Program televize Noe na pondělí 24.5.2021

 
6:05
Sedm výprav Josefa Vágnera: Mezi zebrami (3)
 
7:30
Buon giorno s Františkem
 
8:15
Poletuchy: na skok do Lednice
 
9:00
V pohorách po horách: Veľká lúka - Martinské hole
 P
9:10
Počasí
 !
9:15
Outdoor Films se Zdeňkem Gaťkem: Kavkaz (69)
 
10:40
Nebe nad hlavou
 
11:00
V pohorách po horách: Velký Roudný (7)
 
11:10
Počasí
 L
11:15
Živě s Noe: 630 let od založení Betlémské kaple
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Ohromný zástup svědků: Společenství svatých
 L
14:00
Živě s Noe: Bosý kontakt se zemí - Barefoot
 
14:35
Počasí
 !
14:45
Noční univerzita: P. ThLic. Martin Lanži - Jezuitský stát hudby
 
15:35
V souvislostech - Adam Černý: Německo před volbami
 
16:00
Jak potkávat svět: s Ladislavem Moravetzem, jeho manželkou Ester a synem Matyášem (62)
 
17:30
Zachraňme kostely: Kostel sv. Vavřince v Tasnovicích
 
17:55
Počasí
 
18:00
Svatá země: Církev naděje
 P
18:35
Příběhy z Dobré Knihy: Vyslání dvanácti apoštolů
 
18:45
Sedmihlásky: Když sem šel cestičkou ouzkou (43)
 
18:50
Víra do kapsy: Proč a jak rozlišovat?
 
19:05
Výběr z vystoupení kapel na hlavní scéně Mohelnického dostavníku 2018
 P !
19:35
Vezmi a čti: květen 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Ateliér užité modlitby: Marek Orko Vácha a Jiří Motáček
 P
21:15
ARTBITR- Kulturní magazín: s Ladislavem Kuklou
 
21:30
Živě s Noe: 630 let od založení Betlémské kaple
 
22:05
Putování po evropských klášterech: Klášter karmelitek v Weelde, Belgie
 !
22:40
Dekalog VI.: Šesté přikázání
 
23:45
Kulatý stůl: Ekologické podnikání – utopie?
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 25.5.2021

 
6:05
Noční univerzita: P. Michal Zamkovský - Beze mne nemůžete nic...
 
6:50
Ale on není bílý
 
7:20
Pravoslavné sbory: Svatováclavský hudební festival 2018
 
8:10
Kříž nebo meč
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
Poutníci času: s Blankou Matragi
 
9:35
V souvislostech - Adam Černý: Německo před volbami
 !
9:55
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: Do roka a do dňa (160)
 
11:20
V pohorách po horách: Radhošť (6)
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 !
12:50
Cvrlikání: Rendez-fou (34)
 L
14:00
Za obzorem: 900 let premonstrátů
 
14:35
Počasí
 
14:45
Noční univerzita: P. Vojtěch Eliáš - Péče o chudé – nové, nebo staré téma?
 
16:00
Muzikanti hrajte
 
16:30
Přehrada Kružberk 1957 - 2017: videodokument o rekonstrukci vodního díla
 
16:50
Biblická studna
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Když sem šel cestičkou ouzkou (43)
 P
18:20
Příběhy z Dobré Knihy: Vzkříšení Naimského mládence
 
18:30
Cirkus Noeland: Jak Šprťouchle nechtěl být Šprťouchletem (20)
 
18:55
Záhadná kostka
 
19:10
Hovory z Rekovic: Pavel Šporcl
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 25. 5. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Výpravy do divočiny: V Moravském krasu
 
21:10
Můj chrám: Jiří Suchý, Praha - Spořilov, kostel sv. Anežky české
 
21:35
Za obzorem: 900 let premonstrátů
 
22:10
Má vlast: Mořice
 
23:05
Věk reforem: Západní schizma (1)
 
23:35
Terra Santa News: 19. 5. 2021
 
0:00
Večer chval: Modlitba a chvála - Dům modlitby Ostrava (94)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 26.5.2021

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 25. 5. 2021
 
6:25
Sedm výprav Josefa Vágnera: Tragedie žiraf (5)
 
7:50
Továrna mezi vodami
 
8:30
Harfa Noemova (18)
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:12
Počasí
 L !
9:15
Generální audience papeže Františka
 
10:25
Noční univerzita: P. ThLic. Martin Lanži - Jezuitský stát hudby
 
11:15
Na cestě k Otcovu domu
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Ateliér užité modlitby: Marek Orko Vácha a Jiří Motáček
 L
14:00
Za obzorem: Herečka Markéta Matulová
 
14:35
Počasí
 
14:40
V hre sa bilo, žilo, smialo...: Jánošíkove dni v Terchovej 2019
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 25. 5. 2021
 
16:25
Čičmianské tajemství
 
17:00
Svatý Jan Neumann
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Když sem šel cestičkou ouzkou (43)
 P
18:20
Příběhy z Dobré Knihy: Kající hříšnice
 
18:30
Strýček Emu: Měsíček
 
18:40
Mezi pražci: Květen 2021 (96)
 P !
19:30
Terra Santa News: 26. 5. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Nebojte se...
 L !
21:05
Adorace: s Mons. Janem Svobodou
 
22:10
Za obzorem: Herečka Markéta Matulová
 !
22:45
Noční univerzita: P. Josef Prokeš - Ponesete hojné ovoce
 
23:35
Generální audience papeže Františka
 
0:00
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Ohromný zástup svědků: Společenství svatých
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 27.5.2021

 
6:05
Sedm výprav Josefa Vágnera: Simba a ti druzí (6)
 
7:35
Vezmi a čti: květen 2021
 
7:50
Víra do kapsy: Proč a jak rozlišovat?
 
8:05
Terra Santa News: 26. 5. 2021
 
8:25
Věk reforem: Západní schizma (1)
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
V pohorách po horách: Osnica - Malá Fatra (9)
 !
9:30
Kulatý stůl: Ekologické podnikání – utopie?
 
11:05
Pěšky hezky česky: Svatojakubská cesta
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Čas pro Malawi
 
13:35
Generální audience papeže Františka
 L
14:00
Za obzorem: 25 let Diecéze ostravsko-opavské
 
14:35
Počasí
 !
14:40
Benefiční koncert pro Nadaci Impuls: Praha, Emauzský klášter
 
16:15
Zpravodajské Noeviny: 25. 5. 2021
 P
16:35
Večeře u Slováka: Slavnost Nejsvětější Trojice
 
17:01
V pohorách po horách: Veľká lúka - Martinské hole
 
17:10
Likvidace lepry
 
17:20
Flešbeky - Godzone podcast
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Když sem šel cestičkou ouzkou (43)
 P
18:20
Příběhy z Dobré Knihy: Podobenství o rozsévači
 P !
18:30
Ovečky: Slavnost Nejsvětější Trojice
 L !
19:00
Zahajovací koncert: Mezinárodní hudební festival Leoše Janáčka 2021
 
20:35
Přejeme si …
 P
20:47
Zpravodajské Noeviny: 27. 5. 2021
 
21:07
Putování po evropských klášterech: Trapistický klášter v Westvieteren, Belgie
 
21:40
Za obzorem: 25 let Diecéze ostravsko-opavské
 !
22:15
Pod lampou: Rychlý život a tichá cesta do Compostely
 
23:30
Čas pro Malawi
 
0:20
Letem jazzem: jak se hraje, když se nehraje? (11)
 
1:25
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 28.5.2021

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 27. 5. 2021
 
6:25
Sedm výprav Josefa Vágnera: Sen safari se naplňuje (7)
 
8:00
Kmochův Kolín: Gloria
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 !
9:20
Varšava 1943-1944: boj za svobodu
 
10:15
Ateliér užité modlitby: Marek Orko Vácha a Jiří Motáček
 
11:17
ARTBITR- Kulturní magazín: s Ladislavem Kuklou
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Výběr z vystoupení kapel na hlavní scéně Mohelnického dostavníku 2018
 
13:20
Generace naděje: Příběhy dětí Mary´s Meals
 L
14:00
Za obzorem: Panova flétna a Liselotte Rokyta
 
14:30
Počasí
 
14:35
Cvrlikání: Mošny (2)
 
15:40
Vezmi a čti: květen 2021
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 27. 5. 2021
 
16:20
Harfa Noemova (18)
 
16:50
Výpravy do divočiny: V Moravském krasu
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Když sem šel cestičkou ouzkou (43)
 P
18:20
Příběhy z Dobré Knihy: Dům na skále
 !
18:30
Barberbieni
 
19:25
Turiec, region magických vod
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Noc kostelů 2021 online: Co se děje našemu domu
 
21:40
Za obzorem: Panova flétna a Liselotte Rokyta
 
22:15
Všichni jsme lidi: Kulturou proti antisemitismu
 
23:30
Poutníci času: s Blankou Matragi
 
23:50
Hlubinami vesmíru s prof. Janem Paloušem, galaxie 1. díl
 
0:30
Myanmar - Kačjinský stát: prahneme po míru
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 29.5.2021

 
6:05
Sedm výprav Josefa Vágnera: speciál (8)
 
7:05
Muzikál Judit
 
8:15
Sedmihlásky: Když sem šel cestičkou ouzkou (43)
 
8:20
Strýček Emu: Měsíček
 
8:31
Cirkus Noeland: Jak Šprťouchle nechtěl být Šprťouchletem (20)
 
8:51
Záhadná kostka
 
9:05
Ovečky: Slavnost Nejsvětější Trojice
 P
9:35
Počasí
 
9:40
GOODwillBOY VI. (8)
 
10:20
V posteli POD NEBESY IV. (1)
 P !
11:10
Flešbeky - Godzone podcast
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou: Rychlý život a tichá cesta do Compostely
 
13:25
Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
 
14:10
Počasí
 !
14:15
Zahrada Mariánská - Zvěstování: kostel Navštívení Panny Marie Lechovice
 
15:25
Naše Horní Lideč
 
16:20
Talisk na Folkových prázdninách
 
17:10
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Oheň Jeho lásky: Modlitba a život Ducha
 
17:55
Počasí
 L
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 
18:55
Metr od Svatosti (1)
 
19:20
V pohorách po horách: Vítkovská vrchovina
 P !
19:30
V souvislostech - Jan Fingerland: Křehké příměří v Izraeli
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Outdoor Films s Jiřím Kráčalíkem (100)
 P !
21:40
Charlie falešným hrabětem
 !
22:10
Evangelium podle Lukáše
 
0:30
Za obzorem: 900 let premonstrátů
 
1:00
Harfa Noemova (19)
 
1:30
Za obzorem: Herečka Markéta Matulová
 
2:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 30.5.2021

 
6:05
Kulatý stůl: Dobrá literatura pro děti
 
7:35
Večeře u Slováka: Slavnost Nejsvětější Trojice
 
8:01
Jak potkávat svět: s Johankou a Miriam Hanikovými a Jakubem Junkem (80)
 
9:35
Vezmi a čti: květen 2021
 P
9:50
Počasí
 L !
10:00
Děkovná mše svatá: Ostrava, katedrála Božského Spasitele
 
11:10
Můj chrám: Jaroslava Valová, podnikatelka, kostel Nejsvětější Trojice v Čimelicích
 
11:30
ARTBITR- Kulturní magazín: s Brněnskou tiskovou misií
 
11:42
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Jan Fingerland: Křehké příměří v Izraeli
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:25
Muzikanti hrajte
 
14:00
Počasí
 
14:05
Outdoor Films s Jiřím Soukupem: Závodím i v devadesáti (72)
 
15:40
Jak si mě našel Antonín z Padovy
 
16:20
Noční univerzita: P. Josef Prokeš - Ponesete hojné ovoce
 
17:10
Věk reforem: Katolické reformy (2)
 
17:40
Na koberečku (21)
 
17:55
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Poslali mňa pro vodu (61)
 
18:05
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a pan Čísilko (21)
 P
18:32
Světlonošova buzola
 P !
18:45
Strýček Emu: Děti
 
18:55
Ovečky: Slavnost Nejsvětější Trojice
 
19:25
Pod ostravským nebem: Zastavení v ostravských sakrálních stavbách
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Dekalog VII.: Sedmé přikázání
 P !
21:05
Modlitba k sv. Janu Nepomuckému s Plzeňskou filharmonií: Nepomuk, kostel sv. Jakuba Většího
 
22:40
Výpravy do divočiny: V Moravském krasu
 
23:45
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:00
Mixtékové - Mezi náboženstvím a tradicí
 
0:25
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů