Program televize Noe na pondělí 9.12.2019

 
6:05
Pro vita mundi: Jan Tomíček
 
6:45
Ale on není bílý
 
7:15
Buon giorno s Františkem
 
8:10
Mezi pražci: Prosinec 2019 (82)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V pohorách po horách: Siná - Nízké Tatry (70)
 
9:30
Čas pro Malawi
 
10:20
Víra do kapsy: Okultizmus
 
10:35
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: (Ne)milosrdná lež (6)
 
11:00
Odkaz předků: Kněžpole (6)
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá ze Slavnosti Neposkvrněného početí Panny Marie: kaple Telepace
 L
12:50
Roháči na Mohelnickém dostavníku 2015 (5)
 
13:25
Po stopách Ježíše Krista: Zákon a láska (5)
 P
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Na jedné lodi (2)
 
15:35
V souvislostech - Petr Holub: Dotace vracet nebudeme?
 
16:00
Indie: Jeden
 !
16:40
Noční univerzita: Prof. Vladimír Smékal, CSc. - Čím je určena naše cesta životem
 P
18:00
Živě s Noe: Advent, Slavnost Neposkvrněného početí Panny Marie
 
18:30
Klaunský pohádkový kufřík: O vzteklé Fridolíně (13)
 
18:35
Sedmihlásky: Šipek (138)
 
18:45
Přejeme si …
 L !
19:00
Bach trochu jinak
 L !
20:05
K jádru věci: s gen. Petrem Pavlem
 P
21:10
ARTBITR - Kulturní magazín: s Jakubem Demlem (86)
 
21:20
Ars Vaticana
 P
21:30
Živě s Noe: Advent, Slavnost Neposkvrněného početí Panny Marie, Kateřina Kněžíková, operní pěvkyně
 
22:10
Terra Santa News: 4. 12. 2019
 
22:30
Kulatý stůl: Děti patří domů
 
0:05
Noční univerzita: P. Jacques Philippe - Dvojjediná láska (2. část)
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 10.12.2019

 
6:05
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2018, 3. díl
 
6:50
Ohlédnutí za návštěvou papeže Františka v Thajsku a Japonsku
 
8:30
Chlapi na hoře
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Víra do kapsy: Okultizmus
 
9:40
V pohorách po horách: Siná - Nízké Tatry (70)
 
9:50
Muzikanti hrajte
 
10:20
Noční univerzita: P. Jacques Philippe - Dvojjediná láska (2. část)
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Adventus Domini
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Na jedné lodi (3)
 
15:35
Světlo pro Evropu: Mezináboženský dialog (17)
 
15:45
Ars Vaticana
 
16:00
Kulatý stůl: Děti patří domů
 
17:30
Animované biblické příběhy: Rút
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
Klaunský pohádkový kufřík: O zlomyslné Zuzce (14)
 
18:40
Sedmihlásky: Šipek (138)
 
18:50
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Připravte cestu Páně (Lk 3,1-6)
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 10. 12. 2019
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Výpravy do divočiny: Spolu s hady, ještěry a žábami
 P
21:10
Řeckokatolický magazín (223)
 P
21:30
Živě s Noe
 !
22:10
Adventní koncert ČFS Brno: kostel Povýšení svatého Kříže Židlochovice
 
23:20
Terra Santa News: 4. 12. 2019
 
23:45
Jak potkávat svět: se Sborovým studiem Permoník (73)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 11.12.2019

 
6:05
Pro vita mundi: Lucie Pracná
 
6:45
Zpravodajské Noeviny: 10. 12. 2019
 
7:10
Noční univerzita: Prof. Vladimír Smékal, CSc. - Čím je určena naše cesta životem
 
8:25
Srbsko: Semínko naděje
 L
9:00
Živě s Noe
 L !
9:20
Generální audience papeže Františka
 
10:25
Mezi pražci: Prosinec 2019 (82)
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 !
12:50
Koncert Pavla Helana: Odry 2018
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Na jedné lodi (4)
 
15:35
Ars Vaticana
 
15:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s Jakubem Demlem (86)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 10. 12. 2019
 
16:20
K jádru věci: s gen. Petrem Pavlem
 
17:25
Zeno Kaprál básník
 P
18:00
Živě s Noe: Gregoriánský chorál v Adventu
 
18:30
Klaunský pohádkový kufřík: O moudrosti (15)
 
18:40
Sedmihlásky: Šipek (138)
 
18:45
Pěšák Boží
 P !
19:30
Terra Santa News: 11. 12. 2019
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Adorace
 
21:05
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Lano hozené tonoucímu (7)
 P
21:30
Živě s Noe: O rorátech, Číhošťském zázraku a biskupských lesích
 !
22:10
Noční univerzita: P. Ladislav Heryán SDB - Ježíš a černá ovce
 
23:10
Generální audience papeže Františka
 
23:30
Po stopách Ježíše Krista: Zákon a láska (5)
 
0:05
Dáváme lidem naději: Charita Valašské Meziříčí a její činnost
 
0:45
50 let Boží milosti
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 12.12.2019

 
6:05
Pro vita mundi: Don Václav Klement, SDB
 
6:45
Indie: Jeden
 
7:15
Bazilika Navštívení Panny Marie ve Frýdku
 
7:55
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Připravte cestu Páně (Lk 3,1-6)
 
8:35
Terra Santa News: 11. 12. 2019
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Světlo pro Evropu: Mezináboženský dialog (17)
 
9:30
Kulatý stůl: Děti patří domů
 
11:00
Víra do kapsy: Vyhoření
 P
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:10
Muzikanti hrajte
 
12:40
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2018, 3. díl
 
13:20
Vezmi a čti: Listopad 2019
 
13:35
Generální audience papeže Františka
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Na jedné lodi (5)
 
15:35
Myanmar - Kačjinský stát: prahneme po míru
 
16:10
Zpravodajské Noeviny: 10. 12. 2019
 
16:30
Řeckokatolický magazín (223)
 
16:50
V pohorách po horách: Siná - Nízké Tatry (70)
 P
17:00
Večeře u Slováka: 3. neděle adventní
 P
17:25
Živě s Noe: Divadelní hra Jezulátko
 L !
18:00
Mše svatá z baziliky sv. Petra z Vatikánu: ke cti Panny Marie Guadalupské
 P !
19:15
Česká věda
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 12. 12. 2019
 
19:54
Přejeme si …
 L !
20:05
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Krojové inspirace napříč Slováckem (151)
 P
21:30
Živě s Noe: Fusion s Milanem Szturcem
 
22:10
Outdoor Films s Vítem Kanyzou: Mladý filmař s perspektivou (78)
 
23:45
Chlapi na hoře
 
0:15
Zpravodajské Noeviny: 12. 12. 2019
 
0:35
Skryté poklady: Vladimír
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 13.12.2019

 
6:05
Pro vita mundi: P. Stanislav Krátký, probošt mikulovský
 
6:45
Zpravodajské Noeviny: 12. 12. 2019
 
7:10
Odkaz předků: Kněžpole (6)
 
7:25
Noční univerzita: P. Ladislav Heryán SDB - Ježíš a černá ovce
 
8:25
Po stopách Ježíše Krista: Zákon a láska (5)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Víra do kapsy: Okultizmus
 
9:35
Lednický park vypravuje
 
10:00
ARTBITR - Kulturní magazín: s Jakubem Demlem (86)
 
10:10
K jádru věci: s gen. Petrem Pavlem
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Lano hozené tonoucímu (7)
 
13:15
Dáváme lidem naději: Charita Valašské Meziříčí a její činnost
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Na jedné lodi (6)
 
15:35
Indie: Jeden
 
16:10
Zpravodajské Noeviny: 12. 12. 2019
 
16:30
Historie sklářství v Karolince
 
16:55
Výpravy do divočiny: Spolu s hady, ještěry a žábami
 P
18:00
Živě s Noe: P. Ignác Stuchlý, hostem je P. Mgr. Petr Zelinka SDB
 
18:30
Klaunský pohádkový kufřík: O čestnosti (16)
 
18:40
Sedmihlásky: Šipek (138)
 
18:45
Roháči na Mohelnickém dostavníku 2015 (5)
 
19:20
Egypt – Ať je požehnán Tvůj lid v Egyptě
 
19:55
Přejeme si …
 L !
20:05
Kulatý stůl: Kultura slova
 P
21:40
Živě s Noe: Dům Ignáce Stuchlého
 
22:20
Večeře u Slováka: 3. neděle adventní
 
22:45
Krásné slovo otce Špidlíka: Kristus u slovanských myslitelů, 2. část (4)
 
23:35
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2018, 3. díl
 
0:25
V pohorách po horách: Siná - Nízké Tatry (70)
 
0:35
Česká věda
 
0:50
Mwebare kwija - Klinika v buši
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 14.12.2019

 
6:05
Pro vita mundi: ThDr. Pavel Černý, Th.D.
 
6:45
Dana
 
7:05
Outdoor Films s Petrem Ferry Kubátem: Canyoning (84)
 
8:40
Odkaz předků: Kněžpole (6)
 
8:55
Sedmihlásky: Šipek (138)
 
9:00
Animované biblické příběhy: Rút
 
9:35
Mezi pražci: Prosinec 2019 (82)
 
10:20
Zpravodajské Noeviny: 12. 12. 2019
 P
10:45
Přejeme si …
 L !
11:00
Mše svatá z kostela sv. Mikuláše: Fryšták
 
13:10
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Krojové inspirace napříč Slováckem (151)
 
14:35
Terra Santa News: 11. 12. 2019
 
14:55
Večeře u Slováka: 3. neděle adventní
 
15:20
Filipíny – SILSILA - Ve spojení s Všemohoucím
 P
15:50
Vincent Hložník, umělec evropského formátu
 !
16:10
Tři mušketýři: MFF Strážnice 2017
 
18:00
Po stopách Ježíše Krista: Blahoslavenství (6)
 
18:30
Klaunský pohádkový kufřík: O čestnosti (16)
 
18:40
Sedmihlásky: Šipek (138)
 
18:45
Světlo pro Evropu: Mezináboženský dialog (17)
 
18:55
Muzikanti hrajte
 P !
19:30
V souvislostech - Karolína Lahučká: Turecká invaze do Sýrie
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Dobrodružství před kamerou (4)
 P
21:15
V pohorách po horách: Moravský kras - Drahanská vrchovina (71)
 P !
21:25
Irák: Ninive
 P
22:00
Živě s Noe
 
23:10
Roháči na Mohelnickém dostavníku 2015 (5)
 
23:45
Řeckokatolický magazín (223)
 
0:05
Noční univerzita: Prof. Vladimír Smékal, CSc. - Čím je určena naše cesta životem
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 15.12.2019

 
6:05
Pro vita mundi: P. JUDr. ICLic. Pavel Forgač, Obl.OT
 
6:45
O starých Starých Hamrech
 
7:35
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Krojové inspirace napříč Slováckem (151)
 
9:00
Indie: Jeden
 
9:30
Večeře u Slováka: 3. neděle adventní
 
9:55
Řeckokatolický magazín (223)
 
10:15
ARTBITR - Kulturní magazín: s Jakubem Demlem (86)
 
10:25
V souvislostech - Karolína Lahučká: Turecká invaze do Sýrie
 P
10:45
Přejeme si …
 L !
11:00
Mše svatá z kostela Nanebevzetí Panny Marie v Číhošti
 !
12:15
Toufar
 
13:25
Světlo pro Evropu: Mezináboženský dialog (17)
 
13:45
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 P
14:30
Muzikanti hrajte
 
15:00
Ars Vaticana
 
15:10
Dobrodružství před kamerou (4)
 
16:20
Živě s Noe
 
17:30
Myanmar: na stejné cestě
 P
18:00
Sedmihlásky: Šla děvečka (139)
 
18:05
Animované biblické příběhy: Samuel
 
18:30
Štětcem a píšťalou
 
18:50
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Lano hozené tonoucímu (7)
 
19:15
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Co máme dělat my? (Lk 3,10-18)
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Svatá Brigita Švédská: Mladá léta (1)
 P !
21:05
Má vlast: Konice
 
22:25
V souvislostech - Karolína Lahučká: Turecká invaze do Sýrie
 
22:45
Výpravy do divočiny: Spolu s hady, ještěry a žábami
 
23:45
Pomoc má mnoho tváří: Diakonie ČCE
 
0:10
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů