Program televize Noe na pondělí 18.3.2019

 
6:05
Klapka s ...: Petrem Hejcmanem (50)
 
7:10
Kříž nebo meč
 
7:55
Angola: Vstaň a choď, Angolo
 
8:35
Chceme se vrátit domů
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Až na konec světa
 
10:20
Česká věda
 
10:35
Cesta k andělům: Miloslav Vlk - kardinál (62)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Terra Santa News: 13. 3. 2019
 
13:15
Příběhy odvahy a víry: Monstrprocesy: Fraška spravedlnosti (2)
 
13:45
Ars Vaticana (4)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Živě s biskupem: kardinál Miloslav Vlk
 
15:45
V souvislostech - Štěpán Stolz: Pátky pro budoucnost
 
16:10
Noční univerzita: P. Kamil Obr - Očistím vás...
 
16:50
Víra do kapsy: Zpověď očima kněze
 
17:05
Zachraňme kostely: Kostel sv. Petra a Pavla v Bernarticích (9)
 
17:25
Mexiko - Chiapas: Nářek lidu
 P
18:00
Živě s Noe: Gevorg Avetisyan, majitel společnosti Marlenka
 
18:25
Sedmihlásky: Poslali mňa pro vodu (61)
 
18:30
Spadli z jahody - Brouci Jula a Chmuľo: Včera není dnes
 
18:40
Naše Horní Lideč
 P !
19:30
Madalen na Mohelnickém dostavníku 2018
 P !
20:00
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Svět bez konce: Poslední věci života
 P !
21:00
ARTBITR: s Lucií Augustinkovou (71)
 P
21:15
50 let Boží milosti
 P
21:30
Živě s Noe: Den v Kostce: Farma Bezdínek, s.r.o.
 !
22:10
Koncert pro kardinála
 
23:30
Kulatý stůl: Liturgický prostor dnes
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 19.3.2019

 
6:05
Pod lampou: Sir Roger Penrose a vznik vesmíru
 
6:45
Jak potkávat svět: s Josefem Krčkem (23)
 
8:10
Hudební okénko (2)
 
8:45
Svěcení kaple Božího milosrdenství
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V souvislostech - Štěpán Stolz: Pátky pro budoucnost
 
9:40
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Březinou, Pluto, Měsíc a jiné
 
10:20
Noční univerzita: P. Josef Prokeš - Nezájem o víru v ČR a jak na něj odpovídat
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:53
Chceme se vrátit domů
 
13:10
Mezi pražci: Březen 2019 (75)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Na jedné lodi (2)
 
15:35
Modlitba ve skle
 
16:00
Kulatý stůl: Liturgický prostor dnes
 
17:30
Živě s Noe
 L !
18:00
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Speciál
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 19. 3. 2019
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 P
20:50
Řeckokatolický magazín (193)
 
21:05
Lednický park vypravuje
 
21:30
Živě s Noe: Den v Kostce
 
22:05
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova: Pokušení Páně (Mt 4,1-14)
 
22:45
Terra Santa News: 13. 3. 2019
 
23:05
Světlo pro Evropu: Sýrie vzdáleně blízká (5)
 
23:15
Můj chrám: Akademický sochař Petr Váňa v Kapli sv. Judy Tadeáše, Dobřichovice
 
23:40
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Za čěskimi horami (144)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 20.3.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 19. 3. 2019
 
6:25
Noční univerzita: P. Kamil Obr - Očistím vás...
 
7:10
Výběr z vystoupení kapel na Drive Stage: Colours 2017
 
7:35
Děti ulice v Bolívii
 
7:55
Biblická studna
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Ars Vaticana (5)
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
50 let Boží milosti
 
11:00
Harfa Noemova: Mistři taktovky – Petr Vronský
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Svět bez konce: Poslední věci života
 
13:45
P. Ignác Stuchlý
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Na jedné lodi (3)
 
15:35
Hovory z Rekovic: Jiří Novotný
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 19. 3. 2019
 
16:20
ARTBITR: s Lucií Augustinkovou (71)
 
16:35
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Za čěskimi horami (144)
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
Spadli z jahody - Brouci Jula a Chmuľo: Jahodová párty
 
18:40
Sedmihlásky: Poslali mňa pro vodu (61)
 
18:50
Popelka Nazaretská
 P !
19:30
Terra Santa News: 20. 3. 2019
 L !
20:00
Večer chval: Celostátní přehlídka církevních škol v Odrách (75)
 
21:05
Příběhy odvahy a víry: Monstrprocesy: Fraška spravedlnosti (2)
 P
21:30
Živě s Noe: Den v Kostce
 
22:05
Má vlast: Hranice
 
23:35
Generální audience Svatého otce
 
0:05
Noční univerzita: Mgr. Jan Špilar - Vlasy v Bibli
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 21.3.2019

 
6:05
Klapka s ...: Pavlem Nenkovským (52)
 
7:05
Nárožní kámen
 
7:45
Skryté poklady: Christian
 
8:20
Světlo pro Evropu: Sýrie vzdáleně blízká (5)
 
8:35
Terra Santa News: 20. 3. 2019
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova: Pokušení Páně (Mt 4,1-14)
 
10:00
Kulatý stůl: Liturgický prostor dnes
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Čas pro Malawi
 
12:50
Opavská inspirace
 
13:05
Vlci v Lužici
 
13:35
Generální audience Svatého otce
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Má vlast: Hranice
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 19. 3. 2019
 P
16:30
Živě s Noe: Hostem ve studiu jsou Rózinky - dětský soubor ze ZUŠ Veselí n. Moravou
 L
17:00
Mše svatá k výročí volby papeže Františka: katedrála sv. Víta, Václava a Vojtěcha v Praze
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Dobrodružství začíná!
 
18:35
Dávní hrdinové: Řev noci
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 3. neděle postní
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 21. 3. 2019
 L !
20:00
Cvrlikání: Vadim & Co. (66)
 
21:05
Pod ostravským nebem: Zastavení v ostravských sakrálních stavbách
 P
21:30
Živě s Noe: Den v Kostce: Rózinky - dětský soubor ze ZUŠ Veselí n. Moravou
 P !
22:05
Pod lampou: Tomáš Halík o jednom kázání, těžkém hříchu a setkání se Zuzanou Čaputovou
 
23:10
Přešel jsem hranici
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 21. 3. 2019
 
0:30
Plnou parou do srdce Beskyd
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 22.3.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 21. 3. 2019
 
6:30
Zachraňme kostely: Kostel sv. Petra a Pavla v Bernarticích (9)
 
6:50
Pomoc má mnoho tváří: Diakonie ČCE
 
7:10
Příběhy odvahy a víry: Monstrprocesy: Fraška spravedlnosti (2)
 
7:40
Noční univerzita: Mgr. Jan Špilar - Vlasy v Bibli
 
8:40
Víra do kapsy: Zpověď očima kněze
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:20
ARTBITR: s Lucií Augustinkovou (71)
 
9:35
Služebnice Boží Matka Vojtěcha
 
9:51
Krajané z Gerníku
 
10:30
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Svět bez konce: Poslední věci života
 P
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Harfa Noemova: Mistři taktovky – Petr Vronský
 
13:15
50 let Boží milosti
 
13:35
Madalen na Mohelnickém dostavníku 2018
 P
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pražská Loreta
 !
15:00
Křížová cesta rodin
 
15:25
Buon giorno s Františkem
 
16:20
Zpravodajské Noeviny: 21. 3. 2019
 
16:40
Na pořadu rodina: Nevzdali jsme to (4)
 
17:45
Ars Vaticana (6)
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Poslali mňa pro vodu (61)
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Po stopách Bernadety
 
18:40
Missio magazín: únor 2019
 
19:35
Chceme se vrátit domů
 L !
20:00
Kulatý stůl: Od konfliktu ke smíření.
 
21:30
Živě s Noe: Den v Kostce
 
22:05
Kde bzučí včely
 
23:05
Večeře u Slováka: 3. neděle postní
 
23:35
Outdoor Films s Jiřím Soukupem: Závodím i v devadesáti (72)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 23.3.2019

 
6:05
Klapka s ...: Evou a Jaroslavem Boudovými (53)
 
7:10
Irák– Země světců a mučedníků
 
7:40
Hovory z Rekovic: Jiří Novotný
 
7:55
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Březinou, Pluto, Měsíc a jiné
 
8:40
Sedmihlásky: Poslali mňa pro vodu (61)
 
8:45
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a šťastný den (29)
 
9:15
Dávní hrdinové: Řev noci
 
9:45
Zachraňme kostely: Kostel sv. Petra a Pavla v Bernarticích (9)
 
10:05
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Speciál
 
11:40
Zpravodajské Noeviny: 21. 3. 2019
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Pod lampou: Tomáš Halík o jednom kázání, těžkém hříchu a setkání se Zuzanou Čaputovou
 
13:15
Kde končí Evropa I.: Balkán: Sarajevo, Bělehrad, Záhřeb
 
14:15
Terra Santa News: 20. 3. 2019
 
14:40
Cvrlikání: Vadim & Co. (66)
 
15:45
Večeře u Slováka: 3. neděle postní
 P
16:15
Struny nad Oslavou
 
16:50
Buon giorno s Františkem
 
17:45
Světlo pro Evropu: Sýrie vzdáleně blízká (5)
 P !
18:00
Příběhy odvahy a víry: Oleg Senin: Kázání ve tmě (3)
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Po stopách Bernadety
 
18:35
Sedmihlásky: Poslali mňa pro vodu (61)
 
18:40
Josef a jeho bratři
 P !
19:30
V souvislostech - Jana Nováčková: Alternativní vzdělávací systém
 !
20:00
Život za život
 P !
21:35
Harfa Noemova: Mistři taktovky – Petr Šumník
 
21:55
V pohorách po horách: Nad Maráskem - Brdy (45)
 
22:10
Živě s Noe: Týden v kostce
 
23:20
Madalen na Mohelnickém dostavníku 2018
 
23:45
Cesta k andělům: Simona Postlerová - herečka (81)
 
0:35
Žijeme mezi vámi
 
0:55
Řeckokatolický magazín (193)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 24.3.2019

 
6:05
Hrdinové víry: Ženské řehole a jejich osud v době totality (12)
 
7:10
Noční univerzita: Mgr. Jan Špilar - Vlasy v Bibli
 
8:05
Slunce ve tváři
 
8:40
Cvrlikání: Vadim & Co. (66)
 
9:45
Řeckokatolický magazín (193)
 
10:00
Večeře u Slováka: 3. neděle postní
 L !
10:30
Mše svatá z kostela Navštívení Panny Marie: Zašová
 
11:40
ARTBITR: s Lucií Augustinkovou (71)
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Jana Nováčková: Alternativní vzdělávací systém
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Muzikanti hrajte
 
14:00
Křížová cesta rodin
 
14:25
Život za život
 
16:00
Živě s Noe: Týden v kostce
 
17:05
V pohorách po horách: Český kras - Jelínkův most (41)
 !
17:20
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova: Proměnění Páně (Lk 9,28-36)
 
17:55
Sedmihlásky: Ztratila sem fěrtůšek (62)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a dvojník (30)
 
18:30
Dávní hrdinové: V zajetí
 
18:55
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Svět bez konce: Poslední věci života
 !
20:00
G. Verdi: Requiem: Podzimní festival duchovní hudby 2018
 
21:30
V souvislostech - Jana Nováčková: Alternativní vzdělávací systém
 
22:00
Buon giorno s Františkem
 
22:55
Dopisy z rovníku
 
23:35
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
23:55
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:35
Pod ostravským nebem: Zastavení v ostravských sakrálních stavbách
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů