Program televize Noe na pondělí 3.2.2020

 
6:05
Pro vita mundi: Drahomiř Budinská I. (1)
 
6:45
Proměny Oščadnice
 
7:30
Poutní chrám Panny Marie na Chlumku v Luži
 
7:40
Klapka s Ing. Janem Vačlenou
 
8:45
V pohorách po horách: Čertův mlýn a Kněhyně - Beskydy (29)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Expedice Rembaranka: V galerii přírodního člověka
 
10:05
Výpravy do divočiny: Naše ryby a vody
 
11:05
Manželská setkání
 P
11:15
Živě s Noe: Turínské plátno s Mons. Františkem Radkovským
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Polabský lužní les
 
13:05
Mnišství - příběhy lidí a pouští: Z Východu na Západ
 P
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Tóny v tichu
 
15:05
Slovo, místo setkání
 
15:30
V souvislostech - Fedor Gál: Vzkaz z Osvětimi
 !
16:00
Noční univerzita: CSA Třešť 2014: přednáška Mons. ThLic. Tomáše Holuba, Th.D.
 
17:15
Zachraňme kostely: Kostel sv. Petra a Pavla v Bernarticích (9)
 
17:40
Víra do kapsy: Ernest Macák - Síla modlitby
 P
18:00
Živě s Noe: Turínské plátno s Mons. Františkem Radkovským
 P
18:30
S Hubertem do lesa: Boj o jelena
 
18:45
Sedmihlásky: Ej pase dívča husy, Haj husičky od vodičky (124)
 
18:55
Kapky na Mohelnickém dostavníku 2016
 P !
19:30
Církev za oponou: Život kněze
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Biblická studna
 P
21:10
ARTBITR - Kulturní magazín: o Radovanu Lukavském (90)
 
21:20
Ars Vaticana
 P
21:30
Živě s Noe: Turínské plátno s Mons. Františkem Radkovským
 
22:10
Noemova pošta: leden 2020
 
23:45
Vincent Hložník, umělec evropského formátu
 
0:05
Terra Santa News: 29. 1. 2020
 
0:25
Indonésie: Povolání žít spolu
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 4.2.2020

 
6:05
Jde o život: Modlitba III. (4)
 
7:40
Příroda kolem nás: pes hyenový a havran polní
 
7:55
Missio magazín: únor 2020
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V souvislostech - Fedor Gál: Vzkaz z Osvětimi
 
9:40
Muzikanti hrajte
 
10:10
Noční univerzita: P. Aleš Opatrný - „ Jdi a jednej také tak ...“ - ale jak?
 
10:50
Sedmihlásky: Ej pase dívča husy, Haj husičky od vodičky (124)
 
10:55
S Hubertem do lesa: Boj o jelena
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Hlubinami vesmíru s Mgr. Jakubem Rozehnalem, 2. díl
 
13:30
Školy naděje
 
13:40
V pohorách po horách: Čertův mlýn a Kněhyně - Beskydy (29)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Misijní magazín (13)
 !
15:40
Noemova pošta: leden 2020
 
17:10
Královna a matka Chorvatů
 P
18:00
Živě s Noe
 P
18:30
S Hubertem do lesa: Čertovy kameny
 
18:45
Sedmihlásky: Ej pase dívča husy, Haj husičky od vodičky (124)
 
18:50
Animované biblické příběhy: Jan Křtitel
 
19:15
Vezmi a čti: leden 2020
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 4. 2. 2020
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Buon giorno s Františkem
 
21:00
Světlo pro Evropu: Rozpočet EU (21)
 
21:10
Řeckokatolický magazín
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:10
Česká hudba na zámcích Moravy a Slezska: Ostrava - Vítkovice
 
23:15
Terra Santa News: 29. 1. 2020
 
23:35
Expedice Rembaranka: V galerii přírodního člověka
 
0:20
Večer chval: Brno Worship (83)
 
1:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 5.2.2020

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 4. 2. 2020
 
6:25
Příběh zbojníka: Chodské slavnosti 2016
 
8:00
Okolo houslí
 
8:25
Irák – Bagdád: Naslouchejte mučedníkům
 L
9:00
Živě s Noe
 L !
9:20
Generální audience papeže Františka
 
10:25
50 let Apollo
 
10:55
S Hubertem do lesa: Čertovy kameny
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Biblická studna
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Misijní magazín (14)
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 4. 2. 2020
 
16:00
Odkaz předků: Ročov (3)
 
16:20
Expedice Rembaranka: V galerii přírodního člověka
 
17:05
Víra do kapsy: Ernest Macák - Síla modlitby
 
17:25
Ceferino Jiménez Malla - Cikán v nebi
 P
18:00
Živě s Noe
 P
18:30
S Hubertem do lesa: Zloději kaštanů
 
18:45
Sedmihlásky: Ej pase dívča husy, Haj husičky od vodičky (124)
 
18:50
Se salesiány na jihu Madagaskaru: IJELY - Misijní stanice na náhorních rovinách
 
19:15
ARTBITR - Kulturní magazín: o Radovanu Lukavském (90)
 P !
19:30
Terra Santa News: 5. 2. 2020
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Adorace
 
21:05
Harfa Noemova: Petr Špaček hraje Haydna
 P
21:30
Živě s Noe
 !
22:10
Noční univerzita: Karel Řežábek - Byl pozván také Ježíš
 
23:05
Generální audience papeže Františka
 
23:25
Mnišství - příběhy lidí a pouští: Z Východu na Západ
 
0:20
Missio magazín: únor 2020
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 6.2.2020

 
6:05
Pro vita mundi: Drahomiř Budinská I. (1)
 
6:50
Ars Vaticana
 
7:00
Noemova pošta: leden 2020
 
8:35
Terra Santa News: 5. 2. 2020
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Světlo pro Evropu: Rozpočet EU (21)
 
9:30
Církev za oponou: Život kněze
 
9:50
Věrní Kristu
 
10:50
Sedmihlásky: Ej pase dívča husy, Haj husičky od vodičky (124)
 
10:55
S Hubertem do lesa: Zloději kaštanů
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Missio magazín: únor 2020
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Misijní magazín (15)
 
15:35
Generální audience papeže Františka
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 4. 2. 2020
 
16:20
Řeckokatolický magazín
 
16:40
V pohorách po horách: Čertův mlýn a Kněhyně - Beskydy (29)
 
17:00
Příroda kolem nás: pes hyenový a havran polní
 
17:15
Hlubinami vesmíru s Mgr. Jakubem Rozehnalem, 2. díl
 P
18:00
Živě s Noe: Pastoral brothers - Karel Müller a Jakub Malý, evangeličtí faráři
 P
18:30
S Hubertem do lesa: Vlkodlak
 
18:45
Sedmihlásky: Ej pase dívča husy, Haj husičky od vodičky (124)
 
18:50
V pohorách po horách: Brdo - Chřiby (22)
 P
19:00
Večeře u Slováka: 5. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 6. 2. 2020
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Jak potkávat svět: s Janem Zástěrou (75)
 
21:30
Živě s Noe: MUDr. Václav Peňáz, téma: zodpovědnost za život
 !
22:10
Jde o život: Čin (5)
 
23:40
Zachraňme kostely: Kostel sv. Petra a Pavla v Bernarticích (9)
 
0:05
Zpravodajské Noeviny: 6. 2. 2020
 
0:25
Bulharsko -Život ve skrytosti
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 7.2.2020

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 6. 2. 2020
 
6:25
Letem jazzem: Pořad nejen pro milovníky jazzu - pohled na jazzovou tvorbu (7)
 
7:35
Harfa Noemova: Petr Špaček hraje Haydna
 
8:00
Mnišství - příběhy lidí a pouští: Z Východu na Západ
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
ARTBITR - Kulturní magazín: o Radovanu Lukavském (90)
 
9:30
Biblická studna
 
10:35
Povolání - Sestra Olga
 
10:50
Sedmihlásky: Ej pase dívča husy, Haj husičky od vodičky (124)
 
10:55
S Hubertem do lesa: Vlkodlak
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Kapky na Mohelnickém dostavníku 2016
 
13:20
Církev za oponou: Život kněze
 
13:40
Kurzy Alfa
 L
14:00
Živě s Noe: Centrum pro rodinu a sociální péči zs: Fandíme rodině, Národní týden manželství
 
14:35
Misijní magazín (16)
 
15:35
Historie sklářství v Karolince
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 6. 2. 2020
 
16:20
Irák – Bagdád: Naslouchejte mučedníkům
 
16:50
Ars Vaticana
 
17:00
Buon giorno s Františkem
 P
18:00
Živě s Noe: Centrum pro rodinu a sociální péči zs: Fandíme rodině, Národní týden manželství
 P
18:30
S Hubertem do lesa: Zloděj šál
 
18:45
Sedmihlásky: Ej pase dívča husy, Haj husičky od vodičky (124)
 
18:50
Hriňovský kostelík na Islandu
 
19:20
ARTBITR - Kulturní magazín: o Radovanu Lukavském (90)
 
19:35
Víra do kapsy: Ernest Macák - Síla modlitby
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Kulatý stůl: Syndrom vyhoření
 P
21:40
Živě s Noe: Zdravotní klauni, Karel Prais a Jana Vavříčková
 !
22:20
Krásné slovo otce Špidlíka: Teologie sexuality a O církvi. (9)
 
23:00
Hlubinami vesmíru s Mgr. Jakubem Rozehnalem, 2. díl
 
23:45
Jak potkávat svět: s Pavlem Štulírem a CM Husličky ZUŠ v Uh. Hradišti (63)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 8.2.2020

 
6:05
Pro vita mundi: Drahomiř Budinská II. (2)
 
6:35
Všechny mé děti
 
7:05
Outdoor Films: s Horskou službou Beskydy (43)
 
8:40
S Hubertem do lesa: Zloděj šál
 
8:55
Sedmihlásky: Ej pase dívča husy, Haj husičky od vodičky (124)
 
9:00
Animované biblické příběhy: Jan Křtitel
 
9:35
GOODwillBOY IV. (10)
 
10:15
V posteli POD NEBESY IV. (10)
 
11:05
Expedice Rembaranka: V galerii přírodního člověka
 P
11:45
Přejeme si …
 P
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Zpravodajské Noeviny: 6. 2. 2020
 
12:25
Jde o život: Čin (5)
 
14:00
Příroda kolem nás: pes hyenový a havran polní
 
14:15
Jak potkávat svět: s Janem Zástěrou (75)
 
15:40
Terra Santa News: 5. 2. 2020
 
16:00
Mezi pražci: Únor 2020 (84)
 
16:45
Světlo pro Evropu: Rozpočet EU (21)
 P !
17:00
Valašské tance z Rožnovska: Rožnovské slavnosti 2019
 !
18:00
Duchovní malby: Andělé (1)
 
18:25
Sedmihlásky: Ej pase dívča husy, Haj husičky od vodičky (124)
 
18:30
Výpravy do divočiny: Pomáháme jim přežít
 P !
19:30
V souvislostech - Ondřej Houska: Boj o evropský rozpočet
 
19:54
Přejeme si …
 P !
20:05
Dobrodružství před kamerou (6)
 
21:10
Ukrajina: Skutky apoštolů: O 2000 let později
 
21:45
V pohorách po horách: Malý Rozsutec - Malá Fatra (30)
 P
22:00
Živě s Noe
 
23:10
Poletuchy: na skok do Štramberka
 
0:00
Koncert Pěveckého sdružení moravských učitelů
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 9.2.2020

 
6:05
Pro vita mundi: Eva Henychová
 
6:40
Mezi pražci: Únor 2020 (84)
 
7:30
Jmenuji se David Bibby
 
8:00
Jak potkávat svět: s Janem Zástěrou (75)
 
9:25
Církev za oponou: Život kněze
 
9:45
ARTBITR - Kulturní magazín: o Radovanu Lukavském (90)
 L !
10:00
Mše svatá z kostela sv. Jakuba v Trnavě
 
11:15
Dokonalá radost
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:15
V souvislostech - Ondřej Houska: Boj o evropský rozpočet
 
12:40
Světlo pro Evropu: Rozpočet EU (21)
 
12:53
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:35
Muzikanti hrajte
 
14:05
Dobrodružství před kamerou (6)
 
15:10
Jan Sarkander (1576 - 1620)
 
16:05
Dopisy z rovníku
 
16:45
Živě s Noe
 
17:55
Sedmihlásky: Plače kočka celý deň (123)
 
18:00
Animované biblické příběhy: Narodil se Král
 
18:30
Chiara Luce Badano - Neobyčejný příběh obyčejné dívky
 
19:15
Vezmi a čti: leden 2020
 P
19:35
Příroda kolem nás: lev a roháč
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Expedice Rembaranka: Do hlubin časů
 !
20:50
Slavnostní koncert k 70. výročí založení Konzervatoře P. J. Vejvanovského v Kroměříži
 
22:00
V souvislostech - Ondřej Houska: Boj o evropský rozpočet
 
22:25
Buon giorno s Františkem
 
23:20
Ukrajina: Skutky apoštolů: O 2000 let později
 
23:55
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:15
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 10.2.2020

 
6:05
Pro vita mundi: P. Jaroslav Kašpar
 
6:40
Jazzový skřítek a jeho Pekáč
 
7:05
Buon giorno s Františkem
 
8:00
Kde končí Evropa III.: Balkán: Zůstat či odejít?
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V pohorách po horách: Malý Rozsutec - Malá Fatra (30)
 
9:30
Pozdravy z Keni
 !
9:40
Outdoor Films s Miloslavem Stinglem: Neustále ve spisovatelské pubertě (10)
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Duchovní malby: Andělé (1)
 
13:15
Dáváme lidem naději: Charita Valašské Meziříčí a její činnost
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Misijní magazín (17)
 
15:35
V souvislostech - Ondřej Houska: Boj o evropský rozpočet
 
16:00
Noční univerzita: Kateřina Lachmanová - Restituce trochu jinak
 
16:55
Pohyby
 
17:35
Zachraňme kostely: Kostel sv. Vavřince v Tasnovicích (10)
 P
18:00
Živě s Noe
 P
18:30
S Hubertem do lesa: Žabák z bažin
 
18:45
Epydemye na Mohelnickém dostavníku 2016
 P !
19:30
Církev za oponou: Předmanželský sex
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Ich bin: Já jsem
 
21:00
Radost - Sestra Lucia
 
21:15
ARTBITR - Kulturní magazín: o Radovanu Lukavském (90)
 
21:30
Živě s Noe
 
22:10
Kulatý stůl: Syndrom vyhoření
 
23:45
Terra Santa News: 5. 2. 2020
 
0:10
Noční univerzita: Karel Řežábek - Byl pozván také Ježíš
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 11.2.2020

 
6:05
Pro vita mundi: P. František Hurina
 
6:40
Cvrlikání: Vladimír Merta (74)
 
7:50
Expedice Rembaranka: Do hlubin časů
 
8:35
V souvislostech - Ondřej Houska: Boj o evropský rozpočet
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Muzikanti hrajte
 
9:50
Noční univerzita: Karel Řežábek - Byl pozván také Ježíš
 
10:40
Ars Vaticana
 
10:50
Sedmihlásky: Plače kočka celý deň (123)
 
10:55
S Hubertem do lesa: Žabák z bažin
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Lurdský příběh: Píseň o Bernadettě
 
13:20
V pohorách po horách: Malý Rozsutec - Malá Fatra (30)
 
13:30
Bača Milan od Juraja do Šimona
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Misijní magazín (18)
 
15:40
Příroda kolem nás: lev a roháč
 
16:00
Kulatý stůl: Syndrom vyhoření
 
17:30
Harfa Noemova: Requiem Gabriela Faurého
 P
18:00
Živě s Noe: Církevní střední škola Jana Boska, Praha
 
18:30
Sedmihlásky: Plače kočka celý deň (123)
 P
18:35
S Hubertem do lesa: Čarodějný dvoreček
 
18:50
Animované biblické příběhy: Narodil se Král
 
19:20
O létajícím faráři
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 11. 2. 2020
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Výpravy do divočiny: Největší antilopy mají naději
 P
21:10
Řeckokatolický magazín
 P
21:30
Živě s Noe: Církevní střední školy v Praze.
 
22:10
Má vlast: Náměšť na Hané
 
23:30
Světlo pro Evropu: Rozpočet EU (21)
 
23:43
Terra Santa News: 5. 2. 2020
 
0:05
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Folklorní tančírna - Slezsko (152)
 
1:25
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 12.2.2020

 
6:05
Pro vita mundi: Jan Cieslar
 
6:50
Zpravodajské Noeviny: 11. 2. 2020
 
7:10
Noční univerzita: Kateřina Lachmanová - Restituce trochu jinak
 
8:05
Naše Horní Lideč
 L
9:00
Živě s Noe
 L
9:20
Generální audience papeže Františka
 
10:25
Indie: Jeden
 
10:55
S Hubertem do lesa: Čarodějný dvoreček
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Naše Horní Lideč
 
13:00
Valašské tance z Rožnovska: Rožnovské slavnosti 2019
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Misijní magazín (19)
 
15:35
V pohorách po horách: Ještěd (60)
 
15:45
ARTBITR - Kulturní magazín: o Radovanu Lukavském (90)
 L
16:00
Mše svatá s žehnáním kaple sv. Ducha na Biskupském gymnáziu: Žďár nad Sázavou
 
17:15
Zpravodajské Noeviny: 11. 2. 2020
 
17:40
50 let Boží milosti
 P
18:00
Živě s Noe: Ranní a dopolední sestřih
 P
18:30
S Hubertem do lesa: Bezhlavcův hrádek
 
18:45
Sedmihlásky: Plače kočka celý deň (123)
 
18:50
Expedice Rembaranka: Do hlubin časů
 P !
19:30
Terra Santa News: 12. 2. 2020
 
19:58
Přejeme si …
 !
20:05
Adorace
 
21:10
BET LECHEM - vnitřní domov: Zbigniew Ciendlik - polský kněz v Česku (3)
 P
21:30
Živě s Noe: SŠG ADOLPHA KOLPINGA - Žďár nad Sázavou aj.
 !
22:10
Noční univerzita: P. Petr Karas - Učedníci v něho uvěřili
 
23:10
Generální audience papeže Františka
 
23:35
Cvrlikání: Žamboši (73)
 
0:40
Duchovní malby: Andělé (1)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 13.2.2020

 
6:05
Pro vita mundi: P. Mgr. Ján Biroš
 
6:45
Na pořadu rodina: Máme velkou rodinu (1)
 
7:50
V pohorách po horách: Radhošť (6)
 
8:00
Světlo pro Evropu: Rozpočet EU (21)
 
8:13
Terra Santa News: 12. 2. 2020
 
8:35
Církev za oponou: Předmanželský sex
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Kulatý stůl: Syndrom vyhoření
 
10:50
Sedmihlásky: Plače kočka celý deň (123)
 
10:55
S Hubertem do lesa: Bezhlavcův hrádek
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 !
12:50
Slavnostní koncert k 70. výročí založení Konzervatoře P. J. Vejvanovského v Kroměříži
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Misijní magazín (20)
 
15:25
Opavská inspirace
 
15:40
Řeckokatolický magazín
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 11. 2. 2020
 
16:20
Generální audience papeže Františka
 
16:40
Dům nejen ze skla
 
17:45
Meditační kaple sv. Jana Pavla II. v Ústí nad Orlicí
 P
18:00
Živě s Noe
 P
18:30
S Hubertem do lesa: Poklad z údolí smradu
 
18:45
Sedmihlásky: Plače kočka celý deň (123)
 
18:50
Vincent Hložník, umělec evropského formátu
 P
19:05
Večeře u Slováka: 6. neděle v mezidobí
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 13. 2. 2020
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Co vařily naše babičky - fašank (153)
 P
21:30
Živě s Noe: Střední odborná škola svatého Jana Boska
 !
22:10
Jde o život: Církev I. (6)
 
23:40
Expedice Rembaranka: Do hlubin časů
 
0:20
Práce jako na kostele
 
0:40
Zpravodajské Noeviny: 13. 2. 2020
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 14.2.2020

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 13. 2. 2020
 
6:25
Pro vita mundi: Eva Budzáková
 
7:00
Poutní chrám Panny Marie na Chlumku v Luži
 
7:10
Zachraňme kostely: Kostel sv. Vavřince v Tasnovicích (10)
 
7:30
Noční univerzita: P. Petr Karas - Učedníci v něho uvěřili
 
8:30
Duchovní malby: Sixtinská kaple (2)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
ARTBITR - Kulturní magazín: o Radovanu Lukavském (90)
 
9:30
Ich bin: Já jsem
 
10:30
Setkání
 
10:50
Sedmihlásky: Plače kočka celý deň (123)
 
10:55
S Hubertem do lesa: Poklad z údolí smradu
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Žalman & spol. na Mohelnickém dostavníku 2013
 
13:35
Církev za oponou: Předmanželský sex
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Cesta k andělům: Naďa Urbánková - zpěvačka (1. část) (1)
 
15:15
Stíny barbarské noci
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 13. 2. 2020
 
16:20
Irák – Bagdád: Naslouchejte mučedníkům
 
16:50
Výpravy do divočiny: Největší antilopy mají naději
 P
18:00
Živě s Noe: Církevní ZŠ a SŠ Plzeň
 P
18:30
S Hubertem do lesa: Čupakabra
 
18:45
Sedmihlásky: Plače kočka celý deň (123)
 
18:55
Buon giorno s Františkem
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Kulatý stůl: Mary´s Meals
 P
21:40
Živě s Noe: Dvouletá katolická SŠ a MŠ, Kolín a Církevní střední zdravotnická škola, s.r.o., Brno
 !
22:20
Krásné slovo otce Špidlíka: Umění jako teologie. (10)
 
23:00
Jak potkávat svět: s Janem Zástěrou (75)
 
0:25
Epydemye na Mohelnickém dostavníku 2016
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 15.2.2020

 
6:05
Pro vita mundi: sr. Diana Marie Ludmila Dvořáková, OP
 
6:40
Na pořadu rodina: Máme velkou rodinu (1)
 
7:45
Zachraňme kostely: Kostely sv. Jana Křtitele ve Vroutku a kostel Narození Panny Marie v Kryrech
 
8:10
O zaniklé Karvinné
 
8:55
Sedmihlásky: Plače kočka celý deň (123)
 
9:00
Animované biblické příběhy: Narodil se Král
 
9:35
GOODwillBOY IV. (10)
 
10:15
V posteli POD NEBESY IV. (10)
 
11:10
Víra do kapsy: Ernest Macák - Síla modlitby
 
11:25
Zpravodajské Noeviny: 13. 2. 2020
 P
11:45
Přejeme si …
 P
12:00
Polední modlitba
 
12:05
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Co vařily naše babičky - fašank (153)
 
13:35
Terra Santa News: 12. 2. 2020
 
13:55
Večeře u Slováka: 6. neděle v mezidobí
 
14:25
Znovu v Nazaretu: Archeologie a tradice  Ježíšova města
 
15:20
Biblická studna
 !
16:25
Ta brněnská mája tenká: MFF Strážnice 2018
 
18:00
Duchovní malby: Sixtinská kaple (2)
 
18:25
Sedmihlásky: Plače kočka celý deň (123)
 
18:30
S Hubertem do lesa: Čupakabra
 
18:45
Muzikanti hrajte
 P !
19:15
Světlo pro Evropu: Fond solidarity (22)
 P !
19:30
V souvislostech - Michal Klíma: Lokální média a demokracie?
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Poletuchy: na skok na hory
 !
20:55
Bábušky z Černobylu
 P
22:10
Živě s Noe
 !
23:20
Iluminace
 
0:50
V pohorách po horách: Osoblažsko (31)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 16.2.2020

 
6:05
Pro vita mundi: Václav Hudeček (116)
 
6:55
Bazilika s tajemným světlem: Šlechtická a panovnická bazilika (1)
 
7:08
Trinidad a Tobago: Všichni vy žízniví, pojďte
 
8:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Co vařily naše babičky - fašank (153)
 
9:25
Církev za oponou: Předmanželský sex
 
9:45
Večeře u Slováka: 6. neděle v mezidobí
 
10:15
ARTBITR - Kulturní magazín: o Radovanu Lukavském (90)
 L !
10:30
Mše svatá z kostela Sv. Ducha: Ostrava - Zábřeh
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Michal Klíma: Lokální média a demokracie?
 
12:40
Světlo pro Evropu: Fond solidarity (22)
 
12:50
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:35
Poletuchy: na skok na hory
 P
14:20
Muzikanti hrajte: Bojané
 
15:22
Noční univerzita: P. Petr Karas - Učedníci v něho uvěřili
 
16:15
Živě s Noe
 
17:17
Chiara Luce Badano - Neobyčejný příběh obyčejné dívky
 
18:00
Sedmihlásky: Zahrajtě mi muziganti (39)
 
18:05
Animované biblické příběhy: Ježíš, Syn Boží
 
18:35
Klapka s Ing. Janem Vačlenou
 P !
19:35
Příroda kolem nás: návrat zubrů
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Expedice Rembaranka 1969
 
21:10
Cimbal Classic: kostel sv. Šimona a Judy v Praze
 
22:30
V souvislostech - Michal Klíma: Lokální média a demokracie?
 
22:50
Výpravy do divočiny: Největší antilopy mají naději
 
23:55
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:10
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů