I v nelehké době přinášíme dobré zprávy

Optimální způsob pro diváky, kteří chtějí přispět drobným darem na vysílání televize Noe, nechce se jim vypisovat všechny údaje a vlastní chytrý telefon.

Nutnou podmínkou je vlastnit tzv. chytrý telefon a mít aplikaci od vaší banky, která tuto platbu podporuje. Pomocí této aplikace vyfotíte obrázek s nápisem QR platba níže a potvrdíte platbu. Více informací o QR platbách se můžete dozvědět na stránkách qr-platba.cz.

Před potvrzením platby zkontrolujte ve vaší aplikaci číslo účtu: 6100000961 / 8040

Účet vede: Oberbank AG pobočka Česká republika, České Budějovice, nám. Přemysla Otakara II 6/3
Poplatek za bankovní převod je stejný jako za jakoukoli jinou trasakci z vašeho účtu.

 

Potvrzení o daru

Po skončení kalendářního roku pošleme všem dárcům, od kterých budeme mít adresu, potvrzení o poskytnutých darech v minulém kalendářním roce. Toto potvrzení může sloužit jako doklad pro snížení základu daně fyzických osob. To se řídí samostatnými právními předpisy.

Pokud jste poskytli dar a nemáte své členské číslo, prosíme, identifikujte svůj dar například názvem účtu, číslem účtu, poskytnutou částkou, nebo datem poskytnutí příspěvku. Členské číslo Vám bude přiděleno a na začátku roku Vám poskytneme potvrzení za všechny poskytnuté dary za uplynulý kalendářní rok. Identifikaci darů můžete poslat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Darovací smlouva

Pokud potřebujete darovací smlouvu, napište nám o ni se svými základními nacionaliemi na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo si ji sami stáhněte, upravte a nám zašlete. Podepsanou ji obratem pošleme zpět.

Umí QR platbu i moje banka? Kde najdu bankovní aplikaci?

Podrobné informace naleznete na webu qr-platba.cz