Program televize Noe na pondělí 22.2.2021

 
6:05
Pro vita mundi: P. JUDr. ICLic. Pavel Forgač, Obl.OT
 
6:40
Hlubinami vesmíru - výběr 2020
 
7:25
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Plzeňské písně (134)
 
8:45
Bačkorám navzdory: Lubor jede na výlet
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
V pohorách po horách: Stoh - Malá Fatra (50)
 
9:25
Průplav Božího přání
 
10:05
Život nikdy nekončí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Příběhy odvahy a víry: Otec Alexander Meň: Na cestě za Kristem (14)
 
13:20
Čičmianské tajemství
 P
14:00
Za obzorem: G. Kabátová, Mezinárodní vězeňské společenství
 
14:35
O kom, o čem: O tvorbě Bukovinských Slováků
 
14:55
O Mysu dobré naděje
 !
15:15
Noční univerzita: RNDr. Zuzana Šmídová - Bezlepková dieta - fakta a mýty
 
16:00
V souvislostech - Ruth Tachezy: Koronavirus – nikdo to nemá jisté
 
16:20
Můj chrám: Bob Fliedr, písničkář a publicista, Komunitní centrum Matky Terezy na Jižním Měste, Praha
 
16:35
Varhany pro svatou Zdislavu
 
16:55
Nebojte se...
 P
18:00
Post Scriptum
 P
18:15
Živě s Noe
 
18:30
Sedmihlásky: Plače kočka celý deň (123)
 
18:35
Divadélko Bubáček: O princezně Johance (9)
 
18:50
Szidi Tobias & band
 P !
19:30
Víra do kapsy: Jak prožít krizi s užitkem?
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Ateliér užité modlitby
 P
21:10
Vezmi a čti: únor 2021
 
21:30
Za obzorem: G. Kabátová, Mezinárodní vězeňské společenství
 
22:05
Zambijský Bambo
 
22:35
Kulatý stůl: Mariánský sloup
 
0:10
Kde končí Evropa II.: Balkán: Balkán, Turecko a Evropa
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 23.2.2021

 
6:05
Pro vita mundi: Jan Mařík
 
6:40
Předání proutěného řemesla
 
7:05
Klasika folklórně: Rožnov pod Radhoštěm
 
8:40
Vezmi a čti: únor 2021
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Tak trošku jiný lyžák
 
9:35
V souvislostech - Ruth Tachezy: Koronavirus – nikdo to nemá jisté
 !
10:00
Noční univerzita: Jaroslav Zelenka - Hormeze: nový pohled na stárnutí, rakovinu a chemii
 
10:50
Strání - obec pod Javorinů
 
11:10
Pomoc má mnoho tváří: Diakonie ČCE
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Biblická studna
 
13:10
Andělka
 
13:45
V pohorách po horách: Stoh - Malá Fatra (50)
 L
14:00
Za obzorem: Martin Bedřich, jednatel nakladatelství Portál
 !
14:35
Jak potkávat svět: s Romanem Janálem (11)
 
16:00
Muzikanti hrajte: Túfaranka
 
17:05
Dívám se kolem sebe
 P
17:45
Živě s Noe
 L
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 
18:50
Sedmihlásky: Plače kočka celý deň (123)
 
18:55
Divadélko Bubáček: O nezodpovědném černokněžníkovi (10)
 
19:15
Na cestě k Otcovu domu
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 23. 2. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Buon giorno s Františkem
 
20:50
Můj chrám: Pavel Bratinka, disident a politik, kostel sv. Václava v Praze-Dejvicích
 P
21:10
Řeckokatolický magazín
 
21:30
Za obzorem: Martin Bedřich, jednatel nakladatelství Portál
 !
22:05
I. Absolventský koncert Akademie Václava Hudečka 2013
 
23:30
Terra Santa News: 17. 2. 2021
 
23:55
První křesťané: Nebezpečí herezí
 
0:25
Irák: Ninive
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 24.2.2021

 
6:05
Pro vita mundi: kardinál Miloslav Vlk
 
6:50
Zpravodajské Noeviny: 23. 2. 2021
 
7:15
Noční univerzita: RNDr. Zuzana Šmídová - Bezlepková dieta - fakta a mýty
 
8:00
Kde končí Evropa III.: Balkán: Zůstat či odejít?
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Salesiánské dílo v Rumunsku a v Moldavské republice
 
9:45
S NOACHem po Izraeli
 
10:15
Víra do kapsy: Jak prožít krizi s užitkem?
 !
10:35
Až na konec světa
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Zpravodajské Noeviny: 23. 2. 2021
 
13:15
San Salvador na Folkových prázdninách
 L
14:00
Za obzorem: Metoděj Chrástecký, ředitel Muzea Hlučínska
 
14:35
Chceme se vrátit domů
 
14:55
Ateliér užité modlitby
 
16:00
ARTBITR- Kulturní magazín: s Janem Oulíkem (105)
 
16:10
Cvrlikání: Robert Křesťan & Druhá tráva (81)
 
17:45
V pohorách po horách: Krúpova hoľa (1)
 P
18:00
Post Scriptum
 P
18:15
Živě s Noe
 
18:30
Sedmihlásky: Plače kočka celý deň (123)
 
18:35
Divadélko Bubáček: Mechové jezírko (11)
 
18:50
Guatemala - Lidé kukuřičných polí
 
19:20
Ars Vaticana
 P
19:30
Terra Santa News: 24. 2. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Večer chval: Živá modlitba a chvála (91)
 
21:15
Bačkorám navzdory: Josef, dělník milosrdenství
 
21:30
Za obzorem: Metoděj Chrástecký, ředitel Muzea Hlučínska
 !
22:05
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Marnotratný Otec
 
23:40
Zřím Řím
 
0:05
Vladimír Mišík na Folkových prázdninách
 
0:30
Příběhy odvahy a víry: Otec Alexander Meň: Na cestě za Kristem (14)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 25.2.2021

 
6:05
Pro vita mundi: MUDr. Zuzana Roithová, MBA
 
6:45
600. výročí obce Mojš
 !
7:00
Vitajte u nás: Rožnovské slavnosti 2019
 
7:45
Na cestě k Otcovu domu
 
8:00
Terra Santa News: 24. 2. 2021
 
8:25
První křesťané: Nebezpečí herezí
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Mexiko - země indiánů
 
9:25
Kulatý stůl: Víra v Česku na vymření?
 
11:00
Kmochův Kolín 2019: Dechová hudba Mistříňanka - 1. část
 
11:30
Sedmihlásky: Plače kočka celý deň (123)
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Klasika folklórně: Rožnov pod Radhoštěm
 
13:35
Strání - obec pod Javorinů
 P
14:00
Za obzorem: Pavel Jajtner o výročí vzniku státu Vatikán
 
14:35
Missio magazín: únor 2021
 !
14:56
Dům ze skla?: s P. Stanislavem Přibylem
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 23. 2. 2021
 
16:20
Don Bosco a Oděsa: 50 let ve službách mládeži
 P
16:45
Zambie: Kazatelé na cestě
 P
17:20
Večeře u Slováka: 2. neděle postní
 P
17:45
Živě s Noe
 L
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 
18:45
Svatá Kateřina Sienská
 P
19:10
Ovečky v karanténě: 2. neděle postní
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 25. 2. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Letem jazzem: jak se hraje, když se nehraje? (11)
 
21:20
V pohorách po horách: Velký kotel - Jeseníky (83)
 
21:30
Za obzorem: Pavel Jajtner o výročí vzniku státu Vatikán
 P !
22:05
Pod lampou: Jsme v pandemii nejhorší na světě?
 
23:20
Mezi pražci: Únor 2021 (94)
 
0:10
Etiopie: Naděje existuje na druhé straně
 
0:40
Zpravodajské Noeviny: 25. 2. 2021
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 26.2.2021

 
6:05
Pro vita mundi: P. Ing. Miloslav Fiala OPraem (1. díl)
 
6:50
Zpravodajské Noeviny: 25. 2. 2021
 
7:10
Recept na roztroušenou sklerózu: Nerezignovat!
 
7:20
Na pořadu rodina: Nevzdali jsme to (4)
 
8:20
Etiopie: Jděte a získávejte učedníky
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Na pomezí ticha a tmy
 
10:00
Legenda jménem Vesmír: DCŽM Vesmír
 
10:10
Ateliér užité modlitby
 !
11:15
Poutníci času: s Jaroslavem Šímou (3)
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 !
12:50
Szidi Tobias & band
 
13:30
Pomoc, která se točí
 P
14:00
Za obzorem: loutkoherečka Vladimíra Philippová Krakovková
 
14:35
Portréty krajiny
 
15:00
Cesta kříže: křížová cesta v hudbě a obrazech
 
15:55
Zpravodajské Noeviny: 25. 2. 2021
 
16:20
Hrdinové víry: Oto Mádr (8)
 
17:30
Obdarovávání - Otec Radek
 
17:45
V pohorách po horách: Stoh - Malá Fatra (50)
 P
18:00
Post Scriptum
 P
18:15
Živě s Noe
 
18:30
Sedmihlásky: Plače kočka celý deň (123)
 
18:35
Divadélko Bubáček: Panenka a ztracené zrcátko (12)
 
18:50
Buon giorno s Františkem
 
19:35
Víra do kapsy: Můj život online
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Noemova pošta: únor 2021
 
21:40
Za obzorem: loutkoherečka Vladimíra Philippová Krakovková
 !
22:15
Ostrava zpívá Gospel: Slezská Lilie 2017
 
23:05
Obnova objektu Libušín po požáru
 
23:35
Práce jako na kostele
 
0:00
Česká hudba na zámcích Moravy a Slezska: Ostrava - Vítkovice
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 27.2.2021

 
6:05
Pro vita mundi: P. Ing. Miloslav Fiala OPraem (2. díl)
 
6:55
Zambie: Kazatelé na cestě
 
7:25
Ján Miho - heligonkář a folklorista
 
7:55
Sedmihlásky: Plače kočka celý deň (123)
 
8:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a tuleň (7)
 
8:25
Hermie a přátelé: Flo show, která způsobila rozruch
 
9:00
Ovečky v karanténě: 2. neděle postní
 
9:25
GOODwillBOY V. (7)
 
10:15
V posteli POD NEBESY V. (9)
 
11:05
Můj chrám: Bob Fliedr, písničkář a publicista, Komunitní centrum Matky Terezy na Jižním Měste, Praha
 
11:22
Víra do kapsy: Jak prožít krizi s užitkem?
 
11:35
ARTBITR- Kulturní magazín: s Janem Oulíkem (105)
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou: Jsme v pandemii nejhorší na světě?
 
13:20
Mezi pražci: Únor 2021 (94)
 !
14:10
Expedice Rembaranka: Lidé doby kamenné
 
14:50
Mixtékové - Mezi náboženstvím a tradicí
 
15:20
Přešel jsem hranici
 !
16:20
Primášské žezlo: MHF Musica Pura
 P
17:45
V pohorách po horách: Čáp - Jiráskovy skály (87)
 L
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 
18:35
Dopisy z rovníku
 
19:12
Příběhy odvahy a víry: Ostrov Sachalin: Expanze lásky (15)
 P !
19:41
V souvislostech - Jakub Jírovec: Svědectví nemocničního kaplana
 
20:02
Přejeme si …
 P !
20:13
Outdoor Films s Martinem Půlpánem: Z Evropy pěšky a stopem do jihovýchodní Asie (97)
 P !
21:45
Poutník
 
22:25
Zachraňme kostely: Kostel svatého Víta v Zahrádce
 P !
22:45
Koncert - Martin Smith (UK): Festival United UNITED 2019
 
0:05
Za obzorem: G. Kabátová, Mezinárodní vězeňské společenství
 
0:35
Vezmi a čti: únor 2021
 
0:50
Za obzorem: Martin Bedřich, jednatel nakladatelství Portál
 
1:23
Víra do kapsy: Dejme slovo svědomí
 
1:36
Za obzorem: Metoděj Chrástecký, ředitel Muzea Hlučínska
 
2:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 28.2.2021

 
6:05
Pro vita mundi: Ing. Rostislav Sochorec
 
6:50
Řeckokatolický magazín
 
7:11
Guatemala - Lidé kukuřičných polí
 
7:41
Večeře u Slováka: 2. neděle postní
 
8:05
Letem jazzem: jak se hraje, když se nehraje? (11)
 
9:20
Církev za oponou: Křesťanské hodnoty
 
9:40
Na cestě k Otcovu domu
 L !
10:00
Mše svatá z kaple Telepace
 P !
11:00
Poutníci času: s Jairem Jirmejahu Jerochimem (7)
 
11:16
Sýrie - zbytek Jeho lidu
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Jakub Jírovec: Svědectví nemocničního kaplana
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:25
Muzikanti hrajte
 
14:00
Outdoor Films s Martinem Půlpánem: Z Evropy pěšky a stopem do jihovýchodní Asie (97)
 
15:31
Vietnam
 
15:50
Poutník
 
16:55
Na půli cesty
 !
17:25
První křesťané: Konec pronásledování: Konstantin
 
18:00
Sedmihlásky: Zahrajtě mi muziganti (39)
 
18:05
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a lev Hříva (8)
 
18:30
Hermie a přátelé: Kdo to tu vlastně řídí?
 
19:05
Ovečky v karanténě: 2. neděle postní
 
19:28
Janomamové v Brazílii
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Brazilci
 !
21:55
Má vlast: Týnský chrám
 
22:55
Buon giorno s Františkem
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:00
Za obzorem: Pavel Jajtner o výročí vzniku státu Vatikán
 
0:30
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
1:10
Za obzorem: loutkoherečka Vladimíra Philippová Krakovková
 
1:40
Noční repríza dopoledních pořadů