I v nelehké době přinášíme dobré zprávy

Velmi jednoduchým způsobem je svěřit příspěvek oprávněné osobě na některém z vyhrazených míst. Prosíme, označte prosím na obálku jméno i členské číslo a výši částky.

Dary mohou přijímat osoby v těchto místech:

Ostrava

Telepace
Kostelní náměstí 2
702 00 Ostrava
vedle biskupství a kostela sv. Václava.

Miroslav Žucha a další.

Brno

Radio Proglas
Barvičova 85
60200 Brno

Účtárna: Marie Bendová, Jana Juránková

Praha

Tv Noe a Radio Proglas
Thákurova 3
160 00 Praha
sídlo ČBK v Dejvicích

Jana Beránková, Pavel Smolek, Václav Hron

České Budějovice

Studio Jan Neumann, Radio Proglas
Na Sadech 21
370 01 České Budějovice
u sester Notre Dame

Petr Pospíšil

Olomouc

Studio Radim, studio Noe Radim
Blažejské nám. 3
779 00 Olomouc
klášter kapucínů

Radka Rozkovcová, Jaroslav Topinka, Marek Chvátal

Potvrzení o daru

Po skončení kalendářního roku pošleme všem dárcům, od kterých budeme mít adresu, potvrzení o poskytnutých darech v minulém kalendářním roce. Toto potvrzení může sloužit jako doklad pro snížení základu daně fyzických osob. To se řídí samostatnými právními předpisy.

Pokud jste poskytli dar a nemáte své členské číslo, prosíme, identifikujte svůj dar například názvem účtu, číslem účtu, poskytnutou částkou, nebo datem poskytnutí příspěvku. Členské číslo Vám bude přiděleno a na začátku roku Vám poskytneme potvrzení za všechny poskytnuté dary za uplynulý kalendářní rok. Identifikaci darů můžete poslat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Darovací smlouva

Pokud potřebujete darovací smlouvu, napište nám o ni se svými základními nacionaliemi na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo si ji sami stáhněte, upravte a nám zašlete. Podepsanou ji obratem pošleme zpět.