
Řeckokatolický magazín (193)
 
10:00
Večeře u Slováka: 3. neděle postní
 L !
10:30
Mše svatá z kostela Navštívení Panny Marie: Zašová
 
11:40
ARTBITR: s Lucií Augustinkovou (71)
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Jana Nováčková: Alternativní vzdělávací systém
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Muzikanti hrajte
 
14:00
Křížová cesta rodin
 
14:25
Život za život
 
16:00
Živě s Noe: Týden v kostce
 
17:05
V pohorách po horách: Český kras - Jelínkův most (41)
 !
17:20
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova: Proměnění Páně (Lk 9,28-36)
 
17:55
Sedmihlásky: Ztratila sem fěrtůšek (62)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a dvojník (30)
 
18:30
Dávní hrdinové: V zajetí
 
18:55
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Svět bez konce: Poslední věci života
 !
20:00
G. Verdi: Requiem: Podzimní festival duchovní hudby 2018
 
21:30
V souvislostech - Jana Nováčková: Alternativní vzdělávací systém
 
22:00
Buon giorno s Františkem
 
22:55
Dopisy z rovníku
 
23:35
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
23:55
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:35
Pod ostravským nebem: Zastavení v ostravských sakrálních stavbách
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 25.3.2019

 
6:05
Buon giorno s Františkem
 
7:00
Bradi Barthová
 
7:15
50 let Boží milosti
 
7:35
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Za čěskimi horami (144)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
LORETO - Svatyně Svatého Domu z Nazaretu
 L
9:30
Papež František v Loretu: návštěva poutního místa a mše svatá
 
12:30
Harfa Noemova: Mistři taktovky – Petr Šumník
 
12:50
Skryté poklady: Olga
 
13:25
Příběhy odvahy a víry: Oleg Senin: Kázání ve tmě (3)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Na jedné lodi (4)
 
15:30
Před branami křesťanského království
 
16:05
V souvislostech - Jana Nováčková: Alternativní vzdělávací systém
 
16:25
Noční univerzita: PhDr. Naděžda Špatenková, Ph.D. - Doprovázení umírajících a pozůstalých
 
17:00
Zachraňme kostely: Kostel sv. Vavřince v Tasnovicích (10)
 
17:20
Ars Vaticana (9)
 
17:35
Terra Santa News: 20. 3. 2019
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Ztratila sem fěrtůšek (62)
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Tajuplná jeskyně
 P !
18:40
Víra do kapsy
 
18:55
ARTBITR: s Lucií Augustinkovou (71)
 P !
19:10
Vezmi a čti: Březen 2019
 P !
19:25
D. N. A. na Mohelnickém dostavníku 2018
 L !
20:00
Dům nejen ze skla
 
21:05
Zambijský Bambo
 P
21:30
Živě s Noe: Den v Kostce
 
22:10
Noční univerzita: Mgr. Jan Špilar - Vlasy v Bibli
 
23:10
Česká věda
 
23:30
Kulatý stůl: Od konfliktu ke smíření
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 26.3.2019

 
6:05
Pod lampou: Tomáš Halík o jednom kázání, těžkém hříchu a setkání se Zuzanou Čaputovou
 
7:10
Kde končí Evropa II.: Balkán: Balkán, Turecko a Evropa
 
8:10
Patricie Janečková a Josef Špaček v GONGu
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Víra do kapsy: Otec a dcera
 
9:35
V souvislostech - Jana Nováčková: Alternativní vzdělávací systém
 
10:00
Muzikanti hrajte
 
10:30
Noční univerzita: Mgr. Jan Špilar - Vlasy v Bibli
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V pohorách po horách: Nad Maráskem - Brdy (45)
 
13:00
Za operou
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Na jedné lodi (5)
 
15:35
Historie sklářství v Karolince
 
16:00
Kulatý stůl: Od konfliktu ke smíření
 
17:30
Přírodní památka Turkov: Mokřad uprostřed velkoměsta
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Ztratila sem fěrtůšek (62)
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Tisíce světel
 
18:40
Dávní hrdinové: V zajetí
 
19:05
Vít Kašpařík, koncovky, fujarky, brumle a jiné hudební nástroje
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 26. 3. 2019
 P
20:00
Missio magazín: březen 2019
 P
20:55
Řeckokatolický magazín (194)
 
21:10
Chceme se vrátit domů
 P
21:30
Živě s Noe: Den v Kostce
 
22:10
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova: Proměnění Páně (Lk 9,28-36)
 
22:45
Cvrlikání: Vadim & Co. (66)
 
23:55
Cesta k andělům: František Lízna - jezuita (14)
 
0:35
Světlo pro Evropu: Sýrie vzdáleně blízká (5)
 
0:45
Terra Santa News: 20. 3. 2019
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 27.3.2019

 
6:05
Klapka s ...: Emilem Chlebničanem (55)
 
7:10
Zpravodajské Noeviny: 26. 3. 2019
 
7:30
Noční univerzita: PhDr. Naděžda Špatenková, Ph.D. - Doprovázení umírajících a pozůstalých
 
8:05
Naše Horní Lideč
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
V pohorách po horách: Suchá Belá - Slovenský ráj (47)
 L
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:40
Ars Vaticana (7)
 
10:55
Struny nad Oslavou
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Zapomenutá generace
 
13:10
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Březinou, Pluto, Měsíc a jiné
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Na jedné lodi (6)
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 26. 3. 2019
 
16:00
Zachraňme kostely: Kostel sv. Vavřince v Tasnovicích (10)
 
16:20
Dobrý pastýř: Mons. Marcelo Palentini
 
16:55
Dům nejen ze skla
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Zázraky Pražského Jezulátka
 
18:40
Sedmihlásky: Ztratila sem fěrtůšek (62)
 
18:45
Královna a matka Chorvatů
 P
19:30
Terra Santa News: 27. 3. 2019
 L
20:00
Adorace
 
21:05
Příběhy odvahy a víry: Oleg Senin: Kázání ve tmě (3)
 P
21:30
Živě s Noe: Den v Kostce
 P
22:05
Noční univerzita: Pavol Strežo, Eyal Friedman - Mesiánsko-židovské hnutí, jednota církve a zvěstování evangelia smíření
 
23:25
Léta letí k andělům: Petr Coufal - vitrážista
 
23:55
Generální audience Svatého otce
 
0:15
Stíny na kolébce - Afrika
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 28.3.2019

 
6:05
Klapka s ...: Pavlem Koníčkem (54)
 
7:05
Vezmi a čti: Březen 2019
 
7:20
Verbuňk, příběh na celý život
 
7:40
Terra Santa News: 27. 3. 2019
 
8:00
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova: Proměnění Páně (Lk 9,28-36)
 
8:35
Modlitba ve skle
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Světlo pro Evropu: Sýrie vzdáleně blízká (5)
 
9:30
Jen Bůh
 
10:00
Kulatý stůl: Od konfliktu ke smíření
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Misionáři chudých
 
13:05
Muzikanti hrajte
 
13:35
Generální audience Svatého otce
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Na jedné lodi (7)
 
15:35
Harfa Noemova: Mistři taktovky – Petr Šumník
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 26. 3. 2019
 
16:20
Řeckokatolický magazín (194)
 
16:35
Cesta k andělům: Simona Postlerová - herečka (81)
 
17:30
Dávní hrdinové: V zajetí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Chrám na Skále
 
18:35
Sedmihlásky: Ztratila sem fěrtůšek (62)
 
18:40
V pohorách po horách: Nad Maráskem - Brdy (45)
 
18:50
Nevzdají se - Orissa
 P
19:05
Večeře u Slováka: 4. neděle postní
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 28. 3. 2019
 
19:50
O Adolfíně Tačové
 P
20:00
U VÁS aneb Co dělají folkloristé v zimě: Ondráš slaví (30)
 
21:05
Zachraňme kostely: Kostel sv. Vavřince v Tasnovicích (10)
 P
21:30
Živě s Noe: Den v Kostce
 P
22:05
Pod lampou
 
0:05
Zpravodajské Noeviny: 28. 3. 2019
 
0:25
G. Verdi: Requiem: Podzimní festival duchovní hudby 2018
 
1:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 29.3.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 28. 3. 2019
 
6:25
Noční univerzita: Pavol Strežo, Eyal Friedman - Mesiánsko-židovské hnutí, jednota církve a zvěstování evangelia smíření
 
7:45
Zachraňme kostely: Kostel sv. Vavřince v Tasnovicích (10)
 
8:10
Příběhy odvahy a víry: Oleg Senin: Kázání ve tmě (3)
 
8:40
Víra do kapsy
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
ARTBITR: s Lucií Augustinkovou (71)
 
9:35
Dům nejen ze skla
 
10:40
Angola: Nepřestanu chodit ulicemi
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Léta letí k andělům: Petr Coufal - vitrážista
 
13:10
Útulek svatého Juana Diega
 
13:30
D. N. A. na Mohelnickém dostavníku 2018
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Na jedné lodi (8)
 
15:35
Vezmi a čti: Březen 2019
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 28. 3. 2019
 
16:20
Stíny barbarské noci
 
17:05
Missio magazín: březen 2019
 P
18:00
Živě s Noe
 P
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Křížová cesta
 
18:35
Sedmihlásky: Ztratila sem fěrtůšek (62)
 
18:45
Cvrlikání: Jan Řepka (57)
 L
20:00
Noemova pošta: březen 2019
 P
21:30
Živě s Noe: Den v Kostce
 
22:05
Večeře u Slováka: 4. neděle postní
 
22:30
Cesta k andělům: Simona Postlerová - herečka (81)
 
23:30
Podzimní festival duchovní hudby 2013: A. Dvořák - Requiem
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 30.3.2019

 
6:05
Klapka s ...: manželi Zíchovými (56)
 
7:05
Pomoc má mnoho tváří: Diakonie ČCE
 
7:30
Missio magazín: březen 2019
 
8:25
Sedmihlásky: Ztratila sem fěrtůšek (62)
 
8:30
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a dvojník (30)
 
9:00
Dávní hrdinové: V zajetí
 
9:30
Pod lampou
 
11:35
Zpravodajské Noeviny: 28. 3. 2019
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Večeře u Slováka: 4. neděle postní
 
12:35
V pohorách po horách: Dívčí hrady - Pálava očima Jiřího Kráčalíka (21)
 
12:45
U VÁS aneb Co dělají folkloristé v zimě: Ondráš slaví (30)
 L
13:55
Přivítání na letišti v Rabatu: Papež František v Maroku
 
14:10
Terra Santa News: 27. 3. 2019
 L
14:30
Uvítací ceremoniál na náměstí před královským palácem: Papež František v Maroku
 
14:45
Od Františka k Františkovi
 L
15:25
Setkání s obyvateli, autoritami a diplomaty u Hassanovy mešity: Papež František v Maroku
 L
16:30
Návštěva mauzolea Mohameda V.: Papež František v Maroku
 
17:00
Návštěva institutu Mohameda VI.: Papež František v Maroku
 L
18:00
Setkání s migranty v sídle diecézní charity: Papež František v Maroku
 
18:55
Vezmi a čti: Březen 2019
 P
19:15
Světlo pro Evropu: Reformuje Unie nás, nebo my ji (6)
 P
19:30
V souvislostech
 P
20:00
Outdoor Films s Vítem Kanyzou: Mladý filmař s perspektivou (78)
 
21:35
Poveda
 
23:35
Živě s Noe: Týden v kostce
 
0:45
D. N. A. na Mohelnickém dostavníku 2018
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 31.3.2019

 
6:05
Klapka s ...: Václavem Fořtem (57)
 
7:05
Řeckokatolický magazín (194)
 
7:25
U VÁS aneb Co dělají folkloristé v zimě: Ondráš slaví (30)
 
8:30
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
9:15
Muzikanti hrajte
 
9:45
Vezmi a čti: Březen 2019
 
10:05
Večeře u Slováka: 4. neděle postní
 L
10:35
Setkání s kněžími, řeholníky a ekum. radou církví v katedrále v Rabatu: Papež František v Maroku
 
12:10
Živě s Noe: Týden v kostce
 
13:20
V souvislostech
 
13:40
Světlo pro Evropu: Reformuje Unie nás, nebo my ji (6)
 L
14:00
Studio František: Papež František v Maroku
 L
14:45
Mše svatá: Apoštolská cesta papeže Františka do Maroka
 L
16:25
Studio František: Papež František v Maroku
 L
17:00
Závěrečný ceremoniál na letišti v Rabatu: Papež František v Maroku
 L
17:15
Studio František: Papež František v Maroku
 
18:10
Sedmihlásky: Dojdi šohajku a Nevím si já rady (63)
 
18:15
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a detektivní kancelář (31)
 
18:45
Dávní hrdinové: V pasti!
 
19:15
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova: Rozmluva se Samařankou (Jan 4,5-42)
 
20:00
Jazzový koncert - F. Kop: Suite for Mr. J.Coltrane: Svatováclavský hudební festival 2016
 
21:25
V souvislostech
 
21:50
Missio magazín: březen 2019
 
22:45
Dokonalá radost
 
23:15
Dům nejen ze skla
 
1:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
2:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 1.4.2019

 
6:05
Klapka s ...: Adolfem Mackem (59)