Program televize Noe na pondělí 25.11.2019

 
6:05
Pro vita mundi: Doc. RNDr. Jozef Mikloško, DrSc. (2. díl)
 
6:45
Cvrlikání: Nevermore & Kosmonaut (72)
 
7:50
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: O doprovázení svátostném i nesvátostném (4)
 
8:20
Otec Pio, tvůrce milosrdenství
 
9:15
V pohorách po horách: Velká Čantoryje -- Slezské Beskydy (68)
 
9:30
Chceme se vrátit domů
 
9:55
Noční univerzita: Prof. Jan Sokol, CSc. - Naděje, zázraky a svoboda
 L
10:50
Setkání s autoritami a diplomaty v Kantei: Návštěva papeže v Japonsku
 
11:20
Pomoc má mnoho tváří: Diakonie ČCE
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 P !
12:05
Mše svatá v Tokyo Dome: Návštěva papeže v Japonsku
 
13:40
Štětcem a píšťalou
 
14:00
Po stopách Ježíše Krista: Léta v skrytosti (3)
 
14:30
V souvislostech - Jitka Černošová: Nepokoje v Hongkongu
 P
15:00
Setkání s lidmi postiženými katastrofami v Bellesalle Hanzomon v Tokiu: Návštěva papeže v Japonsku
 L
15:45
Studio František: Návštěva papeže v Japonsku
 P !
16:30
Setkání s mládeží v katedrále Panny Marie v Tokiu: Návštěva papeže v Japonsku
 
17:35
Odkaz předků: Morávka (4)
 
17:45
Víra do kapsy: Žena v církvi
 P
18:05
Vezmi a čti: Listopad 2019
 
18:25
Sedmihlásky: Ruža sem ja ruža (136)
 
18:30
Klaunský pohádkový kufřík: O dobrosrdečnosti (3)
 
18:40
Terra Santa News: 20. 11. 2019
 
19:05
Legendární sestava Poutníků na Mohelnickém dostavníku 2015 (3)
 
19:30
Řád svatého Huberta
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
K jádru věci: s biskupem Václavem Malým
 P
21:10
ARTBITR - Kulturní magazín: s Józefem Augustynem (85)
 
21:20
Srbsko: Semínko naděje
 
21:55
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Támhle za kopcem je Sarajevo (150)
 
23:20
Tanzanie – Zanzibar: Jsme odvážní
 
23:55
Noční univerzita: Energie v rukou
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 26.11.2019

 
6:05
Poletuchy: na skok do Kroměříže
 
6:50
Perníčky sester dominikánek
 
7:05
Pod lampou: speciál: Lech Walesa
 
7:40
Outdoor Films s Marcelou Krplovou: Uganda, Rwanda (76)
 
8:55
Ars Vaticana
 
9:05
Vezmi a čti: Listopad 2019
 
9:25
V souvislostech - Jitka Černošová: Nepokoje v Hongkongu
 
9:45
Noční univerzita: Energie v rukou
 
11:00
Muzikanti hrajte
 
11:30
Sedmihlásky: Ruža sem ja ruža (136)
 
11:35
Klaunský pohádkový kufřík: O dobrosrdečnosti (3)
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V pohorách po horách: Velká Čantoryje -- Slezské Beskydy (68)
 
13:00
Služebnice Boží Matka Vojtěcha
 
13:25
Kulatý stůl: Život v Japonsku
 P !
15:00
Návštěva Univerzity Sophia v Tokiu: Návštěva papeže v Japonsku
 
15:35
50 let Boží milosti
 
15:50
Víra do kapsy: Je svatost pro každého?
 
16:10
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: O doprovázení svátostném i nesvátostném (4)
 
16:35
Mezi pražci: Listopad 2019 (81)
 
17:20
Missio magazín: listopad 2019
 
18:25
Sedmihlásky: Ruža sem ja ruža (136)
 
18:30
Klaunský pohádkový kufřík: O hloupém Pepánkovi (4)
 
18:40
Animované biblické příběhy: Josefovo setkání s bratry
 
19:05
Záblesky nad Andami
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 26. 11. 2019
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Klapka: Klapka s Ing. Arnoštem Lukešem (110)
 P
21:10
Řeckokatolický magazín (221)
 
21:25
Bolívie – V srdci Bolívie
 !
22:00
Má vlast: Konopiště
 
22:50
Záblesky nad Andami
 
23:15
Světlo pro Evropu: Malý brouk, velké následky (16)
 
23:30
Jak potkávat svět: s Drahomírou Míčkovou (72)
 
1:05
Terra Santa News: 20. 11. 2019
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 27.11.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 26. 11. 2019
 
6:25
Pro vita mundi: Gabriela Rajdusová
 
7:05
Rok vína
 
7:30
Noční univerzita: Prof. Jan Sokol, CSc. - Naděje, zázraky a svoboda
 
8:25
Srbsko: Semínko naděje
 L
9:00
Živě s Noe
 L !
9:20
Generální audience papeže Františka
 
10:20
Ars Vaticana
 
10:30
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2018, 2. díl
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
K jádru věci: s biskupem Václavem Malým
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Na pořadu rodina: Práce pro rodiny jako poslání (16)
 
15:35
Vezmi a čti: Listopad 2019
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 26. 11. 2019
 
16:20
Cvrlikání: Nevermore & Kosmonaut (72)
 
17:30
Odkaz předků: Morávka (4)
 
17:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s Józefem Augustynem (85)
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
Klaunský pohádkový kufřík: O chlubivém Kubovi (5)
 
18:45
Sedmihlásky: Ruža sem ja ruža (136)
 
18:50
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Na prahu adventu
 P
19:30
Terra Santa News: 27. 11. 2019
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Adorace
 
21:05
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Nejsme lepší než ti druzí (5)
 P
21:30
Živě s Noe: Pronásledování křesťanů ve světě, hostem je Ing. Petr Jašek
 !
22:10
Noční univerzita: P. Jacques Philippe - Dvojjediná láska (1. část)
 
22:55
Koncert kapely Žalman a spol.: aneb Žalman slaví sedmdesát
 
0:00
Generální audience papeže Františka
 
0:25
Po stopách Ježíše Krista: Léta v skrytosti (3)
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 28.11.2019

 
6:05
Pro vita mundi: Doc. ThDr. Tomáš Novotný
 
6:45
Terra Santa News: 27. 11. 2019
 
7:10
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Nejsme lepší než ti druzí (5)
 
7:35
Má vlast: Konopiště
 
8:25
Záblesky nad Andami
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Světlo pro Evropu: Malý brouk, velké následky (16)
 
9:30
Ars Vaticana
 
9:40
Kulatý stůl: Život v Japonsku
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Cestujeme regionem Záhorie
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Na pořadu rodina: Ve zdraví i v nemoci (17)
 
15:30
Muzikanti hrajte
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 26. 11. 2019
 
16:30
Generální audience papeže Františka
 
16:50
Česká věda
 
17:10
Poletuchy: na skok do Kroměříže
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
Klaunský pohádkový kufřík: O chytré Jitce (6)
 
18:40
Sedmihlásky: Ruža sem ja ruža (136)
 
18:50
V pohorách po horách: Velká Čantoryje -- Slezské Beskydy (68)
 P
19:00
Večeře u Slováka: 1. neděle adventní
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 28. 11. 2019
 
19:55
Přejeme si …
 P !
20:05
Letem jazzem: Pořad nejen pro milovníky jazzu na téma "jazzové přesahy" (5)
 
21:20
Odkaz předků: Morávka (4)
 P
21:30
Živě s Noe: Nenarozené děti a nové planetárium v Opavě
 P !
22:10
Pod lampou: Píše pro Wall Street Journal a New York Times, ale vrací se na Slovensko pomoci ve volbách
 
23:15
Angola: Nepřestanu chodit ulicemi
 
0:15
A. G. Aratunjan: Koncert pro trubku, C. Franck: Sedm slov Krista na kříži: Podzimní festival duchovní hudby 2019
 
1:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 29.11.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 28. 11. 2019
 
6:25
Pro vita mundi: prof. MUDr. Květoslav Šipr, CSc.
 
7:08
Česká věda
 
7:25
Vezmi a čti: Listopad 2019
 
7:40
Noční univerzita: P. Jacques Philippe - Dvojjediná láska (1. část)
 
8:25
Po stopách Ježíše Krista: Léta v skrytosti (3)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
ARTBITR - Kulturní magazín: s Józefem Augustynem (85)
 
9:32
K jádru věci: s biskupem Václavem Malým
 
10:35
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Na prahu adventu
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Nejsme lepší než ti druzí (5)
 
13:15
Setkání citeristů v Lukově
 
13:30
Legendární sestava Poutníků na Mohelnickém dostavníku 2015 (3)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Na pořadu rodina: Dítě s postižením (18)
 
15:30
Harfa Noemova: Janáčkův máj 2015 - Den slezských varhan
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 28. 11. 2019
 
16:20
Srbsko: Semínko naděje
 
16:55
Výpravy do divočiny: Deštný les Papuy–Nové Guineje
 P
18:00
Živě s Noe: Sbírka Krabice od bot s Pavlem Hanychem
 
18:30
Klaunský pohádkový kufřík: O kráse (7)
 
18:40
Sedmihlásky: Ruža sem ja ruža (136)
 
18:45
Sobecký obr
 
19:30
V pohorách po horách: Velká Čantoryje -- Slezské Beskydy (68)
 
19:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s Józefem Augustynem (85)
 
19:55
Přejeme si …
 L !
20:05
Noemova pošta: listopad 2019
 P
21:35
Živě s Noe: Štěpán Hájek, farář ČCE v Brně - Husovicích a pořadatel bohoslužeb v klubu Desert
 !
22:15
Krásné slovo otce Špidlíka: Slovanská spiritualita a Velehrad, 2. část (2)
 
23:20
Poletuchy: na skok do Kroměříže
 
0:10
Večeře u Slováka: 1. neděle adventní
 
0:35
Bača Milan od Juraja do Šimona
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 30.11.2019

 
6:05
Pro vita mundi: P. Prokop Petr Siostrzonek, OSB (1. díl)
 
6:45
Cesta k církvi - Život a osud otce Alexandra Meně
 
7:45
Noční univerzita: P. Petr Šikula - Víra a mladí
 
8:25
Harfa Noemova: Janáčkův máj 2015 - Den slezských varhan
 
8:55
Sedmihlásky: Ruža sem ja ruža (136)
 
9:00
Animované biblické příběhy: Josefovo setkání s bratry
 
9:30
GOODwillBOY IV.: Radio (2)
 
10:10
V posteli POD NEBESY IV. (2)
 
11:05
Víra do kapsy: Výchova
 
11:25
Zpravodajské Noeviny: 28. 11. 2019
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou: Píše pro Wall Street Journal a New York Times, ale vrací se na Slovensko pomoci ve volbách
 
13:10
Znovuzrození národa
 
14:10
Terra Santa News: 27. 11. 2019
 
14:30
Večeře u Slováka: 1. neděle adventní
 
15:00
Klapka: Klapka s Ing. Arnoštem Lukešem (110)
 !
16:05
Kmochův Kolín 2019: Monsterkoncert blok B a FINÁLE
 
17:00
Hovory z Rekovic: Iva Bittová
 
17:16
Dobrý pastýř biskup Jorge Gottau - Argentina
 
17:50
Po stopách Ježíše Krista: Z ústraní do světa (4)
 
18:25
Sedmihlásky: Ruža sem ja ruža (136)
 
18:30
Klaunský pohádkový kufřík: O kráse (7)
 
18:40
Muzikanti hrajte
 
19:15
Světlo pro Evropu: Malý brouk, velké následky (16)
 P !
19:30
V souvislostech - Petra Wünschová: Násilí na dětech
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Outdoor Films s Petrem Ferry Kubátem: Canyoning (84)
 P !
21:40
Dáváme lidem naději: Charita Valašské Meziříčí a její činnost
 P
22:25
V pohorách po horách: Krakova Hoľa -- Nízké Tatry (69)
 P
22:35
Živě s Noe
 
23:50
Noční univerzita: Prof. Jan Sokol, CSc. - Naděje, zázraky a svoboda
 
0:45
Řeckokatolický magazín (221)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 1.12.2019

 
6:05
Pro vita mundi: P. Prokop Petr Siostrzonek, OSB (2. díl)
 
6:50
Řeckokatolický magazín (221)
 
7:05
Letem jazzem: Pořad nejen pro milovníky jazzu na téma "jazzové přesahy" (5)
 
8:15
ARTBITR - Kulturní magazín: s Józefem Augustynem (85)
 
8:25
Večeře u Slováka: 1. neděle adventní
 P
8:55
Ohlédnutí za návštěvou papeže Františka v Thajsku a Japonsku
 L
10:30
Mše svatá z kaple Telepace: Ostrava
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Petra Wünschová: Násilí na dětech
 
12:40
Světlo pro Evropu: Malý brouk, velké následky (16)
 
12:50
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:35
Outdoor Films s Petrem Ferry Kubátem: Canyoning (84)
 
15:10
Muzikanti hrajte
 
15:40
Noční univerzita: P. Jacques Philippe - Dvojjediná láska (1. část)
 P
16:25
Egypt – Ať je požehnán Tvůj lid v Egyptě
 
16:55
Živě s Noe
 P
18:05
Sedmihlásky: Vandrovala bleška (137)
 P !
18:10
Animované biblické příběhy: Mojžíš
 
18:40
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Nejsme lepší než ti druzí (5)
 P
19:10
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Bděte a modlete se (Lk 21,25-28.34-36)
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Missio magazín: prosinec 2019
 P !
21:05
Má vlast: Vyšehrad
 
22:30
V souvislostech - Petra Wünschová: Násilí na dětech
 
22:50
K jádru věci: s biskupem Václavem Malým
 
23:55
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:15
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 2.12.2019

 
6:05
Pro vita mundi: Mgr. Ludmila Němcová, FMA
 
6:50
Příběh o Žofii
 
7:30
Poodří - mokřady mezinárodního významu České republiky
 
8:10
Proměny Oščadnice
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:25
Dáváme lidem naději: Charita Valašské Meziříčí a její činnost
 
10:10
Klapka: Klapka s Ing. Arnoštem Lukešem (110)
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V pohorách po horách: Krakova Hoľa -- Nízké Tatry (69)
 
13:00
Na křídlech andělů
 
13:25
Po stopách Ježíše Krista: Z ústraní do světa (4)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Na pořadu rodina: Péče o prarodiče (19)
 
15:35
Odkaz předků: Stará Voda (5)
 
15:55
V souvislostech - Petra Wünschová: Násilí na dětech
 !
16:20
Noční univerzita: P. Ladislav Heryán, SDB - Kurz Zacheus
 
17:25
Egypt – Ať je požehnán Tvůj lid v Egyptě
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
Klaunský pohádkový kufřík: O líné Lálince (8)
 
18:45
Sedmihlásky: Vandrovala bleška (137)
 
18:50
ARTBITR - Kulturní magazín: s Józefem Augustynem (85)
 
19:05
Hop Trop na Mohelnickém dostavníku 2015 (4)
 
19:55
Přejeme si …
 L !
20:05
K jádru věci: s Josefem Jařabem
 
21:10
Terra Santa News: 27. 11. 2019
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:10
Noemova pošta: listopad 2019
 
23:50
Noční univerzita: P. Jacques Philippe - Dvojjediná láska (1. část)
 
0:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 3.12.2019

 
6:05
Pro vita mundi: P. Jan Mach
 
6:55
Za závojem
 
7:55
Pod lampou: Píše pro Wall Street Journal a New York Times, ale vrací se na Slovensko pomoci ve volbách
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V souvislostech - Petra Wünschová: Násilí na dětech
 
9:40
Missio magazín: prosinec 2019
 
10:40
Muzikanti hrajte
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 !
12:50
Cesta k církvi - Život a osud otce Alexandra Meně
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Na pořadu rodina: Mladé manželství v dnešní době? (20)
 
15:35
Vezmi a čti: Listopad 2019
 
15:55
Outdoor Films s Petrem Ferry Kubátem: Canyoning (84)
 
17:25
Lurdský příběh: Píseň o Bernadettě
 P
18:00
Živě s Noe: Nocleženky - projekt Armády spásy; hostem je mjr. P. Kramerius
 
18:30
Klaunský pohádkový kufřík: O pracovité Elence (9)
 
18:40
Sedmihlásky: Vandrovala bleška (137)
 
18:45
Animované biblické příběhy: Mojžíš
 
19:15
V pohorách po horách: Krakova Hoľa -- Nízké Tatry (69)
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 03. 12. 2019
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Buon giorno s Františkem
 P
20:55
Řeckokatolický magazín (222)
 P !
21:10
20 let Akademie Václava Hudečka: Luhačovice
 P
21:30
Živě s Noe: S Ing. Mgr. Petrem Uličným o umělé inteligenci, která pomáhá zdravotně handicapovaným.
 
22:10
Má vlast: Cholina
 
23:30
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Bděte a modlete se (Lk 21,25-28.34-36)
 
0:10
Terra Santa News: 27. 11. 2019
 
0:30
Světlo pro Evropu: Malý brouk, velké následky (16)
 
0:40
Žijeme mezi vámi
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 4.12.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 03. 12. 2019
 
6:30
Noční univerzita: P. Ladislav Heryán, SDB - Kurz Zacheus
 
7:40
Kmochův Kolín 2019: Monsterkoncert blok B a FINÁLE
 
8:35
Pomoc, která se točí
 L
9:00
Živě s Noe
 L !
9:20
Generální audience papeže Františka
 
10:25
Kibeho: Mariánské poutní místo v Africe
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
K jádru věci: s Josefem Jařabem
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Na pořadu rodina: Rodina a politika (21)
 
15:30
ARTBITR - Kulturní magazín: s Józefem Augustynem (85)
 
15:45
Zpravodajské Noeviny: 03. 12. 2019
 
16:05
Odkaz předků: Stará Voda (5)
 
16:20
Letem jazzem: Pořad nejen pro milovníky jazzu na téma "jazzové přesahy" (5)
 
17:30
Procházka památkovou rezervací Příbor: Zastavení u kostela Narození Panny Marie
 P
18:00
Živě s Noe: Živě z Olomouce - z Arcibiskupství a Divadla na cucky
 
18:30
Klaunský pohádkový kufřík: O sobecké Růžence (10)
 
18:45
Sedmihlásky: Vandrovala bleška (137)
 
18:50
Bohem zapomenuté kouty
 P !
19:30
Terra Santa News: 4. 12. 2019
 
19:52
Přejeme si …
 L !
20:05
Adorace
 
21:05
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: (Ne)milosrdná lež (6)
 P
21:30
Živě s Noe: prohlídková trasa v Arcibiskupství olomouckém, fotografové Oldřich a Tobiáš Kučerovi
 !
22:10
Noční univerzita: P. Jacques Philippe - Dvojjediná láska (2. část)
 
23:00
Generální audience papeže Františka
 
23:25
Po stopách Ježíše Krista: Z ústraní do světa (4)
 
0:00
Missio magazín: prosinec 2019
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 5.12.2019

 
6:05
Pro vita mundi: Pavel Wessely
 
6:45
Příběh o Žofii
 
7:25
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: (Ne)milosrdná lež (6)
 
7:55
Terra Santa News: 4. 12. 2019
 
8:20
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Bděte a modlete se (Lk 21,25-28.34-36)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Noemova pošta: listopad 2019
 
10:50
Ars Vaticana
 
11:00
Světlo pro Evropu: Malý brouk, velké následky (16)
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Cvrlikání: Nevermore & Kosmonaut (72)
 P
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Předání proutěného řemesla
 
15:00
Muzikanti hrajte
 
15:35
Generální audience papeže Františka
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 03. 12. 2019
 
16:20
V pohorách po horách: Krakova Hoľa -- Nízké Tatry (69)
 !
16:35
Má vlast: Vyšehrad
 P
18:00
Živě s Noe: jubileum premonstrátů
 
18:30
Klaunský pohádkový kufřík: O soucitném Standovi (11)
 
18:45
Sedmihlásky: Vandrovala bleška (137)
 P
19:00
Večeře u Slováka: 2. neděle adventní
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 05. 12. 2019
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Jak potkávat svět: se Sborovým studiem Permoník (73)
 P
21:40
Živě s Noe: Mezinárodní cena vévody z Edinburghu
 !
22:12
Ohlédnutí za návštěvou papeže Františka v Thajsku a Japonsku
 
23:50
Opřu se o florbalovou hůl
 
0:15
Zpravodajské Noeviny: 05. 12. 2019
 
0:35
Víc než chrám: jednota různého
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 6.12.2019

 
6:05
Pro vita mundi: Plk. v.v. František Valdštýn
 
6:45
Zpravodajské Noeviny: 05. 12. 2019
 
7:10
Po stopách Ježíše Krista: Z ústraní do světa (4)
 
7:40
Ars Vaticana
 
7:55
ARTBITR - Kulturní magazín: s Józefem Augustynem (85)
 
8:05
Noční univerzita: P. Jacques Philippe - Dvojjediná láska (2. část)
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:20
K jádru věci: s Josefem Jařabem
 
10:20
Oto Mádr
 L
10:30
Živě s Noe
 L !
11:00
Mše svatá s hnutím Na vlastních nohou: z katedrály sv. Víta, Václava a Vojtěcha na Pražském Hradě
 P
12:40
Přejeme si …
 
12:50
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: (Ne)milosrdná lež (6)
 
13:15
Hop Trop na Mohelnickém dostavníku 2015 (4)
 P
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Na jedné lodi (1)
 
15:30
Egypt – Ať je požehnán Tvůj lid v Egyptě
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 05. 12. 2019
 
16:25
Krajané z Gerníku
 
17:05
Buon giorno s Františkem
 P
18:00
Živě s Noe: Na vlastních nohou - Stonožka
 
18:30
Klaunský pohádkový kufřík: O veselé Karolínce (12)
 
18:40
Sedmihlásky: Vandrovala bleška (137)
 
18:45
Přešel jsem hranici
 
19:40
V pohorách po horách: Krakova Hoľa -- Nízké Tatry (69)
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Kulatý stůl: Děti patří domů
 P
21:35
Živě s Noe: projekt Stonožka, malostranské varhany a sv. Mikuláš
 
22:15
Večeře u Slováka: 2. neděle adventní
 
22:45
Krásné slovo otce Špidlíka: Kristus u slovanských myslitelů, 1. část (3)
 
23:35
Outdoor Films s Petrem Ferry Kubátem: Canyoning (84)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 7.12.2019

 
6:05
Pro vita mundi: Jan Rychlý, SDB
 
6:35
Odkaz předků: Stará Voda (5)
 
6:50
Hovory z Rekovic: Pavel Šporcl
 
7:07
25. Svatohubertské slavnosti na Kuksu
 
7:30
20 let Akademie Václava Hudečka: Luhačovice
 
7:50
Missio magazín: prosinec 2019
 
8:55
Sedmihlásky: Vandrovala bleška (137)
 
9:00
Animované biblické příběhy: Mojžíš
 
9:35
GOODwillBOY IV.: Ski Jumping (3)
 
10:15
V posteli POD NEBESY IV. (3)
 
11:05
Terra Santa News: 4. 12. 2019
 
11:25
Zpravodajské Noeviny: 05. 12. 2019
 P
11:50
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Ohlédnutí za návštěvou papeže Františka v Thajsku a Japonsku
 
13:45
Slovo, místo setkání
 
14:10
Večeře u Slováka: 2. neděle adventní
 
14:35
Jak potkávat svět: se Sborovým studiem Permoník (73)
 
16:00
Řeckokatolický magazín (222)
 
16:15
Buon giorno s Františkem
 
17:10
Dokonalá radost
 P
17:45
Světlo pro Evropu: Mezináboženský dialog (17)
 !
18:00
Po stopách Ježíše Krista: Zákon a láska (5)
 P !
18:35
V souvislostech - Petr Holub: Dotace vracet nebudeme?
 P
19:05
V pohorách po horách: Siná - Nízké Tatry (70)
 
19:15
Přejeme si …
 L !
19:30
Koncert Naděje pro Irák: bazilika Nanebevzetí Panny Marie na Strahově
 P !
21:05
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2018, 3. díl
 P !
21:45
Mezi pražci: Prosinec 2019 (82)
 
22:35
Živě s Noe
 
23:45
Ivo Cicvárek na Mohelnickém dostavníku 2014 (3)
 
0:25
Noční univerzita: P. Ladislav Heryán, SDB - Kurz Zacheus
 
1:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 8.12.2019

 
6:05
Pro vita mundi: Marie Kučerová, FMA
 
6:40
Tak trošku jiný lyžák
 
7:00
ARTBITR - Kulturní magazín: s Józefem Augustynem (85)
 
7:15
Večeře u Slováka: 2. neděle adventní
 
7:45
Egypt – Ať je požehnán Tvůj lid v Egyptě
 
8:15
Jak potkávat svět: se Sborovým studiem Permoník (73)
 
9:40
Řeckokatolický magazín (222)
 L !
10:00
Mše svatá z baziliky Nanebevzetí Panny Marie: Strahov
 P
11:15
Indie: Jeden
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Petr Holub: Dotace vracet nebudeme?
 
12:40
Světlo pro Evropu: Mezináboženský dialog (17)
 
12:55
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:35
Muzikanti hrajte
 
14:05
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2018, 3. díl
 
14:50
Cvrlikání: Nevermore & Kosmonaut (72)
 L !
16:00
Pobožnost u sloupu Neposkvrněné Panny Marie na Španělském náměstí v Římě
 
16:30
Živě s Noe
 
17:40
20 let Akademie Václava Hudečka: Luhačovice
 P
18:00
Sedmihlásky: Šipek (138)
 
18:05
Animované biblické příběhy: Rút
 
18:30
Poletuchy: na skok do Kroměříže
 
19:15
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Připravte cestu Páně (Lk 3,1-6)
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Camino na kolečkách
 
21:40
Adventus Domini
 
22:45
V souvislostech - Petr Holub: Dotace vracet nebudeme?
 
23:05
Buon giorno s Františkem
 
0:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:15
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů