Program televize Noe na pondělí 1.6.2020

 
6:05
Stíny nad Libavou
 
6:45
V pohorách po horách: Klíč - Lužické hory (74)
 
7:00
Přešel jsem hranici
 
7:55
Ježíš pro děti
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a šťastný den (29)
 
9:45
Animované biblické příběhy: Ježíš, Syn Boží
 !
10:15
Barberbieni
 
11:10
Sedmihlásky: Ševče, ševče (101)
 
11:15
Mašinky: O neposlušném semaforu (2)
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Mlčení, modlitba, pokání
 
13:45
V pohorách po horách: Vozka - Hrubý Jeseník (52)
 L !
14:00
Ovečky: Jdeme cestou života
 
14:30
Bůh je s námi
 
16:05
V souvislostech - Martin Sedlák: Energetická soběstačnost ČR
 
16:25
Cvrlikání: Pavel Helan a Petr Bende (4)
 
17:35
Můj chrám: Pavel Svoboda, la Cathédrale de Strasbourg, Štrasburg
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:20
Sedmihlásky: Ševče, ševče (101)
 
18:25
Mašinky: Jak se kluci učili pískat (3)
 !
18:35
Svatá Kateřina Sienská
 P !
19:00
Marien na Mohelnickém dostavníku
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Biblická studna
 
21:10
Církev za oponou: Chudá(k) církev
 
21:30
Terra Santa News: 27. 5. 2020
 
22:00
Cvrlikání: Kapky (58)
 
23:10
Noční univerzita: P. Michal Zamkovský - Zůstaňte v mé lásce
 P
0:05
Post Scriptum
 
0:15
Naše peníze, jejich osud
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 2.6.2020

 
6:05
Zachraňme kostely: Kostely sv. Jana Křtitele ve Vroutku a kostel Narození Panny Marie v Kryrech
 
6:30
Pod lampou o uvolňování: Je šance, že se vyhneme druhé vlně a virus postupně zmizí?
 
8:35
Salesiánské srdce na scéně
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Příroda kolem nás: Expedice za medvědy na Slovensko
 
9:45
Muzikanti hrajte: Ištvánci
 
10:45
Meditační kaple sv. Jana Pavla II. v Ústí nad Orlicí
 
10:55
Vezmi a čti: květen 2020
 
11:10
Sedmihlásky: Ševče, ševče (101)
 
11:15
Mašinky: Jak se kluci učili pískat (3)
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Na pořadu rodina: Samota jako příležitost (7)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Cesta k andělům: Jiří Čunek - politik (76)
 
15:35
Můj Bůh a Walter: Vykoupení
 
15:50
V pohorách po horách: Klíč - Lužické hory (74)
 
16:05
Noemova pošta: květen 2020
 
17:40
Angola země afrického snu
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:20
Návrat ke kořenům
 
18:35
Sedmihlásky: Ševče, ševče (101)
 
18:40
Mašinky: O červeném motoráku (4)
 
18:50
Animované biblické příběhy: Mesiáš přichází
 
19:20
V pohorách po horách: Osoblažsko (31)
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 2. 6. 2020
 
19:50
Přejeme si …
 
20:05
Papež František: Můj život
 P !
20:50
Historie a současnost Matice svatohostýnské
 P
21:15
Řeckokatolický magazín
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:10
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Nepostradatelní muži: Petr, Pavel a misijní dobrodružství (5)
 
23:10
Setkání s Václavem Hudečkem: 39. ročník MF Pardubické hudební jaro (2)
 P
0:15
Post Scriptum
 
0:25
Terra Santa News: 27. 5. 2020
 
0:45
Misionáři chudých
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 3.6.2020

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 2. 6. 2020
 
6:25
Noční univerzita: Michelle Moran - Když zavolá Pán
 
7:25
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Odysea Mariana Friedla (154)
 
8:50
V pohorách po horách: Kráľova studňa - Velká Fatra (54)
 L
9:00
Živě s Noe
 L !
9:20
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:25
100 let na Svatém Hostýně: Sto let od korunovace milostné sochy Panny Marie Svatohostýnské
 
11:20
Mašinky: O červeném motoráku (4)
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L !
12:00
Pohřeb Evy Pilarové: bazilika Nanebevzetí Panny Marie, Strahov
 
13:40
Práce jako na kostele
 
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Cesta k andělům: Petr Kliment Koutný - pravoslavný kněz (73)
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 2. 6. 2020
 
16:00
Můj chrám: Naďa Urbánková, Želivský klášter
 
16:25
Obchod s migranty
 
16:55
Biblická studna
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:20
Sedmihlásky: Ševče, ševče (101)
 
18:25
Mašinky: O mašince s voňavým kouřem (5)
 
18:35
Až na pokraji: Církev papeže Františka
 P
19:30
Terra Santa News: 3. 6. 2020
 
19:50
Přejeme si …
 
20:05
Modlitba růžence s papežem Františkem z vatikánských zahrad
 
21:00
Eva Pilarová - 55 let na scéně: Lucerna Praha
 P
22:25
Živě s Noe
 !
23:05
Noční univerzita: P. Bogdan Stepien - Boží radost v nás
 
0:00
Generální audience papeže Františka
 
0:20
První křesťané: Velikáni víry - Svatý Augustin
 P
0:50
Post Scriptum
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 4.6.2020

 
6:05
Terra Santa News: 3. 6. 2020
 
6:30
Harfa Noemova: Benefiční koncert pro Nadaci fond IMPULS
 
6:50
Na pořadu rodina: Samota jako příležitost (7)
 
7:55
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Nepostradatelní muži: Petr, Pavel a misijní dobrodružství (5)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Století Andělky
 
9:35
Noemova pošta: květen 2020
 
11:10
Sedmihlásky: Ševče, ševče (101)
 
11:15
Mašinky: O mašince s voňavým kouřem (5)
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 !
12:50
Prague Cello Quartet a Filharmonie Bohuslava Martinů: Kongresové centrum Zlín
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Cesta k andělům: Radim Ucháč - prezident Hnutí pro život ČR (74)
 
15:35
V pohorách po horách: Toulovcovy maštale - Českomoravská vrchovina (46)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 2. 6. 2020
 
16:25
Outdoor Films s Ninou a Peterem Csonkovými: S freestyle kajakem na stupně vítězů (90)
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:20
Sedmihlásky: Ševče, ševče (101)
 
18:25
Mašinky: O ubrečené mašince a borůvkových knedlíkách (6)
 
18:35
Generální audience papeže Františka
 P
19:00
Večeře u Slováka: Slavnost Nejsvětější Trojice
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 4. 6. 2020
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Jak potkávat svět: ohlédnutí ze střechy v pořadu Jiřího Pavlici (78)
 P
21:40
Živě s Noe
 P !
22:15
Pod lampou s ministrem zahraničí SR: Slovensko, Západ a budoucnost naší svobody
 
23:45
Pod ostravským nebem: Zastavení v ostravských sakrálních stavbách
 
0:15
Post Scriptum
 
0:30
Zpravodajské Noeviny: 4. 6. 2020
 
0:50
Velké ticho v Poličanech
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 5.6.2020

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 4. 6. 2020
 
6:30
Můj chrám: Pavel Svoboda, la Cathédrale de Strasbourg, Štrasburg
 
6:55
Vezmi a čti: květen 2020
 
7:10
Pomoc má mnoho tváří: Diakonie ČCE
 
7:35
Noční univerzita: P. Bogdan Stepien - Boží radost v nás
 
8:25
První křesťané: Velikáni víry - Svatý Augustin
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Svatá Kateřina Labouré: tichý posel Lásky
 
10:10
Biblická studna
 
11:15
Mašinky: O ubrečené mašince a borůvkových knedlíkách (6)
 
11:25
Sedmihlásky: Ševče, ševče (101)
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Na pořadu rodina: Cesta ke zralosti (9)
 L
14:00
Ovečky: OTČE NÁŠ
 
14:35
Cesta k andělům: Petr Váňa - sochař (77)
 
15:25
Zpravodajské Noeviny: 4. 6. 2020
 
15:50
Letem jazzem: Pořad nejen pro milovníky jazzu... poznáváme blues (9)
 
17:05
Papež František a jeho umění vést
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Ševče, ševče (101)
 
18:30
Mašinky: O trati co vede kolem jezera (7)
 
18:40
Historie a současnost Matice svatohostýnské
 
19:05
Cenakolo: svědectví o Lásce, milosrdenství a přátelství
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Kulatý stůl: 70 let od Akce K
 
21:45
V pohorách po horách: Pytlácké kameny - Jizerské hory (36)
 
22:00
Stalingradská Madona
 
22:50
Outdoor Films s Ninou a Peterem Csonkovými: S freestyle kajakem na stupně vítězů (90)
 
0:25
Děti Ventanas
 
0:50
Kambodža pohledem zblízka
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 6.6.2020

 
6:05
Kde končí Evropa I.: Balkán: Sarajevo, Bělehrad, Záhřeb
 
7:00
Jak potkávat svět: ohlédnutí ze střechy v pořadu Jiřího Pavlici (78)
 
8:35
Příroda kolem nás: Expedice za medvědy na Slovensko
 
9:00
Sedmihlásky: Ševče, ševče (101)
 
9:00
Animované biblické příběhy: Mesiáš přichází
 
9:35
GOODwillBOY V. (8)
 
10:25
V posteli POD NEBESY V. (9)
 
11:15
Ceferino Jiménez Malla - Cikán v nebi
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou s ministrem zahraničí SR: Slovensko, Západ a budoucnost naší svobody
 
13:40
Historie a současnost Matice svatohostýnské
 
14:10
Terra Santa News: 3. 6. 2020
 
14:30
Dům ze skla?
 
15:35
Jezuité o: František Xaverský
 P
16:00
Kmochův Kolín 2019: Severočeská harmonie města Štětí
 
16:25
Výpravy do divočiny: Ptáci mizí
 
17:30
Don Rua - nástupce
 
18:00
SDM RIO 2013: Revoluce v Riu
 
18:55
První křesťané: Mniši, panny a poustevníci
 P !
19:30
V souvislostech - Jakub Grosman: Kultura v karanténě
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Hlubinami vesmíru s dr. Ondřejem Pejchou, 2. díl
 P !
20:50
V pohorách po horách: Ondřejník - Moravskoslezské Beskydy (75)
 P !
21:00
Mezi pražci: Červen 2020 (88)
 P
21:50
Živě s Noe
 
23:00
Iluminace
 
0:35
Harfa Noemova: Benefiční koncert pro Nadaci fond IMPULS
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 7.6.2020

 
6:05
Slavnostní koncert k 70. výročí založení Konzervatoře P. J. Vejvanovského v Kroměříži
 
7:10
Na pořadu rodina: Cesta ke zralosti (9)
 
8:10
Řeckokatolický magazín
 
8:25
Cvrlikání: AG Flek (71)
 
9:30
Večeře u Slováka: Slavnost Nejsvětější Trojice
 L !
10:00
Mše svatá ze Slavnosti Nejsvětější Trojice: kostel sv. Jakuba v Trnavě
 
11:10
Církev za oponou: Chudá(k) církev
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Jakub Grosman: Kultura v karanténě
 P
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:25
Hlubinami vesmíru s dr. Ondřejem Pejchou, 2. díl
 P
14:05
Muzikanti hrajte
 
14:40
Živě s Noe
 
15:50
Jak potkávat svět: ohlédnutí ze střechy v pořadu Jiřího Pavlici (78)
 
17:30
Pomoc má mnoho tváří: Diakonie ČCE
 
18:00
Průplav Božího přání
 
18:40
Povolání - Sestra Olga
 
19:00
Animované biblické příběhy: Beránek Boží
 P !
19:30
Příroda kolem nás: Expedice za vlky do Polska
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Missio magazín: červen 2020
 !
21:10
Pro větší slávu: Skutečný příběh Kristiady
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 8.6.2020

 
6:05
Ateliér užité modlitby: Marek Orko Vácha a Václav Ventura
 
7:20
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: O muzice i věcech jiných (156)
 
8:45
V pohorách po horách: Ondřejník - Moravskoslezské Beskydy (75)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Historie českých hospiců aneb První hospic v Čechách
 
9:40
Outdoor Films s Miroslavem Haluzou: Cestovatel a filmař v jedné osobě (47)
 
11:15
Sedmihlásky: Já su malý dráteníček (65)
 
11:20
Mašinky: O trati co vede kolem jezera (7)
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
První křesťané: Mniši, panny a poustevníci
 
13:25
Vzdálená pobřeží ticha - Kazachstán
 L !
14:00
Ovečky: Eucharistie
 
14:35
Cesta k andělům: Adolf Born - výtvarník (78)
 
15:30
V souvislostech - Jakub Grosman: Kultura v karanténě
 
16:00
Noční univerzita: P. Petr Karas - Žít, a ne živořit
 
16:55
Na pořadu rodina: Prožívání církevního roku (10)
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:20
Víra do kapsy: Emoce, volby, rozhodnutí
 
18:35
Sedmihlásky: Já su malý dráteníček (65)
 
18:40
Mašinky: O zloději, který okrádal mašinky (8)
 
18:50
Putování po evropských klášterech: Benediktinky z Loppem: Začít znovu
 
19:15
Odkaz předků: Lenešice (1)
 P !
19:30
Rolničky /SK/ na Mohelnickém dostavníku
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Dobrodružství před kamerou (10)
 P !
21:15
ARTBITR- Kulturní magazín: Klauni, senioři a poezie (93)
 P
21:25
Mixtékové - Mezi náboženstvím a tradicí
 
22:00
Terra Santa News: 3. 6. 2020
 
22:20
Dáváme lidem naději: Charita Valašské Meziříčí a její činnost
 
23:00
Výpravy do divočiny: Hovory nosorožců
 
0:05
Post Scriptum
 
0:15
Večer chval: Dům modlitby Ostrava (80)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 9.6.2020

 
6:05
Hlubinami vesmíru s dr. Ondřejem Pejchou, 2. díl
 
6:50
Pod lampou s ministrem zahraničí SR: Slovensko, Západ a budoucnost naší svobody
 
8:25
Indonésie: Otec Stef
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Příroda kolem nás: Expedice za vlky do Polska
 
9:40
V souvislostech - Jakub Grosman: Kultura v karanténě
 
10:00
Muzikanti hrajte
 
10:30
Noční univerzita: P. Bogdan Stepien - Boží radost v nás
 
11:15
Mašinky: O zloději, který okrádal mašinky (8)
 
11:25
Sedmihlásky: Já su malý dráteníček (65)
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Dobrodružství před kamerou (10)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Cesta k andělům: Marie Retková - moderátorka (79)
 
15:30
Hovory z Rekovic: Iva Bittová
 
15:45
V pohorách po horách: Ondřejník - Moravskoslezské Beskydy (75)
 
16:00
Kulatý stůl: 70 let od Akce K
 
17:35
Na křídlech andělů
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Já su malý dráteníček (65)
 
18:30
Mašinky: O bludné výhybce (9)
 
18:40
Animované biblické příběhy: Beránek Boží
 
19:15
Řeckokatolický magazín
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 9. 6. 2020
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Buon giorno s Františkem
 L !
21:00
Mše svatá na poděkování za ukončení pandemie: Praha
 P
22:20
Živě s Noe
 
23:00
Pomoc má mnoho tváří: Diakonie ČCE
 
23:25
Pod ostravským nebem: Zastavení v ostravských sakrálních stavbách
 
23:50
Post Scriptum
 
0:05
Cesta k církvi - Život a osud otce Alexandra Meně
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 10.6.2020

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 9. 6. 2020
 
6:25
Noční univerzita: P. Petr Karas - Žít, a ne živořit
 
7:20
Stíny nad Libavou
 
7:55
Missio magazín: červen 2020
 L
9:00
Živě s Noe
 L !
9:20
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:25
Poznáte je po ovoci
 
11:15
Mašinky: O bludné výhybce (9)
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Mixtékové - Mezi náboženstvím a tradicí
 
13:15
Kmochův Kolín 2019: Severočeská harmonie města Štětí
 
13:40
ARTBITR- Kulturní magazín: Klauni, senioři a poezie (93)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Cesta k andělům: Jiří Sláma - historik (80)
 
