Program televize Noe na pondělí 17.5.2021

 
6:05
Bol som mimo: Jan Eriksen
 
7:15
V pohorách po horách: Klíč - Lužické hory (74)
 
7:25
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Tanec a čas - o životním díle Františka Bonuše (159)
 
8:45
Trmice
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:25
Harfa Noemova (18)
 
9:50
Bačkorám navzdory: Lubor jede na výlet
 !
10:05
Outdoor Films s Kateřinou Koulákovou alias Kaczi: Cestování se zpěvem a hudbou (94)
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Varhany pro svatou Zdislavu
 
13:05
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Vtělené Slovo, skutečný chléb z nebe: Tajemství liturgie a eucharistie 
 P
14:00
Za obzorem: Pod pokličkou denního živého vysílání
 
14:35
Počasí
 !
14:40
Noční univerzita: prof. Jaroslav Doležel, DrSc. - Původ a šlechtění zemědělských plodin
 
16:00
O kultuře srdce a naději s Josefem Hrdličkou
 
17:00
V souvislostech - Oldřich Botlík: Přijímací zkoušky a vzdělání
 
17:25
Nebe nad hlavou
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Od Nového Mesta (48)
 P
18:20
Příběhy z Dobré Knihy: Pokušení na poušti
 
18:30
Služebnice Boží Matka Vojtěcha
 P !
18:45
Víra do kapsy: Jak zvládat stres
 
19:00
Pranic na Mohelnickém dostavníku 2018
 
19:20
Flešbeky - Godzone podcast
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Dům ze skla?: s Pavlem Bratinkou
 
21:10
Zachraňme kostely: Kostel sv. Barbory v Manětíně (8)
 
21:30
Za obzorem: Pod pokličkou denního živého vysílání
 
22:05
Tak trošku jiný lyžák
 !
22:25
Dekalog V.: Páté přikázání
 
23:35
Kulatý stůl: Dění v Medžugorji již 40 let
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 18.5.2021

 
6:05
Bol som mimo: Peter Lipták
 
7:00
Historie sklářství v Karolince
 
7:20
Děkujeme Vám!: Oslavy 14. výročí vysílání televize Noe
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
Kouzlo štípských varhan
 
9:35
V souvislostech - Oldřich Botlík: Přijímací zkoušky a vzdělání
 !
10:00
Noční univerzita: s. Veronika Barátová - Pročišťování révy
 
11:00
Oživení studené války?
 
11:30
Počasí
 P
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Regina Coeli
 
12:05
Pěšky hezky česky: Svatojakubská cesta
 
12:25
V pohorách po horách: Klíč - Lužické hory (74)
 
12:35
Missio magazín: květen 2021
 P !
12:55
Mše svatá z kostela sv. Jana Nepomuckého: Nepomuk
 L
14:20
Za obzorem: Sokolská kapka krve
 
14:35
Počasí
 
15:05
Muzikanti hrajte: Miločanka
 
16:15
V pohorách po horách: Velký kotel - Jeseníky (83)
 
16:30
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Hrály dudy (162)
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Od Nového Mesta (48)
 P
18:20
Příběhy z Dobré Knihy: Svatba v Káně
 
18:28
Země zelených pahorků
 
18:41
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a podivný dárek (19)
 
19:05
Janomamové v Brazílii
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 18. 5. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Buon giorno s Františkem
 
20:50
Putování po evropských klášterech: Premonstrátský klášter v Averbode, Belgie
 
21:30
Za obzorem: Sokolská kapka krve
 !
22:05
P. Kořínek: Cronica Domus Sarensis: Podzimní festival duchovní hudby 2017
 
23:05
IRÁK- Ninivské pláně: Exodus
 
23:35
Terra Santa News: 12. 5. 2021
 
0:00
Jako hořčičné zrnko (6)
 
0:50
Vezmi a čti: duben 2021
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 19.5.2021

 
6:05
Bol som mimo: Vďaka Bohu za Cenacolo! - Vladimír Bočev a Martin Hoblík
 
7:10
Zpravodajské Noeviny: 18. 5. 2021
 !
7:35
Noční univerzita: Mgr. Jan Špilar - Věrni zůstaneme sobě v každé době…
 
8:35
Poutníci času: s Leticií Vránovou Dytrychovou
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:13
Počasí
 L !
9:15
Generální audience papeže Františka
 
10:25
Víra do kapsy: Dobrodružství učednictví
 
10:40
Poletuchy: na skok do Lednice
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kostela sv. Václava: Ostrava
 
12:50
V pohorách po horách: Jizera - Jizerské hory (12)
 L
13:00
Živě s Noe: Diecézní pouť charit
 L
14:00
Za obzorem: Jaromír Javůrek a MHF Leoše Janáčka
 
14:30
Počasí
 
14:35
Dům ze skla?: s Pavlem Bratinkou
 
15:40
Zpravodajské Noeviny: 18. 5. 2021
 
16:05
ARTBITR- Kulturní magazín: s Brněnskou tiskovou misií
 
16:15
Cvrlikání: BG Styl (39)
 
17:20
Myanmar: na stejné cestě
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Od Nového Mesta (48)
 P
18:18
Příběhy z Dobré Knihy: Zázračný rybolov
 
18:25
Strýček Emu: Kladivo
 
18:38
Naše peníze, jejich osud
 P !
19:30
Terra Santa News: 19. 5. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Večer chval: Modlitba a chvála - Dům modlitby Ostrava (94)
 
21:20
Mexiko - země indiánů
 
21:30
Za obzorem: Jaromír Javůrek a MHF Leoše Janáčka
 !
22:05
Noční univerzita: P. Michal Zamkovský - Beze mne nemůžete nic...
 
22:50
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Vtělené Slovo, skutečný chléb z nebe: Tajemství liturgie a eucharistie 
 
23:40
Generální audience papeže Františka
 
0:05
Benefiční koncert s překvapením pro Nadační fond Betlém nenarozeným
 
1:40
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 20.5.2021

 
6:05
Bol som mimo: Od teraz po tvojom - Denis Blaho
 
7:10
Víra do kapsy: Jak zvládat stres
 
7:25
V pohorách po horách: Kriváň
 
7:40
Jako hořčičné zrnko (6)
 
8:35
Terra Santa News: 19. 5. 2021
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:25
Kulatý stůl: Dění v Medžugorji již 40 let
 
11:00
Guatemala - Lidé kukuřičných polí
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Poselství svatých: Johanka z Arku
 
13:00
Harfa Noemova (18)
 
13:25
V pohorách po horách: Klíč - Lužické hory (74)
 
13:35
Generální audience papeže Františka
 L
14:00
Za obzorem: Nadační fond Credo
 
14:30
Počasí
 
14:35
Jak potkávat svět: s Jiřím Černým (37)
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 18. 5. 2021
 
16:25
Na pořadu rodina: Dítě s postižením (18)
 
17:30
Missio magazín: květen 2021
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Od Nového Mesta (48)
 P
18:20
Příběhy z Dobré Knihy: Uzdravení ochrnutého
 P !
18:30
Ovečky: Slavnost Seslání Ducha Svatého
 P
19:00
Večeře u Slováka: Slavnost Seslání Ducha Svatého
 P
19:25
Zpravodajské Noeviny: 20. 5. 2021
 
19:45
Přejeme si …
 L !
20:00
Galakoncert Evy Urbanové: Ostrava, Divadlo Antonína Dvořáka
 
22:16
Za obzorem: Nadační fond Credo
 P !
22:47
Pod lampou o roce pandemie: Co jsme se naučili, kde jsme selhali a co teď uděláme
 
0:23
Víra do kapsy: Radost lásky
 
0:40
Ukrajina: Skutky apoštolů: O 2000 let později
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 21.5.2021

 
6:05
Bol som mimo: Štefan Esztergályos
 
7:10
Zpravodajské Noeviny: 20. 5. 2021
 
7:30
Výpravy do divočiny: Ochrana velryb
 
8:35
Indie - Talit Penkal, Donne Dalit
 P
9:15
Počasí
 
9:20
Mezi pražci: Květen 2021 (96)
 !
10:09
Dům ze skla?: s Pavlem Bratinkou
 
11:11
Počasí
 P
11:15
Živě s Noe: 170 let od narození arcibiskupa Stojana
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Benedikt XVI., s úctou k pravdě
 
13:40
Pranic na Mohelnickém dostavníku 2018
 L
14:00
Živě s Noe: 170 let od narození arcibiskupa Stojana
 
14:30
Počasí
 
14:35
Můj chrám: JUDr. Daniela Drtinová, moderátorka a novinářka
 
14:55
Noční univerzita: sr. Veronika Barátová - Jemu na vás záleží
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 20. 5. 2021
 
16:25
O zaniklé Karvinné
 
17:10
Buon giorno s Františkem
 
17:55
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Od Nového Mesta (48)
 P
18:05
Příběhy z Dobré Knihy: Povolání celníka Matouše
 
18:15
V pohorách po horách: Hrčava (5)
 
18:25
Made in Ružomberok
 !
19:05
Chiara Luce Badano - Neobyčejný příběh obyčejné dívky
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Kulatý stůl: Ekologické podnikání – utopie?
 P
21:40
Živě s Noe
 
22:15
Zpívá celá dědina: Dubňany
 
23:35
Santiago Gapp
 
0:10
Kde končí Evropa III.: Balkán: Zůstat či odejít?
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 22.5.2021

 
6:05
Sedm výprav Josefa Vágnera: Sen safari (1)
 
7:31
Sedmihlásky: Od Nového Mesta (48)
 
7:35
Země zelených pahorků
 
7:50
Strýček Emu: Kladivo
 
8:02
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a podivný dárek (19)
 
8:25
Ovečky: Slavnost Seslání Ducha Svatého
 P
8:50
Počasí
 
8:55
O blýskavém prasátku
 
9:50
GOODwillBOY VI. (7)
 
10:30
V posteli POD NEBESY (9)
 
11:30
Počasí
 
11:35
ARTBITR- Kulturní magazín: s Brněnskou tiskovou misií
 P
11:47
Přejeme si …
 
12:00
Regina Coeli
 
12:05
Pod lampou o roce pandemie: Co jsme se naučili, kde jsme selhali a co teď uděláme
 
13:50
Počasí
 
14:00
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Ohromný zástup svědků: Společenství svatých
 L !
15:00
Adorace: s P. Petrem Okapalem
 L !
16:00
Přednáška na téma Eucharistie: P. Petr Prokop Siostrzonek, OSB
 L !
17:00
Mše svatá z vigilie Seslání Ducha Svatého: Ostrava, kostel sv. Václava
 
18:05
Sýrie: uprostřed popela
 P !
18:35
V souvislostech - Adam Černý: Německo před volbami
 L !
19:00
Koncert k poctě sv. Jana Sarkandera: Zámek Holešov
 
20:25
Přejeme si …
 
20:35
V pohorách po horách: Veľká lúka - Martinské hole (76)
 P !
20:45
Chaplin ve filmovém ateliéru
 
21:10
Pěšky hezky česky: Svatojakubská cesta
 !
21:35
Evangelium podle Marka
 
23:30
Za obzorem: Pod pokličkou denního živého vysílání
 
0:05
Letem jazzem: skladby s letními motivy (3)
 
1:15
Za obzorem: Sokolská kapka krve
 
1:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 23.5.2021

 
6:05
Sedm výprav Josefa Vágnera: Ráj antilop (2)
 
7:35
Večeře u Slováka: Slavnost Seslání Ducha Svatého
 
8:05
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Vložím do vás nového Ducha
 
8:50
Flešbeky - Godzone podcast
 P
9:20
Počasí
 
9:30
Můj chrám: Barbora Černošková, kostel sv. Augustina v Brně
 L !
10:00
Mše svatá ze Slavnosti Seslání Ducha Svatého: Vatikán
 
11:10
V pohorách po horách: Boubín - Šumava (44)
 P !
11:25
Poutníci času: s Blankou Matragi
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Adam Černý: Německo před volbami
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:25
Muzikanti hrajte
 
14:00
Chaplin ve filmovém ateliéru
 
14:30
Počasí
 
14:35
Kambodža pohledem zblízka
 
15:00
Noční univerzita: Kateřina Lachmanová - Meč Ducha – slovo Boží
 
16:00
Věk reforem: Západní schizma (1)
 
16:30
Jak potkávat svět: s Růženou Děckou a jejími žáky (51)
 
17:55
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Když sem šel cestičkou ouzkou (43)
 
18:05
Cirkus Noeland: Jak Šprťouchle nechtěl být Šprťouchletem (20)
 
18:30
Záhadná kostka
 
18:45
Ovečky: Slavnost Seslání Ducha Svatého
 P !
19:10
Strýček Emu: Měsíček
 
19:21
Lurdský příběh: Píseň o Bernadettě
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Dekalog VI.: Šesté přikázání
 !
21:10
Benefiční koncert pro Nadaci Impuls: Praha, Emauzský klášter
 
22:45
Missio magazín: květen 2021
 
23:05
Buon giorno s Františkem
 
23:50
Za obzorem: Jaromír Javůrek a MHF Leoše Janáčka
 
0:25
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:40
Za obzorem: Nadační fond Credo
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 24.5.2021

 
6:05
Sedm výprav Josefa Vágnera: Mezi zebrami (3)
 
7:30
Buon giorno s Františkem
 
8:15
Poletuchy: na skok do Lednice
 
9:00
V pohorách po horách: Veľká lúka - Martinské hole (76)
 P
9:10
Počasí
 !
9:15
Outdoor Films se Zdeňkem Gaťkem: Kavkaz (69)
 
10:40
Nebe nad hlavou
 
11:00
V pohorách po horách: Velký Roudný (7)
 
11:10
Počasí
 L
11:15
Živě s Noe: 630 let od založení Betlémské kaple
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Ohromný zástup svědků: Společenství svatých
 L
14:00
Živě s Noe: Bosý kontakt se zemí - Barefoot
 
14:35
Počasí
 !
14:45
Noční univerzita: P. ThLic. Martin Lanži - Jezuitský stát hudby
 
15:35
V souvislostech - Adam Černý: Německo před volbami
 
16:00
Jak potkávat svět: s Ladislavem Moravetzem, jeho manželkou Ester a synem Matyášem (62)
 
17:30
Zachraňme kostely: Kostel sv. Vavřince v Tasnovicích (10)
 
17:55
Počasí
 
18:00
Svatá země: Církev naděje
 P
18:35
Příběhy z Dobré Knihy: Vyslání dvanácti apoštolů
 
18:45
Sedmihlásky: Když sem šel cestičkou ouzkou (43)
 
18:50
Víra do kapsy: Proč a jak rozlišovat?
 
19:05
Výběr z vystoupení kapel na hlavní scéně Mohelnického dostavníku 2018
 P !
19:35
Vezmi a čti: květen 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Ateliér užité modlitby: Marek Orko Vácha a Jiří Motáček
 P
21:15
ARTBITR- Kulturní magazín: s Ladislavem Kuklou
 
21:30
Živě s Noe: 630 let od založení Betlémské kaple
 
22:05
Putování po evropských klášterech: Klášter karmelitek v Weelde, Belgie
 !
22:40
Dekalog VI.: Šesté přikázání
 
23:45
Kulatý stůl: Ekologické podnikání – utopie?
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 25.5.2021

 
6:05
Noční univerzita: P. Michal Zamkovský - Beze mne nemůžete nic...
 
6:50
Ale on není bílý
 
7:20
Pravoslavné sbory: Svatováclavský hudební festival 2018
 
8:10
Kříž nebo meč
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
Poutníci času: s Blankou Matragi
 
9:35
V souvislostech - Adam Černý: Německo před volbami
 !
9:55
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Do roka a do dňa (160)
 
11:20
V pohorách po horách: Radhošť (6)
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 !
12:50
Cvrlikání: Rendez-fou (34)
 L
14:00
Za obzorem: 900 let premonstrátů
 
14:35
Počasí
 
14:45
Noční univerzita: P. Vojtěch Eliáš - Péče o chudé – nové, nebo staré téma?
 
16:00
Muzikanti hrajte
 
16:30
Přehrada Kružberk 1957 - 2017: videodokument o rekonstrukci vodního díla
 
16:50
Biblická studna
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Když sem šel cestičkou ouzkou (43)
 P
18:20
Příběhy z Dobré Knihy: Vzkříšení Naimského mládence
 
18:30
Cirkus Noeland: Jak Šprťouchle nechtěl být Šprťouchletem (20)
 
18:55
Záhadná kostka
 
19:10
Hovory z Rekovic: Pavel Šporcl
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 25. 5. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Výpravy do divočiny: V Moravském krasu
 
21:10
Můj chrám: Jiří Suchý, Praha - Spořilov, kostel sv. Anežky české
 
21:35
Za obzorem: 900 let premonstrátů
 
22:10
Má vlast: Mořice
 
23:05
Věk reforem: Západní schizma (1)
 
23:35
Terra Santa News: 19. 5. 2021
 
0:00
Večer chval: Modlitba a chvála - Dům modlitby Ostrava (94)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 26.5.2021

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 25. 5. 2021
 
6:25
Sedm výprav Josefa Vágnera: Tragedie žiraf (5)
 
7:50
Továrna mezi vodami
 
8:30
Harfa Noemova (18)
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:12
Počasí
 L !
9:15
Generální audience papeže Františka
 
10:25
Noční univerzita: P. ThLic. Martin Lanži - Jezuitský stát hudby
 
11:15
Na cestě k Otcovu domu
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Ateliér užité modlitby: Marek Orko Vácha a Jiří Motáček
 L
14:00
Za obzorem: Herečka Markéta Matulová
 
14:35
Počasí
 
14:40
V hre sa bilo, žilo, smialo...: Jánošíkove dni v Terchovej 2019
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 25. 5. 2021
 
16:25
Čičmianské tajemství
 
17:00
Svatý Jan Neumann
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Když sem šel cestičkou ouzkou (43)
 P
18:20
Příběhy z Dobré Knihy: Kající hříšnice
 
18:30
Strýček Emu: Měsíček
 
18:40
Mezi pražci: Květen 2021 (96)
 P !
19:30
Terra Santa News: 26. 5. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Nebojte se...
 L !
21:05
Adorace: s Mons. Janem Svobodou
 
22:10
Za obzorem: Herečka Markéta Matulová
 !
22:45
Noční univerzita: P. Josef Prokeš - Ponesete hojné ovoce
 
23:35
Generální audience papeže Františka
 
0:00
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Ohromný zástup svědků: Společenství svatých
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 27.5.2021

 
6:05
Sedm výprav Josefa Vágnera: Simba a ti druzí (6)
 
7:35
Vezmi a čti: květen 2021
 
7:50
Víra do kapsy: Proč a jak rozlišovat?
 
8:05
Terra Santa News: 26. 5. 2021
 
8:25
Věk reforem: Západní schizma (1)
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
V pohorách po horách: Osnica - Malá Fatra (9)
 !
9:30
Kulatý stůl: Ekologické podnikání – utopie?
 
11:05
Pěšky hezky česky: Svatojakubská cesta
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Čas pro Malawi
 
13:35
Generální audience papeže Františka
 L
14:00
Za obzorem: 25 let Diecéze ostravsko-opavské
 
14:35
Počasí
 !
14:40
Benefiční koncert pro Nadaci Impuls: Praha, Emauzský klášter
 
16:15
Zpravodajské Noeviny: 25. 5. 2021
 P
16:35
Večeře u Slováka: Slavnost Nejsvětější Trojice
 
17:01
V pohorách po horách: Veľká lúka - Martinské hole (76)
 
17:10
Likvidace lepry
 
17:20
Flešbeky - Godzone podcast
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Když sem šel cestičkou ouzkou (43)
 P
18:20
Příběhy z Dobré Knihy: Podobenství o rozsévači
 P !
18:30
Ovečky: Slavnost Nejsvětější Trojice
 L !
19:00
Zahajovací koncert: Mezinárodní hudební festival Leoše Janáčka 2021
 
20:35
Přejeme si …
 P
20:47
Zpravodajské Noeviny: 27. 5. 2021
 
21:07
Putování po evropských klášterech: Trapistický klášter v Westvieteren, Belgie
 
21:40
Za obzorem: 25 let Diecéze ostravsko-opavské
 !
22:15
Pod lampou: Rychlý život a tichá cesta do Compostely
 
23:30
Čas pro Malawi
 
0:20
Letem jazzem: jak se hraje, když se nehraje? (11)
 
1:25
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 28.5.2021

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 27. 5. 2021
 
6:25
Sedm výprav Josefa Vágnera: Sen safari se naplňuje (7)
 
8:00
Kmochův Kolín: Gloria
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 !
9:20
Varšava 1943-1944: boj za svobodu
 
10:15
Ateliér užité modlitby: Marek Orko Vácha a Jiří Motáček
 
11:17
ARTBITR- Kulturní magazín: s Ladislavem Kuklou
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Výběr z vystoupení kapel na hlavní scéně Mohelnického dostavníku 2018
 
13:20
Generace naděje: Příběhy dětí Mary´s Meals
 L
14:00
Za obzorem: Panova flétna a Liselotte Rokyta
 
14:30
Počasí
 
14:35
Cvrlikání: Mošny (2)
 
15:40
Vezmi a čti: květen 2021
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 27. 5. 2021
 
16:20
Harfa Noemova (18)
 
16:50
Výpravy do divočiny: V Moravském krasu
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Když sem šel cestičkou ouzkou (43)
 P
18:20
Příběhy z Dobré Knihy: Dům na skále
 !
18:30
Barberbieni
 
19:25
Turiec, region magických vod
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Noc kostelů 2021 online: Co se děje našemu domu
 
21:40
Za obzorem: Panova flétna a Liselotte Rokyta
 
22:15
Všichni jsme lidi: Kulturou proti antisemitismu
 
23:30
Poutníci času: s Blankou Matragi
 
23:50
Hlubinami vesmíru s prof. Janem Paloušem, galaxie 1. díl
 
0:30
Myanmar - Kačjinský stát: prahneme po míru
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 29.5.2021

 
6:05
Sedm výprav Josefa Vágnera: speciál (8)
 
7:05
Muzikál Judit
 
8:15
Sedmihlásky: Když sem šel cestičkou ouzkou (43)
 
8:20
Strýček Emu: Měsíček
 
8:31
Cirkus Noeland: Jak Šprťouchle nechtěl být Šprťouchletem (20)
 
8:51
Záhadná kostka
 
9:05
Ovečky: Slavnost Nejsvětější Trojice
 P
9:35
Počasí
 
9:40
GOODwillBOY VI. (8)
 
10:20
V posteli POD NEBESY IV. (1)
 P !
11:10
Flešbeky - Godzone podcast
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou: Rychlý život a tichá cesta do Compostely
 
13:25
Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
 
14:10
Počasí
 !
14:15
Zahrada Mariánská - Zvěstování: kostel Navštívení Panny Marie Lechovice
 
15:25
Naše Horní Lideč
 
16:20
Talisk na Folkových prázdninách
 
17:10
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Oheň Jeho lásky: Modlitba a život Ducha
 
17:55
Počasí
 L
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 
18:55
Metr od Svatosti (1)
 
19:20
V pohorách po horách: Vítkovská vrchovina (78)
 P !
19:30
V souvislostech - Jan Fingerland: Křehké příměří v Izraeli
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Outdoor Films s Jiřím Kráčalíkem (100)
 P !
21:40
Charlie falešným hrabětem
 !
22:10
Evangelium podle Lukáše
 
0:30
Za obzorem: 900 let premonstrátů
 
1:00
Harfa Noemova (19)
 
1:30
Za obzorem: Herečka Markéta Matulová
 
2:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 30.5.2021

 
6:05
Kulatý stůl: Dobrá literatura pro děti
 
7:35
Večeře u Slováka: Slavnost Nejsvětější Trojice
 
8:01
Jak potkávat svět: s Johankou a Miriam Hanikovými a Jakubem Junkem (80)
 
9:35
Vezmi a čti: květen 2021
 P
9:50
Počasí
 L !
10:00
Děkovná mše svatá: Ostrava, katedrála Božského Spasitele
 
11:10
Můj chrám: Jaroslava Valová, podnikatelka, kostel Nejsvětější Trojice v Čimelicích
 
11:30
ARTBITR- Kulturní magazín: s Brněnskou tiskovou misií
 
11:42
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Jan Fingerland: Křehké příměří v Izraeli
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:25
Muzikanti hrajte
 
14:00
Počasí
 
14:05
Outdoor Films s Jiřím Soukupem: Závodím i v devadesáti (72)
 
15:40
Jak si mě našel Antonín z Padovy
 
16:20
Noční univerzita: P. Josef Prokeš - Ponesete hojné ovoce
 
17:10
Věk reforem: Katolické reformy (2)
 
17:40
Na koberečku (21)
 
17:55
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Poslali mňa pro vodu (61)
 
18:05
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a pan Čísilko (21)
 P
18:32
Světlonošova buzola
 P !
18:45
Strýček Emu: Děti
 
18:55
Ovečky: Slavnost Nejsvětější Trojice
 
19:25
Pod ostravským nebem: Zastavení v ostravských sakrálních stavbách
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Dekalog VII.: Sedmé přikázání
 P !
21:05
Modlitba k sv. Janu Nepomuckému s Plzeňskou filharmonií: Nepomuk, kostel sv. Jakuba Většího
 
22:40
Výpravy do divočiny: V Moravském krasu
 
23:45
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:00
Mixtékové - Mezi náboženstvím a tradicí
 
0:25
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů