Výhodou druhého nejrozšířenějího způsobu je vypsání kontaktních údajů na poukázku,  takže jsou dary snadno identifikovatelné. Dobře lze využít naše předtištěné složenky. Napsat si o ně můžete naši poštovní adresu:

Televize Noe
Kostelní náměstí 2
702 00 Ostrava

využít emailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

nebo zavolat na recepci televize Noe (+420) 595 177 301.

Pokud jste prvodárci (dosud jste nepřispívali) nebo pokud od nás dosud nedostáváte korespondenci, prosíme, zajímejte se o své členské číslo. To pak uveďte na složenku do kolonky Variabilní symbol.

Potvrzení o daru

Po skončení kalendářního roku pošleme všem dárcům, od kterých budeme mít adresu, potvrzení o poskytnutých darech v minulém kalendářním roce. Toto potvrzení může sloužit jako doklad pro snížení základu daně fyzických osob. To se řídí samostatnými právními předpisy.

Pokud jste poskytli dar a nemáte své členské číslo, prosíme, identifikujte svůj dar například názvem účtu, číslem účtu, poskytnutou částkou, nebo datem poskytnutí příspěvku. Členské číslo Vám bude přiděleno a na začátku roku Vám poskytneme potvrzení za všechny poskytnuté dary za uplynulý kalendářní rok. Identifikaci darů můžete poslat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Darovací smlouva

Pokud potřebujete darovací smlouvu, napište nám o ni se svými základními nacionaliemi na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo si ji sami stáhněte, upravte a nám zašlete. Podepsanou ji obratem pošleme zpět.