15:30
Dobrý pastýř Mons. Franco Dalla Valle, SDB
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 9. 6. 2020
 
16:25
Jak potkávat svět: ohlédnutí ze střechy v pořadu Jiřího Pavlici (78)
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:20
Mašinky: O srnečce a panu železničáři Mrázkovi-1.díl (10)
 
18:30
Sedmihlásky: Já su malý dráteníček (65)
 
18:35
Mezi pražci: Červen 2020 (88)
 P !
19:30
Terra Santa News: 10. 6. 2020
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Sestřih rozloučení s Evou Pilarovou
 P
21:10
Benin - cesta návratu
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:10
Noční univerzita: Anselm Grün OSB - Od mne k tobě
 
23:00
Vezmi a čti: květen 2020
 
23:15
V pohorách po horách: Velký Kosíř - Haná (10)
 
23:25
Generální audience papeže Františka
 
23:45
Příroda kolem nás: surikata a labuť
 
0:05
Post Scriptum
 
0:15
Dům ze skla?
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 11.6.2020

 
6:05
Odkaz předků: Pelhřimovy (2)
 
6:15
Na pořadu rodina: Prožívání církevního roku (10)
 
7:15
Zambijský Bambo
 
7:45
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Tělo trpící i oslavené: Mystické spojení Krista a církve
 
8:35
Terra Santa News: 10. 6. 2020
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Opřu se o florbalovou hůl
 
9:40
Kulatý stůl: 70 let od Akce K
 
11:15
Sedmihlásky: Já su malý dráteníček (65)
 
11:20
Mašinky: O srnečce a panu železničáři Mrázkovi-1.díl (10)
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Muzikanti hrajte
 
13:20
V pohorách po horách: Brestová - Roháče (57)
 
13:35
Generální audience papeže Františka
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Cesta k andělům: Simona Postlerová - herečka (81)
 
15:25
Setkání
 
15:45
V pohorách po horách: Ondřejník - Moravskoslezské Beskydy (75)
 !
16:00
Outdoor Films s Miloslavem Stinglem: Neustále ve spisovatelské pubertě (10)
 
17:35
Velehrad v době nesvobody
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Já su malý dráteníček (65)
 
18:30
Mašinky: O srnečce a panu železničáři Mrázkovi-2.díl (11)
 
18:40
Hrát si dovoleno
 P
19:00
Večeře u Slováka: 11. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 11. 6. 2020
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Galerie tradic (157)
 
21:10
Zřím Řím
 
21:30
Živě s Noe
 !
22:10
Pod lampou s Martinem Hubou: Po smrti čekám překvapení
 
23:30
Mezi pražci: Červen 2020 (88)
 
0:20
Post Scriptum
 
0:30
Zpravodajské Noeviny: 11. 6. 2020
 
0:50
Credo: korouhve Karla Rechlíka
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 12.6.2020

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 11. 6. 2020
 
6:25
První křesťané: Mniši, panny a poustevníci
 
6:55
Mezi pražci: Červen 2020 (88)
 
7:50
Víra do kapsy: Emoce, volby, rozhodnutí
 
8:05
Noční univerzita: Anselm Grün OSB - Od mne k tobě
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
ARTBITR- Kulturní magazín: Klauni, senioři a poezie (93)
 
9:30
Mixtékové - Mezi náboženstvím a tradicí
 
10:00
Missio magazín: červen 2020
 
11:00
Obdarovávání - Otec Radek
 
11:15
Mašinky: O srnečce a panu železničáři Mrázkovi-2.díl (11)
 
11:25
Sedmihlásky: Já su malý dráteníček (65)
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Na pořadu rodina: Když je duše nemocná … (11)
 !
14:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a Noemova archa (14)
 
14:30
Rolničky /SK/ na Mohelnickém dostavníku
 
14:50
Odkaz předků: Ročov (3)
 
15:00
Kmochův Kolín 2018: Společný koncert kolínských orchestrů a Slavnostní zahájení
 
16:30
Zpravodajské Noeviny: 11. 6. 2020
 
16:50
Buon giorno s Františkem
 
17:45
Předání proutěného řemesla
 
18:10
Jezuitské redukce v Paraguayi
 
18:30
Sedmihlásky: Já su malý dráteníček (65)
 
18:35
Od slunéčka do tmy: O prokletém fojtovi
 
18:40
Přejeme si …
 L !
19:00
Noc kostelů 2020: Z Prahy
 L !
19:00
Noc kostelů 2020: Z Českých Budějovic
 L !
19:00
Noc kostelů 2020: Z Olomouce
 L !
19:00
Noc kostelů 2020: Z Brna
 L !
19:00
Noc kostelů 2020: Z Ústí nad Orlicí
 L !
19:00
Noc kostelů 2020: Z Plzně
 L !
19:00
Noc kostelů 2020: Z Litoměřic
 L !
19:00
Noc kostelů 2020: Z Ostravy
 L !
19:00
Noc kostelů 2020
 !
23:05
Anežka Česká
 
0:05
Má vlast: Štípa
 
1:25
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 13.6.2020

 
6:05
Vzdáleně blízká Indie
 
6:35
Hrát si dovoleno
 
6:55
Poletuchy: na skok do Štramberka
 
7:45
Sedmihlásky: Já su malý dráteníček (65)
 !
7:50
Odvaha otce Karola
 
9:05
Animované biblické příběhy: Beránek Boží
 
9:40
GOODwillBOY V. (9)
 
10:30
V posteli POD NEBESY IV. (1)
 
11:20
Příroda kolem nás: Expedice za vlky do Polska
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou s Martinem Hubou: Po smrti čekám překvapení
 
13:25
O zaniklé Karvinné
 
14:10
Štětcem a píšťalou
 
14:35
Terra Santa News: 10. 6. 2020
 !
15:00
Kmochův Kolín 2019: Průvod kapel městem
 P
16:10
Vitráže v kapli Ducha svatého
 
16:35
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Galerie tradic (157)
 
17:40
Práce jako na kostele
 
18:00
Jak si mě našel Antonín z Padovy
 P
18:40
V pohorách po horách: Veľká lúka - Martinské hole (76)
 
19:00
První křesťané: Křest Barbarů
 P !
19:30
V souvislostech - Mikuláš Minář: Milion chvilek před volbami
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Slezská Lilie 2020: Živě: Deset let Slezské lilie – to bylo tak!
 L
22:30
Slezská Lilie 2020: Živě: Večer chval a díků za deset let Slezské lilie
 P
23:30
Živě s Noe
 
0:35
Jak potkávat svět: se Simou Martausovou (76)
 
1:35
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 14.6.2020

 
6:05
Rok na Svatém Hostýně
 
6:55
Na pořadu rodina: Když je duše nemocná … (11)
 
8:00
Řeckokatolický magazín
 
8:15
Odkaz předků: Morávka (4)
 
8:25
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Galerie tradic (157)
 
9:50
Večeře u Slováka: 11. neděle v mezidobí
 
10:15
ARTBITR- Kulturní magazín: Klauni, senioři a poezie (93)
 L !
10:30
Mše svatá z festivalu Slezská Lilie 2020: Ostrava-Kunčičky
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 P
12:20
Přejeme si …
 
12:30
V souvislostech - Mikuláš Minář: Milion chvilek před volbami
 
12:50
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:35
Outdoor Films s Martem Eslemem: Procestoval jsem 88 zemí světa (52)
 
15:00
Kmochův Kolín 2019: Monsterkoncert blok B a FINÁLE
 
16:00
Příroda kolem nás: gepard a ledňáček
 
16:20
Živě s Noe
 !
17:30
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Vtělené Slovo, skutečný chléb z nebe: Tajemství liturgie a eucharistie 
 
18:20
Noemova Archa
 
19:10
Sedmihlásky: Dyž jsem plela len (66)
 
19:15
Animované biblické příběhy: Ježíš žije!
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Slezská Lilie 2020: Živě: Benefiční koncert s překvapením pro Nadační fond Betlém nenarozeným
 
21:40
V souvislostech - Mikuláš Minář: Milion chvilek před volbami
 
22:05
Pole milosrdenství
 
23:05
Buon giorno s Františkem
 
0:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů