Program televize Noe na pondělí 3.5.2021

 
6:05
Pro vita mundi: Kostelník František Polster ze Strážnice /1928-2010/
 
6:45
Slovanský Velehrad
 
7:05
Klapka: s Janem Otto Píplou
 
8:10
Mezi pražci: Květen 2021
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 !
9:20
Outdoor Films s Klárou Kolouchovou: Nejtěžší hora světa - K2 (93)
 
10:55
Vezmi a čti: duben 2021
 
11:15
Cínovec
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Poselství svatých: Marie, matka Ježíšova
 
13:00
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Nepostradatelní muži: Petr, Pavel a misijní dobrodružství (5)
 L
14:00
Za obzorem: Projekt Symbios Brno
 
14:30
Počasí
 !
14:40
Noční univerzita: prof. PhDr. Vladimír Just, CSc. - Konformisté, kolaboranti, nebo hráči s ohněm?
 
16:00
V souvislostech - Pavel Havlíček: Česko – ruské vztahy
 !
16:20
Dekalog IV.: Čtvrté přikázání
 
17:20
Stavitelé měst
 
17:30
Zachraňme kostely: poutní kostel Navštívení Panny Marie ve Skocích u Žlutic (5)
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Babka a kozlík (134)
 
18:20
S Hubertem do lesa: Ptačí záchranáři
 
18:35
Ťažká muzika
 
19:00
Madalen na Mohelnickém dostavníku 2018
 
19:20
Sýrie: uprostřed popela
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Biblická studna
 P !
21:10
Pěšky hezky česky: Cyrilometodějská stezka
 
21:30
Za obzorem: Projekt Symbios Brno
 
22:05
Kulatý stůl: Život v kněžském semináři
 
23:40
Se salesiány na jihu Madagaskaru: ANKILILOAKA
 
0:00
Výpravy do divočiny: Zachraňme slony
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 4.5.2021

 
6:05
Koncert Wihanova kvarteta: Šumperk
 
7:05
Janomamové v Brazílii
 
7:30
Sedm výprav Josefa Vágnera: Sen safari (1)
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
Pošta pro Holuba: Žena v církvi
 
9:35
V souvislostech - Pavel Havlíček: Česko – ruské vztahy
 !
10:00
Noční univerzita: P. Marek Vácha - Ochrana přírody - křesťanský svět po encyklice Laudato Si
 
11:12
Můj chrám: Akademický sochař Petr Váňa v Kapli sv. Judy Tadeáše, Dobřichovice
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Litanie loretánské Jakuba Jana Ryby: Obrazy pražské Lorety na Hradčanech
 
12:25
Pražská Loreta
 
12:50
Ateliér užité modlitby
 L
14:00
Za obzorem: Nadační fond Impuls
 
14:30
Počasí
 !
14:40
Jak potkávat svět: Ivo Hrachovec (36)
 
16:05
Muzikanti hrajte
 
16:35
V pohorách po horách: Bílá skála - Jizerské hory (73)
 
16:45
Průplav Božího přání
 
17:25
Řeckokatolický magazín
 P
17:40
Živě s Noe
 
17:55
Počasí
 L !
18:00
Mše svatá u příležitosti Dne Hasičstva - svátek sv. Floriána: kostel sv. Mikuláše, Praha-Malá Strana
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 4. 5. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:10
Buon giorno s Františkem
 
20:50
Turiec, region magických vod
 
21:15
Do varu s Maxem Kašparů: Duchovní a duševní zdraví (2)
 
21:30
Za obzorem: Nadační fond Impuls
 !
22:05
Svatováclavský koncert Václava Hudečka a jeho hostů: z Paláce Žofín v Praze
 
23:05
Terra Santa News: 28. 4. 2021
 
23:25
Jako hořčičné zrnko (4)
 
0:15
Poníky, Poníky
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 5.5.2021

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 4. 5. 2021
 
6:25
Pred muziku chasa stojí: MFF Myjava 2017
 
7:40
Don Bosko: světec, který skákal salta
 
8:15
Hlubinami vesmíru s prof. Janem Paloušem, galaxie 1. díl
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:12
Počasí
 L !
9:15
Generální audience papeže Františka
 
10:20
Klauzura
 
10:45
Čas pro Malawi
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Biblická studna
 L
14:00
Za obzorem: Alena Panáková, společenství vdov a vdovců, z.s.
 
14:30
Počasí
 
14:40
Královna a matka Chorvatů
 
15:25
Zpravodajské Noeviny: 4. 5. 2021
 
15:45
ARTBITR- Kulturní magazín: s Martinem Petiškou (110)
 
16:00
Cenakolo: svědectví o Lásce, milosrdenství a přátelství
 !
16:40
Letem jazzem: jazz a fusion (12)
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Babka a kozlík (134)
 
18:20
S Hubertem do lesa: Botožrout
 
18:35
Strýček Emu: Pozor, začínáme (1)
 
18:46
V pohorách po horách: Rabštejn - Hrubý Jeseník (18)
 
18:55
Flešbeky - Godzone podcast
 P !
19:30
Terra Santa News: 5. 5. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Adorace s chválami: s mládeží z Ostravy-Poruby a P. Josefem Gazdou
 P
21:15
Dolní Ročov
 
21:30
Za obzorem: Alena Panáková, společenství vdov a vdovců, z.s.
 !
22:05
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Pravý vinný kmen
 
22:55
Generální audience papeže Františka
 
23:15
Dopisy z rovníku
 
0:00
Klapka: s Janem Otto Píplou
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 6.5.2021

 
6:05
Kambodža pohledem zblízka
 
6:30
Sedm výprav Josefa Vágnera: Ráj antilop (2)
 
8:05
Jako hořčičné zrnko (4)
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
V pohorách po horách: Volovec - Roháče (25)
 
9:30
Kulatý stůl: Život v kněžském semináři
 
11:05
Terra Santa News: 5. 5. 2021
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 !
12:50
Koncert Wihanova kvarteta: Šumperk
 P
14:00
Za obzorem: Nový pořad Strýček Emu
 
14:35
Počasí
 
14:40
V pohorách po horách: Ondřejník - Moravskoslezské Beskydy (75)
 
14:50
Hlubinami vesmíru s prof. Janem Paloušem, galaxie 1. díl
 
15:35
Generální audience papeže Františka
 
16:00
Mezi pražci: Květen 2021
 
16:50
Noční univerzita: P. Ladislav Heryán SDB - Je Bůh? A jaký?
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:10
S Hubertem do lesa: Záhada medvědí jeskyně
 
18:25
Sedmihlásky: Babka a kozlík (134)
 P !
18:30
Ovečky: 6. neděle velikonoční
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 6. neděle velikonoční
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 6. 5. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Jak potkávat svět: s Radkem Baborákem (84)
 
21:45
Za obzorem: Nový pořad Strýček Emu
 !
22:20
Pod lampou: Sir Roger Penrose a vznik vesmíru
 
23:00
V pohorách po horách: Klokočské skály (33)
 
23:10
Nebojte se...
 
0:10
Harfa Noemova
 
0:40
Zpravodajské Noeviny: 6. 5. 2021
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 7.5.2021

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 6. 5. 2021
 
6:25
Bol som mimo: Ján Kolár
 !
7:30
Kmochův Kolín 2019: Monsterkoncert blok A
 
8:20
Bible pro Severní Koreu
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
Sedm divů v Těrchové
 
9:55
Biblická studna
 
11:00
Na větrné hůrce
 
11:20
Poselství svatých: Ignác z Loyoly
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Dolní Ročov
 
13:00
Madalen na Mohelnickém dostavníku 2018
 
13:25
Bulharsko: Kořeny Romů
 L
14:00
Za obzorem: Karel Janko, polární ekolog
 
14:30
Počasí
 !
14:35
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Folk it - lidový tanec netradičně (161)
 
15:35
Credo: korouhve Karla Rechlíka
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 6. 5. 2021
 
16:20
Pěšky hezky česky: Cyrilometodějská stezka
 
16:40
Záblesky nad Andami
 
17:10
Buon giorno s Františkem
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Babka a kozlík (134)
 
18:20
S Hubertem do lesa: Lesní siláci
 
18:35
Sobecký obr
 
19:15
V pohorách po horách: Bystrá (3)
 
19:25
Nebe nad hlavou
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Noemova pošta: květen 2021
 
21:15
Víra do kapsy: Magnifikat, jak jej (ne)známe
 
21:30
Za obzorem: Karel Janko, polární ekolog
 !
22:05
Ich bin: Já jsem
 
23:05
Letem jazzem: jazz a fusion (12)
 
0:15
Fatima: Poselství Rusku
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 8.5.2021

 
6:05
Bol som mimo: Branislav Škripek
 
7:20
Opavská inspirace
 
7:35
Služebnice Boží Matka Vojtěcha
 
7:50
Sedmihlásky: Babka a kozlík (134)
 
7:55
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a kouzelný flašinet (17)
 
8:20
Strýček Emu: Pozor, začínáme (1)
 
8:30
Rozlomená pečeť
 
8:45
Ovečky: 6. neděle velikonoční
 P
9:15
Počasí
 
9:25
ARTBITR- Kulturní magazín: s Martinem Petiškou (110)
 
9:35
Zachraňme kostely: poutní kostel Navštívení Panny Marie ve Skocích u Žlutic (5)
 L !
10:00
Online pouť Mary´s Meals
 L !
11:15
Mše sv. z kaple na Břvích v rámci on-line poutě Mary´s Meals
 
12:00
Regina Coeli
 P
12:05
Přejeme si …
 
12:15
Počasí
 
12:20
Pod lampou: Sir Roger Penrose a vznik vesmíru
 
13:00
Cvrlikání: Malina Brothers & Kateřina García (77)
 
14:05
Svědectví mladých z komunity Cenacolo
 
14:25
Počasí
 L !
14:30
Iniciativa smíření
 
16:00
Transport
 
16:35
Turiec, region magických vod
 
17:00
Stalingradská Madona
 
17:55
Počasí
 
18:00
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Tělo trpící i oslavené: Mystické spojení Krista a církve
 
18:50
Průplav Božího přání
 P !
19:30
V souvislostech - Jiří Malík: Živá voda a sucho
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Dobrodružství před kamerou (21)
 P !
21:10
Chaplin hasičem
 P
21:40
V pohorách po horách: Chabenec - Nízké Tatry (96)
 
21:55
Varšava 1943-1944: boj za svobodu
 
22:55
Za obzorem: Projekt Symbios Brno
 
23:27
Koncert skupiny KAMELOT
 
1:25
Za obzorem: Nadační fond Impuls
 
1:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 9.5.2021

 
6:05
Řeckokatolický magazín
 
6:20
Vezmi a čti: duben 2021
 
6:35
Večeře u Slováka: 6. neděle velikonoční
 
7:00
Jako hořčičné zrnko (5)
 
7:50
Jak potkávat svět: s Radkem Baborákem (84)
 P
9:35
Počasí
 
9:40
Pěšky hezky česky: Cyrilometodějská stezka
 L !
10:00
Mše svatá na poděkování za 15 let vysílání televize Noe: Ostrava, kostel sv. Václava
 P
11:15
Poutníci času: se Zdeňkem Bergmanem (12)
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Jiří Malík: Živá voda a sucho
 
12:42
Dobrodružství před kamerou (21)
 
13:50
Počasí
 L !
14:00
15 let s NOE: Dokumenty a publicistika na Noe
 
15:32
Muzikanti hrajte
 
16:00
Chaplin hasičem
 L
16:30
15 let s NOE: Pořady televize Noe pro děti a mládež
 
18:05
Počasí
 
18:10
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a dvě sestry (18)
 P
18:35
Kočičí ostrov
 
18:50
Ovečky: 6. neděle velikonoční
 P !
19:15
Strýček Emu: Maminkám (2)
 
19:25
Nebe nad hlavou
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
15 let s NOE: Hudba na Noe
 P !
21:40
Jen samé krásné věci
 
23:15
Má vlast: Mariánské Lázně
 
0:25
Za obzorem: Alena Panáková, společenství vdov a vdovců, z.s.
 
0:55
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
1:10
Za obzorem: Nový pořad Strýček Emu
 
1:40
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 10.5.2021

 
6:05
Má vlast: Týnský chrám
 
7:05
V pohorách po horách: Chabenec - Nízké Tatry (96)
 
7:15
Jen samé krásné věci
 
8:50
Počasí
 L !
9:00
15 let s NOE - slavíme s Vámi
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Počasí
 L !
13:00
15 let s NOE - slavíme s Vámi
 P
19:35
ARTBITR- Kulturní magazín: s Brněnskou tiskovou misií (111)
 
19:45
Počasí
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Přejeme si... narozeninový Speciál
 
21:25
Motýlí cirkus
 !
21:57
Putování tučňáků
 
23:20
Jak potkávat svět: s Pavlem Helanem (70)
 
0:45
Noemova pošta: květen 2021
 
1:40
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 11.5.2021

 
6:05
Bol som mimo: Mikuláš Lipták
 
7:10
Život ve vztahu: Franz Kett a jeho pedagogika
 
7:50
Má vlast: Mariánské Lázně
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:25
V pohorách po horách: Kunětická hora - Polabí (24)
 
9:35
V souvislostech - Jiří Malík: Živá voda a sucho
 
10:00
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Pravý vinný kmen
 
10:50
Jak si mě našel Antonín z Padovy
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 !
12:45
Hanácká svajba
 
13:40
V pohorách po horách: Chabenec - Nízké Tatry (96)
 L
14:00
Za obzorem: Projekt Obase
 
14:35
Počasí
 
14:40
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Tělo trpící i oslavené: Mystické spojení Krista a církve
 
15:30
Lednický park vypravuje
 
16:00
Muzikanti hrajte
 
16:30
Flešbeky - Godzone podcast
 
17:00
Terra Santa News: 5. 5. 2021
 
17:20
Egypt – Stigmatizovaný křížem
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Vyletěla holubička (51)
 P
18:20
Příběhy z Dobré Knihy: Zvěstování
 
18:30
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a dvě sestry (18)
 
18:55
Kočičí ostrov
 
19:10
Poutníci času: se Zdeňkem Bergmanem (12)
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 11. 5. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Začátek konce jaderných zbraní
 
21:00
Putování po evropských klášterech: Klášter klarisek v Meegen, Nizozemí
 
21:35
Za obzorem: Projekt Obase
 
22:10
Má vlast: Litovel
 
23:05
Jako hořčičné zrnko (5)
 
0:00
Cesta k církvi - Život a osud otce Alexandra Meně
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 12.5.2021

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 11. 5. 2021
 
6:30
Jak potkávat svět: s Radkem Baborákem (84)
 
8:10
Mezi pražci: Květen 2021
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:12
Počasí
 L !
9:15
Generální audience papeže Františka
 
10:20
Zambie: DJ Baza
 
10:50
Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 !
12:50
Noční univerzita: Mgr. Jan Špilar - Amadeus – cesta k dokonalosti
 L
14:00
Za obzorem: Lukáš Horký a jeho fotografie
 
14:35
Počasí
 
14:40
Zpravodajské Noeviny: 11. 5. 2021
 
15:05
VUS Ondráš a SĽUK: MFF Strážnice 2019
 
16:45
Víra do kapsy: Jak prožít krizi s užitkem?
 
17:00
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Tělo trpící i oslavené: Mystické spojení Krista a církve
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe: Václav Klemens, Divadlo loutek Ostrava
 
18:15
Sedmihlásky: Vyletěla holubička (51)
 P
18:18
Příběhy z Dobré Knihy: Narození Ježíše Krista
 
18:25
Strýček Emu: Maminkám (2)
 
18:35
Stíny nad Libavou
 P !
19:15
Trmice
 P
19:30
Terra Santa News: 12. 5. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Nebojte se...
 L
21:05
Adorace: s P. Józefem Grubou, SAC
 P !
22:05
Pěšky hezky česky: Svatojakubská cesta
 L
22:30
Modlitba růžence z Fatimy
 
23:30
Noční univerzita: s. Veronika Barátová - Pročišťování révy
 
0:35
Generální audience papeže Františka
 
0:55
Za obzorem: Lukáš Horký a jeho fotografie
 
1:25
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 13.5.2021

 
6:05
Bol som mimo: Radoslav Hruška
 
7:10
Egypt – Stigmatizovaný křížem
 
7:40
Bačkorám navzdory: Poslední etapou k cíli
 
8:00
Terra Santa News: 12. 5. 2021
 
8:21
Čičmianské tajemství
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
Noemova pošta: květen 2021
 
10:25
Made in Ružomberok
 
11:05
Guyanská Diana
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Hlubinami vesmíru s prof. Janem Paloušem, galaxie 1. díl
 
13:35
Generální audience papeže Františka
 L
14:00
Za obzorem: Český filharmonický sbor Brno
 
14:30
Počasí
 !
14:40
Outdoor Films se Štěpánem Černouškem: Sibiřské gulagy (42)
 
16:15
Zpravodajské Noeviny: 11. 5. 2021
 
16:35
Pěšky hezky česky: Svatojakubská cesta
 
17:00
Sedmihlásky: Vyletěla holubička (51)
 P
17:05
Příběhy z Dobré Knihy: Nalezení Ježíše v chrámě
 P
17:15
Ovečky: 7. neděle velikonoční
 P
17:40
Živě s Noe
 
17:55
Počasí
 L !
18:00
Modlitba růžence s papežem Františkem: Fatima, Vatikán
 P
19:00
Večeře u Slováka: 7. neděle velikonoční
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 13. 5. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:10
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Hrály dudy (162)
 
21:30
Za obzorem: Český filharmonický sbor Brno
 !
22:05
Pod lampou o revolučním objevu: Rodí se skutečný lék proti Covidu?
 
23:25
Putování po evropských klášterech: Trapistický klášter v Orval, Belgie
 
23:55
V pohorách po horách: Ondřejník - Moravskoslezské Beskydy (75)
 
0:10
Cvrlikání: Tomáš Kočko a Orchestr (38)
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 14.5.2021

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 13. 5. 2021
 
6:25
Cestujeme regionem Záhorie
 
7:25
Muzikál Judit
 
8:35
Zachraňme kostely: kostel sv. Markéty ve Skytalech (7)
 P
9:00
Počasí
 
9:05
Až na pokraji: Církev papeže Františka
 !
9:55
Anežka Česká
 
10:55
ARTBITR- Kulturní magazín: s Brněnskou tiskovou misií (111)
 L
11:10
Živě s Noe: Svatá Ludmila 1100 let
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Poutníci času: se Zdeňkem Bergmanem (12)
 
13:05
D. N. A. na Mohelnickém dostavníku 2018
 
13:35
Můj chrám: Novinář Mikuláš Kroupa, ředitel Post Bellum, kostel Nejsvětějšího Salvatora, Praha
 L
14:00
Živě s Noe: Výročí 300 let od blahořečení sv. Jana Nepomuckého
 
14:35
Počasí
 
14:40
Trmice
 
14:50
Nebojte se...
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 13. 5. 2021
 
16:20
Mezi pražci: Květen 2021
 
17:10
Pěšák Boží
 
17:55
Počasí
 
18:05
Sedmihlásky: Vyletěla holubička (51)
 P
18:10
Příběhy z Dobré Knihy: Ježíšův křest
 
18:20
Až na konec světa
 
19:20
Ve službě Šuárů
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Kulatý stůl: Dění v Medžugorji již 40 let
 P
21:35
Živě s Noe: Sv. Ludmila 1100 let, 300 let od blahořečení sv. J. Nepomuckého
 
22:10
Gramofon: aneb Hledáme písničku pro všední den (2)
 
23:10
Expedice Rembaranka 1969
 
0:15
Na pomezí ticha a tmy
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 15.5.2021

 
6:05
Noční univerzita: Mgr. Jan Špilar - Amadeus – cesta k dokonalosti
 
7:10
Barberbieni
 
8:05
Počasí
 
8:15
Sedmihlásky: Vyletěla holubička (51)
 
8:20
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a dvě sestry (18)
 
8:45
Strýček Emu: Maminkám (2)
 
8:55
Kočičí ostrov
 
9:10
Ovečky: 7. neděle velikonoční
 
9:35
GOODwillBOY VI. (6)
 
10:15
V posteli POD NEBESY (8)
 P
11:10
Flešbeky - Godzone podcast
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Regina Coeli
 
12:05
Pod lampou o revolučním objevu: Rodí se skutečný lék proti Covidu?
 
13:25
Továrna mezi vodami
 
14:10
Počasí
 !
14:15
Outdoor Films s Radimem Grzybkem: Nadějný režisér nejen outdoorových filmů (99)
 
15:50
Trenčianskú dolinú: MFF Myjava 2018
 
17:00
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Vtělené Slovo, skutečný chléb z nebe: Tajemství liturgie a eucharistie 
 
17:55
Počasí
 L
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 
18:55
Bohem zapomenuté kouty
 P !
19:30
V souvislostech - Oldřich Botlík: Přijímací zkoušky a vzdělání
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Poletuchy: na skok do Lednice
 P !
20:50
Chaplin v lázních
 
21:15
V pohorách po horách: Klíč - Lužické hory (74)
 !
21:30
Evangelium podle Matouše
 
23:30
Za obzorem: Projekt Obase
 
0:00
Harfa Noemova (18)
 
0:30
Za obzorem: Lukáš Horký a jeho fotografie
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 16.5.2021

 
6:05
Večeře u Slováka: 7. neděle velikonoční
 
6:30
Kmochův Kolín 2019: Dechový orchestr Harmonie 1872 Kolín
 
7:10
Jako hořčičné zrnko (6)
 P
8:05
Počasí
 
8:10
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Hrály dudy (162)
 
9:30
Pěšky hezky česky: Svatojakubská cesta
 L !
9:50
Mše svatá z kostela sv. Jana Nepomuckého: Nepomuk
 
11:30
Opavská inspirace
 
11:55
Počasí
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 P
12:20
Přejeme si …
 
12:35
V souvislostech - Oldřich Botlík: Přijímací zkoušky a vzdělání
 
12:55
Zpravodajské Noeviny: 13. 5. 2021
 P
13:15
Muzikanti hrajte: Miločanka
 
14:15
Počasí
 
14:20
Chaplin v lázních
 
14:50
Dobrodružství před kamerou (21)
 L !
16:00
Modlitba k sv. Janu Nepomuckému s Plzeňskou filharmonií: Nepomuk, kostel sv. Jakuba Většího
 
17:35
ARTBITR- Kulturní magazín: s Brněnskou tiskovou misií (111)
 
17:50
Počasí
 
17:55
Sedmihlásky: Od Nového Mesta (48)
 P !
18:00
O blýskavém prasátku
 P
18:55
Země zelených pahorků
 
19:10
Ovečky: 7. neděle velikonoční
 P !
19:35
Strýček Emu: Kladivo (3)
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Missio magazín: květen 2021
 P !
20:30
Dekalog V.: Páté přikázání
 
21:35
Začátek konce jaderných zbraní
 
22:35
Děkujeme Vám!: Oslavy 14. výročí vysílání televize Noe
 
0:10
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:30
Za obzorem: Český filharmonický sbor Brno
 
1:00
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
1:40
Noční repríza dopoledních pořadů