Program televize Noe na pondělí 4.11.2019

 
6:05
Pro vita mundi: Zdeněk Růžička
 
7:00
Trinidad a Tobago: Všichni vy žízniví, pojďte
 
7:50
Klapka: Klapka s Ing. Ĺuborem Patschem (109)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V pohorách po horách: Strážov - Strážovské vrchy (65)
 
9:30
Mezi pražci: Listopad 2019 (81)
 
10:20
Portréty krajiny
 L
10:45
Živě s Noe
 P
11:15
Přejeme si …
 L !
11:30
Mše svatá z Vatikánu za zemřelé kardinály a biskupy
 
12:33
Chceme se vrátit domů
 
12:50
A. Bruckner: Te Deum; C. Saint-Saëns: Requiem: Podzimní festival duchovní hudby 2014
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Na pořadu rodina: Povolání dětí (6)
 
15:30
Po stopách apoštola Pavla (7)
 
16:05
V souvislostech - Eliška Halaštová: Generace svobody
 
16:25
Noční univerzita: P. Petr Šikula - Víra a mladí
 
17:10
Harfa Noemova: J. B. Pergolesi: Stabat Mater Dolorosa
 
17:35
Terra Santa News: 30. 10. 2019
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
Mašinky: O ubrečené mašince a borůvkových knedlíkách (6)
 
18:40
Sedmihlásky: A kedz rano staněm (150)
 
18:45
Rangers na Mohelnickém dostavníku 2014 (5)
 
19:25
O kom, o čem: O Kostelcích aneb Kosteláci, Kostelané, Kostelečáci a jejich setkávání
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
K jádru věci: s Magdou Vášáryovou
 
21:15
ARTBITR - Kulturní magazín: s docentem Ladislavem Soldánem (83)
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:10
Noemova pošta: říjen 2019
 
23:25
Přehlídka za oponou
 
23:45
Noční univerzita: Miriam Swaffield - Budete mými učedníky
 
0:30
Odkaz předků: Lenešice (1)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 5.11.2019

 
6:05
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2018, 2. díl
 
6:50
Pod lampou: Tajemství DNA
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Jak si mě našel Antonín z Padovy
 
10:00
Muzikanti hrajte
 
10:30
Noční univerzita: Miriam Swaffield - Budete mými učedníky
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Missio magazín: listopad 2019
 P
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Na pořadu rodina: Samota jako příležitost (7)
 
15:35
Pod ostravským nebem: Zastavení v ostravských sakrálních stavbách
 
16:05
Noemova pošta: říjen 2019
 
17:18
Zapomenuté Čako
 
17:35
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: O povolání ke službě (1)
 P
18:00
Živě s Noe: Benefice pro zdravotní klauny, Petr Bende, muzikant a zpěvák
 
18:30
Mašinky: O trati co vede kolem jezera (7)
 
18:40
Sedmihlásky: A kedz rano staněm (150)
 
18:45
Hermie a jeho přátelé: Milo, bezbožná kudlanka nábožná
 
19:20
V pohorách po horách: Strážov - Strážovské vrchy (65)
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 5. 11. 2019
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Buon giorno s Františkem
 
21:00
Světlo pro Evropu: Hoří Amazonie, ale hoří to i u nás... (14)
 P
21:10
Řeckokatolický magazín (218)
 P
21:30
Živě s Noe: Petr Bende, muzikant a zpěvák
 P !
22:10
Maďarský hudební temperament: Svatováclavský hudební festival 2019
 
23:10
Zpravodajské Noeviny: 5. 11. 2019
 
23:35
Přežil jsem holocaust: svědectví Luďka Eliáše
 
0:40
Terra Santa News: 30. 10. 2019
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 6.11.2019

 
6:05
Pro vita mundi: Ondřej Prokop
 
6:45
Zpravodajské Noeviny: 5. 11. 2019
 
7:10
Maďarský hudební temperament: Svatováclavský hudební festival 2019
 
8:15
Noční univerzita: P. Petr Šikula - Víra a mladí
 L
9:00
Živě s Noe
 L !
9:20
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:20
Ars Vaticana
 
10:30
Mwebare kwija - Klinika v buši
 
10:45
S NOACHem po Izraeli
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:58
Hosté naši milí: Rožnovské slavnosti 2019
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Na pořadu rodina: Speciál - Ptejte se! (8)
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 5. 11. 2019
 
16:30
Irák – Země světců a mučedníků
 
16:55
K jádru věci: s Magdou Vášáryovou
 P
18:00
Živě s Noe: O pomoci na Ukrajině
 
18:30
Mašinky: O zloději, který okrádal mašinky (8)
 
18:40
Sedmihlásky: A kedz rano staněm (150)
 
18:45
Víra do kapsy: Zajímají Boha naše peníze?
 
19:00
Harfa Noemova: Mladí talentovaní interpreti na Žofíně
 P !
19:30
Terra Santa News: 6. 11. 2019
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Adorace
 
21:05
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Nelze sloužit Bohu i mamonu (2)
 P
21:30
Živě s Noe: Studium, vzdělávací zařízení, pomoc na Ukrajině
 P !
22:10
Noční univerzita: P. Michal Zamkovský - Zůstaňte v mé lásce
 
23:00
Generální audience papeže Františka
 
23:20
Po stopách apoštola Pavla (7)
 
23:55
Večer chval: Současné písně chval (79)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 7.11.2019

 
6:05
Pro vita mundi: František Xaver Thuri
 
6:45
O kom, o čem: O Kostelcích aneb Kosteláci, Kostelané, Kostelečáci a jejich setkávání
 
7:10
Harfa Noemova: Mladí talentovaní interpreti na Žofíně
 
7:40
Filipíny – SILSILA - Ve spojení s Všemohoucím
 
8:15
Zpravodajské Noeviny: 5. 11. 2019
 
8:35
Terra Santa News: 6. 11. 2019
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Světlo pro Evropu: Hoří Amazonie, ale hoří to i u nás... (14)
 
9:30
Ars Vaticana
 
9:40
Noemova pošta: říjen 2019
 
10:55
Přehlídka za oponou
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Mezi pražci: Listopad 2019 (81)
 
13:35
Generální audience papeže Františka
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Na pořadu rodina: Cesta ke zralosti (9)
 
15:35
Muzikanti hrajte
 
16:05
Litevská mytologie: Svatováclavský hudební festival 2019
 
17:40
Řeckokatolický magazín (218)
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
Mašinky: O bludné výhybce (9)
 
18:40
Sedmihlásky: A kedz rano staněm (150)
 
18:45
V pohorách po horách: Strážov - Strážovské vrchy (65)
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 32. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 7. 11. 2019
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Jak potkávat svět: s Drahomírou Míčkovou (72)
 P
21:49
Živě s Noe
 !
22:20
Pod lampou: Slovák, Polák, Maďar o 30 letech svobody
 
23:45
Angola: katecheta Paulino
 
0:15
Zpravodajské Noeviny: 7. 11. 2019
 
0:35
Odkaz předků: Lenešice (1)
 
0:45
Bolívie - Být s naším lidem
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 8.11.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 7. 11. 2019
 
6:25
Pro vita mundi: Mgr. Dagmar Tisovská (1. díl)
 
7:10
Harfa Noemova: Mladí talentovaní interpreti na Žofíně
 
7:35
Po stopách apoštola Pavla (7)
 
8:05
Noční univerzita: P. Michal Zamkovský - Zůstaňte v mé lásce
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
CampFest 2018
 
10:10
K jádru věci: s Magdou Vášáryovou
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Rangers na Mohelnickém dostavníku 2014 (5)
 
13:30
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Nelze sloužit Bohu i mamonu (2)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Na pořadu rodina: Prožívání církevního roku (10)
 
15:35
O kom, o čem: O Kostelcích aneb Kosteláci, Kostelané, Kostelečáci a jejich setkávání
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 7. 11. 2019
 
16:20
Hriňovský kostelík na Islandu
 
16:50
Buon giorno s Františkem
 P
17:40
Česká věda
 P
18:00
Živě s Noe: 35 let od návštěvy Matky Terezy v Brně, sv. Martin, Koruna sv. Anežky České
 
18:30
Mašinky: O srnečce a panu železničáři Mrázkovi-1.díl (10)
 
18:40
Sedmihlásky: A kedz rano staněm (150)
 
18:45
Missio magazín: listopad 2019
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Kulatý stůl: Sociální podnikání
 P
21:35
Živě s Noe: P. Jan Balík o pastoraci mladých, socha - Koruna sv. Anežky České
 
22:15
V pohorách po horách: Strážov - Strážovské vrchy (65)
 
22:25
Večeře u Slováka: 32. neděle v mezidobí
 
22:55
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2018, 2. díl
 
23:45
Outdoor Films s Anetou a Jakubem Novákovými a Michalem Činčialou: Jak se vhodně obléknout při sportu. (83)
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 9.11.2019

 
6:05
Pro vita mundi: Mgr. Dagmar Tisovská (2. díl)
 
6:55
Velehrad v době nesvobody
 
7:15
Skryté poklady: Christian
 
7:45
Kde končí Evropa I.: Balkán: Sarajevo, Bělehrad, Záhřeb
 
8:45
Guyanská Diana
 
9:10
Sedmihlásky: A kedz rano staněm (150)
 
9:15
Hermie a jeho přátelé: Milo, bezbožná kudlanka nábožná
 
9:50
GOODwillBOY III.: Tunning (8)
 
10:30
V posteli POD NEBESY (8)
 
11:25
Zpravodajské Noeviny: 7. 11. 2019
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Pod lampou: Slovák, Polák, Maďar o 30 letech svobody
 
13:40
Angola: katecheta Paulino
 
14:15
Terra Santa News: 6. 11. 2019
 
14:35
Večeře u Slováka: 32. neděle v mezidobí
 
15:05
Neoblomný kardinál
 P !
16:00
Hrajeme si: Rožnovské slavnosti 2019
 
16:50
K jádru věci: s Magdou Vášáryovou
 
18:00
Po stopách Ježíše Krista: Stalo se ... (1)
 
18:30
Mašinky: O srnečce a panu železničáři Mrázkovi-1.díl (10)
 
18:40
Sedmihlásky: A kedz rano staněm (150)
 
18:45
Muzikanti hrajte
 P !
19:15
Světlo pro Evropu: 30 let svobody (15)
 P !
19:30
V souvislostech - Josef Mlejnek: Potřebujeme nový volební zákon?
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Dobrodružství před kamerou (3)
 
21:10
V pohorách po horách: Mosty u Jablunkova - Bílý Kříž, Moravské Beskydy (66)
 P !
21:20
Bangladéš: týdenní dopis lásky
 
21:55
Živě s Noe
 
23:00
Cvrlikání: AG Flek (71)
 
0:10
Noční univerzita: P. Petr Šikula - Víra a mladí
 
0:50
Rangers na Mohelnickém dostavníku 2014 (5)
 
1:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 10.11.2019

 
6:05
Pro vita mundi: Mgr. Dagmar Tisovská (2. díl)
 
6:55
Život ve vztahu: Franz Kett a jeho pedagogika
 
7:35
ARTBITR - Kulturní magazín: s docentem Ladislavem Soldánem (83)
 
7:45
Řeckokatolický magazín (218)
 
8:00
O kom, o čem: O Kostelcích aneb Kosteláci, Kostelané, Kostelečáci a jejich setkávání
 
8:25
Večeře u Slováka: 32. neděle v mezidobí
 
8:55
Jak potkávat svět: s Drahomírou Míčkovou (72)
 L !
10:30
Mše svatá z kostela sv. Martina: Petrovice u Karviné
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Josef Mlejnek: Potřebujeme nový volební zákon?
 
12:40
Světlo pro Evropu: 30 let svobody (15)
 
12:50
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:35
Muzikanti hrajte
 
14:05
Pohyby
 
14:50
Noční univerzita: P. Michal Zamkovský - Zůstaňte v mé lásce
 
15:45
Dobrodružství před kamerou (3)
 
16:50
Živě s Noe
 P
18:00
Sedmihlásky: Zachodi slunečko červene (155)
 P !
18:05
Animované biblické příběhy: Abrahám a Izák
 
18:30
Harfa Noemova: Mladí talentovaní interpreti na Žofíně
 
18:55
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Nelze sloužit Bohu i mamonu (2)
 
19:20
Carol Ann Manzi a dětský sbor z Oregonu: v kostele sv. Jana Nepomuckého na Zelené Hoře
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Pro větší slávu: Skutečný příběh Kristiady
 
22:40
V souvislostech - Josef Mlejnek: Potřebujeme nový volební zákon?
 
23:00
Buon giorno s Františkem
 
23:55
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:15
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů